Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dom č. 65

4 posters

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sun Oct 12, 2014 7:19 pm

First topic message reminder :

Je to dom, ktorý je na okraji dediny ďalej od obývanejšej časti. Teraz v ňom bude bývať Kaya spolu s Lilly počas plnenia svojej práce v Tsukigakure. Nieje nijak extra veľký a je priemerne zariadený, takže tam je takmer všetko, čo je v takom dome za potrebie.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down


Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Mon Oct 20, 2014 10:30 am

Všimla som si toho jeho sklamania ale ja som si vůbec nedokázala predstaviť, čo vlastne ona čakala. "A kto by sa pre boha umýval v studenej? Však by som umrzla." Naozaj som bola teplomilný človek, takže mňa prekvapovalo to, že to nazvala barbarstvo. Opýtala som sa jej, keď už bola vo vani a snažila som sa tváriť nevinne.. Mala som na tvári jemne pobavený úsmev, ktorý som sa snažila zakryť. Predsa len ja a úsmev k sebe nešiel, ale tá chladná tvár to bolo lepšie. "Nó voda ide z dedinských zdrojov cez potrubie. Bolo by to na dlho, keby som ti to musela vysvetliť ale je proste "centrála" z ktorej čerpajú vodu všetci." Snažila som sa jej to povedať čo najjednoduchšie aj keď som sama nevedela, ako jej to vysvetliť. Vedela som toho veľa ale takmer nikdy som to nevedela vysvetliť. "Urob si pohodlie a okúp sa." Povedala som jej a vybrala som sa preč z kúpeľne, aby sa mohla umyť. Uterák tam mala, takže nič viac by potrebovať nemala, maximálne oblečenie, ktoré by som jej keď tak doniesla, ak tu nejaké iné mala. Než som ale vyšla ešte som prehovorila "Švihni si, lebo mi dlžhuješ nejaké odpovede." Pripomenula som jej a zatvorila som nakoniec za sebou dvere.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Tue Oct 21, 2014 8:21 am

"Bla bla bla.." vyšlo mi z úst a po ďalšom úškrne som na Kayu šplechla vodu z vane. Znovam a striaslo od chechotu a ja som sa pohodlnejšie usadila.
"Ja by som sa umývala v studenej.. aa v takom obrovskom jazere.. nie je nič lepšie. Nie že by som chápala úplne všetkému čo hovoríš ale budiš!" prikývla som hlavou, na čo som zo seba začala dávať už mokré oblečenie .. ďalej som jej však neodpovedala a začala som si z bočného copíku dávať dole koráliky.

O nejaký čas som zo všetkým skončila.. vyšla som z vane a nejakou šťastnou náhodou som zakopla o štupel, takže sa dokonca aj vypustila. Osušila som sa a následne som uterák no.. hodila na zem. Nikdy som nebola práve poriadna.
Vstúpila som znova až do izby v ktorej mala byť Kaya a Onmi. Vlastne to vyzeralo tak, ako keby som úplne zabudla na to, že som jej mala či chcela ešte niečo povedať. Proste som si ľahla na postel na brucho a hlavu zaborila do vankúša.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Tue Oct 21, 2014 10:57 am

Ešte predtým, než som odišla po mne šplechla vodu ona. Snažila som sa aspoň trocha uhnúť na stranu tak, aby som nebola morká až až aj keď ma to trocha pokropilo. Na to už som bola vonku, čím som sa presunula do izby kde prišla aj Lilly. Tiež som ležala na posteli, no keď si tam ľahla tak som ju prikrila perinou až po krk, že jej trčala len hlava. "Netvár sa, že si zabudla a spusti." Prehovorila som na ňu pri tom som ležala vedľa na boku a pozerala smerom na ňu aj keď mala hlavu  zaborenú do vankúša. Teraz si ju mala napadnúť. Pozri, ako bezbranné leží, nečakala by to. Ozvalo sa v mojej hlave ale aj tak som nič neurobila. Nerhaj sa, že si sa zmenila a pekne ma počúvaj sama vieš, že všetci ostatný sú len falošný a využijú ťa. Ostaneš zasa len ty a ja. Musíš to s ňou preto skončiť čo najskôr. Ale ja ne.... Žiadne ale! Zasa chceš trpieť? Je lepšie byť stále sama, než keď poznáš tú chuť "kamarátov" a potom po nich ostane len hlboká rana. Pri tom, čo sa mi odohrávalo v hlave som sa aj ja otočila na brucho a radšej som zaborila hlavu do vankúša. Bola som teraz zmätená a nevedela som, čo urobiť, keďže nezmámy hosť v mojej hlave sa ma snažil zasa presvedčiť na svoje.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Wed Oct 22, 2014 8:17 am

Podvihla som hlavu z vankúšov a s miernym úsmevom na perách som rozmýšľala, ako by som jej podala.. moje informaćie tak, aby som Tsukikage nenaštvala. 
"No vieš.." Pootočila som sa k nej. Vôbec som si nevšimla, že má znova tie svoje psycho stavy.. teda že sa s tým svojím druhým ja znova rozpráva. Naklonila som sa k jej uchu a zašepkala som jej tri jednoduché slová.
"Tsukikage je ženská." Zazubila som sa, odtiahla a čakala na jej reakciu. Možno si bude myslieť, že si z nej robím srandu.. kto vie.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Wed Oct 22, 2014 9:42 am

Dalo by sa povedať, že keď začala rozprávať tak som ju vnímala ale pri tom nevnímala. Nechápala som, ako to, že môže byť žena ale ani som to teraz akosi nemohla riešiť. Mala som veľkú chuť sa otočiť k Lilly a rozrezať ju alebo jej nejako ublížiť ale pri tom som sa toho stranila. Preto som sa jej otočila chrbtom a prikrčila som nohy bližšie k telu. Jednu ruku som mala položenú na nohe, tá na ktorej som neležala a do druhej som si zahryzla. Mať krvilačné chúťky je niekedy pomerne zlé a ja som im vážne podliehala. Snažila som sa ich zahnať tým, že som sa tak pohrázla, že som si prehrýzla kožu, že z nej aj mierne prúdila krv. To nestačí ... chcem viac ... viac a hlavne cudzia .... Už som bola dosť ovplyvnená a pri tom som sa ešte ovládala, kto vie, čo ma vyprovokuje, aby som jej teraz niečo urobila.Daleko od toho nebolo. "Najradšej by som ťa teraz objala ..." Pevne...okolo krku! Prehovorila som k nej.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Fri Oct 24, 2014 7:48 am

V nose som pocítila kovový pach krvi. Normálny človek by si to ani nevšimol, no ten kto sa s tým už pár krát stretol, to vedel rozoznať. Pootočila som sa ku Kayi, ktorá mi bola chrbtom a z jej polohy som usúdila, že sa zahryzla do vlastného kolena. Jej slová ma len uistili v tom, že je znova "v tom". Pousmiala som sa, aspoň to znamenalo že ju už prešla bolesť hlavy. Okraj periny som prehodila aj cez ňu a jednou rukou som ju objala.
"To nie je treba Kaya-chan, rada to spravím aj za teba." Uchechtla som sa. Znela som veselo, aj keď mi došlo, o čo sa znova jedná.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Fri Oct 24, 2014 7:57 am

Hlava ma bolieť pretala, čo som si akosi teraz ani nestihla všimnúť. Aj keď som teraz bola už mimo zmysloch ešte aj teraz som nechápala, ako môže byť veselá, keď mám chuť jej niečo urobiť. No v tom cezo mňa prehodila perinu a objala ma. Aj keď teraz postrádala oblečenie teraz mi to vôbec nevadilo a ja som sa otočila na ňu. V očiach mi mohla vidieť tú chuť po krvi, mučeniu a podobne, čisto ako nejaká sadistka. Naozaj som sa tomu stavu teraz popravde bránila, no nemalo to zmysle, preto som podľaha už dobrovoľne. Nemala som u seba žiadne zbrane, preto som ju teraz nemala, ako ohroziť, aspoň sa to tak zdalo. Jednou rukou som sa pomaly potichúčky približovala k jej krku.Predsa len som jej hovorila, že ju chcem "objať". "Nemôžeš za mňa robiť veci,, keď ich robíš nesprávne." Určite jej muselo dojť, čo som tým myslela.Vieš, ak by si jej zarazila ohryzok už to nerozdýcha alebo ak by si jej rozhrýzla krk .... trochu zombie chute ale krv bude zaručená. Radil mi nezmámy hlas v hlave.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Fri Oct 24, 2014 8:10 am

"Chmmm.." Nespokojne som zamrančala a voľnou rukou som chytila tú, ktorou mi išla po krku.
"Ale Kaya-chaan.. takéto myšlienky pff.. asi pôjdem radšej spať k Onmimu.." Zamumlala som na protest a trošičku som sa odtiahla. Rozmýšľala som, či vôbec niekedy nastane čas, kedy toto jej druhé ja bude tak celkom úplne potlačené. Pochybovala som však o tom.
"Mali by sme už spinkať jop jop! Zajtra by som chcela konečne po dlhom čase aj trénovať vieš? Aaa taktiež sa máme zastaviť u Tsukikage-°ho°" Nie že by som znova chcela využiť moje schopnosti, aby som ju paralizovala.. no mala som niekedy na výber ? zatiaľ som sa toho zdržala. 
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Fri Oct 24, 2014 8:24 am

Normálne by som jej nič neurobila, predsa len som ju už aj ja sama brala trocha, ako kamarátku, teda nie v tomto stave. "Myslíš, že si ťa nenájdem?" Opýtala som sa bláznivo. Bola to vyhrážka, aby neutekala. "Spať? To budeš ty ... naveky." Zazubila som sa na ňu a chytila ju za ruku pevne, aby sa už nemohla odtiahnuť a ja som sa pritiahla. Bola som silnejšia, takže z môjho zovrenia sa určite nedostane. Druhou rukou som ju objala zozadu okolo krku, takže takto som ju škrtiť nemohla ale bola som tvárou blízko u jej. "Sama neviem, prečo ťa chcem zabiť ale mám pocit, že by to bolo úžasné." Rukou som ju trocha stiahla, a bola ako keby v opačnej kravate.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Sun Nov 02, 2014 8:18 pm

/ ospravedlňujem sa, mal som zapísanú neaktivitu ^^ /

Zaasa bola v tom. Moja malá zlatá a drahá Kaya-chan. Nie že by sa mi táto poloha nepáčila no jej myšlienky a slová neboli práve medom. Usmievala som sa však tak, ako keby tým normálne boli. Pootvorila som ústa v nemom úsmeve a len som sa znova pousmiala.
"Kto vie, si proste psychopat Kaya-chan. Ale ja som sa s tým už zmierila." Ani som sa nepokúśala brániť fyzicky. Bola silnejšia, aj keď som sama nebola slabá na ňu som proste nemala. Začala som sa pohrávať s myšlienkou čierneho boha. Ale to som jej spraviť nemohla. Kurokami bolo tabu. Nepoužila by som to pravdepodobne ani na svojho najhoršieho nepriateľa, keby že mi nedá pádny dôvod. a Kaya bola moja priateľka. Aj keď trocha mimo no.. stále priateľka. V podstate jediná. 
Rukou ma stiahla a mne z tváre zmizol úsmev, bol tam len taký neurčený výraz. čo plánovala spraviť teraz ? Rozhodla som sa len čakať.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sun Nov 02, 2014 9:15 pm

"Nie to nie som." Povedala som urazene a nafúkla sa. Aj keď som bola v stave ju teraz rozrezať na kúsky zdalo sa, že som teraz normálne citlivejšia. Čo bola popravde hlúposť, lebo mi len normálne hrabalo. Vôbec som nerozmýšľala nad tým, čo by mi mohla urobiť alebo čo by mi chcela urobiť. Podvedomo som vedela, že od nej nemôžem čakať nič, čím by ma ohrožila na živote, preto som to mala na pláne využiť alebo som to už aj využívala? Zahráme sa? Na lekára! Ozvalo sa v mojej hlave. Ja som sa zatvárila neskutočne dôležito a pustila som ju zo zovretia, lenže teraz som jej priložila prst na nos. Potom som jej ho zrazu priložila na líce a prstom prešla od lícnej kosti až k brade. "Bude zo mňa chirug! Len by som od niekiaľ potrebovala nájsť skalpel. Nemáš ho tu?" Obzrela som sa okolo seba a nevidela som nič ostré, preto môj prst zažiaril farby, ako moja chakra a bol teraz nepekne ostrí. Kto vie, kam jej ho teraz priložím?
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Sun Nov 02, 2014 9:25 pm

Na chvíľku som úplne odstránila myšlienku, že by som sa z toho vymámila pomocou schopností. Dokázala by som to, ale nebola by to žiadna výzva.. bolo by to fádne a pravdepodobne by sa aj Kaya cítila zle. Preto ma napadla istá hra. Bola som predsa len chytrá, aspoň som si to myslela.
"Ah.." Povzdychla som si a následne som sa pousmiala.
"Chirurg ? čo si pod slovom Chirurg predstavuješ?" Spýtala som sa jej.
"Vieš, existuje veľa druhov. Ak ti ide len o rozrezávanie ľudí, skôr by si mala vybrať slová pytevník či patológ, alebo ako sa to volalo." Následne som sa rýchlo na dýchla a zatvárila som sa dôležito.
"Lenže ja nie som mŕtvola.. takže by nevyšlo ani jedno z tých dvoch pomenovaní. Skús to znova. Viem že to v tebe je.. Povedz znova, čím budeš, ale presnejšie." Vyzvala som ju. Bola som zvedavá, či na túto hru mienila pristúpiť.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sun Nov 02, 2014 9:33 pm

Už už som jej chcela prejsť po tvári svojim prstom, keď tu som sa zarazila, keď začala rozprávať. Naozaj som ju chcela naporcovať ale tie jej slová ma tentoraz zaujali a ja som nad tým začala rozmýšľať, dokonca aj chakra pretala v prste prúdiť. "Hmm ... hmmm ... ja ... neviem." Nedokázala som to presne určiť, lebo ja som nechcela ani byť nejakou špeciálnou lekárkou. Chcela som ju proste rezať za živa. "Skôr by som to nazvala mučiteľkou." Tentoraz som už na to našla správny výraz za pomoci svojho najlepšieho kamaráta a to nezvaného hosťa, ktorý mi vždy vedel poradiť! "Čo znamená, že môžem rezať kde chcem!" Zajásala som nahlas a v očiach sa mi nebezpečne zablislo.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Sun Nov 02, 2014 9:37 pm

Pokývla som hlavou na nesúhlas.
"Nope, to nepôjde." Začala som si ju trocha doberať, očividne ma to bavilo.
"Mučiteľ je povolanie, ľudia to robia kvôli nejakému dôvodu. Kvôli informáciam, ako odstrašujúci príklad a podobne.. ty tento dôvod nemáš. Nemáš ani zamestnávateľa a navyše si na mučiteľku až príliš neohrabaná. Dokonca ani nemáš mučiteľské pomôcky." Tu som tak trocha strielala do tmy. Netušila som či niečo také nemá, či vôbec či niečo také existuje. No znela som presvedčivo.
"Ak nevymyslíš niečo lepšie, ako tvoja obeť odmietam byť mučená. Bola by to pre mňa hanba.." Dodala som až trocha urazene, samozrejme hrane no.. stále to znelo
presvedčivo.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sun Nov 02, 2014 9:43 pm

Ona sa asi vyžívala v tom, keď mi mohla pokaziť radosť! Už som si myslela, že bude po mojom, keď tu zasa niečo vymyslela. "Áh bože! Prečo vymýšľaš? Si jediná obeť, ktorá kedy takto namietala!" Rozčuľovala som sa. Bolo to hlavne preto, že bola dostatočne silná na to, aby stretnutie so mnou prežila a hlavne prežila moju psycho stránku. Potom som začala zasa rozmýšľať ale vykašľala som sa na to, lebo sa mi nad tým nechcelo rozmýšľať! "Čo ak ti radšej nepoviem nič ani čo som ani na čo sa hrám a proste si budem robiť svoje?" Nebol to návrh ani otázka, skôr som jej oznámila čo som mala teraz na pláne. Ani sa nenazdala a zrazu som sedela na nej. Akosi mi vôbec neprekážalo, že je nahá. Ruky som jej chytila a dala nad hlavu, vlasy mi padali do jej tváre. "Hanba nehamba, kričať od bolesti by som ťa naučiť vedela." Zaryla som jej svoje nechty do jej oboch rúk, pri tom, ako som ju držala. Začínala som byť násilníckejšia.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Sun Nov 02, 2014 9:51 pm

Ups.. prešľap.. Prebehlo mi hlavou, keď sa rozhodla vykašľať na moju malú filozofickú hru a radšej sa začala venovať svojej práci, ktorá na mojich rukách nejakú tu chvíľu zanechá nejaké tie stopy. 
Cukla som ústami a len som pootočila hlavu na stranu.
"Možno by si to vedela, ale k ničomu by ti to nebolo.. len ďalší výkrik ktorý kvôli tomu, že si taký amatér, znova ustane." Podpichla som ju. zahrával som si s ohňom.. skôr som teda dráždila hada bosou nohou no.. čo už. Istým spôsobom ma táto situácia nesmierne zaujímala a celkom som sa v nej vyžívala.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sun Nov 02, 2014 10:02 pm

Keď sa cukla a otočila hlavu na stranu mi vyčarilo zdravý úsmev na mojej tvári. Myslela som si, že to je z toho, že ju to zabolelo. "Nie som amatérka. Mám dlhoročné skúsenosti v zabíjaní, sekaniu, sťahovaniu z kože a podobných vecí." Naozaj ma hnevala! Stále ma tu zhadzovala a pri tom ja som naozaj vedela čo robím alebo som si to aspoň myslela. Ruky som jej pustila a vystrela som sa. Bola som teraz roztržitá. "Čo teda navrhuješ?" Predsa len som jej mohla dať malú šancu na nejaký nápad.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Mon Nov 03, 2014 4:48 pm

"To že si dlhé roky zabíjala, sekala a sťahovala z kože neznamená, že nie si amatér." Povzdychla som a provokačne, na oko unavene som zívla. Pokrčila som ramenom a provokačne som sa na ňu zahľadela. 
"Teraz dokonca chceš poradiť od svojej obete.. ah.. bože.." Pokývala som hlavou na stranu v nesúhlasu.
"Mám pre teba len jednu radu, skonči s tým a už to neskúšaj.. naozaj ti to nejde." Vyplazila som jej jazyk, pri čom som ruky prikrčila k sebe.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Mon Nov 03, 2014 4:59 pm

Každou vetou, ktorú vypustila z úst ma viac a viac hnevala. Normálne som nebola človekom, ktorého bolo ľahké nahnevať ale toto som nebola ja, takže to nieje potrebné riešiť. Keď prikrčila ruky k sebe chytla som ich pevne do jednej ruky a druhú som zdvihla k tvári a mala ju namierenú na ňu. "Nechápem, ako som ťa mohla celú dobu počúvať. Aj tak hovoríš samé nezmysli." Povedala som krvilačne a moju ruku obalila chakra a svojimi nechtami som pomerne rýchlo švihla o proti jej krku, ktorý som mala na pláne týmto jedným pohybom preťať. To jej provokovanie ma vyprovokovalo k tomu, aby som to urýchlila. Normálne som sa z obeťou, ak som chcela tak som sa s ňou hrala, lenže ma na to už nálada prešla. Celú dobu som tu chcela vidieť jej krv a ona tu nebola takmer žiadna a to bolo nutné napraviť.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Mon Nov 03, 2014 6:18 pm

Nejakým spôsobom sa mi ju podarilo úplne vyprovokovať. Každopádne si z jej postoja myslela, že je v tejto pozícií vo výhode. Často si to niektorý mysleli, no boj na zemi bol taktiež jednou z mojich špecialít. Stačilo sa zaprieť nohami, zodvihnúť panvu a s ňou Kayu rýchlo zatlačiť nado mnou, čím svojim útokom prerezala vankúš nad mojou hlavou. Zároveň som obe ruky presunula šikmo na bok. Mohla byť silnejšia no jednou rukou by mi dve ruky nezadržala, navyše tento pohyb pôsobil silovo do strán, zatiaľ čo ona moje ruky skôr tlačila k posteli a tak zo strán na ne žiadnou silou nepôsobila. Tým by sa na mňa mala zvaliť, každopádne mi už nerobilo problém, po vykoľajení jej hocijakej opory, ju mojim telom odtlačiť na bok, v lepšom prípade podo mňa.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Mon Nov 03, 2014 6:30 pm

Myslela som si, že to už ukončím a vážne bude jej krv na mojich rukách, lenže sa tak nestalo. Jednoduchým pohybom vykoľajila dráhu môjho útoku smerom na vankúš. Zvalila som sa na ňu a ruky som jej pustila, lebo sa mi vyšmykli, keďže som nemala šancu ju jednou rukou udržať. Možno si myslela, že budem pokračovať ale hlasy v mojej hlave ustali a ja som akosi precitla. Pomerne dlhú dobu ma tu "držala" hnevala a všetko možné po kým ma to neprešlo. Zvalila som sa od nej a nespokojne som si povzdychla. Ono je niekedy lepšie byť nepríčetný a nič si nepamätať, než si všetko pamätať a potom sa za seba môžete maximálne hanbiť, preto som si cez hlavu prehodila perinu a nič som nehovorila. Nemohla som sa na ňu teraz ani pozrieť, však som sa ju zasa pokúsila zabiť. Nehovoriac o tom, že ona sa stále nemala na pláne obliecť! "Raz ťa to stáť život bude ..." Nevedela som, či to počula alebo nie, lebo som si to zašomrala pod nos, keďže som akosi ani nechcela, aby to počula. Bola som nahnevaná na ňu aj na seba. Prečo ma takto nechá vyvádzať? Určite je silná ale raz sa dostanem do stavu, kde sa nesprávam, ako vraždiace dieťa ale, ako inteligentný pomätený zabijak.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Wed Nov 05, 2014 9:37 am

Znova som sa posadila na posteľ a prehodila som cez seba tú prikrývku. Pozorne som ju sledovala. Prešlo ju to, no jej slová boli celkom reálne. Pravdepodobne bude, neznamenalo to však to, že by som sa teraz spakovala a odišla kade ľahšie.
"Aspoň to bude veľmi zaujímavá smrť." Uškrnula som sa a znova som ju ubezpečila v tom, že mám až príliš dobrý sluch.
"Možno si tie tvoje pokusy začnem niekde zapisovať, ak tam bude pekné číslo, pravdepodobne to to tvoje psycho ja unudí." Povzdychla som si. Predsa len každého nejaká tá zábavka prestala po chvíľkebaviť, hlavne po neúspešných chvíľkach.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Wed Nov 05, 2014 9:46 am

Ostala som pod perinou a začula som, ako mi odpovedala. Musela mať veľmi dobrý sluch, čo mi teraz potvrdila. Bodaj by to tak bolo. Moje konanie vo väčšine prípadov nebolo logické, preto to nebolo so zábavou asi nič spoločné. Povzdychla som si a vyliezla som a šla pred posteľ ale nepozerala som na ňu. Vyšla som z miestnosti a zatvorila za sebou dvere. Šla som si obliect nohavice, aby som si mohla dať na seba brnenie.
Nebudem tu ostávať, nemôžem...nechcem. Mať kamarátku je dobré ale ubíjalo ma, že som sa ju stále snažila zabiť. Možno to nebrala tak zle, lebo vedela, že to nieje moja chyba. Dorazila som na chodbu, kde som si začla na seba upevňovať brnenie. Nevedela som kam teraz pôjdem ale už som ďalej nemohla len tak v kľude ležať a tváriť sa, že som normálna. Buď by som šla na cvičisko alebo si už vypýtať nejakú úlohu.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Wed Nov 05, 2014 4:07 pm

"Chmmm.." Pohodlnejšie som sa usadila na posteli a sledovala som, ako odchádza. Pravdepodobne si išla zacvičiť či tak, čo by som mohla urobiť pokojne aj ja. Nie že by som teraz bola slabá ale predsa len.. odtiaľ potiaľ. Nemôžem stále len vylihovať. S povzdychom som na seba hodila oblečenie a pootvorila som okno v izbe.
"Tak nech sa ti darí Kaya-chan." Zazubila som sa. Nejak som si pomyslela, že by radšej momentálne bola sama.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Wed Nov 05, 2014 4:17 pm

Po tom, čo som na seba dala brnenie som sa bez slova vybrala z dverí. Upevnila som si na sebe všetky svoje katany. Najprv som sa rozhodla, že sa pre istotu pôjdem opýtať hlavy tejto dediny, či by som preňho niečo nemohla urobiť, aby som si zarobila. Popravde mi teraz bolo akosi jedno, ak by som naňho vyletela, však aj bol oboznámený s tým, že som tak trochu bláznivka.
(presun)
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 2 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru