Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Centrum Otogakure

+25
Reina Kana
Michie Ai
Tetsuya Kaguya
Nefrit
Tatsuya Kaguya
Soshi
Mizuki Netsu
Zetsu
Nizashi Shiroi
Takeshi Kenpachi
Maya Kurimuzon
Goku
Rei Casius
Mareo Renjiro
Killunia
Hikari Taoreta
Hana Ichiro
Kisuke Uchiha
Kirin Yakushi
Uchiha Madara
Yorimi Sonoe
Uzumaki Allii
Sakura Haruno
Shinobi
Hyuuga Mikomi
29 posters

Strana 8 z 28 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 28  Next

Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Centrum Otogakure

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 14, 2013 9:30 am

First topic message reminder :

Centrum Otogakure, ve kterém se nachází několik monumentálních a architektonicky zajímavých budov. Zde také tráví Otokage většinu svého času.

Centrum Otogakure - Stránka 8 Centruxex
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down


Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Tue May 20, 2014 9:19 pm

Do budovy Otokageho jsem doslova vlétla. Lidé na mne vrhali celou dobu divné pohledy, někteří dokonce utíkali i pryč. Ani jsem se jim však nedivila. Stvůra, stvůra, to na mě teď křičely oči všech shinobi Oto, do jejichž očí jsem se dokázala podívat. Nechala jsem tedy své podivné části těla rozplynout a pomalu jsem se dala do normální chůze.
I když jsem se bála výšek, musela jsem uznat, že je létání docela zábavné.
Pomalu jsem došla ke kanceláři. Byla jsem pevně rozhodnutá, že si vezmu tu nejtěžší misi, kterou mi může Otokage nabídnout. Buď na ní zemřu, nebo dokážu, že za něco stojím. A i když to bude těžké, snad mi to nějak pomůže k tolik nutnému povýšení.
To snad aby mě ostatní ninjové tolik nepodceňovali. Takto se mi totiž dostávalo těch arogantních a povýšeneckých pohledů. Dívali se na mě skrz prsty. A "nějaká obluda" uvnitř mne tomu příliš nepomáhala, spíše naopak.
Všimla jsem si, že přede mnou dorazili další dva shinobi. Tu bělovlasou jsem si dokázala vybavit - už jsem se s ní setkala. Kirin, tak znělo její jméno. Příjmení mi vypadlo, stejně jsem jej však nepovažovala za tolik důležité. Chvíli jsem je sledovala, pak jsem se opřela o zem a čekala jsem, až na mě dojde řada. Mezitím jsem si začala hrát se svou levou rukou, jež byla ještě stále pokrytá srstí a místo nehtů měla černé drápy. Vyvolala jsem v ní malý plamínek, abych si zkrátila dlouhou chvíli.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Thu May 22, 2014 1:44 pm

Oživování nech na mě, to je ještě daleko. Co se odchodu z vesnice týče, kam a na jak dlouho? optám se přísně, zatímco si sedám zpět do křesla. Rozčiloval mě jejich nedostatek iniciativy.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Thu May 22, 2014 4:41 pm

"trénovat, kam? Asi do diamantových hor, na jak dlouho? až na Vás nebudu naštvaná." řekla jsem chladně
"Podívejte vy jste muž vy jste kámen za každých okolností, ale mě s každým nervem praská kůže. Jestli to teda kůže je. Nudím se, nejsem svou paní. Chápete?" povytáhla jsem obočí i když jsem čekala že muž jako on o chápat nebude.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Thu May 22, 2014 6:43 pm

A ty si myslíš že já se tu nenudím? Víš jak bych si užíval pořádný boj? Místo toho tady sedím a štvu se s politikou. Nejsem o nic míň mrtvej jak ty. Každý se v těchto časech musíme zabavit jak to jen jde. Jestli chceš jít trénovat tak jdi, pár dní to tu bez tebe určitě zvládneme. Ber to jako dovolenou... S tím jí gestem propustím.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Thu May 22, 2014 6:52 pm

Povytáhnu obočí.
"Neměl jste se do role Otokageho stavět před vámi jsem vesnici velela já." pronesla jsem jeho argumenty nebyli od věci on mrtví rozhodně nebyl. byl smrtelný. Otočila jsem se a odešla s bouchnutí dveří z kanceláře.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kirin Yakushi Fri May 23, 2014 6:32 am

Trochu jsem sebou trhla, když se objevil vedle mě. Lekla jsem se. Ale to nevadilo, okamžitě jsem našla svou rovnováhu a andělsky jsem se na něj usmála.
"Konichiwa, sensei," srolovala jsem svitek, na který jsem dopisovala poznámky.
Stejně už bych nic nenapsala, popsala jsem každý volný centimetr papíru miniaturními znaky. Ve skutečnosti mě totiž při sepisování jedné napadla druhá technika. Samozřejmě bych se nejdříve měla pořádně naučit jednu a potom až další, ale nemohla jsem si pomoct! A jak jsem se znala, tak si po návratu z mise řeknu ještě o jednu.
Vstala jsem a zamířila s ním ke kanceláři. Chvíli na to dorazila Killunia. Byla taková zvláštní. Jako kdyby se z ní stala jiná osobnost nebo kdyby její vlastnosti prosákly na povrch. Měla tak odhodlaný pohled, že jsem ji musela v duchu obdivovat. Jednou bude s tímhle přístupem určitě velet, přesně na tohle se ten její pohled hodí. Nikdo si nedovolí jí odporovat. Při příchodu nepozdravila a tak i já jsem jí věnovala jen úsměv. 
Pak z kanceláře vylítla Reina, ona žena, která mi dala první katonovou techniku. Tenhle přístup jsem od ní nečekala, jako kdyby utíkala. Naklonila jsem zvědavě hlavu na stranu. V duchu jsem doufala, že Otokageho nějak nepohoršila. Musel být klidný, záleželo mi na tom. Ani ti nejbližší a nejlepší neměli právo mu odporovat nebo ho jakkoli rozčílit, to si nezasloužil. Byl jako otec vesnice, nás všech. Nejdůležitější člověk na světě. Zastavila jsem se přede dveřmi a čekala, až sensei zaklepá.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mareo Renjiro Fri May 23, 2014 12:51 pm

S Kirin jsme dorazili ke dveřím Otokageho kanceláře. Nemohl jsem si nevšimnout Killuniniho pohledu, který jako by říkal: Já Vám všem ještě ukážu! Killunia byla naprosto cizí osoba, a ještě k tomu očividně nižšího ranku než Kirin. Někdo by od genína mohl očekávat, že pozdraví zkušenější osobu, repsektive s vyšši hodností. Killunia však něco takového neudělala. Tohle společně s jejím pohledem mi pomohlo si o ní vytvořit jakýsi první obraz. Přišla mi jako namyšlená, ambiciozní a tvrdohlavá kunoichi. Neuvěřitelné co je schopen člověk o někom druhém na první pohled říct. Po chvíli jsem zaklepal na dveře a vyčkával. Čekajíc, jsem se mírně ohlédl a ještě jednou si Killuni prohlédl. Nemyslel jsem si, že jsem s v mém zdání ohledně ní příliš spletl.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Fri May 23, 2014 1:00 pm

Pohodlně se rozvalím v křesle, které už za tu dobu začínalo dostávat stejný profil jako můj zadek, když tu (zase) někdo zaklepe. Dále... řeknu unaveným tónem a pohledem na hodinky si připomenu že by měl být čas na jídlo.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Fri May 23, 2014 3:30 pm

Protože jsem viděla, že jsou v něčem zabraní, nechtěla jsem je otravovat svým pozdravem. Zjistila jsem, že mi je to stejně k ničemu. Slušnost dneska prostě není v kurzu. Navíc jsem pořád trochu dobublávala, tím hraním jsem se trochu uklidnila. Jakmile jsem však na sobě ucítila pohled toho muže, plamínek zmizel a já zvedla hlavu tak prudce, až mě to v krční páteři zabolelo. Cítila jsem, jak si mě prohlíží, odhaduje, jaká jsem. Každý člověk to tak dělá.
Já ne.
No, ale já vlastně nejsem svým způsobem člověk.
Když se na mne podíval i podruhé, už jsem se zamračila a rozhodla promluvit. Co mu na mně tolik vadí?
"Já chápu, že jsem se zachovala neslušně, když jsem vás dva nepozdravila. Nicméně Váš pohled je dosti nepříjemný, pane," pronesla jsem. "Omlouvám se, jestli jsem Vás tím nějak urazila..." V mé tváři se skutečně začala zračit podřízenost, dokonce skoro i lítost nad tím, jak chladně jsem se zachovala. Přesto jsem se nemohla ubránit pocitu, že si to všichni tihle lidé zaslouží. Každý na mě pohlíží jako na kus odpadu nebo nestvůru, i když se k nim chovám uctivě.
Asi jsem se nenarodila ve správné době. Nebo na správném světě.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kirin Yakushi Fri May 23, 2014 3:57 pm

Trošku nechápavě jsem mezi těmi dvěma těkala pohledem. Nedošlo mi, co se tu děje. Killuniu jsem si prohlédla už dřív, svůj názor na ni jsem si také udělala. Když promluvila na mého senseie, trochu jsem ho ale pozměnila. Pořád mi přišla jako skvělá budoucí vůdčí osobnost. Pořád jsem jí obdivovala. Ale teď jsem k tomu přidala myšlenku alá: Ale s tímhle přístupem se toho asi nedočkáš.

Centrum Otogakure - Stránka 8 Tumblr_n57l2s9R7z1sbsbfdo4_500
Naklonila jsem hlavu na stranu v jasném gestu. Pravda. Nebyla to zlá reakce. Ale byla naprosto nevhodná. Možná kdybych si něco takového dovolila já jako jeho žák, ale pokud ho viděla poprvé a mohla tušit, že je slabší než on, tak se jí to moc nepovedlo. Znělo to urážlivě a nadřazeně a já se zvědavě zadívala na Marea, abych zjistila, jak na tohle bude reagovat a jestli si to nechá líbit. Ve skutečnosti mě bavilo sledovat tyhle situace, i když Killuniu jsem teď měla takřka chuť litovat. Určitě to myslela dobře. Ale svět je není dobrý.

Když se ozval pokyn ke vstupu, automaticky jsem se napřímila. Před Otokagem jsem musela vypadat reprezentativně. Srdce se mi rozbušilo jako před prvním rande. Doufala jsem, že můj pokrok ocení. Lépe řečeno jsem tedy doufala, že se mnou sensei alespoň trochu pochlubí, když už mě chce i vzít na misi.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mareo Renjiro Fri May 23, 2014 6:31 pm

Killunina reakce mé chování nijak neovlivnila. Pořád se stejným výrazem na tváři jsem tam tak stál a zíral na ní. To však nebylo až tak deprimující jako to, že Killunia nemohla z mé mimiky obličeje nic rozeznat. V mém obličeji byl pořád pouze jeden neutrální výraz, a tak zda-li jsem její omluvu příjmul, nebo odmítl, nemohl vědět nikdo. Jelikož jsem však na Killuninu prosbu takto reagoval, mohla si domyslet, že mám očividně s něčím problém. Můj problém s ní začal již, kdy mě nepozdravila, a pokračoval ještě i teď, kdy svou předešlou chybu nenapravila. Killuninou spásou se ukázalo být Otokageho kouzelné slovíčko-> Dále. Teprve nyní jsem na Killuniu přestal hledět svým vražedným pohledem. Otočil jsem se směrem ke dveřím a vešel dovnitř. "Dobrý den Otokage-sama." Promluvil jsem pokorně, uklonil se, a pak za sebou zavřel dveře. Jakmile jsem tak učinil, vyčkal jsem na jakkoukoli reakci Otokageho (předpokládám něco jako vstupní fráze-> Co by jste si přáli? etc.) a opět promluvil: "Rád bych Otokage-sama požádal o jakousi špionážní misi, kterou bych splnil společně s Yakushi Kirin, v cizí vesnici. Dnešní doba sebou nese mnoho záhad a neujasněných věcí, a proto mi prosím dovolte, aby jsme společně s Kirin, pro tentokrát byli očima Otogakure no Sato." Na mých slovech něco bylo. To se muselo uznat. V této temné době, kdy Sunagakure no Sato byla záhadně zničena, kdy se zde objevila jakási organizaci, která se stihla v necelé kráse představit samotnému Otokagemu, a kdy povstalo pár shinobi, kteří jsou odhodlaní tomuto světu navrátit jeho původní hodnoty vyhlazením nebo napravením skrze bolest všech nadřazených tzv, skupina Hakuei s dalšími neznanými,... v této temné době byly infomrace vzácnější než mnoho S rankových technik. Ten kdo byl informován, mohl zakročit proti něčemu dřív než se to ještě stane...
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat May 24, 2014 9:20 am

Zadívám se Mareovi hluboko do očí. Dobrá, zkuste Kumogakure. Zajímají mě jejich počty a cíle, kterých chtějí v téhle válce dosáhnout. Rád bych mohl odhadnout kam se případně přikloní. Dotazy?
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sat May 24, 2014 11:33 am

"Arigato Otokage-sama. Všemu rozumím." Jakmile jsem poděkoval Otokagemu za vyhovění mé žádosti, uklonil jsem se a vydal se pryč. Očekával jsem, že mě Kirin bude okamžitě následovat, protože nyní jsme měli misi, kterou jsme měli splnit společně. Nebyl zde čas si někde odskočit se prospat etc. Měl jsem v plánu vyrazit okamžitě. Nač otálet? Každá minuta správně využita, Nás přibližovala k uspokojivému ukončení mise. Věděl jsem, že si na ní Kirin dá záležet, protože nechtěla Otokageho zklamat, stejně jako Já. Jakmile jsem vyšel ze dveří, ohlédl jsem se směrem na Otokageho, rozloučil se a kývl na Killuniu s náznakem, ať vejde. Pak jsem počkal na Kirin a vydal se směrem k bráně.
Přesun
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kirin Yakushi Sat May 24, 2014 1:16 pm

Způsobně jsem se po vstupu do kanceláře uklonila a zůstávala potichu. Mluvili spolu důležitější lidé. Jen jsem po očku pokukovala po Otokagem, jestli vypadá, že věří našim schopnostem, jestli do nás vkládá naděje. Moc toho ale poznat nebylo. Přesto jsem byla spokojená a s dalším ukloněním jsem stejně tiše jako při příchodu vyklouzla z kanceláře a zamířila za senseiem k bráně.
Naše první společná mise...

//Přesun
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Sat May 24, 2014 6:04 pm

Z toho, že ode mne svůj pohled neodtrhl, mi přeběhl mráz po zádech. Nedala jsem to nijak najevo, tvářila jsem se neutrálně. Pomalu to začalo vypadat, že přestávám mít o ty dva zájem. Když se situace ani poté nezměnila, rozhodla jsem se, že se zase budu věnovat sobě. Protože uvnitř sebe jsem na oba, na Kirin i na něj, chtěla vylétnout a vyrvat jim ty jejich výrazy z obličeje. Samozřejmě, že bych neuspěla ani proti jednomu z nich, tak jsem si musela nechat zajít chuť.
Ještě by mi něco udělali. Bude lepší, když je nechám na pokoji. Lidé se totiž naštvou, když se s nimi pokusím mluvit. Sedla jsem si na zem a v naprostém klidu jsem čekala, až si vyřídí všechno to své. Až když rozhovor s Otokagem dokončili a zmizeli z mého zorného pole, odvážila jsem se vstát a vstoupit do kanceláře. Tam jsem se hluboce uklonila.
"Omlouvám se, že vás opět ruším, Otokage-sama. Věřím, že má přítomnost musí být v tuto chvíli velice... otravná. Mám pro vás však žádost." Narovnala jsem se a upřela jsem na něj své zelené oči. "Chtěla bych požádat o misi. O tu nejtěžší, co tu můžete najít pro člověka, který touží po tom ji dělat sám. A taky bych prosila, aby se nejednalo o misi pro obyčejného genina." Své požadavky jsem tedy již vyslovila, nyní záleželo na něm, jak na to zareaguje. Věří mi natolik, aby mi svěřil něco těžšího? Nebo jsem pro něj jenom "nějaká slabá holka"?
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun May 25, 2014 2:21 pm

Když odejdou ti dva a vstoupí Killunia, na tváři se mi objeví zvídavý výraz. Požádala mě o misi a já se lehce usmál. Vstanu od stolu a přejdu k ní. Jsem rád, že jsi to vzala za tenhle konec... pojď, něco ti najdeme. V otcovském gestu jí vezmu kolem ramen a odvedu jí k mapě. Na mapě je plno různobarevných značek a já ukážu na jednu oranžovou značku. Tady u téhle vesnice je stará pevnost. V té pevnosti se usadil gang banditů, kteří terorizují celé okolí. Je třeba se s nimi vypořádat ale já bohužel nemohl nikoho postrádat. Tvůj úkol bude se těch banditů zbavit. Otázky? Teď je to na ní, její mise právě začla a jestli mě chce přesvědčit o tom, že může být chunnin, musí vybojovat svou první bitvu už tady v kanceláři. Zvídavost je základ úspěchu.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Mon May 26, 2014 2:37 pm

Když se dotkl mých ramen, ucítila jsem, jak to ve mně zavrčelo. Killunimu to zjevně nebylo příjemné. Rozhodla jsem se jej ignorovat, momentálně se mé okolí zdálo být důležitějším než má druhá část. Opatrně jsem sledovala mapu, prohlížela jsem si a zkoumala jsem každou značku, zkoušela jsem odhadovat, co která znamená. Poslouchala jsem Otokageho, který, jak se zdá, nakonec na mou žádost přistoupil a nyní mi sdělovat cíl mého úkolu. Řekl toho však až příliš málo - byla by tedy hloupost nedožadovat se dalších informací.
"Nejprve ze všeho bych však chtěla znát jejich počet a úroveň. A také cokoli, co blíže určí jejich schopnosti." Nejsem tak hloupá, abych se vrhala do něčeho, co neznám. "A také bych prosila o co nejpřesnější popis místa, kam se mám vydat." Mapa mi mnoho neřekne, v hlavě žádnou nenosím, avšak důležitější to bylo spíše kvůli tomu, abych se nemusela zdržovat zdlouhavou cestou. Teleport je vždy rychlejší.
Nějak jsem netušila, co bych chtěla vědět víc, tak jsem zatím mlčela. Možná si ještě na něco vzpomenu.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Mon May 26, 2014 4:39 pm

Dobré, není úplně nemožná... pomyslím si a pozornost přesunu zpět k mapě. Vezmeme vesnici jako střed celé oblasti. Na severovýchod asi 4 kilometry daleko je ona pevnost, která tebe asi zajímá nejvíc. Podle všeho je z části vytesaná do skály na úbočí téhle hory... ukážu na shluk vrstevnic. Sílu nepřítele odhadujeme na skupinu zhruba 30ti ne-shinobi a jejich vůdce je pravděpodobně nukenin malého ranku. Podle všeho umí pár triků, kterými si získal vedoucí postavení, ale jinak nic moc. Ještě něco potřebuješ vědět?
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Tue May 27, 2014 1:30 pm

Informace, kterých se mi dostalo, jsem nepovažovala a uspokojivé. Obzvlášť, co se popisu destinace týče. Na teleport to tedy zřejmě dnes nevypadá. Od té doby, co mám za spojence draky, jsem nehorázně zlenivěla. Zvykla jsem si na jednoduché krátké pobíhání po původním místě, následné krátké pobíhání (možná ani to ne) ve světě draků a hle - jsme na místě. Když to tedy nyní nepůjde s Makim, vyzkouším alespoň svá nová křidélka. Tréninku není nikdy dost.
"Neměl byste tu papír a něco, čím se dá psát?" otázala jsem se opatrně. Nespustila jsem však pohled z mapy. Rozhodla jsem se, že si ji překreslím. Zvýrazním pouze pro mne důležité informace - ty značky mi stejně nic neříkají. Jelikož poletím nad krajinou přímou cestou, bude lepší mapu mít. Alespoň se jen tak neztratím.


Naposledy upravil Killunia dne Tue May 27, 2014 1:48 pm, celkově upraveno 1 krát
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Tue May 27, 2014 1:41 pm

Povytáhnu obočí a mlčky přejdu ke stolu. Vrátím se s papírem a tužkou. Prosím, račejí si posloužit... předám jí věci a vrátím se ke stolu. Na další papír napíšu pár řádků a přidám podpis. Dokument následně přidám k jejím věcem. Na tom papíře je rozkaz do zbrojnice, vydají ti na požádání cokoliv si budeš myslet že využiješ. Zároveň tě na ten papír stráž u brány pustí ven i dovnitř.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Wed May 28, 2014 5:37 pm

"Arigatou gozaimasu," vyslovila jsem tiše a pustila jsem se do práce. Několik skoro neznatelných tahů tužkou a brzy se na mém papíře objevila skoro přesná kopie toho, co jsem měla před sebou. Vyznačila jsem si všechna území, všechny důležité vesnice a cíl mé cesty. To, co jsem potřebovala k orientaci v mapě při své cestě. Nechceme se přeci ztratit, ne?
Když mi podal svůj papír, chvíli jsem jej sledovala. Nemohla jsem si pomoci, asi mě již nakazil můj vnitřní drak, nicméně jsem se nemohla ubránit dojmu, že mi je Otokage krapet nepříjemný. Rychle jsem to zahnala někam hluboko do svého nitra. Na druhou stranu... docela se mi ten jeho pohled líbil. Okamžitě jsem jej zachytila alespoň v krátkém náčrtku na druhé straně mapy. Až se vrátím zpátky, snad ho dodělám.
"Zbraně? Lidské zbraně? Já mám svou vlastní. Trochu jinou, ale účinnější než katany, tanta, wakizashi či kunaie..." Ukázala jsem mu svou levou ruku a na krátký moment jsem ji sevřela do pěsti. "A jestli o síle pochybujete, běžte se podívat na chodbu na tu díru ve zdi..." Nemohla jsem si pomoci, ale musela jsem se usmát a ukázat tak své výrazné špičáky. "Omlouvám se, už plácám. Děkuji za vaši ochotu, Otokage-sama." Uklonila jsem se, zkontrolovala jsem si všechny věci a pomalu jsem se vydala na odchod. "Na shledanou," prohodila jsem ještě, než jsem zmizela.
Jakmile jsem se dostala ven z budovy, nechala jsem si narůst křídla s ocasem a vydala jsem se k bráně. Konečně tamtudy také projdu (resp. proletím) s oficiálním povolením.


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sat May 31, 2014 9:22 pm

Cesta Otogakure mi připomínala první návštěvu u Tsukikageho. Byla jsem nejistá, bála jsem se, kdo tam bude sedět, jak mě přijme jako kunoichi. Tehdy ještě neposkvrněnou černým krystalem nebo sílou Nekomaty. Došla jsem až ke dveřím a zaťukala. Znělo to celkem tiše. V rukou jsem svírala velký krystal a dívala se na jeho obsah. Proč si to teď vyčítám?
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat May 31, 2014 9:26 pm

Dále... pronesu klidným hlasem a otočím se od okna ke dveřím. Dneska poslední návštěva a už to balím.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sat May 31, 2014 9:34 pm

Vstoupím dovnitř. Zavřu za sebou opatrně dveře. Přistoupím mlčky k jeho stolu a položím mu hlavu Amekageho v krystalu na stůl. Nedívám se na něj dívám se do strany, docela jsem se bála co mi na to řekne. Pocit viny byl najednou větší. To se mi nestávalo.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat May 31, 2014 9:41 pm

Kouknu na hlavu a hvízdnu. Posaď se pověz mi co se stalo... řeknu vlídně a hlavu uklidím ze stolu. Věděl jsem, že by nešla trénovat. Ale že zajde takhle daleko? No, asi jsem jí podcenil.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 8 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 28 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 28  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru