Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Centrum Otogakure

+25
Reina Kana
Michie Ai
Tetsuya Kaguya
Nefrit
Tatsuya Kaguya
Soshi
Mizuki Netsu
Zetsu
Nizashi Shiroi
Takeshi Kenpachi
Maya Kurimuzon
Goku
Rei Casius
Mareo Renjiro
Killunia
Hikari Taoreta
Hana Ichiro
Kisuke Uchiha
Kirin Yakushi
Uchiha Madara
Yorimi Sonoe
Uzumaki Allii
Sakura Haruno
Shinobi
Hyuuga Mikomi
29 posters

Strana 10 z 28 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 28  Next

Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Centrum Otogakure

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 14, 2013 9:30 am

First topic message reminder :

Centrum Otogakure, ve kterém se nachází několik monumentálních a architektonicky zajímavých budov. Zde také tráví Otokage většinu svého času.

Centrum Otogakure - Stránka 10 Centruxex
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down


Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jun 09, 2014 7:33 pm

"Díky." otočím se na podpatku a odkráčím z kanceláře. Cestou si zavolám jednoho ANBU a poručím mu, aby mi sehnal nějaké nukeniny a tři kočáry se starožitnostmi a to vše mimo tuhle vesnici. Měla jsem se s nimi sejít v hostinci. Tím jsem skončila a vydala se zase pryč

(přesun hostinec)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Maya Kurimuzon Wed Jun 18, 2014 9:56 pm

Pochodovala jsem po městě hledajíc pro sebe nějaké uplatnění. Možná že kdybych si šla někam hrát na pískoviště, stačilo by mi to. Ale z toho se člověk málo kdy dobře nají. Nikdo mu za to nezaplatí a nemůže u toho většinou otravovat lidi kteří chápou jak to myslí. Na kradení bonbónů dětem sem byla moc stará a hlavně učení Poraženého Ninjy by mi to ani nedovolovalo.
Po nějakém tom čase jsem konečně našla to co jsem celou dobu hledala. Otokage-kůn! Vyjekla jsem na Velkého šéfa poté co jsem otevřela dveře a udělala kotrmelec dopředu. Jak se dneska máš Otokage-kun? Dívala jsem se na něj svím levím okem a usmívala se u toho jako dítě které vidělo po dlouhé době kamaráda z dětství.
Maya Kurimuzon
Maya Kurimuzon
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 21
Registrován : 12. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Wed Jun 18, 2014 10:03 pm

Vzhlédnu od stolu na tu ženu, která se mi tu válí po podlaze. Hned si vybavím o koho jde. Až na tohle vyrušení to docela ušlo. Co potřebuješ? optám se rovnou, abych se jí co nejdříve zbavil.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Maya Kurimuzon Wed Jun 18, 2014 10:05 pm

Máš pro mě nějakou zábavu? Začala sem se křenit. Narozdíl od jiných, Já nevím co znamená uznávat autoritu, takže pro mě to bylo jako bych mluvila s kamarádem.
Maya Kurimuzon
Maya Kurimuzon
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 21
Registrován : 12. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Wed Jun 18, 2014 10:08 pm

Na chvilku se zamyslím. No, můžeš zkusit udělat klona a dát si s ním závod, kdo dřív oběhne 3x vesnici a zkontroluje všechny stráže... nadhodím s veselým podtónem. Na tohle by mohla skočit.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Maya Kurimuzon Wed Jun 18, 2014 10:12 pm

Byla sem sice šílená ale né blbá. Teda jak se to vezme. Ale Otokage-Kun. Za to mi nikdo nezpalatí. Za co bych si pak kupovala lízátka? Hodila sem na něj zvědavý pohled. Jeho veselý podtón mi přišel trochu falešný, ale pokud sem mu byla jen k smíchu, bylo to dobře. Sem přeci jen nový Poražený Ninja. Možná už je čas, abych našla budoucího Poraženého Ninju. Řekla jsem si jen tak pro sebe nebylo to ani moc nahlas ale ani potichu. Určitě to slyšel. Mezitím jsem si prohlížela místnost. UDržet mou pozornost v takovémdle prostoru bylo trochu složitější.
Maya Kurimuzon
Maya Kurimuzon
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 21
Registrován : 12. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Wed Jun 18, 2014 10:14 pm

Taky varianta... připustím a obrátím svou pozornost zpět k papírům, které jsem studoval. Ať si najde zábavu sama, je snad dospělá sakra ne?
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Maya Kurimuzon Wed Jun 18, 2014 10:18 pm

A nebo nemáš něco jako venčení pejsků? Nadšeně sem si vzpoměla na ty roztomilé chlupáče. Nebo můžu někoho trénovat. Už mě začínalo unavovat jak se mi lidi trochu straní. Byla sem blázen, ale v tom dobrém slova smyslu. No co jiného bych od stáda ovcí chtěla. Nebo, půjdem spolu na procházku?
Maya Kurimuzon
Maya Kurimuzon
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 21
Registrován : 12. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Wed Jun 18, 2014 10:22 pm

Možná někdy jindy. Až se vrátí Killunia z mise, přidělím ti jí jako žáka. Potřebuje aspoň nějaké vedení a ty jsi jediná volná. Chudák holka, to se jí pěkně pomstím... pomyslím si ale pak to pustím z hlavy. Bylo to potřeba.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Maya Kurimuzon Wed Jun 18, 2014 10:28 pm

Si zabil Brácho. A za to tě uznávam. Zatvářila sem se cool a otočila na podpatku. Tak zdar Vo*e. Práskla sem za sebou dveřma a odešla. (přesun)
Maya Kurimuzon
Maya Kurimuzon
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 21
Registrován : 12. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jun 25, 2014 11:01 am

Zřejmě jsem byla jediná která zamířila hned za Madarou. Budu se mu zpovídat jako první. Přijdu ke dveřím a zaklepu.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Wed Jul 09, 2014 7:49 am

Takeshi

Byl jsem "doveden" až před budovu kage, vystoupal jsem po schodech a nahoře jsem...uviděl nádhernou ženu, jak čeká před dveřmi. Očividně nechtěl být Otokage rušen. Odložil jsem tedy batoh a praporec s tím, že to bude asi chvíli trvat, stoupl jsem si ke stěně, ještě jednou jsem si prohlédl to ladné stvoření a pak jsem zavřel oči.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 09, 2014 8:39 am

Čekala jsem už dýl než bylo nutné a když jsem se měla k odchodu, přišel tam jakýsi muž. Hm....Kumogakure jaká náhoda. pomyslela jsem si. Zajímalo mě kdo ho pustil dovnitř. Kývla jsem na něj a odešla ven před budovu. Strážím u vchodu jsem jasně řekla, ať toho muže nespustí z očí. Tohle si někdo u brány odskáče. 

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Wed Jul 09, 2014 9:21 am

Takeshi

Tu ženu jsem nepoznával, ale bylo vidět, že je velice silná. Když mě ale nepřijala, usoudil jsem, že ve vesnici nemá absolutně žádnou moc. Zkusil jsem zaklepat na dveře, ale zevnitř se nic neozývalo. Otokage byl nejspíš pryč nebo hluboce zaměstnán. Nechal jsem zde tedy vzkaz, že mě hlídá několik ANBu, že bych se rád ucházel o čestné místo ve vesnici a že budu na cvičišti a nehnu se odtamtud. Podepsal jsem se, nechal v místnosti pro hosty batoh a praporec a vydal jsem se na cvičiště, pochopitelně po uvědomění mé "ochranky".

//přesun
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mareo Renjiro Fri Jul 11, 2014 8:56 pm

Dorazil jsem ke kanceláří. Byl nejvyšší čas podat hlášení Otokagemu-sama. Informován o momentální Otokageho nepřítomnosti jsem byl, ale údajně to nemělo být zase tak hrozné. Měl jsem si zde počkat nanejvýš pár hodin. Byl jsem trpělivý člověk, takže něco takového mi nedělalo problém. Měl jsem alespoň dostatek času si promyslet některé věci, které se za poslední dobu udály. Mizuki byla další kunoichi, která vstoupila tak trochu víc do mého života společně s Kirin. Netušil jsem, co to pro mě do budoucna bude znamenat, ale měl jsem takovou předtuchu, že nic dobrého. Už tak jsem se držel těžce své cesty shinobiho, Mizuki do mého života vnášela opět něco jiného. něco nevyzkoušeného, a tím nebezpečného. Nevěěděl jsem přesně, co od ní mám čekat. Na první pohled byla klasická kunoichi, která byla propuštěna z anbu jednotek, když ji ale člověk pozoroval trochu déle, bylo v ní něco víc. 
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Fri Jul 11, 2014 9:11 pm

Po nějaké té delší době jsem dorazil zpátky do své kanceláře. Byl jsem si něco zařídit. Občas jsem potřeba i jinde, než jen ve vesnici. Před dveřmi od kanceláře jsem zahlédl Marea. Bylo na čase, aby se ozval. Měl podat hlášení z Kumogakure no sato. Velmi dobře jsem si to pomatoval, i když to již bylo nějakou tu dobu zpátky.
Centrum Otogakure - Stránka 10 Tumblr_muofbv1VKj1rhcgoho2_500
Symbolicky jsem ze sebe otřepal prach, který se na mě stihl usadit za tu dobu, co jsem byl pryč. Od prachu byl celý můj plášť, kterým jsem byl zahalen, a tak když jsem se oprašoval, přenesl jsem něco málo toho prachu do okolí. Nevadilo mi to však. Nebylo to u mě v kanceláří, a tak jsem to byl schopen překousnout. "Pojď dovnitř." Řekl jsem Mareovi, když jsem otevřel dveře, a pak vešel dovnitř. "Cos tedy zjistil?" Zeptal jsem se ho, když jsme už oba byli v kanceláři, a Já seděl na své oblíbené židli. Jak Já ji měl rád!
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mareo Renjiro Fri Jul 11, 2014 9:22 pm

"Zdravím Vás Otokage-sama." Pozdravil jsem jej okamžitě, když se zde zjevil. Byl tu až nečekaně rychle. Jeho mise, na které do teď byl, byla nejspíš náročnější na snesení špíny. Soudil jsem tak podle toho, jak byl zaprášený, když se zde objevil. Nedal jsem znát žádnou známku znechucení. On byl Otokage-sama, a proto si zde mohl dovolit úplně vše! "Omlouvám se Otokage-sama. Selhali jsme... problém byl ve volbě shinobiho, do kterého jsem se přeměnil, abych se dostal do Kumogakure no sato, ale podle toho, co se mi podařilo zjistit lze říct, že Kumogakure no sato bude stát na straně aliance i nadále." Soudil jsem tak podle toho, jak se mnou Raikage jednala. Řekl jsem, že jsem špion z Konohy, a ji nedělalo problém poslat někoho do Konohagakure no sato, aby zjistila více podrobností. Kdybych byl skutečně z Konohy, Konohagakure no sato by určitě mou přítomnost zapřela, ale navzdory tomu Raikage nechala někoho poslat do Konohy. Něco zde páchlo. Kumogakure a Konohagakure no sato tím pádem museli společně udržovat dobré vztahy, když se Raikage neobávala reakce konožanů. "Kirin se ocitla ve vesnici s nepatrným zpožděním. Raněná a polonahá, ale jinak vše proběhlo tak jak mělo, až na některé věci. Reina splnila svou úlohu na jedničku, až na to že místo Kirin vzala Reie Caisuse, shinobi s kterým jste měl do činění před pár týdny. Měl uřezané všechny prsty na pravé ruce." Doufal jsem, že toto Otokagemu postačí. Víc jsem toho neměl, žel. Přijal jsem však už svůj neúspěch, ale pořád jsem se s nim částečně nepohodl. Nebyl jsem na něco takového zvyklý, a proto, když to bylo po prvé, to ve mě vyvolávalo smíšené pocity.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Fri Jul 11, 2014 9:34 pm

"Nenapínej mě ještě více a řekni podle čeho tak soudíš." Mareův závěr z mise jsem již slyšel. Teď jsem očekával, že mi řekne pár důvodů, jak k tomu došel. Nebyl nespolehlivým shinobim. Jeho Kekei Genkai v oboru špionáže bylo dost prospěšné, takže jsem čekal, že takto soudit na základě nějakých důležitých zjištění. Mareo jako jeden z mála lidí dokázal podle chování a mluvy jiných určit i další informace o daném shinobim. Četl z lidí, i když byli ve stavu zavřené knihy. Byl to jeho doplněk ke jeho Kekei Genkai. Pokud se chtěl chovat opravdu nerozpoznatelně s originálem, do kterého se přeměnil, musel o něm zjistit i nějaké informace, a to i navzdory tomu, že daný člověk s ním nijak nekomunikoval. "Takže už si měl tu čest zjisti identitu Reiny?" Trochu mě to překvapilo. Ani shinobi zde ve vesnici příliš nevěděli o kunoichi, která aktivovala bariéru, která chrání vesnici. Napadlo mě pár způsobů, jak ji mohl Mareo identifikovat. Měl jsem nejspíš Reině předat nějaký spis schopností, kterými naši shinobi věznění v Kumogakure no sato, oplývají. Něco se mi tady, ale nezdálo, protože jsem měl za to, že jsem Reině podobný spis dával.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mareo Renjiro Fri Jul 11, 2014 9:50 pm

"Zjistil jsem to na základě výslechu vedeným Rin Kagyaki, Nanadaime Raikage." Tedy ona zkoušela mě, ale zároveň i Já zkoušel ji. Mé věty byly zákeřné a vždy měli nějaké jiné odůvodnění, než se zdálo. Byl jsem si vědom totiž toho, že by mi Raikage dobrovolně neřekla to, co jsem potřeboval vědět. A k násilnému řešení přejít by byla hloupost. Jak pak bych se Já mohl měřit s nějakým Kage? Nepodceňoval jsem se, ale byl jsem realista. Kage byli pýchou každé vesnice, a proto si dělala různé pomníky na jejich památku. "Byl jsem vyslýchán na téma odkud pocházím. Byl jsem prokouknut již u vesnice Kumogakure no sato. Byla dočasně uzavřená, a tak jsem musel zvolit netradiční způsob, jak se dostat dovnitř. Proměnil jsem se do Reie Caisuse a nechal se Kirin pobodat. Kvůli povinnosti poskytnout každému lékařské ošetření jsem byl vpuštěn dovnitř. Jenomže Rei Caisus se právě nacházel ve vesnici, a tak okamžitě začalo být podezřelé, co zde pohledávají dva Reiové, a navíc bez žádné známky henge." Toto byl pravděpodobně důvod, proč jsem byl pořád naživu. Netušili s kým mají do činění, a tak museli velmi opatrně postupovat. "Dostal jsem se do nemocnice, kde jsem soudě podle toho, že, když jsem se přiznal ke Konohagakure no sato, Raikage neměla žádné zábrany poslat někoho do Konohy zjistit více informací. Pokud bych byl z Konohy, zcela určitě by se mě zapřela, což znamená, že musela Konoze důvěřovat. Vesnice, které si vzájemně důvěřují nekráčí proti sobě, ale vzájemně si pomáhají." Samotný Otokage určitě věděl lépe než Já, jak pak to chodí, když si vesnice takhle důvěřují. Tahle důvěřivost byla ale v poslední době novinkou. Nikdy před Narutem, vesnice nebyly schopny dojít ke vzájemnému porozumění, a tak si nebyly schopny pomoct. Naruto v tomto světě udělal velké změny.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Fri Jul 11, 2014 10:00 pm

"Tak to by jsme měli." Tímto jsem dal najevo absolutní spokojenost s výsledkem Mareovy mise. Něco takového pravděpodobně nečekal. Vypadal tak, že si jde pro výprask, ale, když neprozradil identitu vesnice a zjistil alespoň toto, byl jsem spokojen. Mareo byl schopný vydedukovat něco velkého i z malé události, nepatrného chování etc. Tedy... měl jsem za to, že neprozradil identitu vesnice. "Takže nikdo neví, že Ty a Kirin jste byli z Otogakure no sato?" Pro jistotu jsem se zeptal. Nechtěl jsem, aby došlo k nějakému nedorozumění. Zrovna v tomto jsme si to nemohli dovolit. "Jinak něco, co Ti přišlo na Kumogakure no sato zvláštní?" Něco takového sice Mareo neměl obsaženo v misi, ale určitě si něčeho všiml. Byl to všímavý shinobi. Narážel jsem se třeba na náladu lidí a podobně. Vše, co přišlo komukoli na pohled nedůležité, ale bylo možné z toho vydedukovat něco víc. Vždy něco podobného na misích bylo ke zastižení, ale ne vždy jsme si toho všimli. Nepochyboval jsem ale o tom, že Mareo na něco takového narazil. Mohli by jsme to nějak využít, záleželo na tom, co by to bylo.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kirin Yakushi Sun Jul 13, 2014 4:58 pm

Dorazila jsem do centra vesnice. Až ke kanceláři. Takeshi tu nebyl. Možná jsem mu křivdila a on musel nečekaně někam odejít. I tak mi ale měl říct. Nakonec jsem se rozhodla se problémem více nezabíjet. Už doma jsem učinila definitivní volbu. Nemohla a nechtěla jsem ji měnit. Jako bez ducha jsem přešla ke dveřím a zaklepala jsem.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Sun Jul 13, 2014 10:17 pm

Takeshi

Stráže mě chvíli šacovali, jelikož jsem šel přímo ke kagemu. I zbraně jsem musel nechat venku. Když jsem vyšel schody nahoru, udiveně jsem zvedl obočí. Kirin... škoda, že jsem musel odejít.
Nechal jsem ji klepat, opřel jsem se o zeď a zadíval se do prázdna.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mareo Renjiro Mon Jul 14, 2014 12:42 pm

"Kumogakure no shinobi byli až podezřele odhodlaní. Jakmile přišlo na věc bránit bránu. Ponížili se i k tomu, aby poslouchali rozkazy samuraje, který navíc ani podle mého odhadu nebyl z jejich vesnice." S Takeshim jsem měl co do činění i v samotné nemocnici Kumogakure no sato, a dokonce i tady v Oto. Ten mě však neměl šanci poznat. Mé Sen no Kao bylo dokonalé. Nikdo nikdy nemohl přijít na žádnou spojitost mé osoby s osobou, do které jsem se přeměnil. Věše byly pouze neodůvodněné domněnky. "Vesnice se od pradávných dob hodně změnily. Mise proběhla v naprostém utajení. Alespoň z mé strany. O Kirin Yakushi příliš nevím. Rozdělili jsme se, abychom nebudili příliš velkou pozornost." Rozdělit se v takové chvíli bylo nutným. Dva terče na jednom místě byly vždy snadnější cíl, než dva terče, ale vzdálené od sebe několik stovek ba tisícin metrů. "Pokud dovolíte Otokage-sama. Rád bych odešel." Nebylo to tím, že by mě tento rozhovor nějak unavoval, a nebo, že by Otokage-sama narazil na nějaké téma, které jsem nechtěl řešit. Vše potřebné jsem už řekl, takže jsem tady už déle nemusel setrvávat, navíc mě čekala ještě nějaká práce. Chtěl jsem si v hlavě udělat jednou pro vždy pořádek, a to nejlépe jedinou věcí…
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Mon Jul 14, 2014 7:45 pm

Mířila jsem k centru, abych navštívila Otokageho. Bylo na čase sdělit mu, že jsem svou misi splnila. Jenže jak jsem prolétala nad vesnicí, prosmýkala jsem se mezi budovami a pomalu jsem se snášela k zemi, pocítila jsem tu nejodpornější lidskou vlastnost - zradu.
Mými křídly proletěly dotonové střelky. Blánu mezi "prsty" mi protrhly, takže jsem se nemilosrdně začala řítit k zemi. Když jsem dopadla, uslyšela jsem křupnutí ve své levé noze a následně obrovskou bolest. Navíc jsem si u toho taky vyrazila dech. Než jsem se stihla nalokat kyslíku, někdo mě chytl za krk a zvedl do vzduchu. Zrak jsem měla zamlžený, takže jsem neměla ani tušení, kdo to je.
"Holčičko... To si myslíš, že si tu můžeš poletovat jako nějaký nafoukaný spratek? Že se tu můžeš tak promenádovat jako supermodelka, i když jsi odporné monstrum?" Nemohla jsem dýchat. Pomalu jsem začínala ztrácet vědomí. Neměla jsem energii zvednout alespoň svou levou ruku, abych se z toho dostala. Ne, nešlo to. Ještě jsem pocítila, jak mě něco zalívá vodou - to abych nedokázala použít svůj oheň. Ruka mě pustila na zem a já konečně mohla ucítit, jak mi vzduch naplňuje plíce. Přišlo několik kopanců do břicha. "Ty ohnivá děvko... Ani když Orochimaru-sama zakládal tuhle vesnici a dělal v ní pokusy na lidech, nikdy tu nebylo nic odpornějšího než ty..."
Zabodly se do mě nějaké čepele. Pomalu, ale jistě jsem přestávala cítit všechnu tu bolest. A když se pak jedna čepel zabodla přímo do mého srdce, ty postavy odešly a nechaly mě tu ležet. A já pomalu začínala vidět to světlo na konci tunelu. To, které mi přinese tu nekonečnou volnost. Nebála jsem se. Ne, smrti se nebojím.
Tak takhle tedy vypadá konec...? zaznělo mi v hlavě ještě, než jsem zavřela oči a nechala se pohltit temnotou kolem.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kirin Yakushi Mon Jul 14, 2014 10:03 pm

Do budovy dorazil Takeshi. Nepozdravil. Nepromluvil. Zíral do prázdna. Hluboce se mě to dotklo. Otevřela jsem okno a znuděně jsem vdechovala čerstvý vzduch. Lidé opravdu za nic nestojí. Nemá cenu jim svěřovat důvěru. Vždycky a bez výjimky zradí. Dvě zrady za jeden den na mě ale byly příliš. Když jsem zaslechla zvenku první nadávky, skoro jsem si myslela, že patří mě. Pak jsem ale zahlédla něco padat z oblohy. Chvíli mi trvalo, než jsem si uvědomila, o koho šlo. Chtěla jsem na Killuniu zavolat, ale v té chvíli jsem jen zahlédla, jak se k ní blíží a polévají jí vodou. Vyskočila jsem z okna, seskočila ze střechy a rozběhla jsem se k nim. Byla jsem ale pomalá. V tu chvíli jí vrazili čepel do srdce. Zastavila jsem se na místě a zírala na to, co se přede mnou stalo. Neuznávala stejné hodnoty jako já, ale byla občankou vesnice, kterou jsem chtěla chránit. Dvě zrady a smrt byly příliš. Nevykřikla jsem, jak by to udělal kdokoli jiný. Jen jsem se po chvíli strnulosti rozběhla za dvěma postavami, které se od těla mé "staré známé" odebraly pryč. Tichá jako sama smrt. Zasloužili si zemřít. Museli zemřít! Už jsem předtím zabíjela, ale nikdy nešlo o tak spontánní rozhodnutí. Nikdy nešlo o to, že bych před očima neměla nic než představu jejich smrti. Vlasy mi povlávaly do všech stran. Říkali o ní, že je spratek a monstrum... Pokud mě lidé zranili, mysleli si o mě v duchu totéž? Oba jen odešli a neříkali nic, takže možná ano. Pak jsem je doběhla. Moje vlasy se oběma naráz obmotaly kolem krku a rukou. Stiskla jsem pěsti v návalu vzteku a moje vlasy spolu s rukama zvýšili stisk. Cítila jsem, jak jim stahuji krk pod únosnou míru. Mé vlasy se jim zarývaly do krku jako nejpevnější provaz. Nemohli se bránit. Nebyli připravení, útok přišel zezadu a měli spoutané ruce. A pak klesli na kolena. Nepovolila jsem stisk. Kdybych stála před nimi, viděla bych jen jejich bělmo, jak obraceli oči vzhůru. A pak padli tvářemi na zem. Konec. Mrtví. Zrychlil se mi dech. Právě jsem zabila dva občany naší vesnice. Bez milosti. Bylo to jako pečeť pro to, kým jsem se rozhodla stát.

Vrátila jsem se ke Killunii. Delší vlasy mi povlávaly kolem hlavy jako kdyby se zapomněly vrátit do původní délky. Posadila jsem se k jejímu tělu stejně jako před několika hodinami v tréninkových místnostech. Tenkrát spala. I teď vypadala, že spí. A pak jsem si všimla, že jí ještě v žilách tepe život. To ale nebylo možné! Zarazili jí přece čepel do srdce! Člověk by to nepřežil. V té chvíli mi blesklo hlavou vlastní předsevzetí. Že se nebudu přátelit s lidmi. Pokud tohle přežila, asi nebyla tak úplně člověk. Kdyby byla mojí přítelkyní, mohlo by to znamenat, že ona mě nezradí. Přesunula jsem nad její tělo dlaně, které se vzápětí rozzářily smaragdovou lékařskou chakrou.
"Neumírej!" šeptla jsem. "Vždyť... jsme pro to nehlasovali..."
Zadržela jsem v očích slzy. Pokud umře, umře s ní i moje šance mít někoho, kdo mě nezradí? Bylo to ryze sobecké přání, aby zůstala naživu.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 10 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 28 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 28  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru