Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Centrum Otogakure

+25
Reina Kana
Michie Ai
Tetsuya Kaguya
Nefrit
Tatsuya Kaguya
Soshi
Mizuki Netsu
Zetsu
Nizashi Shiroi
Takeshi Kenpachi
Maya Kurimuzon
Goku
Rei Casius
Mareo Renjiro
Killunia
Hikari Taoreta
Hana Ichiro
Kisuke Uchiha
Kirin Yakushi
Uchiha Madara
Yorimi Sonoe
Uzumaki Allii
Sakura Haruno
Shinobi
Hyuuga Mikomi
29 posters

Strana 23 z 28 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28  Next

Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Centrum Otogakure

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 14, 2013 9:30 am

First topic message reminder :

Centrum Otogakure, ve kterém se nachází několik monumentálních a architektonicky zajímavých budov. Zde také tráví Otokage většinu svého času.

Centrum Otogakure - Stránka 23 Centruxex
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down


Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Apr 18, 2015 10:30 am

Nefrit i přes to že jsem jí tak slibně ignoroval promluvila a co víc, rozdráždila mě svou rýpavostí, cuklo mi jen oko a já se na ní podíval.
"Kdybych to věděl, tak už dávno nejsem tady a stojím nad mrtvým tělem toho id*ota." Zamračil jsem se a přišla Mizuki. Měl jsem chuť do někoho praštit a momentálně jsem se koukal na Nefrit, ale dělat takový rozruch jen proto že do mě rýpe, když jsem k nepříčetnosti rozzuřenej by byla blbost. Na Mizuki jsem se jenom podíval, bez úsměvu, pořád naštvaně.
"Mě se rozhodně nic zlýho nestalo, ale ten kdo to udělal zemře. Nikdo ze mě nebude dělat blbce, pokud ho neudělám ze sebe já sám. Ponížil mě a schytá to." Fakt jsem byl přesvědčenej v tom, že toho chlapa zabiju. A nikdo by mi to nerozmluvil.
Teď jsem se ale musel nejspíš zajímat o misi, proto jsem došel do dveří, které byly opodál a vyzvedl jsem si svou výbavu. Uvázal jsem si věci kolem pasu, prokřupal prsty a otočil se na Mizuki.
"Tak? Jdem si pro ten Sharingan? Když máme jít do Konohy, vzal bych to přes Shumatsu no Tani, je to nejkratší cesta a vlastně...mohli by jsme i letět." Zamyslel jsem se, když jsem si uvědomil že jedna z mých technik mi dokáže vytvořit křídla. Počkal jsem tedy na Mizuki a přemístil se k bráně.

Přesun
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Apr 18, 2015 10:42 am

"Mužská hrdosť..." Poznamenala som skôr sama pre seba. Bol tvrdohlavý, ale to som dávno vedela. Takže som sa nad tým viac nezamýšľala.
Mali sme ísť predsa na misiu. Ja som väčšinu vybavenia mala, takže bez problémov som mohla vyraziť. Šla som za ním a pri jeho otázke som odpovedala "My ho nemáme zabiť, ale doviesť k Reine, modrovlások..." Musela som sa usmiať a potom som si všimla, že už sme mali ísť a on sa prejavil ako gentleman a pustil ma prvú. To bolo viac menej nečakané, preto som sa naňho usmiala, keď som okolo neho prechádzala a pomaly som šla k bráne (Presun)
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nefrit Sat Apr 18, 2015 10:55 am

Tak nejak som tušila, o koho sa jedná. Bol to však len typ, preto som im ani nič nepovedala. Prečo by som aj mala.. nech sa pekne potrápia. Stále som sa usmievala. Mala som pocit že mi jednu vrazí no nakoneic sa ovládol a odišiel, Mizuki som na pozdrav len kývla hlavou a počkala som, kým odíde tiež. Následne som vkročila do Reininej pracovne a zavrela som za nami dvere. 
"Mám pre teba dobrú správu." Usmiala som sa, no zatiaľ som sa stále tak úplne nepribližovala.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sat Apr 18, 2015 12:18 pm

Celou dobu jsem se dívala na značně rozrušeného Tatsuyu. Takhle jsem ho ještě neviděla.
"Než začneš mluvit, tak neprodleně dej rozkaz uzavřít celou vesnici nepouštět nikoho dovnitř ani ven, ani kdybych to byla já sama. Jasné? A jen já sama můžu rozhodnout kdo bude puštěný dovnitř. Ano? Jenom dovnitř ne ven. a Teď co pro mě máš?"
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nefrit Sat Apr 18, 2015 12:41 pm

Chvíľu som stála a teraz som prekvapene pozerala na Reinu. Nepochopila som jej rozčúlenie alebo skôr.. zbytočné uzavieranie dediny.
"Za prvé, nemám právomoc niečo také spraviť.. oficiálne som len obyčajný jounin." Na chvíľku som sa odmlčala a pomaly som sa posadila na stoličku pred Reinu.
"Za druhé Reina-senpai, robíš zbytočne unáhlené rozhodnutia. Čo keby si mi najprv povedala, čo sa stalo?" Navrhla som jej. Predsa len ma celkom zaujímalo čo tak hrozného sa stalo. Prípadne prečo by mal niekto niečo zavierať. Ani som nevedela, či si Reina uvedomovala, koľko také uzavretie dediny, dedinu stojí peňazí. Rozhodne to nebola malá suma.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sat Apr 18, 2015 1:26 pm

"Děkuji, že jsi to udělala." vstala jsem a šla ke dveřím, které jsem následně otevřela a promluvila na muže, který vždy hlídal tuto chodbu. Udala jsem mu rozkazy a poslala ho ven. Pak jsem se vrátila a otevřela okno a teprve potom jsem se zeptala: "Tak co pro mě máš? Hlášení z mise, které jsem ještě nedostala?" ano narážela jsem na fakt, že jsem ji poslala na misi a ona se mi po ní nepřišla nai ukázat jestli žije.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nefrit Sat Apr 18, 2015 1:38 pm

Prevrátila som očami, keď sa postavila a aj tak spravila po svojom. Len som počkala, kým sa znova posadí a kým na mňa nevýchrlila tú otázku. Len som podvihla obočie a rukou som začala klepkať po jej stole.
"Očakávaš že ti odpoviem po tom, čo si moju otázku odignorovala?" Spýtala som sa jej s podvihnutým obočím. Nie že by som si potrpela na tom, vedieť všetko. No tiež som mala istú svoju hrdosť. Ktorú som rozhodne pokladala pred svoje povinnosti shinobi.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sat Apr 18, 2015 1:46 pm

"Očekáváš, že budu milá potom, co si nesplnila můj rozkaz?" vrátila jsem jí to hned. Nevím, co si to dnešní generace představuje, ale já kdybych neuposlechla rozkaz nadřízeného, tak mě zabije. Shinobi jsou čím dál tím drzejší. To si můžu rovnou udělat všechno sama a vládnout si sama.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nefrit Sat Apr 18, 2015 1:51 pm

Musela som sa uškrnúť.
"Tvoj rozkaz? Kto som že mám poslúchať tvoje rozkazy?" Prebodla som ju pohľadom a rukou som po stole značne klopkať prestala. Len som sa trocha naklonila kupredu a obe ruky som stiahla tak, že som sa s nimi opierala o moje stehná.
"Som v tejto dedine len.. a len kvôli tomu, lebo ty potrebuješ schopných medikov. Tak si uvedom s kým sa rozprávaš. Ja nie som tvojim podriadeným shinobim." Posledné dve slová som takmer zasyčala. Bolo mi jedno kto ju vytočil, no ja som nebola ten typ, ktorý si od niekoho nechá skákať po hlave.
"Navyše kto povedal, že som ho nesplnila. Tí dvaja ti podali hlásenie nie?" Pokrčila som ramenom, po čom som sa znova pohodlne oprela do stoličky.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sat Apr 18, 2015 2:59 pm

"Jsi shinobi této vesnice a jako každý řádný shinobi je tvoje povinnost poslouchat rozkazy velitele. Jen jsem ti dala rozkaz, aby si uzavřela vesnici. Jsi tady z vlastní vůle, moje drahá a já už nemám náladu rozmlouvat s lidmi, co nic neudělali a myslí si, že jim patří celý svět. Je mi jedno, že jsi nejlepší medik, jsi shinobi téhle vesnice a proto pro tebe platí stejná pravidla jako pro ostatní. Pokud se ti to nelíbí, víš kde jsou dveře!" vytáčel mě přístup všech lidí tady ve vesnici, Tatsuya, Nefrit a všichni ostatní co si myslí, jak jsou bůh ví co. Neuznávat autoritu je slabost ne odvaha.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nefrit Sat Apr 18, 2015 3:30 pm

Chvíľku som sa len usmievala. Len som prikývla hlavou a následne som sa postavila.
"Nie som shinobi z tejto dediny. Nikdy som nebola." S týmito slovami som nakoniec znova otvorila dvere, vyšla som a znova som ich za sebou zavrela. Neplánovala som tu ostať o moc dlhšie. Nie v tejto budove, nie v tejto dedine.
(presun)
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sat Apr 18, 2015 3:35 pm

"Hm moc daleko se stejně nedostaneš." pousmála jsem se, když odešla a v klidu se postavila k oknu, abych se podívala jak si povede u brány. Nepřekvapilo mě to, ale já už toho měla také plné zuby. Nejsem typ člověka, který když se dostane na vrchol bude poslouchat ty, co v životě nic nedokázali
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Mon May 11, 2015 1:25 pm

Netrvalo to ani chvíli a velitel vešel do budovy, kde si to namířil přímo za mnou. Zabouchal a po mém pokynu vešel.
Nedůvěřivě se na mě podíval. Uklidnilo mě, že si pamatuje, jak mě má rozpoznat. Vyhrnula jsem si rukáv pláště a ukázala mu zápěstí. Viditelně se mu ulevilo.
"Co se stalo?" zeptala jsem se.
"Je tu posel z Kiri a na Vaše rozkazy - spíše nechceme ho pustit dovnitř, když nebude moci vyjít ven."
"Chápu, už jdu." líbila se mi jeho iniciativa, kéž by byli všichni takoví. Vyšli jsme z kanceláře a šli k bráně.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Mon May 11, 2015 6:24 pm

Později jsme došli do mé kanceláře. Za oběma jsem zavřela.
"Nevím jak se jmenujete, ale naše ubytovna Vám je plně k dispozici, neztratíte se tu, vše je téměř na dosah ruky, rozhodně vyzkoušejte zdejší bar." právě tam byla viděna má kopie.
"Avšak možná moc nezmiňujte, že jste z Kiri. Místní lidé občas překvapivě reagují." měla jsem na mysli některé nukeniny, či cholerické osobnosti.
"Říkal jste, že by jste rád pomohl. Tady v Oto byl viděn někdo, kdo vypadal přesně jako já. Podle všeho se chová i jako já, protože mí lidé téměř nepoznali rozdíl. Máme tady s kapitánem takové menší poznávací znamení." řekla jsem mu a podala jsem muži krystal - černý jako uhel.
"Kapitán má ten samí. Pokud si nebudu jistá, jestli jste to vy, vytáhněte ho." obeznámím mu situaci.
"Počas Vaší návštěvy budu zde. Prakticky nevycházím, dokud se nevrátí z mise lidé, kteří toho zločince chtějí chytit. Pokud zahlídnete cokoli podezřelého, tak to nahlašte nebo sám zasáhněte. Jinak si užívejte místní komfort. Nikdo se nesmí dozvědět, že je tu posel z Kiri, víme to jen my tři." kývla jsem na kapitána a ten zase odešel z místnosti hlídat bránu.
"Ubytovna je odsud pár set metrů, když vyjdete odsud tak napravo a pořád rovně. Tohle jim předejte." podala jsem mu svitek. Bylo to povolení k ubytování.
"Máte nějaké dotazy či poznámky?"
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Goku Mon May 11, 2015 6:44 pm

Prešiel som do kancelárie, ktorá mi už bola povedomá. Aj keď posledne som tu bol asi pred rokom či dvoma. Bolo to ešte za môjho zácviku v Anbu, keď som bol na úrovni genin.. ah aké to spomienky. Postavil som sa vedľa kresiel a vypočul som to, čo mala Reina na srdci. Dokonca som dostal aj podivný čierny kryštál. Popravde som nechcel príliš vo svojej blízkosti držať niečo, čo by ma pravdepodobne vedeli zabiť. No nebol som tu ako nepriateľ a tak som si to len schoval do shinobi brašne a prikývol som.
"To bude možno problém, už som tu raz bol ako reprezentant Kirigakure no sato, a aj cestou sem ma niektorý ľudia videli.. typujem že v takto uzavretej komunite sa povesti šíria rýchlo." Predsa len to tu bolo jedno veľké vezenie, z ktorého pár dní nikto nevyšiel. Nová tvár sa spoznávala ľahko.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Mon May 11, 2015 7:34 pm

"Tady mají malou paměť a hlavně na sebe nechtějí upozornit, ví jak jsem zlá." mrkla jsem na něj. Divné bylo jak jsem se cítila uvolněně, když přišel host. Po dlouhé době někdo, koho nechci zabít při prvním setkání a kdo mě neprovokuje.
"Uvidíš, kdyby něco jsi pod mou ochranou."
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Goku Mon May 11, 2015 8:12 pm

"Aha..."  Prikývol som chápavo a len som prikývol. Jej slová, že som pod jej ochranou, som neokomentoval inak, než ďalším úsmevom, možno trocha záhadnejším. Predsa len  často podobný poslovia ako ja, nosievali ochranku.. aspoň jedného či dvoch shinobi, no ja som prišiel sám.. mohlo ju napadnúť že nie som úplne obyčajný. Nuibari som však mal zapečatenú do svitku a tak zatiaľ v tejto dedine nemal ako kto vedieť, že som jedným z mlžných šermiarov.
"Vedeli by ste mi okrem toho podniku, poradiť aj nejaké.. iné, ako by som to nazval.. krásy Otogakure? Vyzerá to tak že tu nejaký čas pobudnem a tak by som sa rád zahral na turistu." Popravde som bol veľmi podivná povaha.. na muža. Nijak ma neťahali nijaké bordeli a dokonca ani chlast. Ak by som aj takéto miesta navštívil, tak by to bolo čisto z taktického hladiska.. pravdepodobne.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Mon May 11, 2015 8:18 pm

Sedla jsem si do svého křesla za stolem a pečlivě si ho prohlédla. Muž, který nechce jít do baru? To bylo podezřelé. Ten zločinec to ale být nemůže, protože v baru na můj účet nasával hodně.
"Máme velmi krásná rýžová pole a zrovna nedávno jsme umožnili zemědělcům, aby rozšířilo rýži o další tři pole. Když je poprosíte, třeba vám ukáží, jak se rýže sklízí a hlídá." zamyšleně jsem ho pozorovala.
"Také krajina podél vesnice je velmi příjemná a na stromech u cvičiště máme dokonce zvonkohry. A nebo doporučuji tu horu za hlavní budovou. Je tam někde vodopád. Někteří shinobi tam chodí uklidňovat svou psychiku." Jako kdysi já.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Goku Tue May 12, 2015 3:40 pm

Kryštálová kupola bola očividne väčšia, než som si sám predstavoval.  Popravde by som sa však v takej veci uzavretý.. trebárs niekoľko rokov.. pravdepodobne zbláznil. Stále som stál, no nebral som to ako urážku. Aj keby mi ponúkla miesto, ostal by som stáť. jednoducho to bolo praktickejšie z istých.. dôvodov v ktorých hrala podstatnú úlohu aj moja prirodzená nedôvera a paranoja. Dobre som však tieto pocity skrýval, viac než dobre..
"Nepochybne by bola.. ale nie je odtiaľto vidieť na oblohu." Pousmial som sa nakoniec a pomaly so mvstal.
"Pre teraz vás opustím Otakage-sama, pôjdem si vybaviť ubytovanie a .. po tom uvidíme." Mal som v pláne odísť. Kryštál som si schoval do vrecka a pomaly som sa otočil k východu.
"S vašim dovolením.." Bol som zvedavý, či niekoho pošle v mojich stopách, či ma bude tajne sledovať, alebo nie.
(presun?)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sat May 16, 2015 8:59 pm

Z brány se ke mě doneslo, že se tým už konečně vrátil nicméně potáhnu je zase ven. Bylo na čase opět navštívit Kirigakure. Poslala jsem zprávy mé ochrance a Mizuki, aby se pohnuli z místa a dala rozkaz otevřít vesnici. Pak jsem se holograficky spojila s ostatními.

Po delší odmlce, kdy uplynul čas a já pozorovala bránu mi nebylo jasné, proč tam nejsou ještě. Snížila jsem se naprosto na minimum a rozhodla je jít hledat do baru. Nechtěla jsem o slavnosti přijít.


(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jun 15, 2015 8:26 am

Do hlavní budovy později dorazil můj klon v doprovodu se šesti sférami. Dvě se postavily dveře hlavního vchodu. Dvě před dveře kanceláře a jedna se umístila na střeše, kde hlídkovala.
Klon se usadil v kanceláři a začal pracovat. Chvilku na to přiběhl i ANBU a poslední sféře s kočičí hlavou předal svitek s instrukcemi. Sféra okamžitě opustila budovu a později i území Oto.

(sféra přesun - cesta do konohy tak 2 a půl hodiny)

ANBU opět odešel a kancelář byla opět k dispozici ostatním občanům a shinobi.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Sun Jun 28, 2015 5:32 pm

Došel jsem až k Reinině kanclu a před budovou si ještě stihnul zapálit. Já mám kvůli ní zkaženej večer, tak si ona může počkat! Sledoval jsem dým, jak stoupá k zamračenému nebi a přemýšlel, co se zase bude dít. Mise mě nebrali už od dětství a nějaká dospělost se evidentně zatím nedostavila. Zahodil jsem nedopalek, nohou ho zaryl do země a vydal se dovnitř.
Na dveře jsem sice zaklepal, ale vešel jsem hned potom, takže to trochu ztrácelo smysl. Neřešil jsem. Pohled jsem upřel na blondie a nespecificky kývl hlavou.
"Přemýšlím, že s touhle děsně výhodnou práci seknu.." zabručel jsem místo pozdravu a bez dovolení se posadil do blízkého křesla. Znala mě dlouho a nejspíš nemohla čekat nic jiného.  "Tak co se děje?" zvedl jsem znuděně obočí.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jun 28, 2015 6:40 pm

Klon

Vzhlédl od papírů a podíval se na jednoho z Kaguyů.
"Počkáme, až přijdou všichni. Nebudu to opakovat dvakrát." pronesl klon a dál se věnoval vypisování dokumentů.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Jun 28, 2015 7:13 pm

Vyběhl jsem rychle schody. Ne, neměl jsem cigaretu. Nechtěl jsem moc dělat cavyky, když tu semnou byla Mizuki, ale tím, že jsem v sobě neměl nikotin a měl jsem hlad, jsem se prostě a jednoduše neovládal. Ještě jsem se před vstupem nadechl a až potom jsem otevřel dveře do kořan a začal se svým-ne moc pozitivním-entreé.
Centrum Otogakure - Stránka 23 159131600_48744c
"Reinoooo!" Křikl jsem na celej kancl, že jsem se divil, že nepraskla i okna. Bráchu jsem polovičkou oka viděl, ale byl jsem tak soptěný, že jsem neměl ani snahu o to ho vzít za rameno, usmát se a celou tuto situaci hodit za hlavu. Jen jsem se nabručeně, s vražedným výrazem dopotácel až do prostřed kanceláře. Málem mi valila pára jak z nosu, tak i z celého těla. "Dojedeme z oslavy, představ si kocovinu...jen se vyspíš a chceš si dát snídani...NE! Ty si tu snídani nedáš! Jen si to představ do této části, jo?" Zhluboka jsem se nadechl a pokračoval. "A ke všemu jsi nahá, nebo takto...polonahá a objeví se strašidelnej hologram uprostřed pokoje. A ty jsi bez: nikotinu, sprchy, jídla, pití a někdo si tě někam pozve aby ti řekl, že bez toho budeš ještě XXXXX dobu." Protřel jsem si spánky a začínal se klidnit, i když ne moc znatelně. Celý jsem to rozdýchával a snažil se zachovat klidnout hlavu. I když jsem tak nějak věděl, že buď už jsem si to posral, nebo je tak unuděná, že jí to bude jedno. Já ale nevydžel zůstat klidnej. No a potom jsem se jen do široka usmál na bráchu. "Zdár!"
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Jun 28, 2015 7:43 pm

No všetko to dopadlo tak, ako som si to predstavovala. Moc som toho nenarozprávala. Len som šla celú dobu za Tatsuyom. Postavila som sa na kraj miestnosti a počkala som si, kým sa na Reinu vykričí. Zdalo sa mi to vtipné a očakávala som, že Reina mu niečo spraví, ale možno ma aj prekvapí.
Nič som nehovorila, len som mávla rukou. Samozrejme pri pohľade na Tatsuyov krk som sa uškrnula, mal tam ešte cucfleky, asi na to nemyslel pri odchodu.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 23 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 23 z 28 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru