Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Centrum Otogakure

+25
Reina Kana
Michie Ai
Tetsuya Kaguya
Nefrit
Tatsuya Kaguya
Soshi
Mizuki Netsu
Zetsu
Nizashi Shiroi
Takeshi Kenpachi
Maya Kurimuzon
Goku
Rei Casius
Mareo Renjiro
Killunia
Hikari Taoreta
Hana Ichiro
Kisuke Uchiha
Kirin Yakushi
Uchiha Madara
Yorimi Sonoe
Uzumaki Allii
Sakura Haruno
Shinobi
Hyuuga Mikomi
29 posters

Strana 22 z 28 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28  Next

Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Centrum Otogakure

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 14, 2013 9:30 am

First topic message reminder :

Centrum Otogakure, ve kterém se nachází několik monumentálních a architektonicky zajímavých budov. Zde také tráví Otokage většinu svého času.

Centrum Otogakure - Stránka 22 Centruxex
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down


Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Mar 27, 2015 11:03 pm

"Děkuji za zprávu, zkuste zjistit kdo, nebo co ho zabilo a z jakého důvodu ráda bych to věděla kvůli nějakýmu epitafu. Nenechte se chytit. Otokage." Řekl jsem hned co jsem se zvedl ze země a zakašlal. Promnul jsem si ramena a došel blíž k nim. Ten dopis jsem četl i já a tak moc mě na*ral, že se mi i několikrát opakoval v hlavě, proto jsem si to skoro do písmene zapamatoval. Nějak jsem měl ale pocit, že v tomto mohlo být i víc.
"Mého bratra? Je nezvěstný, ten už do služby nepůjde, to mi věř. Uvelebil se někde v domku se zásobami saké. Další žijící Kaguya žije v Kiri a podle toho co jsem slyšel od zdejších, přesněji o jejich Mizukagem...Radši bych se nechal vykastrovat než s tím magorem vést jakoukoliv konverzaci, nebo nedej bože boj.." Samozřejmě jsem tu kastraci myslel obrazně, takže jsem doufal, že to nijak vážně nevezmou. Zrzka se zdála být trošku odtažitá, dělala dobře, protože kdyby se do tohoto zapojil ještě někdo, schytal bych to 2x tolik.
"Mám to úplně stejně, Rei-Rei. Když mě někdo pošle na takto ubohou misi, nemůže čekat, že se stejně uboze nezachovám i já. Tedy...pokud by za touto misí nestálo něco víc než jen obyčejný hledání nějakýho pěšáka v řadách elitních shinobi." Nadzvedl jsem zvídavě obočí. Přivedli jsme sem dva ze tří, nechápal jsem v čem byl ten problém a proč byla tak nespokojená. Proto se mi hned vybavilo, že buď to za tímto stojí něco víc, nebo prostě je rozmazlená a chce mít všechno eňo ňůňo.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sat Mar 28, 2015 7:40 am

"Nezjistili jste z jakého důvodu měl být zabit." řekla jsem jednoduše, právě kvůli téhle informaci jsem je tam poslala a teď si to budu muset zařídit sama. Na stole jsem nechala sáček s penězi dost pro oba, i když bych jim nejraději nedala nic. Postavila jsem se k oknu zády k nim, čímž jsem jim naznačila, že s nimi teď nehodlám mluvit. Ticho, které dlouhou dobu bylo je nesnesitelné. Zneklidňovalo mě, že se na vesnici nic nezkoušelo. Po radě kage, kdy jsem byla terčem útoků jsem čekala víc. Kisuke se sám ještě neozýval, tudíž se někde musel vyskytnout problém. Poslat ale další shinobi na další sebevražednou misi jsem nehodlala. Takže co teď. Podívala jsem se na květinu vedle okna. Zetsu.
"Zítra se za mnou stavte znovu." poručila jsem, musela jsem si hodně promyslet, jak to všechno udělám.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Mar 28, 2015 8:45 am

Nehodlala som zostať potichu, ako to bolo pri ANBU, vždy mi tam rozkazovali, tentokrát som sa mohla aj obhájiť. "Zistiť, kto a čo zabilo shinobiho, ktorého telo sme ani nevideli, to je ako hľadať ihlu v kôpke sena. Boli sme na území Mizu no Kuni. Príliš veľa otázok by znamenalo zbytočnú pozornosť. Kto vie ako dlho by Mizukage akceptoval našu prítomnosť na území Mizu ni Kuni... Mimochodom, pred Kirigakure no Sato sa stále bojuje... " Zareagovala som, keď bol priestor. Nevedela som ako Otokage-sama uvažuje, keď dáva úlohy ľuďom, ktorý na to nie su stavaní, nemali sme žiadne techniky ako napríklad Yamanaka klan.
"Navyše koho zaujíma shinobi, keď si nevie zachraniť svoj vlastný život." Dodala som, mne bol osobne ľudský život dosť ľahký. Možno to znelo troška kruto na takú osobu ako som ja, ale bola som tak vychovaná. Skôr či neskôr by aj tak ten shinobi zomrel, pokiaľ nebol schopný prežiť hentakú misiu.
Potom ako zavelila Otokage-sama, že sa tu máme staviť neskôr, len som sa poklonila a odpovedala "Hai." Narovnala som sa a vyšla som odtiaľ von.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Mar 28, 2015 5:34 pm

"Hlavním úkolem bylo přivést je." Zamračil jsem se a cikl. Fakt mi tato konverzace začínala být hodně nepříjemná, vlastně jsme byl dost naštvaný. Ale když promluvila i zrzka na naší obhajobu, jen jsem vykulil oči. Nečekal jsme to, že by něco řekla, vždycky jsme si myslel, že je ta co poslouchá rozkazy a nemá do toho ani slůvko. Asi mám na ní špatný vliv. Ale to mi upřímně bylo docela dost jedno, jen ať mám. Ona se chovala možná někdy jak robot, ale její tělo jím nebylo a šlo vidět, že konečně začíná mít rozum člověka, což se mi zalíbilo a letmo mi vyskočil koutek úst nahoru.
Poté bloncka jen dodala, aby jsme se sem zítra stavili, na což jsem si jen povzdechl a pousmál se.
"Ok" Potom jsem vyšel z kanceláře a podíval se na zrzku.
"Tak co máš teď v plánu, hm?" Nadzvedl jsem obočí a podíval se jí do tváře, respektive na ústa a potom zase do očí a v podvědomí jsem se usmál.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sat Mar 28, 2015 6:13 pm

Tak v Kiri se pořád bojuje. Co se tam sakra děje? Potřebovala jsem se nutně spojit s Kisukem. Potřebovala jsem nutně informace. Byla jsem neklidná. Jak to zítra udělám? Koho kam vyšlu, aby to nebylo nápadné? Možná bych mohla kontaktovat Daimyio. Ta bude vědět hodně. Špatný nápad to rozhodně nebyl.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Mar 28, 2015 6:21 pm

Nečakala som, že by sa o mňa Tatsuya trošku zaujímal, očakávala som skôr, že si pôjde hneď niekam do baru, ožrať sa alebo zbaliť nejakú naivku. Takže ma celkom prekvapila jeho otázka. "Plán je jednoduchý, ísť na cvičisko, vydať zo seba energiu, ísť domov, osprchovať sa, vyspať sa a zajtra sa tu znova objaviť." Odpovedala som mu, sledovala som ho celkom pozorne a hlavne to, ako mu smeruje pohľad. Keď sa mi pozrel teda do očí, tak tým pádom som sa mu pozerala aj ja do očí. "A ty ideš do baru že?" Opýtala som sa, ale bola to skôr pre mňa jasná vec. Mňa by tam snáď nikdy nezatiahol. Čakala som na jeho odpoveď, stále ma mohol prekvapiť.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Mar 29, 2015 4:14 pm

Její plán byl až moc akční na můj vkus, ale měl jsem v plánu se dřív nebo později naučit další z technik našeho klanu, jen nebyl čas. Otokage nás zase povolá, takže bych to měl akorát rozkouskované, což jsme vážně nechtěl.
"Hmm, ne moc super plán zrzko. Že se ti do toho chce..."
Povzdechl jsem si a upravil jsem si kalhoty, protože mi zase padaly až příliš dolů.
"No, tak nějak...vlastně...ani nevím, bráchu tu nemám, takže ještě pořádně nevím co budu dělat." Pokrčil jsem rameny a vydechl, napadlo mě, že by se mohla ke mě přidat. Nikdy mě nebavilo pít samotného!
"No tak, pojď, nemusíš se vyšťavit před další misí, ne? Chce to klídek a v baru to není zrovna nejhorší, když je tam nějaká společnost." Zazubil jsem se do široka. I kdyby nechtěla, klidně jí vezmu přes záda a prostě půjde!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Mar 29, 2015 7:43 pm

"Samozrejme, že sa mi do toho chce!" Povedala som celkom s úsmevom. Vážne som neplánovala ísť s ním do baru. Síce, zrejme naozaj nemal s kým ísť. Mal pravdu, že dnes by som si mohla odpočinúť a zajtra ďalšia misia no, ale na druhú stranu ostatok dňa byť v bare nebolo o nič lepšie. Všimla som si však, že sa ma snaží presvedčiť. Popravde nikto ma nikdy nikam neťahal a ani nepresviedčal. Teda len občas, ale to som tých ľudí moc nepoznala.
"Moc sa mi do toho nechce." Povedala som neisto. Vážne bary som nemala rada, s alkohol som nemala dobrú skúsenosť. Postávala som tam a pozerala na Tatsuyu.
"Nie, radšej pôjdem na to cvičisko." Rozhodla som sa, nebola som moc istá, ale radšej by som šla na to cvičisko, než do baru. Teda čakala som na jeho reakciu.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Mar 30, 2015 5:51 pm

Byla nekompromisní, což se mi moc nelíbilo. Ona se chtěla zničit na cvičišti a já zase v baru. Hned bylo jasné, kdo je na tom lépe...já! Protože já se nechtěl opít, jen jsem se chtěl prostě trošku napít, což neznamenalo, že bych se opil.
"Pff...já se tě vlastně ani neptal, beru to jako jasnou věc." Přikývl jsem si pro sebe a vzal jí do kolen, které jsem jí rukou podlomil tak, že jsem si jí vzal před rameno jako pytel brambor.
"Bez keců, bez bitky, pěkně mlč. Jdem jen na džus a já potřebuju společnost!" Kývl jsem nekompromisně a s úsměvem já a vydal se směrem pryč.

(pokud nebude žádné vzpouzení, pak -přesun)
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Mar 30, 2015 6:16 pm

I keď som mala v pláne ísť na cvičisko, Tatsuya ma znova zobral cez pleco, trošku som sa potom vzpierala a pobuchala mu rukami po chrbte, ale zrejme to bolo zbytočné. "Vieš, že to neznášam!!" Zavrčala som naňho, keďže som nemala rada, keď ma ťahal kam on chcel. Určite som sa vzpierala aj keď som bola na ňom, ale zrejme to nepomohlo... Nakoniec bolo predsa mať dobrého sluhu, ktorý si vás odnesie na dané miesto nie? Ešte aby to zaplatil a nakoniec to nebude najhoršie. Nuž nechala som sa niesť smerom do nejakého baru, určite to vypadalo čudne. Nuž popravde mi to bolo celkom jedno, nikto z dediny ma osobne nepoznal, a tak mi to naozaj mohlo byť úplne jedno. "Raz by si ma mohol skúsiť presvedčiť, než uniesť..." Poznamenala som ešte a sama pre seba sa usmiala.
Presun
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Apr 13, 2015 3:59 pm

Tak ako nám Reina prikázala, na druhý deň som aj s Tatsuyom prišla do vysokej budovy, kde mala byť Otokage-sama. Tak, znova tu boli schody, len som sa pousmiala a pomaly som ich vyšla. Zastavila som sa pred kanceláriou, počkala si na Tatsuyu. "Kto vie či nám dá Reina-sama spoločnú misiu alebo má na pláne nás poslať na rozličné misie." Pouvažovala som nahlas pred Tatsuyom. V podstate mi to bolo jedno, ale musela som si priznať, že bola s ním zábava, ale to zároveň znamenalo, že by ma na misií rozptyľoval. Prišla som k dverám a zaklopala som na ne. Potom som sa oprela o stenu a prešla Tatsuyu pohľadom a milo sa usmiala.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Apr 13, 2015 8:11 pm

Stejně jako Mizuki jsem i já došel sem. Ty schody mě vždycky zabíjeli, proto jsem celou cestu nahoru měl poznámky ve stylu...
"Až se tam dostanu, dám jí to spočítat 7842545x si je vyběhne nahoru a dolů. Nebo si tu pořídíme nějakej výtah, maj gááš, moje plíce, moje plíceee!" Křičel jsem vyřízeně a když jsme došli nahoru, opřel jsem se pažemi o kolena a vydýchával to. Mizuki mezi tím už zaklepala a stihla projevit své pochodové myšlenky nahlas. Jen jsem se škodolibě usmál.
"No jo, když to bude oddělená mise, skočím si do striptýz baru, mají tam moc dobrý likéry." Ano, rád jsem jí s tímto vytáčel, ale moje hajzlovská povaha jen tak rychle nevymizí. Jen jsem jí sjel pohlede, cukl obočím nahoru a lišácky jsem se usmál.
"No, pokud tento rozhovor každopádně přežiju." Tentokrát jsem se zasmál už s ironií a vlastně jsem z tohoto neměl moc dobrej pocit. Doufal jsem ale, že jí ta lihovka na čele zůstala! Aspoň něco vtipného by na ní bylo, protože zastaralé fory jako mumie, mrtvá živá nevěsta, neplodná smrtka, chodící mrtvola, paranormální jev, nebo dokonce Reina-hime, bylo už ohrané.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Apr 13, 2015 9:11 pm

"To máš z tých cigariet!" Zamračila som sa, pri tom ako nariekal, že je tu veľa schodov. Pre mňa to nikdy nebolo náročné. Na druhú stranu mi to prišlo aj vtipné, ale tak bolo tu dosť schodov, takže som k tomu viac nepovedala.
Zarazila ma skôr jeho ďalšia poznámka, bože ako som ja neznášala, keď mi toto robil. Teda nemala som proti tomu nič, že si občas niečo dá, ale striptíz bar? To som mu ja nestačila? Tseh, zatvárila som sa urazene. V najbližších minútach som taká plánovala aj ostať. Znova som sa zamračila a len som povedala "Ja osobne by som ťa rozhodne na jej mieste hodila do väzenia, žiadne striptýz bary!" Potom som otočila hlavu opačnou stranou a založila som si ruky na prsiach.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed Apr 15, 2015 7:57 am

Malý orel, vhodný tak akorát na průzkum dorazil na místo určení. Vletěl do místnosti kde právě seděla reina a posadil se jí na stůl tak aby si všimla vzkazu na jeho nožce. Reina podle orla mohla hned poznat od koho orel vzkaz nese.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Wed Apr 15, 2015 11:29 am

Pohladila jsem orla po hlavě a opatrně jsem mu vzala vzkaz z pařátu. Přečetla si ho a jen se ušklíbla.
"Jistě jak jinak." pak se ozvalo zaklepání. Velmi dobře načasované. Zahodila jsem vzkaz do koše.
"Dále." pronesla jsem chladně a byla jsem zvědavá co řeknou na tuhle novou misi. Pochopitelně jsem čekala, že budou naštvaní.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Wed Apr 15, 2015 9:18 pm

Podíval jsem se na Mizuki. Byla naštvaná? Jo! Bylo to nějaké naštvané, to co stálo předemnou, jen jsem se škodolibě usmát a šťouchnul jí do tváře.
"Tseee, žárlivko. Já jen koukám, ale nesahám, pokud si ženská nezačne první." Cuknul jsem obočím nahoru a založil si ruce do kapes. Když Reina zakřičela chladně z kanceláře, cítil jsem husí kůži až na p*rdeli. Měli jí postavit pyramidu, tam by jí bylo dobře, tam by jí bylo teploučko. Pomyslel jsem si v duchu, prošel kolem Mizuki a jen tak nenápadně jí přiložil ruku na zadek.
"Hmmm, doufám že půjdeš na tu samou misi." Usmál jsem se pobaveně a vstoupil. Pořád jsem měl jednu ruku v kapse a čekal než dojde Mizuki. Reina seděla ve svém křesle, jako vždy ledová, negativní, popraskaná, bez výživných mastiček na tváři, dokonce jsem se divil, že ještě nemá dioptrie, protože jsem studoval! A lidé v pozdějším věku mají oční vady!
"Sáááyo! Jak tak koukám, ten nápis na čele se ti vymyl rychle. Dokonce ani bouli nemáš! Pff, taky chci být Edo Tenseeei." Zaskuhral jsem, když neměla z toho posezení v baru žádné pohmožděniny a že tou hlavou práskla do toho stolu! I když, heh, nerozbitný tělo, nerozbitný mozek, pokud vůbec Edo Tensei nějakej mají. Ani nevím proč, ale celou dobu jsem jí tak nějak pozoroval a mezi tím stihnul i letmo máknout Mizuki na stehno. Kdyby existovali boje v tom, kdo se dokáže soustředit na víc věcí zároveň, určitě bych to vyhrál!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Wed Apr 15, 2015 9:31 pm

Na Tatsuyu sa nedalo hnevať, už len z princípu, že sa mi páčil a ja som proti svojim citom nemohla nič spraviť. Teda mohla som ich ignorovať, ako som to robievala, ale teraz som to nespravila a kukla na Tatsuyu, keď mi štuchol do tváre. "No a čo keď mi ťa niektorá z nich ukradne?" Zatvárila som sa smutne, teda bolo to schválne. Vlastne som sa trochu bála, ale snažila som sa mu veriť. Myslel si, že mi nenapadne priložil ruku na zadok. No určite, ja som to cítila. Priložila som svoju ruku zo zadu na tú jeho a trošku som zatlačila a následovne som mu ju dala preč, nech si nezvyká... Medzi tým zakričala Reina, trošku som sa usmiala. Potom čo mi ďalšie povedal Tatsuya som naňho len mrkla a milo sa usmiala. Vošla som za Tatsuyom a postavila som sa vedľa neho. "Ohayo. Otokage-sama." Pozdravila som trošku tak pokojnejšie a uvoľnenejšie. Kukla som sa len na Tatsuyu, čo rozpráva. Ja by som nikdy nechcela byť Edo Tensei, jednoducho to nebolo prírodzené.
Následne Tatsuya presunul ruku na moje stehno. Trošku som sa zamračila a ruku mu dala pomaly dole z môjho ztehna. Nebolo to práve vhodné pred Otokage-sama.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Thu Apr 16, 2015 6:33 am

Chtěla jsem začít mluvit, ale Tatsuya začal něco říkat o nápisu na čele a bouli a já ho jen překvapeně poslouchala a netušila, co tím myslí. Asi začíná bláznit        .
"Neměl bys už pít Tatsuyo mluvíš nesmysly, mohlo by se to promítnout na tvém příštím hodnocení." srovnala jsem si desky na stole a položila ruce na desku stolu.
"Mám pro vás misi. Potřebuju, aby jste šli k branám Konohy. Nepůjdete dovnitř jen vyzvednete a budete chránit člověka, který má typické Uchihovské rysy. A přivedete ho v pořádku sem. Je to důležité a záleží mi na tom. Nezklamte mě." posunula jsem  k nim fotku Kisukeho Uchihy, aby věděli pro koho jdou.
"Odevzdejte mi své čelenky a vše co by naznačovalo pobyt v Otogakure. Půjdete tam inkognito. Dávejte pozor na to, aby vás nikdo nesledoval až sem. Znovu připomínám, nechoďte dovnitř počkáte na něho poblíž brány Konohy. Nějaké otázky?"
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Apr 16, 2015 4:30 pm

Když mi Mizuki dala znovu ruku pryč, jen jsem se zakřenil a nevzpouzel se, ale zkusit jsem to mohl, ne? Každopádně, Reina mě dostala do stavu alá šoking tatsu! Koukal jsem na ní a nedávalo mi to smysl. Že by se tak opila, že by si to nepamatovala? Edo Tensei se přece nedá opííít!
"Já že blázním? Včera jsi měla extra depky v baru a nechtěla si mi říct na jakou misi máme jít a teď si nic nepamatuješ? Edo Tensei se přece nedá opít! Je to mrtvola, to nejde." Řekl jsem překvapeně a trošku hystericky, protože tu ze mě dělala blázna. Já si moc dobře pamatoval, kde včera byla a v jakém stavu, seděla vedle mě v baru! To nezamluví!
Najednou ale začala mluvit o misi, jen jsem cikl a povzdechl si.
"Uchiha? Vážně? To mají tendenci pořád zrazovat svou vesnici? Nepřipadá vám to už nudný? Pořád to samé dokolečka. Uchíha zradil Konohagakure no Sato! Aaach, bude pátá světovááá." Poslední dvě věty jsem řekl ženským hysterickým hlasem s ironií v ní. Fakt už to nebylo normální, ale ok, aspoň příležitost zkusit si nasbírat sharingan, oh, jo, bylo by hustý mít červený oko! Mé oči jsou zlaté, takže mít jedno zlaté a druhé červené se super schopnostma, jop, dal jsem si svůj cíl! Jen jsem se usmíval jak sluníčko a pohled přesunul na Mizuki.
"Vidím to tak že další mise spolu hm? Po příští misi už bude svatba normálně." Usmál jsem se do široka a uchechtnul se. Byli jsem spolu na jedné misi a to mi ochotně věnovala svoje rty, kdo ví co bude po této a kdo ví co bude po další, hm? Byl jsem zvědavej.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nefrit Thu Apr 16, 2015 4:40 pm

Moje kroky ma zaviedli až k dverám terajšej Otogakure, Reine. Počula som, že za nimi má spoločnosť a tak som sa len oprela o stenu a čakala som. Potreboval som s Reinou hovoriť o samote, nie s týmito dvoma za chrbtom. Navyše to bola celkom slušnosť, počkať kým ich prepustí a kým sa dostanem na radu ja.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Apr 16, 2015 4:52 pm

* Na čo máme ísť po nejakého Uchihu ? To snáď nevie trafiť alebo je tak slabý, aby sme poň museli zájsť?* Pomyslela som si a zamračila som sa, predsa len toto nebolo presne to, čo som si predstavila. Tieto misie ma hrozne nudili! Ale nedalo sa nič robiť, bola som len obyčajný jounin. Takže som len kývla hlavou a pozrela som sa na Tatsuyu s jeho poznámkou. "Nefandi si .." Poznamenala som chladne, aby som ho trošku uzemnila.
Nepozdávalo sa mi, že by si Reina nepamätala nás dvoch v bare, preto som podporila Tatsuyu v jeho tvrdeniach. "Otokage-sama, včera ste boli v bare, večer... Videla som vás tam na vlastné oči." Potvrdila som Tatsuyové slová a premýšľala som, ako je možné, že si nás nepamätá. Pokrčila som len ramenami a čakala, čo ďalej.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Fri Apr 17, 2015 3:26 pm

Podívala jsem se na oba zmateně. I ona tvrdí, že jsem byla v baru. To už bylo podezřelé, byl tu snad někdo, kdo se za mě vydává? Jak je to možné? Opřela jsem se o opěradlo křesla a založila si ruce na prsou a klidným hlasem jsem promluvila.
"Celou noc jsem řešila s asistentkou otevření dalšího rýžového pole pro obyvatele, kteří nežijí přímo v Otogakure, ale v jejím okolí a nemají možnost se připojit do našich prací. Vaše mise přišla až dnes ráno, jinak by jste šli dohlédnout na zmíněmé rýžové pole a lidi, co v něm pracují. To je za prvé. Za druhé, pokud bych šla do baru sama, tak jen proto, abych vás dva odtamzud vyhodila a Za třetí pokud bych měla depku, tak mi věř drahý Tatsuyo, že vesnice by to pocítila jako první a vaše cenné životy, by byly někde v černém krystlickém prachu." narážela jsem na poslední výjev v Kumogakure, kdy jsem svým černým krystalem zničila půlku náměstí, když se objevil můj syn.Samozřejmě se mi nelíbilo, co tvrdili. "A rozhodně bych své problémy neřešila s Vámi dvěma při alkoholu jako největší troska." doplnila jsem, protože mě trochu uráželo, že si jen mohli myslet, že bych šla jako Otokage do baru pít.
"Takže až se vrátíte bude to vaše další mise. Najít toho, kdo se za mě vydával, toho kdo vás opil nebo toho kdo vás uvalil do genjutsu. Mělo by to být jednoduché, když všude tvrdíš jak moc dobře mě znáš. Udivuje mě, že tak primitivní věc si nepoznal, Tatsuyo a teď jděte, klient čeká a nezapomeňte odevzdat vaše čelenky, ani zmíňka o tom, že jste z Otogakure." pokynula jsem jim hlavou ke dveřím. Doufala jsem, že jim Kisuke dá co proto, aby si ty dva začali vážit misí, na které je posílám.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Apr 17, 2015 4:00 pm

Zamračil jsem se a neříkal ani slovo. Jen mi bylo jasný, že v tom baru bylo něco v nepořádku, cítil jsem to, ale nedal to tolik najevo. Jen jsem si odepnul čelenku a hodil jí ji na stůl. Neříkal jsem nic, bylo vidět, že přemýšlím, dokonce jsem přestal i s těma dětisnkýma věcma, což je co říct. Upravil jsem si vlasy do culíku triko si rozepnul. Já nepotřeboval vesty ani nic podobného, proto jsem se jen otočil na patě a bez jakýhokoliv slova jsem odešel z kanceláře před dveře, kde byla Nefrit. O tu jsem ani nezavadil pohledem a stoupl jsem si k oknu. Po chvilce jsem dal ránu pěstí do zdi, že jsem kus odloupl.
"K*rva! Hajzl jeden!" Co mě štvalo? To, že ze mě někdo dělal demente. Měl jsem sto chutí jít ho hledat už teď a rovnou ho zabít. Nebyl jsem typ co by šetřil lidi, nedával jsem druhé šance. Jen jsem čekal na Mizuki, až příjde, uděláme misi a já konečně budu moct zabít toho dotyčnýho z baru.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nefrit Fri Apr 17, 2015 5:08 pm

Z dverí vyšiel Tetsuya, no pravdepodobne tam stále bola tá ženská. Celkom ma pobavila jeho reakcia, nemohla som si proste nerípnuť.
"Niekto ťa naštval?" Spýtala som sa ho zľahka pobaveným hlasom. Bolo viac než vidieť, že nemá náladu. Kedy ma však zaujímalo to, kto má kedy na čo náladu.
"Kto je ten dotyčný hajzel?" Spýtala som sa otázku, ktorá sa už nedala považovať za rečnícku.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Apr 17, 2015 7:07 pm

Počúvala som Otokage-sama, celkom som sa zamýšľala nad jej slovami. Načo by sa niekto za ňu vydával? No vlastne bola kage, takže mala nejaké tie výhody. Ja som bola však senzibilka a tento klon Reiny nešlo rozoznať podľa chakry, takže sme buď boli v genjutsu alebo to bol nejaké špeciálne justu."Je to divné, pohybuje sa nám po dedine druhá Otokage-sama..." Uškrnula som sa a čelenku som položila Reine priamo na stôl, uklonila som sa a pomaly vyšla za Tatsuyom von. Všimla som si Nefrit, ktorú som pozdravila "Ahoj." Tatsuya znova reagoval o niečo emotívnejšie. Tak ja som sa nad tým pousmiala, že si niekto zo mňa vystrelil. Pristúpila som k Tatsuyovi a štuchla som mu prstom do ramena. "Veď sa upokoj, nič zlého sa nestalo." Povedala som mu a tentokrát som sa už znova usmiala.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 22 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 22 z 28 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru