Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninkové prostory

+6
Maya Kurimuzon
Rei Casius
Mareo Renjiro
Kirin Yakushi
Shinobi
Killunia
10 posters

Strana 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Wed Jul 17, 2013 10:19 pm

First topic message reminder :

Tréninkové prostory - Stránka 9 Geonosis_arena

 
Tréninkové prostory ukryté v podzemí, aby je nikdo nemohl narušit. Zde probíhá veškerý trénink všech schopných shinobi z Otogakure no Sato. Kromě volného prostoru a místa na odpočinek se tu nachází také tréninkoví panáci a nějaké jeskynní skrýše pro obohacení bojového tréninku.
Aréna byla kdysi plně krytá, dnes připomíná spíše koloseum zapuštěné do země díky velkému otvoru v oblasti střechy.


Naposledy upravil Killunia dne Tue Jul 29, 2014 9:50 pm, celkově upraveno 2 krát
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down


Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Fri Jul 25, 2014 9:09 pm

"Dětinské, ale zajímavé. Platí." Pamatuji si, že když jsem byl ještě kluk, hrával jsem si s ostatními na podobné hry. jednalo se ale pouze o malou a nevýznamnou část mého dětství. Určitě bych si na ní nikdy nevzpomněl, nebýt Mizuki. Mizuki se vzdálila, a nastala ta napjatá atmosféra. Kdo zaútočí první? Jakým pak útokem? Budu se mu schopen/schopna ubránit? Takové otázky by si v našich místech zadávali bezpochyby mnozí. "Jinak... dneska Ti to sekne." Neodpustil jsem si to. Musil jsem tuto atmosféru nějak narušit. Připadal jsem si totiž jak na misi, a v takových to chvílích se chovám tak, jak si jedna z mých tisíci osobnosti nepřála, ale za to mnoho dalších byly jiného názoru. Prožíval jsem něco nepředstavitelné. Ty rozpory názorů mých osobností.... bylo to tak vyčerpávající. Očividně víc než jsem si myslel. Když se zdálo, že to začne, lehl jsem si na zem a usnul. Vypadal jsem však i ve spánku naprosto vážně. Že by nějaký nepovedený vtípek? Ne... spíše před bitevní šlofík... musel jsem nabrat sílu.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Jul 25, 2014 9:19 pm

"To mi nemusí nikto hovoriť, viem to sama." Znelo to arogantne, ale tak komplimenty na mňa nejako neplatili. V tom si Mareo len tak ľahol a dal si šlofíka? Blbosť, predpokladala som, že to je pasca. Takéto veci na mňa bohužial neplatili a pokiaľ to nie je pasca, skončí v nemocnici, jednoducho sa nespí cez súboj... Okamžite som vytiahla tri senbony a vrhla som ich po ňom. I keď ležal, jeden smeroval na pravú ruku, druhy na nohu a tretí na oblasť brucha. Stále som si držala odstup i keď ja som sa zameriavala skôr na taijutsu.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Fri Jul 25, 2014 10:21 pm

Chvíli jsem přemýšlel, zda-li by bylo možné použit kawarimi a s Mizuki si vyměnit místa. Pokud by to bylo možné, docela by to Mizuki nejspíš překvapilo. Měl jsem za to, že jsme se o tomto učili na akademii, ale bylo to již dávno, a tak jsem ohledně toho nemohl nic říct s jistotou. Mohl jsem vyzkoušet risk, a nebo nějakou osvědčenější metodu. Mizuki mě prokoukla. Byla v tom vážně dobrá, Já totiž nespal, ale vypadal jsem na to, takže nemohla s jistotou říct, že spím a nebo nespím. Mohla přijít blíž. Bylo by to pro mě lepší. Takhle si k ní budu muset zajít sám. "Kukuč." Bylo poslední slovo, které jsem Mizuki řekl, poté mé místo zahalil oblak kouře. Že bych opravdu chtěl vyzkoušet použít kawarimi na Mizuki? Jakmile se zlepšila na mém místě viditelnost, Mizuki spatřila dřevěného panáka, do kterého se po chvíli zapíchly tři kunaie. Byla senzibil, což se mi o ní již podařilo zjistit, takže lehce poznala, že se nacházím pár desítek metrů za ní. Když se však chtěla ohlédnout, aby mě lépe spatřila a zaútočila. Uviděla tři kunaie s výbušnými lístky... mělo se jednat o překvapení, ale jaksi to nejspíš nevyšlo
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Jul 25, 2014 10:31 pm

Jednoduchý efektívny trik s kawarimi ma ani moc neprekvapil. Už vtedy som cítila jeho chakru za mnou. Obzrela som sa a len som spravila jednu pečať a použila shunshin. Objavila som sa na inom mieste a kunaie leteli ďalej. Mareo si mohol všimnúť, že rýchlosť shunshinu u mňa bola o niečo rýchlejšia než pri klasických shinobi. Spôsobené to bolo už len mojim Kekkei Genkai. Proste som mala v sebe túto rýchlosť vrodenú. Znova som po ňom hodila Senbony pripravovala som si pečate na ďalšie jutsu.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sat Jul 26, 2014 8:17 pm

Tento souboj přibíral zajímavý charakter. Jediné dvě techniky, které zde byly použity byla jedna E a druhá D ranková. Že by se účastnící až tak báli ukázat druhému svou pravou sílu? Senbony, letící na mě, nebyly žádným velkým problémem. Nebyl jsem nejpomalejší (rychlost 4), ale ani nejrychlejším. Má rychlost a všímavost však, jak se zdálo, stačila k tomu, abych se potřebně vyhnul do pravé strany senbonům. Aby to ale vypadalo ještě více cool... na konci mého úhybu jsem si dřepl, a v té poloze zůstal, pozorujíc Mizuki, jak skládá pečetě. Její tempo skládání pečetí bylo větší než to mé a neměl jsem ani sharingan, takže, když jsem se rozhodl skládat tytéž pečetě, nebyly to tytéž pečetě. Netušil jsem ani o jaké pečetě se jedná. Prozatím se mi to totiž nedařilo zjistit. Tímto jsem Mizuki nedával jedinečnou příležitost mě nějak vyšachovat, jak se mohlo zdát. Já na mé Kekei Genkai pečetě nepotřeboval, a žádnou jinou techniku jsem neovládal, kromě tichého zabíjení, což byla spíše dovednost. Potřebné ninjutsu mi totiž dá patřičná podoba, do které se přeměním.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Jul 26, 2014 8:58 pm

"Kirigakure no Jutsu." šepla som a po celej aréne sa objavila hmla, naozaj hustá hmla. Netušila som, že on ovláda umenie Sairento Kiringu alebo inak povedané tiché zabíjanie. Ja som ho však vedela tiež a so schopnosťami senzibila, ktoré som vlastnila mi to dávalo výhodu. Vedela som, kde presne sa nachádza, zatiaľ čo on to tak ľahko určiť nemohol. Moje kroky boli naozaj tiché. Neuveriteľný pozor som dával na to, aby som nedýchala príliš nahlas, každý krok bol premyslený, aby som neurčila svoju pozíciu. Poskladala som ďalšie pečate, čo bola menšia chyba, ak bol Mareo naozaj dobrý mohol práve v tom momente lokalizovať moju polohu.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sat Jul 26, 2014 9:33 pm

Mizuki byla rozený taktik, nejspíš. Kirigakure no jutsu ovládali nejčastěji pouze shinobi z Kirigakure no sato, takže jsem byl v údivu, že ji disponovala i Mizuki. Použitím Kirigakure no jutsu však dala výhodu i mě. Své tiché zabíjení jsem měl příležitost ukázat pouze, když jsem byl v cizí podobě a snažil jsem se někoho potichu eliminovat. Nikdy bych nepomyslel, že jej předvedu v Oto v Kirigakure no jutsu. Pak mi něco došlo. Já mám podobu Mizuki, takže mé tiché zabíjení začnu v mlze používat častěji, a nejen na misích, kdy je potřeba někoho v naprosté tichosti odstranit. Mizuki v mlze ale měla větší výhodu. Byla totiž senzibil. V tomto boji ji ale nijak nepomůže, a to hlavně z jednoho důvodů. V mých útocích nebudu používat chakru, alespoň do doby ,kdy nebudu muset, takže je Mizuki pomocí senzibilských schopností nelokalizuje, a proto se bude muset spíše taktéž spolehnout na Sairento Kiringu. V tom aby mě lokalizovala ji však postačí i senzibilské schopnosti, ale na mé útoky to bude krátké. V okamžik, kdy Mizuki pohnula rukami, aby složila potřebnou pečeť k dalšímu útoku, jsem ji lokalizoval. Mé tiché zabíjení přeci jen bylo na též úrovni jako od Zabuzy Momochiho, co si Mizuki v nejbližší době domyslí. Neváhal jsem ani chvíli a směrem k Mizuki jsem hodil kunai. Bez výbušného lístku, aby nedělal příliš velký rámus, a tím se tak lehce neprozradil.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Jul 26, 2014 10:45 pm

Keď že moje informácie o Mareovi neboli dokonalé, neočakávala som práve tak dokonalý Sairento Kiringu na úrovni legendárných šermiarov z Kiri, preto ma Kunai prekvapil, započula som dosť neskoro na to, aby som sa dokázala vyhnúť bez ujmy. Podarilo sa mi však sa pohnúť dostatočne na to, aby ma porezal na líci. Celkom to štípalo. "Mizubushin no Jutsu." Šepla som v tom sa objavili dva vodné klony vedľa mňa, ktoré sa presunuli na rôzne miesta v aréne, taktiež potichu. Teraz sa mohla začať moja obľubená hra. Jeden z klonov zobral kamienok a hodil ho na jedno z miest v hmle, v tom druhý klon vyhodil po Mareovi kunai a ja, som sa rozhodla presunúť na iné miesto, lebo vedel, kde asi som. Dôvod prečo jeden z klonov hodil kamienok bol, aby som zmiatla jeho schopnosti Sairento Kiringu a on si myslel, že tade prechádzam a tým pádom sa otočil na ten smer, v tom však naňho druhý klon hodil kunai z úplne iného smeru. Presúvala som sa naďalej s najväčšou opatrnosťou. Ako si poradí Mareo s touto mojou prvou hrou? Vynájde sa a príde na to, ako ma zastaviť alebo podľahne už len v prvom kole? Vedela som, že niečo vymyslí, ninja jeho kvalít by mal mať minimálne taktické schopnosti.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sun Jul 27, 2014 5:49 pm

Tak dopad kamínku jde slyšet jinak než normální chůze, to ví přeci jen každý. Kamínek jakoby cupitá, Mizuki by rozhodně v současné situace necupitala. A při tom odrazy zvukových vln jsou jiné než-li u utíkání etc. Neměl jsem tak dokonalý sluch, abych mohl určit přesné podrobnosti každé zvukové vlny, ale z obecného hlediska v nich byl rozdíl. Pouze shinobi, kteří jednají bez rozmyslu by na dané místo zaútočili. Někteří možná pouze z reflexu. Já měl reflexy na pozoruhodné úrovni, ale nejednal jsem unáhleně. Nemohl jsem ale 100% určit, že se jedná o kamínek. Mohla to být klidně jakási výbušnina, a tak jsem si dával o to větší pozor. Právě díky tomuto zbystření jsem si včas všiml Mizukina kunaie. Shinobi při hodu musí použít alespoň malý nápřah, aby kunai doletěl na místo, kde si shinobi přeje. Při této činnosti je možné zaslechnout jakoby mírné zrychlení v určitém místě větru.  Nacházeli jsme se v aréně, takže zde větrně nebylo, což zvýšilo pravděpodobnost, že si nápřahu všimnu, a tím i včas letícího kunaie. Vyhnul jsem se opět dřepnutím, a pak složil pár pečetí. Co zamýšlím? Ještě jsem si nevšiml, že je zde víc než jedna Mizuki, ale byla pouze otázka času, kdy zaslechnu i sebemenší nádech, a proto, kdyby se Mizuki nacházela někde blízko mne, varoval bych ji, ať nedýchá příliš nahlas. 
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Jul 27, 2014 6:06 pm

Počula som, ako kunai svoj cieľ minul. *Pekne* Pomyslela som si o Mareovi. Už som sa nepohybovala, dokonca som stimulovala svoj dych. Útočiť na Marea bolo zbytočné. Predsa len som mala pripravené aj ďalšie esá v rukávu. Jeden z mizubushinov sa rozbehol na Marea, skočil a zaútočil naňho zhora. Po tom druhom nebolo ani stopy, naďalej sa potichu pohyboval. Ja som však netušila, čo skladá za pečate a aké jutsu chystá. No to mi bolo aj fuk, len som bola zvedavá či sa mu podarí vyhnúť sa práve tomuto triku mojich klonov. Takto som ako by skúmala jeho schopnosti. Klon, ktorý naňho skočil sa kryl, ale bol veľmi slabý mal niekoľko odkrytých slabých bodov, nemal by to byť problém pre Marea ho zneškodniť.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sun Jul 27, 2014 7:55 pm

Vskutku nebyl problém klona zneškodnit. Já se však tak těšil, že předvedu Mizuki svou další techniku! Tedy... ne přímo techniku, ale že udělám další krůček vpřed! Klon mi v tom zabránil, i když jen částečně. "Shinra Tensei." Promluvil jsem vražedným hlasem, a tu Mizukinin vodní klon se změnil zpátky na látku, z které vznikl, vodu. Vypadalo to, jako bych ovládal skutečně bájnou techniku Rikkudou no Sennina. Kdyby však Mizuki dávala pozor, což dávala, všimla by si vskutku rychlého pohybu mou rukou, který na klon v povětří nenápadně a malým tahem rukou hodil jehlici. Vodní klon skočil, čím vydal jistý zvuk, což byla jeho chyba, která mi pomohla si ho lépe všimnout a následně ho eliminovat. "Chibaku Tensei." Není pochyb o tom, že jsem znal názvy opravdu nebezpečných technik, ale že bych je ovládal? Po těchto mých slovech nastalo ticho. Vypadalo to, že se soustředím.... nejspíš jsem opravdu chtěl vytvořit černou kuličku, která k sobě začne postupně přitahovat vše až do doby, kdy se z toho stane obrovská koule.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Jul 27, 2014 8:38 pm

Ignorovala som jeho lacné triky. Samozrejme som si všimla to, ako "vytváral" techniky. Samozrejme už len to, že som bola senzibilka som vedela poznať, že neovláda Shinra Tensei. Tu šlo však o iný plán, zatiaľ čo on rozbil toho jedného klona, mohol o sekundu na to počuť dych druhého klona za ním. Klon už len urobil rýchle pečate a vyslovil "Suirō no Jutsu". Prečo ten klon tak bezhlavo zaútočil? Na Suirō no Jutsu bola potreba voda a klon obsahoval tak akurát vody na to, aby sa podarilo druhému klony vytvoriť Suirō no Jutsu. To znamenalo, že pokiaľ nemal Mareo nejaký ďalší záložný plán alebo niečo podobné. Ocitol sa v zajatí vodného väzenia. Ja som naďalej nič nerobila, len testovala jeho schopnosti a hľadala slabé miestečko. Uhm, všimla som si aj jeho rýchlosti, preto som sa už teraz tešila, ako si spolu zabojujeme v taijutsu. Rozhodne som nebola silná tak ako on, ale bola som dostatočne mrštná a pružná na to, aby som dokázala vyrovnať naše sily v taijutsu.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sun Jul 27, 2014 9:09 pm

Tak někdo by to bral za vážnou situaci, ale Já ji a ní nepovažoval. Eliminace vodního klonu byla nutná, takže jsem nepociťoval žádné výčitky svědomí. Co se týče druhého klonu. Měl jsem aktivováno Chibaku Tensei, takže pohodička. Byla již jen otázka času, kdy se zde v okolí objeví černá kulička, která začne všechno pohlcovat. "Proč to tak trvá?" Zeptal jsem se hlasitě, a poněkud nervozně. Mizuki se podařilo mě dostat do vodního vězení, takže nyní byl nejvyšší čas na chibaku tensei! Mizuki ale nebyla pitomá, takže ji mohlo přijít divné, proč jsem se neubránil. Mé tiché zabíjení přeci jen bylo na opravdu vysoké úrovni, takže bylo nepravděpodobné, že bych si klona nevšiml, i když byl již nebezpečně blízko. Měl jsem snad něco v plánu? Momentálně to vypadalo, že vážně čekám na černou kuličku způsobenou Chibaku Tensei. A díky mé roztisícené osobnosti mé chování Mizuki nemohla nijak odhadnout. Byl jsem velmi nepředvídatelný shinobi. 
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Jul 28, 2014 8:15 am

Stále som ostala ukrytňa v hmle, čakala som, kým mu dôjde kyslík, čo by malo trvať len chvíľu. Neviem o čo mu šlo, ale rozhodne som nemienila sa k nemu približovať, možno mu šlo len o to, ale nie ja som to nespravila. Len som čakala, kým mu dôjde kyslík v tom vodnom väzení. Naďalej som si dávala pozor na nejaké útoky. Neustále som nevedela, ako to myslel s tým Chibaku Tensei. On bol fakt nečitateľný. Nevedela som, ako to myslel a čo to má znamenať, preto som len vyčkávala, ak si však nepohne, dojde mu kyslík a odpadne buď od bezvedomia alebo rovno začne umierať a to by som ho musela ísť oživovať... Takže by mal naozaj niečo začať robiť.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Mon Jul 28, 2014 10:32 am

Ať jsem čekal jak jsem čekal, nedočkal jsem se malé černé kuličky. Já myslel, že mi to konečně vyjde! Stal bych se příštím Rikkudou no Senninem! "Tak nic, nejspíš na to budu muset jít postaru." Pomyslel jsem si, a tu se má podoba změnila do podoby Reininy. Nelituji chvíle, kdy jsem si s ní potřásl rukou. Vodní vězení sice ztěžovalo používání pečetí, ale Já na provedení Sen no kao nepotřeboval žádné. Následně mé celé tělo začal obalovat krystal, taktéž bez nutnosti používání pečetí. Reina Kana disponovala vskutku pozoruhodnými technikami, a právě proto se v minulosti stala takovou hrozbou pro všechny shinobi vesnice. Mé počínání mělo za následek, že tak jak Neji v minulosti otevřením všech bodů tenketsu se dostal z tohoto vězení, tak i Já teoreticky bych z něj měl být venku. Pokud by to skutečně vyšlo podle mého plánu, neváhal bych a měníc se zpátky do své podoby bych na klona opět hodil jednu jehlici. Jehlice byly tiší než normální zbraně, a proto jsem jim dal přednost před obyčejnými kunai v této mlze. 
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Jul 28, 2014 2:36 pm

Mareovi sa podarilo uniknúť z väzenia a dokonca mi rozbiť druhého klona. Musela som sa usmiať sama pre seba. Moju mienku o ňom len potvrdil... Nič som nerobila, ako by som len čakala či ma nájde. I keď nemal ako. Bola som ticho a ani som sa nepohla. Len som sa snažila neustále sledovať jeho chakru. Nebola som vyčerpaná ani zďaleka, mala som viac než dosť energie. Čakala som, nič viac.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Mon Jul 28, 2014 8:09 pm

Já měl taktéž jak Mizuki dost šťávy, takže jen doufám, že si nemyslí, že je na tom lépe než Já, protože to zdaleka pravda nebyla. Ona byla nucena použít dvě techniky, Já jen jednu. Byl jsem proto ve výhodě, i když nepatrné. Mizuki taky nebyla hloupá, věděla, že ji schopný lokalizovat jsem Jen jsem potřeboval dost času, abych se lépe zkoncentroval. Nepotřeboval jsem nějakou extra dlouhou chvíli, postačilo mi jen pár sekund. Záleží na tom, co Mizuki v následujících okamžicích podnikne. Díky vysoké úrovni mého tichého zabíjení mi postačilo i sebemenší nádech. Mizuki se ale dávala na své počínání pozor, což její lokalizování komplikovalo.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Jul 28, 2014 8:38 pm

Skôr či neskôr by ma lokalizoval, preto som už vytiahla kunai."Tak poď." Poznamenala som nahlas, lokalizovala som sa preňho sama. I tak som sa chcela teraz trošku precvičiť v taijutsu. Bola som sústredená a dávala som si obrovský pozor na to, nech ma už ani neškrábne, lebo po líci, keď ma zasiahol ten jeho kunai alebo senbon mi zostala rana. Samozrejme, vtedy som netušila, že sa vie orientovať v Kirigakure no Jutsu a že ovláda Sairento Kiringu ako ja. Teraz som však bola pripravená a len čakala.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Tue Jul 29, 2014 3:57 am

Tak neměl jsem v úmyslu ještě přímo útočit, ale když mě osobně k tomu vybídla, nemohl jsem odmítnout. Pravděpodobně zkoušela, na co se všechno zmůžu. To by vysvětlovalo, proč se sama prozradila. Jestli učinila správné rozhodnutí, to brzy zjistí. Rozběhl jsem se směrem k Mizuki, a však ne přímou čárou. Běžel jsem po nepravidelné trajektorii. Nechtěl jsem být snadným terčem nějaké Mizukiné techniky. Snažil jsem se, aby, můj běh byl, čím jak tím nejvíc nejtišší, ale, když běžíte, sami víte, že trochu Vás slyšet lze. Navíc Mizuki byla senzibil, a tak mě mohla lehce lokalizovat. S tímto problémem si však brzy poradím. Její schopnosti ji jsou totiž v cizím Kirigakure k ničemu, protože v celé Té mlze by byla moje chakra. V průběhu mého běhu jsem směrem k Mizuki háze jehlice. Mají vskutku pár velkých výhod od kunaiů a shurikenů.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Jul 29, 2014 8:59 am

Mareo sa dal do pohybu a ja som sa jednoducho sústredila, senbony boli najideálnejšie, ale taktiež som ovládala Sairento Kiringu na slušnej úrovni a dokázala som ich všetky odraziť poprípade sa im vyhnúť. Ako by som čakala na súboj v taijutsu, čo som aj robila. V ruke som držala kunai. Naďalej som bola sústredená a každý senbon čo na mňa letel bol odrazený.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Tue Jul 29, 2014 10:13 am

Jakmile se mi podařilo dostat do těsné Mizukiné blízkosti, opět jsem začal měnit podobu. V okamžik, kdy jsem ji měnil, se mohlo zdát že jsem byl lehce zranitelný, a však jednalo se o krok trvající nanejvýš pár sekund. Tentokrát jsem se transformoval do Mizukiny podoby. Po prvé, když jsme se setkali, tuším, že jsme si potřásli rukou... na tom příliš nezáleží, ale od Té doby jsem měl Mizukinu podobu jako další možnost, kterou jsem mohl využít. Jednalo se o další podobu do mé sbírky. Neřekl jsem ji to tedy, a ani neukázal, takže svou podobu viděla prvně. Něco mi říkalo, že na to bude špatně reagovat, ale Já ji chtěl dopřát ten souboj v taijutsu, jaký si přála. Bylo to proto, abych ji vyhověl, ne pro mé potěšení xD. Po chvíli to začalo. Mizuki díky svým schopnostem mohla určit, i když mě neviděla, že je opět něco jinak. Pak následoval první úder pěstí do jejího obličeje. Když jsem nyní v podobě Mizuki, znamená to, že mám i její senzibilské schopnosti? O tom se brzy přesvědčíme. 
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Jul 29, 2014 11:38 am

Naďalej som nedokázala určiť slabinu Marea. Možno, keby som zaútočila, keď sa menil do novej podoby. Vicítila som, ako sa jeho chakra mení a zmenila sa. Na moju vlastnú chakru, on sa premenil priamo na mňa ! Uhm... moc sa mi teda nepáčilo. Jeho úderu som sa vyhla a následne som zaútočila ja svojim kunaiom v ruke pravej ruke som mu smerovala na jeho bok. Vlastne to sama sebe som smerovala na bok, teda presnejšie na moju kopiu, na ktorú sa zmenil Mareo!
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Tue Jul 29, 2014 7:53 pm

"Snad se Ti to nelíbí. Ono každý má právo prezentovat své schopnosti." Promluvil jsem k Mizuki, uhýbajíc jejímu kunaii. Pokud tento souboj bude mít i nadále takovýto charakter, bude trvat poněkud delší dobu. Já s tím byl však spokojen. Nejednalo se o misi, kde bych musel eliminovat někoho do přesně určené doby. Jednalo se pouze o trénink. Možná se mohl zdát zdlouhavý, ale mě dával možnost odpočinku a relaxace. Nebylo proč se u něj příliš stresovat. Rozhodně jsem Mizuki nepodceňoval, právě naopak, ale s takovýmto charakterem boje si nejsme schopni nějak více ublížit. Používal jsem své Kekei Genkai, to ano, a kdyby Ona použila své určitě by tento boj nabral jiný styl, ale Já jsem ze sebe nevydával maximum, taktéž ani Mizuki. Bral jsem to, očividně taktéž jak Ona, jako souboj taijutsu a spíše jako ten souboj v tajiutsu, který má sloužit k odreagování. Nepochybně kopie nemůže zvládat stejná nápor jako originál, ať už byla kopie jakkoli podobná, ale v této úrovni Naše sily byly totožné. Já nebyl schopný zasadit konečný úder Mizuki, tak i Ona mě, a to z velké části proto, protože toho nechtěl docílit nikdo z Nás. Já bych si alespoň nechtěl kazit takovou chvilku, nějakou technikou vyššího ranku. Kunai jsem se vyhnul úskokem do pravé strany. Pak následně jako protiútok jsem směrem na Mizuki hodil tři senbony. Jeden přímo na Mizuki, a dva mírně do stran, pro případ, kdyby se pokusila vyhnout. Nebyly hozené ale ve stejné rovině... nechtěl jsem dát Mizuki možnost se vyhnout pouhým shybem.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Jul 29, 2014 8:46 pm

Mareo myslel správne, tento tréning bol pre mňa odpočinkom, jednoducho relax. Nepoužívala som techniky vyššieho ranku, bolo by to zbytočné, brala som to ako jednu veľkú hru. Mohla som sa konečne odreagovať, tak ako to robím vždy, buď je to šport alebo nejaký tréning. "Celkom ti to ide v mojom tele." Odpovedala som mu medzi tým ako som jeden senbon, ktorý mieril na moju postavu odrazila kunaiom. Reflexy a rýchlosť boli vždy moje prednosti. Ostatné dva kunaie prešli okolo mňa, keď že neboli mierené na mňa. Nestrácala som čas a objavila som sa pred ním. Zaútočila som rýchlym kopom do brucha.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Tue Jul 29, 2014 9:06 pm

Nabíralo to ten správný obrat. Z toho pro někoho nudného souboje se s aktivnějším zapojením stávalo něco mimořádného. Cítil jsem to. Na tento souboj ještě dlouho nezapomenu. Byl to můj první souboj od doby, kdy jsem se vrátil z mise v Kumogakure no sato, nepočítaje to před tím s Killuniou a Kirin, ale to jsme nedokončili... nejen že tím pádem byl výborný na procvičení, ale taktéž na to, abych zjistil jak se posunuli mé meze v taijutsu. Dlouho jsem je neprováděl, alespoň ne v takové míře.
Tréninkové prostory - Stránka 9 Tumblr_m1z5smiOMz1r2pqddo1_500
Kopy jsem začal rukami blokovat, a čemu se šlo uhnout, uhnul jsem. Mizuki přešla do větší ofenzivy. Tak trochu jsme si vyměnili pozice. Nyní to byla ona, kdo udával směr této hry, odpočinku... nebo si to nazvěte, jak sami chcete.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 9 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru