Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninkové prostory

+6
Maya Kurimuzon
Rei Casius
Mareo Renjiro
Kirin Yakushi
Shinobi
Killunia
10 posters

Strana 4 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Wed Jul 17, 2013 10:19 pm

First topic message reminder :

Tréninkové prostory - Stránka 4 Geonosis_arena

 
Tréninkové prostory ukryté v podzemí, aby je nikdo nemohl narušit. Zde probíhá veškerý trénink všech schopných shinobi z Otogakure no Sato. Kromě volného prostoru a místa na odpočinek se tu nachází také tréninkoví panáci a nějaké jeskynní skrýše pro obohacení bojového tréninku.
Aréna byla kdysi plně krytá, dnes připomíná spíše koloseum zapuštěné do země díky velkému otvoru v oblasti střechy.


Naposledy upravil Killunia dne Tue Jul 29, 2014 9:50 pm, celkově upraveno 2 krát
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down


Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kirin Yakushi Sun Apr 27, 2014 10:41 pm

Tréninkové prostory - Stránka 4 Tumblr_lyz65dhCM91qafnnho1_500
Ten chlap byl bez prstů. A nekřičel. Nedal najevo bolest. Zírala jsem za ním s pozvednutým obočím. Asi byl mutant. Nebo feťák. Jinak jsem si to nedovedla vysvětlit. A navíc normálně mluvil! Rozloučila jsem se se senseiem a ještě chvíli jsem tam zůstala s bradou přišpendlenou tím překvapením - šokujícím člověkem (mutantem!) - pevně k zemi.
Nakonec jsem se probrala, pokrčila rameny a vytáhla svitky. Možná mi sensei později vysvětlí, jak to bylo možné. Každopádně jsem ho po téhle příhodě začínala mít docela ráda. Udělá pro vesnici cokoli. A to mi imponovalo. S jedním svitkem v ruce jsem zamířila pryč. Ještě po cestě jsem ho rozevřela a aniž bych na ni dávala dokonalý pozor, zběžně jsem si prohlížela ilustrace k technice.

//Přesun
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kirin Yakushi Fri May 09, 2014 5:21 pm

Trochu ospalá jsem se ve smluvenou dobu vrátila do tréninkových prostorů. Stihla jsem nastudovat obě techniky. A-ranková pracovala s postupy, které jsem ještě neznala. Neměla jsem žádnou tak těžkou techniku, kromě lékařských, které ale pracovaly na zcela jiné bázi. Možná by mi ještě prospělo se předtím trochu prospat, ale na to už nebyl čas, byla jsem tu tak tak v určeném termínu.
Posadila jsem se na jeden ze skalních převisů a čekala, až uvidím přicházet Marea.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sat May 10, 2014 9:13 pm

Přibližně po hodině čekání Kirin mohla slavit úspěch. Byl jsem zde! Neopozdil jsem se z vlastní vůle, ale zdržela mě ta záležitost v kanceláří Otokageho, a tak jsem necítil nějakou potřebu se omluvit, i když by to bylo slušné. Vinu házet na Otokageho jsem taky nehodlal, takže jsem jen tak mlčky postával vedle Kirin s mým stereotypickým výrazem na tváři. Nejspíš jsem čekal, že se Kirin pochlubí svými teoretickými postupy, ba dokonce i praktickými. Kdo ví čím Mě Kirin dokáže překvapit?
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kirin Yakushi Sun May 11, 2014 7:36 am

Jistě, že bylo čekání nudné. Jistě, že jsem měla chuť mu skočit kolem krku samou radostí, že mě ho ušetřil a dorazil s tak malým zpožděním. Jenže se to nehodilo a navíc mě cosi v jeho postoji neúnavně přesvědčovalo, že je určitě strašně unavený. Kdo ví, kolik času musel strávit s tím zvláštním člověkem, který necítil bolest, ale z mého křiku šel do kolen.
Byl opravdu zvláštní.
Hbitě jsem vyskočila takřka do pozoru, ale když přišel až ke mě, skoro mi bylo hloupé přerušovat nastálé ticho.
"Konichiwa, sensei," osmělila jsem se nakonec k hovoru a tváře mi polila červeň nervozity.
Jistě bude očekávat pokroky, ale já opravdu s praktickou částí technik čekala na něj.
"Nastudovala jsem obě techniky, ale ani jednu jsem bez vás prakticky nezkoušela," oznámila jsem mu svůj postup. "Ale samozřejmě jsem se naučila pečetě a sehnala dva svitky a štětce pro Scroll Communication Technique."
Snad to nebylo málo. Možná bych pokročila víc, kdybych sama začala trénovat, ale pro mě byl rozkaz svatý, svědomí mi prostě nedovolilo cvičit, dokud nepřijde a neřekne, že můžu. Světe div se, uvykla jsem si na něj v době, kdy u mě ani nebyl.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sun May 11, 2014 1:31 pm

Jak se ukázalo, v Kirin jsem se začal čím dál tím lépe orientovat, což bylo pro výcvik nezbytné. Odhadl jsem ji správně. Někdo by Kirin mohl odhadnout na knihomola, který se bez přestávky věnoval knihám, knihám a knihám. Jeho odhad by mu však nejspíš nemohl nikdo vyčítat, protože Kirin na někoho takového opravdu vypadala. Její brýle, účes a styl oblékání... vše tomu nasvědčovalo. Sám jsem byl původně zastáncem podobného názoru, ale nyní jsem přišel na to, že Kirin je něco víc. Kirin je knihomol, který za každých podmínek je ochoten splnit příkazy nadřízeného, a to jsme měli společné. "Dobrá tedy... můžeš začít s Meisagakure no Jutsu." Úmyslně jsem vybral tuto techniku, protože tato nám nejpravděpodobněji zabere více času a víc námahy. Ta druhá tím pádem bude takovým odreagováním po namáhavém tréninku této A rankové techniky. Abych Kirin mohl nějak pomoci, musel jsem ji nechat si to prvně vyzkoušet. Teprve pak ji můžu upozornit, kde dělá chybu etc. Možná by ocenila nějaké počáteční rady. Pak by mé rady ale nebyly tak účinné.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kirin Yakushi Sun May 11, 2014 2:46 pm

Nedokázala jsem v jeho obličeji číst a tak jsem se prostě pustila do cvičení. Postavila jsem se ke stěně. Přišlo mi to pro začátek jednoduché, schovat se za místo, které důvěrně znám.
"Meisagakure no Jutsu," prohlásila jsem klidně a pustila jsem se do pečetí.
Neměla jsem kam spěchat, mohla jsem se soustředit na každý krok, před očima se mi zobrazovala písmenka jako kdybych měla fotografickou paměť. To ale přímo ne. Jen dobrou paměť, ta mi byla vlastní. A to mi stačilo.
Když jsem dokončila pečetě, zdálo se, jako kdyby se přede mnou rozvlnil vzduch. Částečně mě ukryl, ale technika nebyla dokonalá. Byla jsem si jistá, že jsem vše udělala správně - tedy kromě toho, že jsem neměla zkušenost a netrefila jsem rychlost a spotřebu chakry.
"Méně chakry, vyšší rychlost," zamumlala jsem sama pro sebe a chystala jsem se vyzkoušet techniku znovu.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sun May 11, 2014 3:12 pm

Ne na darmo se říká, že nejlepší studenti jsou Ti, kteří když narazí na problém, napadne je okamžitě řešení. Jak se zdálo mé vyjádření ke tréninku prozatím nebude potřeba. Kirin se s tím nejspíš dokáže vypořádat sama. Začínala mě čím dál tím víc překvapovat, a to jsem si ještě před chvíli myslel, že se v ní začínám orientovat, že ji dokážu předvídat. Takové výsledky pouze po teoretickém studiu jsem nečekal. Jak se ukázalo... Kirin má ještě něco, čím dokáže někoho ohromit, což při jouninských zkouškách nebude na škodu. Ta kunoichi v sobě jednoduše měla skrytý potenciál, o kterém nejspíš sama nevěděla. Vytáhl jsem si balíček cigaret a jednu si zapálil. Kouřil jsem ve vzdálenosti, kde Kirin mohla kouř ucítit minimálně. Začal jsem jednoduše na ní brát ohledy, což jsem obvykle u nižších ranku nedělal. Možná to bylo tím, že byla má studentka. Kdo ví? Pokuřujíc, jsem tam tak postával a pozoroval jak si Kirin bude radit dál. Byla to chytrá holka, a tak mou pomoc nejspíš potřebovat nebude...
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kirin Yakushi Mon May 12, 2014 11:39 am

Pravda byla, že ho mé výsledky mohly překvapit, ale já byla z klanu mistrů na ovládání chakry, ovládala jsem techniku, která mi uzdravovala buňku po buňce. Ovládání chakry bylo zkrátka moje. S elementárními technikami bych ale měla problém, jejich ovládání bylo trošku jiné.
"Meisagakure no Jutsu!" prohlásila jsem již asi po páté.
Čelo se mi pomalu orosilo potem, ale technika se mi konečně podařila. Sice jsem ji neudržela dlouho, protože už mě trénink A-ranku tolikrát po sobě unavil, ale stačilo to na vyrovnání chakry.
Už to umím...
Pro někoho je A-rank příliš těžký na dvoudenní trénink. Budu samozřejmě trénovat déle, abych ji zvládla dobře. Do týdne bych ji mohla znát jako své boty. Ale pro mě jsou na základ pro tohle dva dny dost. Naopak, jak jsem dobře věděla, C-rank s elementy mi trval naposledy celých pět dní. To prostě nebylo moje. Učila jsem se jí prakticky jen kvůli Reině. Teď už se třeba elementům nebudu muset věnovat vůbec. Doufala jsem v to. Otočila jsem se k senseiovi s očekáváním dalších pokynů nebo výtek k poslednímu pokusu.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Mon May 12, 2014 5:09 pm

Kirin byla v skutku obdivuhodná. Tohle však byl nejspíš její limit. Vypadala na to, ale i tak na sebe Kirin mohla být hrdá. To co mě však nejvíce zaujalo, byla otázka, zda-li tuhle techniku vzládla v průběhu dvou dnů jen díky teoretickému studiu, nebo zda-li by se ji zvládla naučit do dvou nebo tři dnů i bez teoretických znalostí. Je samozřéjmé že teoretické znalosti vždy nějak urychlí trénink. Někdy však existují vyjímky, kterým se lépe daná technika učí za pochodu, když se do ní vrhnou po prázdnu. Tušil jsem, že Kirin je ten typ člověka, který dá vždy na teoretické znalosti. Co by se ale stalo, kdyby jednou postupovala při učení se nějaké techniky, jinak? "Jak je vidno... vzládla si to." Promluvil jsem s cigaretou v puse. Poté si ji vyndal, hodil na zem, zašlápl, čím sem ji uhasil, a pak zpátky schoval  do kapsy. Mohlo to působit docela podivně, ale chráníme naše životní prostředí. Teprve nyní, když jsem nekouřil, jsem se opět přiblížil ke Kirin a neutrálně se ji zeptal: "Zvládla bys ještě tu další techniku?" Byla sice jak se zdálo na okraji svých sil, ale někdy se dokážeme znovu rozpohybovat svou vlastní vůli, čím v sobě nalezneme jakýsi nový zdroj energie, i když pouze dočasný.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kirin Yakushi Mon May 12, 2014 5:45 pm

Po očku jsem mrkla ke dvěma svitkům rozloženým kousek od nás na zemi. Chtěla jsem. Ovšem, že jsem chtěla. Ušetřilo by mi to spoustu času. Nám oběma. A mohla bych si zajít vypůjčit další techniky a další a další a naučit se toho víc, abych mohla na Chuuninské zkoušky!
"Chtěla bych to zkusit, sensei," odhodlala jsem se k odpovědi.
Tuhle jsem sice zvládla nastudovat, ale ne tak podrobně, takže pro mě bude pravděpodobně trochu větším oříškem. Na druhou stranu byla nižší ranka a se známou manipulací chakry, takže jsem se jí nebála. Alespoň trochu síly navíc jsem v sobě najít musela. Jinak bych byla špatná shinobi.
"Až budeme v boji, nikdo se mě nebude ptát, jestli mám ještě dost chakry na další techniku," dodala jsem, abych ospravedlnila své (snad ne ukvapené) rozhodnutí.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Mon May 12, 2014 6:05 pm

Důkladně jsem si ji prohlédl, a pak ji dal volnou ruku, aby se mohla stejně jako u Meisagakure no Jutsu, pochlubit svými zdlonostmi. Sám jsem byl zvědav na to, čím mě Kirin překvapí. Vzládla teoreticky nastudovat tuhle techniku stejně jako Meisagakure no Jutsu? "Nuže... můžeš začít." Jakmile jsem tohle řekl, opět jsem se posunul od Kirin dál, abych ji dal nějaký ten prostor. Tentokrát jsem si však cigaretu nezapálil. Přešla mě na ní chuť. Nyní jsem měl zajímavější věci na práci, a to bedlivě pozorovat Kirin. Každý její pohyb, každé její slůvko... tento trénink nemusel totiž rozvíjet pouze Kirininu sílu. Mohl jsem se sledováním Kirin leda co naučit. Její chování etc. Mohl jsem se tak stát více nenápadným v podobě Sen no Kao. Vždy když jsem tuhle techniku použil, bylo možné podle charakteru člověka poznat, že se jedná o duplikát, i když viděli před sebou totožnou osobu ve všech ohledech. Pochopitelně jsem tenhle můj postup v Sen no Kao, nemusel využít pouze na Kirininu podobu...
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kirin Yakushi Mon May 12, 2014 6:25 pm

"Hai," přikývla jsem pouze.
Skoro obřadnými pohyby kopírujícími teoretický postup, který jsem prakticky měla po noci studování před očima, jsem před sebe připravila dva svitky.
Tentokrát jsem jen utvořila pečeť, neříkala jsem název techniky. Nebylo to potřeba. Měla být použita ve chvíli, kdy špehujete a to není dobré místo pro hlasité výkřiky, které vám v žilách rozproudí adrenalin a chakru. Alespoň jsem si myslela, že je to proto.
Začala jsem psát, ale nic se nestalo. Když jsem byla takhle blízko konci sil, moje ovládání chakry bylo svým způsobem hrubší, rozhodně se nepodobalo jemným způsobům, se kterými jsem se léčila. Přestala jsem, na chvíli jsem zavřela oči a snažila jsem se uklidnit, uvést se do chvíle, kdy se budu zase zcela soustředit.
Pak jsem to zkusila znovu. Tentokrát už se na druhém svitku něco objevilo, což mi dalo znát, že konečně používám správné množství chakry. Jenže to nebylo to, co jsem psala na první svitek, jen na mém psaní nezávislé čáry. Zamračila jsem se a s hlavou nakloněnou na stranu přemýšlela o problému. Množství chakry bylo jistě správné. A rychlost psaní a další věci přenos nemohly ovlivnit, takže jsem nechápala, kde je chyba.
Nakonec jsem se musela smířit s nutností zkušenosti. Udržovala jsem stabilní množství chakry, které mi proudilo do dlaně a skrze ni do štětce. Vzdala jsem pokusy o složité znaky hiragany a katakany a udělala jsem něco jednoduššího. Prostě jsem nakreslila sluníčko. Na druhém svitku se objevilo trochu... nepřesné, šišaté a zkrátka zvláštní, ale rozhodně to bylo nejblíž původnímu úmyslu ze všeho, co jsem zatím zkoušela.
Odhrnula jsem si pramen vlasů z obličeje a zírala na své veledílo.
No... Tentokrát jsem se moc nevyznamenala.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Tue May 13, 2014 5:27 pm

"Pokud zde hodláš jen tak pozorovat výsledek své zpackané techniky, měla bys jít domů." Promluvil jsem neutrálním tonem, a však mé slova mohly vyznět poněkud agresivně. Nemohl jsem Kirin tolerovat její nezdařené pokusy. Pak bych v jejím výcviku nebyl k úžitku. To by zde rovnou mohla trénovat sama. Zcela určitě by se tuhle techniku sama naučit zvádla, o čem jsem nepochyboval, a tak jsem se odhodlal být nápomocen alespoň v tom, že nad Kirin během tréninku budu držet pevnou ruku. V hlavě jsem měl mnoha myšlenek. Přemýšlel jsem nad všemi údálostmi, které se v poslední době staly. Po chvíli jsem si spoměl na zničenou Sunagakure no Sato. Napadlo mě jak bych zničenou Sunou mohl Kirin více vybídnout k tréninku, aby se více snažila. "Víš co se stalo nedávno ze Sunagakure no Sato?" Otázal jsem se a chvíli čekal. Nečekal jsem však na její odpověď, protože jsem položil řečnickou otázku. Dal jsem ji čas si chvíli vydechnout. "Sunagakure no Sato byla zničená. Nikdo z Otogakure no Sato neví jak a kdy. Stalo se tak protože její shinobi nebyli dost silní na to, aby svou vesnici dokázali ochránit. Chceš snad aby Otogakure no Sato dopadla stéjně?" Z mé mimiky nebylo opět možné nic vyčíst, a tak Kirin nemohla ani trochu vycítit můj postoj k této záležitosti. Tohle jsem však řekl, abych Kirin povzbudil. Byla ochotna pro svou vesnici udělat cokoli. Tak ať si dáva na tréninku více záležet. Nenutil jsem ji k tomu, aby tuhle technika začala cvičit. Sama si to vybrala, a tak to bude muset i dotáhnout do konce...
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kirin Yakushi Tue May 13, 2014 5:40 pm

Zatnula jsem ruku v pěst, v druhé jsem doslova drtila štětec. Cloumal mnou vztek. Copak si opravdu myslel, že bych mohla nechat svou vesnici padnout? A copak opravdu nedokáže uznat sílu našeho Kage? Jeho by přece nikdo neporazil, vesnice by proto nepadla! To, že shinobi v Suně nebyli dost silní nebyl problém mojí vesnice. V mém obličeji vztek nebyl vůbec znát, jen na těch zatnutých rukou a snad i na strnulém postoji. Utvořila jsem pečeť a začala jsem psát. Jenže tentokrát se na druhém papíru neobjevilo vůbec nic. V tomhle stavu jsem nedokázala psát, soustředit se. Dobře jsem si ale uvědomovala, že bych to měla přemoci, měla bych se snažit víc. V bitvě se mě na to nikdo ptát nebude.
"Kdyby se tu dnes v noci objevil někdo, kdo by chtěl zničit naši vesnici a nějakým zázrakem byl silnější než Otokage-sama, stejně by mi v její obraně tahle technika nijak nepomohla," odpověděla jsem konečně. "Kdybych se učila jinou, útočnou, stejně bych nevyhrála nad někým, kdo by byl silnější než Otokage-sama." 
Tohle bylo přece jasné!
"Zrychlením učení technik, přirozeného vývoje shinobiho, který je zvyklý na své tempo, se nezabrání aktuálnímu problému," dodala jsem. 
Cítila jsem se lépe, když jsem mluvila. Uklidňovalo mě to. Rozebírání problému na milimetrové okamžiky a na slova bylo neskutečně uklidňující, dokonce jsem se přitom zvládla zároveň soustředit i na přípravu techniky.
"Jsem Chuunin, nemám šanci porazit někoho, kdo zničil vesnici a přes noc nebudu lepší..." zamyslela jsem se. "Pokud by se to stalo, dokázala bych se ale uzdravit a pak bych léta trénovala svým tempem, abych lepší byla a svou vesnici bych pomstila a založila společně s dalšími přeživšími znovu."
Zřejmě jsem s tímhle tématem byla rychle hotová. Možná bych pak vedla nemocnici. Že bych se stala Otokage mě ani nenapadlo, to byl pro mě příliš vysoký post. Každopádně jsem už přestala mluvit a začala jsem po další pečeti znovu psát. Úhledné písmo se stejně úhledně zobrazilo na druhém svitku. Hotovo. Techniku jsem zvládla.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Tue May 13, 2014 6:04 pm

Můj proslov splnil svůj účel. Ať už s tím souhlasite nebo ne. I když na začátku vypadalo, že se Kirin kvůli tomu to pouze přestala soustředit, čím minimalizovala pravděpodobnost, že se jí technika úspešně podaří provést. Konec však byl uspokojivý. Její slova, kterými se uklidňovala, mi pomohla si o ní vytvořit další obrázek. Poté pouze pozůstavlo tyto obrázky dát nějak do hromady, a tím bych vytvořil Kirininu osobnost. Pak bych ji mohl být skutečně nápomocen. Nyní jsem však Kirin musel dopřát chvíli pauzu. Nadešel čas, aby si odpočinula a nabrala nové síly. Kirinin proslov však nemohl zůstat bez me jakékoli reakce. "Pokud si budeš myslet, že bys přes noc něco takového nedokázala, nedokázala bys to." Tímhle jsem reagoval hlavně na její větu-> "Jsem Chuunin, nemám šanci porazit někoho, kdo zničil vesnici a přes noc nebudu lepší..." Měl jsem pravdu. Člověk, který si jde za svým cílem, ať už to je třeba ochrana vesnice, může dosáhnout neuvěřitelné pokroky i přes noc. To že by další den musel nést důsledky z namáhavého nočního tréninku, byla druhá věc. Možné to však bylo... typickým příkladem byl legendární Uzumaki Naruto. "Jakmile si odpočineš... sejdeme se u Otokageho v kanceláři. Je čas se vydat na nějakou tu špionážní misi." S těmito slovy jsem se odebral k odchodu...
Přesun
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kirin Yakushi Wed May 14, 2014 4:29 pm

Pozvedla jsem obočí. Měla jsem za to, že ne každý má na tohle talent. Já nebyla z těch, kdo by se dokázal hecnout a udělat díky tomu něco lépe, rozhodně ne. To už mohl poznat. 
"Hai, sensei," souhlasila jsem nakonec pouze s odchodem. 
Potřebovala jsem si po tomhle odpočinout.
"Na shledanou."

//Přesun
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Mon May 19, 2014 8:45 pm

Tunely, které vedly přímo do arény, jsem poměrně obratně proletěla. Naštěstí byly dostatečně široké, abych jimi mohla proplachtit. Jakmile jsem se dostala do otevřeného prostoru, vznesla jsem se skoro až ke stropu a začala jsem zkoušet možnosti své nové části těla. Střemhlavý let, poklidné plachtění, mocné máchání křídly, dělání různých akrobatických kousků, opětovné rušení a přivolávání křídel.
Nakonec jsem se musela udržet, abych neomdlela. Naposledy jsem se vznesla do vzduchu a skryla jsem se v jedné z mnoha převisů a miniaturních jeskyň. Tam jsem si sedla a přemýšlela jsem. Co musím udělat, aby se mi dostalo větší úcty? Určitě plnění misí. Pilné plnění misí. Žádné flákání, oddaná služba vesnici, v níž žiji.
Jenže tohle je přesně to, co jen tak dělat nemůžu. Oddaně sloužit vesnici, kde jsem se nenarodila, jejíž čelenku dokonce ani nenosím. S tím, co mám v sobě, se nic moc dělat nedá, ne jako ninja. Jenže zase jako obyčejný člověk s nějakým stvořitelem ohně bych byla zase za stvůru. A rozhodně bych plně nevyužila svůj potenciál. Zamračila jsem se a v levé ruce jsem vyvolala plamínek, s nímž jsem si následně začala hrát. Blízkost mého živlu, ne, našeho živlu, mi vždy dělala lépe. Cítila jsem se uvolněnější, klidnější.
"Tak fajn," řekla jsem si a vstala jsem. "Nastal čas ukázat Otokagemu-chan, že umím sloužit taky téhle vesnici. A že si to povýšení zasloužím i něčím jiným než ukázkou své síly a schopností." A s těmito slovy jsem opět rozbalila svá blanitá křídla a vydala jsem se na cestu zpět do centra vesnice.


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Maya Kurimuzon Fri Jun 27, 2014 1:01 pm

Přišla jsem na cvičiště a rozhlížela se kolem. Bylo to tu opravdu divné. Kdyby tu někdo použil nějakou silnější techniku, určitě by to tady všem spadlo na hlavu. Měla sem nutkání to udělat, bylo by to hezké pískoviště, ale neměla jsem u sebe bábovičky. Posadila sem se tady na místo kde se dalo sedět, a přemýšlela jak budu šikanovat svého nového učně co dostanu. Psychicky to semnou moc dlouho nevydrží. No, hlavně aby to vydržela fyzicky. Bude to pro ní peklo, ale pokud to zvládne, budu jí možná moct předat titul mého budoucího nástupce.
Maya Kurimuzon
Maya Kurimuzon
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 21
Registrován : 12. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Fri Jul 04, 2014 9:45 pm

Pomalými korky jsem dorazil ke cvičišti. Do smíchu mi obvykle nebylo, tak též k nepatrnému úsměvu, čím jsem vždy působil docela zarmouceně, až na to že jsem zarmoucený nebyl, dneska však byla výjimka. Nemohl jsem přestat myslet na Kirin, a co se s ní v Kumogakure no sato pravděpodobně stalo. "Kso..." Pomyslel jsem si, vytahujíc z kapsy zapalovač.
Tréninkové prostory - Stránka 4 Tumblr_mifqjsDqtP1rrqheco1_500
Ani fakt, že jsem přišel do styku s Reininou chakrou, a tím se stal opět o něco silnější mě nedokázal utěšit. "Co se to k čertu se mnou děje?" Vždy jsem byl v plnění misí absolutně oddán, bez otázek jsem je plnil. Jenže nyní, byla správná volba tam Kirin nechat? Nikdy mi nikdo tak srdci nepřirostl, až na mého zesnulého učitele. Že by to bylo tím, že Kirin byla má první žačka? Pravděpodobně ano, ale selhal jsem, nejspíš. I když jsem doufal, že tomu tak není, nemohl jsem smýšlet o jiném konci. Kirin jsem nepoceňoval, byla ambiciozní mladá kunoichi, život měla před sebou, ale právě proto by ji bylo nejspíš škoda. Dal jsem si cigáro do pusy a přemýšlel. Času jsem měl dost, a tak proč ho nevyužít? Do kanceláře se mi za Otokagem-sama nechtělo, neměl jsem na to náladu, abych podal hlášení z mise. Nikdy před tím jsem takhle nejednal... další důsledek toho, že jsem o Kirin měl obavy. Ta kunoichi mě změnila, i za tu malou chvíli, co jsem s ní strávil.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Jul 05, 2014 10:03 pm

Aj v tento deň som sa rozhodla, že si zabehnem niekoľko kilometrový beh po dedine, respektívne po pokojných cestičkách cez park až sem, tunely boli dostatočne dlhé na to, aby som sa unavila takýmto behom. Nakoniec som skončila v strede arény. Celkom som sa spotila, dokráčala som až k tým dreveným panákom a oprela som sa o jedného z nich. Vydýchavala som sa a pretrela si čelo. Na dnes som mala behania a cvičenia dosť. Nemala som tušenia, čo robiť ďalej. Keď som bola u ANBU jednotiek, jednoducho som pracovala a robila si nejaké spisy a podobne. V tomto období, asi týždeň od môjho vyhadzovu z ANBU jednotiek som naozaj nemala čo robiť. Napadalo mi mnoho rôznych vecí, čo skúsiť, napríklad som nikdy neochutnala žiaden alkohol... Ani som nefajčila, ale to som ani nechcela. Vedela som, že po tom sa mi bude horšie dýchať a ja som milovala svoj beh. Ale i tak tu bol bolo veľa vecí, čo vyskúšať. Akurát som nevedela kde začať.


Naposledy upravil Mizuki Netsu dne Sun Jul 06, 2014 6:11 am, celkově upraveno 1 krát
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sat Jul 05, 2014 11:33 pm

Z mé dojemné chvilky mě dostala právě přebíhající Mizuki. Běžela kousek vedle mě, a Já se ji nemohl nepodívat do tváře. Můj pohled byl ale takový bez emoční, mrtvolný. Do smíchu mi nebylo. Pomalu se ve mě hromadil vztek, kterému jsem se však nedal ovládnout. Nechtěl jsem se nechat vykolejit. Byl jsem nástroj a nástroj nemá mít city, ale Já je měl, že bych pomalu selhával ve své funkci? Nejsme snad schopný dál sloužit jako jounín? Po chvíli přemýšlení jsem se rozhodl o sobě nepochybovat. Nyní bylo dost truchlení pro Kirin, o které nemám žádné informace, nastal čas jít dál, a možná právě probíhající kunoichi bude bodem, který mi v tom pomůže. Proč pak pro jednou nezkusit štěstí? Cítil bych se ale blbě, kdybych na ní jen tak promluvil, a tak jakmile běželo okolo, nastavil jsem ji nohu, aby o ní zakopla, a pak bych se Já omluvil a budeme moci začít naší konverzaci.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Jul 06, 2014 6:24 am

Ako som bežala, niekto mi podložil nohu. Ja som letela rovno k zemi a rukami som si stĺmila pád. Skončila som na zemi. V podstate nič sa mi nestalo, očakávala som možno malú modrinu na nohe. To ma ale vôbec netrápilo. Postavila som sa, ak by mi aj ponúkol pomoc spravila by som to bez nej. Pozrela som sa naňho a mlčala som. Nevedela som ako zaragovať, toľké roky v ANBU jednotkách vás jednoducho zbavia pocitov a ja som nikdy nepociťovala zlosť, ale teraz na malú chvíľu som ju pocítila, voči tomuto človeku. "To bolo schválne?" Dostala som po chvíli zo seba a čakala na jeho odpoveď.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sun Jul 06, 2014 11:47 am

"Tak a teď přišla ta chvíle. Lhát ji či nelhat?" Nemohl jsem se rozhodnout. Prvně jsem byl rozhodnutý, že jí řeknu pravdu, ale po tom, jak jsem ji viděl se na mě škaredě dívat, neodvážil jsem se k tomu. "Vy jste ale trdlo."

Tréninkové prostory - Stránka 4 Tumblr_m1q33quaLX1qlqt75o1_r1_500
Nezbývalo nic jiného než to zahrát tak, že to byla její chyba. Nedívala se pod nohy, a tak brzy zakopla a spadla. Tohle se může stát každému. Tak trochu jsem doufal, že na to Mizuki naletí. "Je mi Vás upřímně líto. Příště se dívejte pod nohy, když poběžíte." Můj plán vycházel. Začali jsme konverzaci, jenže jsem se obával toho, že bude směřovat k opačnému konci, než jsem předpokládal. 
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Jul 06, 2014 12:04 pm

*Nádych a výdych Mizu-chan.* Povedala som si v mysli a príjemne sa z hlboka nadýchla a pomaly vydýchla. Nevedela som na 100% či to bola jeho chyba a urobil to schválne, alebo to bola moja chyba a jednoducho som zakopla. "Trdlo?" Zopakovala som po ňom. Bol to slovný výraz, ktorý sa používal pri niekom neschopnom. Nikdy ma tak nikto nenazval. "Nie som si istá pane koho to bola chyba." Povedala som neutrálne. Bola som na pochybách, že to bol on, na čo by to predsa robil? "Ak však moja tak sa ospravedlňujem."
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sun Jul 06, 2014 2:02 pm

Vše šlo podle plánu, prozatím. Mizuki očividně přijala fakt, že toto byla její chyba, takže tím jsem se zbavil nepříjemné možnosti, že mi udělá něco neadekvátního, v důsledku čeho Já budu litovat toho, že jsem udělal, to co jsem udělal. Jenže? Když už o čem bych s ní dál hodil řeč? Nebyl jsem dobrý ve vedení konverzací. Nebyl jsem to jednoduše Já. Ani chování, jak jsem se choval ze začátku ke Mizuki, jsem neměl v povaze. Že by mě to s tou Kirin tak vzalo? "Jistě, omluva se přijímá." Nevíc, co říct dál, jsem tam tak stál a pozoroval, zvedající se Mizuki. Možná nyní byla řada na ní. Kdybych něco zbytečného řekl, mohlo by to vypadat, jako že se vtírám.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru