Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Suny

+7
Hiroshi Siakhi
Jenova Tatsumaki
Shinji
Takao Hanare
Kaiji
Sabaku no Aiko
Akasuna no Sasori
11 posters

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Ulice Suny

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sat Jul 13, 2013 6:14 pm

First topic message reminder :

Ulice Suny - Stránka 5 NisabureLocation-SunagakureMainVill
Najdete zde mnoho obchodů, restaurací a vyhlášené párky v rohlíku.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Kaiji Sat Aug 31, 2013 11:06 pm

Spamätal som sa, ale bolo už neskoro. A možno aj keby som vnímal by som toho veľa nespravil, nemal som totiž ako. Aj keby vnímam, ruke by som sa nemal ako vyhnúť. Maximálne som sa zachránil od vážnych zranení z vody a bleskov, ale to bolo to posledné, na čo som sa mohol v tomto boji vôbec zmôcť. Ruka tej baby sa ale následne už dostala k môjmu krku. Už len tou rýchlosťou a silou, ako ma chytila som vedel, že úniku už proste niet. Následne moje telo už len pod náporom ruky vletelo plnou silou do bariéry. Najprv prudká bolesť, najmä v hlave, ktorou som do bariéry vrazil, a následne už sa mi len samé od seba oči začínali zatvárať. Môj posledný a priam len stotinový pohľad letel na Aiko, ktorá ešte v tom momente len začala cítiť svoju bolesť. Čo sa však dialo ďalej som už nevedel. V bezvedomí som už len dopadol niekde do toho bahna, ktoré tu bolo po boji. Tak isto sa na zemi ocitli aj moje bábky, hoc, tie to stihli ešte skôr než ja. Ale tie ma netrápili. Aktuálne ma nestihlo trápiť vlastne vôbec nič...
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Shinji Sat Aug 31, 2013 11:12 pm

Jen jsem slyšel velký náraz do stěny a písek před mýma očima už úplně odpadl. Spatřil jsem padajícího Raie a všude plno bláta. Poslední písek odpadl a sním i Aiko. Rychlým pohybem jsem k ní přišel a zkontroloval jí. Ruku jsem jí položil na zátylek a vysával jsem z ní chakry, kdyby se chtěla vzpírat. Stále měla ještě dost chakry a já byl za chvíli skoro v plné síle.
"Dobře ty" mrknul jsem na svou momentálně parťačku která byla celá rozešitá. Čekal jsem jen nějáký opovrživý pohled nebo něco takového. A tak jsem vytáhl hadí svitek od Hebiho a vypustil do ní ty hady. Po chvíli z ní vystoupil ten posedlý klon. Na jeho očích šla vidět čistá nenávist.
Otočil jsem se znovu na svého parťáka "Hádám že sis taky všiml, co stím uděláme?" narážel jsem na tu to co se dělo za barierou.
Shinji
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Takao Hanare Sat Aug 31, 2013 11:23 pm

Na Shinjiho poznámku som nijak nereagoval. Aspoň teda nie na tú prvú. Na jeho otázku som mu však predsa len odpovedal.
"To je jednoduché... počkáme," dal som mu jasne najavo, že najlepšie bude, ak proste necháme Sasoriho rozbiť bariéru.
"V momente, kedy sa dostane dovnútra a všetko sa tu začne rúcať, použiješ nejakú svoju schopnú techniku na útek a zdrhneš aj s klonom. Ja obetujem toto telo a ostanem tu ako návnada, aby som kazekageho a ostatných zaujal dostatočne na to, aby si nemal so zdrhnutím nijak zvlášť veľké problémy. Nemáme síce veľa času, ale stavím sa, že čoskoro je po bariére. Tak či onak musíš doraziť za Hebim čo najrýchlejšie ako to len pôjde, nezdržiavaj sa nikde a nikým," dohovoril som prostredníctvom dievčaťa a nechal ju sa usadiť. Ani na malý moment som však nepoľavoval v strehu.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sun Sep 01, 2013 9:19 am

Bariéra bola dosť silná, vyvolal som aj Mei Terumi a Danzō Shimura. Najprv použila Mei na barieru Komu no Jutsu, vtedy využil Danzō svoj futon a následne ex-Raikage sa nechal obaliť Raiton no Yoroi a prerazil bariéru, tá sa rozpadla. Analyzoval som situáciu. Nebolo tu tu práve najkrajšie. Predo mnou sa objavila bábky ex-Raikage A, ex-Mizukage a Danzō Shimura tiež bývalý Hokage. Dlho trvalo, kým som tú bariéru rozbil a Aiko s Raijinom boli už v bezvedomí. Bol tu aj nejaký klon Aiko, nevedel som čo to má znamenať. Jeden Anbu zrazu hodil po Shinjim Senbony a priskočil k Aiko, druhý Anbu priskočil k Raijinovi a zobral ho ďalej od tohoto bojiska. Ten Anbu zobral Aiko taktiež, pokiaľ naňho nič nešlo a neútočilo. Hneď ako som to spozoroval sa mi na tvári objavil úškrn. Nemienil som ich nechať odísť.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Takao Hanare Sun Sep 01, 2013 2:03 pm

Bolo to tu. Sasori sa konečne dostal cez našu bariéru tým, že ju rozbil, a zatiaľ len analyzoval situáciu. V tom čase už Shinji pevne zovieral klon Aiko, ktorý sám nekládol vôbec žiadny odpor. Všetko bolo pripravené. Pre tentokrát som sa rozhodol nevymýšľať nejaké príliš zložité stratégie. Bol som toho názoru, že niekedy je tá najjednoduchšia cesta zároveň aj tou najneočakávanejšou, teda najefektívnejšou.
"Zdravím, kazekage," prehovorilo ono dievča, ktoré tam zazrel, chytro sa postavilo na nohy a vystrelilo svoju ruku k Shinjimu, ktorým aj s klonom Aiko potiahla skôr než ho zasiahli ihlice.

"Dúfam, že trafíš domov," dodalo ono dievča, celou silou sa napriahlo a neuveriteľnou silou a rýchlosťou doslova vymrštilo Shinjiho telo s naším cieľom vysoko do vzduchu. Popri tom sa z piesku konečne opäť vynorili moje zvyšné dve srdcia, ktoré rázom obkľúčili Sasoriho aj s jeho bábkami. V tom čase však už boli obe cez nohy napojené rovno na Maki, aby som nad nimi mal o to väčšiu kontrolu a znemožnil tak Sasorimu jednoducho sa ich zbaviť. Začalo ísť do tuhého, konečne som to bral vážne.
"Obávam sa, že vy nikam nepôjdete," prehovoril som prostredníctvom dievčenského tela Maki naposledy na kazekageho. S najvyššou pravdepodobnosťou mu už došlo, že to nie je tá jouninka, ktorý pred pár mesiacmi poslal na misiu, ale iba to, čo z v podobe schránky ostalo.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sun Sep 01, 2013 2:28 pm

Začal som pohybovať prstami, bábky sa stiahli ku mne. Maki som poznal, ako každého iného jounina v dedine. Toto nebola ona, bolo mi to na prvý pohľad jasné. Podľa tých nití som vedel, že ide o Jiongu. V minulosti bol v akatsuki človek menom Kakuzu. Ovládal to, preto som bol hneď vo výhode a vedel, čo to obnáša. "Myslím, že ty už nikam nepôjdeš." Poznamenal som a pripravil som sa na prvý útok. Zladeným hýbaním prstov som prinútil moje bábky, k útoku. Bábka Danza urobila pečate a vyfúkla Fuuton: Shinkuuha priamo na Maki. Za ním vytvorila Mei Terumi pečate a vypustila Katon: Hosenka no Jutsu tiež na Maki. Ei Yodaime Raikageho som držal blízko mňa, aby ma mohol ochraňovať.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Shinji Sun Sep 01, 2013 2:29 pm

Už ve chvíli kdy se začala bariera rozpadat bylo mi jasné že proti nám nebude stát jen tak někdo. Byla cítit docela silná chakra. Když se bariera rozpadla tak na nejbližším domu z písku stál samotný Kazekage se svými loutkami. Trochu jsem si odfrknul. Zase loutkař. Ale věděl jsem že to není můj problém protože plán byl úplně jiný.

 Takahana mě a klona Aiko naplněného Ichibiho chakrou chytil pomocí svých přednastavitelných rukou a jednoduchým pohybem nás ochránil před senbony. "Uvidíme se doma" lehce jsem mávnul na parťáka, nasál jsem zbytek vody a použil Suikodan no Jutsu a zároveň mnou můj parťák hodil co největší silou aby jsme doletěli co nejdál a co nejrychleji. Proletěli jsme bez problému i nad bránou vesnice. Takahana tam zůstal aby zabránil komukoliv mě zastavit

-> PŘESUN<- 
Shinji
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Takao Hanare Sun Sep 01, 2013 2:59 pm

Náš plán bol v obehu a s najvyššou pravdepodobnosťou Shinjiho už viac nemal kto zastaviť. Predsa len som však musel zabaviť kazekageho a jeho ANBU na dosť dlhú dobu na to, aby ho už ani nestihli vystopovať.
Nezáleží na tom, čo urobíš s týmto telom, pomyslel som si a absolútne sa telu Maki nevenoval. Preto v úplne rovnakej chvíli, kedy na ňu zaútočili Sasoriho bábky, na Sasoriho zaútočili tie moje. Keďže som bol napojený na všetky srdcia, mohol som už používať všetky tri elementy, ktoré som mal po ruke, a to som aj využil. Z jednej strany sa tak na kazekageho rútil Raiton Gian a z druhej Katon Zukkoku. Mei a Danzo sa venovali Maki, takže jediná bábka, ktorá to mohla vykryť, bol raikage, avšak keďže obe prichádzali z úplne iných strán, musel si vybrať iba jednu, na ktorej zastavenie použije A.

Medzitým Maki opäť raz úchvatnou rýchlosťou utvorila pečate, ktoré si Sasori ani len nemohol stihnúť všimnúť, a nechala sa zasiahnuť. Nastalo teda niečo porovnateľné s výbuchom. Zdalo sa, že bola trochu zranená, ale ani zďaleka nie tak, ako by mala byť. Nič vážne sa jej nestalo. Dôvod bol prostý - aktivoval som na jej telo Doton Domu. Bez problémov som tak behom veľmi krátkeho intervalu naraz zaútočil dvomi rôznymi technikami a ešte aj stihol použiť jednu obrannú. Skutočne to vyzeralo, ako keby proti Sasorimu bojoval nie jeden, ale až traja perfektne zosynchronizovaní S-rankoví shinobi.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sun Sep 01, 2013 4:01 pm

Bábka Raikage A mal aktivovaný Raiton no Yoroi. I keď ho zasiahol, nič sa nestalo. Bábku Mizukage som rýchlo otočil a na ten Katon som vyslal Vlnú suitonu z boku a potom som Mei naspäť presunul do mojej blízkosti. Všetko som to robil na prvý pohľad chaotickými pohybmi rúk, pravda však bola, že všetko bolo na svojom pravom mieste. Danzo sa presunul ku mne tiež a Raikageho A som presunul do stredu medzi Mei a Danza. Konečne som narazil na nejakého pravého protivníka. Mei poskladala pečate a vypustila Yoton: Yokai no Jutsu smerujúce na Maki a aj na podivné monštrum v pravo odo mňa. Bolo to veľa lávy. Ja som stále neurobil ani krok a len som pohyboval prstami. Danzo na tú druhú príšeru použil po poskladaní pečati Fuuton: Shinkuu Renpa.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Takao Hanare Sun Sep 01, 2013 4:38 pm

Musím povedať, že som Sasoriho ovládanie bábiek zdá sa podcenil. Bol som si istý, že Mei nestihne včas zastaviť svoj útok na Maki a hneď v tú istú chvíľu ochrániť kazekageho pred katonom. Zdalo sa, že pri jeho ovládaní boli ešte rýchlejší ako za života. To však samo o sebe rozhodne nebude stačiť.
"Tentokrát ťa nezachránia ani tvoje šikovné ruky," prehovorilo dievča, prostredníctvom ktorého som bojoval, chytilo sa mojej zvláštnej jiongu bábky, ktorá bola najbližšie pri nej, a spoločne aj s ňou vyletelo do vzduchu, vyhnúc sa tak bez problémov jeho láve. Tým to ale nekončilo, keďže zvyšné srdce, na ktoré Danzo útočil technikou Fuuton Shinkuu Renpa, uplatnilo vzťahy medzi elementmi a zaútočilo svojim čo najmocnejším ohňom.

To, čo nasledovalo, bolo nepochybne veľmi nepekné pre každého, kto nemohol vyletieť do vzduchu a ostal na zemi. Katon Zukkoku bol totiž posilnený nielen spomínaným Danzovým Fuutonom, ale aj lávou Mei a samotným suchým prostredím, v ktorom sme sa nachádzali. Veľkou časťou Suny sa tak prehnala obrovská ohnivá smršť, ktorá so sebou vzala všetko živé i neživé. Bolo to tak mocné, že dokonca ani žiadna vodná technika Mei by to nemohla zastaviť a dokonca ani Raiton no Yoroi nebude postačujúcou obranou. Všetko sa to navyše odohralo neuveriteľne rýchlo a dve zo Sasoriho bábiek boli ešte v tej chvíli do istej miery ešte stále zamestnané svojimi predchádzajúcimi technikami.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sun Sep 01, 2013 5:01 pm

Bolo mi jedno, čo robia loutky či sú zaneprázdnené, proste v sekunde som ich stopol a začal s niečim iným. Danzou Shimura, ovládal aj doton. Urobil pečate a pred nami sa zjavila obrovská kamenná stena. Mei do toho vytvorila vodnú stenu. Súhra mojich bábok bola možno lepšia než boli živý. Preto som sa ja ubránil tejto technike, ale moje okolie trpelo. Všetko v okolí bolo spálené, domy a budovy. Ja som prisahal na post Kazekageho, že ochránim Sunagakure no Sato. Takto som si to nepredstavoval. Keď ten katon prestal v sekunde Raikage A zmizol. Ja som neustále hýbal prstami. Bábka Raikageho A sa objavila pri jednej z tých príšer a neuveriteľnou rýchlosťou použil laso na to monštrum. Danzou a Mei som si držal pri sebe, ak by niečo na mňa mierilo. O bábku Raikageho som nemal strach, jej rýchlosť bola neuveriteľná.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Takao Hanare Sun Sep 01, 2013 5:34 pm

Jeho schopnosť ovládať ich bola skutočne ohromná. Pravda, bolo vidno, že to nie sú tri rozličné osoby, ale že ich všetkých kontroluje jedna jediná, ktorá to má plne pod kontrolou. Konečne zaútočil s raikagem, ba čo viac, zaútočil práve na jedno z monštier. Za normálnych okolností by to bol veľký problém, ale v tomto prípade som bol ako tak spokojný. Ako som už totiž spomínal predtým, môj bojový štýl nebol rovnaký ako Kakuzu, keďže všetky moje monštrá so mnou boli spojené cez nohy. To mi umožňovalo niečo, čo si zjavne Sasori neuvedomil - ovládať ich nite i potom ako ich srdce aj s elementárnou podstatou umrie. Konečne som to využil. Vo chvíli, kedy sa bývalý Raikage, A, prostredníctvom svojej techniky laso dotkol jedného z tých takzvaných jiongu monštier, dve veci boli jasné. V prvom rade samozrejme to, že prídem o jedno zo svojich srdcí, konkrétne o to s dotonom, a druhá - A už viac nebude môcť byť Sasorim v tomto súboji použitý.

Je pravda, že Raiton no Yoroi je mocná S-ranková technika... ale to isté platí aj o mojom Jiongu, pomyslel som si a odhalil niečo, čo už v tej chvíli Sasorimu istotne došlo. Stačil jeden krátky dotyk a Raikage už viac nemohol vytiahnuť svoju ruku von. Bol okamžite uzavretý do gule z niekoľkých miliónov až miliárd mojich nití, ktoré ho pevne zovierali a zároveň prerušili chakrové vlákna, ktoré tým pádom už viac neviedli k Sasorimu. Následne som konečne (nie priamo ja, ale Maki) aj so zvyšným monštrom dopadol na rozpálený piesok, rovno pred uchyteného A. Konečne šlo do tuhého.
Zdá sa, že na to, aby som ho dostal, som skutočne musel obetovať jedno zo svojich sŕdc. To znamená, že obaja sme prišli o jednu z našich "bábiek". Som v nevýhode, zhodnotil som situáciu a opäť ohromne rýchlo utvoril pečate, následkom čoho sa začalo diať niečo, čo sa len ťažko dalo opísať. Všetky nite sa zbiehali okolo dievčaťa, môjho ostávajúceho monštra a chyteného Raikageho, pričom ich bolo stále viac a viac a chovali sa stále agresívnejšie a agresívnejšie k svojmu najbližšiemu okoliu. Približovať sa by teraz nemusel byť práve najlepší nápad.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sun Sep 01, 2013 5:48 pm

*Sakra! Moja najcennejšia bábka... sprostá ženská/chlap takto mi ničiť moje umelecké diela, moju dedinu, mojich ľudí! Že sa nehanbí, za to zaplatí tá zrúda! Pomyslel som si a sledoval ako moju najcennejšiu loutku berú zavaľujú tie nite a moje chakrové vlákna boli pretrhnuté. Ja som sa nepribližoval. Stál som tam nečinne a vymýšľal nejakú stratégiu. Bezhlavo útočiť bolo zbytočné. Privolal som ďalšiu moju bábku. Abumi Kinuta, tak sa volala. Teraz som čakal, čo sa stane z tej hromady nití.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Takao Hanare Sun Sep 01, 2013 6:15 pm

Ako som videl, Sasori mal stále dosť bábiek na útok. Bolo mi jasné, že nemá iba tie tri, ale zároveň som si bol vedomý aj toho, že o tú najnebezpečnejšiu už prišiel. Prišiel čas otestovať, aký je skutočný potenciál môjho vylepšeného jiongu na tele, ktoré mi už do budúcnosti nebude nijak potrebné - na Maki. Chystal som sa konečne na veľké finále.
Ako si želáš, kazekage. Ak na tom toľko trváš, staneš sa mojim pokusným králikom, pomyslel som si a konečne odhalil, o čo mi vlastne šlo.

Netajil som sa tým, že mi raikage bol v istom smere prospešný. Využil som totiž práve aj jeho chakru z Raiton no Yoroi na to, aby bola moja premena o to hrozivejšia. Spoločne s ním a aj zvyšným monštrom sme všetci zrástli do jedného veľkého, ktorý sa rozpínal cez celú hlavnú ulicu a doslova sa čímsi, čo by bolo možné nazvať končatinami, držal obhorených budov. Pred očami Sasoriho sa práve zrodila najdokonalejšia forma jiongu, ktorá bola oslabená jedine nedostatkom sŕdc.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sun Sep 01, 2013 6:24 pm

Mei zas urobila pečate a vypustila na tú obrovskú príšeru Yoton: Yokai no Jutsu, tentokrát ale hustejšiu formu a z nej sálalo doslova nehorázne teplo. Snažil som sa podpáliť jeho nitky. Malo by to ísť celkom dobre, ale čakal som z jeho/jej strany nejaký silný krok. Túto formu som u Kakuzu ja osobne nevidel v minulosti. Preto som nevedel čo očakávať, ale bol som Kazekage a nechcel som sa nechať zahanbiť vo svojej dedine.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Takao Hanare Sun Sep 01, 2013 6:36 pm

Sasoriho nápad síce nebol úplne mimo, ale nanešťastie preňho to nemohlo ani zďaleka stačiť. Vo chvíli, kedy sa obrovská hustá hmla priblížila k premenenej Maki, celou silou sa ono obrovské monštrum zaprelo o domy, na ktorých "stálo", zničiac ich tak neúmyselne, a mocným odrazom uskočilo ďaleko dozadu, do dostatočnej vzdialenosti na to, aby sa k nemu nemohla dostať. Ihneď potom som pochopiteľne zaútočil ja. Sústredil som opäť raz všetku chakru vo všetkých nitiach, vrátane tej, ktorú som získal z raikageho, a vytvoril ohromný "gejzír" ohňa, ktorý opäť ani len suiton tak jednoducho nezastaví.

Tak sa ukáž, kazekage. Ak urobíš to isté, čo predtým, s najvyššou pravdepodobnosťou sa mi ubrániš, ale si si tým istý? Môj extra posilnený Katon Zukkoku v tejto forme prejde veľkou časťou dediny. Ak sebecky ochrániš seba a odkloníš môj útok svojou kombináciou suitonu a dotonu, odnesie si to veľa nevinných ľudí, pomyslel som si a sám bol zvedavý, ako sa Sasori v tejto situácii zachová.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sun Sep 01, 2013 7:56 pm

Bábka Mei rýchlo skladala pečate a vytvorila obrovské množstvo vody. I keď po blízku bol minimálny zdroj nejakej vody. Nestačilo by to však na uhasenie, ja som teda vytasil svoju tajnú zbraň a nejako som pretočil ruky. Bol som loutka dokázal som to. Použil som tie vodné trysky, ktoré som mal zabudované v rukách a začal som tiež smerovať vodu na ten obrovský katon. Loutky som mohol len ťažko teraz ovládať, ale šlo mi o to ochrániť dedinu.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Takao Hanare Sun Sep 01, 2013 8:10 pm

Sasoriho snaha bola nepochybne veľká.
Skutočne sa nezachoval zbabelo a urobil to, čo som od neho chcel.
Zlý nápad, pousmial som sa nad tým, že mi môj plán dokonale vyšiel. I napriek tomu, že Sasori aj s Mei hasili môj ohnivý gejzír, neprestával som. I naďalej som zo seba doslova žmýkal aj tú poslednú chakru. Nechcel som však, aby to skončilo bez ďalších poškodení. V túto chvíľu mi už naozaj nešlo o nič iné než len o testovanie toho, ako ďaleko dokážem s cudzím telom zájsť.

"Musím uznať, že to vykrývaš pekne. Dám ti teda aj posledný zbytok mojej chakry," dodal som dievčenským hlasom cynicky a vyslal rovno na miesto konfliktu medzi ohňom a vodou posledný Raiton Gian. Nie je snáď ani nutné dodávať, aký deštruktívny následok to malo.
Bum, odblokoval som v mysli poistku a užil si pohľad na to, ako sa ďalšia malá časť Suny so Sasorim uprostred ocitá v obrovskej explózii sprevádzanej mohutnou tlakovou vlnou.
Je to ešte lepšie ako som si myslel. Nemám ani zďaleka svoju plnú silu, no predsa to vyzerá, že sa mi podarí zabiť kazekageho v jeho vlastnej dedine, pomyslel som si mierne nadšene.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sun Sep 01, 2013 8:29 pm

Medzi katonom a suitonom sa uvoľňovala veľká energia a ten raiton ju celú odpálil. Výbuch bol naozaj veľký. V sekunde som prestal so striekaním vody. Danzou, Mei začali skládať pečate a položili na zem ruky. Vytvorila sa obrovská hrubá dotonová stena. Dal som do nej skrz tých bábok dosť chakry. Explózia však bola tak mohutná, že pri konci sa táto stena samotná rozpadla a ja som sa kryl už len mojimi bábkami. Podarilo sa mi to prežiť a však bábka Danzoua a Abumiho bola nepoužiteľná. posledná, ktorá bola použiteľná bola bábka Mei Terumi. Pozrel som sa naokolo po tej explózií. Nepekne som sa zatváril. Niekto tvrdil, že nemám city, ale toto vo mne vyvolalo hnev. Ničil to na čom mi záležalo. Zrazu som z hrude strhol oblečenie. "Akahigi: Hyakki no Sōen" Som povedal a privolal som 100 bábok, ktoré sa nezastaviteľne vyrútili priamo na Maki, no vlastne na tú nitkovú príšeru. Bol som rozzúrený a s Mei som priskočil čo najbližšie a pomocou nej som vytvoril aj Yokai no Jutsu. Bolo na mne napojených 101 bábok. Ja som to bez problémov ovládal. Málo kto ma donútil k tomuto kroku.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Takao Hanare Sun Sep 01, 2013 8:40 pm

Zdalo sa, že bol koniec. Neostávalo mi už fakticky nič iné než sa len z posledných síl brániť a svojimi niťami pomaly likvidovať jednu bábku po druhej, avšak tým to haslo. Nemal som už viac chakry. To, že Sasori prežil, ma v konečnom dôsledku nijak zvlášť neprekvapovalo, ale na tom už v tejto chvíli nezáležalo. Bol som viac než spokojný. Zdržal som ho dostatočne na to, aby sa čo i len pokúšal nás vystopovať, ba čo viac, za použitia svojej neúplnej sily som ho prinútil vytasiť tú jeho úplnú. Celú našu misiu som preto vrátane môjho malého testu považoval za viac než významný úspech.

V boji prišiel kazekage ešte o 31 bábiek, než som konečne podľahol a telo Maki už viac nebolo použiteľné ani v podobe jiongu. Stratil som teda tri zo svojich sŕdc, avšak to mi nijak zvlášť neprekážalo. Od začiatku som ich plánoval obetovať, získať si nové môžem kedykoľvek spomedzi nikým nechránených nukeninov. A čo sa môjho skutočného ja týkalo, to sa už tak isto odobralo preč. V súčasnosti som už prekračoval hranice Kaze no Kuni.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sun Sep 01, 2013 8:48 pm

Bolo po boji moje bábky utrpeli veľké straty. Prišlo tu dosť Shinobi. "Bábky do dielne a začnite s opravami, zranených do nemocnice, mŕtvych pochovať a nech sa to tu hýbe!" Vydal som nervózne svoje rozkazy, tento útok ma znepokojoval Aiko a Raijin boli už v nemocnici a nepriatelia si odniesli chakru Ichibiho. Zamračil som sa a svoje špeciálne bábky som dal naspäť do zvitkov. Zas budem musieť opravovať. Aj tie klasické. Šiel som odtiaľto preč.
Presun
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Hiroshi Siakhi Wed Sep 04, 2013 1:38 pm

Hiroshi sa pokojne prechádzal celkom rušnými ulicami Sunagakure no Sato. Bolo pre neho fascinujúce sledovať pohľady všetkých tých ľudí naokolo. Premýšľať nad ich osudmi a problémami.
,, Hmmm tak pre toto by sa oplatilo zabíjať."
Povzdychol si tentoraz v sede Hiroshi keď si vychutnával párok v rohlíku s kečupom a horčicou. Popritom sledoval svoje okolie a užíval si chvíle voľna.

Edit: Presun preč.


Naposledy upravil Hiroshi Siakhi dne Wed Sep 04, 2013 7:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Hiroshi Siakhi
Hiroshi Siakhi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 8
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Wed Sep 04, 2013 5:42 pm

Došla jsem do části vesnice, která byla už víceméně opravená. Cestou jsem si všechno prohlížela, vypadalo to, že Kazekage s nimi bojoval opravdu hodně. Teď mi bylo divné ještě víc, že jsem pořád tady.
Potichu jsem si povzdechla a zastavila se u stánku s Dangem.
Usmála jsme se na prodavače a pak se s větším úsměvem koukla na Raie. Šup, šup... jídlooo! Popoháněla jsem ho v duchu a křenila se.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Kaiji Wed Sep 04, 2013 5:49 pm

Cestou sem som sa díval po škodách, ktoré tu boli.
Nepochybne s nimi musel Kazekage bojovať, keď to tu tak vyzeralo.
Asi sme mali šťastie, že nás niekto odtiaľto vzal.
Taká škoda... keby sme tu, asi by nás to niečo, čo sa tu dialo, doslova vymazalo.
Nechal som tieto myšlienky až vtedy, keď sa Aiko zastavila pri Dango stánku.
S úsmevom som objednal niekoľko porcii a otočil som sa k Aiko už s jednou z nich.
"Nech sa páči."
Zoširoka som sa na ňu usmial podávajúc jej onú porciu.
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Fri Sep 06, 2013 8:36 pm

"Nyah!"
Vydala jsem ze sebe a začala se cpát.
Jako vždy stačila chvila a bylo po Dangu.
Olízla jsem se a křenila se na Raie, jestli mi koupí další.
Nebyla jsem nenažraná! Jen...náročná a věděla jsem to o sobě moc dobře.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 5 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru