Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Suny

+7
Hiroshi Siakhi
Jenova Tatsumaki
Shinji
Takao Hanare
Kaiji
Sabaku no Aiko
Akasuna no Sasori
11 posters

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Goto down

Ulice Suny - Stránka 6 Empty Ulice Suny

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sat Jul 13, 2013 6:14 pm

First topic message reminder :

Ulice Suny - Stránka 6 NisabureLocation-SunagakureMainVill
Najdete zde mnoho obchodů, restaurací a vyhlášené párky v rohlíku.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Ulice Suny - Stránka 6 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Kaiji Fri Sep 06, 2013 8:52 pm

Zjedla to ešte skôr, než som si uvedomil, že som to vlastne zaplatil.
Prižmúril som oči a sledoval som ju, chcela ešte, to bolo jasné.
"Takto budem musieť ísť čoskoro na misiu."
Povzdychol som si, keď v peňaženke toho už nebolo veľmi veľa.
Ale čo už, aj tak som jej teda ešte objednal pár porcii, načo som ju len ostal sledovať.
Napriek tomu, že som sa blížil k chudobe, som sa ale aj tak na ňu usmieval.
Doma som ešte mal menšie úspory, na nejaký kratší čas, ale peniaze ma zatiaľ akosi netrápili.
Mal som iné veci, nad ktorými som mohol rozmýšľať.
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 6 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Tue Sep 10, 2013 5:35 pm

"Umm gomen."
Zamumlala jsem a jedla další Dangoooo!
Po chvíli jsem se spolu s ním vydala ulicí k budově Kageho a dojídala tu dobrotu.
"Já klepu, ty mluvíš."
Oznámila jsem mu a odhodila špejli do koše.
~přesun~
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 6 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Kaiji Tue Sep 10, 2013 5:55 pm

"To nevadí."
Len som mávol rukou a sledoval som ju.
Jedla stále ďalšie a ďalšie Dango, ale čo už, aspoň sa naje a na chvíľku nebude chcieť znova.
"He? Počkať, čo?"
Vypúlil som trochu na ňu oči, ale to už sa vybrala do kanclu.
S povzdychom som vykročil za ňou, s takým menším úškrnom.
-Presun-
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 6 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Ayumi Mayu Tue Oct 01, 2013 4:45 pm

Procházela jsém se ulicemi až k bráně, po cestě jsem si četla ten svitek o misi co mi dál kazekage. Byla jsem oblečená jako normální obyvatel aby mě v Iwě nepoznali.
Ayumi Mayu
Ayumi Mayu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 27
Registrován : 23. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 6 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Hebi Sat Apr 12, 2014 8:45 pm

Cestou se postavy rozdělily, každá mířila jiným směrem.
Dvě z nich se dostaly až sem; jeden z nich měl zelené vlasy a celé mu to připadlo velmi povědomé, byl ze suny. Druhá z nich byla žena, neblaze proslulá.
Muž se zelenými vlasy, Ningendo poskládal několik pečetí a zhluboka se nadechl, Daikamaitachi no jutsu! vydechl ohromný vítr, řinoucí se na ulice, domy, všechno skryl prach.
Žena se naklonila a její hlava se otevřela. Objevila se ohromná energie a vybouchla, jako dělo. Celá část ulice vyletěla do povětří.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 6 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Tue Jun 02, 2015 7:34 pm

Kangae Mizutsuchi

Poté co jsem se vzdálil od Reie, jsem konečně dorazil do Suny. Rei mě opravdu zpomaloval a já měl svou misi. Ačkoliv v Kaze no Kuni nikdo nebyl, musel jsem ještě prozkoumat Sunu. 
"Konečně mám klid." Řekl jsem si v hlavě a procházel ulicemi Suny, do které jsem se právě dostal. Bylo to tu zničené, celé. 
"Tak co, skvělý shinobi? Už ses rozhodl pro to co uděláš?" Opět se ozval můj "přítel".
"To ještě nevím, ale rozhodně jsi měl pravdu, to ohledně klanu.." 
Pravda, či ne? Kdo ví co mi vůbec hlas namluvil. 
"Jsem rád, že jsme konečně přátelé. Za vším stála Konoha, to ale moc dobře víš. Musíš zesílit, naučit se se mnou spolupracovat. Můžu ti radit, či pomáhat při tvorbě tvých technik. Napadlo tě vytvořit jed, který by jsi smíchal s tvou vodou a nosil u sebe lahvičku?" 
I když jsem nechtěl, musel jsem mu uznat za pravdu. Věděl moc dobře, co by mi pomohlo.
"Ne to ne, ale pouvažuji nad tím." Bylo by to chytré, mohl bych totiž aplikovat jistý styl boje, kterým bych mohl porazit i silnější soupeře. Po ruce jsem měl pořád svou čepel, ale zatím jsem v ulicích nenarazil na vzdor. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 6 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Nukenin Thu Jun 04, 2015 7:06 pm

Kangae nie len že nenarazil na vzdor.. nenarazil na absolútne nič. Nachádzal sa v troskách voľakedy veľkej dediny, ktorá bola navyše zasypaná pieskom. Dokonca ani v tom piesku nevedel nájsť jedinú stopu. Ak tu niekedy niekto bol, muselo to byť naozaj dávno. Mohlo ho však napadnúť že práve v Sunagakure no sato, naozaj nikoho nenájde. Kto by tu ostával? Normálny ľudia? Bolo jasné že tí určite nie, keďže im táto zrúcanina neposkytovala už žiadnu obranu. Shinobi? Čo by tu robili? No.. na jednu stranu sa tu predsa len mohol nachádzať niekto. Istá skupina shinobi, ktorá ruiny Sunagakure mohla považovať za pomerne dobré útočisko. Kangae v jednu chvíľu stúpil do piesku a v momente ucítil, že niečo nie je v poriadku. Stúpil totiž na lanko, ktoŕe sa uvoľnilo, ozval sa zvuk a na neho sa zosypalo množstvo kunaiov zo všetkých strán, s výnimkou jeho chrbta,
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 6 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Jun 20, 2015 6:55 pm

Kangae Mizutsuchi

Procházel jsem se ulicemi Suny, když v tom jsem byl jaksi napaden. Sesypalo se na mě velké množství kunaiů. "Past?" To bylo hned první co mě napadlo, ale mohlo to tu být již dlouho. Nebyl čas na přemýšlení, uskočil jsem rychle dozadu, takže pokud zde někdo byl, mohl jsem skvěle padnout do jeho pasti. Tím jsem se vyhnul některým z kunaiů, ale pořád tu byly takové, které letěly zpředu. Natáhl jsem před sebe ruku a na tom místě se objevil štít z vody. "Je tu někdo? Nepřišel jsem bojovat." No, musel jsem se zeptat. Šlo mi hlavně o informace ne o genocidu těch, co tu zůstali. Opatrnost však byla důležitá, pravou ruku jsem stáhl na rukojeť své katany a vyčkával jsem.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 6 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Nukenin Wed Jun 24, 2015 7:20 pm

Kangaeovi sa však nikto neozval. Mohlo sa pokojne jednať o pascu ktorá tu bola už dlhšie. Možno ju tu nastražil nejaký týpek čo chcel vyrabovať trosky, ktoré po dedine ostali? Kto vie. No Kangae nepociťoval prítomnosť nikoho, nikto sa neozval jeho smerom a ani nikto (našťastie) nevidel jeho patetický spôsob obrany pred kunaimi, ktorý by ho v trocha inej situácií práve v sunagakure no sato, pravdepodobne naozaj zabil.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 6 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Jul 11, 2015 5:46 pm

Kangae Mizutsuchi

Velmi příjemná událost, nejen že tu nikdo nebyl, ale taky mě to mohlo stát život. Vydechl jsem a opět jsem se dal do klidu. Voda kolem mě se začala vsakovat do písku a já se vydal opatrně dál. 
"Nikdo tu asi není, co uděláš dál? Nikdo tu není, již brzy bys mohl zamířit domů."
"Mohl, zajisté ano. Kdo ví co mě bude dál čekat." 
Vydal jsem se směrem k budově zdejšího Kageho, tam mohlo být ještě pár informací. 
=přesun -> Budova Kazekageho=
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 6 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru