Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Suny

+7
Hiroshi Siakhi
Jenova Tatsumaki
Shinji
Takao Hanare
Kaiji
Sabaku no Aiko
Akasuna no Sasori
11 posters

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Ulice Suny

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sat Jul 13, 2013 6:14 pm

First topic message reminder :

Ulice Suny - Stránka 4 NisabureLocation-SunagakureMainVill
Najdete zde mnoho obchodů, restaurací a vyhlášené párky v rohlíku.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Takao Hanare Sat Aug 31, 2013 3:21 pm

Zdá sa, že moja stratégia bola viac než úspešná. Za to však ani pri najmenšom stráže pri bráne nemohli. Nebolo ma totiž ako odhaliť.
Výborne. Všetko zatiaľ ide presne podľa plánu. Keďže som vedel, že sa Ichibi bude s najvyššou pravdepodobnosťou nachádzať v Sune, rovnako ako aj Hebi, vzal som si na túto misiu privolávací zvitok pre telo kunoichi zo Sunagakure, ktorú som ešte nemal čas odniesť na čierny trh s mŕtvolami ninjov. Mal som šťastie, že v nej ešte stále ostala nejaká tá vzorka chakry, inak by ma s najvyššou pravdepodobnosťou odhalili senzibilovia. Vonkoncom i napriek tomu, že jej duša musí byť už dávno preč, som jej telo za pomoci svojho jiongu dokázal udržať nejaký ten čas činné, nech sa mi nezačne rozkladať. Nahradil som jej orgány a v prvom rade srdce jedným zo svojich vlastných a vytvoril si z nej neodhaliteľnú schránku pre svoje kinjutsu a ďalšie dve srdcia, zatiaľ čo moje skutočné ja ostalo v dosť veľkej vzdialenosti na to, aby moju prítomnosť niekto odhalil. A to ešte nie je úplne všetko.

Dievča, ktoré som mal v moci, konečne strhlo pečať na potláčanie chakry a rozbalilo telo, ktoré za sebou ťahalo. To však rozhodne nepatrilo jej pôvodnému cieľu, ako to predtým tvrdila. Bol to v skutočnosti Shinji, živý a zdravý, od ktorého som očakával, že sa i naďalej bude držať našej stratégie.
"Vstávaj. Nemáme veľa času. Máš mocnú chakru, čoskoro ťa odhalia. Tú pečať by som ti síce nechal, ale nedokázal by si kvôli nej používať žiadne techniky. Preto ju iba málokoho napadne používať ju na infiltráciu," vysvetlil som prostredníctvom dievčaťa a vytiahol čajovú kanvicu. Následne som utvoril pečať na sústredenie chakry a položil na ňu ruku. Nachádzali sme sa v jednej z uličiek, kde nás síce nikto vidieť nemohol, ale rozhodne to už muselo začať vzbudzovať nejakú tú pozornosť. Osoba, ktorá ale začala pociťovať najväčšiu bolesť, bola práve Aiko, ktorá mala pocit, ako keby sa jej niekto snažil vytrhnúť Shukaka z tela. Určite to nebolo vôbec príjemné.
"Ak sa pokúsime o vtiahnutie Shukaka naspäť do kanvice, dokonca aj pečať, ktorá je schopná udržať v niekoho tele bijuua, trochu povolí a vypustí aspoň časť Ichibiho chakry. Viem, že nie si žiadny veľký senzibil, ale tvoja schopnosť chakru čerpať ti ju určite umožňuje do istej miery aj vycítiť, obzvlášť ak jej je veľa. Kým sa budem pokúšať opakovane vtiahnuť Shukaka do našej čajovej kanvice, mal by si jej na istom mieste vycítiť až až. Zaveď ma tam," rozkázal som a pokračoval v pokusoch o vyvolanie.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Shinji Sat Aug 31, 2013 3:40 pm

Tenhle plán se mi fakt nelíbil. Hrát mrtvolu, pche! Rychle jsem vyskočil na nohy a trochu se protáhl. Měl jsem na sobě obyčejný kašmírový plášť a byl jsem zahalený kapucí aby mi nebylo vidět do obličeje. Docela jsem se udivoval nad tím jak je dneska můj parťák ukecanej, tak jsem mu jenom kývl. Možná jsem se i trochu urazil že si ze mě dělá pejska, ale radši jsem mlčel a sledoval stopu chakry. Museli jsme docela pospíchat, protože já jsem nevypadal zrovna jako občan Suny a chakru už jsem nemaskoval. I přesto že ulice nebyli zrovna zalidněné, všiml jsem si že se po nás koukají civilisté. Ale ta chakra byla blíž a blíž. Když najednou jsme stáli před dívkou, která sebou škubala bolestí a vedle ní stál nějáký muž. Ale byl jsem si jistý, tohle je Ichibiho Jinchuuriki.
Ulice Suny - Stránka 4 Tumblr_mjeqk33Ap51s2jtiho1_500
Shinji
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Sat Aug 31, 2013 3:58 pm

"Jo.." Zamumlala jsem a dál na něj koukala s tím pohledem. Určitě mi koupí další! Věděla jsem to, kdo by mi odolal že?
O tomhle jsem mluvil..
Ozval se Ichi a mě se podlomila kolena, sesunula jsem se do písku a zaryla do něj ruce v křeči. Zatnula jsem zuby abych se nepodvolila bolesti úplně. Bylo to už dlouho co jsem nějakou pořádnou bolest cítila, v boji mě jen málokdo zranil, vlastně téměř nikdo a bolení hlavy oproti tomuhle byla procházka růžovým sadem.
"Agr.." Vydala jsem přes zatnuté zuby a snažila se přijít na to co se děje.
Co..blbneš?!
Další příval bolesti, tentokrát okolo mě trochu začala vířit Ichiho chakra která zvedala do vzduchu zrnka písku.
Ne Shukaku se nesnažil dostat ven sám, to někdo se o to snažil.
Po tváři mi stekla kapka potu, z toho jak jsem se držela abych nezačala křičet a s námahou jsem zvedla hlavu abych se koukla na osoby přede mnou. To oni se mi ho snažili vzít! Pocítila jsem nával vzteku, můj vztek se míchal se vztekem Ichibim, který rozhodně nechtěl být zase zapečetěn do té nádoby!
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Kaiji Sat Aug 31, 2013 4:09 pm

Než som sa mohol stihnúť aspoň natiahnuť po ďalšiu objednávku, ostal som zamrznutý v pohybe, keď Aiko padla do piesku a zjavne predsa len nebola úplne v pohode.
Odhodil som tú špajlu, čo som doteraz držal medzi dvoma prstami a prižmúril som oči.
Okolo Aiko navyše ešte aj vírila chakra, iná chakra... a dvíhala ešte aj zrnká piesku.
Ustúpil som o krok dozadu a nejaký moment som ju sledoval s menšou hrôzou v očiach.
Následne som otočil trochu hlavu a pozrel som na dve osoby, ktoré stáli hneď pri nás.
Otvoril som päste, ktoré som teraz trochu od šoku zvieral, a podozrievavo som prižmúril zas oči.
A čo urobím akože teraz? Sám sebe som si položil otázku a v duchu som nespokojne povzdychol. Zatiaľ som len pozorne stál a díval sa na tie dve osoby, čo boli pri nás, čakajúc na... na hocičo, čo by ma poviedlo k nejakému väčšiemu činu!
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Takao Hanare Sat Aug 31, 2013 4:18 pm

Zdalo sa, že ma Shinji skutočne zaviedol k osobe, ktorá očividne trpela. Samozrejme za to mohla kanvica, ktorú preto následne dievča odložilo.
"Formácia Kyuukyoku Shōheki," vydal som dievčenským hlasom ďalší rozkaz a pripravil sa vytiahnutím zvitku, ktorým som privolal štyri veľmi zvláštne palice (hoci by mi za normálnych okolností stačili aj tri).
"Nikam neujdete," dodal som už len následne a konečne odhalil, že telo, ktoré používam, je fakticky už len súčasťou mojej techniky.

Z tela dievčaťa začali vychádzať nite patriace k môjmu jiongu. Aby toho navyše nebolo málo, vyskočili z nej aj dve neopísateľné potvory, ktoré sa okamžite zaryli do piesku a začali konať. Zo zeme razom vytrysklo niekoľko gejzírov zvláštnej sivej hmoty, ktoré vo vzduchu všetky dopadali na to isté miesto a začali sa spájať. Dievča samozrejme tiež nelenilo a začalo za pomoci natiahnutých rúk a nití do zeme zapichovať one spomínané palice, všetky štyri na úplne iné miesto, skoro ako keby sa nimi snažila označiť štvorec, do ktorého sme sa nás všetkých chystali uzavrieť. Keďže pečate medzitým už utvorila, okamžite potom, ako Shinji vykoná svoju v tejto chvíli veľmi dôležitú úlohu, sa mala okolo nás všetkých ihneď aktivovať technika Raiton Kaminari Shibari.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Shinji Sat Aug 31, 2013 4:49 pm

Pomalu jsem si sundal kapuci a odhalil svoje modré vlasy. A pořádně jsem si prohlédl kdo je vlastně naše oběť. Vypadali docela spokojeně, jaká škoda.
„Zdravím“ tichým hlasem jsem pozdravil svoje oponenty a mile jsem se usmál. Mezitím Takahana už začal pomalu konat podle našeho plánu. No spíš podle jeho plánu. Ty tyče, které byli zapíchnuté v zemi do čtverce ohraničovali raitonovou barieru jménem Raiton Kaminari Shibari. 
„Musíme bojovat?“ pokračoval jsem s klasickým úsměvem. Ze země vytryskla šedá hmota a začala nás obklopovat. „Bakusui Shoha“ pomocí vodní techniky jsem zaplavil šedou hmotu a ta ztvrdla. "Bylo to nehašené vápno… bylo." Písek na zemi nasákl většinu vody, takže vody moc nezbylo a byli jsme uzavření v barieře, ze které není úniku. I kdyby se pokusily utéct, dostanou elektrický šok a to stejné i pod zemí.
Shinji
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Sat Aug 31, 2013 5:19 pm

Najednou přišla úleva, minimálně v bolesti. Nenávist ale nepolevila, stejně tak vztek. Dál jsem zůstávala chvíli na zemi a sledovala co se děje. Bariéra, nějaká hmota a vlhký písek. Na tváři se mi objevil úsměv a potichu jsem se pochechtávala. Pomalu jsem se zvedla a otřela si pot z čela. Co na tom, že byl písek vlhký. To málo chakry, které se dostalo ven kolem mě stále vířilo. Takže tak.. Už jsem nečekala, sáhla jsem k pasu pro jeden ze svitků a objevil se dým, který zahalil jak mě tak i Raie. Z dýmu najednou vyrazila ruka z písku a dým se rozptýlil. Měla jsem na zádech svou tykvičku a za mnou poletoval písek, který jsem zatím nepoužívala. Ruka mířila k nim a nakonec se rozdělila na dvě. Každý pro jednoho, měnila směr pokud bylo potřeba a při případném útoku se písek rozdělil a útok buď minul nebo se po zásahu písek zase zformoval do pronásledovatele.

Dva proti dvěma, nebylo ale pochyb, že někdo z náhodných chodců a lidí v okolí zalarmují ostatní. A pokud chakru necítil Kazekage tak to byl ještě větší ňouma než jsem si myslela. Soustředila jsem se na dráhu písečných rukou a nakročila si.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Kaiji Sat Aug 31, 2013 5:32 pm

Nejakú chvíľu som len proste stál a nehýbal sa, len som prepichoval všetko pohľadom a možno som rozmýšľal, ako je možné, že nás napadli tu, v našej dedine! Nech to už ale bolo hocijako, nedalo sa z toho už asi vyjsť. Aspoň teda nie z boja, keď som zahliadol tú bariéru okolo nás.
No, keď už mi nič neostáva... Počkal som si na ten moment, kedy si Aiko povolala tú svoju nádobu s pieskom. Vtedy nás totiž zahalil dym a to som využil tak isto pre svoje povolanie. Nešlo síce o nejakú nádobu, ale o pomerne veľké telo bábky, ktorá pripomínala smrtku. Tú som dvihol trochu nad nás a v momente, ako po tých dvoch vyštartovala jej piesočná dvojitá ruka, na jedného z nich, toho čo nás ešte aj pozdravil, začalo letieť niekoľko desiatok otrávených senbonov z hlavy bábky. Jed mal iba jediný účinok - paralyzovať ho a možno tak dať aj Aiko väčšiu príležitosť chytiť ho. Keď už nie to, tak mu aspoň sťažiť únik pred pieskom. Môj zrak sa zároveň zameral ale aj na druhú osobu, na ktorú som bol pripravený zaútočiť priamo bábkou. Ale zatiaľ som tak nerobil, len som spravil krok či dva dozadu, keďže by sa mi nehodilo stretnúť sa s niekým v boji priamo, nablízko. Aspoň nie teraz, keď som musel ovládať bábku...
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Takao Hanare Sat Aug 31, 2013 6:05 pm

Naša bariéra bola nepochybne pekne premyslená. Rozbiť ju vzhľadom na to, že sme sa na jej stvorení podujali obaja, nebude nijak zvlášť jednoduché, no aj keby sa niekto taký našiel, dostane sa akurát tak ku Kaminari Shibari a dostane zásah raitonom, ktorý ho s najvyššou pravdepodobnosťou ihneď vyradí z hry. Samozrejme, že aj to sa dá obísť, ale vedel som, že nám to pri najmenšom dá dosť času. Odteraz to bolo najmä na Shinjim, keďže som mal po ruke iba jedno jediné srdce a nemal som ani vlastné telo.

Ten pravý súboj začal až vtedy, keď sa na mňa, teda na telo dievčaťa, ktoré som využíval ako svoju "bábku", vyrútili piesočné ruky. Bez váhania som ju nechal sústrediť raiton chakru (srdce s touto podstatou bolo jediné, ktoré v nej momentálne bolo) do jej kunaia, čo následne obratne využívala na to, aby sa nielen vyhýbala, no zároveň aj rozsekla ktorúkoľvek ruku, ktorá by sa k nej už dostala priveľmi blízko a ona by tak nedokázala včas uhnúť. Je nutné dodať, že sa jej to darilo veľmi dobre.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Shinji Sat Aug 31, 2013 6:34 pm

Naši milý přátelé z písečné udělali první krok. Na mě i na mého parťáka/parťačku směřovala písečná ruka a na mě navíc i senbony. V tomhle jsou loutkaři zrádní. Můj partner útok vykryl raitonovou čepelí a tak se dostal přede mě takže jsem čekal na chvíli kdy mě nebude vidět. Rychlým pohybem jsem vytáhnul meč po trajektorií senbonů a všechny jsem odrazil směrem zpět, spadli někam do mokrého písku kousek ode mě. Když přišla ta chvíle kdy jsem nebyl vidět tak jsem se díky svojí velké rychlosti rychlým pohybem přes písek který na nás poslala dostal nad Aiko, respektive mezi ní a loutkaře. Mířil jsem jí kopem na hlavu. Meč jsem držel tak abych si kryl bok a nemohla mě zasáhnout nějáká loutkařská cetka. Když se jí podaří kop vykrýt pískem, budu mít odrazový můstek a budu moct zaútočit na loutkaře, nebo jeho loutku z nebezpečné blízkosti.
Shinji
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Jenova Tatsumaki Sat Aug 31, 2013 6:49 pm

Bolo ľahké nájsť ich pomocou ich vlastnej chakry.. pri boji sa totiž schováva len veľmi ťažko. Nezasahovala som však. Sedela som na streche jednej z piesočných budov a pozorne som sledovala súboj, ktorý sa odohrával viac menej podo mnou. Zameriavala som sa hlavne na dvoch shinobi v dosť podobných veciach. V jednom z prstov som si pretáčala kunai a rozmýšľala som nad tým, koľko ich môže v tej.. podivnej skupine byť. Pochybovala som, že sú to len títo dvaja.
Jenova Tatsumaki
Jenova Tatsumaki
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 52
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Sat Aug 31, 2013 7:02 pm

Ruka která mířila na tu dívku nepřestávala v útocích, aspoň jí tak na chvíli zaměstná. Z písečné ruky se začalo tvořit pár dalších menších šlahounků, které se proplétaly mezi sebou a mířili na dívku nyní téměř ze všech stran. Rychlost toho jak se písek dával po srážce s kunaiem dohromady byla neuvěřitelná a stejně tak rychlost s jakou na ní písek opět útočil a proplétal se mezi sebou.

Ten její kolega, který se dostal mezi mě a Raie mě nijak nevzrušoval, popravdě jsem mu nevěnovala téměř žádnou pozornost...nemusela jsem. Písek, který jsem si nechávala za sebou zareagoval zcela automaticky. Ve chvíli kdy jeho nohu písek vyblokoval, aniž by se stihl odrazit, mu jí i začal obalovat a postupoval od kotníků nahoru kde vyvíjel tlak. Zdaleka to ale nebyl takový tlak jako kdybych se mu věnovala pořádně. To by měl už po noze a jeho krev by se smíchala s pískem.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Kaiji Sat Aug 31, 2013 7:12 pm

Neočakával som, že by moje senbony mohli trafiť cieľ. To by som asi dosť podcenil protivníka, určite by len tak hocikto nešiel loviť Bijuu, museli byť predsa len vyššieho ranku. Tak či tak, tá istá osoba, ktorej som naopak viac pozornosti dával ja, sa dostala medzi mňa a Aiko. Nešlo ale povedať, že by som sa ho bál, alebo toho, že sa proste dostal blízko. Spravil totiž chybu, keď zaútočil najprv na Aiko, a nie rovno na mňa. O jeho útok sa tak postaral piesok a ja som mal dosť času nato, aby som sa od neho oddialil slabým úskokom dozadu, kedy som prudko trhol všetkými desiatimi prstami do rôznych smerov.
Moja bábka, ktorú som mal doteraz za chrbtom, sa pomaly akoby nadvihla vo vzduchu a natočila kosu tak, aby ňou akoby mierila čepeľou zospodu. Bolo to takto totiž zložitejšie na vykrytie, keby sa o to ten pri nás pokúsil. Bábka následne už po mojom lenivom pohybe prsta prudko vyletela takým oblúkom až takmer k zemi, kde sa ale tesne pri Shinji-ovi dvihla zas do vzduchu a kosou mu tak prudko mala zdola naraziť zospodu o meč, zároveň ale čepeľ bola dosť dlhá aj nato, aby ho poranila na tele pri celom tom pohybe, kedy sa bábka nakoniec dostala až niekde vyššie, kde na ňu nemal dosah Shinji. Ale možno tie potvory mali, takže som si na to dával pozor. Ak by sa nejako zasekla tou kosou o Shinjiho, bolo tu jednoduché riešenie. Ruka by sa samotná odpojila a telo by pokračovalo vyššie. S výnimkou toho, že by za sebou ťahala tak bábka reťaz, ktorou mala obe svoje ruky spojené s telom...
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Shinji Sat Aug 31, 2013 7:35 pm

Zůstal jsem trochu vyset v písečné pasti a asi to vypadalo že jsem dost v průseru. Písek který mi obklopoval nohu sice byl docela nepříjemný, ale menší bolest přetrpím. Písek slábl, jelikož jsem z jejího písku vysával chakru a ona polevila protože řídila boj Takahanovou loutkou. Dokázal jsem se tak vymanit z té pasti a uskočil jsem do střední vzdálenosti a meč jsem zapíchl do písku, respektive do bláta ve kterém jsem stál. Sice mě trochu poškrábala ta loutka, ale nebylo to nic s čím bych nemohl bojovat dát. Ten písek je fakt otravnej a já mám chakry dost. Tak jsem jen prohodil pečeť "Bakusui Shoha" a po celé barieře se rozlila voda a kdo neumí plavat má problem, písek v barieře už byl nasáklý z minulé techniky, takže voda teďka mizela znatelně pomaleji. Pomalu mi začali mizet bělma a nahradila je krvavě rudá barva, blány mezi prsty a vůbec celé tělo se začalo transformovat do Kaima form.
Shinji
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Takao Hanare Sat Aug 31, 2013 7:53 pm

Ocitol som sa v situácii, v ktorej mi i naďalej neostávalo nič iné než sa len vyhýbať a odrážať všetko, čo sa len dalo. Následne sa však môj kolega rozhodol vziať to do vlastných rúk a celý stesnený priestor zaplaviť, čím mi znemožnil naďalej používať raiton. Zároveň ma tak ale pri najmenšom aspoň ochránil pred agresívnymi pieskovými útokmi.

Kaminari Shibari bolo našťastie našou vápennou bariérou chránené nielen zvonku, ale aj zvnútra, o čo som sa zámerne postaral ešte v čase, keď som používal svoje zvyšné dve srdcia na vytváranie gejzírov donedávna ešte nehaseného vápna. Bolo mi jasné, že by to inak nemalo zmysel, keďže Shinji potreboval na svoj boj vodu. Rozhodol som sa teda, že sa i naďalej budem len brániť a na teraz všetko prenechám jemu. Na tomto tele mi vonkoncom ani nezáležalo. Bol som však pripravený v najhoršom možnom scenári použiť raiton a všetkých vo vode jednoducho usmažiť dosť na to, aby ich to síce nezabilo, no pri najmenšom omráčilo.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sat Aug 31, 2013 7:59 pm

Prišiel som na miesto diania, bola tu tá bariéra a prišiel čas ju nejako zničiť. Dal som sa do toho. Boli pri mne dvaja Anbu, ktorý mi pomáhali nejako tú bariéru rozrušiť. Ja som si privolal novo opravenú loutku ex-Raikageho a skúšal som hrubou silou ju preraziť. Ľahké to určite nebude a bude to trvať dlho, ale skôr či neskôr sa prebijem dnu. Zatiaľ to bolo len na Aiko a Raijinovi.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Sat Aug 31, 2013 8:12 pm

Ta trocha chakry kterou mi vzal mě netrápila, měla jsem jí až až a to jsem nezačala ani pořádně bojovat. Jakmile ten druhý složil pečeť a začala se objevovat voda písek který jsem doteď ovládala se s ohromnou rychlostí stáhl do nádoby která se zadělala. To už jsem ale v každé ruce držela svitek. Já byla Shinobi, která využívala při boji pouze písek a najít dostatek písku mimo Suny k pořádné technice bylo obtížné. Sice jsem mohla rozemlít minerály v zemi ale to bylo při boji nadlouho. Proto jsem sebou neustále tahala svůj opasek se svitkama, kde jsem měla zapečetěné nádoby s pískem nebo písek samotný.
Zapomeň na vodu parchante. Oblak dýmu a z obou svitků se začal valit písek, do kterého se voda vsakovala rychleji. Díky tomuto byla voda nyní tak v půlce a dál se vsakovala už normálním tempem, tedy dost pomalu. Nyní tu ale každý měl víceméně nohy v mokrém písku a dál to byla trocha vody.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Kaiji Sat Aug 31, 2013 8:21 pm

Ulice Suny - Stránka 4 Sasuke-smiles-naruto-shippuuden-sasuke-lovers-17460412-300-200
Zásah. Tikol mi kútik a bábku som nechal už tesne na vrchu celej bariéry, vo vode, ktorá to tu na chvíľku totiž zaplavila, by mi ťažká bábka bola totiž len na jednú vec. Viac ma však tešil ten zásah, pretože čepeľ kosy bola od jedu. Takže hneď po tom, čo Shinji ešte stihol použiť vodnú techniku, mohol pocítiť, ako stráca cit najprv v rukách. Teda, vlastne to nemohol pocítiť, skôr odcítiť xD. A toto sa začínalo diať s celým jeho telom, síce trochu pomaly, ale postupne až úplne. Aiko sa zatiaľ postarala o vodu, a nakoniec ju stiahla natoľko, aby bola voda len po nohy. Vyskočil som hore, dopadol som nohami na hladinu, kde som sa udržal pomocou chakry a svoju bábku som teraz po prvýkrát išiel skúsiť ovládať jednou rukou. Nite som nechal na tých najpotrebnejších miestach pre môj nápad, a druhú ruku som vystrel smerom na tú babu, ktorej som zatiaľ nestihol venovať toľko pozornosti. Nite som sa pokúsil napojiť na ňu, presnejšie jednu na rameno, druhú na nohu, bok, brucho a poslednú na krk. Takto som ju napojil a rozhodol som sa ju prudko hodiť smerom do jej spoločníka, ktorý mal byť ešte krátku chvíľku minimálne oslabený od toho jedu. Zároveň som práve vtedy vyslal aj svoju bábku, ktorá na nich išla švihnúť bočným úletom celou čepeľou kosy. Ak sa tej babe podarilo nejako nite pretrhnúť, bábka útočila len na Shinjiho. Ak nie, mala šancu zasiahnuť oboch!
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Shinji Sat Aug 31, 2013 8:47 pm

Voda začala mizet a písku přibylo. Vypadá to špatně a najednou přestávám cítit konečně prstů. Z vrcha po mě jdou loutky a všude je jen písek. Málo vody abych se mohl něják bránit. S chakrou na tom nejsem pořád zrovna nejhůř, ale složité pečeťe neposkládám. Zvládl jsem jen pečeť hada a znovu jsem vypustil plno vody a nebylo to o moc těžší. Hodně písku, míň prostoru k zatopení, čím víc tu bude těsno tím to bude snažší. Teď už jsem na tom byl s chakrou trochu hůř. Podařilo se mi vyhnout se pomocí přívalové vlny, ale tělo mě přestalo poslouchat. Jestli mi nepomůže parťák tak se dalšímu útoku asi nevyhnu.
Shinji
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Takao Hanare Sat Aug 31, 2013 9:12 pm

Tento súboj bol zatiaľ až príliš jednosmerný. Mal som pocit, že je akurát o vzájomnom bránení sa a boji medzi tým, či prevládne piesok alebo voda. Dôvodov, prečo to šlo tak zle, bolo hneď niekoľko, ale v prvom rade sa jednalo práve aj o neschopnosť nás dvoch dať svoje útoky dohromady a vytvárať nejaké efektívne kombinácie. Bolo jasné, že ak to takto pôjde ďalej, vyhraje Aiko, pretože máme nevýhodu nielen v tom, že sme na púšti a narozdiel od nej si Shinji svoju vodu vytvára čisto len z vlastnej chakry, no ešte aj tej mala s najvyššou pravdepodobnosťou vzhľadom na Shukakua o čosi viac. Rozhodol som sa teda risknúť to s oným spomínaným raitonom.

V momente, keď telo dievčaťa uchytili Raijinove chakrové vlákna, som sa rozhodol, že to využijem vo svoj prospech. Keďže ma hodil rovno do svojho partnera, sám som mu v tom ešte pomohol, aby bola moja rýchlosť o to väčšia, pevne uchytil svojho paralyzovaného kolegu, ktorý i naďalej vytváral vodu, a na onú spomínanú zbraň, ktorou na nás bábka útočila, doslova vyskočil, odrazil sa od nej, odtrhol sa od chakrových vlákien aj so Shinjim, zachytil sa vrchu bariéry svojimi niťami a použil Raiton Gian, ktorým som chcel okamžite usmažiť všetkých vo vode. Vďaka neuveriteľnej rýchlosti mojich pečatí, ktoré bez sharinganu ani ľudským okom nevidno, a tomu, že s tým ani Raijin a ani Aiko nepočítali, pri ich rýchlosti, ktorá bola nižšia než tá naša, nemali s najvyššou pravdepodobnosťou šancu úplne sa tomu vyhnúť.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Sat Aug 31, 2013 9:33 pm

Další voda...špunt z mé tykve na zádech vystřelil a přede mnou se ve vzduchu udělala z písku plošinka. Vyhoupla jsem se na ní a zamířila co nejvýš jak jen to bariéra dovolovala.
Chtěla jsem vodě uniknout ale mezitím zaútočil Rai. Další věci se seběhli až příliš rychle. Ta dívka s tím druhým vyskočila a nějak se přichytila na vrchu bariéry.
"NE!"
Natáhla jsem k ní prudce ruku jakmile jsem uviděla první záblesk Raitonu a proti těm dvěma, kteří byly přichycení vlastně na jednom místě a nemohli se bránit obrovskou rychlostí vyrazila hora písku, která do nich silou narazila a pokryla je celé. Raie mi nikdo neusmaží!
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Kaiji Sat Aug 31, 2013 10:01 pm

Nevyšlo to... práve naopak, ešte som viac pomohol, keď som tú babu potiahol k tomu druhému. Ten spokojný pocit sa mi hneď vyparil. Zas šla nová voda, Shinjimu už prechádzala paralýza a tamtej babe sa doteraz ešte vlastne nič nestalo. Krátko som som sa zamračil ale to prišlo niečo, čo mohlo boj ukončiť. Aspoň teda pre mňa...
Ulice Suny - Stránka 4 Tumblr_mq0e5zO4dE1s46i44o2_500
Jediné, na čo som sa v tom momente, ako som si to uvedomil, zmohol, bolo to, že som ešte zúfalo trhol rukou k druhému zvitku, ktorý som mal pri páse. Pod seba som už zmohol len vyvolať svoju druhú bábku, zatiaľčo tá prvá, chudera, len niekde odletela bokom. Nemal som teraz možnosť ovládať ju, nie, keď som musel robiť toto. Akonáhle sa podo mnou objavila druhá bábka, už som sa zmohol len skúsiť odraziť hore. Nevedel som, či to stihnem, či mám kde dopadnúť, či neletím len zas do vody, či ma blesky nezasiahnu aj tak. Ale možno práve z môjho trochu pesimistického pohľadu na moju situáciu som počas letu privrel oči a mierne som sklonil hlavu. Nech sa malo stať hocičo, bol som pripravený na zásah vody spojenej s bleskom, či nebodaj na niečo iné, keďže keby mi to aj vyšlo, bol som v podstate bezbranný. Nemal som bábky, nemal som po ruke žiadnu zbraň, ešte som aj nejako prestal vnímať, na niekoľko sekúnd, a tie teraz boli teda fakt dôležité! Ale čo už... snaha bola!
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Shinji Sat Aug 31, 2013 10:15 pm

Všechno se stalo hodně rychle. Když jsem ztratil úplně kontrolu nad mým tělem tak mi konečně něják pomohl parťák, věřím že kdyby mě nepotřeboval tak mě tam nechá. Když se nás loutkař pokoušel srazit, chytil mě a přichytil se ke mě pomocí nití. Vyskočili jsme na vršek bariery a pomocí raitonu to tam usmažil. Ale najednou se kolem nás objevilo plno písku a začal nás tlačit víc k tomu stropu. Uvolnil jsem mu ruce a chytil se nití na kterých jsem držel a vysával chakru z písku, který nás obklopoval. Chakra která držela písek pohromadě přestávala působit a tlak se snižoval a kousky písku padali do vody.
Shinji
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Takao Hanare Sat Aug 31, 2013 10:43 pm

To, že sa napokon podarilo obom vyhnúť potenciálne možno aj smrteľnému zásahu, bolo rozhodne niečo, s čím som nepočítal. Zdá sa, že som ich až príliš podcenil. Je možné, že by nás ešte dosť zdržali. Bohužiaľ práve v čase, keď som sa držal niťami stropu, som si uvedomil, že sa niekto pokúša zvonku rozbiť bariéru, ba čo viac, darilo sa mu veľmi obstojne. Prišiel čas, kedy to bolo nutné dokončiť, inak by sme boli vo veľmi veľkých problémoch.
Obaja ste veľmi schopní shinobi. Bohužiaľ priepasť v našich skúsenostiach je v túto chvíľu priveľká, pomyslel som si a prostredníctvom onoho dievčaťa sa pousmial nad chybou, ktorú urobil Raijin. Skutočne len veľmi kratučká chvíľka jeho nepozornosti stačila na to, aby som ho dostal.

Vďaka tentokrát skutočne chytrému ťahu môjho partnera som sa nemusel starať o piesok, ba čo viac, mal som konečne voľné ruky. Nesústredil som sa už preto ani len na raiton a doslova vystrelil jednu z rúk dievčaťa na Raijina, ktorý sa už vo vzduchu nemal ako vyhnúť, ba čo viac, očividne bol na krátku chvíľu mimo, následkom čoho som ho chytil pod krkom a celou silou ním vrazil o stenu bariéry, omračujúc ho tak. Ako obvykle som sa snažil byť čo najrýchlejší, hoci uznávam, že by tomu ešte mohla nejak zabrániť Aiko, avšak ani tá nemohla. Druhou rukou už totiž dievča opäť raz držalo čajovú kanvicu, vkladajúc do nej chakru, ako keby mi opäť šlo o to zapečatiť do nej Shukaka. Nechcel som ho ale prebudiť úplne, iba v nej vyvolať to, čo si predtým Raijin navodil sám - chvíľku nepozornosti, v jej prípade kvôli bolesti. Ten krátky moment by už využil Shinji, dostal sa k nej, poranil ju a konečne do nej strčil hady z Hebiho zvitku. Samotná jeho inteligencia síce nebola prehnane obrovská, ale na jeho bojové inštinkty som sa spoľahnúť rozhodne mohol - na to som za ten čas už prišiel.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Sat Aug 31, 2013 10:50 pm

Zahlédla jsem jen to jak Rai narazil do bariéry a pocítila opět tu bolest. Padla jsem na plošince na kolena a křečovitě sevřenou ruku jsem si položila na břicho. Přestala jsem se soustředit a písečná plošinka se postupně rozpadala až jsem nakonec spadla na nasáknutý písek vodou. Ta už byla naštěstí pryč, pomalu ale jistě ji pohltil písek.
Další kousek chakry Ichiho prosákl ven a obklopoval mě.
Tohle je konec? Mohla jsem se ještě trochu bránit, mohla jsem něco udělat ale už jsem k tomu neměla vůli. Rai byl mimo a já jen mohla doufat, že není mrtví. Co se stane se mnou mi bylo jedno.
Promiň Ichi..
Schoulila jsme se na zemi do klubíčka a snažila se nekřičet bolestí.
Ještě chvíli jsem byla při vědomí a následovně omdlela.


Naposledy upravil Sabaku no Aiko dne Sat Aug 31, 2013 11:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny - Stránka 4 Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru