Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayashi no Kuni

+5
Tsuki no Sen
Hebi
Sora no Sen
Zetsu
Assasin Senju
9 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Sep 09, 2013 5:38 pm

First topic message reminder :

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Tree_hut_village_by_etate-d62gtur

Hayashi no Kuni je zapomenutá země s malým počtem obyvatel. Mají tajný ANBU oddíl Hannyashu. Před velkou Čtvrtou válkou byl jejich oddíl vyvražděn Danzovým Rootem, v současné době je obnovený.

V zemi Dřeva se nachází také tento starý chrám Sennina.

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Japanese_temple___2012_by_incasent-d5rd06e
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Zetsu Tue Jun 24, 2014 8:52 pm

Guruguru
"Hee? Nějaká otravná moucha!" vypadalo to, že jej převezli, ale to vůbec nevadí. Až rozmáčknu tohle mouchu, rozmáčknu ty dvě další. Jestli si myslí, že se nechám nachytat na takovou taktiku, tak se mýlí! Guruguru poskládal pečetě a to samé udělala i socha. "Takže vy už si nechcete hrát?" Stalo se to, čeho se obávali. Socha použila všech pět elementů najednou a všechny mířily na draka.
Hayashi no Kuni - Stránka 3 20140125103045!Five_Nature_Attack

Kuroi Zetsu
Cítil jsem přítomnost několika dalších shinobi. Necítil, zjistil jsem to, protože celá chýše je chráněna klony bílými zetsu. Jeden z nich měl za úkol přinésti jednu váženou osobu. Přinesl ji a byla svázána. Proč zrovna takového neznámého člověka? Protože Zetsu v něm pěstoval buňky a měl tudíž speciální čakru. Vhodnou na transformaci. Byl to chlapec, dříve to byl chlapec. Teď už to byl dospělý muž, Uchiha...Byl to člen Konohy, za svého života se jmenoval Uchiha Kin, bratr Neura Uchihy. Před několika lety zmizel, bez jakékoliv stopy. Byl prohlášen za mrtvého. Pravda však byla taková, že jej Zetsu unesl. Když Neuro předčasně zemřel, přerušil tím koloběh reinkarnací Indry, staršího syna Rikudou Sennina. Jediný následovník je teda Kin, má stejné geny jako Neuro. Záhadou bylo, proč zrovna Kina Uchihu a proč chtěl tak významný rod?
Zetsu přestal shromažďovat čakru. Nemohl dále riskovat, zdálo se, že jeho plán je narušen. Musel spěchat, doufal, že je všechny vyřídí osobně. Měl správného člověka, avšak mu chyběl Rinnegan. Dokáže to i bez něj? Zetsu v to věřil.
Přišel blíž a vniknul do Uchihy. Ano vniknul. Začal do něj pouštět všechnu to mocnou čakru, kterou vyvolal, všechno to do něj narval a stařec se začal deformovat. Měnil svou podobu a vtahoval do sebe starého Zetsua.
Rostl, nadouval se, jako nějaký ošklivý balón.
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Hana Ichiro Wed Jun 25, 2014 11:59 am

Kirin na jeho poznámku o otravnej muche len hrdo zdvihol hlavu a vypäl hruď. Nemal rád, keď ho niekto uráža, a už vôbec nie niekto, kto mu nesiaha ani po päty, už len svojim zvláštnym správaním.
Najhoršie na tom bolo, že tohto vznešeného tvora podceňoval. Kirinovo telo malo taký hadí tvar, a bolo nesmierne pružné a ohybné, čo spoločne s jeho prirodzenou rýchlosťou a reflexmi tvorili perfektnú kombináciu. Nemal by si svojho súpera takto podceňovať. Nemysli si, že ma tak rýchlo porazíš. Ak to vôbec dokážeš. Kirin sa pri jeho útoku prudko vyšvihol do vzduchu, ťažko uveriť, že s pomocou vetra dokázal vyvinúť takú obrovskú rýchlosť a na jeho veľkosť, to bol až impozantný jav. Sám vyslal proti tomu maličkému čudovi niekoľko nesmierne ostrých vzdušných čepelí.

S úzkosťou v očiach som sa dívala na Sasukeho. Vtrhnúť tam či nie? Najhoršie na tom bolo, že som nevedela, čo mám čakať. Nepoznala som Zetsuove schopnosti. Určite sa nás pokúsi zlikvidovať, dosť práce sme mali už len s tamtým čudom, nechcem vedieť, čo zažijeme s týmto. Bolo mi jasné, že ho neporazíme. Nie teraz. Museli sme rýchlo Seita odtiaľ vziať a teleportom sa dostať do Konohy. Skúsim tam poslať motýlika, nech omrkne situáciu. Z húfy papierov sa oddelil maličký motýlik, ktorý vletel ako predtým do miestnosti cez maličké okienko a pristál na parapete, odkiaľ sledoval, čo sa vlastne deje.
Jediné čo videl, bola nejaká zvláštna...Deformácia. Nejaký starý dedo do seba vťahoval Zetsua, podivne sa nadúval a rástol. Toto dobre nevyzerá. Zdvihla som pohľad k Sasukemu. Práve Zetsu niekoho pohltil, našťastie nie Seita. Mám pocit, že o nás vie a čoskoro zaútočí. Informovala som ho. Musíme vymyslieť plán, ako Seita odtiaľ čo najrýchlejšie dostať. Fírnen, ty choď k chrámu a tam na nás počkaj, za žiadnu cenu sa nenechaj chytiť. Skry sa niekde, ale tak, aby si nás videl, až budeme prichádzať. Fírnen bez slova sa odo mňa odmotal a vlnivými pohybmi vo vzduchu odletel kamsi preč.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Wed Jun 25, 2014 12:35 pm

Poslouchal jsem Hanu. Začal jsem se třást. Teď se mělo rozhodnout, co s tím...Chtěl jsem utéct a zachovat se zbaběle, Enma do mě šťouchl, ba mě přímo pohlavkoval. "OPOVAŽ SE!"
Vytřeštil jsem oči. Měl pravdu, to nešlo. "Nemůžeme utéct, když tam Zetsu právě někoho pohltil, kdo ví na co se chystá. Pokud ho necháme, může to dopadnout hůř než jen naší smrtí, ty bys to měla vědět, jsi Amekage. Já jsem ze vznešeného klanu Sarutobi, nemůžu zahanbit své předky!" Pohlédl jsem na ni odhodlaně.Zahořela ve mě ohnivá vůle tak, jako nikdy, "Vtrhneme dovnitř a zaútočíme..Na tři..jedna, dva, tři. Teď!!" ukázal jsem znamení a vtrhl dovnitř s připravenou tyčí. Měla pravdu nevypadalo to vůbec dobře, cítil jsem tolik čakry, jako nikdy jindy. Kde se sakra jen brala a co to mělo znamenat?
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Zetsu Fri Jun 27, 2014 1:32 pm

Guruguru
Guruguru bylo zvláštní stvoření, neznalo žádné lidské stvoření ani nemělo emoce. Jen bojovalo. Dračí schopnosti byly jistě úctyhodné, ale Guruguru byl bojový stroj, mutant. Začal se strašně smát, když viděl, jak se drak jen vyšvihl do vzduchu a použil vzduch. Guruguru poskládal pečetě a socha přestala používat útoky. Místo toho spojila tři silné útoky, katon, fuuton a raiton a vyslala to proti těm technikám draka a samozřejmě na samotného draka. Pokud někdo chtěl porazit Gurugurua musel použít jiný level technik, nejlépe vyrovnat jeho elementy a zničit sochu, to však vzdušný drak nedokáže.

To, co však dělal Zetsu, bylo daleko nebezpečnější, mnohem nebezpečnější než je Guruguru. Zetsu se nadouval víc a víc, jakmile dovnitř vtrhli, tak ta postava ztmavla a zmenšovala se. Nebylo ještě hotovo, Zetsuova příprava nebyla dokončená, ale to vůbec nevadí.
"A hele, diváci," ozval se smích, nebyl to smích Zetsua, ale jakési ženy.
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri Jun 27, 2014 2:14 pm

Kirin nemal v pláne to čudo poraziť, len zadržať. Kým sa bude dať. Sám vedel, že so vzdušnými elementom tohto protivníka neporazí. Hlavne keď to drevené čudo nežije a necíti žiadnu bolesť. Inak by ho mohol uškrtiť alebo niečo podobné.
Prudko sa uhol do strany pred technikou, nabral trochu výšku a udrel na miesto, kde stal ten černoško, chvostom. Bola to obrovská sila a rýchlosť. Následne sa stiahol, aby ho to drevené čudo nestihlo chytiť. Vyceril tesáky a zavrčal.

Sasuke mal pravdu. Museli sme zasiahnuť, tak či tak. A čím skôr, tým lepšie. Preto keď vyslovil "tri", vtrhla som spolu s ním do miestnosti s pripraveným papierom. To, čo som videla, ma znepokojilo. Zaujímalo ma, do koho sa vstrebal. Zrejme si tu zažijeme ešte veľa "zábavy", než sa budeme schopní vrátiť aj so Seitom späť. Nesmeli sme sklamať Hokageho.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Fri Jun 27, 2014 2:35 pm

Vytřeštil jsem oči, hned jak jsme tam vtrhli. To snad, tolik čakry a to jsem se ani nemusel namáhat. Ta čakra byla neuvěřitelná, někdo s takovou čakru, jak někdo s takovou čakrou může existovat?! Snažil jsem se si dodat trochu odvahy.
"Jsi zatčen! Máš právo nevypovídat. Cokoliv teď řekneš může být použito proti tobě." řekl jsem nakonec a ušklíbl se. Byl jsem však na pozoru, byli mi jasné, že proti něčemu takovému nemáme moc šancí, ale vzdávat to dřív, než to zkusíme? To ne, to není ve zvyku Konohy!
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Zetsu Fri Jun 27, 2014 3:07 pm

Guruguru se trochu otřásl, když do sochy udřela silný ocas draka.
"Hej hej, chceš si hrát?" socha vstala a byla velká skoro jako bijuu. Začala se po drakovi ohánět a země se třásla skoro jako po zemětřesení.

Už byly tady. Zetsu se rozhodl ignorovat Sasukeho výhružku.
"Už přichází! Právě se stanete svědky něčeho velkého, uvítejte zpět mou matku, Bohyni!" Postava se stabilizovala, měla vlasy a začaly se objevovat obrysy postavy. Zetsu musel dokončit proměnu, protože ti dva mohli ohrozit jeho existenci. Věděl, že bude značně oslabená, bez rinneganu, bez juubiho, měla však své vlastní schopnosti a mocnou čakru, kterou Zetsu vyvolal.
"Seznamte se, Kaguya Ootsutsuki!"

Najednou se zde vznášela žena, s kamenným výrazem a s byakuganem. Měla dlouhé vlasy až na zem a byla oblečená do bílého pláště zdobeným černými pruhy. Na hlavě měla rohy. Na čele měla zavřené třetí oko.

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Naruto-670-kaguya-ootsutsuki-by-stingcunha

Prohlédla si přítomné. Nejvíce ji zaujal asi jen Seito.
"Tihle nejsou nic, jen zloději, kteří ukradli mou čakru, co se stalo s plánem?" zeptala se černého Zetsua, který ji visel z rukávů jako jakási gumová černá hmota. Najednou jakoby všechen zvuk utichl.  
"Matko, my jsme zklamali, vyrušili nás a museli jsme tě oživit."
Žena se zamračila a přimhouřila oči. Na tvářích a kolem očích ji vyrašily žilky, zrovna aktivovala byakugan a prohlédla si okolí a čakru přítomných.
"Ukončeme tento souboj...Tady a teď!" neuvěřitelnou rychlostí se jí zvětšily vlasy a omotaly Hanu a Sasukeho. Nikdo, ani ten nejrychlejší Shinobi se nemůže takovéto síle měřit. Něco však bylo špatně, sama Kaguya to ve své síle cítila.


Naposledy upravil Zetsu dne Fri Jun 27, 2014 3:39 pm, celkově upraveno 2 krát
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Rokuro Fri Jun 27, 2014 3:19 pm

Assasin ma pomocou Hiraishin presunul rovno za tú obrovskú drevenú sochu a asi 2 metre do výšky. Pečať síce bola na Seitovy, ale na takú diaľku nebol Hiraishin presný, pokiaľ sa presúval niekto ďalší. Aspoň to mi povedal Assasín pred presunom.

Okamžite sa aktivovalo moje Susano´o. "Yasaka no Magatama" Šepol som a skôr ako by mohol hocikto túto techniku zastaviť, už letela na drevenú sochu. Bol to moment prekvapenia a nepriateľ sa nemal šancu ubrániť. Rozhodne som si bol istý, že ho dostanem. Dopadol som pevne na nohy a Susano´o ma chránil. Otočil som sa a uvidel som Hanu, Seita, Sasukeho a tú ženu. Na prázdno som prehĺtol sliny. Videl som ako tá žena, ktorá tam stála neuveriteľnou rýchlosťou vyslala na Hanu a Sasukeho tie jej vlasy.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Seito Senju Fri Jun 27, 2014 4:47 pm

Situace se začala dost komplikovat, když se na scéně objevila matka, tušil jsem, že tohle bude asi problém. Kdyby alespoň na chvíli polevil v sevření, tak bych se mu mohl vytrhnout. Tenhle okamžik však stále nepřicházel a já mohl jen bezmocně sledovat, jak bojují ostatní.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri Jun 27, 2014 5:52 pm

Kirin sa veľkosťou tej soche rovnať nemohol. Za to však mohol využiť svoju rýchlosť, vďaka ktorej ho mohol len ťažko tento nemotorný tvor zasiahnuť, ba dokonca chytiť. S ľahkosťou sa jeho útokom vyhýbal a kedykoľvek mohol, buď sa zahryzol do jednej z jeho končatín a pokúšal sa ju odtrhnúť, zasiahol ho s chvostom alebo si dopomohol elementom vetra. Keď v tom zrazu letela na sochu nejaká technika, Kirin ju videl, ale snažil sa tváriť, že nevidí absolútne nič, aby tým to čudo neupozornil. Len čo ho technika zasiahla, Kirin venoval vďačný pohľad Uchihovi, ktorý ju vyslal. Ďakujem ti, chlapče. Prehovoril k nemu, pričom sa ostražito díval na sochu. Kto vie, či znova nezačne útočiť. V jednej chvíli však natočil hlavu smerom k nám. Pretože už i on cítil, že Kaguya sa vrátila.

Nestačila som sa diviť. Za tak krátku chvíľu sa toho toľko udialo. S polootvorenými ústami som sa dívala na Kaguyu Ootsutsuki. Neverila som vlastným očiam. Ona sa vrátila! Jej návrat však už duplom neveštil nič dobrého. História sa opakuje? Preletelo mi mysľou. Nečakala som, že sa dostaneme až do tak zlej situácie. Nikdy by som si nemyslela, že táto osoba sa vôbec niekedy vráti späť.
Odrazu ma čosi omotalo. Boli to jej vlasy. Trhala som sebou, ale pomohlo mi to tak akurát veľký prd. Kaguya zrejme nevedela že ovládam papier, neviem si to inak vysvetliť, pretože inak by tušila, že ja sa z toho dostanem. Odrazu doslova dusila len pár mojich papierikov, pretože ja som sa celá rozpadla na papier a časť z nich som spoločne s výbušnými lístkami vyslala proti nej. Najmä proti vlasom, ktoré držali Sasukeho, chcela som ich spáliť, alebo ich aspoň prinútiť stiahnuť sa. Nechala som ich hneď aj vybuchnúť. Pričom tenká vrstva papiera chránila Sasukeho pred zranením, mohol tak maximálne cítiť teplo, ktoré sa šírilo z niekoľkých výbuchov. Bola som pripravená ochrániť aj Seita, keby sa to dostalo až k nemu, o čom som vážne, ale vážne pohybovala.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Tue Jul 15, 2014 10:48 am

Můj klon byl schovaný a čekal na svou příležitost, která se mu teď naskytla. Assasin vyslal posily a byl to Uchiha Rokuro. Jeho technika byla skvělou příležitostí. Můj klon vyskočil ze svého úkrytu sutin a vyhodil Enmu přímo na Gurugurua. Tyč se přeměnila a uzavřela jej do adamantiové klece. Past sklapla.

Nestačil jsem se divit. Stalo se něco, co nikdo neočekával. Žena s mocnou čakrou, jíž Zetsu nazýval Kaguyou Otsutsuki. V životě jsem o někom takovém neslyšel, mluvila o čakře, jako kdyby byla její, co to mělo znamenat? Vypadalo to, že jsme tady svědky něčeho, co původně nikdo neočekával. Omotala mě svými vlasy a cítil, jak mi ubývá čakra.
"Souhlasím s ukončením souboje, ale po našem!" chytil jsem ji za vlasy a hodlal ji stáhnout k sobě.
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Zetsu Tue Jul 15, 2014 11:36 am

Guruguru byl v koncích. Ani jeho smysl pro humor mu nepomohl. Rokurova přítomnost vyrovnala síly a odrovnala sochu. Tak rychle snad nemohl prohrát?! Sarutobi chytil Gurugurua do klece a spadl na zem.

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Tobi

"Tak, co se dá dělat."

Kaguya se zamračila, nevěštilo to nic dobrého. Hana se snažila vykroutit, vyšlo by jí to, kdyby Kaguya nedokázala jakékoliv ninjutsu pohltit. Jakmile byli její vlasy blízko Hany, pohltila její papírové ninjutsu a neměla by schopna se změnit na papíry.
A aby toho nebylo málo odolávala Sasukeho síle jako kdyby to byl jen malé dítě. Opatrně se vznášela a přiblížila se k Haně a Sasukemu. Hmota černého Zetsua se vynořila z Kaguyina rukávu a najednou měl Sasuke a Hana polovinu těla černou.
"Je tak sladká, tak něžná, zapečetěná do nás, do vlastních dětí. Nepřijde Vám takové matky líto? Matka Rikudou Sennina a jeho bratra..Tyto informace všemocný Naruto zatajil, ale tohle už se jednou stalo." řekl černý Zetsu. Chtěl narušit jejich důvěru v Naruta. Proč chtěl zatajit takové informace?
Určitě k tomu měl důvod, aby o Kaguye nikdo nevěděl, oficiální verze byla ta, že Naruto se Sasukem bojovali proti Madarovi a setkali se s Rikudou Senninem. Zapečetili Madaru a ukončili válku. Madaru, ne Kaguyu..
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Rokuro Tue Jul 15, 2014 12:24 pm

Môj útok predtým zabral, prvý nepriateľ bol eliminovaný vďaka Sasukemu. Moje rýchle kroky viedli práve do miestnosti, kde sa nachádzala Hana a originál Sasukeho. Susano´o som už zrušil a v očiach pod maskou mi žiaril len obyčajný sharingan. Stála tu aj nejaká čudná žena s dvoma očami a ako by tretím zatvoreným na čele. Mala rohy a v očiach mala byakugan, čo bol pre mňa menší šok. Jej vlasy držali Hanu a Sasukeho, ktorých polovica tela očernela. To niečo sa na nich usadilo, nejaká čierna hmota, ktorá smerovala z pod rukáva tej ženy. Pri tom pohľade som záčal skládať pečate.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Jul 15, 2014 2:46 pm

Prvý nepriateľ bol porazený. Z jednej strany to Kirina tešilo, z druhej ho to momentálne trápilo najmenej. Svoju veľkú hlavu natočil smerom k Hane. Bola vo veľkom nebezpečí, rovnako ako aj Sasuke. Tu už však nezmohol nič. Poznal Kaguyu, kedysi mal tú česť vidieť ju na vlastné oči, hoc ona o ňom nemala ani páru. Nezapojil sa vtedy do boja, len ho zdiaľky sledoval.
Uprel svoje zafírové oči na Rokura. Dôveroval mu. Musí tým dvom pomôcť. Kirin však tu nechcel byť zbytočný, keď už nič, chcel aspoň zachrániť Seita.
Prudko sa vzniesol do vzduchu, letel vysoko dohora. Vzhľadom k tomu, že hentí boli ešte stále v tej budove, nemohli ho vidieť. Odrazu náhle zmenil smer a obrovskou rýchlosťou sa spustil dole, mieriac na tú budovu. S pomocou sily vetra svoju rýchlosť len zvyšoval, jeho rýchlosť čoskoro dosiahla obrovské hodnoty, dalo by sa to prirovnať k padajúcemu meteoritu. Prerazil strechu, aby však trosky neublížili spojencom, s pomocou vetru ich vyniesol do vzduchu a namieril proti Kaguyi. Prach, ktorý sa tu vzniesol do vzduchu, schválne nasmeroval nepriateľom do očí, aby ich oslepil. Medzitým svoj chvost omotal okolo Zetsua, ktorý držal v zajatí Seita a rýchlo odtiaľ zmizol, ešte predtým tu však spôsobil zmätok tým, že vyslal proti Kaguyi vzdušné ostrie, ktoré malo za úlohu prerezať jej vlasy a ak to bolo možné, ublížiť jej. Vedel, že ho vďaka Byakuganu vidí, určite však mala dosť práce s tým, čo tu narobil a zmizol skôr, než sa stihla poriadne naňho zamerať. V inom prípade bol pripravený vzdorovať jej akémukoľvek útoku. Bol síce veľký, ale nesmierne rýchly, všetko vďaka vetru, ktorý bol jeho prirodzeným spojencom a chránil jeho celé telo. Každopádne, poskytol Rokurovi výbornú príležitosť na útok.

Spoliehala som sa na Kirina a dúfala, že sa mu nič nestane. A Seitovi tak isto, musel ho vyslobodiť zo zovretia Zetsua. Ja som tu už nezmohla nič, Kaguya mi pokus o rozpadnutie sa v papier zmarila. Hádzala som sa zo strany na stranu, ale bolo mi to na prd platné, pomaly ale isto mi vysávala chakru.
Prekvapene som vyvalila oči, keď sa jedna polovica môjho tela začala zmeniť a podivne sčernela. Čo to malo znamenať?! Bolo to zlé. Veľmi zlé. S úzkosťou v očiach som sa pozrela na Sasukeho, ten na tom bol rovnako. Jedinou mojou výhodou bolo to, že moja zásoba chakry bol ozaj veľká, ale i tá skôr či neskôr zmizne, pokiaľ sa nám nepodarí zachrániť sa.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Tue Jul 15, 2014 3:09 pm

Můj klon zmizel a předal mi informace a zbytek jeho čakry. Ta v zápětí zmizela. Jak to teda půjde dál? Vyrovnala se mé síle jako kdyby to bylo nic a vytřeštil jsem oči, když moje polovina byla černá jako Zetsu.
"Proč a jak by mudrc do sebe zapečeti vlastní matku? Měl v sobě přece Juubiho a navíc, černý Zetsu, kdo vlastně jsi?!" ze všech informací, které jsem ve své hlavě nosil byly tyto ty nejhloupější. Nedávalo to smysl, pokud měl pravdu, tak nic co jsme doposud udělali nedávalo smysl. Hlas černého Zetsua se změnil..
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Zetsu Tue Jul 15, 2014 3:45 pm

Zetsu nehodlal přijít o Seita jen tak, navíc to byl senzibil s neuvěřitelnými schopnostmi, říkalo se, že dokáže komunikovat skrz kořeny a skrz kořeny dokáže cítit vše, co se okolo něj děje. Byl využíván všemi pro své neuvěřitelné senzibilské schopnosti ne pro své bojové nadání. Bílý Zetsu společně se Seitem vnikli do země, hned jakmile drak zamířil k budově. To, co drak chytil byly maximálně spóry bílého Zetsua.
Ovšem je pravda, že zde způsobil chaos. Prostředí okolo Kaguyi se nezměnilo, vytvořila okolo sebe a dvou zajatců ledovou kupoli kterou dokázalo roztříštit jedině žár způsobený amaterasu.
Kaguya nic neříkala, jen se soustředila na to, aby pohltila jejich čakru celou. Nebyla to moc ukecaná žena, i když ženy jsou ukecané.
Černý Zetsu neměl co ztratit, když teď bude konec světa a Kaguya vyhraje, neexistovala osoba, která by se jí mohla postavit. Nicméně, nebyla tak úplně oživená, což ona moc dobře věděla, hrála o čas, proto pohlcování čakry trvalo tak dlouho.
"Jsme Kaguyiny děti, během matčiny nepřítomnosti jsme pozorovali dění okolo, a napomohli tomu, co se dělo jinak. Příběh Shinobi vznikl jen proto, aby naše matka mohla být vzkříšena. Teď momentálně nemáte nic na práci, tak Vám to povíme. Matka byla zapečetěná námi, vlastními syny, byla to velice silná pečeť. Technika která přeměnila Juubiho v jádro chibaku tensei a tak se z něho stal měsíc. Ale těsně před dokončením pečeti jsme se zrodili my, abychom jednoho dne pomohli matce. Ukážeme Vám to, jak už jsme říkali, sladkosti nedostanete, ale dostanete alespoň obrázky.
"
teď mohli vidět různé ústřižky z života Shinobi a z mého života.
"Takže nejprve Juubi, pravdou je, že byl stvořen z posvátného stromu, ale i z těla naší matky. Nebyl to posvátný strom, který chtěl získat zpět svou čakru z plodu, ale byla to vůle matky. Chtěla získat zpět svou čakru o kterou přišla při plození synů. Tohle nevěděl ani Hagoromo Rikudou Sennin, ale je to pravda. Stejně jako to, že jsme plánovali vzkříšení matky. Chudák Hagoromo, nic netušil, v klidu vychovával Indru a Ashuru a vymyslel to hloupé učení Ninshuu. Ale ze všech těchto drobečků a jejich zbytečných životů odpadl jeden, který se výtečně hodil pro oživení matky. Poté, co Indra prohrál dědictví Ninshuu jsme ho začali pokoušet. A tak se pokračovatelé jeho rodu..Uchiha," Zetsu mluvil dostatečně nahlas, jeho slova zněla v uších všech přítomných, dokonce je slyšel i Rokuro.
"Pozměnil jsem snůšku blábolů, které zanechal Hagoromo, kamenný pomníček klanu Uchihů a zanechal jsem tam vzkaz, o tom, že věčné Tsukuyomi může Uchihy zachránit. Díky tomu se vyvinulo vše v náš prospěch. Indra a Uchiha, Ashura a Senju,věčný boj. V každém pokolení jsem našel dědice a marně se snažil v nich probudit Rinnegan. Teprve když přišel Madara se mi to podařilo. Madara si myslel, že vytvořil Bílé Zetsu, ale mýlil se, jsou to tělesné schránky z lidí dříve lapených ve věčném Tsukuyomi. A pak zase a zase. Satake Shiranui a jeho nesmyslná organizace, Juro Hokori, Hebi a Kabuto, Orochimaru jejich vědomosti, pokaždé jsme všechny jen natočili k tomu, aby splnili svůj účel, sbírání bijuu a stvoření naší matky. Dokonce i Reina byla jen naší loutkou aniž by to jen tušila. Ach jak byla sladká a něžná stejně jako naše matka, naivní Reina Kana..Jenže plány vždy nejdou podle plánu, proto jsme to museli urychlit. Juubi už je téměř stvořen, spojí se s matkou a nastane konec, jenže tentokrát nemáte nikoho, žádného Naruta ani Sasukeho, kteří matku zapečetí! Naše role je u konce, staneme se součástí všemocné matky, bohyně!"
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Rokuro Tue Jul 15, 2014 5:17 pm

Stalo sa tu za jednu chvíľku toho naozaj dosť. Šlo mi len o ľudí, pomôcť Sasukemu a Hane. Seito kdesi zmizol a vôbec som nemal poňatia kde je. Od tých dvoch ma delila obrovská vrstva ľadu. Medzi tým som odtiaľ počul hlas a nejakú historku z histórie. V očiach sa mi zas objavil Mangekyou sharingan. U mňa sa Amaterasu nikdy neprejavil, ale mal som inú schopnosť, špecifickú pre mňa. "Jīsa" Šepol som a v tom sa tá obrovská polguľa ľadu stratila v inej dimenzií. Hneď na to na Kaguyu leteli dva kunaie a presne v tej chvíli som už aktivovaným Susano´o sekol medzi Kaguyou a tých dvoch, aby som ich oslobodil. Sharinganom som pozoroval, že im vysávala chakru, preto som sa to snažil zastaviť a stále nebolo isté či sa mi to podarilo.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Jul 15, 2014 6:45 pm

Kirin sa prekvapene otočil, keď miesto Zetsua zovrel...Vzduch. Nič. Tí dvaja len tak z ničoho nič zmizli niekam pod zem. Kirin vyceril tesáky a zavrčal, naštvalo ho to.
Rovnako ako fakt, že Kaguya okolo seba vytvorila ľadovú bariéru, cez ktorú nič nepreniklo. Prelomila by ju jeho hrubá sila? Túto myšlienku však zavrhol, keď sa toho Rokuro zbavil a zaútočil, bol pripravený kryť ho, pokiaľ by sa niečo stalo. Alebo len vziať Hanu a Sasukeho trochu ďalej, kde by boli v bezpečí.

Chakra mi ubúdala, stále som jej ale mala dosť. Neviem, ako na tom bol Sasuke, ale pokiaľ to takto potrvá i ďalej, asi skončíme dosť...Zle.
Tú ich historku som počúvala len na pol ucha, čosi som si ale zapamätala. Zamračila som sa. Mal ale pravdu, Kaguya bola privolaná a nebol tu nikto, kto by ju mohol opäť zapečatiť.
Zavrtela som sa, bolo mi to nepríjemné, hlavne s tou divnou čiernou polovičkou. Ak by sa Rokurov útok podaril, ako sa tohto tu zbavím? Možno rozpadom na papier. Neviem. Dúfala som ale, že to výjde, takto sme boli obaja úplne bezbranní a pokiaľ by sa pokašľalo aj toto...Nechcem ani pomyslieť na to, čo by nastalo potom.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Tue Jul 15, 2014 6:54 pm

Takže takhle to bylo? Celý svět Shinobi, všechno byla jen hra? Jen plán jak spustit tsukuyomi a oživit Kaguyu? Nedivím se, proč Naruto-sama upravil historii. Mělo to své opodstatnění a mým úkolem bylo, aby to tak zůstalo. Cítil jsem to tak. Ještě se tu objevil Rokuro. Jeho útok nás zbavil ledu a chtěl nás oddělit od Kaguyi. "Vy dva...vy dva...nejste ti, co vytvořili příběh Shinobi!" pevně jsem uchopil Enmu a roztočil ji. Využil jsem Rokurův útok a namotával černého Zetsua na tyč. Mělo to zafungovat. A Černý Zetsu se mýlil, byla tu jedna osoba, která má pečetící techniku, jenže, byla připravená techniku použít?
"Použiji TO Jutsu, musíte mi udělat prostor pro použití techniky.." řekl jsem, pokud vše dopadlo dobře a když ne, tak jsem nic neřekl xD.
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Zetsu Tue Jul 15, 2014 7:02 pm

Přeci jenom si Zetsu neměl zahrávat. Rokurův útok se povedl, Zetsu byl ohromný, ale na jeho schopnost zapomněl. Dokonce se povedlo i oddělení od Matky. Kaguya odskočila a udržela si od nich odstup.
"Matko, buď opatrná, ještě nejsi úplně v pořádku, my je vyřídíme"
"Ne, jejich čakra je má, získám ji zpět a pak se stanou mými vojáky. Já ukončím tuto dlouhou válku.."
Kaguya aktivovala byakugan a natáhla ruku. Její vlasy se stáhly zpátky do normální velikosti, ale v tuto chvíli začala vystřelovat senbony. Mířila naprosto přesně a na každého nepřítele, včetně draka.
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Rokuro Tue Jul 15, 2014 7:19 pm

Útok bol úspešný a ja som dopadol pred Sasukeho a Hanu.*Dimenzia, do ktorej som poslal tú ľadovú polguľu mi nebrala moc chakry, ale čím skôr sa toho zbavím, tým lepšie...* Prešlo mi mysľou, lebo za takých 10 minút by ma to pekne vycucalo... V tom Kaguya na nás začala strieľať senbony a tu sa naskytla skvelé využitie tej časopriestorovej techniky. "Jīsa" Povedal som a v tej chvíli sa samotná Kaguya, matka ocitla vo vlastnej polguli ľadu a tie jej senbony mierili priamo do tej steny. Možno pár senbonom stihlo prejsť, ale aj napriek tomu sa odrazili od môjho Susano´o. Dal som takto čas Sasukemu. A ja som sa začal cítiť dosť slabo, použil som dosť S-rankových techník a odniesla to moja chakra, tak isto aj moje oči. Susano´o sa hneď na to všetko čo sa odohralo zrušilo. Ja som v očiach nemal ani len obyčajný sharingan, ale bolo vidieť len moje tmavé oči. Zahmlilo sa mi pred očami, sám som nevedel, čo sa presne deje.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Jul 15, 2014 8:13 pm

Rokurov útok zabral. Našťastie. Dostali sme sa zo zovretia Kaguyiných vlasov. Avšak s oveľa nižším množstvom chakry, nedokázala som už Kirina udržať, preto zmizol v oblaku dymu. Padla som na kolená ale po chvíli som sa opäť postavila.
"Dobrá práca Rokuro, ďakujem." Rokura to zjavne vyčerpalo. Teraz som ho musela chrániť ja, ak by sa niečo stalo. Pozrela som sa na Sasukeho. "Čo chceš použiť?" Opýtala som sa ho, ale napriek tomu som sa trochu vzdialila a postavila sa hneď vedľa Rokura. Netušila som, čo má Sasuke za lubom.

//Píšem z mobilu, lol xD tak sa velmi nerozpisujem xD
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Tue Jul 15, 2014 8:45 pm

Bylo to tak, jak jsem nepředpokládal, útoky zabraly. Naštěstí dokonce i Rokuro ukázal svou šikovnost a vynalézavost. Použil její útok proti ní. Netušil jsem, že takovou techniku vůbec vlastní. Mangekyou sharingan je dost zahalen tajemstvím. Chtě bych ho zkoumat podrobněji, na to ale není čas, možná ani nebude. Vypadalo to beznadějně, Sasuke a Naruto nejsou mezi námi a předci Ashury a Indry nikde. Co teda budeme dělat? Nemůžeme dovolit, aby ta stvůra vyhrála, možná jsme jediní, co s ní budou moci bojovat dostatečně douho. Zetsu jí varoval..Pokud to byla bohyně a říkal, že na její oživení je třeba mugen tsuuyomi, tak bylo něco špatně. Možná, jsme měli jenom jedinou šanci na útok. Jen jednu jedinou, jaká už nikdy nebude.
"Něco je špatně, Zetsu Kaguyu varoval, je to bohyně, se svou mocí by nás měla smést z povrchu země jen mávnutím ruky. Proč to protahuje? Nejsme Ashura a Indra..možná máme jen jednu jedinou šanci na její porážku. Jednu jedinou, dokud nenačerpá svou ztracenou sílu." zamračil jsem se.
Vysvětlil jsem své počínání. Ve skutečnosti jsem oddaloval čas...Svůj čas...Překřížil jsem své prsty. "Kage bunshin no jutsu!" vedle mě se objevil klon.
Musím to udělat! Začal jsem skládat pečetě na techniku, která nevyužívala čakru, ale využívala životní sílu.
Při každé vytvořené pečeti, jako kdyby sem se vracel v čase a před očima mi přeběhl celý život..
Narození...smrt rodičů...cesta do temného lesa...můj opičí sensei...návrat..kamarádi...Konoha...Jsem Sarutobi...
"Nejsilnější pečetící technika, kterou může použít někdo, kdo není jinchuuriki...Shiki fuujin!" byla to známá technika, ale nepočítal jsem s tím, že by ji Kaguya znala..Byl jsem připraven obětovat svůj život a vzít sebou Kaguyu a Černého Zetsua. Proto ten klon.
Hayashi no Kuni - Stránka 3 Shiki-fuujin-o
Otočil jsem se prohlédl si postavu, která se za mnou objevila. Nikdo jiný ji vidět nemohl, alespoň do té doby, co bude Kaguya chycena. Tak tohle je ono? Ušklíbl jsem se a poškrábal na nose. Shinigami...
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Zetsu Tue Jul 15, 2014 8:56 pm

Kaguya byla překvapená. Prohlédla si Rokura, viděla i přes masku a začaly ji téct slzy. Připomínal ji jejího syna, protože byl Uchiha.
"To bylo dobré," pousmála se uznale a natáhla ruce a ledová kopule zmizela. Všimla si Sasukeho slov a zamračila se ještě víc než dříve.
"Matko, vyřiď je a hned!"
Pravda byla taková, že Kaguya si svou čakru šetřila na něco většího, proto ji zatím šetřila. Sasuke měl dobrou prognózu, proto je musela zabít hned. Vznesla se do vzduchu a ukázala na ně rukou. Vyslala proti nim spoustu čakrových rukou. Byla zvědavá jak si s tímhle poradí.
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Rokuro Tue Jul 15, 2014 9:35 pm

Sasuke už použil Shiki Fuujin. To, že sa mi začalo zahmlievať pred očami, všetko mi začalo byť jasné, čoskoro som mal pocítiť tú večnú temnotu. Nikdy viac nevidieť svetlo... Uhm aj za túto cenu som aktivoval znova Mangekyou Sharingan a zároveň aj Susano´o, ktorý sa dal do obrannej pozície a postavil sa tak, aby nezasiahli chakrové ruky Sasukeho a Hanu. Chcel som spraviť poslednú službu svetu, Konohe, tým že obránim Sasukeho, ak bola čo i len najmenšia šanca úspechu. Celý život som slúžil Konohe, potlačoval nenávisť svojho klanu a darilo sa mi to. Predsa len, ak nebudem mať funkčné oči, už aj ak by som niekoho/niečo znenávidel. Nebol by som viac hrozba. Preto som sa predtým, než stratím zrak pozrel naposledy z tejto budovy na slnko cez okno. Na tvári som mal spokojný úsmev.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru