Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayashi no Kuni

+5
Tsuki no Sen
Hebi
Sora no Sen
Zetsu
Assasin Senju
9 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Sep 09, 2013 5:38 pm

First topic message reminder :

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Tree_hut_village_by_etate-d62gtur

Hayashi no Kuni je zapomenutá země s malým počtem obyvatel. Mají tajný ANBU oddíl Hannyashu. Před velkou Čtvrtou válkou byl jejich oddíl vyvražděn Danzovým Rootem, v současné době je obnovený.

V zemi Dřeva se nachází také tento starý chrám Sennina.

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Japanese_temple___2012_by_incasent-d5rd06e
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Jun 23, 2014 4:38 pm

Chvíľu som Sasukeho pozorovala. Mohlo mu to byť nepríjemné, ale čo už. Nebolo by to preňho príliš nebezpečné? Ako, nerobí mi problém tam len tak vbehnúť a zmasakrovať ich. Ale...Obávam sa toho, že by sa Seitovi mohlo niečo stať. Alebo skôr, že by mu oni mohli niečo urobiť. Mohli by sme ale využiť moment prekvapenia, samozrejme...Pokiaľ o nás už nevedia. Predpokladala som, že budú očakávať náš príchod. Pokiaľ to teda nie sú mimoriadne tupé polená.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Mon Jun 23, 2014 4:53 pm

Opětoval jsem Hany pohled.
"Mohlo by to pro něj být nebezpečné, jenže oni jej potřebují ziveho. Proc by jej unaseli? Mohli ho zabit a pak rovnou vzít sebou..na něco ho potrebuji, ale ziveho." Souhlasil jsem vicemene s Hanou, doifal jsem, ze Assasin posle někoho za Hiroyukiho. Ve dvou to bylo nebezpečné. (Jsem na mobilu, promiň :-( )
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Zetsu Mon Jun 23, 2014 5:01 pm

Plán mohl započat. Tsuki no Sen zmizel a šel splnit svou část. Bílý Zetsu hlídal Seita a Černý Zetsu roztáhl nohy a ruce a vyvolával odněkud ohromné množství čakry. Kdo ví odkud a jak to udělal?
Něco ho však vyrušilo z jeho tajemné práce. Černý Zetsu pohlédl na Gurugurua a dál se věnoval své činnost. Guruguru byl bláznivý Zetsu vytvořený z buněk prvního Hokage. Dokázal do sebe uzavřít člověka a využívat jeho sílu jako svou vlastní. Nyní v sobě měl vůdce země dřeva.
Guruguru zasalutoval a doufal, že si užije nějakou legraci. Vnikl do země a vylezl před Hanu a Sasukeho. Nemohli jsme jim dovolit, aby přišli a dělali bordel svým nezdvořilým chováním.
"Nazdáárek!" zaječel a začal se podivně kroutit.
Hayashi no Kuni - Stránka 2 Th_Tobi-1
"Já tomu nemůžu uvěřit, Sasuke Sarutobi-sama a Hana Ichiro-sama..Tihle dva..já se s toho snad počůrám..Ach zase mě zajímá jaké to je. Sasuke-sama, Hana-sama, jaké to je? Je to jako když někoho...zabiješ?" při posledním slově se přestal pohybovat a otočil svou hlavu podivným směrem.
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Jun 23, 2014 5:06 pm

//To nevadí :DD
Mal pravdu. Na niečo ho potrebovali. Že by z neho chceli vytiahnuť nejak informácie? Alebo snáď s ním mali nejaké iné plány? Táák...A čo teraz? Mohlo by to byť riziko dokonca i pre...Zmĺkla som, keď som za sebou začula hlas. Prudko som sa otočila a pohliadla divným pohľadom na oné čudo, ktoré sa tam podivne krútilo, ako keby to dostalo epileptický záchvat. Nič v zlom, ale vážne mi to tak pripadalo. Eeeeh? Nechápavo som naňho zazerala, nie len že sa divne správal, ešte mal aj veľmi divné otázky. Aký je to pocit, keď človek čúra?! Sasuke? Sme na správnom mieste? Opýtala som sa ho, pričom som pozorovala oné čudo. Nevedela som, čo teraz robiť, či sa smiať, či plakať alebo naňho zaútočiť.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Mon Jun 23, 2014 5:13 pm

Otočil jsem se. Cítí jsem jak se jedna mocná čakra přibližovala. Vypadalo to divně. Netušil jsem, co je TO zač, vypadal jako jeden ze Zetsu, ale byl podivný. A jeho otázky byly ještě divnejsi, Místo odpovědi jsem se kousl do prstu a přivolal Enmu. Premenila se na tyc a tu jsem uchopil.
"Jsem si jisty, ze jsme na správném miste.." Zamracene jsem pozoroval toho blázna. "Ty..jsi nějakej divnej ne?" Mel jsem se však na pozoru, mel dostatek cakry na to, aby nás mohl dostat.
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Zetsu Mon Jun 23, 2014 5:19 pm

Guruguru sledoval ty dva. Nechtěli mu říct, jaké to je! Proč mu to nikdo nikdy nechce říct? Dokonce i když je zabil, tak mu to neřekli. Guruguru tohle neumí, nemá žádné fyzické potřeby, nic nevylučuje ani nic nepřijímá, je velmi zvídavý a celkově blázen.
Sasuke přivolal opici a pak se změnila na tyč!!
"To je tak děsivééé!! Pomoooc, Zetsu-sempaaaai" Hayashi no Kuni - Stránka 2 Tumblr_mbymb7Rbek1rsrt78o3_500 Skryl se za strom a vykukoval ven.
"Eh, vy jste ještě tady?" Jak dlouho hodlal dělat to, co dělal?
Guruguru byl bláznivý, to ano, ale nebál se. Byl naopak velmi mocný v používání Mokutonu a byl si jistý svou silou. Tak proč se takhle choval? Chtěl tím něco dokázat? Nebo se snažil jen zdržet? Jeho chování jim mohlo připadat bláznivé, ale opak byl pravdou. Guruguru to měl všechno pečlivě naplánované.
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Jun 23, 2014 5:32 pm

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Tumblr_m07kw3BMwW1r3knooo1_500

Vážne je taký retardovaný alebo sa na retarda len hrá? Nadvihla som jedno obočie. Bola som však ostražitá. Mohol sa tak správať, ale v skutočnosti to mohol byť mocný nepriateľ. Netreba ho podceňovať. Nemienila som však tu nijako postávať, začala som sa rozpadávať na papier, aby som mohla reagovať, pokiaľ by sa to čudo pokúsilo nejako zaútočiť.
Prižmúrila som naň podozrievavo oči. Nemohla som sa zbaviť pocitu, že kuje nejaké plány.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Mon Jun 23, 2014 5:39 pm

"Myslím, ze obojí." Sledoval jsem jak bláznivě si počíná. Nebyl jsem moc trpelivy, byl jsem spíše arogantní a toužil vyhravat. Ted jsem chtěl tomu cvokovi dat co proto. "Zdržuje.." Řekl jsem a vyhodil několik shurikenu.
Skládal jsem pecete. "Shuriken kage bunshin no jutsu!" Shurikeny se rozmnozily. Bylo jich opravdu hodně, možná celá stovka. Letěly přímo na našeho protivníka.
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Zetsu Mon Jun 23, 2014 5:56 pm

Ajajaj. Chtěli útočit. Oni chtěli útočit! Nevadí, doufal jsem, že alespoň oni mi řeknou, jaké to je, kadit a čůrat. Už jsem zabil tolik lidí a nikdo mi to neřekl!
"Hehehe.." vylezl jsem ze svého úkrytu. Tolik Shurikenů!!!! Mrštil jsem proti nim větev a poskládal pečeť. Hayashi no Kuni - Stránka 2 Wood-style-cutting-sprigs-jutsu
Větev se střetla shurikenama a vyrašily zní kořeny do takové míry, že vyblokovaly dostatek shurikenů. Ostatní jen proletěly kolem mě. "Tolik energie." Guruguru poskládal pečeť.
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Jun 23, 2014 6:09 pm

Mokuton? Zrejme to bolo ešte horšie, než som si myslela. Mokuton bola mocná vrodená schopnosť, kde sa pchali moje papieriky. Proti niečomu takému som nemala ani šancu, mala som len jedinú výhodu - ten kretén ma s tým nemohol znehybniť ani chytiť. Stále lepšie ako nič.
Zdvihla som ruku a proti nemu vyleteli výbušné lístky, ktoré s ľahkosťou obišli tie jeho korene a zamierili proti nemu. V jeho blízkosti začali postupne vybuchovať. Bola som zvedavá, s čím príde teraz.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Mon Jun 23, 2014 6:25 pm

A je to tady. Začal používat Mokuton. Jak jsem nesnášel, když ho měl někdo kromě Assasina. Hana použila výbušné lístky. Je pravda, že jsem chtěl zaútočit z blízka, ale nehodlal jsem se spálit. Místo toho jsem poskladal pecete a poradne jsem se nadechl.
"Katon: Karyuu endan!" Vydechl jsem a katon se zformoval ve velkého draka, který mířil na nepřítele. Mel nevýhodu, katon byl silnejsi než mokuton, byl horlavy a série vybuchu posilila oheň.
Pokud použije něco jiného a silnějšího, tak na tom nebudem moc dobre.
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Zetsu Mon Jun 23, 2014 6:37 pm

"To pálí, to pálíí Pomoooc!" ječel jsem jako malá holka. Mířili na mě jakýsi katon a navíc ty ošklivé ohnivé bomby. Blížil se konec, viděl jsem světlo na konci tunelu. Osvobození. Konec teroru a znásilňování!
"Kecám.."Guruguru měl poskládanou pečeť už z předešlého tahu a teď jen dokončil svou monstrozní techniku, která ještě nechtěl použít. "Mokuton:Shinsuu Senju!"
Hayashi no Kuni - Stránka 2 Spiral_Zetsu_attacking_the_shinobi
Těsně před vybouchnutím a sežehnutím se objevila pomoc. Tato ohromná dřevěná socha byla mým zachráncem. Samolibě jsem na ně pohlédl. "Hahaha, tak a teď mi řeknete, jaké to je kadit?" Socha se napřáhla a na místo jejich stání udeřilo několik dřevěných rukou.
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Jun 23, 2014 6:51 pm

Vyvalila som oči, keď na nás ten trd vytiahol techniku takého kalibru. To si snáď zo mňa niekto...Robí...Prdel...To jediné zo mňa vyšlo, keď na nás ten drevený obor zaútočil. Na chrbte mi odrazu z papiera narástli krídla, vyletela som prudko do vzduchu a pomedzi oné útočiace ruky kľučkovala, pozorujúc pritom Sasukeho, či sa mu podarilo nejako ubrániť.
Pokiaľ nie, musela by som sa uchýliť k jedinému možnému riešeniu, čo sa momentálnej situácie týka. K povolaniu môjho pokrvného spojenca, Kirina. Medzitým som proti tomu čudu opäť poslala výbušné lístky, ktoré s tou technikou mohol chytiť asi ťažko vzhľadom na ich veľkosť a rozmiestnenie.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Mon Jun 23, 2014 7:12 pm

Sakra. Vytahnul na nás ze začátku moc silnou techniku. Jak to sakra dokážeme? Budu muset použít TO jutsu?
Když po me šla ty dřevěné pěsti uchopil jsem Enmu a pomocí ní odrazil všechny, co na mě mířili. Byl jsem mrštný jako opice..
Rychlými pohyby jsem je odrážel a odskočil z dosahu těch dalších. Tohle nestačí, takhle ho nikdy nedostaneme. Překlížil jsem prsty a vytvořil jednoho kage bunshina. Musel jsem setrit cakru, vypadalo to na dlouhý boj, který nevypadal vůbec dobre. Ne pro mou zásobu čakry. Jak dlouho to vydržím?
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Zetsu Mon Jun 23, 2014 7:30 pm

Papírovka byla nebezpečnější, než se zdála. Naštěstí se pod ním objevila dřevěná ruka, ve které se skryl a byl ukrytý před výbuchy. Vlastně nejen před výbuchy. Sasuke to také přežil. Rozhodl jsem se je zbavit v pěti krocích.
"Tak vy mluvit nebudete? Pokud mi to neřeknete, budu stupňovat své útoky, dokud jich nepoužiju pět najednou. Dobře?" řekl Guruguru nadšeně jako malé dítě.
Poskládal pečetě a jedna malá hlava připevněná na velké hlavě otevřela ústa.
"Jedna!" z hlavy vytryskl suiton. Proud vody tak mocný, že je mohl všechny smýt z povrchu zemského. Mohl se rovnat technice Bakusui shouha.
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Jun 23, 2014 7:50 pm

Nevedela som, ci mam jeho slova brat vazne. Nechcelo sa mi verit, ze na nas teoreticky utocil len kvoli tomu, ze chcel vediet, ake to je...Kakat. Cele mi to prislo nelogicke a ked sa tak na to divam, pochybujem, ze by prestal utocit, keby sme mu to opisali. Navyse to bolo nanajvys nechutne.
Ked na nas vypustil ten prud vody, okamzite som k Sasukemu vyslala papieriky, ktore sa sformovali do tvaru orla. S nim som Sasukeho vyniesla do vzduchu a dostala tak mimo dosah onej techniky, rovnako ako aj som vyletela vyssie ja. Pri slovach toho trda mi doplo, co sa bude diat dalej. Nechcel na nas nahodou poslat postupne vsetky zakladne elementy? Co ak potom proti nam posle vsetky elementy naraz?
//sorry, tentoraz pisem na mobile ja Very Happy
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Mon Jun 23, 2014 8:16 pm

Nevěděl jsem, jestli reagovat mam nebo ne. Nakonec jsem mu jen ukázal neslusne gesto s prostrednickem. Byl jsem naštvaný, dělal si z nás srandu a to mel v rukávu takové techniky?! Cvok..Hana me zachránila, ale ja nechtěl přijit o klona, tak jsem teda vyplivl bahno. Doton: Doryu heki!
Před klonem vyrostla několika metrova zeď, která chránila před vodou. Co budeme delat? Co znamenalo to jeho prohlášení?
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Zetsu Mon Jun 23, 2014 9:07 pm

Guruguru
Nebrali mě vážně! To snad ne! Poskládal jsem pečetě, když jsem si všiml, že můj první útok nezabral.
"Dvě." druhá hlava otevřela svá ústa. Sasuke na mě udělal velice ošklivé gesto, sprosťák jeden! Tohle jim nedaruji. I když jsi ve vzduchu, dokážu udělat spoustu jiných věcích.
Hlava shromáždila čakru "Fuuton" a vyplivla proud vzduchu.Hayashi no Kuni - Stránka 2 Fuuton-vakuumnaja_rossyp
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Jun 24, 2014 11:22 am

Bolo to tak, ako som si myslela. Chcel na nás postupne poslať každý jeden element. Škoda, že neviem v akom poradí. Takže som sa musela spoliehať na svoje reflexy a rýchlo premýšľať, čo treba urobiť. Keď na nás vypustil prúd vzduchu, orol, na ktorom Sasuke sedel, prudko vyletel do vzduchu až ku mne. Medzitým som pred sebou z papierov vytvorila hrubú stenu, ktorá nás ako tak chránila pred onou technikou. Pristála som vedľa Sasukeho a krídla nechala rozpadnúť, aby som zbytočne neplytvala chakrou. Aj napriek tomu, že som jej mala vážne dosť a za tie roky som sa naučila používať finty, ako využiť čo najmenej chakry. To je zmrd. Hneď spočiatku na nás to čudo vyvolať, to nie je fér. Mojim negatívom bolo, že som nemala k dispozícii svoju ultimátnu techniku. Na jej prípravu potrebujem veľa času, a ten som tu nemala.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Seito Senju Tue Jun 24, 2014 2:03 pm

Slyšel jsem venku rámus a zahlídl pár postav. Všude poletovaly papírky a bylo mi jasné, kdo to je. Musím jim taky nějak pomoct, ale jak? Téměř bez chakry... Pomalu jsem vstal a i když se mi klepaly nohy, tak jsem se podíval na bílého Zetsua a vymýšlel plán.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Tue Jun 24, 2014 6:58 pm

Takže už i fuuton? zamračeně jsem sledoval jeho techniky a skryl se u zdi, kterou vytvořila Hana. Nevěřil jsem, že bychom se takto mohli ubránit. Potřebovali jsme něco jiného..něco, čím dokážeme zničit tu sochu.
Děje se něco Sarutobi? Nechováš se normálně! řekla Enma, opice přeměněná na adamantiovou tyč.
"Promiň Enmo," řekl jsem a zamračil se snad ještě víc. Můj klon byl schovaný u zdi, kterou si vytvořil. Většina z ní však byla rozsekaná. Hmm, už to dál nevydržím..
"Hano, nemůžeme se jen schovávat!" řekl jsem a dál se schovával.
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Zetsu Tue Jun 24, 2014 7:19 pm

Guruguru

Náš boj vůbec nebyl fér. Schovávali se, utíkali a nenechali se vůbec chytit. Jak to bylo jen možné? Poškrábal jsem se na hlavě. "Ajej, asi jste mě dostali. Došla mi čakra!" socha zvedla ruce do vzduchu na znamení rezignace. Natáhla se a asi vteřinu takhle stála. Opravdu se Guruguru chtěl vzdát nebo měl v plánu něco jiného?
"Choujou kebutsu!" socha se natáhla a použila své zadní ruce a ohnala se po nich.

Hayashi no Kuni - Stránka 2 320px-Chojo_kebutsu

Guruguru se dal do smíchu. "Senpaaaiii...Senpaiii..kdybys tohle tak viděl. Určitě si ukákli."

Zetsu

Seito se hnul, chtěl něco udělat, ale dřív než mohl, se k němu přitiskl Bílý Zetsu.

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Flytrap_assault

Černý Zetsu stál rovně a přestal hromadit čakry. Prach, který se vznášel společně s čakrou a vytvářel okolo něj neviditelnou čakrovou bariérou padl. Pohlédl ven. Pořád nic? Budeme muset začít bez něj. Znova se natáhl a postavil zpátky do kruhu.
"Senju Seito, budeš svědek konce světa, pozorně se dívej a nikam nespěchej. Zemřeš tak jako tak."

Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Seito Senju Tue Jun 24, 2014 7:48 pm

Než jsem mohl cokoliv udělat, už byl u mě bílý Zetsu a silně mě sevřel. Co jsem taky mohl čekat? V takovém stavu by mě porazil kdokoliv. Snažil jsem se párkrát uvolnit, ale bylo to marné. Pak promluvil černý Zetsu. ,,Konec světa? Kolikátý to už je v pořadí?" Sice teď na vtípky čas nebyl, ale tohle se dělo pořád dokola. Každopádně má být tohle můj konec? To jsem asi jako bratr Hokageho zklamal.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Jun 24, 2014 8:23 pm

Pri jeho ďalšom útoku orol zamieril trochu ďalej mimo dosah útoku tej sochy. Vážne som sa pozrela na Sasukeho. Mal pravdu. Nemohli sme sa stále schovávať a strácať čas pri tomto trdovi! Mám niečo, alebo skôr niekoho, kto by mohol pomôcť. Myslím, že by jeho mohol nejako zabaviť, medzitým by sme sa presunuli k Seitovi. Draci sú schopní tvoriť portály na mieste s vysokou koncentráciou prírodnej chakry, a tá je predpokladám v tom chráme neďaleko. Pokiaľ by sme tam Seita dopravili, mohli by sme ho odtiaľ rýchlo dostať, rovnako ako aj nás. Proti týmto my dvaja nič nezmôžeme. Toto vyhlásenie ma vôbec netešilo, ale bolo to tak. Nerada som si priznávala, že proti niekomu nemám šancu. Poskladala som rýchlo pečate, uhryzla sa do prstu a dlaňou udrela do zeme, alebo skôr do papiera orla. Kuchyiose no Jutsu! Zahalila nás kopa dymu. Okolím sa ozval ohlušujúci rev, ktorý spôsobil slabé zemetrasenie. Len čo dym zmizol, vedľa nás sa vznášal obrovský východný drak, jeho modrastá srsť sa leskla ako tisícka diamantov, a slnečné lúče sa odrážali od jeho zlatých šupín na bruchu. Vzduch okolo neho víril, nadnášal ho. Jeho prenikavé modré oči nás pozorovali. Hana-chan. Ozval sa svojim mohutným hlasom a nahol ku mne hlavu, aby sa mi zblízka prezrel. Kirin-kun, nemáme teraz veľa času. Potrebujem, aby si zabavil tohto podivína, kým sa my pokusíme o záchranu Seita. Priviedol si zo sebou aj Fírnena? Len čo som spomenula jeho meno, malý dráčik sa vyrútil spoza Kirinovho rohu, pristál mi na ramene a svoj chvost omotal okolo môjho pasu, ako to robil vždy. Nenechal by som ho tu samého, všakže? Prehovoril natešene Fírnen.
Dobre, Fírnen, som rada, že si tu, až nastane správny čas, otvoríš nám portál do Konohy, áno? Naše pohľady sa stretli, Fírnen si uvedomil, že sa nachádzame vo vážnej situácii, preto len jemne prikývol, čím mi naznačil, že rozumie.
Kirin, môžem sa na teba spoľahnúť?
Samozrejme. Prudko sa otočil a pohliadol na dreveného obra. Užijeme si trochu zábavy, čo povieš, zlato? Zľahka pristál na zemi. Výškou sa obrovi rovnať nemohol, pretože mal zakrpatené laby, ako to u východných drakov býva, ale za to bol až neuveriteľne dlhý, omnoho dlhší, než u normálneho draka a to bola jeho výhoda. Vyceril tesáky a vrčal. Zatiaľ sa k útoku veľmi nemal, ale bol pripravený na čokoľvek. Vyčkával na vhodnú situáciu.
My sme sa medzitým na vtákovi otočili a zamierili k onej budove, tesne pred ňou sa vták rozpadol a my sme pristáli na zemi. Myslíš, že je dobrý nápad tam len tak vbehnúť? Opýtala som sa Sasukeho. Najskôr to asi bude ale najlepšia možnosť, nemali sme čas na žiadne plány, museli sme rýchlo konať, kto vie, ako dlho Kirin vydrží.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Tue Jun 24, 2014 8:32 pm

Drak? Vytřeštil jsem oči. Ona má takovou moc, že přivolala draka? Chvíli jsem na ni koukal a říkal si, jestli není blázen. Něco tak riskantního..Nevěřil jsem, že to zabere, ale udělal jsem něco jiného, respektive můj klon.
Klon využil vzruchu a dostal se za sochu. Hodlal použít jednu speciální techniku ve speciální čas, až se nebude přílíš dívat.
Zakroutil jsem hlavou, na odpověď Hany. Enma měl pravdu, nechoval jsem se normálně, cítil jsem se divně, jako kdybych to ani nebyl já. Bál jsem se? Kdo ví, co zatím bylo. Čekal jsem na její rozkaz.
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru