Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayashi no Kuni

+5
Tsuki no Sen
Hebi
Sora no Sen
Zetsu
Assasin Senju
9 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 4 Empty Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Sep 09, 2013 5:38 pm

First topic message reminder :

Hayashi no Kuni - Stránka 4 Tree_hut_village_by_etate-d62gtur

Hayashi no Kuni je zapomenutá země s malým počtem obyvatel. Mají tajný ANBU oddíl Hannyashu. Před velkou Čtvrtou válkou byl jejich oddíl vyvražděn Danzovým Rootem, v současné době je obnovený.

V zemi Dřeva se nachází také tento starý chrám Sennina.

Hayashi no Kuni - Stránka 4 Japanese_temple___2012_by_incasent-d5rd06e
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hayashi no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Hana Ichiro Wed Jul 16, 2014 8:31 am

Len čo nás oboznámil s technikou, ktorú chce použiť, po chrbte mi prebehli zimomriavky. Bola som si istá, že to bola presne tá technika, po ktorej jej užívateľ zomrie...Sasuke...Zdvihla som k nemu pohľad, nerada som prejavovala emócie, ale teraz to inak ani nešlo, slzy som mala na krajíčku.
Rýchlo som si ich utrela do rukáva, aby náhodou nevyliezli na povrch. Nechcela som, aby zomrel. Ja viem, nepoznala som ho dlho, ale bol to dobrý človek...Nevedela som si predstaviť, že ho už nebudem v Konohe vídavať.
A čo Rokuro? Ten toho mal už určite po krk a mala som podozrenie, že mu odchádza zrak. Nevýhoda Mangekyo Sharinganu. Povzdychla som si. Zrejme to potom už len ostane na mňa, dopraviť tých dvoch do Konohy aj spoločne so Seitom, ktorý sa kto vie kde nachádza. Nebola som senzibil, nevedela som to zistiť.
Každopádne, teraz nebol čas na slzy, aj keď som sa za všetko cítila vinná. Nemala som bohvieako veľa chakry, ale Fírnena som vládala zatiaľ udržať a taktiež aj používať svoje papierové ninjutsu. Nikdy mi to nebralo veľa chakry.
Rokuro, stiahni sa, ja to už zvládnem. Prehovorila som k nemu trochu trasľavým hlasom, musela som Sasukeho chrániť, kým nenadíde správny čas na použitie onej techniky...
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Wed Jul 16, 2014 7:13 pm

Tak teď to zbylo na mě...Potřebovali jsme toho víc, i když byla Hyuuga napadlo mě bláhově použít genjutsu, prostě něco, co rozptýlí její momentální pozornost. Rokuro byl na tom bledě, ale pořád měl šanci na přežití, kdežto já, už to měl spočítáné. Nebylo cesty zpět. Poskládal jsem pečetě a čekal, až se Shinigami připraví, nebylo to jen tak, použít shiki fuujin, zapečetit a je konec. Shinigami uvolnila korály s kletbou a rozložila je po své ruce.
Mezitím jsem dokončil techniku. "Do toho lidi!! Za Shinobi! Kokuangyo no jutsu!" zařval jsem a okolí okolo Kaguyi i Zetsua bylo pryč. Místo toho se ocitly v černočerné tmě. Byakugan dokázal zlomit genjutsu, doufal jsem, že toho Hana využije a zasype ji něčím hnusným a bolestivým a poté půjdeme my, jelikož Shinigami nebyl připraven.
"Ty, Sarutobi, opravdu to chceš použít?" na adamantiové tyči se objevilo hnědé oko mého dlouholetého společníka.
"Už jsem se rozhodl," řekl jsem a pevně uchopil tyč. Byl jsem připraven se bránit a můj klon udělal to samé.


Naposledy upravil Sasuke Sarutobi dne Wed Jul 16, 2014 7:33 pm, celkově upraveno 1 krát
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Zetsu Wed Jul 16, 2014 7:21 pm

Susanoo byla skvělá příležitost jak se bránit. Neprorazila jej svými pěstmi. Místo boje se Kaguya soustředila spíše na analyzování prostředí. Zetsu dělal to samé. Dokonce vykoukla hlava Bílého Zetsu, který držel Seita.
Kaguyu genjutsu překvapilo, rozhlédla se kolem, pomalu a kolem očí jí znovu vyskočily žilky. Viděla mnoho, však temnotu zcela neprohlédla, viděla všude jen čakru, mlhu čakry. Jejich taktika zafungovala, ale ne moc dobře. Kaguya se rozmáchla a ze svých rukou začala vyzařovat čirou energii blesku.
Ve svých prstech formovala blesk a poté udeřila na místo, odkud čakra proudila nejvíce. Hayashi no Kuni - Stránka 4 Tumblr_lr4yiisgnR1qdrxxho1_500
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Rokuro Wed Jul 16, 2014 8:21 pm

Už som sa zmieril s tým, že jednoducho prídem o zrak... Preto som Hanu neposlúchol, nesťahoval som sa, práve naopak. Znova som použil Mangekyou a techniku Jīsa, tým som nadobro poslal blesk do druhej dimenzie a v ďalšej sekunde sa blesk vrátil akurát niekoľko metrov od nás. Tým som uvoľnil Sasukemu cestu, už mu nič nestálo v tom, aby ju zapečatil, ale môj Mangekyou Sharingan zrazu prišiel o svoju moc. Celé Susano´o sa stratilo a znova bolo vidieť len moje oči. Môj posledný pohľad som daroval Hane, posledný obraz, ktorý som videl bude ona. A hneď na to, som už videl len škvrny rozličných farieb, všetko bolo rozmazané a ja som prišiel o zrak. Pomaly sa začali strácať aj škvrny farieb a zahalila ma temnota. Padol som na kolená ani som sa nebránil, len čakal. Buď náš plán bude fungovať alebo tu umrieme.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Hana Ichiro Wed Jul 16, 2014 8:42 pm

Rokuro ma neuposlúchol a tvrdohlavo bojoval ďalej. Avšak ochránil nás, zvládla by som to aj sama, takto som ale získala čas na zhromaždenie dostatočného množstva výbušných lístkov, ktoré som chcela proti nej poslať a ak to bude možné, oslabiť ju, ublížiť, čokoľvek.
Rokurov pohľad som opätovala, na tvári sa mi usadil ľútostivý výraz, zrejme už o ten zrak prišiel. Vytvorila som preto klon, čím skôr sa odtiaľ dostane, tým lepšie. Klon k nemu dorazil, zložil mu masku z tváre a jemne ho potiahol za ruku, čím mu chcel naznačiť, aby ho nasledoval. Poď, zavediem ťa späť do Konohy. Povedal náhle, musel ho odtiaľ dostať čo najskôr, aby sa Kaguya o niečo nepokusila.
Ja som medzitým proti nej rýchlo vyslala obrovskú haldu papierov a výbušných lístkov, ktoré ju rôzne oblepovali a v istom časovom intervale neustále vybuchovali. Nevedela som, či to bude pôsobiť, kto vie, čoho bola Kaguya schopná, každopádne, tie papieriky možno vďaka Genjutsu nevidela, ťažko povedať.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Wed Jul 16, 2014 9:00 pm

Otočil jsem se se zamračeným výrazem a díval se na Shinigami, co tam jako vyvádí takovou dobu?!
Shinigamiho kletba se rozšířila po celé ruce a právě pomalu vnořil svou ruku do mé duše. Cítil jsem tlak a vykašlal jsem krev. Už je to tady.
"Jsem připraven!" Kaguya měla ohromnou moc, ale jak jsem se domníval a Zetsu nám to potvrdil, nebylo to jen tak, oživit bohyni.
Vyskočil jsem do vzduchu a přeskočil Hanu, jejího klona a Rokura. Můj klon kopíroval mé pohyby. Společně jsme se díky Shunshinu dostali dost blízko ke Kaguye, i když nás zasáhl výbuch lístků. Už to bylo jedno, jestli mě něco trefí.
Chtěl jsem být Hokage, chtěl jsem být jedním z pilířů Konohagakure a chtě jsem mít svou vytesanou tvář. Nic z toho se nestalo, celý můj život, bylo jen předstírání. Chtěl jsem být cool, nad věcí, obdivován a obletován, ale byl jsem zklamání. Kdysi dávno jsem četl, že Shinobiho život se nehodnotí podle toho, co zažil, ale podle toho jak zemře. Já chtěl zemřít, obětovat se, zachovat příběh Shinobi, tihle, jej rozhodně netvoří!!!
"Zemři!" z našeho břicha se dostala ven průsvitná nenasytná ruka a pevně chytila Kaguyu a jejího poskoka, černého Zetsua, který ji visel z rukávu. Hrábla do jejich nitra a uchopila celou jejich duši. Bůh smrti už se nemohl dočkat, až pozře duši bohyně. Něco takového jistě nikdy neměl. Nastává také má poslední chvíle, musel jsem si připravit, co bych měl asi tak říct.
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Zetsu Wed Jul 16, 2014 9:11 pm

Kaguya měla potíže. Cítila jak se blíží výbušné lístky a věděla, jak blesk minul svůj cíl. Proto máchla svýma rukama a vytvořila prstenec ohně. Vyslala ho dál, smíchal se s výbuchy a genjutsu bylo zlomeno. Oheň musel zranit všechny přítomné i přes jejich obranu.
Hayashi no Kuni - Stránka 4 Roku
Jakmile Genjutsu zmizelo, ucítila přítomnost dvou osob, Kaguya otevírala svou dimenzionální bránu a chtěla utéct. Jenže..Nepodařilo se.. Shinigami už pevně držel duši Zetsua a Kaguyi.
"Co se to děje? Moje techniky. Nemůžu je použít.." Kaguya se však nemohla ani pohnout. Byla zparalyzovaná a deaktivoval se i její byakugan. Byla v pasti, zmatená.
"Ty spratku..Co mi to děláš?!"
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Wed Jul 16, 2014 11:06 pm

Bylo po všem. Kaguyin poslední výstřel mě zranil, šel jsem do toho i přes zranění, protože už jsem byl stejně mrtvý.
S tímto pocitem jsem ještě pevněji uchopil její duši.
"Dovol mi, abych tě seznámil s touto technikou. Pečeť Boha Smrti. Obětuješ svou duši Shinigamimu a za to můžeš zapečetiti jakoukoliv duši. Duše budou pozřeny Shinigamim a budou vést spolu věčný zápas v jeho žaludku. Ano, tvá duše bude pryč, žádné oživení nepřichází v úvahu." jen co jsem to dořekl, Shinigami uchopil svoje tantou a olízl jej. Bylo mi z toho špatně.
Hayashi no Kuni - Stránka 4 GSvhY40
"Fuuin!"
pevně jsem zatáhl a Zetsu společně s Kaguyou zmizeli v mém břiše. Na břiše se mi objevila pečeť. Cítil jsem ohromný tlak a viděl rozmazaně. Dej mi ještě chvíli prosím..



Přešel jsem k místu, kde byl Seito a použil Doton: Shinjuu Zanshu no jutsu, obráceně. Místo, abych ho do země uvrhl, země jej vyvrhla.
"To je to poslední, co jsem chtěl udělat. Mohu odejít. Přátelé, můj čas se krátí," usmál jsem se. Naposledy jsem se nadechl.
"Žádám Vás o jednu věc, neříkejte to o Kaguye nikomu. Jen Hokagemu. Nikdo jiný se nesmí dozvědět o tom, co se tady stalo. Oni netvoří příběh Shinobi, to my! My jsme Shinobi. My se rodíme, žijeme a umíráme jako shinobi. Plníme své povinností se ctí. Chráníme ty, co jsou nám drazí. Bojujeme a umíráme. Kráčíme sami s přáteli cestou trnitou plnou nenávisti a krveprolití. Byl jsem bláhový, milující souboje a bitvy, ale už to chápu. Chápu to...Proto se nikdo nikdy nesmí dozvědět, co se tady stalo a kdo je původcem toho všeho. Neobětoval jsem svůj život nadarmo.
Celý život jsem jen dělal blbosti a hnal se za něčím, co nemělo smysl. Chtěl jsem být Hokagem, chtěl jsem být členem rady, protože jsem chtěl mít moc, ale nechápal jsem důvod toho všeho. Vlastně jsem ani neměl důvod vlastnit moc. Alespoň teď jsem udělal něco, co za to stálo. Jsem mladý, kdo ví, kam bych se dostal, ale můj osud, má cesta zde končí. Chci, abyste věděli, že mi bylo opravdu ctí Vás všechny poznat. Pozdravujte Assasina a ostatní. Nezapomeňte na to, kdo jsme..Hloupý Sarutobi Sasuke..."
to bylo vše, co jsem chtěl říct. Usmíval jsem se a zavíral oči. Má duše za moment bude kompletně pozřená.
Již od svého narození jsem chtěl být někdo, kdo se zapíše do historie, ne nadarmo jsem byl pojmenován po otci Třetího Hokage, patřil jsem do vznešeného klanu a vyrůstal s opicemi. Choval jsem se ke všem nadřazeně a namyšleně. Byl jsem šílený mladý muž. Bojoval jsem, získával informace a dělal vše, co bylo v mých silách. Tak jako dnes, Rokuro, Hana, všichni jsme udělali vše, co bylo v našich silách, co jsme jen mohli. Já mohl s tímhle peklem skoncovat, také jsem to udělal.
Můj příběh, má cesta Shinobi je u konce. Zemřel jsem tak, jak jsem si vždycky přál. V boji. Doufám, že se zapíšu do historie a lidé na mě budou vzpomínat jako na někoho, kdo zemřel, aby ostatní mohli žít....
Loučí se s Vámi, Sarutobi Sasuke, hrdý člen Sarutobi klanu a člen Konohagakure no sato.
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Jul 17, 2014 7:29 pm

Tesne pred zapečatením na nás Kaguya vyslala nejakú ohnivú techniku, snažila som sa ubrániť použitím suitonovej techniky, ale nevyšlo mi to. Časť ohňa som síce zastavila, ale zvyšok sa rútil ďalej a ani ja som sa nevyhla niekoľkým popáleninám.
Prudko som sa otočila, či je Rokuro v poriadku. Zjavne to zasiahlo aj jeho. Klon zhorel. Preto som vytvorila ďalší, spoliehajúc sa na to, že sa oň postará.
Natočila som sa späť k Sasukemu, ktorý práve začínal s technikou. Neviem, čo sa tam odohrávalo, Shinigamiho som nemohla vidieť, proste sa mu objavila pečať na bruchu. To mohlo znamenať len jediné, duše Kaguyi a tej čiernej želatíny boli zapečatené.
A bohužiaľ nastala situácia, kedy sa s nami Sasuke lúčil. Rozbehla som sa k nemu, pričom mi po líci stieklo pár sĺz. Sasuke-kun...Oslovila som ho, pričom som mu tvár vzala do rúk. Nech sa stane tvoje prianie skutočnosťou. Budeš navždy prežívať v našich srdciach, nikdy na teba nezabudneme. Pár mojich sĺz dopadlo na jeho tvár, spoločne s kvapkami dažďa, ktorý sa odrazu rozpadal. Ako keby i samo nebo plakalo nad stratou tohto úžasného shinobi. Sasuke-kun, ty si sa už Hokagem stal. Ním sa človek nestáva rozhodnutím rady, ale svojimi skutkami...Dnes si sa obetoval pre záchranu sveta a človeka, na ktorom Assasinovi záleží, zomrel si, aby on mohol žiť. Skutok hodný Hokageho, ver mi, budem na teba takto spomínať, na veľkého hokágeho Sasukeho Sarutobiho. Jeho tvár chladla, telesné teplo pomaly, ale isto mizlo. Odpusť mi to...Odpusť mi moju neschopnosť, odpusť mi to, že som ťa nebola schopná ochrániť. Je to všetko moja vina, keby som bola silnejšia...Keby som bola silnejšia, nebolo by sa to stalo, ty by si tu teraz stál s úsmevom na perách šťastný, že sme to zvládli.
Padla som na jeho hruď a rozplakala sa, cítila som sa tak vinná, tak neschopná, ako nikdy predtým. Prečo som nemohla zomrieť ja?! Veď mal ešte toľko života pred sebou, čo tam po mne, dôležitý bol on, a ja som zo zase pokazila. Všetko. Keby som bola silnejšia, nič z toho by sa nestalo. Nemôžem sa porovnávať s Konan, nikdy nebudem ako ona. Nikdy. Nedokážem ochrániť ani svojich kamarátov. Ponesiem ho. Ozval sa za mnou hlas, ktorý nemohol patriť nikomu inému než Fírnenovi. Zdvihla som k nemu zaslzené oči a jemne kývla hlavou. Fírnen si na pomoc privolal element vetra, Sasukeho bezvládne telo sa zdvihlo do vzduchu. Navždy ostaneš v našich dračích srdciach, Sarutobi Sasuke, ukázal si nám, aké ľudské srdce dokáže byť šlachetné a obetavé, a zabránil si skaze. Fírnen sklonil uznanlivo hlavu. Nech ťa náš veľký dračí boh sprevádza na druhom svete. Ukončil svoju reč a pomalými vlnivými pohybmi sa odtiaľ vzdiaľoval aj so Sasukem, mieril k chrámu, kde vďaka veľkej koncentrácii prírodnej chakry môže vytvoriť portál späť domov.
Nemusela som si zotierať slzy, tie splynuli s kvapkami dažďa, ktoré mi dopadali na tvár. Netrápilo ma, že som úplne zmočená, premýšľala som nad Sasukehom a jeho rozhodnutím. Bolo to vážne nutné?
Každopádne, mala som tu ešte jednu povinnosť. Obrátila som pohľad k Zetsuovi a vražedne naň prižmúrila oči. Skap! Skríkla som, rozpadla sa na papier a vyletela proti nemu. Nemienila som Seitovi ublížiť, len jemu.


KLON

Dívala som sa na originál, súcitila som s ňou, smutné pocity doliehali aj na mňa. Sklopila som pohľad, a kľakla si k Rokurovi, kontrolujúc jeho zranenia. Nevyzerá to dobre. Si schopný chodiť? Opýtala som sa ho, musela som ho čo najskôr dostať do nemocnice. Nechcela som, aby sa mu to zapálilo, alebo niečo podobné.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Rokuro Thu Jul 17, 2014 8:06 pm

Bez očí som bol k ničomu, nedokázal som sa vyhnúť ohnivej technike, našťastie ma nezasiahla plná dávka plameňa, lebo ma ochránil Hanin klon vlastným telom a celý zhorel. Mňa tiež zasiahla časť plameňa a tiež som mal popáleniny. Pol tela som mal úplne v poriadku ale ľavú časť som mal spálenú a najviac si to odniesla ruka. Nedokázal som sa pohnúť a nič som nevidel. Len som počúval, Kaguyu sa nám podarilo zastaviť, za cenu mojich očí a jedného života. Počul som aj plač Hany, ktorá sa za toto všetko zbytočne obviňovala. Sasuke Sarutobi, bude ďalšie meno, ktoré si budem pamätať až pokiaľ ma vlastná pamäť nezradí a nezomriem. Sasuke Sarutobi, predsa len nebol tak slabý a bezmocný za akého sa považoval. Zaslúžil si, aby o tomto čine vedel každý na svete. Jeho meno by sa malo zapísať do histórie. Pokiaľ sám nezomriem, tak on bude zapísaný v mojom srdci, ak budem mať možno deti, im budem rozprávať, kto to bol Sasuke Sarutobi a určite im poviem, že to bol jeden z najvýznamnejších shinobi histórie. Hana nebola jediná, čo sa cítila vinná aj ja som mal urobiť viac. Na viac som sa však nezmohol, dokonca som obetoval svoj zrak, viac som nedokázal spraviť a v živote asi ani nespravím. Celý ten čas som cítil pálenie, bolesť. Klon mohol vidieť, popáleniny od ľavej časti hlavy až po bok a trochu aj noha. "Seito, dokáže nás premiestniť." Povedal som zťažka a začal som kašľať. Potreboval som do nemocnice, najhoršie na tom bola ľavá ruka, obával som sa najhoršieho, že som neprišiel len o oči, ale prídem aj o ruku. Naďalej som však ležal a čakal, kým sa dostanem do Konohy.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Zetsu Thu Jul 17, 2014 10:35 pm

Kaguya se Zetsuem viděli to nejhorší. Shinigami stáhla jejich duše, nezmohli se ani na slovo. Byli doslova v šoku.
Po chvíli se osvobodil Guruguru, jelikož ho nedržel Sasukeho klon. Viděl, co se stalo, pustil na svobodu šéfa Hayashi no Kuni a zmizel. Bílý Zetsu viděl, že prohrál. Musel udělat vše proto, aby se zachránil. Propustil Seita. Zmizel. Nicméně, nebylo to vše.
Objevilo se několik klonů Bílého Zetsua. Přesně řečeno šest.
Útočili bezhlavě, bez taktiky, ze zoufalství jejich padlé matky...
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Seito Senju Fri Jul 18, 2014 1:31 pm

Bílý Zetsu mě celou dobu držel, takže jsem mohl jen bezmocně pozorovat Sasukeho čin. Obětoval se, aby nás zachránil. Zaplatil životem za to, že jsem se nechal zajmout. Svěsil jsem na chvíli hlavu a měl pocit, že už nic nemá cenu. Zetsu mě však ochránil před ohněm a o chvíli později jsem byl volný a on vytvořil vedle mě šest klonů. Nechtěl jsem, aby kvůli mě přišli i o život Hana a Rokuro, který na tom byl taky špatně. Měl jsem chakry asi jen tak na dvě jutsu a bez váhání jsem poskládal pečetě. Hayashi no Kuni - Stránka 4 Suiton_suishoha Využil jsem toho, že klony byly blízko u mě, takže by je to mělo zasáhnout. Technika mi ubrala více sil, než jsem čekal, ale nějak to musím zvládnout. Došel jsem k Rokurovi a chytl ho za rameno. Kývl jsem na Hanu, aby taky přišla k nám a já je mohl bezpečně přenést zpátky. Bude to sice asi moje poslední jutsu, které udělám, protože jsem si odnesl hodně ran a zbytečně vynaložené síly z předchozího souboje s Kakashim a Itamou, ale Rokuro potřeboval okamžitě do nemocnice a já ho tam chtěl dostat.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri Jul 18, 2014 8:18 pm

Prekvapilo ma, že Zetsu nám Seita vydal a sám zdrhol, pričom tu zanechal niekoľko klonov, o ktorých sa Seito postaral. Vďaka satanovi bol v poriadku, aspoň niekto.
Pochopila som, čo odo mňa chce, keď ku mne natiahol ruku, na čo som len jemne zavrtela hlavou s vážnym výrazom v tvári. Seito, mal by si sa šetriť. Prižmúrila som naňho oči a prehliadla si ho od hlavy po päty. Viditeľne som bola mrzutá a bez nálady, vyžaroval zo mňa len chlad. Poznám momentálne lepší spôsob, ako sa rýchlo dostať späť do Konohy. Pod nimi dvoma sa z papiera sformoval obrovský vták, ktorý roztiahol krídla a okamžite vzlietol i s nimi dvoma do vzduchu, urobila som to len preto, aby sa Rokuro nemusel zbytočne namáhať. Fírnen, otvor portál do nemocnice! Skríkla som zdiaľky na malého draka, vedľa ktorého s pomocou vetra poletoval vo vzduchu nebohý Sasuke. Fírnen neotáľal, sústredil sa a len čo sa pred ním objavil dostatočne veľký portál, vták sa s pomocou mojej vôle pohol smerom k nemu a len čo nabral rýchlosť, doslova ním preletel.
Teraz, prosím, do kancelárie. Bolo mi jedno, či som zranená alebo nie, dôležité bolo porozprávať sa s Assasinom, oboznámiť ho so situáciou a čo je najhlavnejšie...Oznámiť mu túto stratu. Do očí sa mi nahrnuli slzy, len čo som si opäť všimla Sasukeho bledú, mŕtvu tvár. Len čo bol portál pripravený, vstúpila som doň a Fírnen so Sasukem hneď za mnou tiež. (presun)
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Rokuro Fri Jul 18, 2014 8:28 pm

Nevedel som, čo sa deje. Seito ma chcel premiestniť, ale Hana ho zastavila. Mala lepší spôsob ako nás dostať do Konohy. Netušil som čo chystá. Zrazu som na chrbte pocítil papier a vzlietli sme. Firnen, predpokladal som, že ďalší drak nás dokázal dostať portálom do Konohy. Ja som vnímal len pomocou sluchu a citu. Stále mi prekážalo, že som nič nevidel, nevedel som sa s tým vyrovnať. To ma viac trápilo, než nejaké zranenia. Prešli sme portálom a už som na tomto mieste nebol.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Seito Senju Sat Jul 19, 2014 6:41 am

Chystal jsem se na přesun, ale Hana vymyslela lepší způsob. Najednou jsme stáli na drakovi a mířili k portálu. Nakonec jsem byl i rád, že se přemístíme tímhle způsobem, protože já bych možná Hiraishin neustál. Vletěli jsme do portálu a mířili do Konohy.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru