Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Údolí Konce

+20
Takeru
Nukenin
Rokuro
Keigo Nakagami
Risoku Yotsuki
Shinobi
Tetsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Kawa no Daimyo
Niboru no Kentaro
Seishi Kogeki
Yotsuki Sorata
Akasuna no Ruki
Hokori Mai
Hyuuga Mikomi
Nizashi Shiroi
Crystal Takaishi
Kashike
Faito Dansaku
Reina Kana
24 posters

Strana 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Údolí Konce

Příspěvek pro Reina Kana Sun Aug 24, 2014 8:11 pm

First topic message reminder :

Údolí Konce se nachází na cestě mezi Skrytou Listovou a Skrytou Zvučnou. Krátce po založení Skryté Listové zde bojovali dva nejmocnější ninjové své doby, a to zakladatel Listové Hashirama Senju a Madara Uchiha. Jejich souboj vstoupil do dějin světa shinobi a povídá se o něm hodně příběhů. Jen málo kdo ví, co se během bitvy skutečně stalo. Na počest této bitvy se postavily sochy jak Hashiramy tak i Madary, které lemují vodopád. Sice už je to něco přes 300 let co se bitva odehrála, ale dodnes si o ní lidé povídají. Kdokoliv přijde na místo Údolí Konce, musí být uchvácen velikostí soch. Obě sochy jsou sice už značně poškozené časem, ale i tak připomínají místo dávné bitvy.
Údolí Konce - Stránka 5 830px-11
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Kashike Thu Nov 27, 2014 6:18 pm

Lady Otokage si na mě mohla kývat jak chtěla, já si však nejdřív pohledem vyžádal rozkaz od Faita. Pokud jsem ho dostal, vytáhnu list papíru, kopírák a stránku jí opíšu. Pokud jsem rozkaz nedostal, zakroutím rezolutně hlavou a stoupnu si na své místo. Upřímně, dost by mě zajímalo, jestli by mě Lady Otokage poznala, nebo si na mě dokonce vzpomněla, kdybych neměl masku a bylo by mi vidět do tváře.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Nao Okumura Thu Nov 27, 2014 8:11 pm

V momente ako Reina prehovorila, ozval sa cinkon zbraní. Dokázal som sám zniesť hocičo, v mene Raikágeho som okamžite sklopil ruky a úklonom som sa po tom výstupe pred chvíľou ospravedlnil, potlačil som vlastnú hrdosť a celú moju povahu len aby som ešte viac neuškodil dedine a jemu, ktorý vo mňa veril a dal mi novú šancu začať nanovo, ale tentokrát to už Reina svojimi slovami prehnala. KRyštál, ktorý toľko krát použila proti Kumo, bol predo mnou Tabu a ešte z jej arogantných úst. Avšak ak bola arogantná, ja som bol ešte viac a čo sa tvrdohlavosti týkalo, to som bol ešte viac. A tak sa vo vetre ozval môj meč ktorý zasvišťal vzduchom režúc ho prudším nábojom elektriny, až sa otočili na mňa a uvideli to. Ako stojím pred Raikágem, v ruke som mal tasený meč a ďalší som držal v druhej ruke a okolo mňa akoby lietala elektrina, kedy vo vzduchu mohli zahliadnuť maličké stopy Raitonu. Neurobil som výpad vpred, nešiel som prudko do útoku aj keď tasenie zbrane bolo okamžité a tak rýchle že to nedokázal postrethnúť ani Kashikeho Sharingan, ktorý nedokázal vďaka môjmu umeniu od Killer Béého predvídať moje kroky. Ruka sa mi ale triasla, bolo vidieť ako potláčam zúrivosť, ako chcem udrieť, ako čierny havran z Kumo sa vrhnúť na korisť predo mnou a bodnúť ako čmeliak. Bol som temperamentný, cholerik tiež, a totálne som ignoroval schopnosť úcty. Arogantný sebec bez citov, bolo mi ukradnuté že môžem vyvolať vojnu, že môžem byť prizabitý. Teraz, aj keď stále zahalený plášťom a maskou v tvare havrana, som mal oči len pre ňu. A z môjho psotoja šlo vyčítať.
"Splatiť dlh voči Kumo? Jedine životom!"
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Nov 27, 2014 8:57 pm

https://www.youtube.com/watch?v=pYVUaN3kudo

Faito

Tasení zbraně za účelem zabití jiného kage na srazu byla prohřeškem, který se netoleroval. A já jakožto hostitel musel zasáhnout.
Když Okumura vykřikl, vstal jsem z křesla.
"Zab ho..." řekl jsem Kashikemu a tón mého hlasu byl jaksi hlubší, s ozvěnou. Genjutsu ukryté v těchto slovech ale patřilo někomu úplně jinému. Někomu, kdo stále spoléhal na to, že když se mi nekoukne do očí, do mých sítí se netrefí.
Byli v něm úplně všichni. Kromě Kashikeho.



Genjutsu:
Pro Okumura se svět nezměnil. Všichni stáli na svém místě, přirozeně se hýbali. Nebezpečí bylo právě v tom klidu. Vše bylo normální. Bez jakýchkoli chyb, do nejmenších detailů. Dokonce i překvapený výraz Reiny se mi celkem povedl. 
Hodně dlouho jsem zdokonaloval tohle genjutsu, které krylo jediné - útok s úmyslem zabít.Jediná věc, která dělila skutečnost od mého genjutsu, byl Kashike, který v iluzi stále stál po mím boku, ale v realitě se pohyboval, jak chtěl...
Po dokonané práci jsem genjutsu opět zrušil, jako by se nic nedělo.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Kashike Thu Nov 27, 2014 9:03 pm

Svistot čepele jsem pochopitelně zaslechl ale disciplína mi velela čekat na rozkaz. Ten přišel ani ne o vteřinku později. A zněl jasně. Končíš chlapče... pustím Faitův klobouk a skočím shunshinem tomu frajírkovi za zády. Jsouc si vědom faktu, že mě kryje Faitovo genjutsu v taktice, kterou jsme nacvičovali snad stokrát, seknu toho muže z tasení rovnou do zad s jediným cílem. Přetnout míchu. Jelikož on nevidí nic na co by měl reagovat, je pro něj nemožné se takovému úderu vyhnout. Pokud byl nabitý bleskem tak jako ten předchozí, bylo mi to díky pogumování taktických rukavic a ručce meče kompletně fuk.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Shinobi Thu Nov 27, 2014 9:12 pm

Zdálo by se, že vše probíhá přesně podle plánu. Všichni uvnitř iluze. Všichni netušící o nastávajících událostech. Během chvíle si musela skupina přítomných senzibilů všímat většího počtu chaker v okolí. Někteří mohli i cítit kroky v dálce. I když byli neslyšní, už pouze jejich schopnosti je prozrazovaly. Jsou tu- Lovci. A přišli si pro svůj cíl.


Ve výšce, na hlavách těch největších, stálo duo zkušených bojovníků- podle chaker ale měli být tři. Dva muži a žena. Svými pohledy zjevně pohrdali těmi pod nimi. Nemuseli být zázračně silní, stačila jim jejich inteligence aby věděli, že všechny naráz neporazí ani náhodou. Ale jejich cíl byl daný jasně. I kdyby zde měli náhodou zemřít, i když rozkaz zněl jinak.
"Raikage!" vykřikl jeden z nich, "Ztratil jste se z Kumogakure no Sato. To nám trochu změnilo plány."
Překvapení by mělo pozornost upoutat do výšky. I kdyby ne, i své by se přihlásili hlasitým burácením, především žena, o které již bylo jisté, kde je. Stálo přímo vedle Raikageho. Mezi Raikagem a Naem- a nevypadala přátelsky. Lépe řečeno, meč v její ruce naznačoval, že si nepřišla povídat. Než se zde stihli pozabíjet, jejich příchod mohl tak trochu spojit jejich síly proti "společnému" nepříteli. Byť pravý nepřítel tu byl pouze jeden. A tím byl Raikage.
"Rádi bychom vás požádali, jestli tento váš čajový dýchanek už skončil, abyste to tu rozpustili. On už je unavený čekáním." křikl druhý, drzejší.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Nov 27, 2014 9:17 pm

Údolí Konce - Stránka 5 Tumblr_mbaangg2x61qavd02o1_500

Celou dobu jsem poslouchal jejich žvásty, než se konečně něco stalo. Na chvilku jsem spatřil pohled toho ANBU a musel jsem se usmát. Zavřel jsem oči s povzdechem, když jsem kouknul na toho Mizučico, no prostě toho šedovlasýho chlápka. Neznal jsem ho osobně ještě nikdy, ale hold povídačky taky stojí za moc.
Když jsem oči znovu otevřel, nikdo nic nedělal. Přišlo mi to vážně zvláštní. Rozhodně ten po jeho boku by reagoval, zdál se mi celkem akční. Buď genjutsu, nebo jsou tu všichni abnormálně vypatlaní. Já a genjutsu bylo celkem tabu, ale rozhodl jsem se z něj ihned dostat. Mě nikdo v nějaký nesmyslný hře uvězňovat nebude! Ciaretu, kterou jsem držel v ruce jsem si típl o svou dlaň v domnění, že bolest mě z genjutsu vytáhne.. "Prdelééé! Když si chceš někoho zavřít do genjutsu ,tak jen jeho laskavěěěě!" Začal jsem hulákat jak na lesy, totálně nasranej, že to snad víc nešlo. Toto byla urážka všech tady okolo a hlavně urážka mě! Co si do p*dele myslel?! Snažil jsem si způsobit co největší bolest, ale aby zároveň neměla vliv na můj nastávající boj. Stále jsem však byl uvězněný. Mé schopnosti proti genjutsu byly chabé, ale můj mozek dost silný natolik, aby se soustředil na způsobenou bolest, než-li na iluzi. Ne fakt, až se z toho dostanu, rozbiju tu hubu polovině lidí okolo!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Thu Nov 27, 2014 9:32 pm

Na okamžik jsem měla pocit, že jsem se objevila uprostřed lucidního snu. Těžko tento pocit popsat. Cítíte, že sníte, ale přesto realitu kolem sebe vnímáte ostře, bez toho typického mlžného oparu, který ke snům patří. Byakugan mě utvrzoval v tom, že to co vidím, je skutečné. Právě tak, jako nejproblematičtější ninja z Kumogakure - Nao.

Celou dobu jsem se jen jen ušklíbala nad tím, proč dnešní shinobi nemají špetku úcty a vychování. I nejhloupější genin pochopí, že tu na srazu Kage má držet hubu a krok a ne předvádět svou emoční nestabilitu. Když jsme u té nestability, pozorovala jsem něco rušivého v chakrovém oběhu nás všech. Tok životní energie v našich tělech se změnil.

Jak jsem předpokládala, zdroj této síly pocházel z Kirigakure. Toto mě částečně uklidnilo, přesto jsem se však pokoušela zlomit genjutsu přerušením toku chakry ve svém těle a jeho následnou obnovou. Bohužel, nedařilo se. Stále jsem zůstávala uvězněna uprostřed lucidního snu o srazu kage, kde se vše odehrávalo naprosto v klidu. Můžu jen hádat, co nás čeká, až iluze pomine...
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Nao Okumura Thu Nov 27, 2014 9:40 pm

V momente ako sa Kashike priblížil, s mečom ktorý bol isto ukovaný z magnetického kovu, sám odletel spoločne so svojim mečom. Moja technika bola pasívna a stále aktivovaná, nebolo možné sa ma dotknúť hocijakou zbraňou či už som bol v Genjutsu alebo nie, jeho meč narušil moju bariéru ale neprešiel ňou. Predsa len som ovládal magnetizmus na majstrovskej úrovni, čo ani jeden z nich nemohol vedieť, tak ako som ja nemohol vedieť že človek proti mne na mňa použil Genjutsu. Tak ako sa nevydaril Kashikeho útok, tak ani môj čo sa dalo teraz okamžite zamaskovať.
"Ste úpkný idioti?! Niekto tu v okolí je.. " Vykríkol som, cítil som ich čakru už od momentu čo som prichádzali, nejako sa ani nesnažili zakryť a už len na základe vecí ktoré u seba mali a ja som nimi mohol svojpomocne manipulovať za pomocí svojho Kekei Genkai, odhalil som ich. Nech už si Faito myslel čokoľvek, po tomto útoku bolo jasné že som nechcel zaútočiť na Reinu, ale práve som chcel brániť Raikágeho pred prípadným napadnutím, pretože môj postoj vyjadroval všetko. Stál som pred Raikágem, nešiel som nikam dopredu ani neútočil na Reinu, pretože som nechcel. Keď sa ale chvíľu nič nedialo a v Genjutsu sa nikto neobjavil a zrazu ich čakra zmizla, otočil som sa k Raikágemu a prehovoril.
"Smrdíš.." Čakajúc na reakciu som chcel niečo vedieť, bol som si totiž vedomí jeho schopností, Mizukáge patril k najväčším majstrom Genjutsu aký kedy chodili pod totuto zemou a sám som strávil čas mimo dediny, dlhý čas aby som sa o tomto dozvedel. Boli tu, ich čakra tu bola, v okolí, narušitelia, A zrazu zmizli? Zrazu im zmizla čakra? A nikde sa neobjavili? Tu však prišla prudká a naozaj ostrá bolesť v nohe, kedy som pocítil sám na vlastnej koži aké to je byť mučený. Bariéra ktorú som využíval na obranu nebola v tak rýchlu chvíľu dostatočne silná aby odrazila Kashikeho útok poriadne, preto meč možno neprešiel niečím životne dôležitým, pretol sval na mojej nohe. Meč prešiel dostatočne hlboko mojou nohou aby mi to poškodilo tak rýchlu hybnosť na akú som bol doteraz zvyknutý, ale bolesť ktorá bola tak prenikavá ma dostala z Genjutsu. Nech už bol majster aký chcel, bolesť aká prešla mojím telom sa ozvala v hlasnejšom výkriku a ja som padol na kolená, pričom meč dopadol neďaleko mňa a ja som so zahmleným pohľadom rozpozeral sa okolo seba. Videl som ako pred Raikágem stojí niekto kto ho chcel zraniť a všetci stoja akoby v tranze. Došlo mi čo urobil Faito. Ale už len na základe toho čo som prežil a samotného tvrdého ANbu výcviku, aj napriek bolesti som sa tackavo začal staviať pričom som sa s mečom otočil priamo proti narušiteľovi. Chcel som brániť naďalej Raikágeho. Ignorujúc všetko okolo seba. Aj dôvod prečo mám v nohe meč, ktorý som magnetizmom nechal odletieť..

/Na základe dohody s Kashikem, keďže si vieme zachovať chladnú hlavu vo všetkých prípadoch xD


Naposledy upravil Nao Okumura dne Thu Nov 27, 2014 10:34 pm, celkově upraveno 1 krát
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Kashike Thu Nov 27, 2014 9:57 pm

//nerad tady píšu takhle off ale mohl bys mi prosím ukázat, kde máš tuhle pasivní techniku napsanou? Já jí totiž hledal marně. A pokud je to ta jediná, kterou máš popsanou v technikách, není nikde uvedeno že je pasivní. Pokud jsi jí však někde aktivoval, buď aby tě chránila proti takovému útoku nebo ses zaměřoval svým magnetismem na mojí zbraň, pak mi sem hoď prosím citát na onu pasáž, je možné že jsem jí přehlédl... děkuji
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Nao Okumura Thu Nov 27, 2014 10:10 pm

//V PMke máš správu so všetkými odpoveďami na tvoje otázky xD
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Keigo Nakagami Thu Nov 27, 2014 10:15 pm

Stál jsem na svém stanovišti, přikrčený na hlavě Madary, skrytý před zraky ostatních(Kage na mě dokonce možná i zapomněli, v zápalu hádky, i když jistě né všichni), se šípem založeným v luku.
Pak se to zase začalo vyostřovat a znovu byla terčem... ehm, chci říci středem problému Kumogakure no Sato, přesněji řečeno ochranka Raikageho-sama. Když tam ten ANBU stál s napřeženýma zbraněma, okamžitě jsem natáhl tětivu a zamířil jsem na něj.
Pak se ale dostavili vetřelci a mnou rázem projel nával adrenalinu. Jen jsem cukl lukem doleva, očkem rychle zamířil a vypálil jsem proti neznámému, který stál dál ode mě(nejspíše na hlavě Hashirami). Bylo mi celkem fuk, co jsou zač. Na srazu Kage neměli co dělat, tím pádem jsou to narušitelé.
Moje šípy sice nebyly až tak rychlé, jako Kashikeho kostěné střely, ale byly rozhodně rychlejší než kunai a alespoň na zaměstnání(nebo na proražení plíce ^^) to třeba postačilo. Šíp totiž vybuchl(výbušný lístek poskládaný ve spáře pro letku), pokud byl cíl minut, tak aby způsobil aspoň nějaké poškození, i kdyby to měly být třísky v zadku.
Mezi tím jsem však ustupoval a lukem jsem pak byl přepraven krýt útok od toho, co stál na "mé hlavě"(Madarově). Raději jsem se ale co nejrychleji shunshinem stáhnul a skryl se v lesích, kde jsem se míhal mezi stromy, abych alespoň zpomalil případné pronásledování. Pokud žádné nebude, pro mě jedině dobře.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Kashike Thu Nov 27, 2014 10:42 pm

Cože?! Vedle?! bleskne mi hlavou, když dokončím výpad a zjistím, že místo do zad jsem ho sekl do nohy. Zatáhnu za meč a cítím podivný tlak, který ho silně pudí od toho člověka pryč. Obranná technika? Mělo mi to dojít. Na jednu vteřinu docela dost myšlenek. Pak si ale uvědomím že nesedí počty a okamžitě se otočím na tu nově příchozí, tentokrát už v pořádném střehu, hrotem meče míříc na její krk a obě dvě oči zaměřené na nový cíl.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Fri Nov 28, 2014 7:41 am

Bylo velice zajímavé kam se na tomto srazu dostáváme, ale pořád jsme kýmsi rušeni. Takové situace se mi moc nelíbily, obzvlášť pohledy na Reinu. Věc, kterou jsem já nemohl ignorovat byla ta, že Mizukage použil na celý summit genjutsu. Vzhledem k pozici Reiny, moje obavy o ní i když je Edo Tensei, jsem se rozhodl zakročit. Nebyl jsem samozřejmě jediný kdo tak učinil. Mě nemohl Mizukage překvapit svým genjutsu tolik, jelikož i já ovládám genjutsu na solidně vysoké úrovni. Navíc mě neoklame genjutsu skryté ve slovech. Mé vnímání zvuku bylo o dost citlivější než u ostatních, vzhledem k prostředí ve kterém jsem vyrůstal a z jakého klanu pocházím. Nechoval jsem však k Mizukagemu zášť, i když si dovolil moc. Chvilku to trvalo, vzhledem, že ještě stále vyvíjím techniku na okamžité zrušení genjutsu třídy S, ale podařilo se mi to. V ten moment už většina reagovala na příchozí. Jeden z ochranky Reiny, který přišel později byl celkem neurvalý. Takhle jen ukazuje špatnou stránku Otogakure. Vzhledem k tomu, že dost lidí se staralo o bezpečí Raikageho, já setrvával po boku Reiny jako její věrná stráž. Ani na vteřinu jsem nepřestával být ostražitý, vnímal jsem vše co se zde dělo. Kdybych však nedokázal uniknout z genjutsu, byl by to celkem problém. Pro takové momenty jsem tak dřel, abych nebyl k ničemu když na mě někdo spoléhá.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Fri Nov 28, 2014 3:04 pm

Vyzeralo to tak, že sa Nao umúdril a nebude robiť nič nečakané, čo ma pomerne k jeho povahe prekvapilo. Lenže to bolo asi dosť unáhlené prekvapenie, lebo mu to dlho nevydržalo a vyzeralo to tak, že zaútočí na Reinu, lenže medzi tým, než som ho stihol zastaviť som sa dostal do genjutsu. Keďže genjutsu bola moja najväčšia slabina vôbec som si nevšimol, že som s ňom. V kľude som si v ňom stál neuvedomujúc, čo sa okolo mňa deje. V ňom to vyzeralo tak, že si to Nao rozmyslel a prestal útočiť, takže som nemal prečo zasiahnuť. Aj keď sa toho vonku dialo veľa nemal som čo urobiť, preto som nehybne stál, keď tu niečo vo mne si všimlo, že v genjutsu som. Gyuuki si všimol, že môj tok chakry je narušený, čo mi oznámiť nemohol, lebo by som ho teraz nepočul, preto on svojou chakrou prerušil genjutsu. Dostal som sa z neho ale až pomerne neskoro, lebo keď som sa z neho dostal uvidel som Kashikeho, ako útočí na niekoho neznámeho a má u seba zbraň. K tomu keď som si všimol Naa bol z nevysvetliteľných dôvodov zranený, predsa len som nevedel, čo sa stalo. Bol som poriadne mimo a tak trocha ešte stále zmetený, predsa len to prebliknutie "Svetou" medzi realitou a genjutsu bolo pomerne náhle.

Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Shinobi Fri Nov 28, 2014 3:46 pm

Ozval se výbuch ...


Naeki Shirosui
Ve chvíli, kdy proti mne letěl šíp, bylo jisté, že si něčeho takového povšimnu. Okamžitě jsem své tělo prohnul v zádech, čímž mi proletěl přímo nad očima a já si toho všiml- výbušného lístku. V mém okolí výbuch vytvořil velké množství prachu a létajících kusů skály. Jakmile tento prach ustal, nikdo na mém místě nestál. Ani žádné známky toho, že by tam někdy někdo stál.
"Hry končí." ozvalo se zpoza Keigových zad, přičemž ho kdosi srazil při hledání dalšího úkrytu k zemi silným kopem shora.
Nyní mu mohlo dojít, jak moc zkušení tihle lidi jsou. Už to nejsou ti geninové, proti kterým Raikage bojoval v Horách. Tohle byli vrazi- zkušení vrazi. To, co "zasáhl" nebyl v žádném případě Naeki- nýbrž pouhý klon. Čekali na to, jestli v okolí nejsou nějaké skryté jednotky. Proč bylo Naekiho připlížení nepozorované je snad jasné- Keigo očekával útok z hlav. Naeki poté stál na stromě a sledoval Keiga ležícího na zemi.
"Tohle se tě netýká. Lež a nebudeme muset nic řešit." v rukou vytvořil pár pečetí, připraven použít nějakou techniku.
Keigo, pokud má zdravý rozum- dá na jeho radu.

Chami Kuchiho
Stála jsem mezi těma dvěma- vlastně třemi. Bylo pro mě příjemné být zase obklopená zástupy mužů- musela jsem se té myšlence zasmát. Ve chvíli, kdy proti mě Kashike pozvedl meč jsem se mu vysmála do očí pohrdavým smíchem a kopla Raikageho do břicha a ze stejné pozice chytila Naovu zraněnou nohu. Byli se mnou nyní- spojení. Během vteřiny jsem se změnila v elektrickou energii i s těma dvěma a vznesla se obrovskou rychlostí kamsi do nebes.
"Zatím, looseři." vysmála jsem se mu.
Nebyla cesta jak tento přenos zastavit, jelikož jsem ho ani neovládala já. Navíc, vše se odehrálo v jediné vteřině. Můj úkol tu nebylo bojovat- můj úkol bylo prostě vzít tyhle dva a být stažena z boje- který ani neměl proběhnout.

Aemu Fugiri
"Ty klony vážně vyšly?" divil jsem se vlastní teorii, při které jsem předpokládal, že to bude pouze chvilkové odvedení pozornosti.
Během chvíle jsem cítil signál- proto jsem složil sérii pečetí a provedl domluvenou techniku. Jakmile se zde ti tři objevili, moje pěsti se rozlítily na dva cíle- Naa a Raikageho. Jakmile se dotkly jejich břich, po jejich těle se začala roznášet prokleté pečetě. Tyhle nejenže zamezovaly pohybu, ale také blokovaly a POHLCOVALY chakru svých nositelů, tudíž mu z tohoto vězení nepomůže ani Gyuki. Možná by byl schopný se s obtížemi pohybovat- ale nikdy nebude schopný s touto technikou používat chakru.


Prozatím byl Naeki od Chami a Aema oddělený- nebo to bylo pouhé zdání? Bylo jisté pouze to, že Chami byla ta, která zůstane hlídat Raikageho a Naa než se Aemu vrátí společně s Naekim. Aemu tedy mířil zpět k summitu...
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Keigo Nakagami Fri Nov 28, 2014 5:24 pm

//Za 1., pokud Naeki nemá nějaké dojutsu, které mu umožňuje vidět skrz předměty a usnadňuje lépe vidět rychle se pohybující předměty, výbušný lístek rozhodně neviděl. Na výsledku to ale nic nemění, já jen, aby tu byl pořádek Smile
Za 2. jsem byl stále v pohybu. Psal jsem, že se snažím uniknout pronásledování(to je taková ta činnost, když jeden běží za zády toho druhého a snaží se ho chytit) a tam je napsáno, že mě kopl DO ZAD. Tak prosím nemluv o tom, že jsem něco nečekal, když todle je přesně ta situace, kterou ke konci popisuju, akorát ji místo klonu provedl originál, to na věci nic nemění. Útok zezadu, je útok zezadu.
Jsem jeden z nejlepších ANBU v Kirigakure(proto taky doprovázím Mizukageho na srazu) a todle mě prostě urazilo a vzal jsem si to osobně.
Budu se řídit dle toho, co je psáno v tvém postě, ale příště mi prosím nedělej z postavy neschopnýho idiota.

Padl jsem na břicho, čelem k zemi, jakoby do kliku, takže ruce trochu zmírnili náraz(měl jsem je ale volně, abych si nezlámal kosti). Hned na to, jsem šel na kolena a napřímil jsem se. Uvědomoval jsem si, že nepřítele mám za zády. To pro mě nebyla moc výhodná pozice.
Rychle jsem složil pečetě, to ale Naeki nejspíš neviděl, protože mi záda zakrývali ruce, které jsem měl v klíně.
"Na to zapomeň, ty **** ****!!!" A udělal jsem rychlý trhavý pohyb(otočil jsem se na Naekiho a něco jsem po něm hodil).
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Shinobi Fri Nov 28, 2014 5:58 pm

Dobrá, poté, co jsem si přečetl tvůj srdceryvný příspěvek plný ochoty následovat mnou určenou cestu- pokud řešíš něco, jako je co mohl Naeki vidět a co nemohl, i když je to naprosto irelevantní, dobře, je to tvoje věc. Už vím komu budu psát suché a strohé posty bez trochy efektu.

K tvému druhému bodu. To, že jsi v pohybu neznamená naprosto nic, pokud se sto procent svého času neotáčíš v kruhu. Napsal jsi, že jsi sice stále v pohybu, ale už nepadlo ani slovo o tom. Problém je v tom, že ty NEJSI PRONÁSLEDOVÁN. Útok přišel znenadání do tvých zad, ty jsi zaprvé ani nevěděl, že na hlavách je klon a zadruhé, ani jsi neměl ponětí o tom, odkud útok přijde, byť Keigo mohl předpokládat dle dosavadních vědomostí že přijde právě směrem z hlav. Což byla chyba, protože pravý Naeki byl někde úplně jinde.

Můžeš být jeden z nejlepších ANBU v Kirigakure, ale tohle je jeden z nejlepších vrahů mezinárodně, možná proto loví právě Raikageho. A vzhledem k tomu, že využil své výhody a síly k tomu, aby tě srazil k zemi, nemůžeš nic zpochybnit.

Naeki Shirosui
Stačilo jenom slyšet jeho odmítavý tón a v jediném okamžiku jsem dosavadní pečeť sevřel v pěst. Během vteřiny zavalila Keigovo tělo voda a uzavřela ho ve vodním vězení- i s tím, co se po mě chystal hodit. Voda byla tak hustá, že by se dala přirovnat k betonu. Tak, jako ji použil Kisame ke své sebevraždě.
"Varuju tě ještě jednou." řekl jsem s již lehce podrážděným hlasem.
Sledoval jsem přitom Keiga s bradou vyvěšenou vysoko, sledoval jsem ho s pohrdáním. "Zkus něco. A jsi mrtvý." tahle výhružka už byla vážná.
Stačilo tak málo a Keigo mohl přestat žít, Naeki měl jeho život doslova "v hrsti". Samozřejmě, nebyl tak hloupý, aby rozpustil vodní vězení, ale nebyl ani lhář- Keigo nezemře, pokud se zachová jak je mu přikazováno. Proto se uvnitř vodního vězení vytvořila vzduchová kapsa přímo okolo Keigových úst. Mohl volně dýchat. Každá známka protestu, jakýkoliv pokus o útěk by stěny vody zaznamenaly. A Naeki by mohl stisknout pěst jen trochu víc.
"Aemu, co ti tak trvá?" rozčíleně zaklel pro sebe.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Keigo Nakagami Fri Nov 28, 2014 6:21 pm

//Můžu si zpochybňovat co chci, ty naopak nemůžeš říkat, co moje postava předpokládala a co ne. Předopkládal jsem pronásledování, to znamená nepřítele za zády. Konec, tečka. Dál to s tebou řešit nebudu, přeber si to jak chceš, todle je prostě fakt.

Ptáček se chytil. Jakmile se kolem Keiga objevila voda, místo něj tam stál kus špalku(Kawarimi, to byli ty pečetě, co Keigo skládal. Po většinu času při souboji mlčí, ale teď provokoval, aby ho na sebe nalákal a mohl uniknout).
Mezi tím, co se tam Naeki zaobíral špalkem, já jsem se pomocí shunshinů snažil dostat co nejdál od něj, směrem ke Kagům.
Moje práce byla chránit Mizukageho-sama a ten mohl být teď v nebezpečí. Naeki sice dosáhl svého, já jsem ale mohl být Faitovi-sama ještě užitečný. Poslední shunshinová mezi-zastávka byla hlava Hashirami. Hned jak se moje noha ocitla na kameni, následoval další shunshin, kterým jsem se přesunul až za Faita, dolů do údolí.
"Omlouvám se za selhání, Mizukage-sama. Nedokázal jsem zastavit vetřelce." Řekl jsem poníženě. Hlavu jsem tentokrát nesklonil. Bylo třeba dávat pozor na blížící se nepřátele.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Nov 28, 2014 6:30 pm

Po mém pokusu o způsobení bolesti jsem se z genjutsu pořád nedostal. Prdele, zasraná Kirigakure no Sato. Měl jsem být teď v hospodě a ne tady do h*jzlu... Když jen bolest nestačila, soustředil jsem se ze všech sil na tok své chakry. V ninjutsu jsem byl lepší než můj bratr a proto jsem tok své chakry plně kontroloval.
Trvalo to dýl než jsem si pomyslel, ale z genjutsu jsem se dostal. Celkem vyčerpaný, ale dostal, byla to přeci jen S-rank technika a proto se za tu dobu semlelo spousta věcí. Když jsem spatřil nepřítele, nehnul jsem ale ani brvou. Jen jsem se do široka usmál a trošku uřechtnul. "Taková nepěkná situace." Povzdechl jsem si a stoupl si před bráchu a Reinu. Byl jsem tu jen proto, že jsme měli hlídat tu bloncku a v tuto chvíli jsem bránil i brášku. Nebudu útočit, pokud si něco nezkusí na ty dva. Ostatní tady mi byli docela jedno a já se nechtěl pouštět do sebevraždy, jsem ještě stále příliš mlád na to, abych zahynul, no ne?
Stále jsem však dával pozor, aby na nás nebyly mířené žádné útoky. Otogakure no Sato...vesnice pro mě nic moc neznamenalo, já tu měl půlku svého života a ženskou, kterou mě bavilo ze všech lidí na světě nejvíc srát, nemohl jsem o to přijít.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Kashike Fri Nov 28, 2014 6:36 pm

Když ta žena zmizí v závanu blesku a jisker, spustím zbraň a volným krokem přejdu zpět k Faitovi, kde se tak akorát shledáme s Keigem. Myslím, že tohle se nás netýká, nepůjdeme si dát někam čaj, než si to Kumo vyřeší? nadhodím návrh v plén, zatímco Kiriganem monitoruji polohu nezvaných hostů.

//byť nerad, ale cítím nutnost se vám do té hádky zapojit... účet Shinobi, ať jej hraje kdokoliv, naprosto ignoroval fakt, že já i Mikomi pravidelně prohlížíme okolí svými doujutsu, tudíž jsme měli nepřátele vidět už dávno... správný postup by tedy byl nám nejdříve napsat, že se blížíte a my vás vidíme... kdybyste to totiž udělali, mohli jsme s Mikomi odhalit váš trik s klony a Okamura nemusel být vůbec zraněn... nemluvě o tom, že dopisujete výsledky akcí, což je trošku unfair... mám tedy dva návrhy... buď hrajte tak jak se má nebo se seberte a táhněte si svůj soukromý příběh Kumo řešit někam jinam
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Shinobi Fri Nov 28, 2014 6:56 pm

Přesně naopak, vzhledem k tomu, že přímo tvá postava nemá ani tušení o tom, co se děje a já znám přesné množství informací, co ví, nezbývá ti nic jiného, než předpokládat právě toto.

Co se týče tebe Kashike, fajn, vím, jsi trošičku víc vlezlý co se týče problémů ostatních, ale řeknu to ve zkratce. Ten fakt jsem neodignoroval, naopak v mém postu to bylo jasně napsané. Ten, kdo dál nereagoval jste byli vy. Neměli jste navíc díky způsobu jakým ti tři cestují šanci je zaregistrovat dříve než jsem napsal. A i přesto jste měli dost času. Takže se nauč číst, poté mě poučuj o tom, jak se má hrát. Škoda, kdyby jste nereagovali tak přehnaně vůči vypjatým vztahům k Reině, nemuselo by se vše otáčet proti mé osobě, že? ^^ See ya. :*

Naeki Shirosui
Jeho únik mě nijak nepřekvapil. Nebyl mým cílem. Mise byla splněna. Složil jsem jedinou pečeť a vyslal signál, rudý blesk směřující k nebi. Ano, prozradil jsem tímto svou pozici, ale vzhledem k tomu, že ten posera utekl, očekávám že už o mých pozicích vědí.
"Co se dá dělat." povzdechl jsem si a přivřel oči.
Zmizel jsem v záblesku elektřiny, tak jako Chami.

Všichni byli konečně spolu. Naeki mohl být přemístěn a společně se vrátili na místo dohody. Chami čekala poměrně ležérně, seděla na Naově nehybném těle. Jejich práce byla dokonaná, mohli jít. Chami hodila nehybného Naa přes rameno a Raikageho si vzal Naeki a Aemu. Byl těžký, to se mu muselo nechat. Táhli ho pryč, nespěchali. Ale už byli také daleko pro jakékoliv pronásledování. A také na něj byli připravení.

- Přesun -
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Nov 28, 2014 6:57 pm

// Ano, skutečně spousta času na to připravit se - v jednom postu napsat, že senzibilové něco cítí a vidí, a v tom samém postu se objevit přímo v centru dění...

Faito


Bylo to jen pár vteřin. Jedna... Kashike se pohnul...dva...Kashike tasil a napřáhl se...tři... A rána sklouzla po neviditelném poli, které obklopovalo Okumuru.
Pak jsem genjutsu zrušil. I když bylo skutečně k pousmání vidět, jak se z toho ostatní "dostávají". Jako by jejich akce měly nějaký vliv. Ale vyšlo to hezky časově. Skutčně se z genjutsu "dostali".
To už tu ale opět byli nezvaní hosté i Keigo s omluvou.
"Nic se neděje. Tohle měli čekat i jiní, očividně nás to překvapilo všechy... až na Okumuru, který očividně něco tušil..."
Sledoval jsem elektrickou kouli letící do oblak.
"Proč mám takový pocit, že Kumogakure se právě předvedla jako vesnice plná nukeninů?" utrousil jsem nejapnou, urážející, leč naprosto vhodnou poznámku.
Pak jsem si povzdechl.
"Má tu ještě někdo co říct? Připadně chce nám někdo něco povědět o tom, co se tu teď stalo?" zeptal jsem se už poněkud rezignovaně.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Reina Kana Fri Nov 28, 2014 7:11 pm

Už jsem si myslela, že jsem zase řekla něco špatně, když Faito promluvil. Na srazu, že by on někoho zabil? Rinnegan prohlédl genjutsu ale já se z nějak nějak nemínila rychle dostávat, ani jsem nemusela vynaložit síly, když ho Faito poté zrušil sám. Co se dělo hned vzápětí mě sice překvapilo, ale v hlavě mi blesklo hlavou, že by Raikageho už nemuseli ani vracet, aspoň bych nemusela splácet dluh. Moje ochranka byla stále ve střehu, za to jsem byla ráda. Po vyřčení Faitovi výzvy jsem si jen prohlédla své nehty a popraskané ruce.
"Já si myslím, že máme všichni pro dnešek dost. Další sraz navrhuji bez ochranek." postavila jsem se a obešla tu svou a podívala se na ostatní.
"To co se stalo, to komentovat nebudu jen říkám tentokrát jsem opravdu ráda, že v tom nemám prsty a měli by jste možná zvážit mé nové postavení a označit ho za méně špatné. Jsou tu daleko horší problémy než já. Jak řekl Mizukage na začátku, nevšímejte si nás a my budeme ignorovat zase vás."
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Nov 28, 2014 7:19 pm

Než jsem se nadál, ti buzíci už byli včudu. Proto jsem se jen podíval na bráchu a dal mu pohlavek s výserským úsměvem. "Jak dlouho ti trvalo, než si vůbec zaregistroval, co se tu děje? Ty páčko." Usmál jsem se a při informaci, kterou sdělila Reina sem i jen rozzářili oči. Konečně nebudu muset chodit na takové místo plné nudy a vyčerpavajících, srdceryvných slov těch mamlasů s kloboukama. Doufal jsem, že za chvilku vyrazíme a ten muž z Kiri (Kashike) mi vnuknul super nápad. Sice to bylo maximálně mimo jejich téma, ale tentokrát jsem promlouval k ochrankám, ne až tak kagům. Pokud to chtěli slyšet, mohli, mě to vlastně bylo uplně jedno, jestli to uslyší, nebo ne!
"Fajn, vyslechly jsme si srdceryvný proslovy, koukli se na pěkné divadlo Kumogakure no Sato a co to takto zapít v baru? Přidá se někdo?! Hééé?!" Nadšeně jsem vytáhl peněženku a podíval se na všechny okolo, včetně na Kashikeho. Ten chlap se mi zdál nějakej divnej, ale možná by mohl mít dobrý kydy, kdyby se napil, no ne?! A bylo mi jasný že naše blonďatá mrtvolka by si taky dala aspoň panáka. Taky mě zajímalo, jestli se dá mrtvola ožrat...hah, kdyby jo, dělal bych si z ní do konce života prdel, že je to zombie, určitě by musela mít ty němé pohyby a obličej jako zomibe!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Fri Nov 28, 2014 7:21 pm

Po tady seběhlých činech co se událi před pár minutami, jsem si všiml, že jediný kdo zůstal naprosto bez reakce jsem byl já a Tsukikage. Proč asi? Že by jsme si byli schopni odhadnout sílu nepřítele a tím si z nich nedělat žádnou velkou bouli na hlavě? V hlavě mě napadala spousta možností proč by se Tsukikage nehnul, no zatím jsem nehodlal nic řešit a jen se k němu lehce naklonil " Myslím že by jsme měli jít, nic se tu nevyřeší a je to ztráta času" Poté jsem trošku zvýšil hlas " Aby se tady něco vyřešilo, tak by se Kage a jejich ochranky museli chovat jak dospělí lidé a né hádat se jak děti na pískovišti " Poté jsem se opět narovnal, ale můj pohled nejvíc směřoval na skrytou mlžnou, jelikož to vypadala jako banda tupců, tak co jsem si o tom mohl myslet, ale vlastně vedl ve Faito, takže zas tak velké překvapení to nebylo.

(neber si to osobně Faito ! Very Happy Ruki hold nemusí Faita doufám že to chápeš ! Very Happy )
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 5 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru