Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Údolí Konce

+20
Takeru
Nukenin
Rokuro
Keigo Nakagami
Risoku Yotsuki
Shinobi
Tetsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Kawa no Daimyo
Niboru no Kentaro
Seishi Kogeki
Yotsuki Sorata
Akasuna no Ruki
Hokori Mai
Hyuuga Mikomi
Nizashi Shiroi
Crystal Takaishi
Kashike
Faito Dansaku
Reina Kana
24 posters

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Údolí Konce

Příspěvek pro Reina Kana Sun Aug 24, 2014 8:11 pm

First topic message reminder :

Údolí Konce se nachází na cestě mezi Skrytou Listovou a Skrytou Zvučnou. Krátce po založení Skryté Listové zde bojovali dva nejmocnější ninjové své doby, a to zakladatel Listové Hashirama Senju a Madara Uchiha. Jejich souboj vstoupil do dějin světa shinobi a povídá se o něm hodně příběhů. Jen málo kdo ví, co se během bitvy skutečně stalo. Na počest této bitvy se postavily sochy jak Hashiramy tak i Madary, které lemují vodopád. Sice už je to něco přes 300 let co se bitva odehrála, ale dodnes si o ní lidé povídají. Kdokoliv přijde na místo Údolí Konce, musí být uchvácen velikostí soch. Obě sochy jsou sice už značně poškozené časem, ale i tak připomínají místo dávné bitvy.
Údolí Konce - Stránka 2 830px-11
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Fri Nov 21, 2014 4:37 pm

Vypadalo to tak, že se tyto dvě dobře znaly. Já jsem však nic neříkajíc přešel za křeslo Reiny, která si do něho sedla. Byla jsem tu přeci jen jako její doprovod takže jsem se nijak nevměšoval do konverzace mezi nimi. Nejsem ani zdaleka na jejich úrovni. Dával jsem však bedlivý pozor na své okolí  a vyčkával na další Reininy pokyny.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Nov 21, 2014 7:55 pm

Faito

Po chvíli jsme dorazili na místo setkání. Už tu byla Daimyo země Čaje, nějací ti nevýznamní kagové a důležité osoby a samozřejmě Reina s doprovodem.
Crystal se to tu rozhodla udělat útulné. Ne, že bych jí za to byl vděčný. Pozdravil jsem všechny lehkou úklonou a počkal, až dojdou ostatní. Skříňku jsem ale nepouštěl z ruky.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Kashike Fri Nov 21, 2014 8:42 pm

Dojdu na místo a stoupnu si za Faita. Po cestě jsem si nasadil svou masku, takže zakryji svou tvář a tím i své oči. Jen tak tam stojím, naprosto uvolněně a jen čekám co bude. Co 10 minut si prohlédnu okolí do jednoho kilometru pomocí Kiriganu, což ale nikdo z přítomných nemohl poznat.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Reina Kana Fri Nov 21, 2014 8:48 pm

Všimnu si příchozích, nehodlám se postavit jen Faitovi pokynu k dalšímu krystalickému křeslu.
"Lorde Mizukage." kývnu na něj na pozdravem a dám si nohu přes nohu, jestli takhle se budou vláčet všeci, tak to bude zábavné
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Fri Nov 21, 2014 8:57 pm

Konečně jsme dorazili na místo. Místo velmi protřelé. Jak neoriginální pořádat schůze a podstupovat souboje, které ti nahoře považují za "klíčové" právě zde. Já měla toto místo ráda, pokud jsem měla v plánu podstoupit trénink, na který zkrátka v Konoze není dostatek prostoru. Nostalgicky jsem se pousmála. Když jsme se však dostali blíže k ostatním účastníkům tohoto čajového dýchánku, zůstával můj výraz neutrální.

Stanula jsem opodál, možná jsem působila dojmem nezúčastněného pozorovatele. Trpělivě jsem vyčkávala, co se bude dít. V očekávání jsem si nenechala ujít žádný pohyb a žádný zvuk. Měla jsem takový zvláštní pocit, že se něco semele. Ostatně jako na každém srazu Kage.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Nov 21, 2014 9:36 pm

Faito

Díval jsem se na krystalová křesla s velkou nedůvěrou. "Reino..." řekl jsem prostě a neutrálně. Rozhodně jsem byl nervózní. Nehodlal jsem připustit, že se tu něco stane.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Nov 21, 2014 9:51 pm

Dorazil jsem na místo, kde rázem má veselá nálada vyprchala, neboť jsem uviděl za jakých podmínek se toto má konat. Tak úplně jsem nechápal to, že budeme pravděpodobně venku. Co když začne pršet? Na komfortu ale u těchto setkání příliš nezáleželo. Navíc bylo pochopitelné, proč to pořádají za takových to podmínek a ne někde ve vesnici. Žádný další Kage očividně nechce riskovat to, že přijde o vesnici stejně jako Daimyo Sora no kuni.

Jakož to správný shinobi Tsukigakure no sato jsem přišel na toto setkání k večeru, kdy již měsíc začínal jasně zářit nad hlavami všech zde přítomných. Přicházejíc zahalen rouškou temno temných stínu večera a v patách majíc Rukiho, jakož to mé eso vůči Reině. Tu se ukázala první nevýhoda toho, že tento sraz není v nějaké budově. U něčeho takového se vždy počítá s tím, že se to protáhne přes několik dnů, jelikož silně pochybuji o tom, že se na něčem shodneme do pěti minut. Pokud by tomu tak skutečně mělo být, svou přítomnost zde bych považoval za zbytečnou.

Mou osobu bylo možné 100% identifikovat až když jsem se nacházel již v těsné blízkosti zúčastněných, ledaže by jste měli byakugan, ale ten nemívá vlastnost takovou, že by viděl přes stěnu tvář nějaké osoby, spíš slouží k přesnému pozorování chakry etc. Jakmile jsem dorazil na místo, neříkal jsem nic. Žádný pozdrav... místo toho jsem dle tradice Kagů na srazech sundal svůj klobouk, ale stůl, na který bych jej položil jsem neviděl... že by zde někdo nehodlal pokračovat v tradicích, které určitě nemají nějaké nepodstatné odůvodnění?
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Fri Nov 21, 2014 11:24 pm

Cesta s Tsukikagem byla opravdu zvláštní, téměř jsme nemluvili jsem jsem ho následoval, chtěl jsem opravdu zjistit co je to za osobu, takže doufám že to poznám podle srazu. V momentě kdy jsme dorazili na místo srazu jsem si uvědomil, že jsem zde stál s Tatsuem, nebojovali jsme zde, ale na tomto místě se rozešli naše cesty on se vydal do Kumo a já na cesty.

Tsukikage jen došel nic neřekl a sundal si klobouk, žádná reakce nic, jelikož jsem byl doprovod, tak jsem se rozhodl moc nemluvit no viděl jsem z dálky pár známých osob Reinu, Faita a z dávné minulosti Mikomi, myslím že jsem s ní mluvil 2x v životě, jestli se nepletu tak to dokonce byla i má zkoušející na zkoušce chuuninů, opět lehce jsem si zavzpomínal. No na Faita moc dobré vzpomínky nemám, vlastně tu osobu nemám rád, když já jsem byl Reinina pravá ruka on byl ta levá co jí zradila, nebýt mě a Tatsua Reina by pravděpodobně zemřela o něco dřív kvůli němu. Souboj s ním by pro mě neměl cenu, vím že je to genjutsu mistr, jenže na Uchihy genjutsu neplatí, což byla jeho nevýhoda vůči mě, ale co já vím třeba už našel nějaký způsob jak by proti mě mohl bojovat. V koutku duši jsme si přál, aby tady někdo udělal trošku nepořádek a byla by akce, přeci jen když jsem chodíval na schůzky s Reinou nejednou jsem tam usl a dostal od ní za to pohlavky a nadávky za chování ve společnosti.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Keigo Nakagami Sat Nov 22, 2014 8:02 am

Poté, co jsem se v centrále dovybavil a vyměnil jsem si poškozené věci, jsem vyrazil s Mizukagem na cestu. Byl s námi i Kashike. Samozřejmě jsem ho pozdravil, ale nevěděl jsem, jak na mě bude reagovat. Přeci jen, od TÉ události jsme se neviděli. Zkusil jsem se ho po cestě optat, jak mu je, ale nechtěl jsem to moc rozpitvávat a zabíhat do podrobností.

Když jsme konečně dorazili... no, představoval jsem si to tu trochu jinak. Honosnou luxusní budovu, kde budou mít Kagové maximální pohodlí pro svoje zadky, jak jsou na to zvyklí. Todle jim ale jenom prospěje. Křesla byl podle mě taky zbytečnej přepych, troška stání by jim určitě přišlo vhod, když pořád jenom seděj za stolem. Nebo snad ne?
Postavil jsem se kousek za Mizukageho-sama, po jeho levé ruce. Na obličeji jsem měl masku a zpod ní jsem sledoval všechny přítomné, bedlivě čekajíc, co bude dál. Slyšel jsem, že se Kágové mezi sebou moc nemusejí, což by mohlo být zajímavé a nemusela by to být až taková nuda, jak se domnívám. Přeci jen, na bandu hádajících se politiků je vždycky zajímavá podívaná.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Nov 22, 2014 10:20 am

Faito

Zatím všichni kagové přicházeli velice nespokojení. Jistě mě stihne kritika za to, že sraz kage nebyl pod střechou, nebyl chráněný proti případným útokům, nebyl pohodlný. Ale je válka. Všude vládne strach. Nechat přijít nejsilnější shinobi k sobě do vesnice by byla pošetilost, na kterou by nikdy nikdo nepřistoupil.
Kontroloval jsem místa. Ještě tu skoro nikdo nebyl. A to se mi nelíbilo. Naklonil jsem hlavu ke Keigovi a Kashikemu.
"Zajistěte perimetr, něco se mi tu nelíbí..." řekl jsem polohlasně. Sám jsem si u sebe nechal jen Hyuugu, ale i k té jsem po chvíli promluvil.
"Vaše místo je u praporce Konohy. Pokud chcete, můžete jít. Bylo mi ctí hostit Vás..."
I v této napjaté chvíli jsem se pokusil o úsměv, ale bylo jasné, že mi do smíchu rozhodně nebylo. Přeci jen chyběl Kentaro, chyběla Amekage, chyběl jakýkoli zástupce Suny a Iwy, což nebylo dobré vzhledem k tomu, že se bude rozhodovat o jejich budoucnosti.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sat Nov 22, 2014 11:45 am

Ani slepému by neuniklo vzrůstající napětí. Několik významných osobností nám stále scházelo a Mizukage zdá se, nebyl z tohoto faktu právě nadšený. A už zase se stával paranoidním.
"Když dovolíte, své místo si určuji prozatím sama. Nemám důvod stát na tom místě o samotě. Počkám, zda z Konohy vůbec někdo dorazí." odpověděla se sotva znatelnou stopou hořkosti ve svém hlase. Z nepochopitelných důvodů jsem zatím cítila povinnost dohlížet na osobu před sebou.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Nov 22, 2014 11:54 am

Faito

"Ano, byl by to skutečně smutný pohled, vidět Vás tam samotnou. Nicméně jsem tím chtěl říct, že nejste náš vězeň, a nejsem si jistý, zda to tu lidé chápou..."
Podíval sjem se na všechny. Přeci jen, spoustu lidí jsem neznal, spousta lidí znala mě. Ano, byl jsem skutečně nesvůj.
"Jsem rád, že jste tu..." řekl jsem a ulevil alespň téhle vystresované části mého mozku.
No jistě, nejlepší věta před tím, než vyhlásíš válku ostatním vesnicím. Jsem rád, že jste tu, to byla zase kravina...ženský...
Zavřel jsme oči, abych se uklidnil a soustředil na to, co chci říct.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Reina Kana Sat Nov 22, 2014 12:07 pm

Nevím proč, ale byl to první sraz, kde jsem byla ze své dobré vůle a jako Otokage. Dala jsem si nohu přes nohu a uvelebila se v křesle. Pohladila jsem opěradla a usmála se. Čistá práce, pořád se zdokonaluju. Sledovala jsem po očku ostatní, někteří sebou ošívali nespokojeností, naopak já si to docela užívala. Poprvé neútočím na sraz kage. V duchu jsem si říkala, kolik z nich mě chce zabít nebo zničit. Zřejmě většina.
"Zdá se, že tady budeme ještě dlouho." pronesla jsem spíše ke své ochrance než k ostatním.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sat Nov 22, 2014 12:23 pm

Sledoval jsem okolí tak jako vždy, abych mohl reagovat, kdyby si náhodou někdo proti Reině něco zkusil. Někomu jsem možná připadal slabý, ale vzhled často klame. Nespouštěl jsem oči ani na vteřinu i když tu byla celkem nuda. Čekal jsem něco zajímavějšího na srazu kage, navíc tu ještě zdaleka nejsme všichni což mi docela dělá starosti. Měl jsem ale tušení, že tu buď začne brzy hádka nebo bitva. Něco z toho určitě. Odpověděl jsem však Reině. " To máte pravdu, bylo to vždycky takové? " Optal jsem se Reiny, jelikož nikdy jsem na srazu Kage nebyl.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Keigo Nakagami Sat Nov 22, 2014 12:48 pm

"Hai!" Řekl jsem k Mizukagemu, sklonil jsem hlavu, pak jsem kývnul na Kashikeho a zmizel jsem.
Po chvilce jsem se objevil na jedné ze soch(na Madarově). Nepoznával jsem ani jednu z vytesaných postav, ale to mě v tudle chvíli nijak nevzrušovalo.
Stál jsem na nejvyšším bodě a rozhlížel jsem se po okolí. Měl jsem odsud výhled dolů do údolí na Kage, na "příjezdovou" cestu, do lesů na obouch stranách, i na cesty v nich. Vyhlížel jsem nově příchozí i cokoliv nezvyklého, neobvyklého... třeba bandu nindžů schovávajících se v lesích, čekajících na přepadení(jak paranoidní, že? Very Happy).
Pokud jsem shledal prostor "čistým"(po velice důkladném prozkoumání okolí, a to i z druhé sochy), tak jsem Kashikemu ukázal: na oči a pak vztyčená pěst. Nepochyboval jsem o tom, že on to uvidí a ostatní ani nepostřehnou, že sem se na soše pohnul. Přeci jen, je to celkem dálka.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Nov 22, 2014 4:07 pm

Vedel som, že idem pomerne neskoro ale boli to práve neočakávané problémy, ktoré ma zdržali, takže som za to popravde ani sám nemohol. Mojou ochrankou boli dvaja Anbu, ktorých som poznal osobne ešte z dôb, keď som sám bol Anbu, takže som si bol istý, že ochranku som si vybral dobrú. Bol som zvedavý, ako to prebehne, keďže ako novopečený Kage som na takomto zraze ešte nebol. Musím uznať, že som pomerne nervózny ale to dúfam prejde. Pripravoval som si v hlave veci, ktoré by som s nimi chcel určite prebrať.  
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Seishi Kogeki Sat Nov 22, 2014 4:31 pm

Raikageho zastavila osoba, která se během vteřiny vkradla před Raikageho a jeho ochránce. Nebyl to nikdo jiný, než jeho starý dobrý známý- Seishi Kogeki, bývalý Raikage a Kumogakure no Sato tajně hledaný "zločinec". Na jeho tváři byl až příliš klidný výraz, s úšklebkem se díval do země. Ten byl však skrytý pod maskou, avšak svoji vnitřní energii nelze skrýt za žádný kus opracovaného dřeva.
"Kumogakure no Sato tě propouští z tvých nynějších služeb, jsi nahrazen. Rozkaz Starších." začal a ochránce po pravé ruce Raikageho uposlechl. "Bude mi ctí vás doprovázet, Raikage-sama." ten hlas Raikage znal, ale musel moc dobře vědět, že bojovat zde by byla sebevražda.
"Zpráva od Starších, Raikage-sama." předal mu lístek a zařadil se po jeho boku. Čekal na reakce.

Mám pro Vás návrh, Raikage-san. Nedělejte si to těžší než musíte.

Seishi Kogeki
Seishi Kogeki
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 30
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Kashike Sat Nov 22, 2014 4:31 pm

Přikývnu Faitovi na rozkaz a rozšířím oblast, kterou prohlížím Kiriganem. Detekuji všechny živé formy, přeletím od Kagů k zvířeně v okolí, prověřím jestli nejde o henge a když jsem s výsledky svého pátrání spokojen, obdržím i signál o kolegy. Pak se Faita lehce dotknu na zádech, tak aby ten pohyb před ostatními zakrývalo jeho vlastní tělo. Začnu mu klepat prstem... vše čisto... prověřuji co 10 minut
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Nov 22, 2014 4:39 pm

Kto by povedal, že sa tu ukáže práve, keď idem na sraz. Popravde od neho bolo pomerne riskantné sem ísť, lebo som ho mohol napadnúť a možno by sa zapojili aj ostatný kagovia a to by bolo len v môj prospech. Lenže tým by som ukázal, že má Kumogakure problémy a to by nerobilo dobré meno, preto som to radšej neurobil. "A kedy sa o ňom niečo dozviem?" Opýtal som sa ho pri tom som stále pokračoval v ceste, aby som sa mohol dostať na to dohodnuté miesto. Mať jeho ako ochranku je možno aj výhoda, predsa len sám viem, ako silný je. Len či by mi ju robil ak by  k niečomu došlo.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Seishi Kogeki Sat Nov 22, 2014 4:44 pm

"Na Vaši hlavu je vypsaná odměna, Raikage-sama." oznámil.
Jeho hlas naznačoval, že toto je skutečnost, kterou by měla osoba jeho ražení vědět. Obzvláště v případě, kdy se jednalo o jeho samého. Seishiho oči bloudily po okolí, hledaly cokoliv, co by jen naznačovalo přítomnost někoho dalšího.
"Určitě si na tu skupinu stále pamatujete." snažil se mu připomenout jejich první setkání. "Lovci. Až tak jednoduše si říkají. Ale rozhodně to nejsou pouze obětováníhodní posluhovači- dokonce i vy byste jim mohl bez pomoci po určité době podlehnout. A Starší vás ve Vašem pádu pouze podpoří." byl to šepot.
Klidný a tichý hlas jak jsme kráčeli dále cestou na místo určení.
"Jaké jsou Vaše plány s tímto světem?"
Seishi Kogeki
Seishi Kogeki
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 30
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Nov 22, 2014 9:37 pm

Čas ubíhal, a jak se zdálo, nikdo neměl v plánu začít. I když se čekalo než dorazí ostatní jako Kentaro, začít měli. Kdo ví, kdy dorazí? To zde budeme čekat až do dalšího dne? To snad ne. Kentaro-dono není ten typ člověka, který přichází pozdě, ledaže by k tomu měl pádný důvod. Je milé od pořadatelů tohoto srazu, že chtěli dopřát všem přítomným trochu vzrušení tím, že zde nedali židle a stůl a nezastřešili to tady, ale už tu čekám nějakou tu dobu a ještě se nezačalo... myslím, že je nad míru jasné, že se toto protáhne, a Já osobně nehodlám konverzovat ve stoje, ba spíše jen tak postávat a poslouchat to nic ne dění.

"Ruki která ze zemí, které si navštívil v Tvých dobrodružství, Tě nejvíce okouzlila?" Zeptal jsem se Rukiho po tom, co mi začal vadit fakt, že jsem s Rukim od přijetí do Tsukigakure no sato nevyměnil ani jedno slůvko. Toto ale nebyl jediný důvod, proč jsem narušil toto tak krásné ticho v mém blízkém okolí. Měl jsem v plánu touto na oko nevýznamnou otázkou docílit něčeho velkého, zda se mi to povede, uvidíme, ale nejedná se o záležitost pár postů.

Sám jsem příliš o Rukiho minulosti příliš nevěděl, takže se alespoň něco bližšího o něm dozvím. Neviděl jsem význam v tom, držet svůj klobouk Tsukikageho v rukou, a tak jsem si jej dal zpátky na hlavu. Ostatní Kagové očividně nechtějí pokračovat v tradici ukládaní klobouku Kagů do kolečka na stůl, tak tedy mají, co chtějí.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Reina Kana Sat Nov 22, 2014 9:41 pm

"Já nevím Nizashi, vždycky jsem tam přišla na poslední chvíli a to už to bylo zábavnější." ušklíbla se, ale nespustila oči z Rukiho a Tsukikageho. Takže se tam dostal, když dělá Tsukikagemu ochranku, šikovnej kluk, věděla jsem, že je po mamince. Pousmála jsem se a sledovala ostatní a jen si povzdychla, že se ještě nezačalo. Přemýšlela jsem jestli mám začít já, ale pak jsem se jen významně podívala na Crystal a znovu zaměřila pohled na Rukiho
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Sat Nov 22, 2014 10:02 pm

Zdálo se, že jsou již všichni přítomní, ale přesto jakoby by se na někoho čekala. Jak paranoidní, jelikož se čekalo na člověka, který ani nebyl Kage. Místo toho se jednalo na oko o pouhého radního. Kdyby jste se ale zadívali na jeho práci blíž, zjistili by jste podle výsledku, že se nejedná o pouhého radního, ale o geniálního stratéga, kterému sice vše nevyjde podle plánu, ale vždy na tom něco vytěží. Totéž mělo platit pro tento sraz.
Netahal jsem se takovou cestu, abych slyšel naříkat ostatní nad tím, že pociťují nedostatek toaletního papíru ve svých vesnicích. "Dobrý večer, přeji." Promluvil jsem, jakmile jsem se dostavil na místo setkání. Zarazilo mě, že se bude konat za takových to podmínek, a tak jsem si nemohl odpustit i kdyby jen malé rýpnutí. "Jak je vidno, shinobi aliance v posledních dnech trpí nedostatkem financí, když se nezmohla ani na sezení na jakési úrovni." Má slova byla jako obvykle ostřejší než meč. Na sraz mě doprovázeli dva shinobi z jednotky Sabisu. Nechtěl jsem sebou brát někoho mimo organizaci... přesto se zde nějakým zázrakem ocitla Hyuuga Mikomi, vedoucí sboru Hyuuga policie. Copak dělá shinobi zaměřená na vnitřní bezpečnost vesnice zde na srazu?
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Nov 22, 2014 10:20 pm

"Můžete být rád, že se Otokage postarala alespoň o prozatimní sedadla." pokynula jsem všem přítomným, aby usedli do křesel, které Reina vytvořila jen co přišla.
"Vítejte všichni, zde v Údolí konce. Lord MIzukage si požádal o svolání tohoto srazu ráda bych mu předala slovo pokud nebude mít námitky. Amekage se zřejmě trochu zdrží." vzala jsem tedy po oční výzvě začátek do svých rukou, ani já jsem neměla v plánu tu sedět dalších pár dní.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Nov 22, 2014 11:45 pm

// Postnu zítra
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru