Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Údolí Konce

+20
Takeru
Nukenin
Rokuro
Keigo Nakagami
Risoku Yotsuki
Shinobi
Tetsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Kawa no Daimyo
Niboru no Kentaro
Seishi Kogeki
Yotsuki Sorata
Akasuna no Ruki
Hokori Mai
Hyuuga Mikomi
Nizashi Shiroi
Crystal Takaishi
Kashike
Faito Dansaku
Reina Kana
24 posters

Strana 4 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Údolí Konce

Příspěvek pro Reina Kana Sun Aug 24, 2014 8:11 pm

First topic message reminder :

Údolí Konce se nachází na cestě mezi Skrytou Listovou a Skrytou Zvučnou. Krátce po založení Skryté Listové zde bojovali dva nejmocnější ninjové své doby, a to zakladatel Listové Hashirama Senju a Madara Uchiha. Jejich souboj vstoupil do dějin světa shinobi a povídá se o něm hodně příběhů. Jen málo kdo ví, co se během bitvy skutečně stalo. Na počest této bitvy se postavily sochy jak Hashiramy tak i Madary, které lemují vodopád. Sice už je to něco přes 300 let co se bitva odehrála, ale dodnes si o ní lidé povídají. Kdokoliv přijde na místo Údolí Konce, musí být uchvácen velikostí soch. Obě sochy jsou sice už značně poškozené časem, ale i tak připomínají místo dávné bitvy.
Údolí Konce - Stránka 4 830px-11
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Seishi Kogeki Sun Nov 23, 2014 6:24 pm

Faitův křik se nesl okolím ještě dříve než jsem se zařadil k Raikagemu, ale můj výraz dával jasně najevo mé myšlenky. Nobody cares. Jakmile jsem se na všechny otočil zpět, viděl jsem Reinu plácat se na zemi jako ryba na suchu.
""Otokage". Abych Vám objasnil situaci. Raikage-san pouze požádal o mou pomoc jakožto nezkušený ve své funkci, jakožto bývalého Raikageho. A měla byste si uvědomit, jak rychle tenhle váš "mrtvý život" můžu ukončit." uchechtl jsem se nad Naovým předešlým proslovem.
"Nejste tak mocná, ani Edo Tensei vás neochrání před hněvem Kumogakure no Sato, pokud budete stále stejně arogantní. A pokud v tom hodláte pokračovat, roztrhám vás na kusy a každý kus zapečetím v jiné části země." byla to tvrdá výhružka, kterou jsem narozdíl od těch jejích byl schopný dodržet. V této chvíli jsem došlápl a můj krok zvedl prach před určitou osobou- tou byl Nao. Stál jsem před ním, zakrývajíc ho pouze z části.
"Kdokoliv má otázky či pochybnosti, může je položit." řekl jsem klidně a následoval "Kdokoliv má nějaký problém, mohu ho snadno vyřešit." Nao měl zjevně mozek, i když jeho arogance byla také donebevolající.
Jsem schopný diplomatického jednání, ale zde už nebylo co diplomaticky řešit.
Seishi Kogeki
Seishi Kogeki
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 30
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Sun Nov 23, 2014 6:45 pm

Zcela nečekaně jsem to cestou nikde nezakepmil a opravdu jsem přišel. Jasně, nebylo to zrovna z toho důvodu, že bych byl tak loajální a natěšený dělat někomu ochranku, ale rozhodně to mohla být zábava a tu jsem si nechal jen málo kdy ujít. Taky už tu byl Tatsu a bez toho jsem si obvykle nedával ani ránu. Už z dálky jsem slyšel ty jejich hrdinský proslovy a pro sebe jsem se ušklíbl. Jo.. to vypadá na moc zábavnej večer.
Aniž bych si někoho všímal, šel jsem rovnou za Tatsuyou, vzal mu cigáro z pusy a sám si potáhl. Ah, ta zatracená závislost. Když jsem vyfoukl namodralý kouř, pohledem jsem si projel všechny přítomné. Na malou chvíli jsem si pomyslel něco o srazu buzíků, ale nebylo třeba svou myšlenku bratrovi sdělovat. Byl jsem si jistý, že ví, na co myslím.
Po chvíli ticha jsem se k němu naklonil. "Blondý dostává celkem na pr*el.." poznamenal jsem s lehkým úšklebkem. "I když od těhle by mi to žíly fakt netrhalo." znal mě, bylo mi to fuk. Člověk by řekl, že alespoń ti Kage jsou kultivovaní.. haha, dobrej fór!
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Nov 23, 2014 6:46 pm

Měl jsem sto chutí ty dva vykuchat a předhodit jejich těla hladovým vlkům ze vzdáleného severu. Taková arogance a drzost, kterými disponovali neznala mezí. Kdyby ale dostali přes držku, určitě by se utíkali schovat do nejbližšího rohu. Je mi absolutně jedn kdo to je nebo čím byl. Kdokoliv takhle mluví si zasluhuje jedině smrt nebo něco horšího. Věřím, že se jednou najde někdo kdo tyhle dva pověsí za koule a nechá je tam vyset dokud jejich těla neseschnou a nepromění se v prach. Slova Reiny mě však uklidnila i když mě pak znovu rozčílili. Vrátil jsem se k nově příchozímu a Reině. Vzal jsem si od něj cigaretu, ale prozatím jsem si nezapaloval, možná později. I když jsem nekuřák. Neříkal jsem raději nic, čekal jsem že brzy odejdeme.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Nov 23, 2014 7:08 pm

No a prosím... rázem jsme tu měli spor, kdy se zdálo, že se všichni pobijí. Ani trochu mi to nevadilo, jelikož jsem něco takového plánoval, ale v momentální chvíli mi to přišlo naprosto nevhod. Všichni se zde začali chovat jako opice, konec konců jako na každém srazu, od srazu, který byl ztvárněn v Narutu, až po minulý sraz, kterého jsem se účastnil jako Tsuchikage, se takto většina lidí chovala, ale minulý sraz by šlo v porovnání s tímto považovat za bezproblémový, i když na něm byla vyvolána sedmá velká válka ninjů. Jsem ten typ člověka, co si potrpí na autoritách, a proto mě výstup Kumogakure no shinobi podráždil ještě více než-li samotného Mizukageho, kterého se to týkalo. Ať už se jednalo o kohokoli, třeba i o minulého Raikageho... nebo prvního Raikageho, nemá se co ozývat bez vyzvání, jelikož zde je pouze jako doprovod! Když musím něco říct, tak aspoň na úrovni... a při nejmenším neopakuji slova, které ani ne před minutou řekl někdo jiný, v tomto případě Já.

Podle stylu, jak jsem to sepsal, by se zdálo, že to ve mně vřelo, ale ve skutečnosti tomu tak nebylo. Jen jsem s neutrálním výrazem na tváři pozoroval toto velmi špatně zahrané divadélko, přemýšlejíc, jak na situaci vytěžit. Atmosféra pořád houstla, a jak se ukázalo, Reina se rozhodla ukázat shinobimu z Kumogakure no sato jeho místo, a však neúspěšně. Seishi si myslel, že svým raiton no yoroi si zde může hrát na toho hlavního, ačkoli tato schůze vůbec nebyla o jeho osobě. Sám jsem si byl velmi dobře vědom Faitových schopností, jelikož proti mě již stál, respektive proti jedné z mých části, a tak jsem si uvědomoval to, že jakýkoli ukvapený krok z Seishiho strany se mu může stát osudným. Faito si nezaslouží přezdívku mistr genjutsu jen tak. Jelikož jsem již přišel do styku s jeho pár technikami, věděl jsem jak je spouští, a tak bych se pravděpodobně z jeho genjutsu schopen dostat byl, když bych jej tímto automaticky poznal, a však pouze v případě, že by nezvolil techniku, s kterou jsem se do styku nedostal. Toto o ostatních zde říci nelze.

Mizukage se tuto sebranku rozhodl jaksi uklidnit, ale očividně už nikdo nebral v potaz to, že jsme zde byli pozváni, a tak by jsme měli respektovat požadavky hostitele. Mizukage nás vyzval k tomu, aby jsme si zpátky sedli... jenže Já jsem si ani předtím nesedl, jelikož jsem považoval krystalické křeslo tvořeno bývalou největší hrozbou tohoto světa za nepřijatelné k odpočinku.

Ono připadám si trapně, když považuji tuto sebranku přede mnou za bandu opic, ale každý reagoval bez jakéhokoli promyšlení důsledku jeho jednání... copak se chtějí pustit do další velké války ninjů? Pokud ano, Iwagakure no sato a klidně by jim dle mého názoru postačila na nějaké to vyřádění na bitevním poli. Ne že by mě další válka nelákala, ale momentálně jsem to na seznamu neměl, spíše válku ano, ale další velký konflikt ne. Pokud to není důkladně promyšlené, je to jen ztráta času, která vede jen k malému bezvýznamnému zisku. Zdálo se, že tento sraz se již dále diplomaticky vyvíjet nebude, ale noc je ještě mladá a ledaco se může ještě změnit.

Ve chvíli, kdy jsem uznal za vhodné jsem promluvil. "Obávám se, že si zde přítomní nejsou vědomi významu vlastních slov a jejich dopadu na běh lidstva. Všechny zde přítomné lze považovat za elitu vesnice, jelikož když zrovna nejste Daimyo nebo Kage, jste jejich spolehlivá ochranka, a proto by jste jako elita vesnice měli zvládnout sebe ovládaní." Sebe ovládání je nepochybně důležité, jelikož určuje, jak se na Vás ostatní dívají jako na srazech takovýmto podobným, a jak Vás vidí, má za následek to, jak s Vámi jednají. Pokud by tedy rádi, aby byli respektování, všichni by měli zaujmout zpátky své pozice vedle Kagů, kteří se uvelebí v sedě na křesle nebo v mém případě ve stoje vedle krystalického křesla. Uklidňovat se ani příliš nemusí, ale měli by se začít ovládat. Jen ať v nich to vře, ať mají potřebu něco říci, přeci jen kvůli tomuto jsme tady, aby jsme všechno takového probrali, ale když vytasíte přes tisíc témat k probrání a ještě k tomu najednou, nejen že zde zestárneme, ale navíc v tom, co by jsme probrali, se ani nevyznáme.

"Pokud Vás chápu Mizukage-dono, jste pro zrušení aliance?" Z Mizukageho slov to vyplývalo, když řekl, že nepodporuje stálost aliance, ale zda to tak skutečně myslel, zjistíme. "Pokud ano, navrhuji s tím ještě chvíli počkat, i když lidé různých kultur se těžce na něčem domluví, takové to alianční srazy jsou potřeba, třebaže jen kvůli tomu, že jsem dlouhou dobu neviděl tolik významných lidí po hromadě. Navíc jako bonus mám i uzření legendární Reiny Kany na vlastní oči." Tímto jsem měl v plánu tuto napjatou atmosféru trochu uvolnit, i když na úkor vlastní autority. Stálo to ale za to. "Uchovejme si tedy svou důstojnost a pro tentokrát se držme zkrátka. Nejsme zvířata, takže navrhuji začít znovu, ale tentokrát etičtější cestou." Na etice, chování a takových věcech jsem si vždy potrpěl, uklidňovalo mě to, třebaže nyní pocitem stability nebo kdysi za dob, kdy jsem zastával funkci Tsuchikageho, chaosu.

Pobuřovalo mě, že osoba, která by měla mít na starosti ostatní Kage držet na uzdě ani nepískla. Jistě... jedná se o půvabnou Daimyo Sora no kuni. Tady mohla alespoň využít své docela dobré vztahy s každou vesnicí, kromě Tsukigakure no sato a dalších... "V případě, že se tedy rozhodnete pro tentokrát ovládnout a potlačit to zvíře v každém z Nás, mám návrh, který by mohl alespoň částečně ukojit Vaši nenávist vůči tomu druhému a jaksi stabilizovat situaci ve světě." Ano... měl jsem nápad. Zda se bude jevit ostatním jako vyhovující, uvidíme.

Ani v této chvíli jsem Rukiho neignoroval, i když jsem s ním již poměrně dlouho nepromluvil. "Ruki myslíte si, že lidé jsou schopní dojít k vzájemnému porozumění?" Zeptal jsem se Rukiho opět tak, aby mě každý zde slyšel. Nagato měl za to, že tohoto lze dosáhnout pouze bolestí a utrpením... Obito s Madarou považovali za jediné východisko Tsuki no me. Co napadlo tedy mě? Kupodivu se nejednalo žádný ultra zločinecký plán, ale v plánu na tom vytěžit jsem měl. (Mělo by se stanovit pořadí, které by jste všichni měli respektovat, takže nějaké návrhy?)
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Nov 23, 2014 7:30 pm

Faito

Stál jsem stále uprostřed kruhu a litoval Kashikeho a Keiga, že na mě musí dohlížet. Prakticky každý byl nanejvýš pár kroků od toho, aby mě zabil. Každý ze zde přítomných mohl udělat ten jeden pohyb a vrazit mi katanu do srdce. Rozhlížel jsem se s pobaveným úšklebkem po ostatních a když promluvil Tsukikage, jen jsem se ještě víc usmál.
"Jakou Alianci? Už rok zde žádná není... Jak jsem řekl. Kirigakure stála sama a sama stát bude..."
Načež jsem se otočil k Seishimu zády a došel jsem na své místo. Tam jsem si prostě sedl na křeslo Reiny a pozoroval, co se bude dít. Jen, ať se povraždí. Ať zaútočí, na koho chtějí. Lidé bez respektu, bez víry. Ani na vteřinu nepřemýšleli o tom, co jsem řekl. Vyhrkli první věc, která jim přišla na mysl. Ano, i nad touhle možností jsem přemýšlel dlouhé večery v kanceláři. Jen jsem nevěřil, že skutečně všichni budou tak moc posedlí a hloupí. Mohli vnaprostém klidu střádat síly a pak vyrazit ze tmy. Oni se raději budou klepat v koutku a čekat, až přijde Kirigakurská armáda. No pro mě za mě...
Sledoval jsem celou tuhle scenérii a jen u jednoho člověka mi úsměv povadl.
Neměl jsem ji sem vodit...


//Navrhuji nejdřív kagové, pak daimyo, pak ochranka.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 23, 2014 7:31 pm

"Vy môžete spochybňovať čo chcete. To, ako si ja zariaďujem veci do toho vás maximálne nič. Taktiež či sa hodím na post Kageho alebo nie na to sú už iný, aby to posúdili, to isté môžem povedať aj ja o Vás." Je možno pravdou, že som mal celú dobu hovoriť len ja a nemal som nechať do toho vstupovať ochranku, lenže na to už bolo neskoro a svoje rozhodnutie späť brať nebudem. Ja som si vážil svojich shinobi a preto som ja bral ich názory, ako za svoje, ak boli podľa mňa dobré a tomuto človeku vedľa mňa, teda bývalého raikageho tak toho názory som ja uznávať mohol, lebo aj keď už nebol na svojom poste a bol uznaný za nukenina stále robí všetko pre to, aby sa mala Kumogakure čo najlepšie. Ak by ste sa ale pokúsili ukľudniť niekoho z mojej ochranky márne by ste sa o to pokúšali. Nebol som ja jediný, kto mal v sebe zášť proti Otogakure a samotnej Reine oni jej mali o mnoho viac a takých temperamentných ľudí v Kumogakure nájdete ešte plno, no ja už som ale pre zmenu mlčal a nevyjadroval sa ďalej, lebo som nechcel prilievať viac oleja do ohňa po tom, čo sa to tu snažil Tsukikage ukľudniť. No svojim ľudom som nedal pokyn na to, aby sa nevyjadrovali alebo, aby do toho prestali vstupovať. Je pravda, žeby Naoo mohol trocha krotiť svoj jazyk a prestal nadávať Reine ale to už by to nebol on. Onedlho týmto pokračovaním sa stane maximálne to, že aj zo mňa sa tu stane cholerik a vybuchnem aj ja.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Sun Nov 23, 2014 7:36 pm

Když Reinu zasáhl blesk a odhodil jí pomalu jsem se natahoval, abych jí zachránil, ale v tom jsem zahlédl jak už jí někdo pomohl a uvědomil si, že už nejsem její ninja a navíc je nesmrtelná, tak proč se tím obtěžovat. Víc mě zaujal ninja co jí zachránil, kosti co mu vylítli z těla. Co to bylo za techniku? Už jsem o této schopnosti slyšel, ale bylo mi řečeno, že tento klan je vymřelí. Svou velkou cestou jsem prošel mnoha zeměmi, všem jsem říkal různé důvody proč jsem to dělal, avšak pravda byla jen jedna. Chtěl jsem vědět odkuď se vzala chakra, jak vznikl můj klan jeho historii a mých předků z obou rodů. Při pečlivějším prohledávání jsem zjistil, že právě tento vymřelí klan Kaguya byli předci klanu Uchiha, ale jak je možné že se tu objevil ? Mají být po smrti již pár desítek let a nevypadal na edo Tensei. Nehodlal jsem se nijak vyjadřovat k situaci ohledně chování ninjů z Kumogakure, ani se nijak zapojovat již do této debaty pokuď nebudu tázán znám přeci své místo, avšak co mi nedalo byli urážky na Reinu. ANo byli na místě, ale co si nějaký šváb dovolí ji urážet ? Já osobně být Reinou bych požadoval vhodný trest pro něj.

Potom na mě byl svěřen pohled Tsukikageho a dal mi další otázku bez jakékoliv reakce na mou odpověď. Nad touto otázkou jsem často přemýšlel zda si lidi porozumí a ano byli tu doby, kdy se lidem dařilo si navzájem vyjít vstříct, avšak v dnešní době jsem o tom pochyboval " Když je zbavíte moci a nebo vyvraždíte problémové, tak bych tomu dal možná šanci, ale nebudu takový optimista. Pravděpodobně to není možné tisíc lidí tisíc chutí " Doufal jsem, že mi aspoň projeví nějakou reakci na tuto odpověď no stále jsem stál vedle svého kageho. O tom, když jsem mluvil zbavit lidi moci jsem nemyslel titulu Kageho a ostatních, ale chakry. Díky této jedinečné schopnosti, kterou probouzeli/využívali pouze ninjové se stali schopni i malé skupinky potlačit sílu celé vesnice, ano mluvím o legendárních Akatsuki. Jak by vypadal svět bez chakry ? Toť otázka, která mě trápila v mé hlavě.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Reina Kana Sun Nov 23, 2014 7:54 pm

Dále jsem seděla mlčela a jen se znovu mile usmívala. Umět vyslovit nadávky je nyní činnost, kterou umí úplně všichni takže tím není nikdo výjimečný. Dál jsem se striktně držela pravidel srazu a nehodlala jsem útočit, ale pokud neumí Raikage potrestat ty, co se do věcí mocnějších vložili, sama je potrestám. Tsukikageho proslov byl alespoň k něčemu a nad tím jak pronesl mou maličkost jsem se jen pobaveně usmála. Třeba si časem vyžádá i podpis. Dál jsem ignorovala řeči ze stran Kumogakure, u mě byli již v pozici, kdy se nedali brát vážně, možná proto jak se chovají jsem na ně už třikrát zaútočila a pokaždé úspěšně. Možná by se nad sebou měli zamyslet, slova jsou jedna věc, činy druhá a nerespektování pravidel a slušného chování pro mě byla známka slabosti, kterou jsem občas také projevila. Jenže stále mou pozornost měl Ruki a Tsukikage, nevěděla jsem jestli to dělá schválně, ale dost mě to žralo, asi i víc než ty urážky. Byla jsem ráda, za svou vychovanou ochranku, která věděla, co se sluší.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Nov 23, 2014 8:01 pm

Pozoroval jsem veškeré přítomné s mým pohrdajícím pohledem. Když však přišel můj bratr a vyndal mi z pusy cigaretu, jen jsem se pousmál a zapálil si novou. Jejich proslovy co měli byli hrubý asi jako hladká mouka. Obzvlášť činy těch neandrtálců z Kumo by si zasloužily našeho vzácného zlatého bludišťáka! Yééj! Nad slovy bratra jsem se musel do široka usmát. Naklonil se blíž k němu a pošeptal: "Co myslíš? Jak vysoké IQ mají tito homos sapiens, hm?" Zazubil jsem se sám pro sebe, potáhl si cigarety a jen sledoval ostatní. Tento sraz mi byl upřímně jedno. Avšak Reinin pohled na toho kluka z Tsuki mě docela dostal. Znovu jsem se nahl k bráchovi a stejně tichým tónem dodal. "Čum na to, jak na sebe všichni čumí. Připomíná mi to jednu scénku z nejmenované komedie, kdy se na konec všichni sešli v jedné posteli." Samozřejmě jsem to řekl opravdu tak tiše, že to mohl slyšet jen brácha.


Naposledy upravil Tatsuya Kaguya dne Sun Nov 23, 2014 10:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 23, 2014 9:14 pm

Toto se mi zdálo už moc na všechny. Shinobi z Kumo se skutečně nechovali jak by měli, doufala jsem, že za to dostanou patřičně za dostivyučenou a začala se tomu blížit i ochranka Otogakure. I když jsem měla Yotsukiho ráda, věděl, že se musím chovat tak jak mi přísluší úřad. Když dostala Reina eletrikou už jsem se chystala, že za ní poběžím ji ošetřit, ale uvědomila jsem si, že je nesmrtelná a nic se jí nestalo. Seděla jsem dál na svém místě s mírně otevřenou pusou sledovala vše okolo a nebyla jsem jediná ostatní Daimyo se jistě velmi dobře bavili nebo se naopak divili jako já. Menší země, měli vždy respekt k těm větším, pochybuju že to po dnešním srazu zůstane i nadále. Dnešní generace shinobi si až příliš dovolovali, kage si je neumí vychovat, jedinou reakci jsem zatím neviděla od Konohy a Kiri. Napadla mě celkem hezká myšlenka, kterou by bylo ale riskantní realizovat. Kdyby kage dělali ochranku své ochrance a ti by šli na jejich místo, zřejmě by nepřežil nikdo na tomto sraze kromě kágů jako ochranek.
Nelíbilo se mi jak se vše naváží do Reiny a Faitova slova byla nemístně ignorovaná. Tušila jsem tak trochu co se Reině honí hlavou a pokud se něco neudělá Kumogakure může očekávat později znovu další útok.
Směry vedli poněkud jinam než se předpokládalo. Byla jsem si vědoma, že Alianci už nikdo nebere vážně.
Rozhodla jsem se změnit téma s tím, že na to hlavní dojde určitě později.
"No ráda bych zde vytáhla problém menších vesnic, většině menších vesnic chybí finance pro hospodaření, pár jsem obcházela a jsou ve skutečné krizi. Někteří rolníci požadují vyšší odměnu za fyzickou práci na polích, aby uživili své rodiny a některé vesnice nemají na to jim tuto mzdu poskytnout. Myslím že mi dají ostatní Daimyo za pravdu. Nabídne se nějaká větší vesnice, že pomůže s ekonomikou menším vesnicím?" doufala jsem, že změna tématu uklidní trochu situaci a utvrdí důvod toho, proč tu vlastně jsme.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Kawa no Daimyo Sun Nov 23, 2014 9:45 pm


Kto by bol povedal, že sa v tomto veku dožijem komického predstavenia
na tak významnom mieste. Od začiatku som zo seba nevydal ani hlásku, len som zdanlivo znudene sledoval, čo sa to tu odohráva za rozruch. Dokonca ešte aj v čase, keď Faito vytiahol Madarovu hlavu a členovia mojej ochranky nejakú dobu pôsobili znepokojene, som neprejavil čo i len najmenší záujem. Konečne až po nejakej tej chvíli, keď sa to tu aspoň na malý moment utíšilo, sa mi naskytla príležitosť prehovoriť. Na môj vkus som stratil už priveľa času. Bolo nutné, aby som tomu učinil prietrž. Bez vyzvania som prerušil hádku a začal vo veľkom rozprávať.
"Vážení a... "ctení" predstavitelia ninjovskej populácie. Dovoľte mi, aby som vyjadril svoj názor na prejednávané skutočnosti," začal som akoby úctivo, no s výraznou dávkou sarkazmu v hlase. Nech som sa už chystal povedať čokoľvek, rozhodne to nebude príjemné.

"V prvom rade by som rád zaujal stanovisko správcu Tanigakure a Takumi no Sato. Dediny v našej zemi sú sebestačné a Kanagawa Gun má dosť prostriedkov na to, aby im zabezpečila nielen prácu, ale všetko potrebné k životu. Do vašich záležitostí sa teda bez ohľadu na stav aliancie nebudeme starať a očakávame, že sa ani vy nebudete negatívne angažovať na našom území. Toľko k záležitostiam mojich ninjov. Teraz zodpoviem vašu otázku," pohliadol som smerom na Crystal. Bolo zrejmé, že odteraz to už bude len horšie.
"Nie je tajomstvom, že Kanagawa Gun je najbohatšia nadnárodná spoločnosť na svete. Otázka ekonomiky je preto do značnej miery mojou parketou, ale obávam sa, že vám nebudem môcť vyhovieť. Možno to bude znieť arogantne, ale odjakživa podporujem výhradne iba tie Zeme, ktoré pomáhajú rozvoju medzinárodného obchodu a nemajú žiadne problémy s predajom nášho tovaru na ich území. Tých je našťastie čím ďalej tým viac, čo sa ale po tomto zraze očividne môže zmeniť. Prehovorím k vám teda ako majiteľ Kanagawa Gun a feudálny pán Kawa no Kuni..." zhlboka som sa nadýchol a spustil.

"Ste banda mocichtivých naničhodníkov. Váš význam vo svetovej ekonomike prechádza do záporných čísel. Hrajete sa na akýchsi pánov planéty a pritom zabúdate na skutočnosť, že po tejto Zemi chodia predovšetkým bežní občania bez kontroly nad chakrou. Páchate škody, pustošíte, zabíjate a vašimi neustálymi spormi znevažujete práva obyčajných ľudí. Tieto slová nepochádzajú čisto z mojich úst. Takéto reči v dnešnej dobe začujete pomaly na každom kroku, s výnimkou ninjovských dedín. Zamyslite sa nad vašim správaním, ktoré ste názorne predviedli i na tomto stretnutí, a potom možno pochopíte, čo vás čaká. Revolúcia v shinobi systéme je na spadnutie, vážení... a dotkne sa každého, kto sa nazýva ninjom. Myslite na to," dohovoril som znechutene, zdvihol sa a aj so svojou ochrankou pomaly opúšťal toto miesto. Už som tu viac nemienil strácať svoj drahocenný čas.

"Ospravedlňte ma. Mám dôležitejšie veci na práci, ako sa s vami naťahovať. Svoj názor som už predsa len vyjadril a ten sa rozhodne najbližšiu dobu nezmení. Aby sa ale nepovedalo, že som nezaujal žiadne konkrétne stanovisko, dodám ešte jednu vec. Ak vaše rozhodnutia akýmkoľvek spôsobom ovplyvnia môj obchod, nepočítajte s podporou odo mňa, ani od ďalších minimálne piatich feudálnych pánov. Tí, ktorí sa aspoň trochu zaujímajú o svetovú ekonomiku, určite vedia, o kom je reč. Ubezpečujem vás, že ak si náhodou aj myslíte, že sa vás to netýka, počkajte si a uvidíte, že ste sa mýlili. Dovidenia," rozlúčil som sa a definitívne odišiel. Je jedno, čo by ktokoľvek z prítomných vykrikoval mojim smerom, nič na svete by ma neprinútilo zostať. Zraz bol pre mňa týmto ukončený.

=) PRESUN (=
Kawa no Daimyo
Kawa no Daimyo
Daimyo
Daimyo

Počet příspěvků : 3
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Seishi Kogeki Sun Nov 23, 2014 9:58 pm

Poté, co jsem shlédl veškeré reakce, všech na tomto srazu, zjistil jsem, jak naivní všichni přítomní jsou. Věří v mír nabízený tak zrádnými vesnicemi jako byla ta Krvavá Mlžná a hnijící Zvučná. Všechno jsou to jen banda tupců držící se etikety, myslejíc si při tom že je etika ochrání. V tu chvíli jsem zklamaně vydechl. Z obličeje jsem ještě jednou sundal svou masku a pomocí blesku ji v ruce rozdrtil na prach. Následně jsem z kapsy vytáhl čelenku Kumogakure no Sato- svou starou, nikdy jsem ji nezahodil. Ať už mi Kumogakure no Sato udělala cokoliv, nikdy jsem nezapoměl na zemi, za kterou položil můj dědeček život. Nikdy. Hodil jsem ji tak, že přistála před Otokage, Reinou Kanou, nepoškozená. Pár vteřin na to před ní přistála také katana, kterou jsem měl ještě před nějakou chvílí na zádech. Protla kov čelenky přímo ve středu znaku Oblačné a tím jsem jí jasně dal najevo, co si o ní myslím. A co si o ní myslím já a jenom já. Tohle nemá s Oblačnou nic společného.
"Ještě se uvidíme." má slova byla mířená přímo na Reinu.
Raikage musel pochopit, že tímto jsem "opouštěl" Kumogakure no Sato, byť jsem k ní nikdy opravdu nepatřil. Byl jsem odpadlík, sám- tak budu stejně řešit i problémy, ať už mé či "své" vesnice. Po prvním kroku, který jsem udělal za Naa jsem zmizel ve "vyblesknutí" modré záře rozplývající se v čerň. Byl jsem pryč- neočekával jsem nic, ale Reina by se měla začít bát o své místo na křesle Otokage- nebo alespoň vůbec o křeslo na tomto světě.
- Přesun -
Seishi Kogeki
Seishi Kogeki
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 30
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Reina Kana Mon Nov 24, 2014 7:37 am

Sledovala jsem Seishiho reakci, i přesto že jsem tohoto chlapíka stejně jako většinu zde přítomných dnes viděla poprvé, pousmála jsem se. Jestli si tím jako myslel, že něco dokázal tak se plete. Natáhla jsem se pro katanu a prohlédla si čepel, celkem pěkná a podala jsem jí své sféře, která jej mlčky vzala a čelenku Konohy jsem si vzala i též do ruky.
"Bral jste rady od někoho, kdo si ani neumí vážit toho, co mu bylo nabídnuto a když není po jeho odejde." řekla jsem Raikagemu a hodila mu čelenku se znakem Konogy zpět do klína, skutečnost, že Seishi dostal možnost od Raikageho vystoupit, a pak ho takto přede všemi ponížit mi přišla bídná a naivní. Navíc ještě, když Seishi byl celou dobu srdcem v Konoze. Otočila jsem se na dvojčata.
"Nezdá se vám, že tu o mě mají až moc velký zájem? A to většinu zde přítomných vidím poprvé v životě." ušklíbla jsem se
"A teď, když je škodná pryč, mohli by jsme se normálně a diplomaticky domluvit jak nám přísluší dle postů na odškodnění pro vaši vesnici." ano byla jsem ochotná napravit to, co jsem spolu s Madarou udělala,  tím že hlavní řečník, který mi škodil odešel jak od Raikageho tak z vesnice, mohla jsem vyslyšet znovu jeho návrh v klidu. Raikage tak poznal, že měl na své straně hada a ne poradce. Účel byl splněn.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Mon Nov 24, 2014 12:54 pm

Pozoroval jsem mlčky situaci se založenýma rukama v kapse tak jako vždycky. Neznal jsem ani jednoho z nich, teda kromě Bloncky, že jo, a když jsem tak poslouchal ty jejich sáhodlouhé, srdceryvné proslovy, měl jsem skoro na krajíčku.. kecám, vůbec netuším, o čem byla řeč. Co mě ale pobavilo, bylo to vyhrožování a dramatickej odchod týpka, co Reinu zjevně neměl moc v lásce. Úúúú.. bejt Blonckou, jsem podělanej až za ušima! Pobaveně jsem se ušklíbl. Ještě, že jsem tu měl to cigáro.. a Tatsuyu.
"Tykve..?" zatvářil jsem se zamyšleně, jako by se mě ptal na kvantovou mechaniku, ale hned zase nasadil ten svůj otrávenej výraz. Začínal jsem litovat, že jsem cestou neskončil v nějakém baru. Stočil jsem pohled na Reinu a ušklíbl se. Tohle mi vynahradí..
"Oba víme, co jsi tím myslel, bratříčku - po*no a jen to řekneš, tamti se někam záhadně ztratí.. co myslíš, že to znamená?!" ušklíbl jsem se ironicky a poohlédl se po zbylích přísedících. Začínal jsem se nudit a to nebylo dobré.
Když na nás promluvila Reina, jen jsem zvlnil rty do úšklebku a pokýval hlavou. "Na mrtvou ženskou to vcelku ujde." možná to znělo kousavě, ale vlastně by se to dalo pokládat za poklonu! Já totiž ostatní obvykle s přehledem ignoroval.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Nov 24, 2014 4:02 pm

Kolem začaly lítat různé proslovy, které mi šli jedním uchem tam a druhým ven. Ano, byl jsem shinobi a nějaká ekonomika mi byla silně někdo, o tyto věci se stará někdo jiný a né já, tak proč bych měl taky vnímat, že jo?
Potáhl jsem si znovu cigarety a když mi brácha odpověděl na otázku o velikosti jejich IQ, musel jsem se tišeji uřechtnout. "Jop, mají silné řeči a beztak šli někam dělat ty úchylný věci..." Které očividně nikdo z lidí zde přítomných dlouho neprovozoval... Dodal jsem si v hlavě a ušklíbl se.
Když Reina obrátila svůj zrak k nám s její otázkou, trošku jsem se nad ní zamyslel a to bylo co říct! Avšak má snaha o to odpovědět chytře už zkosila Tetsuyova odpověď, nad které jsem musel potlačovat ze všech svalstvev tváře smích. "Počkej si, brzy jim začneš tetovat i autogramy. Já taky vždy chtěl autogram od někoho ze záhrobí, je to určo jedinečný podpis, který nemá jen tak kdo." Zazubil jsem se a vložil si cigaretu zpět do pusy. Reina toto mohla brát jako kompliment. Stejně jako od bráchy. Hold jsme komplimenty házely poněkud jiným způsobem, který by někdo pochopil jako urážku, ale byly jsme pouze upřímní. No-tak-co! Každopádně mě tu začal znepokojovat ten kluk jménem Ruki. Ten jeho pohled naznačoval, že si tu přemítá v hlavě určitě spoustu věcí a na to, jak mě nic nezajíma...jo, fakt vůbec nic...tak toto mě docela zajímalo a proto jsem ho propichoval pohledem a znovu se nahl k bráchov a trošku jsem ho šťouchl do ramena, jen tak pro zábavu. Zahodil jsem cigaretu na zem a doufal, že toto zasedání už brzo skončí.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Kashike Mon Nov 24, 2014 4:05 pm

Po celou dobu té hádky jsem měl pouze jediný cíl. Zajistit Faitovu bezpečnost. Byl jsem k tomu účelu připraven i v okamžiku, kdy se ten tlučhuba z Kumo nakýbloval skoro až k němu. Co je mi po nějakém blesku? Bojové rukavice mají pogumovanou dlaňovou část a jak víme, guma proud nevodí, takže by mi nedělalo nejmenší problém toho smrada čapnout za flígr a poslat kam patří. Naštěstí pro všechny to nebylo nutné. Jelikož jsem si ho ale pořád hlídal, věnoval jsem jen minimální pozornost těm dvěma bratrům, kteří se objevili jako Reinina ochranka. Měl jsem z nich pouze takový podivný, familierní pocit ale moc jsem se jím nezaobíral. Když ten tlučhuba předvedl své žonglérské číslo a odešel, vyprovodím ho pohledem Kiriganu až do místa, kde už mám jistotu že nepředstavuje hrozbu. Následně vytáhnu z brašny na opasku svou Bingo knihu a něco si do ní poznamenám, jako by se nechumelilo. Kolikpak asi vypíšou za takového vola? přemýšlím.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Mon Nov 24, 2014 6:12 pm

Ať už toto setkání probíhalo jakkoli, pořád se považovalo za sraz Kagů a Daimyo, což na tom bylo to nejhorší. Celou dobu jsem seděl a neříkal nic. Pouze pozoroval okolí, a ani jsem se neobtěžoval na kohokoli z těch, co tu blbli, podívat. Považoval jsem je za něco podřadného, a proto když mi nejsou rovni, proč bych se měl ponížit, abych se jim začal věnovat po takové banální stránce, kterou tu řešili? Reina očividně sama byla ochotna vyjít vstříc, tak tedy k čemu ten rozruch? Jediné, co jsem prozatím považoval za důležité z toho, co zde na srazu padlo, byl rozpad aliance. Skutečně aliance poslední dobou nefungovala tak, jak by měla... ve válce nebyla jednotná a podobně. Každý mínus má ale i své klady, a tím byla možnost vměšování se ve jménu aliance do jakýchkoli sporů, třebaže na stranu Oto, Iwy etc. Toto privilegium tímto bude rázem zrušeno, a pokud každý bude jednat stylem sám za sebe, malé vesnice jako je třeba i ta Tsukikageho nebudou schopny s tímto udržet krok, takže copak s tímto Tsukikage udělá? Možná právě nápad, který zde chtěl před ostatními přednést, jej měl postavit do důležitější pozice, kdy zvládne ochránit svou vlastní vesnici. (Milá Reino, pokud se nepletu... mělo být stanoveno pořadí, takže proč pak postuješ víc krát než máš za sebou? To platí i o Tvé ochrance... Faito dal návrh, jak by se mělo psotovat, a Ty s tvou ochrankou jste to nejen že nedodrželi ale postujete i víc krát než je přijatelné. Chápu že to v Tobě vře, Ty všechny ženské hromony, ale dej příležitost se vyjádřit i ostatním, tímto prosím o další posty postavy, které jsou na řadě a od stanovení pořadí ještě nepostly. Nechci se tímto zdržovat, ale nechci to ani uspěchat a Váš přístup pouze kazi hráči zapojení se d děje, když stihnete udělat milion věcí).
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Nov 24, 2014 8:06 pm

//Tak jelikož já můžu postovat asi tak hodinu každý den, a vzhledem k tomu, že rušivý element se stáhl, řekl bych, že pořadí už trochu ztrácí smysl Smile (Což ale neznamená, že bratři v triku mají komentovat každý post)

https://www.youtube.com/watch?v=kpP4qBwF5rA

Faito

Opět uběhlo jen pár vteřin a seběhlo se toho tolik. Chvíli jsem poslouchal Daimyo malých vesnic a přemýšlel jsem. Trochu jsem litoval, že náš Daimyo musel vycestovat za obchodem. Jistě by na to měl nos. Já ho nemám a bohatě mi stačí, že nade mnou "má moc" jedna nadnárodní společnost. Druhou bych už asi neunesl.
Když se ale vzduchem mihla zbraň, poslouchat jsem přestal. Mrzelo mě to. Mrzelo mě, že se najde někdo, kdo nectí tohle místo. Chápal jsem, že někdo nezná historii a proto může sedět na hlavě Madary (Keigo), ale bývalý Raikage se choval jako děcko.
Když zmizel, uslyšel jsem za sebou čmárání. Kashike si psal do knihy. Usmál jsem se. Napadlo mě to samé, byť jsem byl o krok napřed.
Vzal jsem Kashikeho bingo knihu a došel až před Raikageho. Usmíval jsem se. Musel vědět, co po něm chci.
Podal jsem mu bingo knihu a pero.
"Víte, co máte dělat, Raikage-dono..." řekl jsem jen a chvíli přemýšlel, jestli to "-dono" neznělo moc povýšeně. Ne, bylo klidné. Určitě ano.
Chtěl jsem co nejvíc informací o tom muži, který byl natolik hloupý, aby nám ukázal svou tvář.
Mezitím, co Raikage psal, vrátil jsem se zpět do středu.
"Přestaňme se, prosím, bavit o ekonomice, Takaishi-dono. Máte mé slovo, že se Vaše prosby dostanou k feudálnímu pánu Země Vody, ale neručím Vám za jeho rozhodnutí..."
Vztahy mezi mnou a Crystal byly napjaté už od doby, kdy jsem odmítl pomoc Země Čaje, a tím pádem zemřelo mnohem víc shinobi při posledních konfliktech. Úplnou zášť jsem k ní ale nechoval.
"Je mi skutečně líto toho, co se tu událo. Čekal jsem, že na prahu nové války budu mít možnost mluvit s pravými vůdci a válce zabránit. Místo toho jsme se zde obcházeli jako hladové šelmy hnané svými vlastními pocity.
Apeluji na Vás všechny jako ten, co má před očima stovky mrtvých mladých lidí a na rukou slzy jejich matek. Zamyslete se nad tím, že na Vašich rozhodnutích závisí životy dalších lidí. Že na tom, zda v dané situaci použijete hlavu či srdce, záleží všem, kteří Vás mají za vůdce. Pronesl jsem zde mnoho slov, která jsem říct chtěl. Nesouhlasili jste. Nechcete být jako já a já Vás za to neviním. Nebuďte jako já... Ale nebuďte horší, než jsem já..."
Sklopil jsem zrak a otočil se zpět ke svému místu. Bylo vidět, že teď už nemám skutečně, co říct. Sedl jsem si do křesla a odevzdaně jsem čekal, kdo se další chopí slova...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Kashike Mon Nov 24, 2014 9:36 pm

Trošku neochotně jsem pouštěl z rukou svou knihu, neboť byla plná mých osobních poznámek a dodatečných informací. Na druhou stranu jsem se uklidňoval, že kódovací oddělení ANBU v Kiri odvedlo s poslední verzí naší šifry nejlepší možnou práci a Raikage si s ní neporadí. Pak si vyslechnu další Faitova slova a přejedu pohledem ostatní. Vždycky jsem si o sobě myslel, že prahnu po boji a nic jiného neumím. Když ale vidím ty ostatní okolo sebe, začínám se považovat za pacifistu. Nechápou ho... bleskne mi hlavou a tak udělám půlkrok vpřed a položím Faitovi ruku na rameno v přátelském gestu. Může z toho gesta cítit mou plnou podporu, to že za ním půjdu třeba až k branám pekla... a to že jsem jeho poselství pochopil.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Mon Nov 24, 2014 10:01 pm

Mne tu o ňom nemuseli hovoriť nič, vedel som, čo to je za človeka a ani som ho sem popravde nevolal. Jediné, čo o ňom v dobrom môžem povedať, že aj on chce dobro pre Kumogakure. Lenže jeho spôsoby, ako bolo vidno bolo iné, ako moje ale to už je tak maximálne jedno, stále som mal na pláne vyriešiť pár nevyrídených účtov s Otogakure. Najprv mi ale predal Mizukage bingo knihu, ktorú som si neprezeral ale, ako on chcel som mu zapísal do nej všetko, čo som o tom človeku vedel. Nebolo toho popravde veľa ale o tom, že bol nukenin vedela maximálne Kumogakure no satto, keďže bol hľadaný, len našími tajnými jednotkami. Teraz mal záznam ale aj on aj keď len taký strohý. Bol nukenin nemal sa čomu diviť, že niečo také urobím však už aj ja som sa ho snažil pár krát chytiť ale tu som to pred všetkými urobiť nemohol, lebo by to bol ešte väčší skandál, však on sa mi ešte ukáže. Vypočul som si všetko, čo povedal Mizukage a neskákal som mu do reči počkal som najprv než dohovoril. Nemal som mu ale na to čo povedať, predsa aj keby mu poviem niečo k tomu vyzeralo by to, ako alibizmus a to som nepotreboval, preto som prehovoril zasa k Reine. "Takže lady Otokage. Ako to budete chcieť vyriešiť?" Nechcel som toho hovoriť veľa a zasa tu rozpútavať ďalšiu hádku, preto som dal pre zmenu slovo jej a dúfal som, že sa to bude dať vyriešiť ale popravde niečo také som nečakal, predsa len som hovoril s osobou jej kalibru.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Keigo Nakagami Mon Nov 24, 2014 10:10 pm

Bohužel jsem nemohl věnovat pozornost odcházejícímu Daimyo, protože jsem se snažil mít stále na mušce tu ochranku Raikageho. Když pro něco sáhl do pláště a udělal rychlý pohyb, málem mi vyklouzl šíp z prstů a mohlo se stát neštěstí. Bohu dík, jsem ale zaváhal a počkal si. Spoléhal jsem na to, že je Mizukage-sama Edo Tensei, že tam má Kashikeho a proto jsem si mohl dovolit být velice opatrný a zbytečně nerozdmýchávat už tak dost rozpálenou výheň tam dole. Děkoval jsem bohu, že neslyším, jak se tam dole hádají.
Pak ten výtržník zmizel a mně se trochu stáhlo hrdlo. Povolil jsem tětivu, uvolnil luk, ale šíp jsem nechal založený. Překonával jsem pocit nervózně se ohlédnout. Prostě jen odešel, nic mi nehrozí... Chlácholil jsem se, ale stejně jsem si připravil shunshin, kdybych ve své blízkosti něco zaslechl. Pokud by po mně šel, věděl jsem, že s tou rychlostí by asi nemělo cenu zkoušet utíkat, ale přeci tam nebudu jen tak stát.
Dál jsem sledoval setkání, připraven kdykoliv znovu natáhnout tětivu a pálit.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Nov 26, 2014 5:34 pm

Od mého proslovu, kdy jsem chtěl docílit toho, že se na tomto místě nastolí řád, uběhla již nějaká ta chvíle a postoj mnohých se změnil. Trochu mě znepokojovalo to, že Kentaro-dono mlčky poslouchal a nic víc. Navíc se u tohoto tvářil nepříliš zaujatě, spíše tak povrchně. Jakožto zástupce Konohagakure no sato jsem jej respektoval, a proto jsem toleroval i toto jeho jednání. Přeci jen lepší toto, než by se přidal k již pomalu zanikajícím těmto hádkám. Bylo lepší tento spor nechat tak pomalu uvadnout, než-li přilívat oleje do ohně. Nic méně ačkoli jsem jim do toho nechtěl nijak skákat a narušovat tak křehkou konverzaci, kde každé nesprávně zvolené slovo mohlo znamenat znovu obnovení sporu mezi Otokage a Raikagem, nehodlal jsem nic neříkat, když jsem v podstatě začal mluvit první Já, a to Oni mi skočili do řeči. Jednali přibližně tak, jak bych reagoval Já, snažíc se to zde urovnat (nalezeni jakéhosi kompromisu), a tak jsem toto pro tentokrát přehlédl, ale vyjádřit jsem se musel, když zde nepadl hlavní důvod toho, proč jsem promluvil.

"Jsem rád, že Raikage s Otokage možná naleznou řešení přijatelné pro obě strany, ale to není jediné co zde musíme probrat. Jak jsem již předtím řekl, Tsukigaure no sato se cítí pořád znevýhodněná a využita ve válce ostatními vesnicemi." Ekonomická situace v Tsukigakure no sato nebyla nejlepší a lidé na rozdíl od Konohy a dalších, každý den pociťovali hlad a nebyl týden, co by na něj někdo neumřel. Taková situace nebyla ale pouze v Tsukigakure no sato ale důsledky sedmé války ninjů pořádně také dopadly na Iwagakure no sato a Sunagakure no sato, která místo vesnice nyní spíše připomínala pustinu. "Nechci znovu obnovit nějaké spory mezi vesnicemi, a proto mě napadlo přijatelné řešení. Tsukigakure no shinobi jsou nyní vůči ostatním vesnicím zaslepení nenávisti, jelikož jim nepomohly ostatní vesnice, když to Tsuki potřebovala, a ostatní vesnice dle dohody měly samy od sebe poskytnout patřičný materiál na obnovu vesnice, a tak už nyní nepřijmou s ješitnosti nic z Vaší strany." Když předtím, když o to Tsukigakure no shinobi stáli, nic neposlali, shinobi ztratili důvěru v ostatní vesnice a zavrhli je, tak jak ony zavrhl Tsuki. "Napadlo mě ale přičlenit ke Tsuki stejně válkou zničené vesnice jako je Iwagakure a Sunagakure no sato, aby se vzájemně ekonomicky vzpírali. Je ostatní taky zavrhli, takže mám za to, že spolupráce těchto tří vesnic by mohla být bezproblémová, a mohla by vést k tomu, aby se každá vesnice postavila na vlastní nohy." Iwagakure no shinobi kvůli své pýše také nepřijmou žádnou pomoc, navíc od shinobi, kteří je porazili a kvůli kterým takto dopadli. Tsuki zcela určitě nevidí stejně nepřátelským pohledem jako například Kiri, která stojí za smrti jejich Tsuchikageho etc. 

Nově utvořený státní útvar by se sice rozléhal po rozsáhlých územích, ale jelikož by byli veškeré jeho složky velmi zaostalé... bylo by to něco jako Rusko v době ještě před přibližováním a přizpůsobováním se evropským podmínkám. Navzdory tomu ale mám za to, že by občané tohoto mohli nalézt konečně klid, který jim byl ostatními odebrán. Ani v tuto chvíli jsem na Rukiho nezapomněl a nyní jsem i reagoval na jeho odpověď. "Přes to se pokusím skrze bolest způsobnou touto válkou sjednotit objeti této války. Ti již poznamenáni bolestí války snad naleznou porozumění." Jistě za tímto stálo něco víc... jako například získání nových území pro Tsukigakure no sato, ale nemyslíte si, že by to bylo lepší, než-li tyto vesnice a jejich obyvatele nechat zavržené v temnotě a nechat jich pokračovat v nové cestě nenávisti?
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Nov 26, 2014 8:02 pm

Faito

Koukám, že v momentě, kdy mi dojde řeč, někdo mi hodí stéblo. Nehodlal jsem se míchat do sporů mezi Raikagem a Otokage. I když jsem mohl. Finanční pomoc Kumogakure byla více než štědrá. Jak by se tak mohli mít obyvetelé Kiri, kdybych si všechny zásoby nechal...
Ale Reina musela počítat s tím,ž e ji každý na světě nenávidí za to, jak se chovala v minulosti. Vesnici jsem jí dal ze zcela zjevných důvodů - první, že se konečně usadí a bude klid, a druhá, že se všichni vrhnou na ni a já budu mít pokoj.
...
Tsukikageho proslov mě ale rozesmál. Samozřejmě, že mám dostatečné ovládání na to, abych se nesmál nahlas, ale i tak se mi koutky úst zvedly.
"Víte, lorde Tsukikage, mám sto chutí nechat tři poražené vesnice v zášti ještě chvíli. Jak dlouho asi vydrží nenávidět a odmítat pomoc velkých vesnic? Nechci nikoho urazit, ale zvířecí instinkt, jakým je hlad, vždy a bez jakýchkoli výjimek poráží čest, hrdost a nenávist. Važte slova. Nechcete přece počítat shinobi, kteří by Vám vrazili kudlu do zad jen kvůli krající chleba od nepřítele..."
Pak jsem změnil výraz na vážnější.
"Ekonomiky vesnic řídí Daimyo, pokud vím. Kagové, pokud mohu mluvit ze své zkušenosti, mohou pouze navrhovat určité ekonomické kroky. Našemu Daimyo se nejspíše naprosto nevratná investice do poražených vesnic nejspíše nezamlouvala. A proč také? V Iwagakure jsme ztratili tolik lidí, že veškeré vyprázdnění skladů jen stěží pokrylo náklady."
No, to samozřejmě nebyla pravda. tedy, pokud každý padlý bojovník neměl cenu dvaceti kusů dobytka, pěti pytlů mouky a několika kil stříbrných ingotů.
"Stejně jako u slečny Takaishi, i Vaše trable přednesu našemu Daimyo, ale jsem striktně proti slučování zemí. Už jen proto, že nevidím žádný důvod, jak by to mělo pomoci ekonomice... Pochopitelně zde jsou i další a pokud budu přehlasován, budu respektovat rozhodnutí a podporovat ho."
Byl to skutečně ubohý pokus, lorde Tsukikage...
Kashovo poklepání na rameni mi i přes tohle všechno trochu pomohlo. Uvědomil jsem si, v čem to vlastně bruslíme - velká hra malých dětí. Ani jeden z těch, kdo tu teď stojí, neřídíl tak velkou instituci. A teď se tu snažíme ovládat vojensky, ekonomicky a právně celý kontinent. Každé naše rozhodnutí postihne desítky tisíc obyvatel. A to není dobré pro nováčky, jakými jsme byli.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Wed Nov 26, 2014 8:44 pm

Poslouchat proslovy, které byli stále dokola stejné mě unavovalo, lehce jsem si všiml že mě pozoruje Reina a i ten jeden z dvojčat, s kterými si chci jednou promluvit, jen jsem se na ně podíval a zamával rukou, hlavně teda na Reinu. No odpověď Tsukikageho mě nijak nenadchla, tuhle větu jsem již v minulosti slyšel. Spojit Sunu a Iwu by mělo Smysl, jsou to krajiny sousedící témeř vedle sebe a díky jejich spojení by nebyl problém obsadit menší země co jsou mezi němi, reálně by se sami rády dobrovolně přidali, no ale spojení s Tsuki bylo lehce nesmyslné, jelikož neměla s něma společné hranice.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Reina Kana Thu Nov 27, 2014 6:08 pm

//tak snad už teď nebude nikomu vadit že postnu....//

Ostatní kage jsem vůbec neposlouchala, zaměřila jsem se na Raikageho, ještě jsem ale mávla na Kashikeho a naznačila mu, že chci pak taky jednu kopii té stránky o tom chlapíkovi.
"Doporučuji, aby jste si to pořádně rozmyslel, jak budete chtít odškodnění, finančně jsme na tom možná teď stejně jako Tsukigakure a určitě nechcete mít ve vesnici krystalické budovy. Aspoň do doby než si seženu terapeuta je to dost riskantní,  tady Mizukage může vyprávět." narážela jsem na mou návštěvu na hřbitově.
"Rozmyslete si to a po srazu se dohodneme." mrknu na něj
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru