Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Údolí Konce

+20
Takeru
Nukenin
Rokuro
Keigo Nakagami
Risoku Yotsuki
Shinobi
Tetsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Kawa no Daimyo
Niboru no Kentaro
Seishi Kogeki
Yotsuki Sorata
Akasuna no Ruki
Hokori Mai
Hyuuga Mikomi
Nizashi Shiroi
Crystal Takaishi
Kashike
Faito Dansaku
Reina Kana
24 posters

Strana 3 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Údolí Konce

Příspěvek pro Reina Kana Sun Aug 24, 2014 8:11 pm

First topic message reminder :

Údolí Konce se nachází na cestě mezi Skrytou Listovou a Skrytou Zvučnou. Krátce po založení Skryté Listové zde bojovali dva nejmocnější ninjové své doby, a to zakladatel Listové Hashirama Senju a Madara Uchiha. Jejich souboj vstoupil do dějin světa shinobi a povídá se o něm hodně příběhů. Jen málo kdo ví, co se během bitvy skutečně stalo. Na počest této bitvy se postavily sochy jak Hashiramy tak i Madary, které lemují vodopád. Sice už je to něco přes 300 let co se bitva odehrála, ale dodnes si o ní lidé povídají. Kdokoliv přijde na místo Údolí Konce, musí být uchvácen velikostí soch. Obě sochy jsou sice už značně poškozené časem, ale i tak připomínají místo dávné bitvy.
Údolí Konce - Stránka 3 830px-11
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Kawa no Daimyo Sun Nov 23, 2014 12:49 am


Na stanovenom mieste sa zhromaždila už väčšina očakávaných hostí.
Je však nutné poznamenať, že sa vyskytli aj nejaké tie výnimky. Jednou z nich bola absencia akéhokoľvek zástupcu z Nadeshiko no Sato, ktorá mala v súčasnej dobe priveľa iných starostí na to, aby ktokoľvek z nich dorazil. Opomenúť nejde ani neprítomnosť predstaviteľa Kusagakure no Sato. Tá z neznámych dôvodov čelila pomerne veľkým interným problémom, nehovoriac o tom, že o svojho najvýznamnejšieho diplomata nedávno prišla. A čo napríklad taká rozkvetajúca Tanigakure a jej menej známy sused, Takumi no Sato? Síce s výrazným oneskorením, no predsa len na scénu dorazil muž, ktorý za ne do značnej miery zodpovedal. Feudálny pán Kawa no Kuni aj so svojou osobnou ochrankou osobne.

Čakať od neho, že sa bude ospravedlňovať,
neprichádzalo do úvahy. Bez jediného slova, len s kývnutím na pozdrav, sa usadil na jedno z ešte voľných miest a mlčky čakal na začiatok konania. Shinobi, ktorí tu boli s ním, rozhodne neboli známymi predstaviteľmi vyššie menovaných dedín. Jediný z nich, ktorý na sebe mal aspoň čelenku, postával vzadu s obrovským, už na pohľad neobyčajným mečom na chrbte. Jednalo sa o ninju z už spomínanej Takumi no Sato, s ktorou mala Mikomi nedávno spor. Okrem neho vyčnieval akýsi zjazvený muž s dlhými oranžovými vlasmi a pôvabná, no už na pohľad nekompromisná kunoichi, pochádzajúca pravdepodobne z Tanigakure.

Napätie by sa v túto chvíľu bez najmenších pochýb dalo krájať.
Na svedomí to samozrejme mala aj skutočnosť, že sa na jednom mieste stretlo toľko významných ľudí s rozdielnymi názormi a prístupom k veci, rovnako ako aj to, že sa muž, ktorý tento zraz zvolal, mizukage, chystal začať rozprávať. Niektorí mohli byť navyše pohoršení nad prítomnosťou niekoho, ako je spomínaný feudálny pán. Mnohí shinobi, vrátane samotnej Mikomi, o ňom už určite počuli kdečo nepekné. Stredobodom pozornosti našťastie ale nebol nadlho. Väčšina prítomných totiž už zvedavo upínala svoje zraky k spomenutému Faitovi. Atmosféra zhustla. Stretnutie kage mohlo týmto už konečne oficiálne započať.
Kawa no Daimyo
Kawa no Daimyo
Daimyo
Daimyo

Počet příspěvků : 3
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Nov 23, 2014 9:43 am

https://www.youtube.com/watch?v=USQMeVt9Tzw

Faito

Konečně. Konečně se jich tu sešlo tolik, aby se mohlo začít. Rozhlédl jsem se po nespokojených výrazech ostatních kagů. Očividně nikdy nebojovali tak jako já. Očividně jsou plně přesvědčeni o své síle, že hodlají vyměnit bezpečí za pohodlí. Vystoupil jsem dva kroky dopředu a prohlédl jsem si každého z nich, včetně ochranky. Někteří byli známí, někteří byli postavami vystupující absolutně z ničeho. Nejspíš převrat...
"Vážení kagové, daimyo, vážení hosté..." začal jsem a nervozita pomalu narůstala.
"Děkuji Vám, že jste přišli na toto shromáždění. Předem se omlouvám, že Vás, vznešené, nehostím někde v teple, při pořádném jídle, ale zvolil jsem právě tuto oblast kvůli historickým okamžikům, které se zde staly, a které se zde ještě stanou..."
Odkašlal jsem si.
"Na začátek mi ale dovolte řeč, kvůli které jsem Vás sem všechny svolal."
Ukázal jsem na sochy dvou velikánů.
"Dva shinobi, kteří bojovali za své cíle. Dva shinobi, kteří měli odhodlání, ale odmítali ustoupit jeden druhému. Dva shinobi, kteří se zapsali do dějin, protože změnili chod světa...
Od jejich dob jsou velké i malé vesnice stále ve válkách, v hádkách. A já se ptám: Skutečně je tak těžké dohodnout se? Skutečně je tak...nevyhnutelné šířit své cíle pouze prostřednictvím válek, vražd, špionáží a podrazů?
Srazy kagů se svolávají proto, aby zde každý kage řekl, co zamýšlí, požádal o pomoc ostatní vesnice. Abychom si, lidově řečeno, nelezli do zelí!"
Chvíli pauza. Musel jsem se uklidnit. Hlas se mi zvyšoval každým slovem. Ale nehodlal jsem polevit. Potřeboval jsem vyvinout tlak na tyhle duté hlavičky.
"Proč musíme zasakrovat Iwu jen proto, aby si Tsuchikage uvědomil, že nemá strkat nos do našich záležitostí? Proč musí jedna vesnice "ochraňovat" druhou tím, že ji prostě vstřebá?"
Narážel jsem na "loutku" v podobě Amekage, která zde, mimochodem, nebyla.
"Proč chcete neustále bojovat? Jaké jsou Vaše cíle? Území? Dobrá! Pošleme expediční jednotky na jih a na východ, kolonizujeme další území, abyste měli dost!
Kvůli slávě? Ale prosím Vás. Sláva není důležitá, důležité jsou Vaše osobní pocity a cíle.

Kvůli míru na zemi? Toho nikdy nedosáhnete bojem. Nenávist budí jen a jen nenávist..."
Opět pauza. Potřeboval jsem se "nadechnout". Začal jsem obcházet kruh kagů a každého jsem si měřil. Můj pohled probodával každého jednoho z nich bez výjimky.
"Nechte si to projít hlavou. Nemusíme válčit mezi sebou, když můžeme prosperovat, když si každá vesnice bude hledět svého. Když si budeme vyměňovat informace, kombinovat jednotky a objevovat svět okolo..."
Došel jsem zpět na své místo a sundal jsem klobouk kage. Podal jsem ho Kashikemu a vzal do ruky truhličku.
"Vím, že k tomu budete mít každý své výhrady. Také vím, že nelze splnit vše najednou...
Ale po celý svůj život jsem bojoval za to, aby se lidé Země Vody měli dobře. Aby měli co jíst, aby se denně nebáli o své životy, protože si někdo usmyslí, že by chtěl válku. Řekl jsem jim svou vizi a každý, kdo mohl, přiložil ruku k dílu. Vesničané v Kirigakure pracují tvrdě, ale každý z nich ví, že jsou v bezpečí více, než jakýkoli jiný člověk na světě! A já chci, aby to tak zůstalo!"
Vzal jsem kunai a přetrhal pečetě na skříňce.
Klekl jsem si, ale ještě jsem ji neotevřel.
"Pro své lidi udělám cokoli... Pro své bratry a sestry vytáhnu do boje třeba sám, jen, aby byli v bezpečí..."
Na mých rtech se objevil úsměv. Věděl jsem, že teď přijde hezké grand finále.
"Ostatní lidé budou muset jen věřit tomu, co se povídá. Vy ale dostanete důkaz, že jde cokoli, že se já, Faito Dansaku, nezastavím, dokud neuženu toho, co chtěl ublížit mému lidu..."
Vzal jsem za vlasy Madarovu hlavu, vstal jsem a zvedl ji do výšky, aby všichni viděli, o koho se jedná. Nechal jsem se všechny pořádně podívat na toho, komu nepomohl ani Rinnegan. Na toho, koho se všichni tak moc báli, když se zjistilo, že se objevil.
"Uchiha Madara..." řekl jsem pro upřesnění a začal jsem vstřebávat chakru do prstů. To mělo za následek, že přibližně za pět minut bude Madarova hlava nenávratně spálena na uhel a už ji nikdy nikdo neuvidí.
"Řeknu to jen jednou: Nechte Kirigakure na pokoji, a máte jistotu, že Kirigakure NIKDY na nikoho nezaútočí a nebude si nárokovat žádná území!"
Nepřestával jsem držet davy v napětí. Tentokrát jsem měl takovou drzost, abych v Údolí Konce tasil zbraň!
Vešel jsem do středu a tam jsem ji bodl do země.
"Já, Hachidaime Mizukage, Faito Dansaku, teď přísahám při všech předcích, že můj lid nepozvedne zbraně proti žádné jiné vesnici, pokud to nebude v sebeobraně, že bude pomáhat a rozvíjet svět shinobi a vymýtí všechno zlo, které po tomto světě chodí." Vstal jsem a zadíval jsem se na všechny.
"A od Vás, ctihodní kage, daimyo, žádám to samé. Nechť je konečně náš kontinent bez válek a můžeme vykročit kupředu novým objevům a novým kulturám za oceánem..."
Konečně jsem skončil.
Zadíval jsem se na všechny a nechal hlavu Madary, ať shoří. Teď byla řada na nich.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Nao Okumura Sun Nov 23, 2014 10:09 am

Moja cesta viedla sem. Po celý ten čas som sledoval Reinu, všetka moja pozornosť bola upriamená len na ňu. Môj hnev som na sebe však nenechal vidieť, ako Anbu a bývalý nájomný vrah v područí podsvetia som sa pomaly približoval k cieľu. Ešte než vstúpili na pôdu na ktorej mal byť mier, držal som v rukách nožík, tajne skrytý pod plášťom ktorý ukrýval aj moju tvár a tak som dodával tajomno na mojej osobnosti. Blížil som sa, Nizashi ma určite zaregistroval ale než som udrel a oni sa otočili aby ma zazreli zmizol som. Okamžite som sa stiahol len čo som zacítil známu čakru. Nepustili by ma na ich summit, ale vďaka Raikágemu ktorý sa objavil neďaleko, mi vlastne podal voľnú vstupenku. Našťastie stále totálne poprikrývaný plášťom a kapucňou v maske som sa ocitol neďaleko Raikágeho, vôbec na seba neupozorňujúc avšak stojaci v diaľke som čakal či si ma Raikáge všimne a nejako na mňa zareaguje.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Kashike Sun Nov 23, 2014 10:22 am

Faito zahájil proslov a já napjatě poslouchal, neboť to co tady dnes zazní bude utvářet i mou budoucnost. Když mi můj přítel a velitel podal klobouk, přijmu ho a gradující podoba proslovu mě přinutí změnit rozložení rukou, takže si lehce přehmátu. Levá ruka tak drží klobouk u pasu, tak aby byl zakrytý jílec meče, který svírá má pravá ruka. Bylo zde příliš nových tváří než abych jim věřil.

V tu chvíli Faito vytáhne hlavu Madary a mě spadne čelist. Blbec! bleskne mi hlavou, ne snad proto že by zabil Madaru, ale protože mi o tomhle neřekl. Vytáhnout takhle mocný... teď už artefakt... ve společnosti tolika chtivých lidí aniž by o tom věděla ochranka? To je neskutečný hazard. Když se trošku uklidním, udělám další ze série prohlídek okolí Kiriganem a přejedu i všechny přítomné, jestli nechystají nějakou lumpárnu. Pokud ano, budu o ní vědět první a budu schopen reagovat včas. Do očí mi padl podivně se chovající ANBU z doprovodu Raikageho, který se objevil najednou, z ničeho nic dlouho po tom, co jsem zaregistroval zbytek jejich skupiny.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 23, 2014 10:40 am

Nemohol som si dovoliť dlhšie čakať a rozprávať sa tu so Seishom. Preto som sa už rýchlim krokom pobral k miestu stretnutia. "Potom sa porozprávame. Teraz na to nieje čas." Nemal som čas sa zaoberať tým, že na mňa je vypísaná odmena, predsa len nie som jediný a k tomu som musel myslieť na iné veci. Netrvalo dlho a dostal som sa tam spolu s mojou ochrankou v tedy, keď Mizukage začal hovoriť. Približne v tedy som si všimol Naa a neostalo mi nič iného, len mu pokynúť, aby sa postavil vedľa mňa. Dúfal som, že nič nevyparáti.  Potom som len náznakom pozdravil a potichu sa zaradil, aby som ho nerušil pri jeho prejave. Pri počúvaní Mizukageho som zatiaľ s jeho slovami taktiež súhlasil. Tiež som bol pre to, aby sa ukončili tie nezmyselné boje, ktoré stoja každú dedinu nespočet životov. Mizukage na nás spočinul svojím pichľavým zrakom ale myslel som si, že udrel na správne miesto svojimi slovami. Predsa len už pri nástupe bolo mojím cieľom ukončiť a zabrániť ďalším bojom, preto budem stáť za jeho názorom aj ja. Pred sebou som zrazu uvidel zo skrinky hlavu madaru a ostatný si mohli všimnúť môj jemne prekvapený výraz, predsa len som ho nechcel ukázať vôbec. Ak sa Mizukagemu podarilo dostať Madaru ich sila musí byť naozaj významná a určite to urobí dojem aj na ostatných. Po tom, čo dohovoril som si dovolil k tomu niečo povedať aj ja. "Lorde Mizukage.pri mojom nedávnom nástupe na post Raikageho som naňho pristúpil len s jedným účelom. Chcel som ukončiť vojny a nezmyselné boje, ktoré stoja môj kraj nespočet životov. Pri tom, ako Vás tu počúvam môžem povedať len to, že sa priláňam k Vášmu názoru a pomôžem Vám ako sa len bude dať, aby ho bolo možné zrealizovať. Lenže ... " Na chvíľu som sa odmlčal a môj pohľad z Mizukageho spočinul na jedinej osobe voči ktorej som tu ja pociťoval zášť. Tentoraz som už bol zamračený a môj pohľad nebol na nikom inom, než na Reine. "Hovoril ste, že celý život bojujete pre dobro vašich ľudí a chcete ich chrániť. To isté chcem aj ja ale nemôžem teraz vystáť túto osobu predo mnou." Každý musel pochopiť, že koho myslím, lebo som z nej nepustil svoj zrak. "Než som sa ja dostal na miesto Raikageho ona zaútočila na Kumogakure no satto a spôsobila v nej veľké škody a stratu na životoch. Preto požadujem, aby odčinila svoje konanie a vynahradila a zaplatila všetko čo zničila. Aj keď môžem povedať, že dokonca ani svojim životom by nedokázala splatiť tie životy, ktoré kvôli nej zmizli. A preto otvorene hovorím, ak tak neučiní Kumogakure bude konať!" Je pravda, že nechcem vytvárať ďalšie vojny a chcem mier ale nemôžem len tak sedieť a nechať tu bez potrestania človeka, ktorý sa takto prehrešil proti môjmu ľudu.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Seishi Kogeki Sun Nov 23, 2014 10:47 am

Dorazili jsme na místo. Tolik vysoce postavených osob na jednom místě- nepochybuji o jejich síle. To ale neznamenalo strach, pouze přirozený respekt. Proslov Faita ale i Soraty byl slabý, neargumentovaný. Byla to jen tichá prosba o mír. Jen jsem ale dokončil poslední krok k Raikagemu, zaujala mě jediná osoba na tomto srazu- Reina Kana. V jednom jsem Soratovi musel dát za pravdu. Kumogakure no Sato pro mne byla vším. Pokud nenapraví co zničila, pokud nenapraví co jsem vybudoval- bude mít více než jeden malý problém.
Jsou to naivní děti. Slabí natolik, že mají strach z války. Nic víc. takové byly mé myšlenky.
Nedokázal jsem pochopit mír, jelikož jsem vyrůstal ve válce. Nikdy jsem neměl opravdovou rodinu a když jsem ji získal- tak ji Otogakure no Sato chladnokrevně zabila skrze Raikageho. Nemohu se dočkat té chvíle, kdy se z loutkáře stane loutka ...
Další ANBU? Vidím, že v Kumogakure no Sato máte napilno, Raikage ... proběhlo mi hlavou
Seishi Kogeki
Seishi Kogeki
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 30
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Nov 23, 2014 10:57 am

Sešlost na tomto místě začala být skutečně zajímavá. Jak smutné. Náš drahý hokage je opět nepřítomen a místo něj dorazil radní, kterému jsem stále nezapomněla jistý vroubek. O Reině škoda mluvit, ale co skutečně zaujalo mou pozornost byl Damiyo a jeho "rozkošný" doprovod. Neubránila jsem se rozvíjení teorií o tom, jak by to asi dopadlo, kdyby se každý naráz vrhnul na toho, komu touží pořádně pocuchat účes a přeorganizovat obličej.

Když začal Faito mluvit, stála jsem již za zády konožského zástupce a dvěma shinobi, kteří mu poskytli doprovod. Pozdravila jsem jej mírným kývnutím hlavy, abych nepokazila atmosféru a umožnila Kentarovi naplno si vychutnat Faitův proslov. Zůstávala jsem poměrně skrytá před zraky ostatních, nikdy jsem nebyla typ, který se musí cpát do prvních řad. Když jsem spatřila tajemství Mizukageho skříňky, byl to značně překvapivý fakt. Pomocí byakuganu jsem mohla vidět, že Faito vstřebává pomocí svých prstů chakru z Madarovy hlavy a ta se pomalu mění v přelud a prach dnů dávno minulých. Není pochyb o tom, že je skutečná.

Madarova hlava však nebyla věcí, která mě trápila nejvíce. Stačilo se rozhlédnout po okolí... Zůstávala jsem ve střehu nejméně na dvěstě procent.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Nao Okumura Sun Nov 23, 2014 11:02 am

Prikývol som sa a celý poprikrývaný som prešiel postaviť sa po Raikágeho pravici, odkiaľ som mal dostatočný výhľad na celý summit ktorý sa tu v tejto chvíli konal a mimoto, som mohol hocikedy siahnuť po zbrani a brániť Raikágeho. V prípade naozaj vysokej núdze, som bol schopný útočiť, pripravený vystreliť vpred pred osobu na ktorej spočinuli v túto chvíľu oči Kumogakure no sato. Cez štrbiny v maske, som spolu s terajším Raikágem a bývalím, o ktorom som nevedel takmer nič keďže svoj život som trávil mimo Kumo, som sledoval Reinu a nervózne zvieral meč, akoby som vynakladal všetkú silu vôle aby som nevybuchol a tu pred všetkými prítomnými nezaútočil na osobu predo mnou. Stačilo tak málo, jeden povel, pohyb. A na Reinu by sa zosypalo množstvo železa. Na malý okamih som sa pozrel na Seishiho ale pohľad som strhol späť.
"Je koniec Reina, aj keby ťa stretnutie oslobodilo od všetkých vojenských zločinov, Kumogakure nezabudne a .. nikdy neodpustí.."
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Sun Nov 23, 2014 11:10 am

Ještě předtím než začal proslov se mě Tsukimaru zeptal v jaké zemi se mi nejvíc líbilo, měl jsem v tom celkem jasno "Shimogakure no Sato Tsukikage-dono, pro všechny je to možná jen planina plná ledu a lidí co bojují každý den o svůj život s matkou přírodou, avšak já v ní viděl větší kouzlo. Co vy zkoušel jste někdy cestovat? " Optal jsem se, abych trochu prolomil ledy a stále chtěl o něm něco zjistit.

Chvíli na to jsem zbystřil, že se na mě Reina dívá, bylo mi divné že je tady, přeci jen Otokage podle jejich slov je Madara, tak o co tady jde? Na tváři se mi objevil zamyšlený pohled. Poté začali chodit již poslední lidé, někteří více protivní než druhý. No Faito začal s proslovem a říkal jenom klasické žvásty o prosazování míru, když jak sám řekl zmasakroval vesnici pro dobro své, jistě jak mírumilovné, měl jsem mu chuť něco na to říct, jenže pak přišlo něco co jsem absolutně nečekal Faito vytáhl Madarovu hlavu a už mi to všechno začalo hrát, Reina na postu Kage, Faito co svolává sraz ti dva se spojili, aby ho sejmuli pravděpodobně nedokážu si totiž představit, že by Faito sám porazil Madaru, čekal jsem reakci svého Kageho, byl jsem trošku zaražen a ještě Faito si kladl podmínky pro ostatní vesnice, měl jsem chuť mu na to něco říct, ale nebyl jsem Kage pouze ochranka co by neměla mluvit, no pro jistotu jsem uchopil silněji své kopí a byl připraven vyrazit, protože atmosféra zde byla velice napjatá a vzduch těžký.

(mohl bych poprosit o stránku, kde si bojoval s Madarou nemohu to za boha najít xD)
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Nov 23, 2014 1:59 pm

"Mizukage jste při nejmenším naivní. Mluvíte o lepší budoucnosti skrze spolupráci, ale místo toho upřednostňujete zastrašování  a dobro své vesnice nikoli celého světa. Problém zvaný Uchiha Madara na tom nic nemění." Mizukage toto bere očividně vážně, a jak se zdá, má za to, že se zde všichni nějak shodneme a války přestanou. Dále že se prý pustíme do objevování skrytých kontinentů... myslím, že je nad míru jasné, že to takto nepůjde. Vztahy Kumogakure a Otogakure no sato se po Reininým útoku zhoršily a odůvodnit to rozkazem Otokageho nic nemění. Rozhodovala se sama, ačkoli je Edo Tensei. "Jak sám vidíte Kumogakure no sato zde nestrpí ani vidět Otokageho natož vycházet s jeho vesnicí. Co se Tsukugakure no sato týče, kašleme Vám na Vaši nyní nabízenou spolupráci. Když Tsuki potřebovala pomoc, všichni jste se starali pouze o sebe a dbali na vlastní zájmy. Nikdo z aliančních vesnic nepomohl znovu obnovit Tsukigakure no sato." Pokud se někdo ze zde přítomných rozhodne toto odůvodnit tím, že Tsuki o pomoc nepožádala, asi se neudržím. Podle smluv, které mezi sebou mají uzavřeny alianční vesnice, má druhá vesnice vesnici zničené automaticky poslat podporu, proč pak bych o ní tedy žádal? Možná že Tsukigakure no sato byla zničená, ale její hrdost zůstala neposkvrněna.

Po těchto slovech ke mě přiletěl poštovní holub se zprávou od klona, kterého jsem nechal v kanceláři (do kanceláře to napíši až pak, že jsem jej poslal, jakmile mi tam postnou patřičné osoby) Holub mi doručil zprávu zapečetěnou mou vlastní pečetí, a tak jsem neměl pochyby o její pravdivosti. Zprávu jsem si přečetl, a pak se podíval na Kentara, který byl nespokojený s tímto srazem nejspíš stejně jako Já. "Kentaro-dono Vaše omluva byla přijata." O čem jsem hovořil věděl snad jen Kentaro, ale ostatní si mohli domyslet oč se jedná. Za co by se mohla Konoha Tsuki omlouvat? Jednalo se o omluvu za nedodržení aliančních smluv. Sice se Kentaro omluvil se zpožděním, ale omluvil se, a to bez bližšího seznámení se situací. Jakákoli další omluva nyní už nebude přijata, jelikož o ní nestojím, když jsem ostatním nepřímo vyčetl nedodržení aliančních podmínek členství.

Poté, co jsem promluvil ke Kentarovi, jsem se zpátky věnoval Rukimu. "Pár krát jsem navštívil Iwagakure no sato a zdejší obyvatelstvo se mi jeví ostatními nepochopeno. Lidé jako Mizukage míří k nějakému neměnnému stereotypu, ale o tom život není, a proto to nikdy nebude fungovat. Jednou jsem byl i v Sunagakure no sato, žel po tom co byla zničena. Podle toho všeho, co jsem viděl... ani zde aliance nedodržela smlouvu s ní uzavřena a nepomohla obnovit Sunu, ale místo toho jejím shinobi nabídla azyl výměnou za jejich služby. Tímto vesnice, která nepomohla ani prstem při pomoci spojenci v nouzi získala početnou vojenskou sílu. Přijde Ti to spravedlivé?" Celou dobu jsem mluvil tak, aby mě každý mohl slyšet. Nehodlal jsem tuto na oko nevýznamnou konverzaci s Rukim vést v utajení. Měla pro mě totiž význam. V Iwě jsem byl jakožto již "zemřelý" Tsuchikage a v Suně, kdy jsem se kochal práci, za kterou jsem stál, ale toto již ostatní vědět nemusí.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Sun Nov 23, 2014 2:24 pm

"Jsem pro udržení míru a mile rád Vám na vše, týkající se toho, přikývnu, ale Tsukikage-san má pravdu. Jakožto aliance neplníme vlastní povinnosti, a tak jak můžeme dosáhnout Vašeho cíle, když nejsme ani jednotní?" Určitě Vám přišlo divné, že jsem řekl, že na nabídku Faita bez problému přistoupím. No neřekl jsem ale, zda ji dodržovat budu. Mé plány zahrnovaly právě opačný postup než-li Mizukage zamýšlel. Měl jsem v plánu zvětšit území Konohy, s toho diplomaticky bez žádného dobrého odůvodnění nelze, takže zbývá již pouze ta více konfliktní možnost. Na oko bych ale prozatím nerad na sebe upoutal pozornost jako Tsuchikage na minulém srazu tím, že vyvolám na něm přímo osmou velkou válku ninjů. Prozatím jsem si nemohl dovolit býti až tak přímý a jednat bez žádných oklik, ale časem se vše změní. Sabisu již získalo sochu Gedo Mazo do svých spáru se zapečetěnou chakrou osmi ocasých démonů... sami si domyslete co vše s tímto jde nadělat. Tsuki no me sice ne, ale síla pseudo juubi no jinchuurikiho rozhodně není k zahození.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Seishi Kogeki Sun Nov 23, 2014 2:31 pm

Na pokynutí Raikageho jsem vystoupil před všechny přítomné, před samotného Raikageho. Pomalým krokem a klidným tempem, přesně jako někdo, kdo si byl svými zkušenostmi jistý- jako Raikage.



Zhluboka jsem se nadechl a letmým pohybem ruky sejmul masku z tváře, masku skrývající zavřené oči se zklamaným výrazem mířeným proti zemi, na níž se událo tolik, že by člověk nemohl za den spočítat. "Rád bych promluvil."
"Výhružky. Zastrašování. Prokazování síly. Tímto malým součtem, smítkem slov, by se dal popsat váš výstup, Mizukage-dono!" začal jsem "Prokazujete svou sílu uťatou hlavou mocného Shinobiho, který si za svou sílu nezaslouží takové ponížení, jakého jste se nyní dopustil! Možná Uchiha Madara byl velkým nepřítelem nás všech, ale kdo vám dal právo znesvětit i jeho mrtvé tělo?!" tak zněla první část.
"Snažíte se zapůsobit tímto historickým místem. Snažíte se zapůsobit vlastní silou. Jste si vědom toho, že nejen vy, i My můžeme disponovat silou, kterou si možná ani neuvědomujete?" můj hlas byl klidný a přesvědčený. "Vaše představa o Srazech Vůdců vesnic je značně zkreslená a dalo by se říct, že na někoho vaší velikosti až příliš laicky vysvětlena." v tu chvíli jsem začal kráčet přímo proti Mizukagemu.
"Prohlašujete, že války jsou zbytečné." s posledním krokem jsem se zastavil před ním a díval se mu z výšky do očí. "Přesto mluvíte o vyhlazování zla. Není to jen další válka, Mizukage-dono?"
"Zahazujete kvality jako je sláva, čest a území. Mluvíte o tom, jak toužíte po zajištění kvalitního života pro vaši zemi. Proč myslíte, že my chceme jinak? Sláva Země pro respekt ostatních, Čest pro respekt Země svými obyvateli, Území pro své následovníky. Nic z toho není zbytečné- jde pouze o to, jakou cestou tyto prostředky získáme. Vy jste zatím nenabídl nic. Pouze filozofické řeči o nedosažitelném míru. Mizukage-dono, co mi povíte?" dalo by se říci, že jsem byl velice odvážný ve svých posledních slovech.
Přímo jsem intonačně na Mizukageho zaútočil, jeho slova ve mě vzbuzovaly pochybovačnost, nevěřil jsem jeho slovům. A jeho neschopnost respektovat někoho tak velkého jako byl Uchiha Madara mě přesvědčila o tom, že nebude schopen respektovat ani někoho menšího- například Kumogakure no Sato.
Seishi Kogeki
Seishi Kogeki
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 30
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Sun Nov 23, 2014 3:54 pm

Neustále hádání a dohady kagů mi přišli dětinské, už teď jsem věděl jak to dopadne, všichni se pohádají budou se navzájem urážet, házet na sebe špínu a ti co jsou v přátelském vztahu se pravděpodobně opijou v nejblížším baru. A kdo to odnese? No přece jejich doprovod, takže jsem se tajně modlil, aby Tsukikage neměl žádné přátelé zde, přeci jen je v pozici nový a před mou cestou jsem o něm v životě neslyšel. No po vyslechnutí jeho řeči, která byla směřovaná hlavně mě, ale i lidem v okolí jsem se lehce podrbal na hlavě " Iwa měla vždycky problém v síle, byli pyšní na jejich počet, avšak měli vcelku slabé ninji." Slabé a naivní ninji jsem chtěl dodat, protože co jsem si zjišťoval, tak i můj otec ovládal Tsuchikakego a v té době se vydával za Raikageho a díky této síle zaútočil ještě společně se skrytou písečnou na Listovou. " Avšak jejich srdce se nedá jen tak zkrotit a je otevřené pro mnoho nových možností, což narozdíl od ostatních vesnic si myslím že je na ní jedinečné. Jak asi víte v Suně jsem žil chvíli, ale byla to nádherná vesnice, která překypovala řemeslnými pracemi, kdybych se jen vrátil dřív, třeba bych jí nějak dokázal zachránit, avšak to jak se zachovali ostatní vesnice je neodpustitelné, většina Kagů by si zasloužila za jejich spojenectví popravit " řekl jsem vážným tonem hlasu, když totiž padlo téma Suna opravdu se mě to dotklo. " Nepomoct vesnici nechat jí na pospas a ještě ukrást jediné schopné ninji to chce opravdu odvahu gratuluji. " Tohle už bylo směřováno na ostatní Kage, oni pravděpodobně netušili kdo jsem a mě to bylo ukradené, už jsem aji kašlal na to že jsem zde jako doprovod. Všichni se tady vychloubali svou silou a říkali nesmyslné výmluvy či námitky.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Keigo Nakagami Sun Nov 23, 2014 4:35 pm

Situace z mého pohledu nevypadala vůbec dobře.
Nejprve jsem musel hlásit Kashikemu několik nesrovnalostí v okolí(zejména přicházející opozdilce, které jsem kuli svému postavení stanoviště nemohl stoprocentně identifikovat) a hned na to jsem sledoval, jak náš Mizukage zase vystavuje něčí hlavu(z dálky jsem to dobře neviděl, takže jsem ani nepoznal, že na té samé hlavě teď stojím). Poslední, která skončila v jeho ruce, byla Tsuchikageho a né jedna... Co s těma hlavama má? Nad pohnutkami Mizukageho-sama jsem ale neměl šanci moc dlouho uvažovat. I když jsem jeho proslov neslyšel(teda slyšel jsem, jak na ně zvyšuje hlas, ale nerozuměl jsem), ostatní očividně trochu pobouřil. Nejvíc mě znervózňovala postava, která opustila své stanoviště ochránce a rozešla se k Mizukagemu-sama. Okamžitě jsem stáhl ze zad luk, založil jsem šíp do tětivy, natáhl jsem a zamířil na tu postavu. Proč luk a šípy? Mnohonásobně větší dostřel, rychlost a síla, než mají kunaie. Také větší přesnost na delší vzdálenosti. Z mé vyvýšené pozice jsem měl ideální pozici pro střelbu.
Hlídal jsem si počet lidí pod sebou. Měl jsem za to, že mého počínání si mohl prozatím všimnout jen Kashike, ale třeba tu byl i někdo jiný(Mikomi Hyuuga), kdo měl bystré oči. Pokud by na mě ten někdo upozornil a z kruhu pode mnou se vytratila(zmizela) nějaká osoba, musel bych se hned stáhnout, abych neriskoval útok zezadu.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Reina Kana Sun Nov 23, 2014 4:48 pm

Ano vskutuku mi tenhle sraz přišel velice komický proto, počas proslovů ostatních kage jsem se líbezně usmívala. Pohled Raikageho bylo sice ostrý, ale ne tak aby mě jak kterak vzrušoval. Bylo pěkné, že nechce abych byla Otokage, proto jsem se ho ani neptala na jeho souhlas, vždyť jsem ho dneska viděla poprvé, ani nevím jak se jmenuje. Chtěla jsem se obhájit ale skočil do toho Tsukikage a další lidi. Jistě o mou obhajobu nikdo nestál, stejně za všechno můžu já a mě se aspoň navýšilo ego a prodloužilo to můj profesní životopis. Nepřestávala jsem se usmívat, vážně mě to bavilo. Zajímavé názory, proto když se ten hoch přibližoval k Faitovi a vyzýval ho, už jsem se prostě neudržela. Vstala jsem taky a přešla k nim a tomu hochovi jsem položila ruku na rameno a stoupla si tím pádem mezi Faita a jeho.
"Jak to že nenabídnul? Nabízí vám, že když jeho zemi budete ignorovat, on bude ignorovat vás.  Vlastně pronesl zajímavou myšlenku ke které se přikláním také." pousmála jsem se.
"Krom toho, Vaše drzost nezná mezí hochu, připomeňte mi co je tohle za akci? Ach ano myslím, že je to sraz vedení vesnic, sraz kágů a feudálních pánů, jste snad jedno z toho? Myslím, že ne, takže pokud chcete vyslovit názor přímo tady Mizukagemu, tamhle jsou jeho sekretářky, jistě Vás rády doprovodí do jeho kanceláře na osobní schůzku." hodila jsem rukou směrem na Kashikeho a Keiga a stále mluvila na mě nezvykle mile. Bylo z mého hlasu poznat jak se bavím.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Nov 23, 2014 5:12 pm

Čím dál tím víc jsem měla pocit, že toto není sraz kage, ale schůzka ubožáků, kteří si potřebují akorát honit ego. Z dlouhé chvíle mi nezbývalo nic jiného, než hodnotit chakrové oběhy zdejších klaunů.

V blízkém, až středně vzdáleném okolí to také nevypadalo právě růžově a skoro jsem litovala toho drzouna, co předstoupil před Faita. I když pokud střela z luku nepůjde právě do břicha, mohla by to být celkem důstojná smrt. Jakmile se začala kolem našeho řečníka motat jistá blondýnka, zauvažovala jsem nad tím, jak by vypadal takový double kill.

Mé brutální představy ovšem pokračovaly ještě dále. Na jedno však byly užitečné. Začala jsem spřádat plány typu "co by, kdyby". V současné situaci se mohlo stát skutečně cokoliv. Zvážila jsem několik možných scénářů, ale navenek zůstávala klidná, a tichá jako myška.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Nao Okumura Sun Nov 23, 2014 5:17 pm

Komédia. Jedným slovom cirkus ktorý práve nastal na tomto historickom mieste. Ani jeden z tých ktorý sa ozvali, nemali najmenšie právo svojími slovami pošpiniť toto miesto, a napriek tomu sa tu začali handrkovať ako nejaké malé deti. V tú chvíľu som netušil komu sa mám do očí vysmiať, taká bola predsa len moja povaha ale aj tá mala teraz problém sa vyjadriť keďže sa na jednom mieste zišli najviac prádzne hlavy v celom Shinobi svete.
"Idioti.. A to si hovoria Kágovia.." Zašomral som si popod nos, avšak dostatočne nahlas aby ma bolo počuť a tak som vyjadril svoj názor na celé toto stretnutie. Faitove, Tsukikageho, Hokágeho, dokonca aj slová bývalého Raikágeho som ignoroval, pretože smiešnosť akou preukazovali svoje ego bolo v slušnosti povedané. Pribrzdené. Avšak slová ktoré vypustila Reina z úst ma uštipli najviac, keď vrah a ženská správajúca sa ako žena istých mravov, začne rozprávať ako si niekto zaslúži a nezaslúži tu prednášať, pravou rukou som zovrel meč ešte pevnejšie a druhou som šiahol tiež pod plášť, tak ako bol v diaľke pripravený Kirigakurský sniper pripravený skillshotami rozdávať IKčka, bol som pripravený okamžite zasiahnuť a brániť Raikágeho, ako to jediná ochranka stojaca priamo pri ňom. Atmosféra bola divoká, ale usmial som sa jej. Bude zábava!
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Seishi Kogeki Sun Nov 23, 2014 5:25 pm

Jen se ke mne přiblížila Reina, můj výraz se nezměnil. Stále jsem sledoval Mizukageho a čekal odpověď. Všichni zde okolo měli zjevně pocit, že jsem bezmocný- ale Kumogakure no Sato rozhodně není tak slabá, jak by si mnozí zde mysleli- a zjevně myslí. Jen se její ruka dotkla mého ramene, jejím tělem projela tak silná rána elektřiny, že ji odhodila na tři metry ode mne minimálně. I kdyby na sobě měla ten svůj slavný Shoton, tohle byl čirý černý blesk, žádné brnění jí před jejím hloupým rozhodnutím nezachrání.
"Nedoporučoval bych se dotýkat Oblačných Shinobi. Často mají na svém těle obranné techniky." poradil jsem jí. "Navíc, co já vím, neptal jsem se na VÁŠ názor, ale na MIZUKAGEHO názor." zdůraznil jsem.
Reina pro mě nebyla soupeř. Byla to osoba, která by nevydržela proti někomu jako je Raikage, jako jsem já, jako je Nao bojovat ani vteřinu.
"Já jsem položil otázku, stejně jako on položil návrh. Nechápu, proč jste z toho okamžitě tak vlhká, "Otokage". Že by jste se nám znovu zabouchla?" ironický smích.
S tímto jsem se k Mizukagemu otočil zády a zařadil se zpět vedle Raikageho.
"Na odpověď stále čekám." v tuto chvíli jsem si zpět nasadil masku a opravdu- čekal.
Ale pokud by se kdokoliv o cokoliv pokusil- dnešek by rozhodně neskončil dobře. Jediný, kdo se mnou vydržel "tančit" byl Raikage díky jeho rychlosti.

Seishi Kogeki
Seishi Kogeki
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 30
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Nov 23, 2014 5:42 pm

Z Otogakure no Sato jsem dostal příkaz chránit Otokage na srazu Kage. Ne fakt...jako já?! Proč sakra já! Otrava už jen když slyším to slovo Kage. Naštěstí se z toho nevymotal ani můj bratr, který ovšem zaspal, takže jsem musel jít napřed. Jo, ještě větší otrava je cestovat sám. Nemůžete nikoho slovně otravovat...geeh, jen si to představte. Cítil jsem se při cestě jak chudák tatínek Nema v oceánu. Sám samotinký sameček...
Každopádně když jsem dorazil k cíli, jediné co jsem stihl postřehnout byla letící Reina mým směrem. Letěla vážně neskutečnou rychlostí a proto mi z nohou vyjeli kosti, které se zaryli do země a já jí chytil s tím,že jsme odjeli ještě pár dobrých metrů dozadu, ale rozhodně to zmírnilo její náraz. Zůstala po nás v zemi dlouhá dráha vyrytá od mých kostí do země. Bolelo to, ale nebylo to tak hrozné.
"Do p*dele, jsem tu sotva dvě vteřiny a hned tě musím zachraňovat? Geeeh, otrava, vážně." Povzdechl jsem si a postavil jí na nohy. Prokřupal jsem si prsty s výserským úsměvem.
"Zase jsi se po někom plazila či co? Komu můžu zlámat kosti?"
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Nov 23, 2014 5:48 pm

Faito

Situace byla vskutku vážná. Nikdo už se nezajímal o prohlášení mé či jiné, a všichni tahali zbraně.
"Ticho!" křikl jsem tak, že se to rozlehlo přes celé údolí. Měl jsem sto chutí vložit do svého hlasu genjutsu, ale ubránil jsem se.
"Všichni tu mluví o cti a o tom, jak naivní jsem. Ano. Skutečně jsem si myslel, že zde, na tomto místě skutečně nikdo nebude mít tu drzost vytáhnout zbraň, ale mýlil jsem se. Teď si všichni sedněte..."
Můj pohled se střetl s pohledem Kogekiho.
"Očividně tu nikdo nepochopil, o čem jsem mluvil. Dovolte mi to tedy říct ještě jednou: Já rozhodně nepodporuji stálost Aliance. Sám s ní mám špatné zkušenosti. Já říkám tohle: Každá vesnice sama za sebe. Naši vojáci nevkročí na vaše území a naopak. Ekonomicky je to samozřejmě na Daimyo daých zemí, ale já se vzdávám VEŠKERÝCH vojenských akcí proti ostatním vesnicím... Doufám, že teď jsem to řekl dost jasně..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Nov 23, 2014 5:52 pm

V momentě kdy si něco zkusil se ve mě vařila krev, něco takového si zkusit na Reinu byl jasný rozsudek smrti ať už je to kdokoliv. Netrvalo dlouho a já se objevil před Reinou s připravenou technikou, která by zasáhla toho týpka. Měl jsem tušit, že ten vandrák co se tu ukáže, není ani kage si něco zkusí. Měl přijít z každé vesnice jen jeden kage a jeho ochranka a ne celá kavalerie. Pokud mě však Reina nezastaví tak se zde opravdu něco stane a nepřátelské strany můžou být jak chtějí silné. Na mou Otokage nikdo nebude útočit, to si podepisují jasný ortel smrti. Když jsem skočil před Reinu automaticky jsem na něj promluvil. " Tak tohle si přehnal! " Přičemž jsem chtěl na něj zaútočit svou technikou.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 23, 2014 5:54 pm

Situácia sa stále vyhrocovala a pomerne zlým smerom. Takmer nikto nebol spokojný dokonca ich možno Mizukageho premluva ešte viac pohoršila. Tsukikagemu sa popravde nedivím, taktiež by som bol pohoršený tým, ak by sa na mňa každý vykašľal a nikto by nepomohol, lenže v tedy som nebol na poste ja, lenže na to sa vyhovárať nemôžem. Potom na môj pokyn sa vyjadril Seishi, ktorý hovoril s Mizukagem ale do toho vstúpila Reina, ktorá po svojom čine odletela. Nemohol som to nechať tak, chcel som zabrániť pripravujúcemu sa boju. Preto som predstúpil a než som spustil skontroloval som, ako s toho Reina vyviazla a potom som spustil. "Ospravedlnte konanie mojej ochranky, no to, čo urobil bolo podobne neadekvátne, ako vaše vystupovanie s nami. Nielen, že som mu dal slovo ja, aby prehovoril,  Vy ho tu pred všetkými zhadzujete. Dokonca aj váš tón a vaše celkové vystupovanie ma tu uráža, takže sa ani nedivím, že niečo také urobil, preto ak nezmeníte svoj prístup toto miesto sa zo sumitu premení na bojisko." Všetky moje slová boli mierené na Reinu. Snažil som sa to upokojiť ale pri tom som jej naznačil, že ak sa nezačne chovať prijateľne budem stáť za svojimi shinobi a rozhodne to potom neostane len u slov. Môj pohľad pre ňu bol viac pohŕdavý, ako omluvný ale nemohla odo mňa čakať zázraky. Previnila sa voči našej dedine a zhadzovala nás aj tu. Potom do toho vstúpil Mizukage, ja na jeho slová o ukľudnení som kľudne bral, lenže ochranka lady Otokage sa chystala útočiť, preto som dokonca aj ja sústredil svoju chakru na prípadnú obranu. Kto vie, ako sa toto ešte vyvinie.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Reina Kana Sun Nov 23, 2014 6:05 pm

Nečekala jsem, že někdo udělá něco takového přímo zde, já sama na sebe nebrala svou obranu, protože jsem si naivně myslela, že to proběhne v pořádku. Nečekaný avšak překvapující příchod jednoho z dvojčat jsem uvítala. Potom co mě pustil na zem a ze mě se kouřilo, co se dalo dělat moje tělo není živé.
"Tentokrát jsem v tom nevinně." řekla jsem a oprášila si plášť.
"Nizashi, to stačí děkuju." zastavila jsem ho a vrátila se zpět na své místo, značně pobouřená, protože ačkoli si to možná ani jeden z nich neuvědomoval, já jsem ta, která sem přišla vyloženě kvůli nim a kvůli tomu aby mi dali pokoj.
"Vaši omluvu přijímám, Raikage-dono, avšak nepřijímám Vaše chování,  zpochybňuji Váš post Raikageho, jestliže sám neumíte Mizukagemu do očí říct, to co Vaše ochranka. Pokud sám neumíte na rovinu diplomaticky jednat a necháváte za sebe jednat jiný, nehodíte se na post kage. Jakkoli jsem byla špatná, vždycky jsem jednala na rovinu a osobně. Kage jsou tu od toho, aby řešili problémy, které k nim jdou ze stran jejich lidí a pokud zde přítomný chlapec měl problém, měl Vám ho zdělit a vy jste ho měl přetlumočit nám. Doteď jsem měla v úmyslu brát Vás vážně..." došla jsem zpět ke svému křeslu.
"Sraz kage co si pamatuji byl vždy o tom, že jejich ochranky zůstávali mimo toho všeho a měli být zticha at se jim to líbí nebo ne. Odteď jestli ještě někdo ze zde přítomných ochranek řekne něco , proti ostatním kagům, či vysloví svůj názor, odcházím ze summitu a vy můžete vzpomínat, čeho jsem byla schopná, když jsem byla živá..." podívala jsem se na Faita výrazem: Je mi líto, ale znáš mě.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Nov 23, 2014 6:10 pm

Nadzvedl jsem obočí a pokrčil rameny. Bylo mi to tak nějak asi jedno. Vytáhl jsem si z kapsy cigaru a zapálil si jí, zatímco jsem následoval Reinu a koukl na Nizashiho a nabídl mu taky jednu. Jestli si vzal, pousmál jsem se krabičku cigaret vložil zase zpět do kapsy, jestli ne, nenutil jsem ho k tomu.
Stoupl jsem si za Reinu a na všechny přítomné se podívat výrazem, který vyzařoval jediné. To co mají na na hlavě je fakt xicht nebo p*del? Nadzvedl jsem při této myšlence obočí, ale pak zase z mého zamyšlení vyfouknul kouř a byl zcela potichu. Nebyl jsem vychovaný, ale po tom, co se tu událo jsem si říkal, že není nikdo. Tak proč se chovat nějak víc seriozněji, že jo? Každý nemůže být tak dokonalý, jak by druhý čekal. Podíval jsem se po chvilce na hodinky a čekal, než příjde bratr. Jestli se tu bude k něčemu chýlit, já tu cigaretu netípnu jen proto, že se skupinka homo sapiens bude chtít bít!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Nao Okumura Sun Nov 23, 2014 6:18 pm

Ticho ktoré po Faitových slovách sa určite nerozľahlo narušil tichý smiech ktorý sa pomaly začal zvyšovať až sa nedal prehliadnuť. Nepatril nikomu inému ako mne, človeku ktorý nikdy neuznal žiadnu autoritu ale iba u tých, ktorí si jeho vernosť zaslúžili. Hlas bol, nedal sa popísať, nebol plný hnevu a pomsty ako sa dalo očakávať, ale plný výsmechu a trochu pobúrenia.
"Vy hovoríte že spochybňujete niekoho post? Teda Ty?" Prešiel som na tykanie a úplne som ignoroval čo to slovo slušnosť znamená. Aj keď sa ukľudnila, dovolila si zakusiť do príliš veľkého sústa ako mohla.
"Sebou nazvaná Otokáge, ktorá sa na svoj post dostala za dosť pochybných okolností pričom pri pohľade ako pokukávaš po Mizukágem, nám je jasné akej služby sa dostalo. Vrahyňa, bezcitná egomaniačka a úplná troska.." Nahlas som povedal svoj názor na Otokáge, úplne ignorujúc fakt že som na summite Kágov, bolo mi jedno že tím niekoho pobúrim a ešte menej mi bolo jedno ako ma budú brať. Až teraz sa v hlase objavil hnev, či môj hlas spoznala som dosť pochyboval, boli to dosť dlhé roky a pri tom aká je stará jej už určite vynechávala pamäť. Povolil som na zbrani avšak ruku v plášti som ponechal a pohľadom som sa upieral na ňu. Ex-Raikágemu som dôveroval, vedel som že ak si Nizashi niečo dovolí, tak skončí na áre ešte na pekne dlhú dobu. Už mi bolo jedno či Kumo bude za moju drzosť platiť alebo nie. To Reina tu prilieva olej do ohňa. A ak už prilieva, hovorí sa, ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Ak si myslela že budem smútiť po jej odchode, mýlila sa. Neboli sme tu kvôli nej, ak si myslela že jej prítomnosť je dôležitá. Jej ego sa za tie roky zväčšilo ale dôležitosť nie.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru