Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Údolí Konce

+20
Takeru
Nukenin
Rokuro
Keigo Nakagami
Risoku Yotsuki
Shinobi
Tetsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Kawa no Daimyo
Niboru no Kentaro
Seishi Kogeki
Yotsuki Sorata
Akasuna no Ruki
Hokori Mai
Hyuuga Mikomi
Nizashi Shiroi
Crystal Takaishi
Kashike
Faito Dansaku
Reina Kana
24 posters

Strana 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Údolí Konce

Příspěvek pro Reina Kana Sun Aug 24, 2014 8:11 pm

First topic message reminder :

Údolí Konce se nachází na cestě mezi Skrytou Listovou a Skrytou Zvučnou. Krátce po založení Skryté Listové zde bojovali dva nejmocnější ninjové své doby, a to zakladatel Listové Hashirama Senju a Madara Uchiha. Jejich souboj vstoupil do dějin světa shinobi a povídá se o něm hodně příběhů. Jen málo kdo ví, co se během bitvy skutečně stalo. Na počest této bitvy se postavily sochy jak Hashiramy tak i Madary, které lemují vodopád. Sice už je to něco přes 300 let co se bitva odehrála, ale dodnes si o ní lidé povídají. Kdokoliv přijde na místo Údolí Konce, musí být uchvácen velikostí soch. Obě sochy jsou sice už značně poškozené časem, ale i tak připomínají místo dávné bitvy.
Údolí Konce - Stránka 6 830px-11
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Fri Nov 28, 2014 7:55 pm

To, co se zde odehrálo byl nejspíš jen špatný scénář, špatné komedie. Neubránila jsem se přesto pousmání, když byl jistý problém "odklizen". Narozdíl od jiných jsem stále zůstávala mlčky stát se založenýma rukama a nechala své oči nahlížet do nitra každého, kdo zde nějakým způsobem vystupoval. Každý kdo promluvil, či na sebe upozornil mohl na okamžik cítit můj pohled až v morku kostí.

Ta děcka mi vážně začínají pít krev.


Každé slovo, pohyb, gesto, každý záchvěv v jejich tvářích vypovídal o tom, jací skutečně jsou. Jejich neuvědomnělé pohyby mi podávaly další a další informace. To co jsem viděla mi však nedávalo jinou možnost, než zachovat vážný výraz ve tváři. Pýcha, zbabělost, sobectví, zášť, faleš... Nic hezkého k dívání. Můj pohled spočinul i na Faitovi. Sotva znatelný úsměv mohl jen dávat tušit, že jsem spatřila i něco navíc, něco jiného, než mi mohli nabídnout ti druzí, kteří si svou výjimečnost dokazovali více slovy, než činy. Naopak jeho doprovod, který se mi představil jako Kashike nepatřil mezi lidi, ze kterých bych měla dobrý pocit. Mohlo to být i tím, že mě děsí oddanost nadřízenému? Pokud ano, proč je to zároveň vlastnost, která si v mých očích zasluhuje obdiv?

Ale já přece stojím na druhé straně barikády.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Nov 29, 2014 9:11 am

Faito

"No, možná byste se, Otokage, mohla vyjádřit k požadavku Tsukikageho o spojení tří zemí..." řekl jsem, když se Reina vyjádřila. Když se vyjádřila její ochranka, už jsem to nekomentoval. Přeci jen, i přes veškerou neomalenost se ten pitomec aspoň snažil mluvit potichu a "k ochrance", takže já bych to "neměl slyšet". Což byla tady v (teď už) tichém údolí bylo prakticky nemožné.
"Konec konců, vyjádřit by se měl i radní Kentaro za Konohu. Jelikož Raikage opustil sraz, byť nechtěně, a Amekage je nepřítomna, beru to, jako, že se zdržují hlasování..."
Když už jsme tak u toho, radní Kentaro neřekl vůbec nic. Přitom by měl mít tušení, že je poslední velkou vesnicí, která nám může vzdorovat.
Skutečně jsem stál o jeho názor. Pokud nic neřekne, prostě jen potvrzuje, co je to za parchanta. Tsuki nebyla jedinou vesnicí, která byla zrazena Aliancí...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Reina Kana Sat Nov 29, 2014 10:01 am

"Upřímně Mizukage, je to spojení tří velkých vesnic, o tom by si měli rozhodnout ony vesnice ne taková malá bezvýznamná vesnička jako je Otogakure." i když spojení tří zemí by bylo na nejvýš znepokojivé pro ostatní vesnice, které nemají takový vliv jako třeba ta moje nebo Tsukikageho.
"Ale pokud stojíte o můj názor já jsem proti už kvůli vám." pronesla jsem. Spojí se tři největší země a kdo jim bude vládnout? Moc zaslepuje a obrací dobré chování k vulgárnímu. Dřív nebo později ostatním vůdcům nebude stačit mít kontrolu pouze nad svou zemí ale i nad zemí spojených vesnic.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Nov 30, 2014 6:46 pm

(Omlouvám se za pozdní vyjádření, ale situace ohledně postování se pořád komplikuje, a jak jste si již všimli, postuji ve více tématech za víc postav, a když se tu budete pořád hašteřit... můj post považuji pouze za ztrátu času, který lze využít lépe, co se postování týče... jinak také jsem řešil jisté záležitosti ohledně vedení forka, co se týká i tohoto srazu s velmistrem Assasinem-sama, takže tak... )

Faito se pokusil zde přítomné uvrhnout do genjutsu, což mi výjimečně vyšlo, jelikož jsem nechtěl na sebe upoutat pozornost, tím že se nenechám lapit do genjutsu, kterému jsem již jednou vystaven byl, jak jsem psal předtím, a tak jsem si na genjutsu takové to verze dával pořád pozor. Genjutsu jsem tedy poznal, a to ještě v počátečním stádiu, kdy byla možnost se z něj vymanit. Z důvodu ostražitosti jsem ji však nevyužil. Nakonec ji Faito stejně zrušil sám. Rázem se zde seběhlo tolik věcí... například odchod Raikageho. Příště bych ale ocenil rozloučení na úrovni ze strany toho, kdo odchází. Ruki do genjutsu pravděpodobně díky sharinganu lapen nebyl... zda sharingan  této chvíli využil a nebo ne je ale na něm. Nikdo zde o jeho doujutsu nevěděl, ani Já ne, tak nač se pak prozrazovat?

"Víte Hachidaime Mizukage... ve množství je síla, a proto se nelze vzpírat vůli lidu." Byla věta, kterou jsem reagoval na Mizukageho předešlou poznámku ohledně toho, že by nejraději poražené vesnice etc. držel silou na uzdě. Pravda byla taková, že by to nefungovalo, jelikož ve množství a odhodlání je síla. Osobně bych nechtě stát proti bandě naštvaných Iwagakure, Sunagakure a Tsukigakure no shinobi, jakožto shinobi poražených vesnic. Můj návrh jsem zde na srazu přednesl ze slušnosti... ve skutečnosti se již rozběhly věci, které nelze zastavit, a které pokud vyjdou, budou hrát výhradně v můj prospěch. Ruki měl za to, že spojit s Tsuki Iwu a Sunu není nejlepší nápad, jelikož se Tsuki v její blízkosti nenachází. jenže to bylo pouze k užitku, že tyto všechny tři vesnice nejsou u sebe. "Jak Otokage-sama řekla. Rozhodnutí nejvíce záleží na shinobi vesnic, kterých se to týče. Tsukigakure no shinobi nemají námitky... u Sunagakure no shinobi a Iwagakure no shinobi se přesvědčte klidně samotní." Byl jsem si 100% jist jejich reakcí na toto, jelikož jsem se o takový to závěr u Sunagakure a Iwagakure no shinobi již trochu zasloužil. 

Pokud kagové přistoupí na spojení Suny, Tsuki a Iwy... vyhneme se násilí. Sice to nikdo zde netušil, ale spojení těchto tří vesnic bude začátkem nové éry, která nastane, respektive již nastala po smrti Uchihy Madary. Jediný problém i dělal Tsuki no Sen, Sora no Sen společně s Hakuei, ale tohoto, jak doufám, se brzy také zbavím, a pak mě již nic nezastaví! Ovšem mé plány nejsou ani na den, ba dokonce půl roku, než se opět vzchopí Suna, Tsuki a Iwa bude nějaký ten čas trvat, následně i další věci. Toto můžeme chápat jako tématický počáteční bod nové dějové linie. Nejedná se ale o její hlavní bod, ale pouze o malou složku ve velkém pytli. Je škoda, že byl zvolen rozpad aliance... no nikdo kdo toto odhlasoval nepomyslel na to, že ve stínech tohoto světa existují zla na úrovni, jenž nedokáže čelit ani celá vesnice, ba dvě! Prozatím se o nich příliš nemluví, ale jejich jména známe všichni (konec upoutávky do nové příběhové linie, kterou ani za živa neodhadnete, jak bude vypadat, takže se ani nesnažte... uřpímně).
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Nov 30, 2014 7:54 pm

Faito

Slova Reiny mě utvrzovala v tom, že se moc nezměnila. O politice toho moc neví. Ale slova Tsukikageho mě skutečně dopálila. Všichni mohli vidět, jak zatínám ruku v pěst, jak se skutečně vzpírám, abych nevykřikl první věc, která mě napadla. Spousta lidí tohle gesto vidělo. Bylo to mimoděčné gesto při vítězství rozumu nad srdcem.
"Skutečně, Tsukikage-dono?" začal jsem zvolna, ale dlouho to netrvalo.
"Pokud mí informátoři nelžou, Sunagakure je pohřbená pod pískem, těch několik shinobi, co přežilo, uteklo za hranice nebo do jiných vesnic.
A Iwagakure? Když jsem s Iwagakurskými naposledy mluvil, prosili mě na kolenou, abych nepozabíjel všechny bojeschopné lidi, kteří po útoku zůstali naživu. A upřímně, silně pochybuji o tom, že by se chtěli vzpírat někomu, kdo v momentální situaci rozhoduje nad jejich životem..."
Ano, tohle už byla naprosto otevřená výhružka.
"Řeknu to tedy ještě jednou: Pokud chcete spojovat země a vesnice ekonomicky, prosím, to ať si vyřídí daimyo. Ale nedopustím, aby byly vesnice a potažmo země spojené politicky a vojensky. Nehodlám vložit polovinu kontinentu do rukou jediného muže... Hádám, že jste chtěl navrhnout sebe, že..."
Ten chlap se mi přestával líbit. Kdo to vlastně je? Ani by tu nebyl, kdyby to byl sraz pouze velkých vesnic. Vyhoupl se odnikud a snaží se nám tu diktovat podmínky a házet ramena? Někdo tu zapomíná, že potřeby skupiny vládnou nad potřebami jedince...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Sun Nov 30, 2014 8:19 pm

Lord Tsukikage působil, jako by věděl něco, co ostatní ne. Očividně jsem zde nebyl z postranními úmysly sám. Ostatní tento Tsukimarův přístup určitě nakrkl, ale co si možná neuvědomili je, že mluvil a popisoval věci velmi obecně, snažíc se nastínit co se bude dít, ale ve skutečnosti se v tom takřka nikdo nevyznal, ba dokonce si troufám napsat, že se v tom nikdo nevyznal, což byl nepochybně účel, jelikož co by to bylo, kdyby jsme se naráz dověděli program na půl roku dopředu? Takhle... ačkoli si myslíme, že něco víme... nemůžeme s jistotou říct nic. Tušíme že Tsukimaru má nějaké postranní úmysly, ale dosvědčit mu to nemůžeme... můžeme pouze zamítnout jeho návrh, ale když možná ví něco, co my ne? 
"Mizukage-dono vaše slova mají svůj význam. Možná že ale nejsme úplně seznámení se situací, co na to říkáte Tsukikage-dono?" Člověk, který se dostal na post Kageho, jistě si uvědomoval, co znamená jim vyřčená fráze, že ve množství je síla, a tak mě zajímá, zda tímto měl na mysli pouze shinobi Iwagakure Sunagakure a Tsukigakure no sato, kteří dohromady tvořili tak jednu třetinu shinobi z Kirigakure no sato, a nebo to byla poznámka, která měla být chápána, že se týká spojení vesnic, a však ve skutečnosti měla říkat něco jiného? Jak jsem napsal, Tsukimaru se vyjádřil příliš obecně... bylo to těžké na pochopení. Na rozdíl od ostatních, kteří jej přímo odsoudili jsem se pokusil zamyslet nad významem jeho slov. Čím déle jsem nad tím přemýšlel, tím víc jsem si připadal, že nic nevím, a že mi to nedává smysl. Tsukikage si určitě byl vědom výsledku toho, kdyby se dostal do přímého sporu s kteroukoli velkou vesnicí. 
Faito se snažil udržet po válečnou situaci ve stejné podobě, jak nyní vypadala. Agresory držet v koutě a snad se všem povede dobře. Jenže jak pak to bylo s Německem po první světové válce? Držet agresora na uzdě se nevyplatí, ať už se pak z té uzdy jako Hitler vymanit bude chtít a nebo ne. Podle mého názoru Hachidaime Mizukage měl Iwu srovnat se zemí, a byl by klid. Toto jsou důsledky jeho nezodpovědného chování... možná nechtěl vypadat jako masový vrah, ale toto je již otázka osobnosti. Jak to udělal on, a jak bych to udělal já... srovnávat to ale nelze, jelikož kdyby jsme pozměnili jednu část historie, vše by se mohl vyvíjet jinak. Tento sraz by se vůbec nemusel odehrát... vše by mohlo být horší.
"Spojení těchto tří vesnic nepodporuji z důvodu rozsáhlých oblastí, které budou k nově vzniklé vesnici náležet. Jednou jsem se setkal s tvrzením, že mír znamená mít větší klacek, než-li má ten druhý. Takže tedy pokud nám Tsukikage-dono neobjasní plný význam jeho slov, jsem pro Mizkageho návrh ohledně toho, co bude s těmito vesnicemi." Suna byla pustina, kterou bude nemožné užívat k hospodářským účelům atd. ještě dlouhou dobu. Shinobi ze Suny se tam naučili žít i za tvrdých podmínek, ale Tsukikage o věcech na pouští neví nic... ledaže by Suna měla mít jiné využití, které nám Tsukikage-dono nechce prozradit a hodlá připojit Sunu ke Tsuki pod záminkou ekonomické prosperity, což přijde člověku naprosto směšné.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Dec 02, 2014 7:15 pm

Faito

Kentaro konečně promluvil. Byl jsem rád, že po tom, co celý sraz mlčel, z něj nevypadla nějaká zhovadilost, ale celkem smysluplná věta.
Kývl jsem tedy na znamení díků a otočil se na Tsukikageho.
"Myslím, že to můžeme ukončit. Byl jste přehlasován, Tsukikage-dono."
Nakonec jsem opět udělal prá kroků doprostřed kruhu.
"Pokud již nikdo nemá nic k projednání, končím tento sraz. Událo se zde toho dost, leč důležité věci ještě stále povlávají ve větru. Mrzí mě, že někteří nedokázali držet nervy na uzdě ani zde, v Údolí Konce. Doufám ale, že příští sraz kage se bude odehrávat v příznivějším duchu. Za sebe Vám všem děkuji, že jste přišli..."
Každému z kagů jsem se podíval do očí a kývnutím mu poděkoval. Již bez kývnutí jsem se podíval do očí i Mikomi, neboť jsem věděl, že ji teď dlouho neuvidím. Vrátil jsem se zpět k ochrance, počkal jsem, až ostatní odejdou, a zmizel jsem jako poslední.


// Sraz je tímto rozpuštěn. Vraťte se do svých domovů, občané, už zde není nic k vidění.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Reina Kana Wed Dec 03, 2014 7:51 am

"Perfektní." postavila jsem se a urovnala si plášť, podívala jsem se po všech přítomných.
"Takže sbohem pánové a Crystal." kývla jsem hlavou a zavelela své ochrance návrat domů. Když už jsme byli v dostatečné vzdálenosti od ostatních šeptla jsem směrem k dvojčatům a NIzashimu.
"Chci hlavu tamtoho drzouna, zajistěte informace, zařiďte to." procedila jsem skrz zaťaté zuby. To co si dovolil bylo hodně. Hodná budu jen na veřejnosti.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Shinobi Wed Dec 03, 2014 8:07 pm

Ke Kentarovi na sraz doběhl posel z Konohagakure no sato. Byl neozbrojen a všemi konožany znám, navíc cestoval sám, a to pod vlajkou Konohagakure no sato, a proto nepůsobil nebezpečně pro shinobi, kteří sraz střežili. Nikdo nemohl však tušit, oč se jedná, a proto nikdo pravděpodobně neotálel v ostražitosti. Po předchozích zkušenostech z Kumogakure no sato, copak lze od ostatních shinobi čekat? Jakmile se posel dostal na místo sraz, uklonil se, omluvil a představil. "Dobrý den Mizukage-sama, Kentaro-sama, Daimyo-sama a Tsukikage-sama." Snad posel na nikoho nezapomněl, ale pokud ano, rozhodně jej nezmínil naschvál. "Přináším zprávu pro Kentara-sama." Po těchto slovech se pomalu ke Kentarovi přiblížil. 

Tento posel byl v Konohagakure no sato znám svou prací a loajálnosti vesnici, a tak by jej konožané měli poznat. Pokud mu dovolili přistoupit blíž, přiblížil se ke Kentarovi a naklonil se k němu, aby mu něco pošeptal. Jednalo se o nejnovější zprávy z Konohy. Kentaro očividně bude zuřit, na což se posel netěšil, ale někdo tuto práci udělat musí. "Kentaro-sama mám vám oznámit, že radní se shodli s Nanadaimem Hokagem na jmenování Kyuudaimeho. Ceremonie již proběhla. Vesnice má nového Kageho, Hanu Ichiro." Řekl posel Kentarovi tiše, aby to nemohl slyšet nikdo další. Toto znamenalo, že Kentaro ztratil výsadu zastupovat vesnici a stát v jejím čele, což jej určitě nepotěší. Posel se reakce starce obával, a proto trochu pak odstoupil dozadu, pozorujíc, o se bude dít.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Wed Dec 03, 2014 8:28 pm

Poslovi jsem přistoupit schválil, takže jej dva členové Sabisu, kteří byli mým doprovodem nechali projít. Byl to shinobi, kterému se svěřovali různé diplomatické mise, a také mise nejvyššího utajení, kde plnil funkci kurýra, a to pokaždé když bylo potřeba něco přenést z místa A do místa B. Informace, které mi sdělil, mne však nijak nepotěšili. Z počátku to na mě nebylo znát, ale pak jsem se již neovládl. Postavil jsem se rychle ze židle, majíc ruce zaťaté v pěst a rozhlédl se kolem. Bylo potřeba něco říct, abych odůvodnil svůj odchod. Říkat se mi zde přede všemi nechtělo, že Konoha má nového Kageho. Jak bych totiž asi vypadal? Žel, byl jsem vykolejený a v takovém stavu, nelze přemýšlet nad tím, jak se odtud vytratit. Nedošlo mi, že Mizukage sraz teoreticky již rozpustil, takže smím odejít i bez podání důvodu odchodu.
"Omluvte mne prosím, již půjdu. V Konoze byl zvolen Kyuudaime Hokage, Ichiro Hana, a je potřeba ve vesnici má přítomnost." Ve skutečnosti má přítomnost potřeba nebyla. Pravděpodobně by si to všichni užili, kdybych se tam již neukázal. Když jsem se do vedení vesnice ale tak pracně vypracoval, nehodlal jsem to vše hodit za hlavu. Je na čase v domácí politice Konohagakure no sato jednou pro vždy udělat pořádek, a to eliminací všech nepříjemných a nebezpečných osob. Kývl jsem na členy Sabisu, kteří stáli za mnou, a vdal se pryč, se slovy "Bylo mi ctí s vámi jednat, škoda jen, že to dopadlo tak, jak to dopadlo." Vyznělo to možná trochu zvláštně, když jsem na tomto srazu skoro nic neříkal. 
Po těchto slovech jsem nečekal na to než se se mnou nějak rozloučí i ostatní. Přímo jsem se vydal se dvěma členy Sabisu do Konohy. Určitě si všichni všimli, že mám na spěch. ještě aby ne, když v mé vlasti byl zvole nový vůdce, a to za mými zády a k tomu ještě nebyl ani původní rodák z Konohagakure no sato!


Přesun- společně s poslem a dvěma členy Sabisu
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Wed Dec 03, 2014 11:13 pm

- Faitíku, když už jsme u těch off postů. Možná jsi si všiml třeba té techniky, kterou používali. Necestovali jen tak pěšky jako nějací amatéři z Kirigakure no Sato, že? Nejen vy jste schopní zajímavých věcí, i jiní by vás mohli překvapit. A někteří překvapí. Škoda, že vám tady všichni lezou do zadku a vy si můžete hrát na nedotknutelné, kterými nejste. -
Pac a pusu, Vy už víte kdo. ^^
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Shinobi Thu Dec 04, 2014 1:46 am


Niet najmenších pochýb o tom, že sa toho na zraze udialo viac než dosť.
Dôvod, kvôli ktorému ho Faito zvolal, bol rozhodne opodstatnený, pričom jeho slová a činy, rovnako ako aj názory a prístup ostatných zástupcov ninja národov, zanechali v srdciach mnohých prítomných zmiešané pocity. Ako náhle sa však konečne uchýlil k samotnému koncu a napätie vo vzduchu postupne pomíňalo, spoločne s velikánmi pomaly odchádzali i feudálni páni a predstavitelia menších dedín. Aspoň teda väčšina z nich. Dvaja maskovaní ninjovia totiž ani po tom všetkom už od začiatku onoho konania neopúšťali svoje stanoviská, skoro ako keby ani neboli pri zmysloch. Jednalo sa o zástupcov už spomínanej Kusagakure no Sato.

Navzdory tomu, že na zraz nedorazil žiadny jej predstaviteľ, ktorý by dedinu reprezentoval, mala trávnatá napokon predsa nejaké to zastúpenie, hoc minimálne. Nejednalo sa však o voľačo úplne divné, čo by bolo v rozpore so stanovenými pravidlami. Kusagakure no Sato vonkoncom nedávno prišla o svojho významného diplomata, nehovoriac o tom, že sa topila vo vlastných problémoch. Poslať najmocnejšieho muža z dediny by v ich stave neprichádzalo do úvahy, ale to neznamená, že by sa mali chcieť dištancovať úplne. Pred ich vstupom do Údolia konca sa navyše preukázali, preto v porovnaní s významnými velikánmi ostatných národov nevzbudzovali prakticky žiadnu pozornosť. Aspoň teda doteraz.

S odznievajúcimi krokmi účastníkov zrazu ich zvuk vystriedalo nezvyčajné
zavŕšenie konania. Bol to potlesk. Dvaja doposiaľ takmer nepatrní shinobi vzdali konateľovi zrazu poklonu vo forme nepretržitého tlieskania. Tým to ale ani zďaleka nekončilo.
"Aký nevídaný pohľad. Jak málo stačí k tomu, aby sa z dôstojnej udalosti stal cirkus na bitevnom poli. Nech si tie staré papriky, feudálni páni, hovoria, čo len chcú... nikto na svete nemôže poprieť fakt, že tento zraz skrátka stál za to," ozvala sa minimálne podľa hlasu ženská zástupkyňa trávnatej dediny. Na jazyku toho ale očividne mala o čosi viac.
"Takmer všetci účastníci predčili moje očakávania. Najväčšie zásluhy však prináležia vám, mizukage-san. Nielenže ste nás zbavili našej najväčšej hrozby, ale na to všetko ste verejne dokázali, že sa ľudia po storočiach nátlaku mocnejších vyvinuli v tak odolné beštie, že ich už viac neskrotí žiadna sila pochádzajúca z tohoto sveta."

Kto by bol povedal, že sa od zdanlivo bezvýznamných "špehov" z Kusagakure
Faito dočká podobných rečí. Boli to skutočne slová, ktoré pochádzali z plnohodnotných občanov trávnatej dediny? Nech už to bolo akokoľvek, ich zhodnotenie zrazu ešte nekončilo.
"Len sa nad tým zamyslite. Nečakane ste pred zrakmi cudzincov vytiahli nepopierateľne pravú hlavu najsilnejšieho Uchihu v histórii, a predsa ste si nevydobyli dostatočný rešpekt na to, aby ste zabránili všetkým tým nasledovným udalostiam. Vaše metódy už viac fungovať nebudú. Dospeli sme do štádia, v ktorom má hrdosť väčšiu cenu ako život. Sami by ste mali najlepšie vedieť, že strach zo smrti už nehraje veľkú rolu, nemám pravdu? Viac než čokoľvek iné dnešných shinobi desí predstava, že by mali stratiť kontrolu," dokončil za svoju partnerku druhý ninja, skoro ako keby to hovorila len jedna osoba.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Keigo Nakagami Thu Dec 04, 2014 3:13 pm

//Někdo tady očividně neví, kdy přestat. Tady ty velkohubý "anonimy" se "slabšíma procesorama" vážně zbožňuju.

Po celou dobu, co jsem byl přítomen dole v údolí, po boku Mizukageho-sama, jsem spíš sledoval okolí a snažil jsem se moc neposlouchat, co se řešilo. Jednak mi přišlo zbytečný se zaobírat jejich záležitostma a jednak mě to nijak nezaujalo. Navíc ani nebyl důvod, abych se jim do rozhovoru jakkoliv vměšoval(a nejspíš bych ani nesměl). To, že Tsukikage-san nebyl moc důvěryhodná osoba bylo určitě jasné všem.
Když se začali vůdci vesnic a zemí rozcházet, vždy jsem sklonil hlavu na znamení úcty, ke všem bez výjimky.
Pak ale promluvili cizinci z Kusagakure no sato. A to už se mi zase tolik nelíbilo. Bral jsem to automaticky jako narušení, protože mi to prostě nezapadalo do této situace a tak jsem instinktivně uchopil jílec meče(ale netasil jsem) a udělala jsem krok před Mizukageho-sama. Nic jsem neříkal, nic jsem nedělal, byl jsem jen připraven, jak na ně bude Mizukage-sama reagovat.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Thu Dec 04, 2014 3:21 pm

- Dobrá češtin. Pro tvou informaci, já ve zdejších vodách rozhodně anonYmem nejsem, takže calm yo tits if you know nothing. -
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Keigo Nakagami Thu Dec 04, 2014 3:28 pm

// Uvozovky ti nic neříkají, viď ty kašpárku? Smile
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Dec 04, 2014 6:55 pm

Očividně na panáka nikdo nechtěl, ale fajn, dal jsem si aspoň s bráchou. Když ten cirkus kolem konečně skončil, otočil jsem se, dal si ruce do kapsy, vytáhl cigartu a zapálil si hned po boku Reiny a bráchy. Avšak...když řekla, že máme toho ANBU z Kumo najít, málem mi spadla čelist, zastavil jsem se a dlouze si potáhl, při čemž jsem rukou zastavil bráchu. "Mrtvola, ženská a ke všemu blondýna nám dává rozkazy...Může mít muž ještě víc dok*rvenej život, hm?!" Povzdechl jsem si a vydechl kouř. Koukl jsem na toho Nizashiho, znovu na bráchu, nadzvedl obočí, dal palec nahoru a do široka se usmál. "No...tak vám přeju hodně štěstí děti. Já jdu na panáka, Tetsu. Pak mě dožeň."

//Přesun
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Dec 04, 2014 7:37 pm

Faito

Už zbývalo jen pár lidí. A těch pár mě prostě nenechávalo vydechnout.
Otočil jsem se k nim a možná se i lehce pousmál, když se mě Keigo jal chránit vlastním tělem.
"Upřmně jsem to ani nečekal. Ti idioti nevidí nůž ani, když ho mají v břiše. Tenhle proslov jistě bude mít nějaký závěr, že?"
Přeci jen, podobné věty už jsem slyšel. Končívaly slovy "A teď vás zabiju, protože jsem silnější" ... nebo tak něco...
Prohlížel jsem si ty dva a přemýšlel, zda je znám. Masky mi nic neříkaly, zkreslené hlasy také ne. Ale ta přehnaná sebejistota. Spojenectví nebo válka? Respektují nebo konejší? Je to obdiv nebo jen žert? Na tomhle srazu už je možné cokoli...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Thu Dec 04, 2014 10:24 pm

Vypadalo to, že naše účast na tomto srazu je u konce. Celkem škoda, že skončil tak brzy, ale aspoň jsme viděli něco nového, vyslechli si pár stupidních poznámek, potkali pár idiotů a můžeme zase jít domů. Tyhle setkání šly od minulosti dost hluboko. Dřív byly takové události mnohem klidnější a byly na nich jen ti správní lidé. Navíc se řešili skutečné problémy a nikdo nevytahoval hlavy kágů. Jako kdyby si tím chtěli něco kompenzovat. Já jsem však pěšák, takže poslouchám rozkazy, ale pokud budou v rozporu s mým vědomím tak se můžou jít nadřízení klouzat. Odešel jsem společně s Reinou a těmi neurvalci zpátky domů.
/přesun
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Shinobi Fri Dec 05, 2014 1:27 am


Mizukage bol už na tomto zraze svedkom kdečoho,
ale to najväčšie prekvapenie ho s najvyššou pravdepodobnosťou ešte len čakalo. Ako sa totiž sám správne dovtípil, na to, aby bol preslov kompletný, bolo nevyhnutné vyvodiť nejaký záver.
"Bingo. Samozrejme máte pravdu, mizukage-san. A ten záver je jednoduchší, než by ste si možno sami mysleli," prehovoril opäť raz mužský trávnatý ninja, zatiaľ čo sa jeho partnerka z neznámych príčin pomalými krokmi presunula zaňho.
"Na tomto svete už ľudia ako vy nemajú miesto. Argument typu "účel svätí prostriedky" v súčasnej situácii postráda zmysel. Vaše metódy vám dedinu neochránia. Čím väčšiu moc budete držať vo svojich rukách, tým jednoduchšie sa necháte ovládnuť obavami z jej straty. Sotva si to uvedomíte a budete viesť jeden spor za druhým s nepriateľmi, ktorí rozmýšľajú rovnako ako vy," doplnila ho pre zmenu ona.

"Blahoželám. Navzdory tomu, že to pre svoju hrdosť nikto z prítomných predstaviteľov ninja národov nepriznal, ste sa stali nezanedbateľnou svetovou veľmocou. Kirigakure je vďaka vám silnejšia než kedykoľvek predtým. Pravda, na ceste za týmto cieľom padlo mnoho vašich i cudzích mužov. Dokonca ste vyplienili už porazenú Iwu a zradili vlastného spojenca, aby ste jeho hlavu mohli vystaviť na zraze, ale stálo to za to, že? Nemáte ani tušenie, ako ste sa mýlili," dohovoril muž v maske naposledy. V zápätí ho totiž jeho vlastná partnerka zozadu prebodla kunaiom s jednoznačným úmyslom pripraviť ho o život.

"Asi sme začali od zlého konca. Len pre objasnenie, nehovoríte so shinobi z Kusagakure. Tých som iba využila, aby som mohla bez podozrenia sledovať dianie na vašej párty. Teraz sú mi už ale na nič, preto za sebou musím upratať," prehovorila s úsmevom pod maskou. Ako je to ale možné? Nebolo najmenších pochýb o tom, že sa naozaj jednalo o shinobi z trávnatej dediny. Jediná možnosť teda bola, že ich ovládala nejaká iná osoba, ktorá ich prostredníctvom rozprávala, ale na ich chakre sa nezdalo byť nič zvláštne. Žeby dlhotrvajúce účinky genjutsu, ktoré na nich bolo použité niekedy v minulosti? Je vôbec niečo také uskutočniteľné? Jediná prítomná osoba, ktorá sa s niečím podobným stretla, bola samotná Mikomi. Jej obľúbený mučiaci objekt, Nara Shinobu, vykazoval známky rovnakej techniky.

"Máte čo dočinenia s veliteľkou Hakuei, najvernejším poslom veľkého Sora no Sena. Naše aktivity ste mohli okrem shinobi podsvetia zaznamenať predovšetkým v Amegakure a Kusagakure, ale menšie dediny budú musieť počkať. Teraz, keď ste nám z cesty odpratali našu najväčšiu prekážku, bude lepšie neprepásť príležitosť a zbaviť sa potenciálne najnebezpečnejšieho odporcu predtým, než sa z neho stane ďalší Madara. Vidíte? Nepovedala som vám to? Vaša moc vám dedinu pred ohňom neochráni, ale naopak rozpúta požiar. Pripravte sa na ďalšiu vojnu, mizukage-san," dohovorila podľa všetkého ovládaná kunoichi, zatiaľ čo telo jej prebodnutého partnera poškvrnilo toto posvätné miesto krvou.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Keigo Nakagami Fri Dec 05, 2014 8:33 am

Když jsem uslyšel jméno té organizace, vyschlo mi v puse. Minulostí jsem se moc nezaobíral... vlastně jsem se nezajímal skoro o nic, ale dokonce i takovej nevzdělanec a tlučhuba, jako jsem já, slyšel o Sora no Senovi. U ANBU se toho o něm povídá až příliš, i když nic určitého, nic konkrétního, nic užitečného. Vždycky jsem si myslel, že to sou báchorky pro strašení bažantů, ale ta žena mluvila takovým stylem, že i mně došlo, že na těch řečech něco bude.
Ona že je pravou rukou Sora no Sena? Zaměřili se na nás Hakuei? Bože... proč né radši sedm egyptskejch ran?...
Přiznám se, strach jsem neměl(hloupé, já vím Very Happy). Ale odhadoval sem svoji šanci na přežití asi kolem deseti procent. Vím, měl jsem Kashikeho a lorda Mizukage po svém boku, ale pokud bude třeba někoho obětovat, jsem tu ten nejvíc postradatelný. Možná to ani těch deset procent nebude... Povzdechl jsem si, jednou rukou jsem tasil kunai(levá) a druhou meč.
"Kashike?" Jen to jsem řekl a určitě to bohatě stačilo. Kashike určitě věděl, jaké informace od něj potřebuju vědět. Oči jsem nespouštěl z nepřítele, ale něco mi říkalo, že by to nemuselo být její pravé tělo. Že se třeba pravý nepřítel skrývá někde jinde. Byla to jen hypotéza, ale je lepší být připraven na co nejvíce možných variant. Útok z nebes, ze země, do zad, z dálky... dá se snad předvídat všechno? Ne... tady pomůže snad už jen dávka štěstí.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Kashike Fri Dec 05, 2014 10:45 am

Pozorně sleduji výměnu názorů mezi Faitem a těmi z travní vesnice a, vzhledem k tomu co všechno se tady dělo, už opravdu nejsem překvapený když jedna probodne svého kolegu a začne mluvit o Hakuei a Sora no Senovi. Zároveň znovu Kiriganem propátrám perimetr. Pak se ozve Keigo. V pořádku, čekej na rozkazy... odpovím mu polohlasně. Hakuei? Naposledy když jsem se s nimi potkal, zničili jsme kus lesa ale výsledek byl 2: 0 pro nás. Se Sora no senem to bude horší, ale v době kdy jsem proti němu bojoval jsem byl ještě o dost slabší... jen ať přijdou, pošleme je zpátky po kouskách. 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Dec 05, 2014 5:54 pm

//Skutečně. Já jim říkám, co chtějí slyšet, a oni mi zobou z ruky. Netuším ale, na co narážíš, podle mého je to roztomilá symbioza Smile
Kdybys náhodou chtěl mít další slovní průjem, uvítám tě na skypu.


Faito

Nechápal jsem je. Poslední dobou jsem měl pocit, že nic z toho, co řeknu, nedoletí dál, než půlmetr přede mě. Nikdo neposlouchá. Nehodlal jsem ale ztrácet čas, abych jim vysvětlil, že Kirigakure se nikam rozpínat nehodlá. Dokonce jsem ani neztrácel čas nad tím navrhnout příměří. Fanatici jsou nejhorší lidskou podrasou. Otevřená, naprosto bezdůvodná nenávist. A pak, že já jsem maniak a sadista...
"Kdo má obavy ze ztracení moci teď?" řekl jsem a přitom očima probodával tu ženu. Možná to znělo jako výsměch. Já se ale nesmál.
"Kdy a kde?" zeptal jsem se.
Viděl jsem reakce Kashikeho i Keiga. Jejich chvíle určitě přijde, ale zatím jsem potřeboval trochu náskok.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Fri Dec 05, 2014 10:16 pm

Z nějakého důvodu jsem se opozdila. Kentaro se celou dobu choval, jako kdybych neexistovala, a pokud šlo o odchod, zavelel jenom své skupince, aniž by mi věnoval jediný pohled. Vzhledem k tomu, že byl zvolen nový Hokage, jsem jej v podstatě nemusela brát jako až tak příliš velkou autoritu, kdyby se rozhodl diktovat mi, jak se mám chovat.

Náhle však sraz začal být opět zajímavý. Ze shinobi pocházejících z Trávové vesnice se vyklubal zárodek hrozby jménem "Hakuei". Sledovala jsem ženu, která si evidentně užívala krvavé rituály a nemohla se ubránit pocitu, že je mi tu něco povědomé. Můj byakugan se nemohl zmýlit. Bylo to tu zase.
"Tu techniku nevidím poprvé. Je ovládána někým zvenku. Jestli uslyšíte v hlavě cizí hlas, nebuďte překvapení a ignorujte jeho požadavky." informovala jsem okolí o všem, co jsem zatím věděla. Nadále jsem pátrala po zdroji tohoto "vysílání".
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Shinobi Sat Dec 06, 2014 12:06 am


Navzdory tomu, že mal Faito zvyčajne na podobných fanatikov šťastie,
tentokrát svojho súpera odhadol zle. Niet pochýb o tom, že mnohí členovia Hakuei majú svoje osobné pohnútky, pre ktoré z nich doslova vyžaruje číra nenávisť. Slová Kurumi ňou však paradoxne neboli ani náznakom poškvrnené. Vlastne by sa dalo povedať, že od začiatku jej rozprávania atmosféra okolo nej takmer vôbec nezhustla. Nech si už mizukage vyložil význam jej rečí akokoľvek, v očiach nestranných pozorovateľov by terajší rozhovor mohol pôsobiť dojmom bežného klábosenia. Prečo je tomu tak? Nenávisť je rovnako ako mocichtivosť reprezentovaná okovami. Núti aj tých najobyčajnejších ľudí konať hriechy, na ktoré by za normálnych okolností ani len nepomysleli. Súčasná veliteľka Hakuei taká nebola.

Dôvod, prečo dokázala bez štipky námahy vystupovať tak sebaisto, bol práve ten, že sa zo všetkých členov prízrakov cítila bezkonkurenčne najslobodnejšie. Veru tak. Kurumi bola presným opakom Sora no Sena, ktorý jednal z povinnosti k bohom. Všetko, čoho sa za posledné roky dopustila, pramenilo čisto len z jej vášne a nekonečnej lásky k slobodnému životu. V tomto smere však od začiatku nemohla ani len dúfať, že si s Faitom navzájom porozumejú. Mizukage je vonkoncom muž, ktorý má morálnu povinnosť obetovať svoj život vlastnému ľudu. V očiach Kurumi, ktorá by niečoho podobného nikdy nebola schopná, bol spútaný v ťažkých okovách. Márne by sa z nich snažil vytrhnúť, vzhľadom na postavenie, ktoré si Kirigakure vydobyla, by sa tak či onak musel i naďalej angažovať vo svetovej politike. Mať moc nad vlastnou dedinou znamená kontrolu nad potenciálnymi nepriateľmi. Táto neoblomná logika zmietala terajší systém shinobi v chaose, z ktorého sa Sora no Sen chystal ľudí konečne vytrhnúť.

"Neviem, o čom to hovoríte, mizukage-san. Naša moc nám v prvom rade ani nepatrí, preto sa nemám dôvod obávať, že o ňu prídem. Možno túto vetu budete považovať za bohapusté klišé... ale nie som to JA, kto má čo stratiť," prehovorila Kurumi prostredníctvom kunoichi z trávnatej neprirodzene uvoľnene, zatiaľ čo zo svojho mŕtveho kolegu vytiahla zakrvavený kunai.
"Povedala som vám toho už dosť. Nerada by som vám však skazila prekvapenie úplne, takže na dodatočné informácie si budete musieť počkať až do generálky, mizukage-san. Trpezlivosť prináša krvavé ruže... a uisťujem vás, že tie vaše rozkvitnú prekrásne," prehovorila tentokrát už naposledy. Žiaľ je všeobecne známe, že každá párty raz musí skončiť.

Ovládaná kunoichi z trávnatej venovala ešte jeden letmý pohľad Mikomi. Nebol ale vôbec chladný, ako by sa to od nej možno čakalo. Naopak. Bolo to skoro ako keby ju chcela pochváliť za to, že si dala tú námahu odhaliť jej trik. Predsa len o nej už niečo málo vedela, rovnako ako aj chlapec, ktorý v tom mal zasa raz do značnej miery prsty. Na tom ale v tejto chvíli nezáležalo. Na každého sa skôr či neskôr dostane rada. Bez čo i lej najmenšieho zaváhania pozdvihla úbohá kunoichi zakrvavený kunai k vlastnému hrdlu. Nie je hádam ani nutné dodávať, čo sa stalo potom. Kurumi to myslela vážne, keď povedala, že za sebou uprace. Bezvládne telo jej obete sa zrútilo dole vodopádom a zafarbilo vodu v Údolí konca dočervena.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Dec 06, 2014 10:30 am

Faito

"Ach jistě, všechny nás zabijí a pak budou vládnout sami prázdnému světu šťastně až do smrti..." řekl jsem, ale bylo vidět, že nad tím přemýšlím více, než se snažím dávat najevo. Ano, skutečně mě to trápilo, ne, já jsem zuřil! Tohel...fiasko, tohle divadélko nebralo konce! Ať jsem dělal, co jsem dělal, vždycky se něco pos*alo.
Když jsem tak bloudil očima po, teď už liduprázdném, okolí, narazil jsem an pohled bílých očí.
"Jdete s námi?" zeptal jsem se jen. Bez známek jakékoli emoce. Byl to prostě dotaz. Nebyla to prosba, nebyla to výčitka, byl to prostě dotaz.
Počkal jsem na odpověď a pak jsem se naklonil k těm dvěma.
"Co nejrychleji do vesnice. Zahajte přípravy na obléhání. Shunshinem tam budete jistě rychleji, ale moc se neunavte. Tohle bude to nejtěžší, s čím jsme se kdy setkali... Spoléhám na Vás. Kashike, sežeň Hirin a Kenjiho. Budeme potřebovat Samehadu. Keigo, zařiď posílenou obranu na hradbách a stáhni všechny z vnějšího okruhu překladiště dovnitř do hradeb. Hlídkám vyřiď, ať jdou po cestách k přístavům a zastavují karavany. Nehodlám vraždit civilisty. Dorazím později, tak je to na vás..."
Načež jsem se otočil a vyběhl. Ne, neuměl jsem shunshin. Tedy, neuměl jsem takový shunshin, aby to bylo rychlejší, než běh. Naopak jsem mohl běžet dnem i nocí bez jakékoli únavy. Dorazím později, ale ne o tolik.

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Konce - Stránka 6 Empty Re: Údolí Konce

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru