Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+36
Itachi Uchiha
Minako Nara
Hodnostári
Sarada
Natsuki Uzumaki
Kameko
Yuki Ōkami
Akemi Kagayaki
Ken Uchiha
Kenji Kurama
Rino Hatake
Airis Shiroyaki
Akuma Saito
Hideo Hatake
Ryuuk
Azurashi Shiniko
Soshi
Uzumaki Shinji
Niboru no Kentaro
Sumoru Furasshu
Kuroashi Sanji
Hanabii Hyuuga
Kisuke Uchiha
Seishin Yuna
Tobiru Senju
Killunia
Hikaru Hyuuga
Hana Ichiro
Seito Senju
Marui
Raiki Senju
Yaeko Uzumaki
Shiranui Heiwa
Rokuro
Faito Dansaku
Assasin Senju
40 posters

Strana 4 z 21 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 2:14 pm

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 4 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 4 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]


Naposledy upravil Assasin Senju dne Fri Aug 29, 2014 9:13 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 28, 2014 10:50 pm

Převzal jsem od ní svitek a přečetl si ho. Takhle to bylo? Proč? Co tím sleduje, byl to skutečně shinobi z Kiri? Porušení dlouholetých vztahů jenom díky vlastní nadutosti a pocitu nadřazenosti? První osoba, která by to měla zjistit však nebyl současný Mizukage, nýbrž minulá Mizukage Hitomi.
"Hmm, když se nad tím zamyslím, tak díky tomu, že ho takto nechali uprchnout, jsme si ušetřili složité vyjednávání s Mizukagem. Mezi námi, současnému Mizukagemu nedůvěřuji. Snaží se hrát na všechny strany a přitom s nikým. Obvinil mě z toho, že jsem neposlal žádnou alianční pomoc Kirigakure při obléhání Iwy, ale když jsme bojovali u hranic se Kaze no Kuni a bránili se proti ohromné invazní armádě, tak nám přišel na pomoc kdo? Amegakure! I v jiných našich bitvách, ve kterých jsme se vyznamenali jsme nikdy neviděli shinobi z Kirigakure.." dostával se na povrch dlouho potlačovaný vztek umocněný dalšími potlačovanými emocemi. Tvář mi potemněla a ve stínu se mi na obličeji rýsovali vrásky a pod očima jsem měl temné kruhy. Vypadal jsem trochu strašidelně.
"Poslat narušitele do Konohy, špiona, navíc tak špatně vycvičeného. Co tím sleduje?!"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Thu Aug 28, 2014 10:56 pm

Tiše jsem povzdechla a zamyšleně sledovala jeho gesta. Měl naprostou pravdu. Také se mi Mizukage ani trochu nelíbil.
"Naši shinobi s ním měli tak těžké pořízení právě proto, že byl tak špatný," dovolila jsem si sdělit své poznatky. "Bylo to jako... špatná komedie."
Těžko se mi hledala slova pro něco tak skandálního.
"Mám ihned použít svou techniku a nechat Amekage-sama trochu času na přípravu nebo začneme čtením mysli?" má otázka patřila napůl oběma. "Při druhé možnosti navrhuji přepravu do vhodnější instituce."
Předpokládala jsem, že použijeme stroj, kterým čteme mysl, i když to pro Amekage nebylo zrovna důstojné. Měli by vynalézt nějaký, který vypadá lépe. Nebo jsme ji mohli šetrně uspat, pokud by si to zvolila. Nebylo by to tak nepříjemné, nedůstojné a především by mi to usnadnilo vysledování patřičných informací v době, kdy by její ostatní myšlenky byly mnohem klidnější. Netroufala jsem si to ale navrhnout.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 28, 2014 11:02 pm

Chvíli jsem se díval před sebe a uvažoval o tom, co by bylo lepší.
"Pravděpodobně začneme hned, jestli Vám to nevadí. Dal bych se rád do další práce, " opravdu jsem toho měl na seznamu ještě hodně. Nejvíc ze všech věcí, jsem se musel postarat o samotné bezpečí Konohagakure a také pomoci našim spojencům Kumogakure no sato.
Bylo toho tolik a to válka fakticky skončila. Měl jsem pocit, jako kdyby ve světě shinobi byl chaos větší než v průběhu války. Než kdy předtím..
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Thu Aug 28, 2014 11:18 pm

Pomalu jsem vešla do budovy Hokageho. Pár minut jsem i čekala, jestli mě má sestra bude následovat, pak jsem se sama vydala po schodech nahoru. A že jich bylo. Celá udýchaná jsem se nakonec vyškrábala vzhůru a přistoupila jsem ke dveřím do kanceláře. Už jsem tady stála, to ještě když byly Váhy nakloněny proti Konoze. V době, kdy jsem se k nim nemohla přidat, ani kdybych sebevíc chtěla.
Tentokrát tomu však bylo jinak. Tentokrát jsem měla šanci vrátit se.
Když se můj dech i tep vrátily do normálu, napřímila jsem se a zaklepala jsem, přestože jsem slyšela hlasy. Ale chtěla jsem Hokagemu oznámit, že tu na něj čeká někdo další. Sice ne tak důležitý jako ti, kteří stojí na opačné straně dveří, ale přeci jen... každá duše, každá osoba je důležitá svým způsobem. Svým jedinečným způsobem, protože je každá nenahraditelná.
Nevadilo by mi tu čekat déle, takže jsem se pouze opřela o zeď a čekala jsem trpělivě na vyzvání.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Thu Aug 28, 2014 11:37 pm

Ozvalo se další zaklepání na dveře. To by nešlo, na tuhle práci jsem potřebovala klid. 
"Amekage-sama, prosím, následujte mě," rozhodla jsem se vzít jí do své vlastní kanceláře, která přímo sousedila s Hokageho kanceláří. 
Byla to shodou okolností ta místnost, kde předtím vydržel několik dní pracovat. A tomu se říká Ohnivá vůle! Připravila jsem jí jednu židli, zatemnila okna. 
"Budeme hotové do půl hodiny," upozornila jsem ještě Hokageho a věnovala jsem mu poslední úsměv, než jsem za námi zavřela dveře.
"Chcete vědět, jak to bude probíhat? Máte nějaké otázky?"
Ptala jsem se pro jistotu. Potřebovala jsem, aby poté zůstala naprosto klidně sedět a aby věděla o všem, co se bude dít. I pokud by se neptala, menší instrukce jí dám. Hokage se zatím mohl věnovat lidem, kteří čekaly za jeho dveřmi. My tu máme práci na delší dobu.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 28, 2014 11:45 pm

A bylo vyřešeno. Takhle jsem mohl dál pracovat.
Seito odešel společně s Yaeko a Hanou vedle. (Promiň, že s Vámi manipulujeme ^^'')
"Další prosím!"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Aug 29, 2014 12:06 am

Uslysel jsem vezvani a vstuoupil do kancelare a zavrel za sebou dvere. Pote si klekl na prave koileno a spustil.
"Dobry den Hokage-Sama." Rekl jsem no hodne chladne vic nez by kdokoli rekl ze dokazu. Mozna by bylo pouze malo osob kterym by neprobehl mraz\ po zadech.

"Opustil jsem vesnici bez povoleni, ZXa valercneho stavu bez uvedomeni jakyvkoliv autorit. Takze jsem si prisel nest nasledky." Vyklopil jsem vse na stribrnem podnose. O Mikomi jsem se nezminoval nebylo treba ji do toho zatahovat. Stale jsem vsek mluvil chladne a muj pohled smeroval do zeme.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 29, 2014 12:16 am

Vstoupil do kanceláře někdo, koho jsem už nějakou dobu neviděl.
Nezatvářil jsem se zrovna přívětivě.
"Trochu ses změnil," řekl jsem po chvíli. "Pokud by ses nevrátil, nechal bych tě prohlásit za nukenina a poslal pro byakugan tým ANBU, ale vzhledem k tvým skvělým výsledkům a minulým činům pro tentokrát tak neučiním. Teď tě nepotrestám, až poté, co splníš tuto misi, kterou ti právě přidělím. Nevím, jestli si četl noviny, ale chci, abys zkontroloval situaci v Tanzaku Gai a poslal mi zprávu o tom, co se ta děje. Až to dokončíš, tak vykonáš svůj trest..Přeji si, abys vyčistil a opravil sochy Hashiramy-sama a Madary v Údolí konce."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Aug 29, 2014 12:28 am

Normalne bych asi prostestoval. Ale nebyl jsem v rozpolozeni neco rozebirat. Hokage me znal dost dobre na to aby vesel ze ze me nic nedostane pokud nebudu chtit. Ma zmena byla zapricinena jedinym. Nedokazal jsem dodrzet sva slova a Sliby. Abych ocranil jine musel jsem obetovat jineho. Tohle bylo proti vsemu v co jsem veril. Muj cily byl jediny odprostit se od vseho a hlave odprostit ostatni ode me abych nebyl vazan na nikoho a nemusel v budoucnu celit podobne situaci.
"Hai Hokage-Sama a Dekuji. Jeste nejake podrobnosti popripade informace?" Normalne bych asi vystrelil hned ale mohlo byt toho vice.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 29, 2014 12:32 am

Možná tady bylo něco, co bych mu mohl říct, nebo ho na něco upozornit, ale potřeboval jsem vojáky, kteří utíkají?
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
"Ještě něco...Nevíme jak jsou nebezpeční. Všechno sleduj z patřičné vzdálenosti a buď neviditelný. Po této misi budeš oficiálně ANBU, uvolnilo se mi jedno místo.." dodal jsem. Ať už si Hikaru prošel čímkoliv, pořád to byl ninja z Konohagakure.
"Pamatuješ si přece co Tor Vizsla a jeho organizace dokázali před rokem. Tak si dávej pozor.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Aug 29, 2014 12:40 am

"Hai Hokage-sama."
Po te co ale zacal mluvit o Tor Vizsla se mi malem zacala varit krev v zilach. To byl asi jeden z mych nejpotupnejsich boju co jsem kdy zazil. Ale na povrch jsem se tvaril stale stejne.
"Na to se neda zapomenout."
Mozna jsem byl Jounin ale me schopnosti i techniky stale tvrdly na urovni Chuunina a to jsem hodlal zmenit. Hned po tom co se snad vratim. Porad jsem byl nekne nebo se lecil ze svych zraneni. Nakonec jsem udelal jen jednoduchou pecet a zmyzel v oblacku koure. Mozna jsem si to chtel jednou taky vyzkouset jinde nez v boji.
(Presun- Za pomoci SHUNSHIN NO JUtsu)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 29, 2014 12:48 am

Nevím proč, se mi najednou v hlavě ozvala stará vzpomínka, ale rozhodl jsem se svůj hněv nevylít na Hikara. Někdo by určitě namítl, že jsem jako Hokage příliš měkký, ale ne nadarmo se říká, že na kapku medu nalákáš více much než na kýbl žluči.
Hodlal jsem pracovat dál. Bylo toho ještě spousta.
"Další!"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Fri Aug 29, 2014 9:49 am

Přede mnou vešel ještě nějaký Hyuuga. Pokračovala jsem v ignoraci všech věcí na opačné straně zdi, Místo slov jsem tedy slyšela nesrozumitelné mumlání. Naučila jsem se dělat toto, protože jinak bych slyšela všechno... a věděla věci, které vědět nesmím. A jelikož nedokážu lhát, nedokázala bych tyto informace nijak zakrýt.
Když jsem uslyšela vyzvání, rozhlédla jsem se kolem sebe, zda tu ještě nikdo nečeká. Nikdo. A tak jsem tedy vešla dovnitř. Otevření dveří bylo tak opatrné, že si Hokage mohl myslet, že sem vstupuje něco miniaturního. Avšak jaké mohlo být jeho překvapení, když spatřil mou tvář. Uklonila jsem se a zůstala jsem stát se skloněnou hlavou.
"Hokage-san..." začala jsem nervózně. Byla jsem nejistá, bála jsem se ho a jeho reakcí. "Já vím, že mě asi nenávidíte, že mě tu nechcete, ale... Chtěla bych za sebe a za sestru požádat o znovupřijetí do Konohy. Dobrovolně jsme odešly ze své vesnice, abychom se vrátily domů..." A abychom tam dále nebyly přítěží, avšak to jsem si nechala pro sebe. Nepotřeboval vědět, že jsem byla asi tak užitečná jako mrtvému zimník.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri Aug 29, 2014 9:54 am

Bolo ťažké spomenúť si na to, čo nám presne Zetsu hovoril, preto som ochotne pristúpila na možnosť čítania pamäti. Hai, Yaeko-san. Kývla som jemne hlavou a vybrala sa priamo za ňou, aj keď som premýšľala nad tým, či to je správne, Sasuke po nás požadoval, aby to ostalo len medzi nami a Hokagem, ale teraz nebola iná možnosť a myslím, že Yaeko môžem plne dôverovať. Pochádzala predsa z Uzumaki klanu. Sadla som si na stoličku a jemne sa usmiala. No, raz som si tým už prechádzala, keď som sa prvý krát objavila v Konohe. Viac menej viem, ako to bude prebiehať, takže žiadny problém. Prehodila som nohu cez nohu, aby sa mi sedelo pohodlnejšie a uprela milý pohľad na Yaeko.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Fri Aug 29, 2014 10:34 am

Seděl jsem v klidu v kanceláři a poslouchal jejich rozhovor. Sem tam jsem přikývl, ale pak tu začal být pořádný ruch. Jedno klepání za druhým, až jsme se museli přesunout do vedlejší místnosti, kde bude mít Yaeko klid na svou práci. Postavil jsem se do kouta a i když tu byla docela tma, tak je pozoroval. Teď jsem si spíš připadal jako bodyguard Hany. Nic jsem však neříkal a čekal až bude hotovo.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 29, 2014 3:39 pm

Překvapeně jsem pohlédl na svobodnou kunoichi, která si vždy přecházela z vesnice do vesnice. Její osud byl jistě trpký.
"Killunia, že?" optal jsem se ze zdvořilosti. Nerad bych jí komolil jméno.
"A co uděláš potom, až se zase váhy nakloní? Zase utečeš? Kam? Zase do Oto, do Iwy nebo snad do Kiri?"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Fri Aug 29, 2014 4:51 pm

Ten krátký rozhovor se ubíral směrem, který jsem nechtěla. Vypadalo to, že velice váhá nad tím, zda mě vezme. Dokonce mi to připadalo, jako by mě každou chvíli měl vyhodit z hradeb se slovy, abych se tu už nikdy neukazovala, jinak mě zabije. Nedala jsem však své pochyby na tváři znát a zachovala jsem si chladný výraz.
"Nikam neuteču. Odejdu legálně, nebo alespoň tak se stalo ve vesnici, z níž přicházím. Nehodlám se stávat nukeninem jen tak," pronesla jsem svůj názor na tuto situaci. Pak jsem pokračovala, tentokrát má slova řezala jako nůž. "Pokud o mě ale nestojíte, tak odejdu. Budu volná jako vítr, budu chodit světem a sbírat zkušenosti svým způsobem, ne tím ninjovským. Stejně jsem nikdy ninjou neměla být." Každá hláska se teď zařezávala do Hokageho duše, snad aby alespoň trochu cítil, jak těžké břemeno mám na svých bedrech.
Tím jsem to uzavřela. Už podle toho, jak váhal, jsou usoudila, že nebude mít zájem o někoho, kdo by jej mohl zradit, přestože by sám nechtěl. Otočila jsem se tedy na patě a zamířila jsem ke dveřím.
"Ale alespoň o jednu věc Vás prosím. Má sestra je člověkem, obyčejným člověkem. Neřídí se Vahami, takže Vás žádám, abyste ji přijal. Je to talentovaná kunoichi a jsem si jistá, že bude dobře sloužit této vesnici..." A s těmito slovy jsem se odebrala z kanceláře. Nechtěla jsem jej dále obtěžovat. Nechtěla jsem obtěžovat žádné lidi.

Jsem přeci odpad, ne?


Naposledy upravil Killunia dne Fri Aug 29, 2014 5:42 pm, celkově upraveno 1 krát
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 29, 2014 5:00 pm

Byl jsem šokován. Nikdy jsem se nesetkal s takovou osobou, tak temperamentní a zároveň křehkou.
"Počkat! Neřekl jsem, že tě tady nechci!!" křikl jsem, když se otočila na podpatku. Nedala mi ani příležitost něco vysvětlit. Vyskočil jsem z křesla a vydal se za ní. Co to s ní bylo? 
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Fri Aug 29, 2014 5:52 pm

Zastavila jsem své kroky, avšak na Hokageho jsem se nepodívala. Nechtěla jsem.
"Neznělo to tak. Znělo to, jako bych ve Vašich očích byla jen stvůrou, která uteče, když musí. Jako by jí snad ani nebylo líto, že opouští místo, kde si našla přátele. Ale..." Sklopila jsem hlavu a pohled svých zelených očí jsem namířila k zemi. "Ale máte pravdu. Jsem monstrum, zrůda. Odcházím z vesnice do vesnice, nikdy nezůstanu na stejném místě navěky. Nemám lidská pouta, protože ta musím zpřetrhat ve chvíli, kdy odcházím." Teď teprve jsem se na něj otočila a pohlédla mu do tváře. "Pokud mě tedy nechcete přijmout, protože se bojíte, že se jednoho dne postavím proti Vám, nemohu se pokoušet Váš názor změnit, protože je oprávněný." Nedokázala jsem odhadnout, kdy a jak se Váhy pohnou. Jedno jsem však zaručit mohla. "Ale minimálně do konce této války mohu zaručit, že se Váhy nikam nepohnou..." Tato doba byla tak chaotická, že ani rovnováha nevěděla, jak má být.
Ale proč by vlastně taková věc měla zajímat člověka?
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 29, 2014 6:05 pm

Mírně jsem se pousmál.
"Myslíš si, že vidíš do lidských srdcích a vidíš v nich pravdu a co si skutečně myslí? To nedokáže nikdo, i když Hyuugové tvrdí něco jiného." nyní jsem se tvářil velice vážně. 
"Jistě, chápu tvůj osud, je trpký a velice smutný, ale nechápu proč proti němu nebojuješ..To je jedno, já chci jen jednu věc..Budu respektovat tvé zvyklosti i tvou paměť, nenechám nikoho, aby si v tobě četl, ale za to chci tvé čestné slovo, že budeš držet jazyk za zuby a neprozradíš nic z toho, co se tady dozvíš a za žiješ." dokončil jsem svou řeč.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Aug 29, 2014 6:57 pm

Byl čas podat o tom krátkém čase co jsme byli pryč hlášení. Slyšela jsem však hlasy, a proto jsem jen zaklepala na dveře, aby věděli, že někdo taky čeká za dveřmi. Slyšela jsem dívčí hlas, ale neposlouchala jsem za dveřmi. Jen jsem opřela o stěnu a vyčkávala na vyzvání abych to měla konečně za sebou. Tentokrát to byla opravdu rychlá mise a po jejímž dokončení se vrátím do bordelu, to snad není možný.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Fri Aug 29, 2014 7:06 pm

"Já pravdu zatím nevidím, Hokage-san! Ale vím, jak se chovají lidé. Vím, co cítí v srdcích, když probodávají to mé, když na mě plivou a chtějí mě vidět mrtvou!" Vybavila se mi ta vzpomínka. Na den, kdy jsem se podruhé ocitla blízko smrti. Tenkrát mě sestřelili, když jsem letěla za Otokagem. Zlomila se mi díky pádu noha, takže jsem neměla šanci utéct. Nemilosrdně mi vrazili katanu do srdce a nechali mě tam ležet. "V očích lidí jsem odpad a stvůra, vždycky tomu tak bylo. V očích vesnic nejsem o nic výše. Můj osud, ten, který určují Váhy, se nikdy nedá změnit, proto mi vesnice nevěří. Myslí si, že se obrátím proti nim a stanu se zabijákem, který bude prolévat krev bez špetky výčitek svědomí..." Nikdo by však neuměl pochopit, že já lituji každého zmařeného života, přestože celý strávil konáním zla. Na mé tváři, kterou nyní mohl vidět skoro z profilu, se zaleskla jedna slza, tu druhou nemohl vidět. Další průsvitné krystaly jsem si však nemohla dovolit.
Napřímila jsem se a otočila jsem se k němu celá. Do tváře se mi vrátil tvrdý výraz.
"Má paměť nic neznamená. Stejně jsem jako otevřená kniha, takže si mohou v mých vzpomínkách lidé číst, jak se jim bude chtít. Slib mlčenlivosti vám dát mohu, stejně tak jako slib, že úmyslně neublížím ninjům z Konohy, pokud se k nim budu muset obrátit zády. Ale nikdy nemůže nikdo zaručit, že se mi nikdo nepodívá do hlavy a nevytáhne si ty informace odtamtud." To byla pouze čistá pravda. Své sliby jsem plnila, a tak bych skutečně držela jazyk za zuby. Avšak lidí se schopností čtení mysli je tolik, že je mé mlčení prakticky zbytečné.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Raiki Senju Fri Aug 29, 2014 7:12 pm

Celá ta mise mě nějak unavila. Vlastně ne ani ta mise, jako to pochodování. Ihned, jak jsme vyšlapali ty hrozné schody, jsem usedl na lavičku a opřel hlavu o zeď. Škoda, že doteď neumím Shunshin. Občas by se hodil.
O zaklepání a takové věci se už postarala Shiranui, takže mně zbývala ta nejdůležitější věc- odpočívat. Možná bychom tu dlouho/ krátkou chvíli mohl urychlit povídáním, ale mne zrovinka nic nenapadlo. Nejradši bych tu usnul.
Z kanceláře se ozývali různé hlasy, ten ženský mi byl převážně nějak povědomý. Ale nemohl jsem si vzpomenout odkud.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 29, 2014 7:25 pm

Nevěděl jsem co říct, na její první půlku vyprávění. Přemýšlel jsem, že bychom drakům mohli jako kagové dát naprosto odlišné postavení a vymyslet jim novou hodnost, ale pak jsem si vzpomněl na to, že pět kage už vlastně neexistují. Místo toho jsem sklonil hlavu.
"Svět je v chaosu, rovnováha je zničena. Nenávratně...Mohu se jen obávat dne, kdy před Konohou se objeví armáda bývalých aliančních spojenců." ani nevím, proč jsem na tohle zavedl řeč. Možná proto, že ona to mohla cítit ze všeho nejvíc.
"Do hlavy ti můžeme dát bariéry, které nedokážou prolomit obyčejné čtecí techniky, dokázal by to snad někdo z klanu Yamanaka." otočil jsem se a posadil se zpátky do křesla. Považoval jsem to za vyřízené.
"Pokud toužíš po čelence Konohy, tak si ji můžeš vyzvednout v kancelářích v dolních patrech."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Fri Aug 29, 2014 7:45 pm

Vypadalo to, jako by rezignoval. Tvrdil, že je rovnováha zničena, já však věděla své.
"Hokage-san... rovnováha nikdy není zničena. Nikdy nepřestává existovat. I v chaosu pořád je, dá se najít, pokud ji člověk hledá. Díky chaosu pak nastává právě ta největší. Lidské války zajišťují, aby to bylo všechno vyrovnané. A tato doba... tato doba je jen období nového začátku. Až to všechno skončí, začne pohupování Vah nanovo," pronesla jsem s lehkým úsměvem na tváři. Otázkou jen zůstalo, kdy nastane konec této nejisté doby. Věděla jsem, že to trápí lidi. Já to viděla jako Draci. Zažiji ještě takových válek a období chaosu mnoho.
Pak jsme se ale vrátili k původnímu tématu. Na bariéry jsem přikývla, podobně si pohrál s mou myslí i Madara. Jen by mi ty vzpomínky zůstaly neporušené. Ale když zmínil čelenku, ukázala jsem na tu, co mám na krku. Mohl si všimnout, že jsou na ní čtyři svislé čárky.
"Navždy budu nosit čelenku Amegakure. Dali mi domov, když jsem byla vyhozena z toho původního. Nikdy jsem na sobě neměla ani čelenku Oto, takže nechci jen tak skrýt svou vděčnost." Nikdy to té deštivé vesnici nezapomenu. Nedá se to. "Stejně většinou ani žádnou čelenku nenosím," dodala jsem. Pak jsem zahrabala krátce v brašně, která mi visela u boku. Mohl si všimnout, že se v ní nachází docela slušný počet svinutých papírů a asi dva svitky - jeden se smlouvou s draky, druhý s technikou klanu Akatatsu, jejíž kopii Killuni kdysi získal. Vytáhla jsem dvě složky. Položila jsem je na stůl. Kdyby se do nich podíval, zjistil by, že jsou to složky mě a mé sestry, obě měly pečlivě vyplněné všechny informace - splněné mise, ovládané techniky, specializace.
"Stačí mi, když mi dáte seznam těch nejtěžších misí, které tu najdete. A chtěla bych je všechny plnit sama," prohlásila jsem rozhodným hlasem. Chtěla jsem dokázat, že nebudu slabá. Chtěla jsem dokázat, že za to stojím, že tady chci zůstat. Že nejsem jen zrůda.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 21 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru