Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velká síň - taneční sál

+16
Hisa Kaguya
Keigo Nakagami
Akemi Kagayaki
Atsuka
Hirin
Misha Haybushi
Tetsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Tetsuya
Mizuki Netsu
Hyuuga Mikomi
Reina Kana
Rokuro
Airis Shiroyaki
Goku
Faito Dansaku
20 posters

Strana 10 z 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat May 16, 2015 8:42 pm

First topic message reminder :

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 5c234549fbbfac5c6972e1d87be68ad2

Po celou dobu slavností je tohle hlavní místo všech možných jednání a společenských aktivit. V prvním patře se nabízí catering, v patře druhém je pak velký taneční sál, ve kterém by měla (až na nejnutnější výjimky) hrát živá hudba všech možných žánrů, ale hlavně těch vážných, na které se dá tančit.
Tak s chutí do tance, vážení!
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Jun 14, 2015 11:41 am

Celou dobu jsem měl na tváři široký úsměv. Brácha měl další ironickou poznámku, které jsem se uchechtnul. Reina a koláčky, to jsem si ani nedokázal představit. Reina v zástěře a v kuchyni...nad touto myšlenkou jsem chvilku polemizoval, ale i přes to to bylo nereálný. Když však Hisa zmínila návštěvu spolu s Kashikem, trošku mi ten úsměv spadl, to takového nervózni, nebo spíš ironickýho.
"Nooo, jak bych to jen řekl...solo návštěva by byla nejspíš idálnější." Kashikeho jsem sice tolik neznal, ale podle toho, jak jsem se na něj díval, ani on o nás neměl nejlepší mínění a dobrý dojem byl na bodu mrazu a nechtěl sem, aby se z té návštevy stalo setkání, kde se budeme pohledama propichovat duše. Ne-li realisticky těla. Ale bylo to na ní. Ještě jsem pohled přesunul na bráchu, aby se k tomu vyjádřil, i když jsem spíš předpovídal, že mu to bude jako vždycky jedno, nebo bude mít stejný názor.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Rokuro Sun Jun 14, 2015 12:07 pm

Airis sa zrejme nechcelo už nič. Nuž bolo to tu tichšie po odchodu Mizukageho a ja som nemal dôvod sa zabávať bol som tu predsa s Airis. Skôr som si niečo zobral zo stola na ochutnávku.
"Tiež si myslím, že je čas ísť." Povedal som, pri čom som si dal jedného panáka saké. Viac som však nechcel. "Nuž, rozhodne nemôžem ľutovať, že som to tu navštívil." Kukol som po Airis a tá už sa vybrala preč. Neviem.. aj by som šiel s ňou, ale znova vypadala, že ju nezaujímam a nudím, takže som sa zbytočne nenamáhal, len sledoval jej kroky preč zo sály a o niekoľko minút som odišiel aj ja za ňou. Bol som zvedavý na to, čo sa stalo v Konohe, síce asi to budú všetci utajovať, takže som nemal veľké nádeje v tom, že práve ja sa dozviem, čo sa deje.

Presun


Naposledy upravil Rokuro dne Mon Jun 15, 2015 7:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Sun Jun 14, 2015 12:25 pm

Poslouchal jsem ty dva a nejspíš byl někde myšlenkama jinde,  u mě nic neobvyklého, takže když na mě potom brácha koukal a nejspíš čekal, že se k nastalé situaci nějak vyjádřím, prostě jsem jen pokrčil rameny. Správně, bylo mi to fuk!
Říkal jsem si, že rodinnou dovolenou s náma si Kashike přeje asi tak zhruba stejně jako malárii, na druhou stranu jsem z Hisiina vyprávění pochopil, že spolu mají dobrý vztah, takže by nebylo ani nic divného, kdyby na ní chtěl dohlédnout. Mě osobně to bylo vážně docela jedno, těšil jsem se na ty koláčky..
Pak jsem mrkl zpět na spící Michie a na Reinu a pokýval hlavou. "Myslím, že je čas vypadnout.." oznámil jsem, když se místnost postupně vylidňovala. Docela jsem se těšil, až se svalím doma na kanape a budu tam umírat nudou.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Kashike Sun Jun 14, 2015 5:08 pm

Tak snad už bylo těch keců dost... pomyslím si a pomalu vykročím k té trojici. Jestli si mysleli, že jsem totální idiot, nejspíš se spletli. Narozdíl od nich, já se nepotřebuji nutně na někoho přímo dívat, když chci odezírat ze rtů. Díky Kiriganu můžu být klidně otočený zády a vyjde to na stejno. To ale oni vědět nemusí. Cestou vezmu z podnosu dvě skleničky šampaňského a dojdu až k nim. Zdravím pánové... baví tě dobře drahá? Při druhé půlce věty věnuji Hise milý pohled, věnuji jí jednu skleničku a obejmu jí kolem pasu. Doufám pánové, že se s vámi dáma nenudí a dobře ji bavíte. Jak se vám vůbec v Oto vede? Pořád je Reina posedlá svou vlastní bezpečností jako v dobách, kdy jsem jí dělal ochranku já?
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Jun 14, 2015 5:25 pm

Když sem nakráčel Kashike a Hisu si očividně dost přivlastňoval, jen jsem se mírně pousmál, spíš tak ironicky. Na to co řekl jsem mohl reagovat jakkoliv, ale brácha měl pravdu, bylo načase odejít. Stejně bych se už měl věnovat jen Mizuki, bráchovi a spolu. "Zdravím Kashike. Hej, ani ne. Možná to je tím, že už má jistotu z toho, že bezpečí nikdo nemůže narušit, když jsme ochrankou nyní já s bráchem. Ale tak kdo ví..." Mohlo to znít jako výser, měl jsem u toho taky silně opovrhující úsměv, ale byl jsem prostě takový. Hajzl...jednoduše řečeno. Podíval jsem se ještě na Hisu, na kterou jsem kývl s upřímným úsměvem. "Jsem rád, že jsme tě poznali, Hisa-chan. Naše nabídka stále platí, kdyby jsi měla zájem, stav se, jsi vítaná." Podíval jsem se ještě na Kashikeho, kterému jsem na konec taky kývl na znak odchodu a došel jsem až za Reinou. "Vypadneme, jo?" Usmál jsem se na ní a došel ke stolu, kde byla Mizuki s tou dívkou, kterou si sem vzal brácha. "Omlouvám se, že ruším nějakou vaší fajne babskou chvilku, ale vyrážíme. Takže informace...kdo je schopen jít po svých, ať se přihlásí." Upřímně jsem doufal, že se přihlásí obě.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Jun 14, 2015 5:57 pm

Dialo sa tu príliš veľa vecí. Tatsu ma tu nechal samú a vlastne tú druhú ženskú som ani nejak neregistrovala, trošku som sa tu napchávala. Človek si málo kedy dopraje také dobroty, aké tu mali. Potom k stolu znova prišiel Tatsuya s tým, že už pôjdeme. Nenamietala som, boli sme tu dosť dlho a ja som sa tešila na mäkkú posteľ a všetko okolo toho. Predsa som dnes tancovala a udialo sa tu dosť vecí. "Ja to zvládnem." Uškrnula som sa na Tatsuyu a postavila som sa. Nebol to problém alkohol som síce v sebe mala, ale už len nepatrné množstvo. Trošku som si upravila vlasy a mierne skrčené oblečenie, natiahla som sa smerom k stropu a čakala, kedy sa pôjde.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Sun Jun 14, 2015 6:11 pm

Pozdravil jsem nově příchozího společníka. Ne, že by mě až tak zajímal. Jen s povytaženým obočím jsem sledoval Kashikeho počínání a říkal si, že bejt tou holkou, beru kramle neznámo kam. Ale nic jsem neříkal, Tatsu to zvládl výborně za mě a já jsem jenom vehementně tlumil výbuch smíchu, který se mi hrnul přes rty. Takže jsem se tak nějak ironicky šklebil, dokud neprohlásil, že je čas jít.
Znovu jsem jenom kývl na ty dva a s rukama v kapsách vyrazil ke stolu. Teď bylo už skoro jistý, že pokud by vážně chtěla přijít, měla by ho celou dobu za zadkem, ale nijak mi to nevadilo. Vlastně s Kashikem byla docela zábava!
Postavil jsem se kousek od bráchy s Mizuki a čekal na Reinu. Michie nevypadala, že by to zvládla, takže jsem si jí prostě zvedl na záda s tím, že jí domů odnesu. Přece jenom to byla moje vina, že vypadala takhle.. ale neměla si začínat.
"Musíte jí omluvit, chudinka chtěla přechlastat zrovna mě." zazubil jsem se. Vážila tak dvacet kilo, nebyl problém ji unést.
"Co blondie? Snad jí ten srdceryvnej proslov nedojmul natolik, aby se nemohla zvednout, víc lidí už neunesu." zašklebil jsem se a čekal, až se vyrazí.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Jun 14, 2015 6:23 pm

Pohled jsem stočil na Mizuki a usmál se. Za to ta dívka od bráchy byla celkem zřícená, ani jsem se jí nedivil, dávat si s náma hec o to, jestli nás někdo dokáže přechlastat byl celkem...hardcordovej, nemohl vyhrát.
"Kdo by to byl do tebe řek, že si najdeš ženskou, Tetsu." Zazubil jsem se do široka, i když, v mém případě to bylo stejně tak zvláštní, jako u něj. Věděl jsem, jakej je, když se snaží někoho sbalit, to by i ten nejprohnilejší člověk bez emocí začal zvracet duhu. "Reina by měla být v pohodě, viď, Reini?" Podotkl jsem směrem k ní tak, aby mě slyšela. Pozornost jsem znovu věnoval Mizuki. Chvilku jsem se na ní jen tak koukal a pak jsem si povzdechl. "Bože, nesnáším být milej, ale ta tvoje tvářička si to vyžaduje." Stoupl jsem si k ní zády, chytl jí za kolena a hodil si jí na záda. Když už brácha táhl nějakou holku, nemohl jsem nechat Mizuki jít po vlastních nohou, navíc jsem měl jistotu, že je u mě, když už jsem jí nevěnoval moc pozornosti ke konci této "pařby". "Hádám, že směr postel." Mile jsem se na ní usmál přes rameno, bylo mi jasné, že jakmile jí do ní hodím, usne luskem prstu.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Jun 14, 2015 7:17 pm

Tetsuya zobral to druhé dievča a samozrejme Tatsu si ako zvyčajne bez dovolenia dovolil ma zobrať. Tentokrát to bolo zbytočné. Vlastne som si uvedomila, že on toto robí stále. Vždy ma takto chytí a niekam odnesie, vzpieranie nemá cenu. "Tatsu! Tatsu!" Začala som skrátene opakovať jeho meno. "Toto je tak detinské!" Zamračila som sa, to síce nemohol vidieť, ale mohol počuť moju nespokojnosť v hlase. "Mal by si dospieť..." Šepla som mu do ucha. Predsa len som vedela chodiť, nemusel ma niesť. Kto vie čo si o nás ľudia pomyslia, síce to mi bolo ukradnuté... Ale predsa stále to pôsobilo detinsky. Nakoniec som si teda spravila pohodlie a nechala sa niesť. Nech už to vypadalo všeliako.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Hisa Kaguya Sun Jun 14, 2015 7:44 pm

usmívala jsem se, když dorazil Kashike a důvěrně se ke mě začínal tisknout, což předtím nedělal. A ještě k tomu všemu "drahá"? Překvapeně jsem se na něj dívala, a když kluci začali dávat zpátečku pochopila jsem, že se ti tři opravdu nemusí. Lákal mě výlet do Oto, podívat se také jinam a nebýt pořád zalezlá doma. Mohla bych Kashikeho přesvědčit. Ale to si nechám na jindy.
"Ráda jsem vás poznala." zamávala jsem na ně ještě, a pak se obrátila na Kashikeho.
"Ty žárlíš!" oznámila jsem mu s úsměvem.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Michie Ai Sun Jun 14, 2015 7:48 pm

Je pravda, že jsem to asi na pár dlouhých, opravdu dlouhých chvil zalomila! Nikdy bych si ani nepomyslela, že se kvůli klukovi zchlastám do němoty! Měla jsem až moc velkou hrdost na to, abych přiznala porážku, ale bohužel jsem musela. Kdyby mě viděly sestry, asi by se mi už od plic hlasitě vysmály.
Probrala jsem se až tehdy, když mě někdo přehodil přes záda, jak pytel brambor. Nedá se přesně určit, jestli jsem se "probrala", spíš jsem jen otevřela oči a rozmazaným pohledem sledovala okolí.
"Né, už ani o panáka víc.." Zamrmlala jsem si více méně pod vousy. Bylo mi naprosto jasné, kdo vyhrál, ale přiznat tohle mému egu aby to strávilo, bude těžký oříšek! Přemýšlela jsem, že bych to svedla na to, že jsem byla prostě jen unavená! To by mohl uznat! Ale když mi bylo jasné, že po svých neodejdu, docela nakvašeně jsem si odfrkla! To si vyslechnu! Tak dobře jsem si tu hru rozehrála a pak skončím jako ochlasta první třídy než popelka co ztratí střevíček. Výběrně Michie!
Mé alkoholické mysli nějak došlo, že se asi už chystáme domů, ale nepodařilo se mi ze sebe vysoukat nic jiného než nadávky na jeho osobu a protestativní pěstička do zad. Normálně bych se pokusila s grácií odejít nebo pronést něco uštěpačného, ale v momentálním stavu jsem byla ráda, že se udržím vzhůru!
"Už teď tě nesnáším Tetsu.." Podařilo se mi asi po půl hodině procedit skrz pevně zaťaté zuby a pak jsem přemítala, jestli spát nebude lepší varianta! Okolí mi splývalo v jedno, a alkoholický opar začal ustupovat. I když sakra pomalu!
Michie Ai
Michie Ai
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 19
Registrován : 27. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Kashike Sun Jun 14, 2015 7:49 pm

Musel jsem se usmívat nad tím, jak rychle stáhli ocasy mezi nohy a vycouvali i přes ty rádoby drsné kecy. Jistě že teď už je ochranka Reiny snadná, když Reina nemůže fyzicky umřít. Hlídat Edo Tensei narozdíl od nich zvládám v jednom člověku. Spíš šlo o to jim připomenout, že jsem měl na rukou krev v době, kdy oni cucali dudlíka na flašce. Pak se na mě obrátila Hisa. Místo odpovědi se jen usměju, lehce se k ní nakloním a přiblížím svá ústa k jejímu uchu. Pak teprve velmi potichu špitnu. Ano. A navíc jsem nemohl vystát ty blafy, kterými tě krmí. Nemluvě už o jejich chování. Pak se zase odtáhnu, jakoby nic.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jun 14, 2015 7:55 pm

Pánové se objevili u mně. I já cítila, že je konec. Bez Faita jsem neměla motivaci tu zůstávat dále.
"Dobrá odcházíme." vstala jsem a ještě se rozhlédla kolem a když můj zrak spočinul na dívce, kterou měl Tetsu na zádech, povytáhla jsem obočí. To je kdo?
"Tetsu nerada bych řešila, že jsme unesli přímo z Kiri nějakého shinobiho." varovala jsem ho a sešla schody.
"Počkejte na mě venku před bránou přijdu hned za vámi." rozkázala jsem jim a namířila si to ke známé osobě, ke Kashikemu. Byla u něj i ta dívka o kterou dvojčata zřejmě jevili zájem.
"Kashike?" oslovila jsem ho.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Kashike Sun Jun 14, 2015 8:02 pm

Za mnou se ozve hlas, který jsem byl zvyklý slýchat půl života. Otočím se proto na patě a můj pohled padne na Reinu. Ano, lady Otokage? Jak vám mohu pomoci? Otázky byly proneseny neutrálním tonem, avšak ne nepřátelsky. Nikdy jsem proti ní nic neměl, když jsem sloužil jako její ochranka tak se ke mně chovala mile a jednala se mnou slušně.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Hisa Kaguya Sun Jun 14, 2015 8:05 pm

Mírně jsem se otřásla, ale zimou to nebylo.
"Jsou trochu neomalení, ale výlet mimo Kiri mě dost lákal a láká i teď." opáčila jsem stejně tak tiše. Ucítila jsem za námi pohyb,  tak jsem se otočila stejně jako on. To byla ta blondýnka. Viděla jsem ji konečně zblízka. Přišla mi typově stejná jako Mizukage, také měla praskliny. Ale přesto byla neuvěřitelně krásná. Podívala jsem se na své šaty a pak na ní. Nemám šanci. Stiskla jsem Kashikeho paži a dala mu tak najevo, že tam jsem taky, kdyby měl náhodou myšlenky jinde a zapomněl mě té dámě představit. Jen jsem ji mlčky pozorovala a obdivovala ji. Hlavně ty vlasy.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Sun Jun 14, 2015 8:08 pm

Na bráchu jsem se ušklíbl. "Nestraš.. i když uznávám, že jsem se už dlouho tak nepobavil.." Stále s hnědovláskou na zádech jsem postával a čekal na to, co bude následovat. Když mě oslovila Reina, jen jsem se usmál a kývl hlavou. "Neboj blondie, ta je z Oto.. měla bys mě vlastně pochválit, že se vzorně starám o spoluobčany!" ušklíbl jsem se a ten fakt, že kdyby mě nepotkala, nejspíš by ještě zvládala chůzi, jsem si nechal pro sebe.
Pak se ale stalo něco nečekané, to když se ona hnědovláska probudila. Zamumlala tu větu dost potichu, ale protože jsem jí měl tak blízko, neušlo mi to. Škodolibě jsem se zazubil. "Ale, ale.. takže už ne Popelka, ale Šípková Růženka? Ty jsi na ty pohádky nějak zatížená.." podle toho, jak malátně mluvila a jak "obrovskou" silou mě bušila do zad jsem vydedukoval, že pouštět ji by nebyl dobrý nápad a tak jsem se rozhodl zahrát na hrdinu a gentlemansky se o ni postarat.
"To mě těší, lásko.." usmál jsem se na ní provokativně. "Mimochodem, jsem si jistá, že to víš, ale vyhrál jsem.. co odměna pro vítěze?"
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jun 14, 2015 8:15 pm

"Jsi tu zřejmě jediný vysokého postavení zde, já a mí lidé odcházíme. Slavnost jsme si velice užili, po dlouhé době jsem se zase bavila." pousmála jsem se, a pak zvážněla.
"Kdyby ses cokoli dozvěděl o Faitovi, kde je, proč to udělal nebo cokoli, tak tě prosím, ne jako Otokage, ale jako přítel, dej mi to prosím vědět. Dost mu dlužím a to co udělal dnes.... potřebuji vědět, jestli je v pořádku." moje slova byla vážná a bylo vidět, že si nedělám srandu, ani že to není nějaká lehkovážná věc.
"Doufám, že tím, že se Faito rozhodl odejít, neskončí spojenectví mezi Otogakure a Kirigakure a mohu se na vás spolehnout, kdyby se něco dělo." ano už ve mě rostly pochyby z Atsuki varování.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Michie Ai Sun Jun 14, 2015 8:23 pm

Kolem mě bylo spoustu lidí, asi jsem se ocitla na místě, kde jsem vůbec být nechtěla! A když jsem zaslechla ten autoritativní hlas Otokage, zkoprněla jsem a dala do pozoru všechny smysly, které jsem ve svém stavu mohla! Jéj, taový trapas a přímo před nejvyšším! Tohle si ten modrovlásek ještě vypije! Nejraději bych se stala součástím jeho trička a dělala, že tu vůbec nejsem! Sesbírala jsem roztroušené ego, které nakopla jeho poznámka. Div jsem se při ní zakuckala! Nejraději bych mu odsekla, že zvládnu stát sama, ale svalit se přede všemi nebyl dobrý nápad! Možná si zahraju na nemohoucí, ale pochybovala jsem, že by mi i to prošlo!
Ten parchant, ještě odměnu by chtěl! Mohl být rád, že jsem nebyla schopná mu alespoň jednu dobře mířenou ránu doprostřed obličeje dát! A ještě když mi říkal lásko, krve by se ve mě nedořezal. V hlavě jsem mu plánovala opravdu hnusnou, ošklivou smrt spojenou s šílenou touhou pomsty. Nakonec jsem to ale  vzdala, nechtělo se mi ani myslet! Těšila jsem se na svou velkou postel.
"Řekni to ještě jednou a má pěst skončí tam, kde bys nechtěl.." Na chvíli jsem se zamyslela. "Teda, až toho budu schopná!" Spíš jsem tak mručela, aby to slyšel hlavně on. Evidentně se dost bavil.
"Ráda jsem terčem Vašeho posměchu pane, ale jako odměnu považuji už vůbec to, že mě můžeš nést!" Aspo%n trocha té hrdosti!
"A teď mé soukromé taxi, směr domů!" Jen jsem doufala, že mě nepustí! To by dopadlo!
Michie Ai
Michie Ai
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 19
Registrován : 27. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Kashike Sun Jun 14, 2015 8:23 pm

Vyslechnu si co mi chce říct s klidnou tváří. O Faita strach mít nemusíte. Je jedno co ho v jeho životě potká, rozhodně to pro něj nepředstavuje hrozbu. Ovšem pokud bych získal nějaké zprávy, pokusím se dát vědět. Máš mé slovo jako přítele... ano, to tyknutí bylo záměrné... Co se týče spojenectví Kiri a Oto, zasadím se plnou měrou o to, aby zůstalo neporušené. Nenechám odkaz největšího z Mizukagů a mého přítele pošlapat bandou byrokratů, i kdybych tu z toho měl udělat Krvavou Mlžnou.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Jun 14, 2015 8:36 pm

Přes rameno jsem se stále koukal na Mizuki a úsměv mi z tváře jen tak neopadl, spíš ho ještě víc podpořila. S povzdechem jsem se potichu zasmál. "Bé, bé bééé...To je jediné co slyším, ale co takto...Tatsu! Och Tatsu, děkuji ti, můj nejmilovanější, hm?" Řekl jsem ženským hlasem, který byl nakopnutý mírnou dětinskostí a ironií. Musel jsem to udělat, nechtěl jsem být nějakou šedou myší v davu a byl jsem si jistý, že na této oslavě jsme jí zas až tak nebyli. Podíval jsem se na bráchu s tou holkou a zakroutil nemožně hlavou. "Vidíš to? To snad ani není on." Zazubil jsem se. Bylo to stále směřované na Mizuki. Když Reina dala povel, abychom počkali u brány, neotálel jsem a vydal se tam pár vteřin před bráchem, tudíž jsem si byl jistej, že půjdem spolu. Chvilku jsem navíc přemýšlel o tom, jestli jim to spolu vydrží. Že by jsme někdy udělali párty ve čtyřech?!

Přesun(+Mizuki na zádech, takže taky Very Happy)
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jun 14, 2015 8:39 pm

Kývnu na něj, vždycky na něj bylo spolehnutí.
"Děkuji, doufám, že se někdy ukážete v Otogakure." pousmála jsem se i na to děvče vedle něj.
"Nezávidím ti, že to tu teď budeš mít zřejmě na povel. Tolik cizinců." rozhlédnu se kolem.
"Ráda jsem tě viděla." kývnu na něj s cíle se rozloučit
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Sun Jun 14, 2015 8:42 pm

Tiše jsem se zasmál. I v dost špatným stavu byla vtipná, to jsem prostě nemohl ignorovat! Nemít plné ruce, snad jí i zatleskám! Takhle jsem jenom uznale pokýval hlavou. "Zrovna jsem se chtěl zeptat, jak bys to chtěla udělat, když se neudržíš na nohou, alkoholičko.." uštěpačnost z mého hlasu přímo křičela.
"Vlastně jsi fakt roztomilá.." pronesl jsem se smíchem, protože mi něco říkalo, že to je něco, co určitě slyšet nechtěla. Nakonec jsem si jen povzdechl. Každou druhou bych na tu zem fakt hodil a kašlal na to, ale ona? Slečinka si prostě zasloužila jiné zacházení. Tak jsem rezignoval.
"Jak si princezna přeje.." rozešel jsem se ke dveřím, a když mi Michiina tvář klesla na rameno, bylo mi jasné, že princeznička potřebuje dospat. To bude zítra kocovinka..
Škodolibě jsem se ušklíbl a rozešel se za bráchou, kterej se mi bude rozhodně v brzký době smát, že jsem vyměknul.
-Přesun i s Michie na zádech xDD-
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Kashike Sun Jun 14, 2015 8:50 pm

Zjevně si to konečně srovnala v hlavě... pomyslím si a lehce se usměji. Nemáš za co děkovat, ještě jsem nic neudělal. Tu návštěvu v Oto zvážíme, tady mojí drahou společnici Hisu tam lákali ti tvoji dva frajírci a ona je zjevně dost nalomená... navíc co jsem si všiml, je tvoje fanynka. Což mi připomíná... vezmu Hisu za ruku a přivedu jí o krok blíž. Hisa Kaguya... a tohle je lady Otokage, miss pevniny za loňský a předloňský rok, Reina Kana. Díky fyzickému kontaktu cítím, jak má Hisa vysokou tepovku. Lehce se k ní nakloním a špitnu jí do ucha: Nestyď se a řekni si třeba o podpis, jen tak tu šanci zase nedostaneš.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Hisa Kaguya Sun Jun 14, 2015 9:00 pm

Omámeně jsem se dívala na ní, a pak mě Kashike popostrčil k ní. Musela jsem být červená všude, jak jsem se styděla.
"No já....viděla jsem Vás poprvé, ale jste opravdu moc krásná." zakoktala jsem se. Taková normálně nejsem. A Kashike s ní mluví a dostal i pozvání. Lehce jsem se chvěla. Nemůže být tak špatná jak Keigo říkal.
"M-moc mě těší." říct si o podpis? To se neslušelo, ale pokud Kashike přijme její nabídku, tak ji ještě uvidím.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jun 14, 2015 9:11 pm

Překvapeně se podívám na tu dívku, která vypadá, že každou chvíli omdlí. Mile se na ní usměju a reaguju na Kashikeho komentář, ale dívám se na ní a stisknu ji ruku.
"Doufejme, že ten titul získám i letos." mrknu na ní.
"Děkuji za pochvalu." Je to další Kaguya, jak jsem si myslela. Přesto působila velice mile a mě velice imponovalo, že ke mě vzhlíží. Ani nevím jestli to tak někdy bylo a měla jsem fanoušky.
"Umíš si vybírat, Kashike." pronesla jsem a pokračovala: "Mí lidé čekají, domů je to ještě kus cesty, má nabídka stále platí." mávnu na oba a pyšně odcházím ze sálu, konečně domů.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 10 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru