Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Domeček č. 19

2 posters

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Goto down

Domeček č. 19 - Stránka 6 Empty Domeček č. 19

Příspěvek pro Mikasa Aomine Thu Aug 20, 2015 10:12 pm

First topic message reminder :

Domeček č. 19 - Stránka 6 The_old_house_by_owen_c

Domek není ani moc velký, ale pár lidí se do něj určitě v pohodlí vejde. Je téměř celý dřevěný a docela jednoduchý, žádná okázalost ani výstřednost. Nachází se v obyčejné čtvrti, obklopuje ho veliká zahrada a několik stromů. Vzadu je na jednom dubu pověšená stará houpačka, zatím co v přední části se nachází venkovní posezení. Kolem terasy je zbudováno pár záhonků s růžemi.
Uvnitř se nachází prostorná kuchyně s jídelnou, obývák, dvě koupelny, dvě ložnice a pokoj pro hosty. Zařízení není nijak luxusní, ale je pohodlné a užitečné.
Mikasa Aomine
Mikasa Aomine
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 121
Registrován : 02. 06. 15

Návrat nahoru Goto down


Domeček č. 19 - Stránka 6 Empty Re: Domeček č. 19

Příspěvek pro Mikasa Aomine Sun Apr 10, 2016 8:14 pm

Rozhodně to bylo domácí násilí! I když uznávám, svými soukromými ehm.. esy v rukávu, jsem ho někdy vydírala dost. Co měl člověk dělat? Byl silnější než já, rychlejší, byl ve všem lepší než já a moc ho bavilo dělat mi zle, tak jsem se nějak bránit musela! Když mě postavil na zem, nedokázala jsem zadržet vítězoslavný úsměv, protože co si budeme povídat, moje ego se právě dmulo pýchou. Měla jsem na jazyku samozřejmě taky pár kousavých poznámek o mé kontrole nad ním, ale chudáček, to jeho ego by to mohlo nenávratně poškodit a to jsem nechtěla.
Uhnul pohledem, ale já jsem udělala pár malých krůčků, abych se dostala do jeho zorného pole a se smíchem jsem ho ukazováčkem ďobla do nafouklé tvářičky.
"Bublinko, tohle dělají naše malé děti." škádlila jsem ho a ukazováčkem dál ťukala do jeho tváře, až se mu pod tím dotekem tvořil malý, sotva patrný dolíček. "Jestli se budeš tak mračit, zůstane ti to.. no taaak, já vím, že ti cukají koutky!" urážení byla jeho specialita, ale obvykle to stejně skončilo tak, že se začal smát a přesně toho jsem chtěla docílit.
Mikasa Aomine
Mikasa Aomine
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 121
Registrován : 02. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Domeček č. 19 - Stránka 6 Empty Re: Domeček č. 19

Příspěvek pro Nao Okumura Mon Apr 11, 2016 5:52 pm

Práve..! Jej ženské prednosti boli oproti mojej fyzickej sile nič. Človek sa s ňou chce pohádať, ona zdvihne tričko a človek stratí argumenty. To sa nebralo ako násilie? To bolo normálne obťažovanie! Nie že by som sa sťažoval. Za ten pohľad na ňu som bol ochotný aj svoje ego nechať ísť do prdele. Vždy sa sťažovala čo na tom chlapi vidia. Netuším čo na tom chlapi vidia, ale ja som videl nádhernú ženskú tak čomu sa diví. Ženskú pre ktorú som prvý krát nebol odpad ale niekto, koho milovala. A divila sa?
"To okopírovali odo mňa.." Odvetil som uštipačne, ale nato ma ďobla do líca až sa mi začali robiť jamôčky. Mala pravdu, začali mi šklbať kútiky. Ako vždy keď som sa snažil hrať na urazeného, namiesto ospravedlnenia ma podpichovala až som to nevydržal a začal sa smiať. Nedokázal som. Stačila jej prítomnosť a ja som sa cítil strašne šťastne. Netušil som čo je láska, ani čo je niekoho milovať ale ak to znamenalo byť s niekým šťastným, tak to bolo ono. Práve preto som chvíľku ešte odolával jej útokom, než som sa zasmial, znova ju chytil okolo tela, pritiahol som si ju k sebe a vášnivo ju pobozkal. Odťahujúc sa od nej som stále mal na tvári úsmev a v očiach mi horeli plamienky.
"Fak of, to není fér.." Odvetil som, div som sa zase neurazil ale to som teraz nedokázal, ešte na pár hodín nebudem vedieť. Chvíľku som sa tváril naozaj podivne, než som sa vzpriamil a pozrel smerom k dedine. Cítil som tú čakru na cvičisku až sem. Je jasné že tomu priestoru sa vyhnem.
"Tak kam?" Spýtal som sa zaujato a pohľad som znova vrhol na ňu, pričom som sa jej pozrel čo najhlbšie do očí ako som vedel.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Domeček č. 19 - Stránka 6 Empty Re: Domeček č. 19

Příspěvek pro Mikasa Aomine Mon Apr 11, 2016 8:41 pm

Musela jsem se smát, protože byl vážně jako dítě, což bylo prostě vtipné při jeho výšce a vzezření a faktu, že byl starší než já. Moje udělej-mu-roztomilé-dolíčky-taktika zabrala jako obvykle stejně účinně a já se spokojeně zasmála, když si mě přitáhl k sobě a políbil mě. Téměř okamžitě jsem ho objala, veškerá uraženost byla zažehnána a za námi žirafa zvracela duhu. Někdy jsem až nevěřila, že mi spolu děláme takové věci.. my dva, kteří jsme se neustále navzájem hejtili, sarkasmy jsme používali skoro jako pozdravy a to nemluvím o tom společném rysu v tu nejnevhodnější dobu se dětinsky urazit. Zkrátka a dobře jsem to nechápala, ale bylo mi to fuk.
"Zlato, život není fér." vyplázla jsem na něj jazyk, ale stále jsem byla blízko něho, protože se mi nechtělo nikam se vzdalovat. Tady bylo moje místo, přímo u něj. Když se zadíval k vesnici, pootočila jsem hlavu, ale pohled zase vrátila k jeho tváři a čekala, jestli to bude chtít jít zkontrolovat, ale tak se nestalo a tak jsem se jen nevinně usmála.
"Dango?" doslova jsem na něm visela očima, když se na mě tak koukal. Měl mě v malíčku, jen co je pravda a ne moc dobře se to přiznávalo, ale bylo to tak.
Mikasa Aomine
Mikasa Aomine
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 121
Registrován : 02. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Domeček č. 19 - Stránka 6 Empty Re: Domeček č. 19

Příspěvek pro Nao Okumura Tue Apr 12, 2016 10:10 am

Jej taktika bola pekne hnusná, aby vedela. Takto manipulovať človekom by nemala. Úprimne som už teraz videl Kenov výraz pri pohľade čo so mnou dokáže Mika robiť, avšak ten sa nemal prečo ozývať lebo bol na tom rovnako. My muži musíme spojiť svoje sily proti ženám! Najlepšie pri pive v krčme. Ponadávame si, pozrieme futbal a pripitý dôjdeme domov. Tak to funguje.
"Voči mne by si mohla byť fér ... Karamelka!" Síce sme sa stále hejtili a nadávali si, nikdy som si nedovolil ju nejako uraziť. Preto sme zvolili pri takýchto prípadoch novú nadávku pre ňu.
"Sladká až sa z toho kazia zuby.." Odvetil som sarkasticky a napočudovanie božie aj moje aj Atsuky, aj Rikudove, som jemne ovinul prsty okolo jej prstov a chytil ju za ruku.
"Mlč.." Odsekol som pre istotu keby to chcela komentovať, odvrátil od nej hlavu aby som sa mohol tajne pousmiať. I napriek mojej robote akú som mal, nekonečnému tréningu aký som podstupoval, som bol neuveriteľne šťastný keď som bol s ňou. Dementory traste sa! V slnečnej žiary sme sa spolu vydali do centra dediny.

~Presun~
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Domeček č. 19 - Stránka 6 Empty Re: Domeček č. 19

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru