Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

2 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Nov 17, 2015 6:59 pm

First topic message reminder :

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Eb8135e5fb504dc986093bf5a65c31ff

Tento kraj na samotných hraniciach Otogakure no sato patrí k jedným z najvýznamnejších bodov prírodnej krásy zeme zvuku. A niet sa čomu diviť že práve toto miesto si väčšinou ľudia vyberajú práve na vyjadrenie svojich postojov v mieri. Uprostred rozľahlej lúky sa nachádza malý kopček na ktorom rastie jediný strom v okolí.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down


Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Wed Nov 18, 2015 8:59 pm

Bolo jasné že bojujem s legendárnym Shinobim, ktorý je možno aj silnejší ako ja, ale ja som nebol práve typ ktorý mal strašne silné techniky ktoré ničili dediny. Ja som bol známy dávkou inteligencie a taktiež tým že som pri boji premýšľal vždy o pár krokov dopredu. A to si ale Reina neuvedomovala. Nepoznala ma. To bola moja výhoda, vedel som o nej všetko, o mne ona nevedela nič. Vlastne vďaka tomu som bol silnejší. A to som mienil využiť. Otočil som knižku na poslednú stranu, dočítal si knihu a tú odložil. Vtedy som si uvedomil že okolo mňa sa zhromaždilo obrovské množstvo malých kryštalických črepov. Len s údivom som sa pozeral ako je okolo mňa ale stále som nič nerobil, len som tam stál a čakal na jej ťah.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Reina Kana Wed Nov 18, 2015 9:05 pm

Proč jsem měla takový zvláštní pocit, že právě v tuhle chvíli vykryl můj útok? Uvidíme, zda se má domněnka potvrdí. Zatnula jsem ruku v pěst a všechny krystalky najednou opustili jeho blízkost a rychlostí se jako velká vlna obtočily kole mého těla a s pokynem mé ruky ještě rychleji namířili přímo na něj s jasným cílem ho zasáhnout a zranit. Aby to neměl tak jednoduché, tak jsem jen mrkla svým rinneganovým okem a aniž by si to Hideo nejspíš uvědomil byl sotva pár milimetrů nad zemí, kde se nemohl tak trochu pohnout, uvědomil by si to kdyby se chtěl vyhnout mířícím střepů. 
Tak se ukaž teď... Nicméně jsem ho podvědomě čekala za sebou.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Wed Nov 18, 2015 9:24 pm

No, ako to povedať. Cítil som sa trápne. Proti nej bojovať. Predsa len bola známejšia a silnejšia, ale na druhú stranu som nechápal ako to ešte nepochopila, ako moju techniku ešte neuvidela. Až teraz som pochopil že jej Rinnegan je trochu slabší ako som si myslel. No, napriek tomu som sa len divil nad tým aká je jej technika silná. Avšak, v ten okamih sa stalo niečo čo asi ani v najmenšom nečakala. Ako čakala že som len obyčajný klon a ja sa objavím za ňou, mýlila sa. Ostal som stáť pred ňou a nič som nerobil ale nezdvihla ma. Niečo sa stalo. Nebol som vo vzduchu. Stál som stále na zemi akoby na mňa nemal Rinnegan žiaden vlyv a rovnako ani jej útok, ktorý mnou prešiel akoby tam bol len hologram. Akoby som tam nemal telo, len môj obraz. Prešlo to mojou hruďou a dopadlo za mňa na zem, pričom som si len s povzdychom otočil hlavou za seba a späť k nej.
"Všetko?" Spýtal som sa provokatívne ale milo som sa na ňu usmial.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Reina Kana Wed Nov 18, 2015 9:34 pm

Zajímavé. Dokonce vela zajímavé. Zavřela jsem oči a úsměvem zakroutila hlavou. Pak je znovu otevřela. Zkusíme několik technik v jednom. Na to jsem ale už potřebovala pečetě. Spojila jsem ruce a z oblohy začali padat obří jehlany krystalu vždy tam, kde se zrovna nacházel. Pak jsem spojené ruce jen přetvořila do pečetě a k tomu se přidala další technika, pokud by se vyhnul padajícímu jehlanu tak tam, kam by dopadl, ať už na zem či na jehlan se objeví živý krystal, který ho bude pronásledovat kamkoli se hne. Pokud mě má přečtenou, bude vědět jak tu techniku skončit. 
Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Guren-o

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Shoton_Suishoki_no_Jutsu
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Thu Nov 19, 2015 6:51 pm

Teraz som nevedel ako zareagovať. Jasne videla že žiadne fyzické útoky na moje telo nejako nefungujú, no napriek tomu ďalej využívala svoju čakru nato aby vytvárala obrovské techniky, s ktorými sa snažila zabiť môj hologram, ktorý nanešťastie pre ňu, sa vôbec nehýbal. Ako povedala, ihlan ma prenasledoval všade kam by som šiel, avšak ja som stál len na jednom mieste, nehýbal sa a len sa na ňu čudne pozeral. Predsa len, jej techniky prechádzali mojim telom akoby som tam ani nebol, ona ďalej hádzala techniku jednu za druhou, míňala si čakru a tak povediac, ona sama sa vyčerpávala, zatiaľ čo ja som svoju čakru zatiaľ takmer vôbec nepoužil. Len na jednu techniku ktorá patrila k mojim najviac zlomyselným.
"Ak takt budete pokračovať, skončí to pre vás naozaj zle.." Prehovoril som nahlas, keď dym utíchol a ja som tam ďalej nedotknutý stál. V ten moment som sa ale pohol, vyrazil som dopredu, priamo proti nej, a aj keď sa ma snažila nejako zastaviť, nevyšlo jej to, nemalo to na mňa žiaden vplyv. Už predsa musela pochopiť aká bije, keď nič nedávalo zmysel. Iba pri jednej technike, odvetví nedáva nič zmysel a predsa vedela čo sa skrýva pod maskou.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Reina Kana Thu Nov 19, 2015 7:45 pm

Mě bylo celkem jedno jak do něj budu bušit dál, mě chakra nemizí a já se neunavím. V tom tkvěla výhoda Edo tensei. Jen jsem stála na místě a odvolala jsem své techniky. 
"Jeden z nás se unaví, ale já to rozhodně nebudu." usmála jsem se.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Thu Nov 19, 2015 7:51 pm

No ak si myslela že má nekonečno výdrže, aj telo v edo tensei malo svoje hranice. To bolo dokázané, ale nehralo to rolu. Jedno bolo isté, využívanie Sharinganu mi nespôsobovalo nič. Vlastne, nebralo mi žiadnu čakru, vďaka Senninke a prírodnej čakre ktorú som ovládal, jednej z najmocnejších čakier vôbec. Možno bola legendárna a naozaj moc silná, nebol som slabý.
"Zdá sa že Rinnegan vám predsa len k niečomu je.." Prehovoril som pred ňou, keď ale v ten moment sa stalo niečo čo nečakala. To čo bolo pred ňou sa zmenilo v ilúziu, rozplynulo sa vo vetre a ja som stál za ňou. V tom istom momente som držal kunai pri jej krku, a sama si mohla všimnúť niečoho nového. Páska ktorá zakrývala moje oko bola odhalená a v ľavomoku mi svietil Mangekyou Sharingan. Sám som mal druhú ruku položenú na jej chrbte a usmieval sa. V momente ako som jej ukázal Sharingan som jej narošil tok čakry a uvrhol ju do Genjutsu, nedokázal som ale Rinneganu odporovať príliš dlho a tak sa ilúzia zrušila ale dala mi čas vypracovať pár krokov dopredu. A teraz som stál za ňou, s kunaiom v ruke pri jej krku.
"Šach mat, lady.."
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Reina Kana Thu Nov 19, 2015 8:03 pm

Jediná věc, proti které jsem byla bezradná a neuměla se bránit. Věděl to Faito, věděl to Madara. Teď už to ví i nynější Hokage. Genjutsu. Usmála jsem se a ani jsem se nepohnula. A to jsem nepoužila rinnegan naneštěstí moje lepší techniky neviděl. A rozhodně jsem je ani nechtěla vytahovat. 
"Skvěle zahráno, lorde..." pronesla jsem, na to abych se mu bránila přímo jsem byla líná, to dámy nedělají. Nic méně jsem chytila jeho ruku, která držela kunai a mírně jsem ji oddálila tak, abych se na něj otočila čelem.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Thu Nov 19, 2015 8:17 pm

Usmial som sa. To aké techniky má Rinnegan som vedel. O tom bolo strašne veľa záznamov. Odkedy Pein zaútočil na Konohu, odkedy bol vo vojne Madara a Obito s Rinneganom, všade boli záznamy o technikách, takže mi nešlo o to aby som vedel jej slabiny a techniky. Len som si chcel skúsiť silu Genjutsu v Mangekyou Sharinganu.
"Keby som nemal Genjutsu, asi by som mal malé šance.." Usmial som sa keď mi odtiahla ruku a otočila sa ku mne. Usmial som sa a zatvoril oko so Sharinganom. Bolo mi to ukradnuté, či vyhrám alebo nie, chcel som si len trochu natiahnuť svaly takže ak bude ďalej chcieť bojovať, budem rád, ale ak sa bude chcieť porozprávať, možno ešte budem radšej. Kto vie. Sledoval som jej otáčajúcu tvár a nerobil nič.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Reina Kana Thu Nov 19, 2015 8:23 pm

Prohlédla jsem si ho, zavřela jsem své vlastní oko a nechala jen rinnegan. Mapovala jsem jeho chakru v těle. Byla i v okolí. Kdyby chtěl naplnil by chakrou celé město. Byla čistá a to bylo hlavní. Otevřela jsem druhé oko. 
"Neřekla bych. Kdybych neměla rinnegan a Kurai shoton, prohrála bych já." poznamenala jsem. 
"Řekněte mi, proč jste se tak zajímal o Kiri?" stála jsem držela jeho ruku, ale pomalu jsem jí pouštěla. 
"A co takhle teď boj bez očních technik." je pravda, že s rinneganem jsem si dost věcí ulehčovala.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Thu Nov 19, 2015 8:34 pm

Mala pravdu, bola úplne v poriadku lebo svoje zbrane som zložil. Nevedno prečo, v priamom súboji by sme šli do krvi ale nejako som pochyboval že v tomto si chceme ublížiť. Predsa len, sme tvorili priateľstvo medzi Konohagakure a Otogakure. Prečo? Všetci by mi to isto vyhovorili ale ja som mal nato vlastný názor. Kecať si do toho s kým chcem spolupracovať, nikto nebude a ak ma kvôli tomu budú ohovárať. A čo?
"No, nemáme práve najlepšie vzťahy s Kirigakure. Teraz sme sa jednej vojne s nimi vyhli v Konohe ale chápete. Avšak je to tajomstvo. Nechcem s vami hovoriť zle o vašich spojencoch, madam.." Prehovoril som a vtedy môj úsmev zmrzol. V hlave som mal všetky moje a Seitove plány ohľadom Kiri, avšak ani jedna nebola práve najlepšia lebo som vedel že naša mierová cesta nevýjde a prejde sa na horšiu.
"Súhlasím.." Pousmial som sa a deaktivoval Mangekyou Sharingan. V očiach mi hral obyčajný Sharingan ktorý ju nenápadne sledoval. Chcela asi naozaj bojovať férovo a poriadne to skúsiť. V tom prípade bude mať čo chce. Avšak v ten moment ma zaliala obrovská červeň keď som si uvedomil že v tejto blízkosti mám na hrudi pritlačený jej hrudník. V ten moment sa zdalo že odpadnem.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Reina Kana Thu Nov 19, 2015 8:48 pm

"Jen aby jste počítal s tím, že dokud s nimi držíme mírovou dohodu jsem povinna jim pomoci v případě nebezpečí." varovala jsem ho předem. 
"A pokud bych podepsala dohodu i s Vámi, tak řekněme, že bych přišla jen trochu později na pomoc." mrkla jsem na něj jistě si dal jedna a jedna dohromady.  Trochu se mi rozzářily oči, když souhlasil jak říkám, dlouho jsem nebojovala a kor ne se shotonem. Ani jsem si nebyla jistá, jestli ho umím od kurai shotonu nějak oddělit. V tom genjutsu jsem jednoduše nepostřehla, že kurai shoton nepoužívám. 
Znovu jsem se na něj usmála: "Tak jdem na to." a s těmi slovy jsem zvedla levou ruku a s ní ze země i další krystaly, které už měly formu takových větších hrotů. 
"Chcete čas na útěk?" zeptala jsem se  ho, protože by stačilo jen lusknout a hroty by byly v něm, když jsme byly u sebe tak blízko. Hroty zatím měly růžovou barvu, známka toho, že se koncentruju dobře a netahám do boj emoce.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Thu Nov 19, 2015 9:21 pm

Nereagoval som. Bol som celý čas ticho a už som sa k nej nejako nevyjadroval. Súhlasil som? Ani moc nie, pretože som takmer ani nepočul čo vlastne povedala, nejako som nemal nato silu. V tú chvíľu keď na mňa pozrela si mohla všimnúť že som úplne celý červený a v očiach mi chýbali zorničky. Až teraz si mohla všimnúť ako ma zalieva pot a ten sa pomaly zo mňa pri horúčke parí, a ja namiesto toho aby som utiekol keď mi dala čas na odstup, som len stratil vedomie a s ohromným buchnutím som padol na zem na chrbát, kde som sa už nehýbal len som občas sa trochu pohol s nervami, takže sa mi pohol prst, občas noha.. ale inak som nedával na sebe poznať žiadne známy života.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Reina Kana Thu Nov 19, 2015 9:25 pm

Zarazila jsem se a sledovala, co dělal. Podívala jsem se do krajiny jestli nás náhodou někdo nesleduje, a pak jsem na něj opatrně položila ruku. 
"Ehm.... jste v pořádku? Ještě jsem nic neudělala." obeznámila jsem ho se skutečností. Ještě abych zabila Hokageho, slíbila jsem si, že už zabíjet nebudu. To by byl průšvih. 
"Jste v pořádku?" 
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Thu Nov 19, 2015 9:39 pm

No či som bol v poriadku, nebol som. Podľa toho ako som vyzeral som prežíval fakt nom, ako to vysvetliť. Neuvedomila si asi ani obvod svojho hrudníku a predsa len som bol muž takže som to vnímal aj trochu inak. A hlavne, bol som na vysokom poste, takže bola hanba že sa vlastne ozvali moje mužské pudy, ale tak, síce som bol Káge, bol som taktiež leb obyčajný človek, teda aspoň sám som sa tak bral, mal som city, mal som potreby a bol som muž. A keď sa o vás obtiera hezká ženská, samozrejme že sa niečo také stane. Hlavne ak ste človek ktorý celý svoj život berie do popredia svoj Shinobi život a nie svoj osobný.
"Ja.. Otokáge.. prsia.." Jediné slová ktoré som asi minútu v kuse opakoval no ostal som ležať. Našťastie červeň odchádzala a ja som začínal aspoň trochu naberať vedomie, čo sa mi podarilo až o pár minút nato ako ma Reina kriesila. Vstal som trochu otrasený zo zeme, stále sa mi triasli nohy a ja som len s úplne mimo hlasom povedal..
"Čo.. sa ..stalo?" To že som upadol do bezvedomia kvôli nej, som úplne zabudol.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Reina Kana Thu Nov 19, 2015 9:43 pm

"Myslela jsem, že to povíte Vy mě." překvapeně jsem na něj zírala a nechápala jsem, co se právě stalo. Vypadal, že má horečku, tak jsem mu sáhla na čelo, i když bych nic necítila, to spíš symbolicky.
"Nemáte horečku?" stáhla jsem zase ruku zpět a povytáhla obočí, nebo jen blafuje, a pak zaútočí. Napadlo mě znovu a přesto si ho bedlivě prohlížela. Já tedy byla připravená.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Sat Nov 21, 2015 5:06 pm

Ani ja sám som úprimne nevedel čo to sakra do mňa vošlo. Posledné čo som si spomínal bolo ako mi chytila Reina ruku a otočila sa ku mne ale od toho momentu mám okno a na nič si nepamätám. Na chvíľu som si pomyslel či ma nejako omráčila, ale keďže sama nechápala očividne túto situáciu, presvedčila ma týmto že sa stalo niečo úplne iné a že ona zato nemôže. Aj keď pravdou bolo že mohla.
"Etto.. ehm.. som v poriadku.." Odvetil som smerom k nej, snažiac sa nasadiť svoj zvyčajný kamenný výraz a o pár krokov som od nej odstúpil. Keď len svojou prítomnosťou ma odrovnávala, musel som si na ňu dať fakt obrovský pozor!
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Reina Kana Sat Nov 21, 2015 8:05 pm

Aneb takhle se odrovnávají nepřátelé... pomyslela jsem si a stále se na něj dívala s lehčím úsměvem. 
"Opravdu? Tak můžeme?" dala jsem si ruce v bok, krystaly se stále vznášely u mého těla čekajíc jen na můj povel.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Sat Nov 21, 2015 8:20 pm

Odskočil som. Základný ťah. Predsa len, potreboval som priestor. Reina bola nebezpečná ale niečo som vedel. Nikdy ma neporazí ak ma jej Rinnegan neuvidí. A o to šlo. Zložil som pečať, len čo som odskočil a doskočil som na špičky prstov na nohe. Ostal som tak tam stáť s pečaťou v ruke a len som sa na ňu pozeral s úsmevom.
"Hai. Mylady, budem sa krotiť. Ako najviac viem, tak dúfam že budete mať so mnou zľutovanie taktiež.." Precedil som pomedzi zuby a tvár mi skamenela, môj výraz zatvrdol a mne sa tam objavil neurčitý výraz. Nič neznamenal. V tom momente dopadla na Reinu ťažba a ani sa nenazdala okolie sa začalo zahusťovať, kým nás a celé okolie nezakryla hmla oveľa hustejšia ako mlieko. Cez toto neprekukne ani Rinnegan.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Reina Kana Sat Nov 21, 2015 8:31 pm

Chtěla jsem na něj hned zaútočit, ale rozmyslela jsem si to. V takové mlze střílet na slepo. To je risk. Na tohle je už pro něj bohužel nejlepší kurai shoton. Nechala jsem spadnout krystaly a začala jsem se pořádně soustřeď. Zavřela jsem oči. Chvíli jsem jen kmitala prsty na rukou podél těla, a pak jsem začala pomalu zvedat ruce. Tentokrát lorda Hokageho kurai shoton najde kdekoli, pokud stojí na zemi. A pokud opravdu ho našel opět se opakovat ten samí útok jako byl v jeho genjutsu. Tzv. živé krystaly.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Sat Dec 12, 2015 1:49 pm

Veril som si, to áno. Možno som si veril až príliš a trochu som ju podcenil, nebol to obyčajný súper, bojoval som s niekým na podobnej úrovni ako som bol ja. Nečakal som ale že na mňa hneď zo začiatku vytiahne niečo takéto. Hmla ešte viac zhustla a ja som si bol úplne istý že ma nedokáže nejako vystopovať ani nájsť. Preto sa chvíľu nič nedialo a na prekvapenie Reiny ani samotný jej Shoton ma nedokázal vystopovať. V tom okamihu som sa pohol a ja som pocítil ako za mnou rastie kryštál a začína ma prenasledovať.
"Nani?! Ako ma dokáže cítiť?!" Zhrozil som sa keď som sa uhol jej útoku ale ten ma naďalej prenasledoval. V hmle som sa dokázal hýbať, vedel som ju vycítiť a aj napriek tomu som dokázal uhýbať sa jej útokom. Bol som zhrozený, ako niečo takéto dokáže, práve takejto mojej kombinácii sa väčšinou nedalo vyhynúť a ona v tom dokázala útočiť? Asi som ju naozaj podcenil.
"No nevadí, ak je to tak, prejdem na plnú ofenzívu." V ten moment som doslova zmizol z dohľadu jej Kuari Shotonu. Nemožné? Ani nie. Ale nech bola silná ako chcela, ani mojej rýchlosti sa nedokázala rovnať. Doslova sa chvíľami zdalo že sa takmer teleportujem, ale ja som sa len za pomoci mojej rýchlosti presúval okolo nej, pričom som zanechával za sebou neexistujúcu šmuhu. Bol som rýchly a čo chvíľa, ani si to neuvedomila, sa zrazu za ňou vyrútil obrovský Fuuma Shuriken veľký ako ona samotná, pričom mňa mohla s veľkou námahou vystopovať pred ňou. Hodiť Shuriken a v obrovskej rýchlosti sa presunúť dopredu, to asi nezvládal každý. Využil som to že sa musela brániť prichádzajúcemu útoku a pred ňou som zatiaľ skladal popri uhýbaní pred jej Shotonom ktorý nestíhal veľké množstvo pečate, pričom som využíval vodu z hmly. Ak sa predsa len vyhla, alebo nejako zablokovala Shuriken zozadu, spredu zaútočil obrovský vodný drak. Síce som nebol extrémne silný ale bol som rýchly a vytvoriť v tak krátkom intervale také veľké útokov so schopnosťou sa vyhýbať jej Shotonu. Nie nadarmo, veď mojím priateľom bol človek ktorý vlastnil Hiraishin.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Reina Kana Sun Dec 20, 2015 8:51 pm

Soustředila jsem se ještě chvíli, cítila jsem jak krystal útočí jak ho našel, ale pak se zastavil. Otevřela jsem oči a přesto jsem nic neviděla. Sakra... otáčela jsem se kolem sebe, cítila jsem že tu stále je, jen... jsem ho neregistrovala. Pořád jsem se si dávala pozor a téměř okamžitě co jsem si uvědomila, že živé krystaly ho nemohou najít jsem na sobě udělala krystalické brnění. Možná to nebylo třeba, protože kurai shoton zastavil útok shurikenu, který se zasekl o stěnu těsně přede mnou, ale to už na mě zezadu útočil znovu. Jak to sakra stihnul? Jen jsem si dala ruce před sebe a čekala náraz. Brnění by mělo schytat první ránu.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun Dec 20, 2015 9:04 pm

Vedel som že shurikeny nič nezmôžu ale o to mi nešlo, chcel som len upútať pozornosť. Aj tým drakom, vďaka tomu si neuvedomila že drak nezaútočil na ňu, ale na jej nohy. Nemal som v úmysle ju rozdrviť, mal som v úmysle ju doslova podkopnúť. Celý ten tlak zaútočil na jej nohy a ako fyzika káže, ona mala na sebe ťažké brnenie takže rovnováhu mala sakra zlú. To stačilo nato aby ju to podkoplo a ona padala k zemi. A práve v ten moment to prišlo. Doskladal som pečate, zase na inom mieste ako som bol. V ten moment sa zdvihla zem okolo nej a začalo ju to uzatvárať do kocky z dotonu. Mienil som ju uzavrieť a dotonom rozdrviť. Nevedel som či to bude mať nejaký účinok, ale nezabúdajme, ak by som mal pri sebe pečať, mohol by som ju do tejto steny zapečatiť. Takže nato musela reagovať. Ostával len vrch. Len na vrchu sa nenachádzali steny. Nemalo to strop, zvieralo ju to zo všetkých strán ale nie z vrchu. Vyskočila?
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Reina Kana Sun Dec 20, 2015 9:14 pm

Tupý náraz mě skolil k zemi. Než jsem stihla vstát už se kolem mě formovalo něco, cosi. Jo tak. Kývla jsem a bouchla pěstí do země. I já čerpala z přírody kolem sebe. Jakmile jsem bouchla, tak se nahoře u stropu zformoval krystalický drak, ocasem švihl dovnitř a já už se ho jen chytla a nechala se vyšvihnout na něj a zůstala  ve vzduchu a hledala ho. Byl dobrý. Nový Hokage se mi hodně líbil. 
"Tak? Kde jste, mylorde?"
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Jan 05, 2016 11:25 am

Ak sa jej páčilo čo som urobil, v tom prípade mohla byť trochu ohúrená mojim ďalším krokom. Pri jej sile som si bol istý že nenarazí často na súpera, ktorý by sa jej dokázal vyrovnať, to som zatiaľ zvládal. Síce sám som nešiel naplno, predsa len to bol priateľský súboj, mal som výhodu. Ja som ju mohol zabíjať, a teda, bojovať s ňou na úrovni že ju chcem zabiť, pretože bola nesmrteľná. Ona ak ma nechcela zabiť, v čo som dúfal, si musela dávať väčší pozor. A práve v momente kedy vyletela z mojej techniky, na nebesiach sa zablyslo. Nebol som nad ňou len ja, ale aj môj klon a medzi nami sa vytvorila laserová čiara, ktorá mierila priamo na ňu. Táto technika dokázala rezať samotných Bijju, vlastne to bola moja najdeštruktívnejšia technika schopná prerezať čokoľvek, dokonca aj Shoton.
"Raiden.." Ozvalo sa keď sme sa objavili nad ňou a strhmlav dolu sme sa pustili na ňu aj jej draka.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 2 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru