Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

+33
Hirin
Kashike
Seina Akane
Mai
Sasuke Tobirama
Michie Ai
Nefrit
Soshi
Tetsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Nao Okumura
Mizuki Netsu
Yomi Hikikomori
Nizashi Shiroi
Faito Dansaku
Maya Kurimuzon
Tetsuya
Shinobi
Takeshi Kenpachi
Mareo Renjiro
Goku
Kirin Yakushi
Killunia
Sadao
Tatsuo Reigi
Itama Senju
Airis Tooya
Hikari Taoreta
Kisuke Uchiha
Rei Casius
Hana Ichiro
Reina Kana
Uchiha Madara
37 posters

Strana 14 z 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Jul 20, 2013 10:32 pm

First topic message reminder :

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Jade_Crystal_Labyrinth

Od tejto noci (21.7.2013) sa okolo celej Otogakure (teda okolo úplne všetkého v tejto téme) rozprestiera obrovský Reinin kryštál, cez ktorý je takmer nemožné prejsť. Dokonca aj tým najmocnejším a najdeštruktívnejším technikám zaberie vytvorenie diery v ňom pomerne veľa času. Každopádne je naň aktivovaná ešte jedna špeciálna pasca v podobe techniky Kyōmen Shūja no Jutsu: http://naruto.wikia.com/wiki/Mirrored_Sudden_Attacker_Technique Tá sa aktivuje na každého, kto do dediny vstúpi násilnou cestou. Jediná možnosť, ako sa teda bez akýchkoľvek problémov dostať dovnútra a von, je prejsť touto bránou, kde však stráži obrovský počet mocných ANBU na čele s ich veliteľom.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nao Okumura Sun Jul 19, 2015 7:51 pm

Katastrofa, jedným slovom popísaná celá táto misia spoločne s reakciami aké sa vyskytli o strany našich nepriateľov. Moje havrany lietali všade naokolo takže som zaregistroval odchod obrovského draka smerom ku Kiri a vedel som ako to tu onedlho dopadne. Avšak jeden z mojich havranov zaregistrovalaň ešte niečo iné. Čakru ktorá mi vybila dych a vzhľad postavy pri ktorej, no pri ktorej som pocítil pichnutie v srdci. Neďaleko odtiaľ sa rozhostila bitka a jedna z mojich najbližších osôb bola zúčastnená, takmer bez možnosti sa brániť. To čo som zistil pri bráne od Oto ma tak silno zamrazilo, že som nebol hodnú chvíľu schopný pohybu a tak ľudia navôkol zaregistrovali len jedno, moju vzpriamenú postavu sledujúcu nebo, ktorá sa dlhé minúty nedokázala pohnúť a len hľadela na slnko. Slnko ktoré pomaly zapadalo za obzorom, a mne vtedy hralo v hlavne množstvo myšlienok. Boli to dlhé roky, odkedy som o nej naposledy počul a prvá správa na ktorú narazím, je takáto.
„Na toto som už moc starý...“ Zašomral som potichu popod nos, a namiesto toho aby som sa vydal k bráne alebo urobil aspoň niečo, zaistil nejakú obranu našej skupinke, aby som ich kryl zo zálohy som sa len otočil na päte, potlačil čakru na nízku hodnotu, aj keď všetci boli schopný ma vycítiť pretože som nepatril k silným senzibilom, vlastne žiadnym. Havrany ktoré lemovali doteraz nebo sa roztrúsili a zmizli v nadchádzajúcej temnote, na rozdiel odo mňa, ktorému pomaly sa zakrádajúca tma, poskytla dostatočnú ochranu nato aby mohol v diaľke medzi stromami v blízkosti Oto zmiznúť. Len som tam tak stál na vetve stromu a pozeral na tú komédiu podo mnou, nevediac ako mám nato poriadne zareagovať. Moja nenávisť voči Reine bola silná, extrémne, a keby som to bol ja aký som, okamžite by som vystrelil do útoku a vyvraždil každého obyvateľa Otogakure, len aby som sa dostal k nej a dosiahol svojej pomsty. Ale namiesto Reiny sa mi v hlave tvorili jej obrazce. Ona.. bola niečím výnimočná, mala dar. A vďaka tomu daru ma dokázala zmeniť. A teraz ako som tam stál, moje srdce netúžilo po ničom inom, len sa obrátiť a utiecť čo najďalej odtiaľ, a nájsť ju. Nájsť ju niekde tam v obrovskom svete, ešte naposledy. Stál som tam v tme a tichu, a hľadel na oblohu. Je niekde tam. Musím ju nájsť. Reina.. Reina počká.

Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Sun Jul 19, 2015 8:01 pm

Popravde som mal na všetko pomerne podobný názor ako Nao, ktorý sa pravdepodobne rozhodol odísť, keďže jeho havrany mizli.. Každopádne kým sa Seina a shinobi ktorý sa asi teleportoval z môjho smrteľného spáru, nebolo to tak že .. by som si tam len tak poletoval. Už Mei si mohla všimnúť záplavu mŕtvol strážnikov ktorý by sa ma prípadne snažili zastaviť. Predsa len u Reiny boli dlho.. a ja som mal na podobnú maškarádu dostatočný čas. Utrel som si do oblečenia Chakura-To, ktoré boli úplne od krvi a keď som zaregistroval ďalšie príchodzie jednotky spolu zo Seinou medzi nimi.. len som sa postavil a začal som kráčať späť.
"Kontaktovali Kiri.. ideme preč." Zamrmlal som smerom k Mai.
"Kumogakurčan odchádza a... nechcem ani rozmýšľať nad tým čo v tej dedine robila tá štetka... dvaja to tu nevyvraždíme.. pravdepodobne.." Uśkrnul som sa a len som si povzdychol. Stále som nevedel pochopiť ako mi ten zmrd utiekol. Mal som pomerne jednoduchý plán. Zabiť jeho kým sa sústredili na Seinu, v rýchlosti zabiť ostatných a dostať sa do dediny skôr, než by našu prítomnosť stihli oznámiť.. ostatným jednotkám. No.. asi som pozeral príliš veľa shinobi filmom. Reálny svet takto očividne nefungoval.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Mai Sun Jul 19, 2015 9:14 pm

Seinina zrada mě nepřekvapila. Otec ale bude zklamán. Určitě by byl raději kdyby jsme s Reinou prohráli v bitvě, kterou jsme měli naplánovanou, než aby jsme nedokončili tuto misi kvůli frontálnímu útoku na Oto podpořenou Kiri, což je čistá sebevražda. "Té ku*vě osobně podříznu hrdlo."  Po těchto slovech jsem se otočila k Seině zády, a vydala se s Tsukimarem a pravděpodobně i Sasukem pryč.

Byli jsme v bezpečné vzdálenosti od Seiny, takže nás jen tak nemůže překvapit nějakým útokem. Přesto jsem nepolevovala v ostražitosti. Je možné, že nám odchod z nenadání znemožní nějaký shinobi z Kiri. Jestli po ně Reina poslala, měli by se tu co nevidět objevit. Před bránou se nesehrál však žádný velký boj, který by na nás ukazoval. Jen se Sasuke pobil s několika stráží. Kdyby tu stihla dorazit Kiri, nestihne se pravděpodobně rychle zorientovat, aby nám v úniku zabránila. 

=PŘESUN=
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nao Okumura Sun Jul 19, 2015 9:40 pm

Nebál som sa, napriek Seininej zrade a informáciách ktoré predala Reine, som si bol istý že Kumogakure bude v bezpečí. Sledoval som večernú oblohu naďalej, akoby a ma nič na tomto svete netýkalo, lebo jediné čo mohla Seina vedieť o mne bolo, že som z Kumogakure. Nikdy som sa neprezradil čo ovládam, ani neprehovoril o mojich schopnostiach, ale čo bolo hlavné, Kumogakure ma vyhlásila už dávno za Nukenina. Moja čelenka ostala v Kumogakure, preškrtnutá. Kumo bola krytá a nikto nemohol so žiadnym právom proti nej povstať, lebo to bol len môj vlastný popud ísť sem. Aspoň v tomto som si mohol povzdychnúť, pretože to znamenalo, že môžem naďalej chrániť Kumo, s tým že Raikáge vie o našej tajnej dohode. Pousmial som sa, priamo do slnka ktoré zapadlo za oblohu a nás prikryla tma.
„Je koniec..“ Znova som zašomral a pozrel do temnoty dole, kde som zahliadol ako sa naša skupinka chystá utiecť. Misia nebola úspešná, ale to ma nežralo. Chcel som zabiť Reinu, kedysi. Nové správy ma ale donútili premyslieť si všetko čo ma doteraz zožieralo a tak som sa len otočil na vetve stromu.
„Preži..“ Hlesol som v myšlienkach a pomaly sa vybral preč. Posledné čo mohol niekto zahliadnuť, bola vysoká postava v tmavom oblečení ako sa pomaly vydáva preč, preč za spevu Havranov. Tie sa tu zrazu objavili, obkolesili moju postavu a úplne ju zakryli a za pár sekúnd sa rozpŕchli. Avšak po mne alebo mojej čakre, neostalo ani stopy. Zmizol som z okolia Otogakure a už som sa na toto miesto nikdy nevrátil. Moja pomsta zmizla a nenávisť voči Reine pomizla. Nestála zato. Tak ako nikto iný, teraz som mal v hlave len jednu tvár a jeden hlas. A za ním som mieril.

~Presun~

Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Sun Jul 19, 2015 10:32 pm

"Hmm.." V podstate som vyjadrenie Mai premlčal. Z púzdier som znova vytiahol oba Chakura-To, ktoré som si nasadil na ruky a znova som sa začal zneviditeľnovať.
"Ak nás niekto bude nasledovať, postarám sa o to, v tom som najlepší.. neobracaj sa a prosím, ak nás aj niekto bude chcieť nasledovať, postarám sa o nich." Povedal som znova v tichosti a trocha v závese som Mei nasledoval.

(presun)
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Seina Akane Tue Jul 21, 2015 10:59 am

Dívala jsem se na situaci okolo a pomalu ale jistě zaregistrovala všechny tři. Koutek úst se mi zvedl nahoru, když si uvědomili, že šli opravdu nasmrt. Avšak, trošku mě zklamalo, když se dali tak rychle na útěk. Jednoho si však očividně nevšimli. Celou tu dobu jsem měla ruce sepnuté k sobě, nejspíš to nebylo jen tak náhodou. Nejblíž k nám byl samozřejmně Sasuke. Po celou tu dobu jsem tu byla jsem si nashromažďovala dostatek chakry, kdyby se náhodou chtěl někdo z nich odebrat pryč. Kumogakurčanovi se to díky bohu povedlo, ale ve chvíli, kdy chtěl zmizet i Sasuke těsně za Mai, jsem přiložila bleskurychle ruce dlaněmi do země. "Doton Kekkai: Doroudomu " Dřív než by Sasuke stihl uniknout, se kolem něj objevila kopule, která ho zavřela. Tuto tecniku jsem si přiravovala už dlouho, takže museli počítat s tím, že neuniknou jen tak snadno. Pozitivum na této technice bylo to, že kdyby se jí snažil rozbít, ihned se zacelí a já absorvovala jeho chakru..
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Tue Jul 21, 2015 11:21 am

Bohužiaľ jej technika voči niekomu ako mne, bola pomerne neefektívna. Bola na blízku vzdialenosť, nesformovala sa v jednu sekundu a taktiež vyžadovala aby s ňou mal jej užívateľ fyzický kontakt. Ja som sa vôbec nenachádzal v blízkosti Seiny, načo? V momente keď vošla do dediny, som ju bral ako potencionálnu hrozbu.  Navyše som bol sám veľmi dobrý užívateľ Dotonu a jediný výsledok jej počínania bola moja ruka s vystrčeným palcom ukazujúcim k zemi.
" Musíš ešte veľa mlieka vypiť dievča. Aby si mi dosiahla čo i len po päty. " Aj keď ma nenapadlo, že môj prostredník nebude vidieť cez Meisegakure no jutsu no.. shit happens. Teda dúfal som, že v rukách nemá ďalšie triky. ak sa na mňa zosypú kamenný draci.. alebo čo.. tak by som mal problém.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Seina Akane Tue Jul 21, 2015 2:49 pm

Pousmála jsem se nad Susukeho počínáním. Iwagakure no Jutsu, nebo spíš... Přivřela jsem oči a začala jsem se smát. Meisegakure no jutsu. Chvíli jsem tam jen tak postávala. Byla to dokonalá technika na únik, neviděla jsem ho, ale Sasuke by měl vědět, že jsem jeden z nejlepších senzibilů vůbec. Nepotřebovala jsem ho vidět, celou dobu jsem cítila jeho chakru a tím jsem se orientovala i v jeho pohybech. Kdyby se mu však chakru dokázalo dokonale zakrýt, na což by musel být lepší senzibil než já, měl by určitě vyhráno. Moje plus bylo v tom, že i já ovládala podobnou techniku, jako má on a už od mala jsem se učila vycítit chakru lidí, kteří používali i například Iwagakure no Jutsu, nebo právě Meisegakure no jutsu a další.
"Říká chlapec, který se toužil stát skvělým shinobim." Povzdechla jsem si. Každý shinobi jednou mrkne a ve chvíli, kdy to on udělal, jsem se shunshinem přenesla přímo za něj. Mým očím byl neviditelný, cítila jsem jenom, jak se od něj odráží vítr a jeho chakra nebyla nejslabší. Hned po tom, co jsem se objevila za ním jsem neváhala a moje pravá ruka mířila k jeho krku. Kdyby se mi podařilo ho udeřit, určitě by upadl do bezvědomí, protože mé tělo v tu chvíli bylo obalené ocelí. Kdyby se, mohl si být jistý, že následující útok bude stejně tak rychlí. Mezi tím jsem si střádala další chakru, pro případ nouze.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Tue Jul 21, 2015 3:21 pm

"Ktorý túžil? Hej ženská stále som tu!" Zavrčal som s úškrnom, po čom ma však pomerne prekvapilo jej presné zameranie mojej  polohy. Usúdil som, že momentálne udržiavať Meisegakure no jutsu je jednoducho, no zbytočné. Ako sa objavila za mnou a vyrazila rukou k môjmu krku, prikrčil som sa, nahol som sa do strany a spravil krok smerom k nej, aby som si ju udržal čo najviac pri tele. Mal som v pláne do nej prudko vraziť a oboch nás povaliť na zem. Kto vie prečo, no veril som že v boji na telo som lepší. Aspoň by som jej zabránil udierať a kopať, keďže to bolo na takúto blízku vzdialenosť v podstate nemožné.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Seina Akane Tue Jul 21, 2015 5:11 pm

Díky tomu, že se vyhl mému útoku jsem zjistila, že je rychlí. Jedno mě na něm ale opravdu štvalo. Provokoval jako nějaké malé děcko. Boj jsem vždy brala vážně a proto jsem nebyla ochotna ustoupit a nechat ho jen tak odejít. Moje tělo bylo pokryto Kotonem, nejspíš moje největší plus v tom, že mě nemohl nijak fyzicky zranit, pokud by neovládat jistý element. Což jsem doufala, že ani neovládá. Navíc, tím že ani neuskočil, ale ba naopak si mě nechal blízko, jsem hádala, že bude chtít spíš bojovat pomocí Taijutsu, nebo Kenjutsu. S Taijutsu jsem neměla problém, ale jsem žena. Ušpinit se někým takovým jsem neměla za potřebí. Dal by jeden úder do mého těla a bolí to jeho. I přes to, že se snažil si mě nechat blízko, tak jsem odskočila po jeho uhnutí několik metrů od něho.
"Jestli shinobi neskoncují s válkou, skoncuje válka s nimi." Zamračila jsem se, mírně, ale stále jsem měla na tváři úsměv. Kdo ví, proč jsem mu toto řekla. Mohl si to vzít jak chtěl.
"Zapamatuj si to, pokud přežiješ." Přivřela jsem oči a pousmála se. Stoupla jsem si do bojového postoje a svlékla ze sebe plášť. Mé tělo bylo černé a tvrdé, nepotřebovala jsem ani zbraň, měla jsem své ocelové nehty. Pomalu, ale jistě jsem se k němu začala opět přibližovat, s tvrdým pohledem, kterým jsem všechny propichovala už tehdy v kanceláři. Běžela jsem k němu s úmyslem ho zabít.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Tue Jul 21, 2015 5:31 pm


"Oh.." Uśkrnul som sa, keď zo seba zložila svoj plášť. Obdivovať jej telo som mohol aj inokedy, aj keď Mai mala väčšie "predpoklady", ja som skôr bol na také.. menej "mäkké" a viac " svalnaté" ženy. Užívateľky Taijutsu jop.. s nimi som si rozumel.
Postavil som sa do bojového postoja s ľavou novou vpredu a oboma rukami nad úrovňou brady. Ako keby som sa išiel byť nejakým podivným štýlom, ktorý sa moc nehodil na tie "shinobi" fancy veci, saltá, otočky a somariny.
"Vieš.. nemala by si podceňovať ľudí z klanu Tobirima.. yeh.. nemáme kekkei genkai.. nemáme žiadne hijutsu ale.. nikto nemá taký výcvik ako mi." Zavrčal som a v rukách som pevnejšie zovrel chakrové boxery. Ostal som však na mieste, čakal som na jej útok. Priamy boj nebol moc mojim štýlom. Nebol som Kurietta pre nič za nič. Každopádne moja taktika očividne naozaj stála.. za nič. Alebo rozhodne nebola fér.. prečo? Pomerne jednoduchá vecička. Tesne pred tým, než sme sa mali zraziť, sa z môjho oblečenia vypustil fialový dym a zahalil pomerne veľké priestranstvo v ktorom sme sa nachádzali. Únik? Yep.. mohla ma sledovať, no na tomto mieste som nehodlal zostávať.
(presun)
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Seina Akane Tue Jul 21, 2015 8:59 pm

Očividně to začal brát konečně vážně, jediná věc, která mě však znervóznila, byl ten dým. Ihned jsem přestala dýchat, kdo ví, co v něm například ještě bylo, ale jeho chakra se začala vzdalovat. Na jeho kecy jsem ani nebyla zvědavá, jen jsem se jednoduše přesunula přímo za ním a jeho chakru jsem měla stále ve svém dosahu. Mě neutečeš. Zamračila jsem se a těšila se, až někomu zase nakopu prdel. Cestou jsem však reagovala na jeho větu.
"Přála bych ti zažít můj výcvik, chlapče."

Přesun
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Kashike Thu Jul 23, 2015 6:02 pm

Drak nás zanese nad hradbu, načež se jednoduše svezu z jeho hřbetu a seskočím z několika metrů rovnou na ochoz hradby. Na tváři mám nasazenou kostěnou masku a jen plášť a klobouk na první pohled prozrazují co jsem zač. Moje oči okamžitě začnou pátrat po hrozbách, najdu však jen pár mrtvých těl stráží. Tak moment... co se tady, u všech bohů, děje? To jsme tu tak brzo?
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jul 23, 2015 6:28 pm

Velitel ANBU

ještě stále dohlížel na zbavení se mrtvích těl a že jich bylo trochu víc.
"Pane, obávám se, že spíš pozdě. Naštěstí se nic jiného nestalo, obyvatelé jsou úspěšně evakuováni. Lady Otokage je do....sedí v kanceláři." opravil se rychle. Málem prozradil její přímou pozici.
"Bude vás jistě očekávat." poznal samozřejmě jednotko Kiri, kterou přivedl drak.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Kashike Thu Jul 23, 2015 6:33 pm

Nevěřícně toho Anbu probodnu pohledem a zakroutím hlavou. To jsme sem vážně letěli totálně zbytečně? Tohle spojenectví mi byl čert dlužen. Hnát sem své lidi přes půlku světa kvůli drobné potyčce... no to budu doma zase za blbce... pomyslím si a otráveně slezu hradby směrem do Oto. Hirin, máš na povel tým. Vyšli Keiga s Akumou na průzkum okolí, ne delší jak hodinu. Až se vrátí, máte rozchod v Oto. A žádné maléry. Já si jdu pokecat s Otokage a naplácat jí na holou... Na ta slova se ozve jen syčení plynu z 3D gearu a já zmizím směrem ke kanclu. 

//přesun
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Hirin Thu Jul 23, 2015 6:34 pm

Drak se blížil ke hradbách. Faito skočil dolu a já ho hned nasledovala. Dopadla jsem za  ním,ale všimla jsem si ještě na drakovi, že si bere masku. Museli jsme z pohledu shinobi no otagakure, vypadat jako nějaké komando. Jeden kostěná maska, další dva v ANBU oblečení a maskách, já zahalená v plaští, možná tak Kaori mohla vypadat nějak normálně,ale nevěděla jsem,jestli si náhodou taky nevzala plašt na sebe, jestli ne tak nám kazila naše komando nástup. V okolí jsem necítila žádnou chakru. Podle všeho už bylo po bojí,ale kdo ví. Poskládala jsem pečet na Kanchi pod pláštěm, abych se lepé z orientovala mezi všemi shinobi ve vesnici. Našla jsem jí. Našla jsem Reinu. Přiblížila jsem se ke Kashikemu. "Pane, Lady Otokage, je mezi nami ve vše své síle." šeptla jsem. Byla jsem ted společenaská ne jako v kanclu,kde jsem Kashikemu tykala. Ani ne za chvilku přišel nějaký ANBU a řekl to co řekl.  
EDIT:"Slyšeli jste, Mizukage-sama, tak šupky do práce. Určitě víte, jak na to, jste na to mistři " pověděla jsem. Poslední větou jsem narážela na jejich ANBU výcvik. Sedla jsem si na zem do tureckého sedu a pozorovala okolí pomoc Kanchi. Ne že bych Lidem z Oto nevěřila,ale přeci jisto ta je jistota. Doufála,že po tomhle dostanu volno .
EDIT:2 Když se tu všechno vyřešilo,tak jsemo mohla odejít, Což bylo pro mě skvěle. A proto jsem se vydala pryč
//přesun
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Keigo Nakagami Sat Jul 25, 2015 2:56 pm

Seskočili jsme z draka a hned nás začali úkolovat, i když se tu očividně už nic nedělo a my přišli s křížkem po funuse.
Samozřejmě, co taky čekali? Že když budou potřebovat pomoct, budeme ve vteřině tu? To měli otevřít teleport a né poslat draka.
Mně ale nezbylo nic jiného, než se řídit rozkazy. Pokrčil jsem tedy rameny a rozešel jsem se po hradbách. Pozoroval jsem okolí jak před hradbami, tak za hradbami, ale nic k hlášení jsem stejně nezahlédl.
Ono je nejlepší poslat na průzkum okolí člověka s párem obyčejnejch očí, namísto aby to během chvíle zkontroloval někdo kdo má na to dojutsu... Povzdychl jsem si v duchu a vyrazil jsem pomalu zpátky.
Když jsem se vrátil, Hirin tu už nebyla. Tiše jsem zavrčel. Ach jo, co teď?...
Stál jsem na bráně a čučel jsem do okolí. Snažil jsem se nevnímat nevraživé pohledy místních. Chápal jsem, že mě tu neměli rádi, ale já prostě jen dělal co se po mně chtělo.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Akuma Saito Tue Jul 28, 2015 6:33 am

Akuma Saito


Doletěli jsme na drakovi až příliš pozdě, nikdo tu již nebyl. Možná to bylo i dobře, alespoň nikdo nepřišel o život... doufám tedy. Sjel jsem ze hřbetu draka a dopadl tvrdě na zem, až se prach zvedl!
I když tu nikdo nebyl, instinkt mi říkal "Měj po ruce kunai!" a toho jsem se také držel.
Jako ostříž jsem kmital zrakem ze strany na stranu a hledal protivníky/stopy po nich. Než jsem však stačil vše výtečně prohlédnout, byl jsem zaúkolován společně se čtyřkou, abych prohledal okolí. Jen jsem přikývl a vydal jsem se opačnou stranou než Keigo. Po nepříteli nebylo v okolí ani vidu ani slechu, zajisté se jednalo o profesionály, ne žádný Béčka. Další důvod, proč být šťastný z toho, že odešli dříve, byl by to únavný boj. Mohl jsem přivolat netopýry, určitě bych nějakého z opozdilců našel a mohl pronásledovat, ale já tu nebyl abych je nyní chytal, mým úkolem bylo prozkoumat okolí Otogakure a aby to nepřesáhlo hodinu.. a to jsem také splnil.
Za 59 min, 59 sec, jsem stál opět u brány Otogakure. Jelikož jsme nyní měli rozchod po Otogakure, rozhodl jsem se, že tu navštívím místo, které zajímalo mě úplně nejvíce, knihovnu.
//Přesun
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Fri Jul 31, 2015 4:11 pm

Nizashi byl pryč velmi dlouho, možná si o něm zdejší mysleli, že umřel, ale nebylo tomu tak. Pravda byla taková, že procházel dlouhodobým tréninkem, kde se vystavoval silám vlastního genjutsu na nepřátelském území. To ho popohánělo mnohem víc, jelikož nikdy nevíte kdo se dívá a čeká na svou příležitost vám podříznout hrdlo. Rychlý únik z genjutsu a provedení nečekaného protiúderu vyřeší všechny vaše problémy. Před branami Otogakure no Sato se tvořila mlha, v níž byla vidět jen zdánlivě silueta postavy a jakýsi povědomý zvuk. Ten zvuk vydával nástroj nazývaný housle, které používala ve vesnici pouze jediné osoba. Tato osoba se po dlouhé době vracela ze své pouti zpět domů. Nevěděla co jej čeká, zdali si na něj někdo vzpomene nebo jiné věci, ale přesto se vrací právě teď. Hrál svou známou píseň při průchodu mlhou mířící k bráně a strážím. Pokračoval stále dál a dál, přičemž byl připraven kdykoliv zastavit na vyžádání stráží, avšak ještě stále nepřekročil práh vesnice Otogakure no Sato.




Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Kaori Sat Aug 01, 2015 5:28 am

Doletěli jsme na drakovi k bráně. Nepřítel tu už asi nebyl. Nikde jsem nikoho neviděla a Mizukage-sama s ostatními se chovali, jako by tomu tak skutečně bylo. Jelikož jsem já na průzkum okolí poslána nebyla, nezbylo mi nic jiného než počkat. Zůstala jsem tu samotná. Keigo s Akumou pátrali v okolí po nepříteli a Hirin s Mizukagem se vydali neznámo kam.
U toho čekání mi docela vyhládlo. Nevzala jsem sebou peníze na jídlo, takže to budu muset vydržet. Jako každý jiný jsem počítala s tím, že se bude bojovat, a ne že to dopadne takto. Začala jsem se nudit. Do vesnice jsem nakouknout nechtěla, a to z osobních důvodu. Po nějaké době, když se Keigo už vrátil, jsem začala slyšet hrát housle. Jejich zvuk pořád zesiloval, takže osoba, která na nich hraje, se musí přibližovat. Rozhlédla jsem se. Všude byla mlha, až mi to začalo připomínat Kiri, takže jsem houslistu nenašla. Zbylo mi proto jen poslouchat jeho hudbu a čekat, kdy se tu objeví Mizukage-sama.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Akuma Saito Mon Aug 03, 2015 10:41 am

Akuma Saito


Z centra vesnice jsem zamířil k bráně. Čím blíže jsem jí byl, tím více jsem slyšel hrát jakousi píseň. Nebylo divu, když jsem došel k bráně, všiml jsem si Shinobiho hrajícího na housle. Mířil jsem pryč z vesnice, no on asi dovnitř. Asi proto nám bylo souzeno, aby jsme se střetli. Když jsem byl v jeho dostatečné blízkosti, jen jsem skrz masku hodil nevraživý pohled. Neměl jsem moc dobrou náladu. Přicházeli na mě opět vlny agrese, bylo to jako malárie, stále se to vracelo a vracelo.
Bylo těžké s tím břemenem žít, kór sloužit u jednotek ANBU, ale to byl náš osud, osud Saitů ve službě vesnici. Opřel jsem se o otevřené dveře, hleděl do země a snažil se zahnat ty myšlenky, kdy někoho zabíjím. Už jednou jsem takovýto záchvat agrese měl na misi.. a nebýt Faita, asi bych už ve službě nebyl. Snažil jsem se uklidnit sám sebe a ta hudba mě opravdu zneklidňovala. Bylo by od něj milé, kdyby šel dovnitř a nebo alespoň přestal hrát.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Keigo Nakagami Tue Aug 04, 2015 6:20 pm

"Yohohohooo, Yooohohoohooo, Yohohohooo, Yooohohoohooo, Yohohohooo, Yooohohoohooo, Yohohohooo, Yooohohoohooo... Binkusu no sake wo, todoke ni yuku yo, Umikaze kimakase namimakase, Shio no mukou de, yuuhi mo sawagu, Sora nya wa wo kaku, tori no utaaaa..."
Znal jsem ji. Miloval jsem ji. Už od dětství. A tak mi to nedalo... když jsem uslyšel tu melodii, musel jsem si alespoň potichu pobrukovat, abych tak pokud možno nikoho nepohoršil. Ten neznámí hudebník mi zlepšil den. Přinesl mi s sebou... vzpomínky.
"Zdravím mistře. Bravo." Řeknu mu uctivě, až se dostane dostatečně blízko vstupní brány, aby mě mohl z jejího vršku slyšet.
Akuma se odněkud vrátil, Kaori poslouchala, stejně jako já, nicméně začínal jsem mít dlouhou chvíli. Kde byl Mizukage? Proč nás tu nechal, očividně úplně zbytenčně? Jak zabít čas?
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Akuma Saito Thu Aug 06, 2015 8:06 am

Akuma Saito


Ještě Keigo se k tomu flétnistovi přidal. Přemýšlel jsem, jestli mě chtějí naštvat a nebo ne. Zhluboka jsem se nadechl a se zavřeným okem jsem se ponořil do svých myšlenek. Yin byl neúprosný, jeho našeptávání už mi lezlo krkem. Věděl jsem však, že se nesmím nechat ovládnout, to by pak nebylo dobré ani pro jednoho. Nechtěl jsem dělat věci, kterých bych pak musel litovat.
Už by jsme mohli jít, zbytečně tu tvrdneme a necháváme vesnici bez Mizukageho... Kaori, ty už asi můžeš jít, my by jsme to měli se Čtyřkou zvládnout. Když už mohla odejít i Hirin, u tebe to nebude taky takový problém. Řeknu neutrálním hlasem. Povinni zůstat u Mizukageho jsme byli stejně jen já a Keigo, jakožto ANBU jednotky. Navíc jsme byli dost schopni, aby jsme Mizukageho ochránili sami. Pokud tu tedy nechce dále být, může klidně jít, beru si to na triko.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Keigo Nakagami Thu Aug 06, 2015 9:20 am

"Máš naprostou pravdu." Přitakal jsem Akumovi, když udělal něco, na co já jsem neměl kuráž. Trochu si postěžoval nahlas.
"Taky bych se už rád hnul, nebo alespoń začal něco dělat. A navíc mi z toho čekání už pěkně vyhládlo." Ale jak se psalo v jedné moudré knize... Trpělivost je ctností králů... nebo tak něco.
Potom Akuma projevil dobrou vůli a chtěl to ulehčit alespoň Kaori, aby tu nemusela tvrdnout s námi. Bylo to od něj hezké gesto. Teď už jsme tu totiž byli zbyteční všichni, jen s tím rozdílem, že někdo tu musel zůstat, aby to vzal na sebe. A taky by to vypadalo dost blbě, kdyby ANBU opustili svoje stanoviště. To by byla přeci jen ostuda...
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Akuma Saito Thu Aug 06, 2015 5:07 pm

Akuma Saito


Tak, co budeme dělat? Podle rozkazu máme rozchod po městě a jelikož tu stále nikdo není, příkaz stále platí nebo ne? Řekl jsem, přičemž jsem se pod maskou šibalsky ukšrnul. Bylo jasné, že chci poslední chvíle v Oto využít k něčemu užitečnějšímu než postávání u brány. Kývl jsem na Keiga směrem do města čekal, jak se rozhodne, jestli zbytečně tvrdnout tady nebo být radši ve městě, kde se toho dalo udělat více...
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 14 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 14 z 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru