Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

+33
Hirin
Kashike
Seina Akane
Mai
Sasuke Tobirama
Michie Ai
Nefrit
Soshi
Tetsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Nao Okumura
Mizuki Netsu
Yomi Hikikomori
Nizashi Shiroi
Faito Dansaku
Maya Kurimuzon
Tetsuya
Shinobi
Takeshi Kenpachi
Mareo Renjiro
Goku
Kirin Yakushi
Killunia
Sadao
Tatsuo Reigi
Itama Senju
Airis Tooya
Hikari Taoreta
Kisuke Uchiha
Rei Casius
Hana Ichiro
Reina Kana
Uchiha Madara
37 posters

Strana 8 z 15 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Jul 20, 2013 10:32 pm

First topic message reminder :

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Jade_Crystal_Labyrinth

Od tejto noci (21.7.2013) sa okolo celej Otogakure (teda okolo úplne všetkého v tejto téme) rozprestiera obrovský Reinin kryštál, cez ktorý je takmer nemožné prejsť. Dokonca aj tým najmocnejším a najdeštruktívnejším technikám zaberie vytvorenie diery v ňom pomerne veľa času. Každopádne je naň aktivovaná ešte jedna špeciálna pasca v podobe techniky Kyōmen Shūja no Jutsu: http://naruto.wikia.com/wiki/Mirrored_Sudden_Attacker_Technique Tá sa aktivuje na každého, kto do dediny vstúpi násilnou cestou. Jediná možnosť, ako sa teda bez akýchkoľvek problémov dostať dovnútra a von, je prejsť touto bránou, kde však stráži obrovský počet mocných ANBU na čele s ich veliteľom.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 09, 2014 2:27 pm

Povytáhla jsem obočí nad jeho drzou technikou ukecávání.
"Na flirtování v sexy prádélku jsem už dost ...sešlá a Madara tu teď není. Kdo ti dal tyhle rozkazy? Assasin?" ANBU nás nemuseli poslouchat, tak jsem vyšla z brány a tu jsem zapečetila krystalem a poodešla jsem kousek dál podél krystalu. Doufala jsem, že se půjde projít se mnou.
"Podle toho co tu papouškuješ máš podmaněnou i Iwu nebo se mýlím? Nepodobá se ti, aby si pomáhal Konoze, takže v tom jsou i nějaké osobní zájmy?" měla jsem nespočet otázek a nehodlala jsem ho pustit dokud mi je nezodpoví,
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tetsuya Wed Jul 09, 2014 2:53 pm


Vzhľadom na to, že sa to Reina rozhodla prejednať v súkromí, som ju nasledoval. Bolo zrejmé, že odo mňa bude požadovať informácie. Nemienil som jej však vyzradiť viac než bolo nutné.
"Nie, ty to nechápeš. Nejednám podľa nikoho rozkazu. Je to viacmenej akási obojstranne výhodná dohoda. Neočakávaj odo mňa, že by som sa tak ľahko vzdal svojej neutrálnosti. Akurát Konohu využívam pre svoje vlastné blaho. Dôvod, prečo sa chcem čo najskôr zbaviť Iwagakure, je skrátka ten...," na chvíľu som sa zastavil a v rýchlosti vo svojej hlave prehodnotil, koľko pravdy jej bude najlepšie povedať. Napokon som však spieval.

"Tak teda dobre. Že si to ty, poviem ti svoju vlastnú teóriu. Mám však podmienku," zastavil som sa uprostred cesty, prerušil chôdzu Reiny a pohliadol jej rovno do očí.
"Neprerušuj so mnou očný kontakt," veru, to bola skutočne moja jediná podmienka.
"Domnievam sa, že niekto využíva zmätok v shinobi svete na to, aby ho postupne získal pre seba. Spočiatku som si myslel, že ide o Shuuketsu, ale to nie je všetko. Mám pocit, že niekto cieľavedomo využíva Iwagakure na to, aby ňou odklonil zraky kage od toho, čo je naozaj dôležité. Preto trvám na tom, že ju musíme čo najskôr zničiť, nech si všetci konečne uvedomia, čomu vlastne čelíme," vysvetlil som jej všetko v skratke.
Tetsuya
Tetsuya
Velitel Hoshizora *MOD
Velitel Hoshizora *MOD

Počet příspěvků : 54
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 09, 2014 3:01 pm

Zamračila jsem , věděla jsem , že nějaký osobní zájem tam bude. Jak ale pokračoval a čím víc mluvil o další organizaci než je Shuuketsu, tak tím víc jsem se ve vzpomínkách vracela k oknu odpoledni, kdy jsem se ocitla u toho muže. Kdy jsem nabírala zpátky své svědomí. Dívala jsem se na Tetsuya ale před obličejem jsem měla tu malou dívku a její dva bodyguardy, kteří mě vedli za tím dalším. Poslední větu jako bych ani neslyšela.
Dobře to vymysleli, odstranit ty nejlepší, aby pak sami byli nahoře. Začínajíc Iwou, pokračujíc mnou a dalšími. A já se k nim chtěla přidat. Co chtěla nejhorší je, že já stále chci!
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tetsuya Wed Jul 09, 2014 3:23 pm


Všetko šlo presne podľa plánu. Sotva som sa udržal, aby som nepovedal bingo.
Ale ale, tak sa na to pozrime! Reina má informácie! A nie málo..., márne som sa snažil zatajiť to, bol som nadšením bez seba. Kto by bol povedal, že táto návšteva bude až tak prínosná.
Po tom všetkom tajnostkárstve si sa konečne ukázal, čo? Vedel som, že v tom Sora no Sen nejde sám. Samozrejme, je možné, že to nie je on... možno tak len vystupuje a v skutočnosti sa ten pravý niekde v ústraní schováva... ale nemôžem sa skrátka zbaviť pocitu, že tentokrát som naozaj objavil toho správneho! Dokonca odhalil svoju tvár! Jak hlúpe! Konečne viem, kto presne po mne ide. Teraz to už bude brnkačka, povedal som si v mysli a vrátil sa k jednaniu.

"Každopádne... nech je to už ktokoľvek, vypátrame ho spolu, čo na to hovoríš?" chopil som sa okamžite toho, že sa s ním Reina zdá sa chcela stretnúť znova. Moje čítanie myšlienok sa ukázalo byť zasa raz tou najmocnejšou zbraňou. Vedel som, že takúto šancu neodmietne.
"Ale ešte predtým sa musíme zbaviť Iwagakure. Vezmi časť svojej armády a vydaj sa s Konohou do boja. Najprv odstránime ich oči," prehovoril som a vsunul jej do rúk zložku o misii, ktorú bolo nutné splniť - eliminácia muža známeho ako Iwagakure no Himitsu.
Tetsuya
Tetsuya
Velitel Hoshizora *MOD
Velitel Hoshizora *MOD

Počet příspěvků : 54
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 09, 2014 3:37 pm

Když promluvil znova tak jsem se vzpamatovala. Nebyla jsem si jistá, jestli mu pomůžu. Chtěla jsem se k nim přidat.
"Hm...jo jo...počkej cože?" prolistovala jsem si složku.
"To mě jako žádá samotný Hokage?" měl u mě laskavost to je pravda. Madara by se o tom ale nesměl dozvědět. Vzala jsem ho za loket a přitáhla ho silou k sobě a odhalila mu část vlasů z obličeje. Rinnegan.
"Že já se s tebou zahazuju, vždyť mě už nepotřebuješ." pronesla jsem vážně uraženě. Ta aura byla jasná už od okamžiku bez něčeho takového by tak silný nebyl.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tetsuya Wed Jul 09, 2014 3:59 pm


Až teraz som si uvedomil, že Reina doposiaľ nemala ako vedieť, čo som myslel tým "Kagamiho dedičstvom". Bolo to pomerne dávno, preto som tomu osobne už ani nepripisoval význam.
"Ou, pravda, takmer by som na to zabudol. Nuž, čo na to povedať. Dôvod, prečo ti Mady-chan implantoval rinnegan len do pravého oka, nebol ten, že by nimi šetril. Jeden som si totiž ešte predtým ukoristil, akurát som ho uchovával pod páskou. Pre skúseného informátora, akým ja rozhodne som, nebol žiadny problém vyčkať na tú správnu príležitosť. Pomohlo mi okrem iného to, že Mady-chan bol oslabený z toho veľkolepého súboja, Pravdepodobne si ešte stále myslí, že zmiznutie ľavého oka malo na svedomí Kagamiho Izanagi," vysvetlil som jej čo najpodrobnejšie. Potreboval som si k nej nájsť cestu, preto som nechcel stratiť jej dôveru nejakými očividnými klamstvami.

"Každopádne... bojové schopnosti nie sú všetkým. Ešte si nemôžem dovoliť stratiť svoju neutralitu a postavenie v podsvetí. Ak budem Konohe pomáhať až príliš, prídem o všetkých svojich "priateľov". Som tu oficiálne len v mene Hokageho, nie svojom vlastnom. Potrebujem od teba, aby si vytiahla nejakých shinobi z Oto a dopomohla Konohe k tomu, aby konečne eliminovala všetkých generálov. Dorazenie Tsuchikageho už nebude problém. O nič iné ťa nežiadam," objasnil som jej, že si ju neplánujem zotročovať.
"Je to jednoduché. Pomôž mi s týmto a ja ti na oplátku pomôžem vypátrať "vinníka". Je mi jedno, čo s ním urobíš, alebo na koho stranu sa postavíš potom. Nechávam ti všetku voľnosť, nie je to nič záväzné..." ubezpečil som ju, že nemám postranné úmysly.
Tetsuya
Tetsuya
Velitel Hoshizora *MOD
Velitel Hoshizora *MOD

Počet příspěvků : 54
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 09, 2014 4:45 pm

"Viníka?" zatnula jsem ruce v pěst.
"A dost Tetsuyo! Jak ti sakra mám věřit, když mi toho tolik tajíš, přijdeš si jménem Hokageho, abych šla někoho zabít. Byl si ke mě někdy upřímný sám od sebe? Aniž by ti to přineslo nějaký osobní prospěch? Počkej odpovím za tebe: nebyl!" pustila jsem ho.
"Vždycky ti naletím a pak toho lituju. Koukni já mám taky svou cenu. Říkáš, že pak mi necháš všechnu volnost? Ty? Jakým právem zrovna ty budeš rozhodovat o mé volnosti? Nebýt mích informací nemáš nic. Udělám ten útok jen proto, že Hokagemu dlužím laskavost!" už vážně rozzuřená jsem na něj křičela. Opět mi ujely nervy. Tak jsem začala přešlapovat na místě a dívat se kamkoli jinam než na něj, protože mě už jen pohled na něj neskutečně vytáčel.
"Ani se o tom nezmíníš Madarovi , jinak jsem s tebou skončila a doufám, že si pamatuješ jaká dovedu být." a odcházela jsem zpátky k bráně snažíc se trochu ovládat.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tetsuya Wed Jul 09, 2014 5:14 pm


Jej reakcia ma nepochybne malinko zaskočila. Na jednu stranu som si hovoril, že som asi nevolil správne slová, no na druhú stranu som mal pocit, že v tom zohráva rolu aj niečo iné.
Ooooooh, kto by bol povedal, že ťa niekedy uvidím so štipkou vlastného rozumu... alebo žeby nebol vlastný? pomyslel som si úsmevne a zanalyzoval situáciu. Niečo tu nehralo.
Očividne moje slová prebrala v zlom, ale tak jednoduché to nebude. Prvé naštvanie prišlo vo chvíli, kedy som toho muža označil za vinníka. Znamená to snáď, že sa cítila, ako keby som urazil jej manžela, i napriek tomu, že vie, že jej manželom nie je? Čo ju k nemu vlastne toľko tiahne? To je to genjutsu naozaj až tak mocné? No... na tom nezáleží, pomyslel som si.

"Ak si ochotná pomôcť Konohe, na ostatnom nezáleží. Momentálne sa náš cieľ pohybuje v Hoshigakure, lepšia príležitosť na jeho odstránenie nebude. Informácie o ňom som ti už dal. Môžeš vyraziť hneď jak zmobilizuješ svojich ľudí, bude ťa tam čakať nejaký ANBU," tak zneli moje posledné slová predtým, ako som sa začal ponárať do zeme. Svoju úlohu som splnil, ba čo viac, ako bonus som si odniesol nové informácie. Nebol som však úplne spokojný. Dúfal som, že sa mi v najlepšom prípade podarí získať si Reinu na svoju stranu, ale poprvýkrát sa stalo niečo, s čím som za žiadnych okolností nepočítal. Objavil sa hádam ešte lepší manipulátor, než akým som kedy bol ja.

=) PRESUN (=
Tetsuya
Tetsuya
Velitel Hoshizora *MOD
Velitel Hoshizora *MOD

Počet příspěvků : 54
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 09, 2014 5:24 pm

Vrátila jsem se k bráně otevřela jsem jí a vydala hned pokyny. Potřebovala jsem sebou schopnou jednotku, o které se nedozví Madara. Poslala jsem svůj klon do jeho kanceláře, aby jí hlídal. Pak jsem přišla k tomu ANBU, který se přiznal, že pustil toho samuraje dovnitř.
"Nemám ráda, když někdo porušuje moje rozkazy." pronesla jsem, zatímco se mi na loktě objevilo ostří z krystalu a já jsem jen mávla rukou a na zem spadla hlava toho ANBU.
"Ukliďte to!" Rozkázala jsem. "Nikoho nepouštět dovnitř ani ven, rozumíte? My jdeme na průzkumnou misi." pronesla jsem kamufláž a vyrazila s deseti muži do Hoshigakure.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 16, 2014 5:19 pm

Stále jsem si říkala, že jsem na této misi byla nepotřebná. Ale mé jednotce jsem dala patřičně tučnou odměnu za jejich misi a taky za to, že o ní budou mlčet a vše říkat, že to byla špionážní mise. Opět jsem se vydala ke kanceláři Otokageho. Už by tu mohl být potřetí už tam nejdu.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Maya Kurimuzon Wed Jul 16, 2014 7:27 pm

Maya

Otogakure. Koukala jsem na to jak to tady vypadá. Dlouho už sem nikam nešla. Třeba se ani nevrátím. Je tu nuda, a ještě k tomu sou tu samí blbi co nemají smysl pro humor. Nazdár! Zakřičela sem na jednotky co střeží bránu. Du na kafe někam pryč. Hodila sem po nich milý úsměv. Tak zdarec hoší. V tu chvíli už jsem procházela branou a mizela v dáli.
(přesun)
Maya Kurimuzon
Maya Kurimuzon
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 21
Registrován : 12. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Aug 01, 2014 7:13 pm

K bráně dorazil posel. V jedné ruce držel svitek s pečetí Kirigakure a v druhé zakrvavený pytel. V pytli byla pochopitelně hlava jednoho z Tsuchikagů. Předal ho u brány a zmizel.

Vzkaz:

Spoiler:
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Aug 03, 2014 11:27 pm

https://www.youtube.com/watch?v=H8EQc-Wys1M



Faito

Uprostřed noci jsem dorazil k ohromnému krystalu obklopujícímu Otogakure.
Vůbec ses nezměnila, Reino... pomyslel jsem si. ...velké a zbytečné věci, to byla vždycky tvá doména...
Klečel jsem opřený o strom, díval se na vesnici před sebou a snažil se upravit si pořádně chrániče holení. Ne, že bych nenosil zbroj ANBu i jako kage, ale musel jsem vypadat věrohodně, proto jsem volil nějakou erární a otrhanou. Nasadil jsem si masku a vyrazil jsem kupředu.
VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Ye1z9

Došel jsem až k bráně. Ještě odpoledne by mě nenapadlo, že se vydám do jámy lvové, zpět do vesnice, která trpěla, když jsem se snažil vetřít se do její přízně.
Kéž by byla někde na misi. Kéž bychom se nepotkali...
Potkat Reinu Kanu by byla smůla, na druhou stranu alespoň bychom si to konečně vyříkali.
Dorazil jsem před bránu a uklonil jsem se.
"Omlouvám se, že ruším v tuto pozdní hodinu, ale mám zde naléhavý vzkaz z Kirigakure..." řekl jsem a vytáhl zapečetěný svitek (který byl ale prázdný, což stráže nemohly vědět).
Musím se dostat dovnitř! Musím mluvit s Otokagem, i kdybych se k němu měl probít!
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Mon Aug 04, 2014 10:27 am

ANBU

Už dříve byli informování, že Kirikgakure je s Oto  v dohodě. Proto neměli námitky pustit muže dovnitř. Otevřeli bránu a ještě ho zkontrolovali.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Mon Aug 04, 2014 10:37 am

Brána se otevřela a já se chystal projít ven, když v tom jsem vrazil do Anbu z Kiri. Copak? Posel? optám se se zájmem.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Aug 04, 2014 10:50 am

Faito

Poděkuji strážím a chystám se vejít, ale branou proti mně jde Otokage.
Sakra...před tolika lidmi, nechci, aby mě někdo poznal...
"Ano, pane..." řeknu, hluboce se ukloním a předám mu vzkaz.
"Omlouvám se, ale lord Mizukage mě požádal, abych na Vaši odpověď počkal... v kanceláři. Je to velice...urgentní."
Snažil jsem se vybírat slova, abych stále vypadal jako posel. Když Otokage sitek otevře, není na něm zhola nic.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Mon Aug 04, 2014 10:59 am

Chvilku koukám do svitku a pak pokývám hlavou. Žel, zrovna jsem na odchodu, ale pokud to není proti vašim dobrým mravům, můžeme tuto záležitost probrat po cestě, pokud jste tedy ochotný mě krátce doprovodit... navrhnu mu a pokynu na cestu od vesnice.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Aug 04, 2014 12:19 pm

Faito

Kývl jsem, odešel s Otokagem kousek do lesů, a když sjem si byl jistý, že nás nikdo nevidí, sundal jsem si masku. Probrali jsme, co jsme měli, já si opět masku nasadil a s rozmanitými pocity jsem vyrazil zpět do Kirigakure.

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Hikari Taoreta Thu Aug 07, 2014 8:56 pm

Konečne som bol pri bráne. Konečne som odchádzal. Ani som nevedel kedy sa mi to tu tak sprotivilo no jedno bolo jasné. Nebolo to dávno a chcel som vypadnúť. Všetky tieto pocity však aj cez to aké boli silné stále ostávali za maskou mojej tváre. Ja som ako zvyčajne len prešiel okolo stráží ktoré ma už dobre poznali s gestom slepca, ktoré naznačovalo, že sa za krátku dobu vrátim. Zvykol som misie plniť rýchlo a všetci si zvykli na moje rôzne kývnutia a gestá ktorými som sa zvykol často vyjadrovať. Žil som tu už však príliš dlho.

(Presun)
Hikari Taoreta
Hikari Taoreta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 31. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Wed Aug 13, 2014 8:04 pm

Zmiňovaný hostinec byl celkem daleko, že jsem musel vytáhnout paty z vesnice abych se k němu dostal, ale táhnout se stovky mil kvůli 100 ryo se mi moc nechtělo. Přesto mise byla mise a tak jsem se vydal vstříc světu abych přinesl tu malou částku od toho hostince, který si platí za ochranu. (přesun)
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Killunia Wed Aug 13, 2014 9:26 pm

Nikde se mi za celou dobu nepodařilo nalézt Kirin, tak jsem se na to nakonec vykašlala. Naštěstí se mi podařilo najít jiného lékařského ninju na úrovni chuunina, který souhlasil s tím, že nám půjde pomoct na misi. A tak jsme se ocitli u brány, na konci krystalu, který zakrýval celou naši vesnici. Cítila jsem se tak uzavřeně, stísněně... A vždy, když jsem spatřila cestu ven, na mé duši se cosi uvolnilo. Kdybych neměla potrhaná křídla, asi bych se okamžitě po průchodu vznesla a vylétla vysoko. Pak bych se podívala pod sebe, začala bych panikařit a slétla bych dolů.
Pousmála jsem se nad tou komickou situací, když jsem si ji přehrála v hlavě. Můj strach z výšek pro mě byl zábavou. Alespoň tedy v poslední době.
Do tváře se mi vrátil vážný výraz, jakmile k nám přiskočili ANBU a začali se vyptávat, kam jdeme. Ukázala jsem jim jen papír s misí. Dočetli se tam, kolik nás má být a další ty hloupé podrobnosti, které byly pro mě úplně zbytečné. Jakmile byli spokojení, nechali nás projít. Vyšli jsme tedy ven a já jsem mávla rukou, čímž jsem oznámila všem šesti lidem za mnou, aby mě následovali za cílem mise.


(já + ségra přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Dlouho jsem se na tomto místě nezdržoval, s váčkem plným peněz z kasy jsem se vydal skrz bránu do centra Otogakure kde jsem měl vyhledat Reinu a přinést ji naše nové finance i když jsme přišli o stálého zákazníka, máme vydělek na několik měsíců dopředu.

Netrvalo dlouho a já byl zas zde. Nyní mě čekala cesta do Kirigakure no Sato předat dopis Mizukagemu i s koncertem. Aspoň, že jako výplatu dostanu propustku z vesnice na nějakou dobu.

Dle výrazů stráží tudy během mé nepřítomnosti nikdo neprocházel. Tato vesnice byla skoro spíš jako město duchů. Byla zde až moc mrtvá atmosféra. Pokračoval jsem radši dál abych to měl za sebou.
 (přesun)
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Tue Aug 19, 2014 8:38 am

Vynořím se prakticky odnikud, pokynu strážím a bezeslova projdu branou.

//přesun
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Killunia Tue Aug 19, 2014 11:40 am

K bráně se přiblížil černý drak. Nejprve se ANBU lekli, že je to Reina, ale když na jeho hřbetu spatřili sedm lidí, došlo jim, že se jedná o mě a mou skupinu. Drak přistál a všechny nás pečlivě sundal, jako bychom byli kusem porcelánu, který se může v mžiku oka rozbít, když se s ním nebude jednat něžně. Pak odletěl a já přistoupila k bráně.
"Mise nám končí předčasně, tak bychom rádi prošli," řekla jsem. Neměla jsem náladu na dlouhé zdržování, tak jsem jim ukázala papír s misí, který jsem po průchodu spálila. Myslím, že si Madara ani nevšimne, že mu jeden kus papíru zmizel. Navíc se jednalo o poměrně nedůležitou misi, obzvlášť poté, co jsem se dozvěděla od jedné z karavan, že Iwa byla poražena. Vést další boje možná už bude zbytečné. "Máte všichni volno," rozpustila jsem těmito slovy skupinu. "Mějte se hezky a dávejte na sebe na misích pozor." Okamžitě se vydali ke svým domovům a zůstala jsem tam jen já, má sestra a Maki.
"Co budeme dělat teď?" otázal se malý drak. "Máš nějakou jinou misi?" Přikývla jsem.
"Prý mám jít na cvičiště. Takže bude lepší, když nakonec nebudu zdržovat..." Neotálela jsem a okamžitě jsem se vydala na místo, kde jsme se měli podle všeho večer sejít. Sestru jsem nikam netahala, nechala jsem na ní, jestli chce jít raději domů, nebo jestli chce jít se mnou.


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Tue Aug 19, 2014 7:24 pm

U brány jsme se všichni sešli. ANBU si směli nechat své podoby pod maskami ale museli mít též znaky Konohy. Teď byla řada na mě. POmocí henge jsem ze sebe udělala Benjira Uchihu.
VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 34j3y88

"Až tu budou všichni vyrážíme!" zavelela jsem mužským hlasem.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 8 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 15 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru