Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budova vedení vesnice

+16
Kagayaki Rin
Hitomi Yamada
Arata Hiashi
Rokuro
Lucy Shiro
Akasuna no Sasori
Assasin Senju
Hokori Mai
Shaky
Zvery
Senji Kamiuru
Yogi
Hebi
Jenova Tatsumaki
Akira Hitsumi
Crystal Takaishi
20 posters

Strana 4 z 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 13, 2013 7:05 pm

First topic message reminder :

V centru vesnice se postavila nová budova, která měla pojmout úřední zaměstnance a archiv. Pracuje zde v jednom kolem personální tým, který zajišťuje posílání lékařské péče do okolních vesnic a na jejich výslovné žádosti a koho poslat kam. Každou žádost musí schválit osobně feudální pán vesnice to jest Crystal Takaishi. Do její kanceláře pouští jen velice důležité osoby, ostatních se ujímá buď její sestra a nebo asistentka.

Budova vedení vesnice - Stránka 4 JB33d228_profimedia_0024797881
po vstupu do budovy jím dominuje velké a široké schodiště na jejímž konci jsou dubové dveře. Za nimi se nachází zasedací místnost, zde se konají konference, porady, srazy důležitých osobností třeba kage a další. 
Budova vedení vesnice - Stránka 4 Km1s1
 
Kromě archivu, který se nachází pár metrů pod budovou, je celý objekt nestřežený. Je to riziko, ale tady je útok na budovu možný 1:1 000. Budova je přístupna všem, kdo potřebují nebo chtějí zdělit informace nebo si nechat poradit. O všem se dá mluvit, stačí jen se nebát.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Senji Kamiuru Thu Aug 08, 2013 2:18 am

//žije nefrit vôbec ? Very Happy
Senji Kamiuru
Senji Kamiuru

Počet příspěvků : 43
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Shaky Thu Aug 08, 2013 1:04 pm

//Ne, Sasuke jí zneužil na tolik že ten nápor slasti nevydržela. Upřímnou soustrast Crystal T___T to se vsákne ˘^˘

Znovu jsem si založil ruce do kapes a úšklebem a koukal se na to co ta ženská za stolem vykoumá. Byla to blondýna, no nic proti nim nemám, ale na pověry docela jsem, byl jsem si ale jistý že jí to nijak nepostihlo!
"Cestování?" Hned jsem začal vnímat a zamyslel se. Ježiš, co jsem udělal. Zeptám se na misi a ona mě vyhošťuje, nevyhodí mě že ne...že ne! Začal jsem v myšlenkách trošku panikařit, ale na pohled jsem nedával nic znám, jako správný kluk...eee...muž!
"Podle toho kam...ale asi by neměl být žádný problém si někam vyrazit, dlouho jsem se nepobavil." Usmál jsem se pro sebe tak nějak méně ďábelsky a pak se zase mile usmál na blond madam za stolem a tvářil se jak andílek.
Shaky
Shaky
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 19
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Thu Aug 08, 2013 1:16 pm

/ jáj co jsem to chytila do vesnice Very Happy  samí vtipálky koukám a ještě mi zneužívaj sestru Very Happy a Crystal není blondýna má bílý vlasy Very Happy / 

"Nevím jestli se budeš u toho bavit." ušklíbla jsem se. "Půjdeš zjistit stav jaký je v Konoze mám neblahý pocit, že se tam něco děje a hned se potom vrátíš, abys mě informoval, ano?" zapsala jsem si to do desek.
"Nebo jestli máš ještě nějaké přání, tak až se vrátíš vezmeš Ryuua a půjdete na sběr bylinek a do jedné vesnice pro dávku léků." spokojeně jsem se zarděla
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Senji Kamiuru Thu Aug 08, 2013 4:22 pm

// blondska, bielovláska, hlavné je, že to není žiadny shemale, teda aspoň dúfam Very Happy
Senji Kamiuru
Senji Kamiuru

Počet příspěvků : 43
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Shaky Thu Aug 08, 2013 5:11 pm

//xD Bílá a Blond je skoro to samý ˘^˘ To neovlivníš xD A aspoň tu nebude nůůůda ^^

Při její poznámce jsem se tak ďábelsky usmál a z rukou mi začal sálat smog. Samozřejmě že jsem to myslel jen ze srandy, ale můj účel byl udělat si aspoň minutovou chvilku strachu okolo, takže jsem se zatvářil i krapátko psycho. Smog (ten černej kouř) znovu ustal tak že se do mě znovu dostal a já si povzdechl.
"Ale...Určitě bude sranda." Zhoupl jsem se na patách a při její další poznámce mi trošku a nenápadně tiklo oko.
"Bylinky? No, madam, víte já...já...mám na ně alergii, takže by to nebylo zrovna vhodné, abych šel trhat nějaký zelený cosi." Usmál jsem se s pokřiveným výrazem v obličeji a pak si povzdechnul. Nemyslel jsem do vážně, ale doufal jsem že na to skočí. Pak jsem se poškrabal na zátylku a jukl letmo na hodiny.
"Dobrá, vyrazím hned. Kdybych se nevracel do dvou dnů, tak buď mě zabili, nebo zavřeli a nebo v tom lepším a příjemnějším případě jsem narazil na nějakou pěknou holku...ale v Konoze asi pochybuju." Povzdechl jsem si sklesle. Samozřejmě že stát se může cokoliv, ale tak, kdo ví. Nechtěl jsem skončit jak Tsunade, na starý kolena sama, no to by mě fakt jeblo kdybych měl být starej a opuštěnej dědek, časem bych si ani plínky neuměl vyměnit a ta představa že bych se už později jako ona ani nezvedl z vozíku a nedošel na WC byla příšerná a hlavně dost smutná!!!

//Přesun

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Tumblr_mclyguHahq1rclamdo1_r2_500


Naposledy upravil Saharu Sasuke dne Wed Aug 14, 2013 12:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Shaky
Shaky
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 19
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Jenova Tatsumaki Sat Aug 10, 2013 6:33 pm

Zodvihla som hlavu zo stola.. naozaj som bola nemožná. Viac menej som bola pri sebe až teraz a celé tie ich rozhovory som úplne nepočula.
"Jé.. sestrii.. som rada že si v poriadku." Usmiala som sa, ako keby sme sa vôbec neboli pohádali pred jej odchodom. Po tom.. som sa len kukala ako puk a nechápavo som sa na všetkým usmiala. Očividne som tak trocha bola v delíriu z drogy, ktorá začala vyhadzovať na oči vedľajší účinok. Crystal vedela o čo iślo.. predsa len, pichla som si ju pred jej očami, aby som sa bavila stavu opilosti.. teraz bola fuč a ja som bola spokojná a fakt som netušila prečo. No.. samozrejme mi nedochádzalo źe som niekam mala ísť, keďže som to prepočula.
Jenova Tatsumaki
Jenova Tatsumaki
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 52
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Akira Hitsumi Sat Aug 10, 2013 6:46 pm

Nechápavě jsem pozoroval nastálou situaci. "Co to k čertu? Nefrit... jak peče bábovku?" Pomyslel jsem si pozorujíc Saharu. Jeho chováni bylo zcela určitě ojediněle a podivné. Chvílemi jsem přemýšlel zdali zde ve vesnici pracuje nebo zde je jako pacient s duševními poruchami. Mě svědomí mi však nedovolovalo takhle smýšlet o mém Exveliteli, a tak jsem toho po chvíli nechal. Jak se zdálo... Nefrit byla trochu mimo. Byla na tolik mimo, že by si nejeden pomyslel, že něco bere. Měl jsem však v jednom jasno-> ve věcech, které nebere, proto že to by měla pořád dobrou náladu. Když jsem si, ale vzpoměl na Nefritino chování... byl jsem se nucen zamyslet... přece se jen trochu vesele tvářila XD. Na chvíli jsem se těmito myšlenky tak odpotal od dění ve místnosti... po chvíli když jsem se vrátil zpět do normálu... jsem si mírně s úsměvem na tváři odkašlal. "Nefrit-sama... měli by jsme jít." napomenul jsem jí a čekal. 
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Jenova Tatsumaki Sat Aug 10, 2013 6:51 pm

Lenivo som pootočila hlavu ku Yoshimii-ovi, až mi vlasy zakrili polovicu tváre. Na tej druhej sa ale stále rozprestieral veselý úsmev.
"Jú.. Yoshimíí-chán!" Rozhodila som od radosti rukami a rýchlo som sa postavila, čo nebol zas tak dobrý nápad, páč sa mi zamotali nohy a ja som si to natiahla na stôl. Zodvihla som do vzduchu jeden prst a len som sa zachichotala. 
"Sekundičku." Zamumlala som. Trvalo to však minimálne pár minút, kým som sa dokázala tak nejak postaviť a kým mi nebolo úplne ukradnuté či znova spadnem, alebo nie. Zavesila som sa mu na ruku a len som sa tak sladko pousmiala.
"Úuuhm čo tie nafúknuté tváre Yoshimi?" Podvihla som jedno obočie a úplne zhúleným pohľadom som sa mu takmer nalepila na tvát. Chytila som mu jedno líce do prstov a začala som mu ho poťahovať. Naozaj som potrebovala vyvenčiť.. rozchodiť to.
Jenova Tatsumaki
Jenova Tatsumaki
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 52
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Akira Hitsumi Sat Aug 10, 2013 7:03 pm

A nyní nastala ta situace kdy jsem nevěděl co dělat. Nefrit, která reagovala vkutku podivně, a okolní lidé, kteří si o mě mohli pomyslet kvůli tomu to incidentu cokoli. Po chvíli mě napadlo, že bych se za ní k Alláhovi mohl pomodlit. Se slovy-> "O pane... sešli ji moudrost." Ale přece se to jen neslušelo, a tak jsem se pořád nehnul s místa. Pořád jsem byl u Nefrit, která jak se zdálo se uchýlila k nevhodným praktikám svého žití. Přece jen... taková když jsem ji poznal nebyla. "Nefrit-sama..." Vypadlo se mě, když už jsem byl v tom stádiu, že pot po mém čele začal stékat jako řeka s výšin XD. Byl jsem v depresi. S čím jsem však měl štěstí bylo to, že jsem měl na sobě právě Anbu masku, a tak se nemohla pokusit o nic horšího než právě udělala. "...měli by jsme jít." Po chvíli jsem dodal.
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Jenova Tatsumaki Sat Aug 10, 2013 7:11 pm

Stále zavesená jemu na ramene som sa začala tváriť trocha nespokojne..no stále zo spokojným úsmevom.
"Pfff.. hovorila som ti.. nehovor mi -sama.. veď sme spolu zažili toľko pekného.." Mávla som rukou a pomaly som ho zaćala řahať ku dverám.
"Dnes by si mi.. ále.. mohol ukázať toho "žrebca".." Žmurkla som na neho a nech si to uź každý vyložil akokoľvek, on vedel čo mám na mysli.
"Možno by som vytiahla aj tú veveričku." Vyplazila som na neho ešte jazyk a tak nejak som začala stráčať rovnováhu a úplne bez príčiny smiať..
Jenova Tatsumaki
Jenova Tatsumaki
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 52
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Akira Hitsumi Sat Aug 10, 2013 7:21 pm

Tak jo... jak se zdálo, nenacházel jsem se zrovna v dobré situaci. Nefrit byla čim dál tim více mimo... což prakticky vylučovalo metody kde je člověk mimo, a pak se se svou situací zlepšuje. Toto bylo však něco jiného. Nemohl jsem si dovolit ji říct něco, proto že byla má nadřízena a přehlížet jsem ji taky nemohl. "Omlouvám se Daimyo-sama." Vypadlo ze mě, když jsem se přikrčil a chytil Nefrit za nohy. Následně ji zvedl a položil na rameno, a pak se chystal vydat pryč... můj styl položení Nefrit na rameno připomínal nošení pytlů brambor někde na vesnici. V duchu jsem se za tento můj čin nenáviděl... "Takhle se nechove k nadřízeným." Opakoval jsem si, kráčejíc ke dveřím. Jakmile jsem k nim došel podíval jsem se na zde přítomnných a promluvil. "Nashledanou."


Přesun 
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Aug 11, 2013 7:02 pm

usmála jsem se na ně a já samotná jsem se vydala také pryč, zanechala jsem zde však klona pro potřebné věci (přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Aug 21, 2013 10:54 am

Od rána se zde prováděly přípravy na sraz kage. Personál kmital sem a tam a zařizovali i ubytování. Já měla někde své lidi na misích a nevěděla jsem kdy se vrátí. Budu to muset zvládnout sama. Připravila jsem všechny desky a ještě mě dnes před příchodem všech čekali tři operace. Skvěle. Přípravu dalších jsem nechala na své asistentce a já se odebrala do nemocnice na příjem (přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Zvery Wed Aug 21, 2013 6:20 pm

Hlidka
Stroj Pristal pred Budovo. Pockal az prileti zbytek a pote se vydal zpet k Brane.

Ryuu
"Zdravim, Do budovy smi pouze jen jedna osoba jako ochranka zbytek prosim aby pockal pred budovou." Rekl jsem a cekal az si vyberou svou straz.
Zvery
Zvery
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 21, 2013 6:33 pm

Dorazil jsem ke budově kde se očividně měl konat sraz. Nástupy shinobi této vesnice mě nepřestali vytáčet. Jednali se mnou jako bych byl nějaký imbec*l a opakovali mi to o čem Mě již Daimyo dávno informovala. Já měl a mám svou hrdost! Co se týče mé osobní ochranky já měl jasno... jednalo se o Shukado. Kývl jsem na ní a pokračoval dál se slovy. "Raději mi ukažte nebo řekněte něco co nevím."
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Aug 21, 2013 6:35 pm

"Ráda Vás znovu slyším Tsuchikage-dono." ozvalo se kousek za ním, to jsem akorát přišla z nemocnice a podala mu ruku. 
"Jsem ráda že jste dorazil a jak vidím, máte i dobrou náladu to je bonus pro mě." mrkla jsem na něj
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Zvery Wed Aug 21, 2013 6:37 pm

"Hai" Rekl jsem mirne se oklonil a pomalu se vydal do budovy a nasledne do konferencni mistnosti.

Hlidka
Hlidka pristala s Assasinem i jeho doprovodem. Prosim "Pockejte nekdo za vami dojde a dovede vas do mistnosti." NPockal jsem az vystoupi a a pak odletel k brane.
Zvery
Zvery
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 21, 2013 6:41 pm

Po chvíli se za mnou ozval známy hlas. Neobtěžoval jsem se, abych se za ní otočil a pozdravil ji. Já ni pohrdál! V mých očích neutralita nebyla a nikdy nebude tolerována. "Časy se mění... tak i průběh srazů kage. Doufám, že si jste toho vědoma." Promluvil jsem chladným tonem s kamenným výrazem na tváři, a pak dál pokračoval k jednací místnosti.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Aug 21, 2013 6:43 pm

Vystoupili jsme, já Lucy a Rokuro a čekali až si nás někdo vyzvedne. Ach jo, kde jsou ty časy, kdy srazy se pořádaly v Zemi železa..Žádné čekání, ani zbytečná byrokracie. Prostě jsme tam šli, Mifune nás uvítal a čus. otočil jsem se na svůj doprovod a nevšímal si ostatních.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Aug 21, 2013 6:45 pm

Ovládala jsem se hodně Dneska mi rozhodně náladu nezkazí. Pomyslela jsem si a už se otáčela na další. To jsem mírně nabrala červenou do tváří. 
"Hokage-dono i Vás ráda vidím i váš doprovod můžete následovat dál Tsuchikageho." vztáhla jsem k němu ruku na přivítanou
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Wed Aug 21, 2013 6:48 pm

Můj první sraz kage. Takto si to napíšu do deníčku, až se vrátím do Suny. Zvědavější jsem už dlouho nebyl. Zastavil jsem se před jednací síni. Kývl jsem hlavou, na pozdrav ostatním kage a čekal až nás pustí dál. Přemýšlel jsem koho vzít sebou. "Vezmu tebe," ukázal jsem na ninju, který byl zběhlí v lékařských ninjutsu.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Aug 21, 2013 6:50 pm

"Lucy, půjdeš se mnou," rozhodl jsem se a podíval na Crystal. "Také Vás rád vidím, už jsem se nemohl dočkat," chytl jsem ji za ruku a letmo její ručku políbil. Následoval jsem Tsuchikageho do jednací síně. Jakmile jsem ho uviděl, myslel jsem, že vidím ducha. "Cože?!"
vytřeštil jsem oči.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Lucy Shiro Wed Aug 21, 2013 6:53 pm

Byla jsem hned u Kageho a kývla hlavou. Nějaké zbraně, kdo by je potřeboval, jo, jak jsem teď byla ráda za tu výhodu v taijutsu!
Jen jsem se koukala na jeho počínání, u kterého jsem se mírně pousmála a následovala ho.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Aug 21, 2013 6:53 pm

"To se vsákne HOkage-dono." usmála jsem se a položila mu ruku na rameno a ukázala jeho místo, které mělo být vedle Tsuchikageho. Vedle HOkage si měl sednout Kazekage. 
"I Vás vítám Kazekage-dono, jsem ráda, že jste dorazil." pokynula jsem mu ať si sedne a já si šla sednout naproti nim.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 21, 2013 6:55 pm

Budova vedení vesnice - Stránka 4 505px-Onoki
Na tváři, když mě zahlédl Hokage, se mi objevil škodolibý usměv. Když mne stihl dohnat do jednací síně již dávno jsem si našel místo a uvelebil se v něm. "V životě Hokage-sama nevychází vše podle našich představ." Promluvil jsem k němu, a poté se ohlédl jak se zdálo začátek se blížil.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 4 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru