Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diamantové skály

+3
Sato Keiko
Ken Hiashi
Reina Kana
7 posters

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Diamantové skály

Příspěvek pro Reina Kana Fri Aug 09, 2013 8:01 pm

First topic message reminder :

Diamantové skály - Stránka 2 AdrspachDiamantové skály - Stránka 2 Hrad-sulov-sulovske-skaly-2001_1223314336
Diamantové skály - Stránka 2 Broumov020

 Diamtové skály jsou útočištěm a skladištěm klanu Kana. Jsou zde ale pasti, které chrání vstupy a vchody dovnitř. Diamantové skály jsou známé tím, že je lehké dostat se dovnitř, ale už těší dostat se ven, jakmile se člověk jednou v labyrintu skal ztratí už se z toho sám nedostane....
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Kagayaki Rin Mon Aug 26, 2013 11:42 am

Naklonila jsem hlavu na stranu. Tedy můj klon.
"Nemůžeme ty krystaly rozbít spojenými technikami tvého blesku a mého Kuroi Kaminari, Kene?" navrhla jsem.
"Nejspíš se to nepodaří, ale pokud bude mít technika dostatečnou sílu, podařit by se to mohlo. A když nic nezkusíme, nic nezískáme."
Ačkoli by mohly znovu narůst... Hm.
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Aug 26, 2013 1:22 pm

Ignoroval som genina a proste som ako poleno kopal do kryštálu. Nemalo to cenu, nakoniec dostala nápad Rin. Ja som teda na nápady moc nebol.
"Jasné Rin, myslím, že Rantonom by som to mohol preraziť aj s tvojou pomocou samozrejme."
Poskladal som pečate a nasmeroval som ruky na kryštály.
"Ranton: Reiza Sakasu"
Z rúk mi vyletelo neuveriteľne veľa Rantonových bleskov, ktoré boli niekoľko násobne silnejšie než normálny raiton.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Sato Keiko Mon Aug 26, 2013 1:45 pm

Štvalo mě že mě zase ignorují. Alespoň něco vymysleli. Cítil jsem se mezi nima trochu k ničemu. Sedl jsem si na kámen nedaleko od nich a pozoroval, jak se zbavují krystalů. Moji pozornost upoutal ten chlápek a jeho schopnost Rantonu. Chvíli jsem se na něj díval. "On má Ranton jako já, akorát že ho mí ovládat." pomysel jsem si. Musím se ho potom na něco zeptat.
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Reina Kana Mon Aug 26, 2013 3:31 pm

Pokud zkusíte spojit své síly a použijete na krystal blesky, krystaly se zničí a už nebudou v takové výšce a ostré, takže bude možné mezi nimi projít dál. Stále se nacházíte na křižovatce.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed Aug 28, 2013 9:43 pm

Můj klon použil Kuroi Kaminari a tak se nám povedlo vydobýt si cestu dál. K rozcestí. 
"Předpokládám, že tu nikdo není senzibil?"
Na tak křehkou manipulaci s chakrou jsem nikdy neměla talent a navíc se mi nelíbil ten stísněný prostor. Měla jsem z toho špatný pocit, nechtěla jsem, aby se jim něco stalo kvůli mé neschopnosti. 
"Kuchiyose no Jutsu," kousla jsem se do prstu, aniž bych čekala na odpověď a prstem zbarveným krví jsem přejela po tetování na zápěstí.
Přede mnou se objevili drobní hadi. Ještě nestihli vyrůst. Chtěla jsem, aby prozkoumali všechny možné cesty a vrátili se s informací, která nám řekne, která cesta by byla nejlepší nápad. Cokoli, jen jsem nechtěla, aby je napadlo naši skupinu rozdělit. 
"Nezbývá, než čekat," prohodila jsem do ticha. A otočila jsem se na nejmladšího z nás.
"Už máš senseie?" naklonila jsem hlavu s úsměvem na stranu.
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Sato Keiko Thu Aug 29, 2013 10:35 am

Díval jsem se na hady jak mizí v chodbičkách. Po chvíli se mě ta paní na něco zeptala. Zakroutil jsem hlavou a řekl: "Ne, ještě nemám." Ani jsem nevěděl jestli nějakého chci, ale bylo by to fajn.
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Ken Hiashi Thu Aug 29, 2013 10:38 am

Prerazili sme si cestu na rozcestie a ja som si sadol sa oprel o stenu tejto chodby. Rin privolala tých hadov a išli sa pozrieť do  chodieb. Len som sa pozeral na Rin a na Yamamota, občas mi nenápadne pohľad z tváre Rin skĺzol o trochu nižšie do jej výstrihu, ale naozaj len nenápadne. Ak by ma zazrela asi by ma tu napichla na nejaký ten kryštál.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Reina Kana Thu Aug 29, 2013 10:52 am

Hadi se vám vrátili v pořádku v celku a hlásili že cesty jsou volné všechny, což bylo samozřejmě divné. Ovšem kousek od každé cesty se začali skály zužovat natolik, že jste mohli projít jen bokem.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Kagayaki Rin Thu Aug 29, 2013 4:51 pm

Zamračila jsem se, když se všichni mí hadi vrátili. 
"Tohle se mi nelíbí," podotkla jsem. "Potřebuji, abyste dorazili k cíli, tam, kam až můžeme dojít my."
Poslala jsem hady dál znovu. Mezitím jsem si všimla, kam občas ujede Kenovi pohled.
Ne, že by mi to nelichotilo, ale to jsou chlapi v tomhle období v říji? Nejdřív Hokage a teď syn Raikageho...
"Co by měl umět tvůj sensei, tedy co by ses od něj chtěl učit?" pousmála jsem se na chlapce. 
Tak dlouhé jméno... Pf.
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Sato Keiko Thu Aug 29, 2013 5:39 pm

Pozoroval jsem hady a pak se podíval na tu paní. Zamyslel jsem se. "No...byl bych rád kdyby uměl spostu Raitonových technik a taky pár taijutsu technik. A samozřejmě aby byl hodně silný. A třeba taky aby mě naučil zacházet s Fuuma Shurikenem. Ta zbraň se mi hodně líbí. V nejlepším případě, aby měl i Ranton." odpověděl jsem jí. Při poslední větě jsem se podíval na toho chlápka co tu byl s náma. Věděl jsem že on ho má, ale jako senseie sem si ho neuměl představit. V podstatě mi bylo vcelku jedno jakýho bych měl senseie.
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Reina Kana Thu Aug 29, 2013 8:31 pm

Z hadů se vrátila zpět jen polovina. ty co se rozprchli na pravou a levou stranu se nevrátili i co se plazili rovně ano. Buď se ještě nevrátili nebo se jim něco stalo. Každopádně si nebyli jisti jestli prolezete úzkými cestičkami ve skalách. Podle všeho cesta rovně vedla k jezeru
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Aug 30, 2013 3:28 pm

"Nemali by sme strácať toľko času. Tak čo budeme robiť Rin?"
Opýtal som sa, nálada sa mi zmenila. Nehorázne som sa začal nudiť, ak sa čoskoro nepohneme z miesta. Skameniem tu nudou a to by bol prúser!

Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Kagayaki Rin Fri Aug 30, 2013 6:15 pm

"Inu, tak to by byl pro tebe Ken ideální sensei, že?" ušklíbla jsem se. 
Pak jsem si všimla jeho znuděného pohledu a teatrálně jsem povzdechla. Typická trpělivost shinobi byla zřejmě v nedohlednu.
"Dobrá, dobrá," zavrčela jsem. "Půjdeme cestou rovně k jezeru. Jestli hadi objeví lepší cestu, vrátí se."
Nesnáším bludiště!
Kdybych mohla, nejraději bych to tam vyhodila do vzduchu, nelíbilo se mi tam. Přesto jsem se vydala cestou, která se zdála schůdná.
Co tam asi najdeme?
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Aug 30, 2013 6:54 pm

"Ja som bohužiaľ len Tokubetsu Jounin a na tým moc nie som. Ešte nemôžem mať tým. No mohol by som, ale keď že som Raikageho syn, tak sa musím naučiť ešte tie elitné jutsu, aby som mohol prevziať po otcovi dedinu. Nebránim sa nejakému týmu, ale ani sa mi do toho nejak moc nechce. "
Skonštatoval som môj stav a a vybral som sa za Rin, cesty boli dosť úzke a ja som ju následoval, obzeral som sa naokolo a sem tam na ňu a na genina.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Sato Keiko Fri Aug 30, 2013 7:06 pm

Zadíval jsem se do země. "No, možná." odpověděl jsem té paní. Nebylo to tak akutní mít zrovna jeho.
Pak pormluvil on. Poslouchal jsem ho. "To je dobrý. Spokojil bych se i s jiným. Není to tak důležité mít zrovna vás." řekl jsem a stoupl si z kamene. Protáhl jsem se a vydal se s ostatními do jedné z cest.
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Reina Kana Fri Aug 30, 2013 8:25 pm

Dorazili jste k jezeru. Bylo obklopené skalami které vydávali světýlka. Slunce se odráželo od diamantů. Byl tu klid a pokud jste se dobře rozhlédly spatřili by jste ve třech skalách tři otvory, které mohli tvořit možná jeskyně
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Aug 30, 2013 10:10 pm

"Tak čo teraz? Budem radšej počúvať, tak sa najrýchlejšie dostanem z tohoto škaredého bludiska."
Povedal som a čakal na Rin, čo povie. Medzitým som sa pozeral po okolí jaskyne, vypadalo to tu celkom cooltovne!
"Genin, ako sa vlastne voláš? Nejako som zabudol tvoje meno, ak mi vôbec bolo povedané."
Opýtal som sa a postával som na tom jazere. Vypadalo to tu super, najradšej by som sa okúpal v jazere. Je to síce trochu staromódne, ale celkom dobré!
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Kagayaki Rin Fri Aug 30, 2013 10:44 pm

Promnula jsem si spánky. 
Ksakru. 
Vůbec mě to tu nebavilo, ale i když já byla jen klon, stejně to nechávali na mě. Znovu jsem tedy přivolala své hady a znovu jsem je poslala napřed, aby se podívali, která cesta je správná.
"Měli s námi poslat senzibila," zavrčela jsem.
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Aug 31, 2013 9:41 am

"Mám nápad... vyšli tých svojich hadov po celom blúdisku a nech najdú rovno ten meč. Pokiaľ to urobia, pôjdeme tou cestou a je to. A kým to všetko urobia, zatiaľ si budem užívať v jazere."
Povedal som smrteľne vážne. Dal som dole zo seba tielko, rukavice výbavu. Položil som to na breh a hodil šípku rovno do jazera. Voda bola taká nie moc teplá, ale mne to nejak neprekážalo. Potápal som sa a snažil som sa nazrieť na dno jazera, ktoré bolo trošku hlbšie. Našťastie som plávať vedel. Potom som sa zas vynoril a len tak si tam bol. Dúfajúc, že sa niekto pridá. I keď asi ťažko by sa tu našiel druhý blázon na plávanie v neznámom jazierku.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Sato Keiko Sat Aug 31, 2013 11:04 am

Došli jsme k jezeru. Rozhlédl jsem se kolem. Bylo to tu celkem pěkné. Rozhodně to bylo mnohem hezčí než to rozcestí.
Pak se mě zase na něco zeptali. "No, já jsem Yamamoto. Vím, je to celkem dlouhé jméno, ale já nemůžu za to jak mě rodiče pojemnovali." představil jsem se a usmál se na ně. Mě se to jméno i líbilo. Příjmení jsem neříkal, protože to není zas tak důležíté.
Ta paní zase vypustila hady a mi jsme zase čekali. Ten chlápek navrhl dobrý nápad. Líbilo se mi to. "S tím souhlasím!" řekl jsem nadšeně a sundal si bleskově ze sebe třičko, kalhoty, boty, výbavu a ochranou čelenku a skočil jsem za ním do vody šipku. Chvílemi jsem plaval po zádech, chvílemi se potápěl. Prostě jsem si užíval.
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Reina Kana Sat Aug 31, 2013 11:51 am

Tentokrát se nevrátili všichni hadi ale jen dva s tím, že jeskyně úplně napravo je zapečetěná, ale za ní je hodně energie, takže by se tam mohl nacházet meč blesků
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Kagayaki Rin Tue Sep 03, 2013 8:30 pm

Můj klon dostal tik.
"Vy! Oba dva! Navrhnu Raikagemu, ať ti Ken začne dělat senseie, Yamamoto-kun. A budete spolu plnit ty nejotravnější mise, dokud se nenaučíte trpělivosti!"
Oni šli do neznámé vody a ještě k tomu v místě, kde kdysi žila Reina. 
"Před těmi skalami se bojovalo a umíralo! Vůbec vás nepoznamenala válka jen proto, že nevíte, kolik může být na dně toho jezera kostí a kolikrát jeho voda mohla zrudnou krví!"
Na chvíli jsem ztratila své sebeovládání a zamířila k bariéře, za kterou mělo být větší množství energie.
"Kuroi Kaminari!" zaječela jsem v patřičnou chvíli, abych si vybila vztek a pečeť zničila. 
Možná bych také měla být trpělivější, ale...
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Sep 04, 2013 5:42 pm

"Ale pokoj Rin."
Povedal som flegmaticky a plával po chrbte. Plávanie som mal celkom rád.
"Ja môžem povedať, že sme momentálne trénovali plávanie .. Je to prospešné pre svalstvo a dá sa pri tom uvoľniť. Naviac, toto je len sklad nie? Tu by nemali byť žiadne kosti, je to len zabezpečené proti zlodejom. A pred skalami.. to je ďaleko..."
Môj flegmatický a naozaj uvoľnený prístup bol na mieste. Nič nám tu nehrozilo. A tak som si tam chvíľku ešte plával a nakoniec som si zobral oblečenie a zas sa obliekol. Trenky som mal síce mokré, ale kým dorobíme túto nudnú misiu všetko to na mne uschne.
"A nehovoril by som, že ma nepoznamenala vojna, len mám iný náhľad na svet.. než ty Rin... ale najskôr teba poznamenala viacej. Nemôžem ti nič vyčítať."
Dohovoril som. Následne som šiel pomaly k tomu meči. Začal som byť pozorný.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Reina Kana Wed Sep 04, 2013 7:16 pm

jen co Rin použila jutsu to se okamžitě od bariéry odrazila a mířila na Kena. Bude to chtít větší sílu, rozbít bariéru
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Sato Keiko Fri Sep 06, 2013 3:44 pm

Lekl jsem se řevu Rin a trochu jsem cukl. "To není akutní. Nepotřebuju zrovna jeho a zrovna teď." vymluvil jsem se.
Diamantové skály - Stránka 2 Jqy8
Nechtěl jsem nikomu dělat problémy.
Při představě že pod námi můžou být mrtvoly se mi udělalo trochu špatně. "Mr-mrtvoly?!" vykoktal jsem a zezelenal. Rychle jsem vystartoval z vody ven a začal se utírat svým trikem. Rozhodně nechci být timi chcíplotinami infikovanej.
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Diamantové skály - Stránka 2 Empty Re: Diamantové skály

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru