Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odlehlé pláně

+14
Akemi Kagayaki
Rino Hatake
Hideo Hatake
Sasuke Tobirama
Kaya
Maya Kurimuzon
Tsuki no Sen
Hakuei
Takao Hanare
Hokori Mai
Shinji
Airis Tooya
Seina
Seiji
18 posters

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seiji Wed Sep 04, 2013 6:40 pm

First topic message reminder :

Odlehlé pláně - Stránka 5 Images?q=tbn:ANd9GcQ5UjebImvvi0Hh40j5HkrV-VAC6B_mPSbsql82gCloftlgcgN7qw
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 02, 2014 4:10 pm

Hneď, ako vyšla svojou rukou oproti mojim vlasom chytila som jej ju a dala dole, aby to nemohla urobiť. Je to pravda, je s tým oboznámená, čo som zač, takže to vážne jej problém aj je. "V poriadku, ako chceš."  Odpovedala som v krátkosti. Nedozvedela som sa, kam ide ale časť cesty máme spoločnú, takže to znamenalo, že onedlho si aj tak pôjde po svojom. "Nie ďakujem." Odpovedala som zasa jednoducho na jej ponuku, ktorú som musela odmietnuť. Také majestátne zviera som nemohla zneuctiť tým, žeby som sa na ňom vozila aj keď je pravda, že ak by mi zašibalo schopná by som toho bola. Odpoveď, ktorú mi tentoraz poskytla na moju otázku mi naozaj nestačila ale vyzeralo to tak, že mi asi ani ona sama nevie vysvetliť odkiaľ je. "Zvykla som si." Nechápala som odkiaľ môže vedieť, že to mám stiahnuté ale neriešila som to. Predsa len naše cesty nebudú dlho spojené a rozjídu sa aj keď by sa mi asi hodilo o jej schopnostiach zistiť niečo viac, ak by som proti nej niekedy bojovala. Keď vykročila vykročila som aj ja ale pokračovala som v chôdzi, lebo som tade mala namierené aj ja sama. Neviem, čo zamýšľala ale so mnou si asi príliš neporozpráva, lebo ukecaná som nebola. Možno ak by bola moja blízka kamarátka bolo by to niečo ale ja som žiadnych nechcela.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 02, 2014 4:18 pm

Trocha namručene som sa na ňu pozrela, keď mi chytila ruku a tak som ju len stiahla späť. Aspoň sa ma už nesnažila presvedčiť o tom, že ma bez rozmýšľania zabije a podobne.. veď skúsiť to mohla hocikedy.
"Chmmm.. si divná.." Skonštatovala som po jej odpovedi.. naozaj to pre mňa bolo divné, takto sa obmedzovať, dokonca dobrovoľne. Nakoniec som len pokývla ramenom a sama som sa na Onmiho vyhúpla. Keď som sa dobre usadila, dala som si na hlavu slamák a bambusovú tyč pri chytila na púzdro na Onmiho oblečení.. áno mal oblečenie, vlastne vyzeral tak trocha ako samurai.
"Odkiaľ si vlastne to ? Rozprávaj preháňaj!" popohnala som ju. Naozaj bola tichá.. pravdepodobne nemohla naraziť na horšieho chvíľkového spoločníka, než som bola ja.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 02, 2014 6:16 pm


"Divná? Vážne?" Že práve niečo také hovorila ona ma pomerne prekvapilo viac aj keď je pravda, že som divná bola ale v niečom inom, než v tomto. Keď si vyhupla na to svoje roztomilé zvieratko zapozerala som sa naňho ale to netrvalo dlho a radšej som dávala pozor na cestu. "Zo zeme železa." Odpovedala som jej. Nevadilo mi, že sa pýtala aj tak som jej dokázala asi na všetky jej otázky odpovedať. Šli asi o niečo rýchlejšie, ako som šla ja, preto som ju videla od chrbta zo zadu. Wau... Tentoraz som ju obdivne sledovala a porovnávala. Našťastie, ak by sa otočila nezabudla by som svoj pohľad namieriť niekde inde, aby si nevšimla, že som ju pozorovala.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 02, 2014 6:32 pm

"Uhm.. popravde si neviem predstaviť, že by som na sebe nosila tie kovové veci, ako ty..  obmedzovalo by ma to.. spomaľovalo." Vysvetlila som jej a nakoniec som sa predsa len otočila. Onmi išiel ďalej, len ja som si sadla naopak tak, aby som sa na ňu mohla pozerať. Poupravila som si klobúk a pousmiala som sa. 
"Prezradím ti jednu vec." Aj keď to asi bolo dosť.. nebezpečné, prečo nie ? Tak či tak by jej to nakoniec došlo samej.
"Vidím ťa.. neustále, každú sekundu.. napríklad aj keď si sa na mňa pred chvíľkou pozrela." Poukázala som na seba palcom. 
"Preto som aj vedela tak rýchlo reagovať na tvoje útoky." Zazubila som sa.
"Celkom cool že ? Aj keď moja mama v tom bola omnoho lepšia meh.. nikdy ju nedobehnem.. Hmm nemáš nejakú otázku aj ty ? Pokojne sa pýtaj.. ja klamať neviem." 
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 02, 2014 6:43 pm


"Je to pomerne dobré a niekedy sa nemusím starať o zbytočné zbrane, ktoré na mňa letia." Prezradila som jej aj ja. Mňa to nespomaľovalo vôbec, lebo na ženu som mala naozaj obrovskú silu. Potom sa otočila smerom na mňa a prezradila mi o sebe naozaj pomerne dobrú vec, čo by som ja na jej mieste neprezradzovala.

Tak troška som sa v duchu hanbila za to, že vedela o tom, že som po nej pozerala. Ale nedala som to na sebe poznať.
"Na akom princípe to tvoje videnie funguje? Čo to je vlastne zač? Dá sa to obísť?"
Neverila som, že mi na to odpovie pravdivo ale nemala som sa jej čo iné opýtať. A ak by mi to povedala popravde toto bola jedna z vecí, ktoré ma zaujímali.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 02, 2014 6:54 pm

"Aha.. chmm nie je to nuda, neuhýbať sa zbytočným zbraniam?" Spýtala som sa jej.
"Taktiež, ho máš len na určitých častiach tela.." Dodala som, páč naozaj nebola pokrytá od brnenia úplne celá a to ma trochu udivovalo.. nie že by mi to však vadilo.
"Hehe, to znie, ako keby si ma niekedy chcela uloviť." Vyplazila som na nej jazyk a slamák som si trocha stiahla do tváre.
"To je.. ten trik.. nijak. Neexistuje spôsob ako mi v tom zabrániť. A funguje to na bázi zvuku."
Znova som sa usmiala. Možno to bolo nebezpečné, ale ako som povedala.. bolo jedno či o tom vedela, alebo nie. Nijak sa tomu vyhnúť nedalo, nijak sa pred tým nedalo skryť.. 
"Takže predsa len nebudem až tak stratený prípad hej? Keď si na mňa tak úchylne zízala." Oblizla som si spodnú peru, no moje slová zneli až provokačne.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 02, 2014 7:06 pm


"Nuda? Možno hej ale bola som vychovávaná niečo také nosiť. A toto je ženská verzia brnenia." Ako niekto, kto bol vychovávaný u samurajov to bolo niečo úplne normálne. "Možno ťa raz aj ulovím." Prehovorila som a mala som sto chutí jej ten jazyk chytiť ale našťastie som tak neurobila.

Zvuku? Hmm zvláštne, ak to je na princípe zvuku, to by ma musela vždy počuť ale to by malo slabinu. Začala som v duchu polemizovať no potom som sa otočila tvárou od nej, keď povedala tú poslednú vetu. "Je to inak, ako to vyzerá." Nebývala som príliš hanblivá ale toto ma tak trocha dostalo. Vážne som nečakal, že vie, že sa pozerám.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 02, 2014 7:14 pm

"Chmm.. to máme vlastne celkom podobné.. Mňa vychovávali pandy." Pár krát som ťapla Onmiho po zadku a sama som sa jeho veselému zavrčaniu zasmiala. ".. a teba nejaký úchyláci na železo."  Jej ďalšia veta ma znova pobavila.
"Možno by si s tým nemala ani taký problém." Ďalší provokačný pohľad ktorý skĺzol po celom jej tele. Fakt, po matke som nemohla zdediť horšiu vlastnosť.
"A ako by to malo vyzerať Kaya?" Následoval zvedavý tón, po ktorom som rukou začala niečo hrabať v jednej z Onmiho káps. Keďže bol veľký, bolo veľké aj jeho oblečenie a kapsy skôr pripomínali vrecia..
"Nie si hladná ? Vyzeráš celkom bledo." Znova som mala čo hovoriť zrovna ja. Ona to asi mala zo svojho oblečenia, ja z lesa.. nikdy som nebola moc vystavovaná slnku. 
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 02, 2014 7:31 pm


"Neviem, či by som to nazvala podobným ale dajme tomu." Nemalo príliš veľkú cenu tomu odporovať. "Neboli to úchyláci ale samuraji." Opravila som ju, nemala som rada, ak niekto rozprával takto o niekom, kto ma vychoval nebolo to vôbec slušné ani vhodné. "Hmm uvidíme po love, čo povieš potom." Toto bolo povedané ešte chladnejším hlasom, ako normálne. Určite sme to každá myslela inak.

"Ja som pozerala na tvoje vlasy a nie na pozadie." Povedala som jej vlastne k tomu môjmu pohľadu, predsa len mala krásne a o niečo dlhšie vlasy, ako som mala ja. Aj keď také čierne a pevné vlasy sa tiež len tak nenájdu. "Nie ďakujem." Kto vie, čo by v tom jedlo mohlo byť, takže som to radšej odmietla.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 02, 2014 7:39 pm

"Tak, každej nás učili svojim hodnotám nie ?" zazubila som sa.. no následne som si uvedomila, že som asi nepovedala najvhodnejšiu vec.
"Gomenne gomenne.. nemyslela som to zle." Dodala som a následne som len nadšene prikývla. 
"Uvidíme heh,  nič v zlom.. nemyslím si že si slabá alebo tak, len si nemyslím že by ma dokázal poraziť nepriateľ využívajúci primárne zbrane." Naozaj som to zle nemyslela, a ani to tak neznelo. Bol to len fakt, aj keď podceňovať som ju rozhodne nepodceňovala. 
"Pozadie? Myslíš krajinku za mnou ?" Podvihla som obočie, no mimovoľne som si vo vlasoch prešla rukou.
"Chm.." Dokonca som stratila slová, novinka...odmietla a tak som len mikla rukou, vytiahla som čistý kus chleba a začala som z neho ujedať.
"Kam že to vlastne ideš ? Niečo si hovorila.. že máš namierené ale kam, to už nie."  Začala som znova vyzvedať. Očividne bolo ťažké zatvoriť mi ústa, aj keď som v nich mala chlieb.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 02, 2014 7:57 pm


"Presne tak." Nemala som na to čo viac povedať a na ospravedlnenie som nereagovala ale bola som rada, že to urobila aspoň trochu som si o nej mienku zlepšila. Potom začal hovoriť o tom, žeby som ju neporazila. Nevedela som, aké má schopnosti ale bola som si istá, žeby som jej bola ťažkým súperom ale teraz som nad tým rozmýšľať nepotrebovala. V bingo knihe nebola a nemala preto žiadnu cenu. "To aby som ťa s tvojho myslenia časom vyviedla, čo?" Opýtala som sa jej aj keď to bola skôr rečnícka otázka. Teraz som aj tak nebola vo svojej plnej sile. Mala som sa stále čo zlepšovať.

Keď povedala, že či som myslela krajinu pozrela som na ňu tak trocha neveriacky. No už som vedela odkiaľ je takže som to chápať mohla ale skôr som si myslela, že si zo mňa robí srandu. "Myslela som tvoj zadok." Oboznámila som ju s tým, čo som vážne myslela. Aj keď je pravda, že som nemusela. Keď sa ma opýtala poslednú otázku tak som sa nad ňou musela zamyslieť, lebo som akosi zmenila názor. "Najradšej by som šla do nejakej dediny s ktorej by som si vypýtala nejakú misiu, ktorú by nemohli robiť ich ninjovia, lebo potrebujem peniaze." Vlastne ani tentoraz sa nedozvedela kam som vlastne naozaj chcela ísť.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 02, 2014 8:05 pm

Usmiala som sa, bola som vlastne naozaj rada, že povedala to, čo povedala. Len som súhlasne prikývla.
"Budem len rada Kaya-chan, ale nečakaj že budem celý čas sedieť na zadku." Zazubila som sa. Pozrela sa na mňa neveriacky, očividne som ju znova niečim zaskočila, čo však až tak moc nezaskočilo mňa.. asi som na to naozaj mala talent.
"Môj zadok huh?" Uškrnula som sa a môj úškrn hneď naznačoval, kde mi zas myšlienky plávajú.
"A čo si myslíš o ňom ? Je aspoň taký wau, ako moje vlasy ?" Bola to celkom nevinná otázka, aj keď ma viac zaujala rozprávaním, či skôr odpovedaním na tú, čo som jej položila pred tým.
"Dediny huh ? Takže tá dedina ktorou sme prešli, bola niečo na ten štýl ? Preboha.. však tam boli hrozne slabý ľudia.." Trocha ma však zarazili jej slová o peniazoch.
"Peniaze hm ? .. nie je to trocha obmedzujúce ? Ja som peniaze nikdy nepotrebovala.. a predsa som tu.. a nie že by som vedela čo presne to je no, pravdepodobne niečo, za čo dostaneš iné veci .."
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 02, 2014 8:36 pm


"Toho som si vedomá už popredu." Povedala som jej a moja nálada sa pomaly ale iste začala meniť. Počula som šepkanie, šepkanie niečoho, čo mi hovorilo, aby som urobila ...  "Je v celku v pohode." Odpovedala som jej na tú otázku o jej pozadiu.

"Nie. Tú, ktorú som myslela ja to sú také, kde sú taký, na ktorých by sme nemali možno ani mi dve do kopy." Hovorila som o Kagech, ktorí v dedinách žili. "Je to obmedzujúce ale tu bez nich nič nedostaneš. Čím viac penazí máš tým si toho môžeš viac zobrať, teda kúpiť." Po týchto slovách som ale po nej z ničoho nič skočila s otvorenou náručou. Ak sa tomu nevyhla tak by som ju rukami objala a spravili by sme na zemi kotúľ. Dávala som si pozor na to, aby som bola na vrchu ja a sedela na ja. Nezvaný hosť v mojej hlave zasa vyvádzal a ja som, ako poslušný pes urobila, čo po mne chcel.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 02, 2014 8:42 pm

"To rada počujem." Prikývla som a následne som sa roztomilo zaculila.
"Awww.. to počujem ešte radšej !" Samozrejme to bola pravda, ako inak, klamať som nevedela.

Vypočula som si všetky jej slová. Nechcelo sa mi moc tomu veriť, no bola som hrozne rada. predsa len, keby že som hneď najsilnejšia, kde by bola tá sranda ? Popravde asi nikde.. šplhať na top, to bola sranda, keď už je niekto na ňom, musel sa dosť nudiť. Pootvorila som ústa na to, že odpoviem. Nakoniec som sa však len pousmiala a už som ležala pod Kayou na zemi.
"Nejaká nedočkavá Kaya chan.." Šepla som s rukami nad hlavou a trocha som prikrčila nohy. Pravdepodobne to na ňu znova prišlo, no čo, aspoň bude sranda.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 02, 2014 8:55 pm

Vycerila som na ňu svoje zúbky doprevádzané šialeným úsmevom na tvári. Naklonila som sa nad ňu a obomi svojimi rukami som chytila tie jej a držala ich nad hlavou. Pozerala som jej do oči s pomerne malej vzdialenosti. Môj pohľad bol taký hladný, no kto vie po čom. "Vskutku zaujímavé." Pritlačila som silnejšie jej ruky, ak by sa chcela niekam pohnúť. "Najradšej by som ťa roztrhala ale nemám ako." Rozmýšľala som nahlas a pri tom som sa tvárou odtiahla no len tak, ako mi dovolili moje ruky. "Čo keby som ťa dohrýzla?" Zaujímavá no nedostatočná predstava, maximálne by som jej musela prehryznúť krčnú tepnu ale to by nebola zábava, no ja som sa k nej zasa začala približovať  nebezpečne blízko mojimi perami k jej ušku.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 02, 2014 9:01 pm

"Ó.. znemožnila si mi pohyb.. zrazu som taká be-zmo-cná." Zachichotala som sa. Áno.. chcela ma zabiť, áno.. chcela aby som trpela, ale ja som to očividne vôbec nebrala vážne. Stále som ju nechávala, nech si robí čo chce.
"Ty mi môžeš spraviť čo len chceš zlato.." Vyplazila som jej jazyk, po čom som ho však rýchlo strčila do úst, čo keby chcela rozhrýzť práve ten ? Nie že by som bez neho nevedela hovoriť. Stále si ale myslela že má navrch, začala sa nakláňať k môjmu uchu a ja som rozmýšľala nad tým, ako ďaleko ju nechám zájsť. Stále to ale bola .. sranda, do istej mieri.. adrenalínová, ale sranda. Asi ako keď dráždite tigra bosou nohou, bez možnosti úniku, uzavretý v nejakej ohrade.. rozzúreného a vyhladovaného tigra..
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 02, 2014 9:12 pm


Do toho jej uška som jej zahryzla pomerne silno po kým som na jazyku neucítila krv ale hneď po tom stisk ustal, takže som jej ho ani neprehryzla ale vytvorila sa jej tam malá ranka, ktorú som olizla jazykom. Zrazu som sa začala šialene chychotať. Šialene ale pri tom radostne, ako malé dieťa, ktoré rozbalilo svoj darček pod stromčekom. "To je málo... málo, naozaj nepostačujúce množstvo krvi." Po týchto slovách som sa zasa odtiahla a pozerala jej do tváre.  Nebola by to veľká sranda, ak by som jej hneď zahryzla do krku, preto som rozmýšľala do čoho by som si mohla kusnúť.

V tom som sa zasa chytila záchvat smiechu z neznámych príčin. Stále som ten smiech tlmila a nesmiala som sa úplne na hlas, no nezvládala som to, takže som priložila hlavu na jej hruď a stále sa smiala. Určite to so mnou jemne natriasalo, no to po chvíli ustalo. Ostala som tak a počúvala som tlkot jej srdca. "Bum... bum... bum." Zrazu som mnou trhlo a zasa som mala hlavou vo vzduchu. Zvláštne a nepredvídateľné pohyby, kto vie, prečo som sa tak správala. "Krásny zvuk, bola by škoda ho umlčať." Prehovorila som smutňučkým hlasom a hneď na to som prehovorila skôr takým šialeným. "Väčšia škoda by bola, ak by som nemohla zafarbiť okolie tou červenou." Zvláštne, že som ju ešte nezabila, len som sa hrala, zatiaľ.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 02, 2014 9:22 pm

Na oko som trocha posmutnela, aj cez jej akcie.. aj cez jej slová ktoré určite zneli zaujímavo, som predsa len posmutnela.
"To je škoda miláčik.. myslela som si, že sa ti moje vlasy páčia.. takto ich zafarbiť.." Povzdychla som si, pretože sa na moje vlasy krv z ucha určite dostala. Síce tam nebola žiadna tepna či tak, bolo to len ucho,.. stále z neho krv chvíľku tiekla.
"Klamárka.." Obvinila som ju a trocha som sa pod ňou zahmírila, aby som ju trocha vyhecovala. Naozaj to mohlo vyzerať divne. Jedna z nás to brala ako mučenie a pomalé vraždenie..-ona.. tá druhá, teda ja, skôr ako nejaký milostný akt. Podarená to dvojka. Jej ďalšie slová vo mne znova vyvolali úsmev. Prezradili mi však o ne niečo, čo by bolo dobré zapamätať si. Keď bola v tomto stave, jej inteligencia bola značne otupená. Inak som si to vysvetliť nevedela.
"Zvuk hm?" Zákerne som sa pousmiala. Keď na mňa vybehla s tým hlasom, zatvárila som sa rovnako ako ona. 
"To by bola láska, s kým by si sa potom takto hrala? Okolie by sa zmylo..a po bum bum bum.. by neostalo nič.. nič..nič." Naklonila som hlavu na stranu. Myslela si, že sa hrá.. aspoň mi to tak prišlo. tak nech sa ešte chvíľku hrá. Chcela som vedieť, či sa z tohto stavu vie dostať aj sama, kým niekomu niečo spraví, alebo či na ňu predsa len budem musieť stále dávať pozor.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 02, 2014 9:36 pm


"Teraz vyzerajú ešte krajšie." Taký pekný červený fliačik na jej vlasoch mi vôbec nevadil, skôr sa mi to páčilo ešte viac. Obvinila ma, že som klamárka! Nevedela som, prečo si to myslí ale mohla som ju s toho okamžite vyviesť. Zamrvila sa a ja som sa teraz nepohla, len som čakal, kým sa prestane hýbať. Ten jej pohyb vo mne vyvolal zvláštne pocity vzrušenia, chcela som ju roztrhať ešte viac!

Popravde som sa mohla zdať, ako keby som bola otupená, lebo moje správanie to poukazovalo. V tomto stave to tak aj trocha bolo, lenže to bolo vždy iné. Najhoršie to je, ak dôjde k akejsi symbióze, kde neznámy hosť zavrie z vnútra dvere, v tedy sa z neho stáva démon a tým démonom sa stanem ja sama. V takom stave som najnebezpečnejšia, lebo nielenže mám jasné myslenie ale taktiež som chcela prelievať krv ale nech jej je čo najviac. Keď mi začala hovoriť o to, aké následky by to malo vážne by som teraz s toho bola smutná. "Tak to urobím, až keď sa nebudem chcieť hrať." Povedala som značne rozhodnute no v tedy som sa naklonila k jej kľúčnej kosti do ktorej som ju hrýzla ale slabšie, ako predtým, bol tam len otlačok zubov. Hneď potom som zahryzla zasa ale vedľa toho otlačku, ktorý bol tentoraz lepšie vidieť, lebo som zahrýzla ešte silnejšie. Bol už jemne podliaty krvou. V ten moment som zahliadla s blízka jej pery, lebo som zdvihla svoj zrak. Nebezpečne som sa zazubila a presunula som svoju tvár nad tú jej.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 02, 2014 9:51 pm

"Tsch.. to určite.." Zamrmlala som no následne som trocha sykla. Nie že by sa mi to nepáčilo, ale, no.. na nejaké tie masochistické chúťky som bola momentálne až moc opatrná. Toto stvorenie ma predsa len chcelo zabiť, aj keď pomaly.. 
"Skúsiť to môžeš no.." V tom svoju tvár presunula predo mňa a mňa sa zmocnila istá chuť, ju ešte viac poškándliť. Bolo to hrozné, naozaj som mala "chuť".. a ťažko sa jej zbavovalo. Nakoniec som však otočila tvár bokom a sklamane som si prezrela ruku, ktorou držala k zemi priklincovanú tú moju.
".. možno inokedy.." Dodala som. Mohla pocítiť, ako pomaly začína strácať kontrolu nad svojim telom. Nemala šancu sa takto rýchlo dostať z môjho dosahu, aj keby si uvedomila čo sa vlastne deje, včas. Bola to samozrejme moja technika. Aj keď som jej pred tým povedala, že moje schopnosti fungujú na báze zvuku, bola to len čiastočná pravda. Dokázala som človeku vypnúť motoriku dotykom, a ona sa ma teraz dotýkala no.. snáď všade kde mohla. 
"Sai" Dodala som s úsmevom, aspoň som jej prezradila názov techniky, pod ktorej vplyvom by tu na mňa mala odpadnúť ako handrová bábika. Vlastne som chcela vedieť, či ju podobné veci dokážu z tohto stavu dostať. Naozaj som sa chcela hrať dlhšie, no zároveň som nechcela, aby ma Kaya ako taká znenávidela kvôli podobnému zneužívaniu.. 
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 02, 2014 10:05 pm

Ešte v tej dobe, keď som takto prvý krát zdivočela sa vo mne odohrával urputný boj zo sebe samou. No je to nekonečný boj a nikdy nieje možné povedať, kto vyhráva. Ešte nikdy sa ale nestalo, žeby vyhral neznámy hosť na plnej čiare. Mala som chuť ochutnať tie jej pery a poriadne jej ich do krvi dohrýzť ale moje telo začalo slabnúť a ja som strácala silu v rukách ale nie len v nich ale v celom tele. Snažila som sa tomu odolať ale pomaly ale iste moje telo padlo na to jej. Vedela som, že to spravila ona ale vôbec som nevedela, ako a ani som netušila na ako dlho to je a či som vôbec schopná to nejako zneškodniť sama. Takto bezmocne som sa necítila už dlho ale vôbec sa mi tento pocit nepáčil. Popravde som ho rovnako nenávidela, ako zraniteľnosť. Neprehovorila som ale na hlas, lebo som z vnútra zatiaľ len vrela.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 02, 2014 10:17 pm

Pôvodne by technika fungovala hneď, a trvala by len niečo cez dve minúty. Tu som však využila dlhodobé pôsobenie vibrácií, ktoré by jej mali znemožniť akýkoľvek pohyb na trocha dlhší čas. Pomaly som ju od seba odsunula a následne som sa postavila. Zapozerala som sa na ňu.
"Vieš.. nerobila som si srandu, keď som rozprávala o rozdieli medzi nami. Neber si to zle.. nie je to o tom, či je jedna silnejšia než druhá. Moje schopnosti sú proste iné, horšieho súpera by si asi stretnúť nemohla." Zohla som sa k nej, pri čom som ju zobrala na ruky. Vážila celkom dosť, nebola som síce taká silná ako ona, no tiež som nebola úplne z medu.
Pravdepodobne si to v zápalu jej .. bláznenia.. nevšimla, no keby že Onmimu striktne neprikážem, aby sa držal ďalej.. pravdepodobne by s ňou prerazil najbližšie stromy. 
"Ale nemusíš sa báť." Pousmiala som sa, trocha zvláštnym spôsobom.. ako keby som sama mala novú hračku. Sadla som si za ňu, po čom som si ju zozadu pridržala, aby nespadla na zem či podobne.
"máš môj záujem, prvý človek s ktorým sa rozprávam a taký blázon.. každopádne ti pravdepodobne nedovolím, zabiť v tomto tvojom.. stave, hocikoho.. či už mňa, alebo niekoho iného." Hovorila som, zatiaľ čo sme sa vydali ďalej na cestu.
"Mala by si si aspoň pri cestovaní to brnenie zložiť.. musí ti to ničiť chrbticu a zbytočne vysilovať." To bol fakt, nech už je človek akokoľvek silný, zbytočná záťaž to robieva. Pandy tiež mali všelijaké brnenia, no trocha iného tvaru a nosili to len pri tréningoch či pri bojoch.. toto bolo proste šialenstvo. No ona normálna tak či tak nebola, to nevadilo.. aspoň som nebola sama. Každopádne po nejakom čase, mohla znova hýbať ústami, otáčať hlavou.. dokonca aj rukami či nohami.. každopádne ešte pred tým som jej zložila katany z chrbta a pripevnila ich o remene na Onmim, dosť totiž zavadzali ako mne, tak aj jemu.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 02, 2014 10:31 pm

Ja som o tom rozdieli vedela tiež ale kto by to otvorene priznal, že je slabší? Ja som si ale vďaka tomu mohla vytvoriť prehľad o jej schopnostiach aj keď som vlastne nevedela, ako by som sa im mala vyhýbať. V tom ma zobrala na ruky, no aj keby som chcela nejako protestovať, nemohla som. Počúvala som proste každé jej slovo a v mysli som si proste myslela svoje. Ucítila som zrazu úľavu a vedela som, že tá jej technika prestala pôsobiť. Schúlila som sa do klbka a ostávala som pri tom ticho. "Brnenie môže ostať na svojom mieste, ako je." Prehovorila som prvý krát. Potom som prehovorila zasa. "Nemáš mi, ako zabrániť v mojom pohybe a je len na mne, čo urobím alebo ma chceš sledovať?" Predsa len spomínala, že sama niekam ide a ja som nemala záujem ju nasledovať. Možno som za svoj život zabila zopár ľudí v nepríčetnosti ale niečo také mi znemožniť nemôže, zbláznila by som sa z toho. "Bude lepšie, ak ma necháš a ja si pôjdem svojou cestou." Povedala som môj verdikt na koniec, viac som toho povedať nechcela. Už keď som ju stretla som sa ju snažila ignorovať a ísť si svojou cestou ale ona mi to znemožnila a ja som sa neudržala. Teraz som možno bola schúlená v klbku a neznelo to presvedčivo ale myslela som to úplne vážne.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 02, 2014 10:42 pm

"Nehovorím že nemôže, ale neskôr z toho budeš mať problémy." Odpovedala som jej pokojne. Nijak som nezvyšovala hlas. Vlastne som pôsobila trocha pochmúrne, kto vie prečo.
"Nikdy som nepovedala, že ti zoberiem slobodu, len že ti nedovolím niekoho v nepríčetnosti zabiť." Odfrkla som a potľapkala som ju po hlave. Ani mi v tom nemala ako zabrániť, keď v podstate sedela predo mnou.
"Nebuď na mňa zlá.. myslím to dobre..  a popravde.. prečo nie ? myslíš že niekto ako ja, kto nemá absolútne žiadnu páru o ničom, môže mať nejakú reálnu cestu .. na nejaké konkrétne miesto?" Zazubila som sa veselo a trocha som si zívla.
"Ale ja ťa nechcem nechať.. " Nafúkla som znova obe tváre, naozaj som bola ako malé dieťa ochraňujúce si niečo, nejakú hračku, na ktorej mu veľmi záleží.
"A pre koho by to bolo lepšie ? Pre mňa ? Povedala som ti že nie je také ľahké ma zabiť.. pre teba ? Myslíš že chytiť amok každú pol hodinu je práve pre teba tá lepšia cesta ? Nebudeš mať žiadnych priateľov, rodinu.. nič.. nech už budeš akokoľvek silná, nakoniec týmto tempom zomrieš, každý raz zomrie.. ale ty zomrieš sama.. bez toho, aby si ťa niekto pamätal.. naozaj práve toto chceš ? Ak áno, tak ťa proste zabijem tu a teraz... pretože tí ľudia ktorých zabiješ ty, podobné veci pravdpeodobne majú.. zamýšľala si sa nad tým niekedy ? " Bola síce pravda, že som nerozoznávala dobro a zlo tak, ako normálny ľudia. Nemala som problém s tým, pridať sa na tú "zlú" stranu, uznávala som predsa len rovnováhu. No aj napriek tomu, by sa dalo povedať, že by som dokázala reálne zabiť len veľmi, veľmi malú skupinu ľudí ktorých by som musela hrozne nenávidieť. 
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 02, 2014 10:57 pm


"Chodím takto pomerne dlho a žiadne problémy nemám." Oboznámila som ju zo známym faktom. "Ty si zažila len tie najlepšie stavy, nie vždy tomu budeš schopná zabrániť." To bola jedna s vecí, ktoré som jej nechcela povedať ale začínalo mi to byť aj tak jedno. Vážne mi ale malo dopnúť, že chcela ísť so mnou a vlastne ani nevedela, kam ide a teraz som sa proste viezla. Vôbec ale vôbec ju nechápem.... Nechápala som, prečo to robí. Pozná ma ani nie pár hodín. To čo teraz ale hovorila ma popravde bolelo, ako keby som už o tom sama dobre nevedela a nežila tak už veľmi dlhú dobu. Od kedy som odišla z chrámu bola som sama, stále. Snažila som sa vyhýbať ľudom ale potrebovala som aj z niečoho žiť ale neje to ľahké. "Keď človek príde o všetko, nezáleží mu na živote, smrť sa mu potom začne sama vyhýbať." Možno nevedela o čom hovorím ale proste túto vetu som jej povedať chcela. "To, že nebudem mať nič s toho, čo si vymenovala tak s tým som už zmierená. Tak či tak ostanem sama." Znela som ľadovo chladne no vo vnútri som krvácala, nikto sa s niečím takým nemôže zmieriť. Myslela som si, že som už voči týmto emóciám imúnna a zvládala som ich potlačiť ale necítila som sa príliš dobre. Vôbec, prečo mi to hovorila?! Ja som bola spokojná keď som na to nemyslela. Teraz mi na um prišli zasa tie myšlienky typu, prečo ja musím byť tá "iná". Utvorila som doslova zo seba to klbko a privrela som oči, snažila som sa vypudiť z hlavy všetky myšlienky.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 5 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru