Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+42
Hideo Hatake
Katashi Aokawa
Hiroyuki Tooya
Sajin Yatoshi
Kigiro
Ken Hiashi
Uchiha Benjiro
Reina Kana
Shinobi
Senju Maro
Faito Dansaku
Hiashi Hyuuga
Niboru no Kentaro
Sasuke Sarutobi
Kyuchi Uchiha
Yuu
Hebi
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Hirin
Katashi Souta
Hyūga Fū
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Saya Uchiha
Sarutobi Sen
Yume Sarutobi
Rokuro
Hana Ichiro
Ken Uchiha
Hikaru Hyuuga
Senji Kamiuru
Seito Senju
Raiki Senju
Tobiru Senju
Assasin Senju
Killunia
Senshi
Atsuka
Kagayaki Rin
46 posters

Strana 2 z 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kagayaki Rin Sat Aug 31, 2013 9:50 am

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 2 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 2 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senshi Sat Aug 31, 2013 8:42 pm

Nani!? můj paprsek byl už téměř u Assasina, mířila jsem mu přímo na srdce. Místo plánovaného zranění měl jen "škrábanec" podobný jako při zranění s Chidori. Dřevo, blesková síť, podivné svázání.
Cítila jsem, bolest! Nemohla jsem se hnout, má technika zmizela a zůstala jsem neschopna jakéhokoliv pohybu. Snesla jsem se pomalu na zem. "Co..Co je to za techniku!?!?" vykřikla jsem. Cítila jsem bolest, ale ne fyzickou, duševní.

Senshi
Senshi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 13
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Atsuka Sat Aug 31, 2013 8:44 pm

Nemala som žiadne raiton no yoroi.. ani hiraishim no jutsu.. jak som tam stála na streche, len som sa až mierne podráždene pozerala na paprsok toho niečoho, ktorý som viac menej..schytala naplno... teda ešte ten prvý. Keď ale ustál dym, stále som tam bola.. len som bola trocha viac potrhanejśia.. trocha dosť viac.. končeky vlasov ohoreté a z niektorých častiach tela mi tiekla krv.. nie že by mi to vadilo. Možno by to vadilo niekomu, kto by na tie zranenia mohol umrieť.. ale mne nie.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Aug 31, 2013 8:50 pm

Naše spolupráce byla výborná. Vyjekl jsem a v těle měl menší díru, když mnou paprsek prošel.
Zkroutil jsem tvář v bolestivý úsměv.
"To bys nebyla ty, kdybys mi nezpůsobila bolest," Pod námi se vytvořil znak klanu Senju, Takumi stála přímo uprostřed.
"Chceš ještě něco říct? Než budeš navždy zapečetěna?"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Aug 31, 2013 8:53 pm

Ten boj..Kdybych se neshýbl a nebyl přimáčknutý k zemi, tak bych to asi schytal taky. Tátova slova k ní mi dodala odvahy.
Postavil jsem se.
"Já..Já chci něco říct," Vyšel jsem z naší malé skrýše a zahleděl se na svou matku, otce a strýce.
"Mami, co, to má..být?"
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Sat Aug 31, 2013 8:53 pm

,,No, to se nám povedlo." pousmál jsem se, ale Assasina poranila ta střela. Musí to ustát. Zatím jsem měl štěstí, protože na mě útoky nemířily, takže jsem byl v klidu a díval se na ty dva a čekal, jestli nebude ještě nějaká ex-manželská hádka.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Raiki Senju Sat Aug 31, 2013 9:02 pm

Celý boj jsem sledoval s otevřenou pusou. Takový boj jsem snad nikdy neviděl. Tolik síly měl každý přítomný Shinobi.
Podivil jsem se když Tobiru promluvil. Stoupl jsem si s ním a díval se na všechny přítomné. Hlavně na "tetičku" a čekal jsem co odpoví.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senji Kamiuru Sat Aug 31, 2013 9:07 pm

Zrazu som sa objavil na streche, asi 20 metrov od miesta súboja. Nikto nemal šancu ma zazrieť, jedine keby sa pozerali mojím smerom alebo medzi nimi bol senzibil. Zase som prišiel nakoniec, ja som asi stvorený na pozeranie sa na súboje. Frflal som si popod nos a ďalej sledoval tú pravdepodobne pečatiacu techniku. Stále som bol v strehu, keby sa niečo zvrtlo, no nechcel som sa im pliesť do boja, je to ich súboj. Celý súboj sa mi zdal akýsi zvláštny, až príliš osobný, pre väčšinu zúčastnených, no to mi bolo jedno, staral som sa o seba a bol som pripravený na obranu. Meč mi ostal na chrbte, no bol som schopný ho vytasiť v priebehu sekundy.
Senji Kamiuru
Senji Kamiuru

Počet příspěvků : 43
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kagayaki Rin Sat Aug 31, 2013 9:12 pm

"Atsu-chan!" 
Myslela jsem, že ten paprsek se jí vyhne. Kdyby ji měl poranit, vzala bych ji vedle sebe.
"Proč sis stoupla té technice do cesty?! Mířila na mě, ne na tebe!"
Věděla jsem, že nemůže umřít, ale ten pohled byl příšerný! Stála ale tak daleko ode mě, když jsem bojovala, měnila jsem na střeše místa nejvhodnější k útoku, tak jak to bylo možné, že zrovna tentokrát se nechala zasáhnout?
"Musíš do nemocnice!"
Bylo mi v tu chvíli jedno, co se děje dole. Nenáviděla jsem se za to, že jsem si nedala větší pozor na osobu, která pro mě byla důležitá.
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senshi Sat Aug 31, 2013 9:23 pm

Znak klanu Senju? Chtěla jsem zvednout ruce a složit pečeť, ale nedařilo se. Ani vypustit ze svého těla čakru, která by mohla zkrystalizovat ty parchanty, nic!
"Co, co je sakra za techniku!" zakřičela jsem zoufale, ale v tom vylezl z kouta____________TOBIRU!
Vytřeštila jsem oči.
"Tobiru? Jsi to ty!?" byla jsem mrcha, ale nedokázala jsem se v tomto stavu podívat na svého jediného syna. I já jsem matka. Teď jak mu odpovědět?

"Tobiru, zasloužíš si vědět pravdu.." začala jsem ztěžka. "Vyrostl jsi, dospěl jsi. Zemřela jsem, aniž bych ti něco do budoucna dala, přišla jsem, abych se tvému otci pomstila, za to že mě zabil, ale, něco..něco jsem pochopila, před svou smrtí i teď, když jsem tě poprvé viděla. Utekla jsem z této vesnice, chtěla jsem pro tebe normální život, nechtěla jsem, aby ses stal Shinobim! Životy ninjů jsou těžké, já jsem byla obětí doby a stihlo mě prokletí žen z klanu Kana. Utekla jsem od tvého otce, protože jsem věděla, co udělá, až se narodíš. Bude chtít, abys byl Shinobi, který se dřív nebo později obětuje pro vesnici. To byl ten pravý důvod, odpusť mi, Assasine (Minato xD), Tobiru..Nechtěla jsem pro tebe život, ve kterém bys trpěl! Takový osud pro své jediné dítě? Nepřijatelné! Nejsme jen ninjové, jsme taky lidé!" zakřičela jsem a měla oči zalité slzami.
"I přes to, že jsem nukenin, který zabil nespočet lidí, milovala jsem tě, jako matka! Pamatuji si ten den, kdy ses narodil. Upsala jsem se Gatovi, plnila jsem pro něj mise, vraždila, vracela se k tobě domů, do našeho domku. Nosila jídlo, peníze, které jsem vydělala. Neměla jsem jinou možnost! Nechtěla jsem se vracet k muži, pro kterého je povinnost na prvním místě. Jednou jsem byla vyslána zabít jounina z Konohy doprovázejícího důležitou osobu, ta také stála na mém seznamu. Byl to tvůj otec, strhla se bitva, on vyhrál. Nemohla jsem ho zabít, i když jsem na něj měla vztek. Stejně jako teď. Chtěla jsem to udělat, toužila jsem po pomstě! Vzal mi život. Je to tvoje chyba, jenom tvoje!" řvala jsem teď na Assasina.
Senshi
Senshi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 13
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Atsuka Sat Aug 31, 2013 9:27 pm

Neotočila som sa k Rin. Len som s povzdychnutím ostala sedieť a s malíčkom v nose som začala mumlať niečo v nie príliš zrozumiteľnom jazyku. Nakoniec som sa trocha uvedomila a len som sa k Rin obrátila.
"Hm.. len som.. chcela mať.. lepší výhľad." Usmiala som sa a následne som nad jej starosťami mávla rukou.
"Budem v poriadku.. hai hai ! Som predsa len.. démon !" Vedela že nemám rada nemocnice. Nedopadlo by to tam príliš dobre. Navyše som ju naozaj neptorebovala.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Aug 31, 2013 9:45 pm

Pozorně jsem poslouchal, snad mi neuniklo ani jediné slovo. Hleděl jsem do tváře ženy, kterou jsem obdivoval i nenáviděl. Nevěděl jsem co říct. "Víš, mamko," taky se mi zalily oči slzami. "Věděl jsem, kde jsi zemřela, kdo tě zabil, ale neznal jsem tvůj příběh. Nesnáším Kana, kvůli Reině, kvůli tomu, že je skoro každý nukenin. Shinobim jsem se ale stal ze své vůle, ne kvůli tátovi, Hokagemu! Mám rád život shinobi, i to nebezpečí, ale to není všechno. Od táty jsem se naučil jedno a to to, že jsme všichni rodina shinobi!" usmál jsem se a ukázal na čelenku. Možná je to jen blbá ideologie, která vymývá dětem jako jsme my mozek, ale já tomu věřím!
Hokageho kancelář - Stránka 2 176-Iruka-Crying
"Odpouštím ti, teď jsem pochopil, že má mamka je drsná nukeninka a můj taťka silný Hokage!
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Raiki Senju Sat Aug 31, 2013 9:50 pm

Poslouchal jsem jejich rozhovor. Nic jsem neříkal, nebyla to moje věc. Trochu jsem Tobirovi záviděl. On má rodiče kteří ho milují i když je každý na jiný straně.
Přemýšlel jsem, jestli bych neměl odejít. Stejně tu nemám co dělat. Ale podívaná tu byla dobrá, tak jsem se rozhodl ještě chvíli zůstat.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Aug 31, 2013 9:59 pm

Hokageho kancelář - Stránka 2 Minato_cry_by_FinalRaijin
Možná že tady je zdroj všech problémů se ženami, který mám. Kush, Himi, Crystal..Už vím..
"Víš, opustit svůj lid, svou vesnici, je stejné jako opustit své dítě. Tys neměla domov, tvůj lid nepatří k vesnici, měla bys sama nejlépe vědět, jaké to je. Jak krušný život čeká ty bez domova, krom toho, je to tak, jak říkal Tobiru, jak říkávám já, jsme rodina Shinobi! I když já žiju a ty ne, nikdy se ti nemohu vyrovnat, nemám na svého syna čas, jsou věci, které mu můžeš říct jen ty. Máš pravdu," odmlčel jsem se a hleděl jsem přímo do jejích očích. Stále, stále to tam bylo, ten pocit, jako když jsem ji potkal poprvé.
"Je to má chyba, omlouvám se, nebyl jsem dobrým manželem, ani otcem, ale rád zemřu pro svého syna, pro svou vesnici! "mé odhodlání neznalo mezí.
"Miluji tě, vždy budeš mít v mém srdci místo, ale je načase jít dál...Konečně se posunout."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Sat Aug 31, 2013 10:10 pm

Hmm..zajímavé. Pozoroval jsem je při rozhovoru a neřekl ani slovo. Taky nebylo proč. Přeci jen já jsem ten na vedlejší koleji. Zůstal jsem však ostražitý, protože naše technika by měla být pomalu ve finální verzi.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senshi Sat Aug 31, 2013 10:17 pm

Usmívala jsem se. Nevím proč, ale byla jsem šťastná.
"Assasine, to je první chvíle, kdy jsi mě udělal opravdu šťastnou. Jsi idiot!" zaječela jsem a pak otočila hlavou k Tobiru.
"Jsi můj syn, opravdu chceš, abych do tebe vložila svou důvěru? Jsi tak podobný svému otci, to jsem přesně chtěla, aby se nestalo, i když jsem v to podvědomě doufala. Dala jsem ti jméno po něm, doufala jsem, že tě mine prokletí klanu Kana a teď? Vidím, že tě opravdu minulo," už mě na tomto světě nic nedrželo. Osvítilo mě a mé tělo se začalo rozpadat na jednotlivé lístečky.
Hokageho kancelář - Stránka 2 Tumblr_mllshxvlxH1rckvmto1_500
"Ještě než se rozloučíme, dovol mi, abych ti řekla to, co jsem nestihla a neudělala, když jsem byla na živu. Nebuď pořád vybíravý, jsi hubený! Jez, abys byl silný. Myj se, buď v teple, doufám, že máš přátelé, nepotřebuješ jich moc, stačí pár. Já je nikdy neměla. Uč se a procvičuj si techniky, ať si silný, ale když ti to nejde, nebuď smutný, každý je na něco dobrý. A existují tři zákazy ninjů, které jsem nikdy nedodržovala, peníze, nepij alkohol do svých dvaceti!" zvýšila jsem hlas a zatvářila se přísně.
"A třetí zákaz jsou ženy, jsem žena, nevím o tom moc. Nezapleť se s nějakou špatnou, hlavně ne s takovou, která bude jako já. Buď věrný sám sobě, nikdy nesejdi z cesty, nedělej tolik chyb jako já, jako tvoje hloupá matka, miluji tě...Promiň, za všechno, co jsem ti provedla, za to, že jsi nemohl vyrůstat v Listové se svým otcem..Je mi to líto, nezapomeň, že tě miluji a budu vždy s tebou..I s tebou ty pitomče!" samozřejmě že jsem myslela Assasina.
Zavřela jsem oči a hleděla na tmavé nebe, edo tensei se uvolnilo a má duše byla volná.
Senshi
Senshi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 13
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Aug 31, 2013 10:35 pm

Tohle byla dojemná chvilka pro naši rodinu. Nenáviděná žena, matka. Je to hloupost? Ne, není!
"Mami," stál jsem tam a přijímal vše, co mi tato žena dala. Teď, kdy konečně otevřela oči.
"I když jsi drsná, nikdy nebudu jako ty, budu jíst, mám přátelé, i když jich moc není, určitě by se ti líbili," Shijin-sensei, Hikaru, Lucy, Raiki, Killunia
"Alkohol jsem ochutnal a už ho nikdy nebudu pít. A ženy? Co je to?" zasmál jsem se. Na to jsem až velký perverzák.
"Mám tě rád mami," vzhlédl jsem směrem k měsíci.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Aug 31, 2013 10:47 pm

Cesty Shinobi jsou nevyzpytatelné. Netušil jsem, co se stane, že se doopravdy uvolní, ani co v ní je. Byl jsem vážně špatný manžel. Ušklíbl jsem se a přešel k Tobirovi. Naše pečetící technika neměla smysl, když se dokázala sama odpoutat, to jsou tajemství a slabiny Edo tensei.
Položil jsem ruku na rameno svého syna.
"Takumi, z Tobira vyrostl pravý syn svého otce a své matky, jsem na něj pyšný."věřil jsem tomu, že to slyšela, i když tady nebyla.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senji Kamiuru Sat Aug 31, 2013 10:55 pm

Celé som to sledoval, ku koncu to už ani ako súboj nevyzeralo, skôr ako nejaké šialené rodinné stretnutie s kopou alkoholu. Smial som sa nad svojimi myšlienkami a ďalej som sledoval situáciu. Tak takto sa dá zrušiť Edo Tensei. Pomyslel som si. Dúfam, že nikdy neprivolajú mojich rodičov. To by ma asi porazilo, nie len preto, že to boli veľmi silný shinobi, no aj preto, lebo som sa s nimi nechcel stretnúť, bol by som ešte smutnejší a v živote by som sa s tym úplne nezmieril. To sa mi asi nepodarí, no na 90% to už hotové je. Asi by som mal isť trénovať. Povedal som si skôr sam pre seba, keďže nikto v mojej priamej blízkosti neboli. Nechcelo sa mi nikde ísť, tak som tu iba sedel a pod maskou priblblo čumel, keďže som bol zamyslený.
Senji Kamiuru
Senji Kamiuru

Počet příspěvků : 43
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Sun Sep 01, 2013 9:02 am

Když Assasin vystoupil, tak naše technika už dále neměla smysl. Poodstoupil jsem pár kroků dozadu a jen je sledoval. Takumi už byla pomalu pryč, tak jsem zvedl hlavu a sledoval, za jak dlouho povolí i ta bariéra nahoře.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Mon Sep 02, 2013 12:58 pm

Celou tu podívanou jsem sledovala z úkrytu. Nikdo si mě nevšiml, což bylo v tuto chvíli dobře. Celá ta dojemná rodinná chvíle byla tak přeslazená, až se mi z toho dělalo sladko v puse. Tobirovi jsem záviděla. Záviděla jsem mu, že má otce, který ho miluje. A je naživu. Matka teď sice zmizela, ale stejně. Viděli se spolu. Mí rodiče? Ti jsou tak bezvýznamní, že ani nemá cenu je oživovat skrz Edo Tensei. Navíc nepoznali pravdu o mně, o Killunim. Nejsem si jistá, zda by se jim to líbilo.
Zahnala jsem myšlenky na rodinu a rozhodla jsem se ze svého úkrytu odejít, když už bylo po všem. Dovolila jsem si přiblížit se k Hokagemu.
"Nerada teď ruším tu vaši chvilku, ale když už se nebojuje, mohla bych vám sdělit průběh té mise, na kterou jste mě za trest poslal s tím Hyuugou..." Svou levou ruku jsem raději schovala za záda, pod pláštěm pak nešlo vidět ani k lokti, takže nemohl poznat, že je ještě pořád přeměněná.
"Jak já miluji přerušování takových dojemných chvil!"
"To já taky..." přitakal spokojeně Killuni. "Mám rád boření takových okamžiků..." Slyšela jsem jeho smích. Brzy jsem se na něj přestala soustředit, pozornost se přesunula opět k lidem kolem.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kagayaki Rin Tue Sep 03, 2013 3:50 pm

Lepší výhled! Ona chtěla mít lepší výhled a proto se málem nechala zabít! 
Odevzdaně jsem povzdechla a ještě na chvíli jsem k sobě Atsuku přitiskla. Pak jsem zamířila k Hokagemu. Teď nebyla nejvhodnější chvíle na mou druhou otázku. Doposlouchala jsem si, co říkala Takumi, ale předstírala jsem, že tam nejsem. Tohle nebyla chvíle pro diváky. Možná i proto jsem tam stála jako socha a trochu jsem se zamračila na Killunii, když promluvila. Vzápětí jsem však trhla hlavou směrem k Hokagemu zvědavá, jak bude na přerušení takové chvíle reagovat. Sem tam jsem si také pohledem paranoidně hlídala Atsuku.
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Sep 03, 2013 4:27 pm

S Killunii přišlo něco, co jsem si v zápalu boje neuvědomil, moje zkrvavená rána. Zkroutil jsem obličej a bolestivě se usmál.
"Jasně, jděte do kanceláře, napřed," sklopil jsem hlavu a soustředil čakru. Tohle zranění nevyléčím, musím použít...Napřímil jsem se.
Orochimaru Ryuu no Kawarimi no jutsu "Blééaa!" Vysoukal jsem se ze své kůže, pokrytý slizem a bez zranění.
Hokageho kancelář - Stránka 2 2872121_o
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Sep 03, 2013 4:56 pm

Pomalu jsem si dosel k budove kancelare a nakonec sel do kanclu. A sedl jsem si ke stene na lavicku.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Tue Sep 03, 2013 5:31 pm

Ani jsem si nevšimla, že měl nějaké zranění, dokud jsem nespatřila jeho obličej. Nemohlo to být nic příjemného. Raději jsem jej tedy poslechla a vydala jsem se směrem do budovy. Když jsem se ještě otočila, stala jsem se svědkem něčeho, co jsem vůbec vidět nemusela. Potlačila jsem nutkání zvracet.
"Fůůůj... Tohle doufám nikdy umět nebudeme, že ne?"
"Ne, neboj," ujistil mě Killuni. "Draci kůži nesvlékají... A myslím, že na tohle bys taky potřebovala ovládat hadí techniky. Ty už máš dračí." Mentálně jsem si oddechla a vešla jsem do budovy. Vyšlápla jsem si hezky všechny schody, dalo mi to docela zabrat, a před kanceláří na mě čekalo další překvapení. Ten Hyuuga. Dala jsem ruce v bok a na mé tváři se objevil skeptický pohled.
"Neříkej mi, že jsi už v pořádku..."
Jestli ano, má překvapivě rychlou regeneraci... Já bych se takhle zničená zotavovala pár hodin, ne-li dní...
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Sep 03, 2013 6:01 pm

"No V Podstrate ano." Moje mysl byla. A telo to dozene. Akorat jsem vypustil ten detail ze jsem vzal roha z nemocnice. Nejhorsi zraneni byla zahojena. Zbytek se vstreba sam.
"A Ty mi nerikej ze jsi mela starost." Tak nejak jsem se uchichtl. Nejak jsem si nemyslel ze by se o me bala.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru