Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+42
Hideo Hatake
Katashi Aokawa
Hiroyuki Tooya
Sajin Yatoshi
Kigiro
Ken Hiashi
Uchiha Benjiro
Reina Kana
Shinobi
Senju Maro
Faito Dansaku
Hiashi Hyuuga
Niboru no Kentaro
Sasuke Sarutobi
Kyuchi Uchiha
Yuu
Hebi
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Hirin
Katashi Souta
Hyūga Fū
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Saya Uchiha
Sarutobi Sen
Yume Sarutobi
Rokuro
Hana Ichiro
Ken Uchiha
Hikaru Hyuuga
Senji Kamiuru
Seito Senju
Raiki Senju
Tobiru Senju
Assasin Senju
Killunia
Senshi
Atsuka
Kagayaki Rin
46 posters

Strana 40 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 40 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kagayaki Rin Sat Aug 31, 2013 9:50 am

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 40 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 40 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 40 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hyūga Fū Thu Aug 14, 2014 9:27 am

Všetko to ubehlo tak rýchle, ani som sa nestačila diviť, keď žena, ktorá sa mi predstavila ako Yaeko, čo je mimochodom veľmi pekné meno, začala odrazu rozprávať s tým Mizukagem, ktorý mi pripadal v istom ohľade ako veľmi divný človek, ktorý vie byť snáď drzejší ako ja, a to už je čo povedať. Nijako som to ale nekomentovala, pretože ak by som to urobila, najskôr by som dostala jednu po papuli. A o moje krásne biele zúbky som veruže prísť nechcela.
Nenápadne som si odkašľala a tvárila sa, že tu nie som. Bolo by super, keby som mala tú moc splývať so stenou a pohybovať sa v nej. Hííííí, to by som mohla aj špehovať senseia, kto vie, čo v tej kancelárii robí!
Kisuke dorazil. Meškal. Ale to teraz ani nebolo podstatné. Yaeko to chcela vyriešiť niekde v súkromí, v tomto som mala ale rovnaký názor ako Kisuke. Stačilo odbehnúť len pár metrov ďalej.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 40 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Thu Aug 14, 2014 12:05 pm

Ve skutečnosti se tu za stolem střídali minimálně čtyři lidé, pokud jsem měla správné informace. Hokage-sama a jeho bratr byli první, ale když oba byli na důležitých misích, zastupoval je Kentaro-sama, který si ale s administrací nevěděl moc rady a tak mě přijal jako asistentku. Pak se na takové dva nebo tři dny vrátil Hokage-sama, ale jelikož musel zase odejít, přišla na řadu v zastupování má maličkost a tentokrát jsem to měla na starosti celé. Kdyby tohle Mizukage-sama věděl, asi by rychle zrušil všechny smlouvy s Konohou, napochodoval sem se svým vojskem a nebo by s námi alespoň nechtěl nic mít. Tohle bylo opravdu příliš. A musela jsem přiznat, že i kdybych mu chtěla odpovědět, nemohla bych. O Crystal-san jsem nic nevěděla. Nikdy předtím jsem ani neslyšela její jméno, což jen dokazovalo, jak skvělé to bude, až se Hokage-sama ujme svého postu.
"Nashledanou, Mizukage-sama," zvolila jsem jednoduché rozloučení, mírný úklon a jemný úsměv.
Věřila jsem, že toto ho nemá čím urazit.

Pak jsem se definitivně otočila k těm třem.
"Nuže, pojďme," dodala jsem vesele.
Cítila jsem se dobře, že už to tu opouštíme. Bylo to lepší než se bát o každé slovo. Navíc jsem potřebné papíry měla s sebou. Chtěla jsem je vzít rovnou k bráně, kde jim vše vysvětlím. Samozřejmě ne přímo na veřejnosti, ale daleko od této budovy. V duchu jsem zatleskala Kisukemu, protože svým slušným vychováním a omluvou zřejmě zachránil situaci.

//Přesun
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 40 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Aug 14, 2014 12:18 pm

Faito

Na Kisukeho omluvu jsem jen lehce kývnul, a když odcházeli, už jsem si rovnal v hlavě myšlenky k Hokagemu.
"Nashledanou..." řekl jsem skoro nepřítomně. Pořád jsem nemohl přestat myslet na onu ženu, která mi s brekem vyčítala smrt jejího syna a manžela. Nemuselo se to stát, kdyby...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 40 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Thu Aug 14, 2014 1:44 pm

Ako som tam sedel prihovoril sa ku mne Mizukage a v tom prišla aj Fu. Vyskočil som na nohy, keď som si všimol klobúka a prehovoril som "Dobrý deň, Mizukage sama." Pozdravil som. Než som ale stihol odpovedať na jeho otázku objavila sa tam aj Yaeko. Potom sa opýtal tú otázku ešte raz aj jej a v tom tam potom prišiel dokonca aj Kisuke. Nehovoril som nič, len som sa pobral za nimi, keďže sa išlo niekam do súkromia. "Dovi..." Prehovoril som nakoniec.
(presun)
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 40 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hyūga Fū Thu Aug 14, 2014 4:23 pm

Letmo som pokrčila ramenami a bez slova za Yaeko vykročila, pričom som venovala Mizukagemu krátky pohľad. Vážne bol zvláštny. (presun)
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 40 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Aug 14, 2014 6:21 pm

Přikývl jsem na Yaeko a vydal se za nimi. (přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 40 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Raiki Senju Sat Aug 16, 2014 12:56 pm

Přišel jsem před dveře kanceláře celý unavený. Kolísal jsem se na lavičku a sedl si. Protáhl jsem se a zhluboka zívl. Vůbec jsem netušil, co se poslední půlrok stalo. Spal jsem? Nebo jsem někde byl. Můj mozek ještě nepracoval na 100%, takže jsem si zatím vzpomenout nemohl.
První věc, která mě po "probuzení" napadla, bylo zajít za strejdou-senseiem a zeptat se ho.
Po krátkém odpočinku na lavičce se zvednu a zaklepu na dveře. Čekám na výzvu k vstupu.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 40 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Aug 16, 2014 6:08 pm

Faito

"Co kdyby ses zařadil do fronty?" zeptal jsem se toho mladíka, co si tam nakráčel, a nepřestával ho probodávat pohledem.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 40 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Raiki Senju Sat Aug 16, 2014 6:33 pm

Prudce jsem se otočil za hlasem, co na mne promluvil. Vůbec jsem si ho tu nevšiml. Chvíli se na něj zmateně dívám a když se vzpamatuji, pravím:
"Gomenasai. Vůbec jsem si vás nevšiml." omluvím se, rychle se omluvně párkrát pokloním a popojdu trochu stranou.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 40 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Aug 16, 2014 6:37 pm

Faito

Neříkal jsem nic. Kdybych řekl, že se nic neděje, lhal bych. Na druhou stranu jsem ho nechtěl stresovat nějakým domlouváním.
Znovu jsem si tedy založil ruce na prsou a čekal, až se hokage uráčí otevřít dveře.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 40 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun Aug 17, 2014 8:09 am

Konečně jsem dorazila na toto místo, byla jsem zvědavá zda Assassin-sama zase tvrdě pracuje někde jinde nebo si dává šlofíka, ale nejspíš to první vzhledem k tomu, že se tu začala tvořit fronta. Doufala jsem, že přijdu brzy na řadu abych mu ukázala mé nové schopnosti. Nemohla jsem si však nevšimnout jednoho člověka. " Mizukage-sama? " Řekla jsem překvapeně. Kágové jen zřídka opouštějí vesnici aby řešili velmi závažné problémy. Nejspíš se něco muselo stát když jsem trénovala sennin mod v Ryuchido. Přišla jsem blíže k mizukagemu, avšak i jsem se zařadila do fronty aby si nemyslel, že neznám své místo.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 40 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Aug 17, 2014 8:35 am

Faito

Hmm, zajímavé, tak nejsem neviditelný. Lehce jsem kývl hlavou na jouninku, která sem přišla. Vypadala dost udiveně. Já nevím, posílat posly, když je tu riziko vyvolání války, mi přišlo trochu...nezodpovědné.

EDIT: Po chvíli ke mně přiběhl shinobi, že si mě kdosi žádá u brány. No, Assasin to má ještě asi na dlouho, takže jsem se sebral a šel jsem za tím podivným žadatelem.
//přesun

EDIT č2: Po několika minutách jsem se vrátil zpět do kanceláře. Vypadal jsem...prostě jinak. Už jsem nebyl tak nas... vypadalo to spíš, že přemýšlím. Že se u brány stalo něco velice vážného.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 40 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon Aug 18, 2014 8:18 pm

S informacemi, které jsem Hokagemu-sama poskytl, bylo potřeba něco dělat, ale k tomuto jsem zde již nebyl potřeba. Musel jsem však počkat na Hokageho-sama reakci. Musel jsem tak činit alespoň do doby, kdy se v kanceláři neobjevili další dva anbu. Tentokrát nešli za Hokagem, nýbrž za mnou. Tak jak služba mravenců mraveništi nemá konce, tak i má služba vesnici nedojde konce do doby, kdy budu ještě živ. "Omluvte mne prosím -sama." Yaeko odešla již před delší dobou a před dveřmi kanceláře to nepochybně žilo. Nebyl jsem sice senzibil, ale také jsem nebyl hlupák. Strávil jsem zde hodně času. Hokage-sama nejspíš zvažoval nejlepší možnost, jak se se Sabisu vypořádat. Dva anbu mi do rukou předali obálku, a jakmile jsem ji otevřel a přečetl pouze úvodní informace, schoval jsem ji zpátky. 
Hokageho kancelář - Stránka 40 Afc01f9b7a18
"Hokage-sama... Sora no Sen byl lokalizován. Vedení anbu chce, abych se vydal s nim změřit své síly ve jménu vesnice." Byla to neodkladná záležitost, což Hoakge jistě chápal. Někdo jako Sora no Sen nesetrvává na jednom místě pár dní. Je neustále v pohybu. Pravděpodobně, když na místo dorazím, již tam nebude, a proto budu nucen jej stopovat. Stopování jakožto člen anbu jsem uměl na výbornou, ale i přesto o sebe smýšlím jakožto o pouhém shinobi, který je schopen upadnout na každém rohu. Hledání Sora no Sena zcela určitě nebude záležitost pár dní. Mírně jsem se uklonil před Hokagem na znak, že odcházím, a pak jsem zmizel v oblaku kouřové bomby. Nikdy nebylo naléhavější takto odejít bez lepšího rozloučení z kanceláře. Doufám však, že to Hokage-sama pochopí. Oba sloužíme vesnici, přesněji lidem, kteří žijí v ní.

Přesun 
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 40 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 1:31 pm

Během několika minut se toho stalo tolik, že jsem to všechno absorboval a horečně o tom přemýšlel. Kývl jsem na znamení souhlasu Benjirovi, věřil jsem v jeho sílu.
Yaeko odešla a vypadalo to, že mě čeká další a další práce. Musel jsem zařídit určitou politickou věc v hlavním městě Ohnivé země. Bylo to neodkladné...Vzal jsem si do ruky deník, který popsala Yaeko a začal si jej prohlížet. Překvapilo mě hodně věcí, no, hodlal jsem se jimi zabývat jindy.
Pohlédl jsem na dveře.
"Další!"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 40 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Aug 21, 2014 1:40 pm

Faito

Konečně Hokage dohovořil a vyzval dalšího. Nasadil jsem si tedy ten nepraktický klobouk kageho a vešel jsem dovnitř.
"Nanadaime Hokage Senju Assasin... Přes půl roku jsem ve své funkci, třikrát jsem navštívil tuhle vesnici, leč přesto te´d se poprvé vidíme tváří v tvář. A ne ve zrovna přívětivých podmínkách..." řekl jsem. Upřímně, nesnášel jsem ho. Za to vše, co provedl a provádí, měl jsem za to, že svou lhostejností už zabil mnohem víc lidí, než já za celou svou nukeninskou kariéru...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 40 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 1:54 pm

Dveře se otevřely a vstoupil někdo nečekaný.
"Mizukage Faito Dansaku?" pozvedl jsem překvapeně obočí a vstal, čistě ze slušnosti. V mé životní ideologii jsem se držel toho, že každý si zaslouží další šanci na nový život, ale to neznamenalo, že jsem každému okamžitě důvěřoval. Právě naopak, byl jsem ještě víc podezřívavý. 
"Jako Hokage se mohu vždy spolehnout na své shinobi, že dokáží ochránit vesnici v mé nepřítomnosti.." řekl jsem.
"Čemu vděčím za Vaši návštěvu?" dodal jsem stroze a ukázal na židli přede mnou a sám jsem se postavil.

-------

https://nsgo.forumczech.com/viewtopic.forum?t=893
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 40 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 40 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru