Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště 3

+32
Sarada
Soshi
Yuki Ōkami
Akemi Kagayaki
Rokuro
Rino Hatake
Yuri Sarutobi
Yaeko Uzumaki
Uzumaki Shinji
Sakura Haruno
Hyuuga Mikomi
Katashi Aokawa
Hiashi Hyuuga
Yuu
Lucy Shiro
Itama Senju
Saya Uchiha
Hana Ichiro
Shiranui Heiwa
Tobiru Senju
Orochimaru
Killunia
Raiki Senju
Ken Uchiha
Ryuuk
Senju Maro
Seito Senju
Hikaru Hyuuga
Hyūga Fū
Katashi Souta
Kyuchi Uchiha
Assasin Senju
36 posters

Strana 15 z 30 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Next

Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :

Cvičiště 3 - Stránka 15 00ae12567a64253463o2
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Oct 07, 2013 4:10 pm

I napriek tomu, že som sa dozvedela, čo vlastne za podstatu ovláda a akú techniku na mňa použil, som nedokázala uhádnuť, z ktorého klanu pochádza. Nevedela som, že práve túto techniku sa Uchihovia učia od mála, neovládam predsa dopodrobna charakteristiku toho klanu. Jediné, čo som o ňom vedela, bolo to, že ich Kekkei Genkai je Sharingan.
Ďalej som už neútočila, len som ho pozorovala a čakala, čo urobí on. Neukážem mu teraz predsa všetko, čo ovládam nie?
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Rokuro Mon Oct 07, 2013 4:28 pm

*Som na rade.
Pomyslel som si a navonok mohla vidieť len menší úškrn. Poskladal som ďalšie pečate a chcel som odskúšať jej rýchlosť.
"Chidori:Senbon."
Povedal som a v ruke sa mi objavilo chidori. Potom som prešiel ním popred mňa a z neho vyletelo niekoľko desiatok ak nie stoviek senbonov, ktoré leteli dosť rýchlo, keď že boli z raitonu. Nevedel som, aké ma schopnosti, ale tie jej papieriky mi naznačovali, že sa od nich mám radšej držať ďalej.
Cvičiště 3 - Stránka 15 Chidori-senbon
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Oct 07, 2013 5:02 pm

Cvičiště 3 - Stránka 15 Tumblrunu
Žeby to bol Uchiha? Až keď na mňa poslal tie chidori senbony mi doplo, že pravdepobone pochádza z toho klanu. Nevidela som teda človeka, teda okrem Uchihov a tých, ktorí mali implantovaní sharingan, ktorý by Chidori a jej odvodené techniky používal.
Na nič som nečakala. Papier sa začal sústreďovať na mojom chrbte, kde sa vlastne vytvorili krídla a prudko som vyletela do vzduchu. Pred jedným senbonom som ale akosi nedokázala utiecť a keď sa zdalo, že sa mi zaryje do ruky, tá sa rozpadla a senbon len tak presvišťal tesne okolo môjho boku a zapichol sa do kmeňa stromu. Hmm, sotva sme začali a už použil techniku ranku A? Pokiaľ dobre viem, A-rankové techniky zvyknú žrať dosť chakry. Je to len jej zbytočné mrhanie, ale to je jeho problém. Papieriky vyleteli proti nemu, medzi nimi boli zamiešané i výbušné lístky, ktoré tesne pri ňom vybuchli.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Rokuro Mon Oct 07, 2013 5:15 pm

Doslova vzlietla, trošku am to prekvapilo. Hneď ako na mňa vyleteli papieriky. Poskladal som pečate so slovami.
"Katon: Goukakyuu no Jutsu"
Pri čom som znovu všetky jej papieriky smerujúce na mňa spálil. Už nemalo cenu sa o niečo pokúšať bez sharinganu.
*Sharingan
Pomyslel som si a v očiach sa mi objavil sharingan tretieho stupňa. Mal som v pláne ju nejako skúsiť zasiahnúť, ale takmer všetky moje techniky boli neprimerané k tomuto boju. Sharinganom som sa jej pozrel do očí.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Oct 07, 2013 5:36 pm

Poskladala som pečate a vyslovila názov techniky. Suiton: Haran Banshō! Privolala som tak vodu, ktorá ako by padla rovno z neba, čo vlastne bola aj pravda. Voda sa k nemu začala valiť, avšak primárnym účelom bolo namočiť papier, ktorý bol vodeodolný, jednoducho nepremokol, a učiniť ho tak odolným voči ohnivým technikám. Samozrejme som to odkopírovala od Konan, ako inak.
Proti Rokurovi sa rázom zdvihla vlna papiera, obaleného vrstvou vody, ktorá ho pred ohňom chránila, a snažila sa ho zavaliť. Nemala som tak kedy pozrieť sa priamo do Rokurových očí.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Rokuro Mon Oct 07, 2013 6:43 pm

Teraz som bol dosť v nevýhode, samozrejme som mal tri S-rankové jutsu, ktoré by to vyriešili. Okamžite ako sa zdvihla obrovská vlna lístkov, vzhliadol som hore k vlne a nič nerobil. Vlna ma na prvý pohľad zavalila. To sa však nestalo tesne pred tým som aktivoval Susano'o, preto som na sebe ani nemal škrabanec i keď som vedel, že to bolo naozaj zbytočné. Z pod tej vlny som sa vyhrabal bez problémov behom sekundy, ako moja prvá forma Susano'o rukou lístky z popred seba zmietla. Z očí mi šla zasa krv, uvedomoval som si, že by som Susano'o nemal používať a to nikdy, ale teraz to inak nešlo, okamžite ako som sa dostal ďalej od lístkov sa Susano'o deaktivoval, ja som pociťoval dosť veľkú bolesť v celom tele.
"Asi som ťa podcenil."
Povedal som úctivejšie k nej, bola dosť silná, aby ma donútila aktivovať Susano'o, ja som však nechcel pokračovať, hlavne kvôli mojim očiam.
"Myslím, že na tréning si videla toho až moc. Vieš toho určite dosť o Uchihov a určite vieš, že užívaním týchto techník prichádzame o zrak. Preto by nebolo rozumné pokračovať. "
Začal som si utierať krv z pod očí.
"Tak vyhrala si. Čo takto menšie pozvanie na ramen alebo pohárik? "
Dodal som s úsmevom. Rád by som sa s ňou zoznámil ani som nevedel kto to presne je.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hana Ichiro Wed Oct 09, 2013 5:16 pm

Prekvapilo ma, že sa spod kopy papierov vyhrabal s pomocou Susanaa. Nemyslela som si, že oplýva Mangekyo Sharinganom. A už vôbec nie, že tak perfektnú techniku použije proti môjmu z môjho hľadiska primitívnemu útoku. Použiť Susanoo proti tomuto útoku, a najmä keď nemáš Eternal Mangekyo Sharingan? Nadvihla som obočie, pristála na zemi a nechala zvyšný papier i s krídlami zmiznúť. Pohľad som uprela na krvavý pramienok tečúci z jeho oka. Zbytočné mrhanie. Áno, veľmi dobre som vedela, že kvôli Mangekyo Shariganu užívateľ skôr či neskôr oslepne. Záleží to od toho, ako často ho využíva. Myslím, že by si sa z toho vymotal i bez pomoci tej techniky. Povzdychla som si a oprášila si tričko. Uhm, dobre. Prikývla som po chvíli a ľahostajne pokrčila ramenami.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Rokuro Wed Oct 09, 2013 5:30 pm

"Eh, proste si ma dostala, nič lepšie som nemal k dispozícií."
Povedal som, nevedel som, že v tej vlne nie sú žiadne výbušné lístky. Raiton by s tým nič neurobil, katon taktiež nie. Takže som mohol použiť len prvú formu Susano'o v  podstate sa mi nič nestalo, len prvý stupeň a bol len chvíľku aktivovaný. No bola pravda, že to bolo zbytočné mrhanie.
Plášť som si oprášil a narovnal.
"Stihla si sa s niekym novým zoznámiť v Konohe?"
Opýtal som sa Hany a zároveň som prišiel k nej. Tak teda som to namieril niekam, kde by sa dalo najesť.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Oct 10, 2013 2:57 pm

Hmm...Myslím si, že by sa dal nájsť aj iný a lepší spôsob úniku. Pokrčila som ramenami a pohľad zabodla niekam inam. Ruky som strčila do vreciek, bola som tak trochu rada, že ma do toho baru či čo to je pozval, páč mi začala byť zima. Éch, jop, so Seitom Senju. Prehlásila som a pomalými krokmi sa vybrala za ním. (presun)
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Thu Oct 10, 2013 3:30 pm

Zatímco si hokage dělal svoje věci tak já jsem pokračovala v tréninku. Neru nebavilo se pořád jen dívat, a proto raději odešla do svého světa. Nebránila jsem ji a chtěla jsem aby se radši někde bavila. Já jsem musela trénovat abych se mohla zlepšit a dokázat, že i holka bez unikátních schopností něco dokáže. Nemám žádné hijutsu ani kekkei genkai, dokonce nejsem ani z nějaké významné rodiny. Všechno jsem si musela od počátku vydřít a na tom si stojím. Byla jsem ráda, že si mě někdo takového postavení vůbec všimnul, a ještě k tomu mi dává soukromé lekce jeho vlastních dovedností. Nechtěla jsem zklamat jeho očekávání a tak jsem trénovala do vyčerpání. Když mi došla chakra tak to na mě bylo dost vidět, a proto jsem se rozhodla si odpočinout a prospat se. Další dny jsem trénovala taktéž jako divá a zabranná do tréninku. Nevím proč, ale získávání užitečných znalostí a dovedností mě bavilo. Dokonce i hady, kteří věčně někomu škodí a často i někoho svým jedem zabijí nebo sežerou se mi začali líbit. Proto spolupráce s nimi se zdála lepší a cítila jsem, že čím víc s nimi trávím čas tím lépe jim rozumím. Momentálně jsem si nevšímala lidí okolo, protože jsem se soustředila jen na trénink, který už dospěl celkem do pozoruhodného stádia. Už jsem hady dokázala vyvolat a vystřelit mnohem rychleji, i výdrž se zlepšila, ale stále to nebylo ono. Stále jsem potřebovala cvičit, ale věřím, že se mi to brzy podaří plně ovládnout a pokud ne, tak v životě to budu moct vyzkoušet na vlastní kůži, a proto jsem pokračovala ve svém tréninku dál. Po pár dnech se tu začalo shromažďovat nějak moc lidí, ale jak jsem si říkala nebudu se jim plést do cesty pokud mě něčím nezasáhnou.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun Oct 13, 2013 5:39 pm

Trénovala jsem pomalu do zblbnutí. Pořád jen to samé dokola dokud jsem se pořádně nezlepšila. Naštěstí poslední den se mi podařilo synchronizovat hady a použít techniku tak jak má skutečně vypadat. " Konečně se mi to podařilo, vydíte Hokage-sama? " Radostně jsem vyskakovala do vzduchu s nadšením a úsměvem ve tváři. Konečně se mi to podařilo a já se pohnula zase o krok dál v mé kariéře. " Hokage-sama. Co se bude dít teď když se mi podařilo zvládnout tuto techniku? " Zeptala jsem se se zájmem a leskem v očích.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Oct 13, 2013 6:43 pm

Rozhodl jsem se po týdnu přijít zpět k Shiranui. Vypadalo to, že už ji to konečně půjde. Bylo skvělé, že pořád neúnavně pokračovala v tréninku.
"Skvělé, teď se musíš naučit složitější verzi," řekl jsem a poskládal pečetě, namířil ruku do vzduchu.
"Senei tajashu!" tentokrát nebylo hadů pět, ale rovnou dvacet pět. "Je to technika B - ranku."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun Oct 13, 2013 8:23 pm

Podívala jsem se na něj a pověděla mu " Složitější? To bude zase pech na celý týdny. Ale bez práce nejsou koláče. Když už jsme u toho nemáte nějaké? " Ani jsem nedopověděla a použil tu techniku, která byla obrovská. Tolik hadů, já uměla jen dva a on mě chce naučit vyvovat dvacet pět hadů. Tak tohle bude záhul. Udiveně jsem se na to dívala a pak doplnila " Tak to je monstrózní technika. Já umím vyvolat jen 2. Tentokrát bych řekla že se budu zlepšovat spíš co se týče počtu. Umíte používat Senjutsu? Slyšela jsem, že nejen žáby, ale i hadi ho mají. Je to pravda? " Zeptám se zvědavě.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Oct 14, 2013 8:20 pm

Beze slov jsem vylovil ze své kapsičky rezervní zásoby sušenek. Podal jsem je Shiranui.
"Doufám, že budou chutnat,"zakřenil jsem se. "Senjutsu? Ne, to neumím, nikdy jsem nenašel jeskyni Ryuchidou. Zvířecí senjutsu se dá naučit na třech místech, v již zmiňované jeskyni Ryuchidou, na Myoboku - zan a v lese Shikkotsurin," a také Hashiramovo-sama mokuton senjutsu. odpověděl jsem na její otázku.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Oct 14, 2013 8:28 pm

Popadla jsem sušenky a nějaké jsem si dala a hodila pytlíček se sušenkami zpět hokagemu. " No tak na hoře Myoboku jsou žábi, v jeskyni Ryuchidou zase hadi a v lese slimáci. Nejlepší a nejrozumější by bylo najít jeskyni Ryuchidou kde žijí hadi. Ale určitě to nebude snadné ji nalézt. Ale mohla by mi pomoc posunout se nad své limity co se týče spolupráce s hady. Co si o tom myslíte? " Zatímco jsem povídala, jsem si jen tak do vzduchu zkoušela tu techniku a pomalu mi narůstal počet hadů.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Oct 14, 2013 8:36 pm

"Já ti nevím, pokoušel jsem se ji najít jeden čas, ale nenašel ji. Navíc tě můžou sežrat hadi nebo potkat hněv Hakuja sennina. Navíc, pokud nemáš dostatečně silné tělo, nedostaneš se dále a na Senjutsu potřebuješ mít enormní zásoby čakry, protože s ní vyvažuješ přírodní čakru, kterou vstřebáváš, ne každý dokáže zvládnout tak náročný trénink." uschoval jsem pytlíček se sušenkami.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Oct 14, 2013 8:41 pm

" Možná to bude znít sobecky. Ale já věřím, že bych to dokázala. Pokud ne aspoň bych ho pěkně nakopala " Trochu jsem se nad tím zasmála, protože to znělo absurdně. " Ale dělám si srandu, ale ženy se podceňují jenom proto, že jsou ženy. Každá žena vypadá křehce, ale každý se bojí se s nějakou střetnout. Když budu pořádně trénovat jsem si jistá že mé tělo bude odolnější a zásoba chakry naroste. Pokud by jste souhlasil tak bych se jednou mohla vydat na cestu za jeskyní Ryuchidou. Teď však potřebuji váš trénink, který mě zocelí. " Řekl jsem s respektem a věnovala se dál tréninku a čekala na odpověď.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Oct 14, 2013 8:48 pm

"Když má člověk velkou dávku sebevědomí, nemůže vidět své chyby a v boji podceňuje svého nepřítele, což se mu pokaždé vymstí a prohraje. Tělo odolnější být může, ale se zásobou čakry se člověk rodí." zatvářil jsem se smutně. "Navíc nesouhlasím s tím, že každá žena vypadá křehce, ani ve snu by mě nenapadlo ženu podceňovat," vzpomněl jsem si na Tsunade-sama. "Každopádně ti pomůžu," zaměřil jsem svůj pohled na její trénink.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Oct 14, 2013 8:54 pm

" Dobře, dobře, rozumím. Přílišné sebevědomí škodí, tak já se tedy budu krotit no. A děkuji, že mi pomáháte sensei. " Poprvé jsem nazvala hokageho senseiem. Nevím zdali to je oficiální, ale s hady mě učí on tak proč mu neříkat sensei. Pokračovala jsem dál s tímto tréninkem a snažila se krůček po krůčku zlepšovat. Tohle však vypadalo, že to potrvá mnohem déle než obvykle, a proto jsem neztrácela čas a trénovala.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Oct 14, 2013 10:03 pm

Chvíli jsem na ni zíral, bylo to zvláštní, že mi řekla Sensei. Navíc se mi tak trochu i zastesklo po svých starých roztomilých studentech.
"Není zač Shiranui," mile jsem se usmál. "Já musím jít, tak hodně štěstí!" zamával jsem ji a zmizel.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun Oct 20, 2013 8:28 pm

Už to je pěkných pár dní co jsem začala trénovat tu pokročilou techniku B ranku s hady. Dny byly vyčerpávající a nynější počasí tomu moc nepomáhalo. Z nějakého důvodu začaly být dny chladnější, a proto jsem si jednoho dne skočila domů pro bundu abych nenastydla. Nezapoměla jsem na pravidelné rozcvičky a stravování abych nepřišla o formu. Každým dnem jsem se zlepšovala a dokonce po troškách se více zbližovala s mými hadími partnery. Bylo to trochu zvláštní, každý by chtěl radši něco roztomilejšího což se k ženám hodí. Já chtěla někoho kdo by mi byl skvělým parťákem pro všechny situace a dostal se k dekoliv. Had sice nemá ruce, ale je rychlý a mrštný. Navíc se dostane do malých míst. Počet hadů se znásoboval každý den. Čtvrtý den jsem už uměla vyvolat patnáct hadů což mě celkem překvapilo. Poslední den jsem však konečně dokázala vyvolat plný počet hadů, který určil sensei. Byla jsem však vyčerpaná po těch dnech, ale i tak jsem se podívala kolem sebe zdali už sensei dorazil zpět.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Oct 21, 2013 8:24 pm

Uběhl týden od doby, kdy jsem Shiranui naučil něco nového. Možná přišlo na to, aby se naučila další techniku..Techniku, která je složitá a vyžaduje modifikaci těla.
Našel jsem svou studentku, unavenou. V ruce jsem držel podivnou krabičku. Pousmál jsem se. "Dobrý večer."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Oct 21, 2013 8:32 pm

Seděla jsem ještě trochu unavená, ale po tom leháru a čekání na hokageho jsem se dala už z většiny do pořádku. Když jsem uslyšela senseie tak jsem se kolem sebe poohlédla a uviděla ho. Taktéž jsem mu odpověděla. " Dobrý den taky přeju " Nejspíš bylo slušností se postavit a tak jsem i učinila. Zaujala mě podivná krabička svírajíc hokageho ruce. " Co to je za krabičku? " Zeptala jsem se zvídavě. Že by sušenky? Docela bych si i dala nějakou sušenku s mlékem.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Oct 21, 2013 8:46 pm

Takže už se dala do pořádku. To je fajn. Usmál jsem se, když se zeptala na krabičku. "Ne, je to součást další techniky. Naučím tě další techniku, která je dost náročná, jen nevím, jestli chceš podstoupit takovou techniku. Pokud ne, tak tě naučím něco jiného..No, abys věděla, o co jde.." Natáhl jsem krk, který se neustále prodlužoval, měl jsem metr dlouhý krk. "Takhle můžeš libovolně natahovat své tělo, jmenuje se to Nan no Kaizou."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Oct 21, 2013 8:50 pm

Dívala jsem se na čím dál víc jeho prodlužující se krk. Bylo to fascinující jak dokáže pouhá technika změnit DNA člověka a měnit lidskou stavbu. " Sugoi. To chci, to chci. Má to spousty výhod. I když mám obavy aby mě někdo nepovažoval za hydru a neusekl mi krk. Mě nová hlava nenaroste. " Nakonec mi to nedalo a musela jsem se zasmát. " Ale co, beru to. Určitě se to bude hodit a vypadá to velmi zajímavě. Hodí se i do výškových prostor. " Usmála jsem se a čekala až mi vše vysvětlí.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 15 z 30 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru