Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NÁMĚSTÍ A ULICE

+32
Crystal Takaishi
Akasuna no Ruki
Shinobi
Nizashi Shiroi
Shiro Ochita
Killunia
Akemi Kagayaki
Kuroashi Sanji
Haru Iburi
Takeshi Kenpachi
Kirin Yakushi
Reina Kana
Rei Casius
Kaiji
Tobei Miyoshi
Katashi Aokawa
Natao Hyuurai
Dino
Fili RyoGui
Yorimi Sonoe
Ken Hiashi
Kisuke Uchiha
Aloi Senfai
Yasuhiko Nishiwaki
Masao
Kohaku Michiyo
Seishin Yuna
Taiki Nobu
Sato Keiko
Atsuka
Nukenin
Kagayaki Rin
36 posters

Strana 7 z 16 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Thu Jul 18, 2013 10:37 am

First topic message reminder :

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 1z35aiu
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun May 11, 2014 12:32 pm

Dorazili jsme do centra a já konečně zvolnila. Už jsem v tom podniku nebyla léta, takže jsem hlavně doufala, že bude mít otevřeno. Kdysi jsem tam ale plnila misi, ještě jako Chuunin nebo spíš asistentka Raikageho. Musela jsem donést Reině do Everestovy kanceláře červené víno. A teď je to moje kancelář.
Ale víno mi nikdo nenosí.
Té myšlence jsem se musela v duchu smát. Jinak jsem mlčela, jen jsem občas po očku mrkla po Kenovi, jestli nepřeruší tíživé ticho.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun May 11, 2014 12:39 pm

Ako tak som šiel vedľa Rin, bolo tu ticho, ale ja som ho ihneď prerušil.
"Rin? Bojím sa o zabezpečenie dediny."
Naznačil som a po chvíľke som začal pokračovať,
"Napadla ma nejaká ženská na cvičisku a dala mi nejaký jed. Potom však odišla a pichla mi protijed. Nevedel som čo tu robila, ale rozprávala že na tvoj rozkaz jej zabili rodinu... Neverím tomu, pokiaľ to bolo nevyhnutné, ale to hlavné je, že sa tu dostala a nikto o tom nevedel a tiež nemôžem zabudnúť, že chcela aby som jej dal informácie o tebe."
Spomenul som jej to, ako by nič a pokračoval v ceste. Pozoroval som ju a očakával jej reakciu.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun May 11, 2014 12:51 pm

Když začal mluvit, hrklo ve mě, ale ještě jsem to zvládala. Zatím. Čím víc mluvit, tím víc mě polévalo horko a cítila jsem, jak mi prudce buší srdce. Je to tady.
Zrada od kamarádky... to potěší, že?
Prudce jsem se zarazila.
"Proč myslíš, že jsi Jounin?" přešla jsem k jinému tématu.
Jouninem se člověk stává po absolvování S-rankové mise. On žádnou neměl. Tedy pokud to nebyla ona. Hleděla jsem do prázdna před sebe a snažila jsem nedat na sobě znát rozporuplné vnitřní rozpoložení.
"Jediná S-ranková mise v této době by znamenala poslat tě do centra zničené Suny. Jenže tyhle mise se plní samostatně. Kdyby tam byl někdo z těch, kteří zabili tisíce dobrých ninjů snad jedinou technikou..."
Nejspíš jsem se snažila se ospravedlnit. Neotočila jsem se k němu.
"Vystavit tě jen zdánlivému nebezpečí byla volba, za kterou bych se jako Kage měla stydět, ale kdybych před ní stála znovu, nerozhodla bych se jinak."
Zhluboka jsem se nadechla. Na jednu stranu mi to bylo skutečně líto. Na druhou jsem ho skutečně nechtěla ohrozit. Samotného. Bez posudku o jeho schopnostech ve vypjatých situacích.
"Omlouvám se."
Poslední slova už z mých úst vyšla prakticky bez emocí.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun May 11, 2014 1:08 pm

Teraz, keď som sa dozvedel tú pravdu, nezastavoval som sa v chôdzi, len som svoj pohľad zameral na cestu. Srdce mi bilo o niečo rýchlejšie a tlak vo mne mierne stúpol.
"Hovorila si, že sme priatelia."
Zopakoval som, nuž tuho som rozmýšľal nad tým čo urobila. Ako by som možno rozhodol ja. Mohol som to brať ako známku, že mi neverila, ale akú mala možnosť? Poslať ma proti niekomu, kto zmietol sám Sunu. Ani ja som si natoľko neveril, že by som ho dokázal sám zložiť.
"A tá ANBU bola tá ženská z nemocnice s tou popáleninou, ktorú som jej urobil však? Hneď mi nedávalo zmysel, prečo odolávala môjmu sexy šarmu."
Usmial som sa. Nejako som si to v svojej hlave zrovnal, nechcel som robiť drámu, naviac som bol stále optimista. Trošku málinko si to Rin pokašľala u mňa, ale na druhú stranu som ju chápal, preto moja ďalšia veta bola na mieste.
"Rin, to nič nemení na tom, že sme priatelia a to aké rozhodnutie si urobila bolo len na tebe. Nebolo ani zlé a z môjho pohľadu ani správne, ale stále sme priatelia a takáto maličkosť sa dá odpustiť..."
Z môjho pohľadu sa zrazu z toho stala maličkosť a vlastne aj bola. Takže som sa len usmial a kráčal zároveň s Rin. Dúfal som, že som ju potešil.. aspoň trošku.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon May 12, 2014 3:56 am

Aneb jak jsem již podruhé prozradila identitu Yuny. Jenže děti, kterým jsem to řekla prvně, zemřely, takže teď byl Ken jediný, kdo to věděl a jako člen speciálního týmu k tak choulostivé informaci vlastně přístup mít směl. Vděčně jsem se na něj usmála, když vtom jsem zahlédla známou tvář a z mého jednání vymizely přátelské emoce.
"Fili!" vykročila jsem rázně jeho směrem. "Tady už přestává platit přátelská zdvořilost. Chodíš si do mé vesnice jako na čaj o páté a ani mě neinformuješ."
Podle ležérního postoje se ani nechystal. A ještě si sem vodil přátele.
"Očekávám vysvětlení."
A popravdě i odměnu, ve formě informací.
Povzdechla jsem. Poznat ho nebyl tvrdý oříšek, měl naprosto atypickou masku, snad jedinou na světě, stejnou jako když mi naposledy vrazil bez klepání do kanceláře a pak odtamtud zase vystřelil jako namydlený blesk. Za to jsem se na něj stále velmi zlobila. Jedna drobná informace nestačí. Ne mně. A jak jsem věděla, že to byl on? Inu, hlas je čaroděj. Zvlášť, když si ho člověk nemění a na to já mám dobrou paměť. Na druhou stranu jsem se zlobila i za tohle. Host v mé vesnici a on se jen tak z legrace rozhodne nosit masku! Divila jsem se, že ho ještě nikdo nenapadl a nezabil.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon May 12, 2014 11:51 am

Rin už nič viac nehovorila, len sa na mňa usmiala. Ja som jej úsmev opätoval a potom, keď Rin spozorovala Filliho, šiel som za ňou a potom ho sledoval, bol to ten týpek z Ame, aspoň čo si pamätám, keď som sa tu neďaleko mlátil s Nataom na ulici.
Kukol som na Filliho, mal masku a to sakra na čo?... To každý musí nosiť masku ? Zas sa začína obnovovať móda nosenia masky, ako to bolo dávnejšie? Len som si nahlas povzdychol a čakal, čo sa udeje a čo sa dozviem.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue May 13, 2014 4:58 pm

Povzdechla jsem.
Tak ještě jednou...
"Kage Bunshin no Jutsu!"
Po několika pečetích a vteřinách tu stály vedle sebe dvě Rin. V nemocnici jsem si trochu odpočinula, takže mě technika ani příliš nevyčerpala, i když jsem samozřejmě měla chuť dělat spíš něco jiného než práci v kanceláři - a to něco byl spánek.

FILI
Jedna Rin se připojila k Filimu a s rukama založenýma na hrudi čekala na jeho odpověď.

KEN 
Druhá, ta pravá, konečně zamířila s Kenem k vytoužené večeři. Brzy se před námi objevil vývěsní štít mé oblíbené restaurace. Přece jen tu ještě stála!
"Dobrý večer," pozdravila jsem při vstupu.
Do nosu mě zasáhla vůně mnoha druhů jídel a koření a na tváři se mi objevil spokojený úsměv.
"Nevím, jak ty," zazubila jsem se na Kena. "...ale já mám hlad jako vlk!"
Došla jsem k jednomu ze stolů, které byly v rohu a zabrala si pro sebe jedno místo. Brzy nám přinesli dvě menu a já mlsně rozmýšlela, co si dát.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Fili RyoGui Tue May 13, 2014 7:56 pm

Podíval jsem se na Raikage. ''Takže jste mě poznala...hm.'' řeknu a sundám si masku.Bylo určitě poznat, že jsem se změnil a to už z tonu hlasu. '' Mám pro vás špatnou novinu.'' dívám se přímo na ni a masku mam v ruce. '' Náš Amekage je mrtví.'' dodám.



/promin za zpoždění, ale trochu problémy no Very Happy
PS: Vše co říkám, je takovým zlostným tonem. Úplně celá moje postava, se změnila v přesný opak než co byla předtím.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue May 13, 2014 8:22 pm

Rin si teda vytvorila klon a ja som pokračoval v ceste do reštaurácie. Snažil som sa milo usmievať na ľudí, ktorý sa tu na nás pozerali. Sadol som si oproti Rin a pozrel som sa na jedálny lístok.
"Keď o tom rozprávaš, som tak zaneprázdnený, že som nejedol už pekných pár hodín..."
Povedal som a s úsmevom som si vyberal jedlo. Keď som si uvedomil, že som tak dlhšie nejedol, začal som mať brutálny hlad.
"Ja chcem dango, veľa!"
Zahlásil som a čakal, kým si vyberie Rin.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed May 14, 2014 4:34 pm

KLON
Můj klon se na Filiho díval trochu překvapeně. 
"To už jsi mi říkal v kanceláři, ale tahle informace nestačí a asi bychom ji neměli probírat venku, nemyslíš?" povzdechla jsem.
Opravdu. Tohle nemuseli a neměli všichni slyšet. Navíc jsem potřebovala znát podrobnosti, vědět, kdo ještě o tom ví, kdo teď vládne Ame... Bylo toho spoustu. 

RIN
"Já bych si dala onigiri," poprosila jsem.
Měla jsem chuť na něco pálivějšího, bůh ví, kde se ve mě vzala. Při čekání, až nám přinesou jídlo, jsem se vrátila pohledem ke Kenovi.
"Budeš ode mě chtít nějaké další techniky? Mám teď přístup k technikám klanu Yotsuki a myslela jsem, že bys mohl chtít nějak rozvinout tvou techniku bleskového brnění..."
Když už měl tuto techniku, byla jsem ochotná mu půjčit i další klanové. To už byla jen třešnička na dortu. A taky jsem se snažila zamluvit předchozí téma. 
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Fili RyoGui Wed May 14, 2014 4:41 pm

Podíval jsem se na Raikage. '' Je jedno, kde to probíráme. Chci se vás zeptat, jestli u vás ve vesnici nebyl někdo podezřelí.'' zeptám se a nandám si masku, aby nebyl vidět ten smutek.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Thu May 15, 2014 7:42 am

"Práve o to som ťa chcel požiadať potom, čo som sa naučil Raiton no Yoroi, ale nejako som mal toho veľa."
Uškrnul som sa a mal som na mysli tie dva súboje v jeden deň...
"No je tu jedna technika, náročná a veľmi ťažko ovládateľná. Otec sa ju tiež nenaučil, keď že nie som ten príliš taktický typ a ako môžeš vedieť občas niečo pokašlem, tak si to budem musieť nahradiť nejakými ďalšími technikami."
Priznal som si a v tomto momente som nemohol prísť na to ako sa tá technika volala, sakra!
"Mal som na mysli techniku, ktorú používal tretí raikage to, s tými prstami... Argh! Ako sa to len volalo .. Jigo.. Jigokuaz...Jigokuzuki!"
Nakoniec som trošku vykríkol, až trošku viac než by som mal. Nahodil som len milý úsmev a snažil sa tváriť neprítomne. Pozeralo sa tu pár ľudí, čo to začuli a potom sa otočili. Ja som si vydýchol a poškrabal som sa vo vlasoch. Dúfal som, že to nebude problém s tou technikou... No ako naučiť sa ju bude pre mňa pekná makačka, ale mňa nič nezastavilo!
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu May 15, 2014 4:54 pm

KLON

Pozvedla jsem obočí. Ten chlapec se dostal na vyšší pozici, než jakou mohl se svou hodností zvládat. Bylo mi to líto. Diplomacie mu zřejmě byla cizí, důležité věci projednával jen tak na ulici.
"Podezříváš z toho mou vesnici?" zeptala jsem se po chvíli uvažování.
Neviděla jsem jiný důvod, proč by se mě teď ptal na podezřelé lidí u nás, na druhém konci světa - obrazně řečeno.
"Bylo by vhodnější mě informace o stavu vesnice, novém velení..."
A o účelu cesty sem. Určitě mi nepřišli jen položit jednu otázku, kvůli tomu se dlouhé výlety prostě nepodnikají a to už vůbec ne v době ohrožení rodné vesnice.

RIN

Zamýšlený pohled se změnil na vážný. Že by chtěl tuhle techniku... to mě opravdu nenapadlo. Byly tu jiné, extrémně silné. Tahle byla nejsilnější z nich. A zároveň nejnebezpečnější. Na to, jak byl zabit třetí se přišlo až při válce, kdy byl oživ. A mě to teď ve společnosti vzpomínky na Yunin posudek děsilo.
"Víš, jak zemřel třetí?" zeptala jsem se místo vyjádření, jestli mu svitek dám či ne.
Nehledě na to, že na tuhle techniku se budu muset zeptat klanu než mu ji dám. Je pro ně příliš cenná, povolení potřebuji. Nemyslela jsem si, že by povolil v odhodlání, prakticky jsem už počítala s tím, že se ji začne učit, ale rizika jsem zmínit musela. Proto předchozí otázka.


Naposledy upravil Rin Kagayaki dne Fri May 16, 2014 10:43 am, celkově upraveno 1 krát
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Thu May 15, 2014 5:16 pm

"Tretí, mám pocit, že bojoval sám proti tisícke, alebo desať tisícke počas troch dní a nocí, aby pomohol svojim priateľom alebo jednotke k úteku. Aspoň pokiaľ sa nemýlim, tak sa to stalo a tam zomrel. "
Povedal som, pokiaľ som sa nemýlil, tak som to tak započul. Tretí Raikage bol naozaj silný, až ma to desilo. Sám proti tisícom. V tom tu prišla naša objednávka, ja som sa len usmial na čašníka, a tak trošku nervózne čakal na vyjadrenie Rin.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Fili RyoGui Thu May 15, 2014 6:30 pm

''Nepodezírám vaší vesnici. Pouze se ptám, jestli se tu nestalo něco podezřelého.'' Zalžu. ''A můžeme to tedy projednat jinde.'' dodám skrze masku. Hm je, ale také pravda, že Kumo z toho vyloučit nemohu. Ale to by snad Raikage nikdy nedopustila. pomyslím si a sleduji ji skrze masku.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue May 20, 2014 8:27 am

// Mě ty problémy s počítačem nedají a nedají pokoj! Včera večer jsem dojela na intr, dneska postuju.

RIN

"Nebylo to tak jednoduché," pronesla jsem konečně odpověď. "Raikage by dál žil, kdyby tuhle techniku ovládl při její plné rychlosti. Ve skutečnosti se omylem zabil sám."
To nemohl vědět. Tajilo se to.
"Není mnoho lidí, kteří by to věděli. Přece jen Kage, který spáchal takovou nedobrovolnou sebevraždu není nejlepší vizitkou."
Dokonce ani když bojoval proti tisícům bojovníků sám. 
"Když používáš tuto techniku, kombinuješ ji s tou největší rychlostí bleskového brnění," dovysvětlila jsem. "Tím pádem stačí v té rychlosti neodhadnout pohyb loktu a probodneš si vlastní srdce ani nebudeš vědět jak."
Pozorně jsem se na něj dívala.
"Podstoupíš to riziko?"

KLON

Pozvedla jsem obočí. Jistě, že mě podezíral. Viděla jsem to na něm, alespoň mi to tak přišlo. 
"Pojďme do kanceláře," dodala jsem po chvíli. 
To bude nejjednodušší a nejbezpečnější.
"A tam mi můžeš rovnou říct, co od mojí vesnice očekáváš, když mi sděluješ tuto informaci... A kdo je aktuálním vůdcem vesnice," dodala jsem, co mi vrtalo hlavou.
Mohl poslat zprávu. Bylo by to logické. Zadumaná jsem v jeho doprovodu zamířila ke kanceláři.

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Fili RyoGui Tue May 20, 2014 4:16 pm

Šel jsem za ní. (přesun)
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue May 20, 2014 5:52 pm

Pozorne som počúval a uvedomoval som si slová Rin.
"Vieš, že môj názor nezmeníš."
Povedal som tak troškú s pousmiatim. Moc som tieto vážne debaty nemal rád a nehodlal som sa vzdať tej techniky, riziká sú aj pri iných, takže s tým sa ráta.
"Takže toto riziko, podstúpim, predsa len je na čase postúpiť trochu na lepšiu úroveň a doteraz som sa tak trošku flákal..."
Pokrčil som ramenami, a tak čakal na jej vyjadrenie.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue May 20, 2014 7:59 pm

Vychutnávala jsem si své onigiri a poslouchala jeho slova. Měl pravdu, věděla jsem, že jeho postoj nezměním.
"Ber to jako možnost učit se z chyb jiných," umně jsem zakouzlila varování do vzdělávací lekce. "Opovaž se tím způsobem zemřít!"
Vážný tón se po poslední větě z mého hlasu vytratil.
"Tu techniku ti dám. Nebo lépe řečeno můj klon v kanclu," usklibla jsem se.
Věděla jsem kde jsou, protože mi bylo jasné, že ani já ani mé druhé já bychom důležité věci neprojednávali někde na ulici.
"Chutná?" obrátila jsem jen o pár vteřin později téma k jídlu.


Naposledy upravil Rin Kagayaki dne Fri May 23, 2014 6:20 am, celkově upraveno 1 krát
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed May 21, 2014 1:55 pm

"Veď hej, hej"
Odfŕkol som, dobre, že uzatvorila tú tému, poučenia som si zapamätal.
"Vyborné."
Okomentoval som a jedol som dango. Naozaj dosť, lebo mi vyhladlo po tých pár bojoch a v nemocnici nemali dobré jedlo, a to malo za dôsledok, že mi teraz tak dosť chutilo.
"Inak, s kým budem v tom špeciálnom týme? Dúfam, že tam nebudeme traja muži ."
Nahodil som takú kyslú tvár, radšej by som v týme chcel nejakú ženu, malo to viac príčin...
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri May 23, 2014 6:15 am

Pokrčila jsem rameny.
"Zatím si nejsem jistá, další ještě neprošli zkouškou," vysvětlila jsem. "Ale zatím s vámi na mise budu posílat tu slečnu z nemocnice."
Nechtěla jsem prozrazovat její jméno, pokud mu ho neřekne sama. I když jsem na druhou stranu nevěděla, jestli mu ho už neřekla.
"A popravdě uvažuji, že k vám přidělím toho chlapce ze Suny, pokud se vzpamatuje," dodala jsem nejistě. "Má neskutečné schopnosti."
I když hlavní bylo, jestli s tím Ken bude souhlasit. Ve speciálním týmu nesměli být lidé, kteří by si šli po krku.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri May 23, 2014 1:28 pm

Jedol som a naozaj mi chutilo. Vypočul som si ju ako rozpráva o tej z nemocnice a potom ako rozpráva o tom typkovi, na ktorého som bol mierne nervný...
"Tak ako, mne sa nezdal nejaký špatný, len mu preplo v hlave a silný bol... len či mu náhodou neprepne v hlave aj na misií, tenkrát ho asi prizabijem..."
Pousmial som sa a pokračoval v jedení. O chvíľku sa prestal a nasledovala ďalšia otázka.
"Mala by si ma s ním zoznamiť trošku priateľsky, lebo kto vie čo začne robiť, ak ma uvidí."
Pokrčil som ramenami, moja reakcia na toľko noviniek bola celkom pozitívna, ja som bol proste veľký. Bral som tieto novinky z lepšej stránky.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri May 23, 2014 3:45 pm

Pokrčila jsem rameny.
"Samozřejmě musí projít zkouškou," dodala jsem. "A zpočátku si ho pojistíme nějakým tvým výbušným lístkem nebo nějakou pečetí."
Budeme se muset po nějaké poohlédnout...
"Pořád je tu ale naděje, že si tě vůbec nebude pamatovat," dodala jsem.
To by bylo úplně nejlepší. A spolu s dalšími pozitivními faktory by nám to zajistilo silného bojovníka. Dojedla jsem a spokojeně jsem se protáhla a zívla.
"Mám pocit, že jsem nespala už roky!"
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri May 23, 2014 5:32 pm

"To by bolo najlepšie.."
Povedal som s úsmevom a dojedol som svoju veľkú porciu danga ako som si želal.
Po jej poznámke som si uvedomil, ako dlho som ja nespal.
"Uhm.. to ja som takmer nezažmúril oči od otcovej smrti..."
Poznamenal som ani som nevedel prečo to tak bolo. Proste a jednoducho som nemohol zaspať, spal som naozaj málo, skoro vôbec. Možno len pre prázdnotu, ktorú som pociťoval a podobne aj keď som to navonok nedal najavo.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri May 23, 2014 7:25 pm

Zamračila jsem se. To nebylo dobré. Musí se s tím vypořádat s tím, ale trochu mu pomoct mohu.
"Kousek od vesnice jsou prý bylinky, které pomáhají spánku, když si z nich uděláš čaj," pousmála jsem se. "Mohla bych pro ně poslat svůj tým. Stejně jistě budeme potřebovat nové zásoby a byla by to možnost osvěžit si chůzi pro horách - nebo je to naučit."
Rozesmála jsem se nad další myšlenkou. "Klidně ti je i půjčím, když budou chtít."
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 7 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 16 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru