Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NÁMĚSTÍ A ULICE

+32
Crystal Takaishi
Akasuna no Ruki
Shinobi
Nizashi Shiroi
Shiro Ochita
Killunia
Akemi Kagayaki
Kuroashi Sanji
Haru Iburi
Takeshi Kenpachi
Kirin Yakushi
Reina Kana
Rei Casius
Kaiji
Tobei Miyoshi
Katashi Aokawa
Natao Hyuurai
Dino
Fili RyoGui
Yorimi Sonoe
Ken Hiashi
Kisuke Uchiha
Aloi Senfai
Yasuhiko Nishiwaki
Masao
Kohaku Michiyo
Seishin Yuna
Taiki Nobu
Sato Keiko
Atsuka
Nukenin
Kagayaki Rin
36 posters

Strana 11 z 16 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Thu Jul 18, 2013 10:37 am

First topic message reminder :

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 1z35aiu
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Thu Jun 19, 2014 7:32 pm

"Rin, tá bude zúriť."
Uškrnul som sa a mierne som zmenil výraz tváre. Stále som sa tak sprosto cítil, ale hodil som to za hlavu a bol zasa optimistický.
"Nebolo to však tak deštruktívne, mali sme šťastie, že to nebol zameraný útok na dedinu, bolo by to horšie. Aspoň nám to dalo signál, že musíme posíliť bránu a všetky jednotky v službe musia byť stále v pohotovosti."
Hovoril som vážne a možno až moc inteligentne na mňa. Natiahol som sa a zíval som. Znova ma bral spánok, ale to som behom pár sekúnd prekonal.
"Inak, ešte som sa ti ani nepredstavil. Ken Hiashi."
Otočil som sa na Akemi a daroval jej milý úsmev.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Thu Jun 19, 2014 8:07 pm

Takeshi

Došel jsem zpět na náměstí. Bylo tam podstatně víc shinobi, než při boji. S ovázanou polovinou hlavy a několika zaschlými strupy a oděrky jsem došel až k nim. Přeměřil jsem si každého pohledem a pak jsem promluvil k té ženě (Akemi):
"Ohnivé koule, výbušné lístky a spousta zvířat s fialovýma očima. Myslím, že to byly ty legendární, ale jistý si nejsem. Takeshi Kenpachi, samuraj ve službách Kumogakure."
Uklonil jsem se a sykl.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Fri Jun 20, 2014 3:05 pm

Lehce mi cukl koutek nahoru. Měl pravdu, sestra bude nejspíš hodně zuřit. Když se mi Ken představil, věnovala jsem mu ten samý úsměv. "Akemi Kagayaki." Kývla jsem na něj a v tom se tu objevil nějaký muž. Když mi řekl informace přimouřila jsem oči a zapřemýšlela. Toto se mi přestávalo líbit. "Ohnivé koule a výbušné lístky, není divu, nešli přímo bojovat, vzali si jen to co potřebovali." Sykla jsem a když mi pověděl, že zvířata měli fialové oči, nedávalo mi to smysl. Spoustu lidí z různých klanů je mohlo mít, ale u zvířat se fialové oči objevovali velmi zřídka. "Měly ty oči nějaký zvláštní vzory? Cokoliv co by nenaznačovalo normálnímu oku zvířete? A...je mi ctí, pane Kenpachi. Mé jméno je Akemi Kagayaki, nyní Jonin Kumogakure." Stejně jak on mě, i já jsem se mu slušně představila. Ty oči mi však naháněly husí kůži. Doufala jsem, že to nebude to co si myslím. I když...byla jsem opravdu dlouho pryč.


Naposledy upravil Akemi Kagayaki dne Sat Jun 21, 2014 11:06 am, celkově upraveno 1 krát
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Jun 20, 2014 6:03 pm

Potom ako sa mi oficiálne predstavila Akemi, otočil som sa na päte a prehľadával ďalšie trosky, kúsok od Akemi a aj toho samuraja. Ako som tak prechádzal po troskách, bol to skôr pocit, ale zohol som sa a jednoducho som odvalil kus kameňa stranou a môj výraz v tvári sa mierne zmenil. Videl som tam dieťa, ktoré bolo pod mŕtvolami rodičov. Okamžite som pokračoval v odhadzovaní kameňov. Nakoniec som tie dve mŕtve telá odvalil od toho dievčatka, ktoré vypadalo tiež, že nie je nažive, ale presvedčil som sa a nahmatal som jej malý pulz. Zobral som ju do náručia
"Héj tu preživší!"
Zakričal som na shinobi na druhej strane ulice. Okamžite ku mne došli nejaký dvaja, jeden z nich bol medik. Jemne som ju položil a pod hlavu som jej dal svoj plášť. Všimol som si ruky od krvi. Ten medik ju začal stabilizovať. Zbehlo sa tu pár ďalších shinobi a ja som tak trochu zostal zamrazený, pozeral som sa na svoje ruky zašpinavené od krvi. Otriasol som sa a potom som pohľad zdvihol na rodičov toho dieťaťa. Nakoniec sa im predsa podarilo zachraniť svoje dieťa. V tom som sa posadil a ruky si podoprel o nohy a do dlaní som si dal hlavu. Sedel som tak a nič ďalej nerobil.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Haru Iburi Sat Jun 21, 2014 1:37 pm

Medzitým, ako som pomáhal sa tu zbehlo naozaj veľa shinobi a s počiatku som tu bol takmer sám. Pár metrov odo mňa sa rozprávali o tom, čo sa stalo pri bráne a to ma zaujalo, preto som pomaly podišiel k nim. "Zdravím." Pozdravil som ich, keďže by bolo neslušné len tak počúvať cudzí rozhovor aj keď som to pred chvíľou robil. "Škoda, že som sa nestihol dostať k tej bráne, aby som to videl na vlastné oči." Prehovoril som k nim. Niečo také by som naozaj rád videl a bojoval pri tomu, predsa len to mohla byť sranda. Možno to bolo zvláštne ale niečo také som bral na ľahkú váhu ale to, že ničili dedinu sa mi už ale zasa vôbec nepáčilo aj keď som akosi nechápal, že prečo vlastne niečo také robili.
Haru Iburi
Haru Iburi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 09. 06. 14
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sat Jun 21, 2014 3:51 pm

Než mi Takeshi odpověděl, koukla jsem se na Kena. Při pohledu na to jak reagoval, když viděl krev mě znepokojil. Shinobi, co se bojí krve? Zamyslela jsem se. Semnou tato situace ani nehla. Tolikrát se mi toto za dobu mého pobytu venku stalo, že jsem se naučila jen tiše sledovat. Stoupla jsem si před Kena a dívala se na něj. "Akemi...buď milá, i shinobi mají city." Opět na mě promluvil sloup s elektrickým vedením a já se jen pousmála. "Shinobi jsou přeci jen lidé, je mi to jasné." Pousmála jsem se a stále stála před Kenem. Nikomu cizímu jsem o své schopnosti neřekla, nechala jsem lidi, aby si o mě mysleli že jsem blázen. Mohla jsem jim to říct, ale já to nedělala. Čupla jsem si před Kena a usmála se. "Víš...Když jsem byla malá, tyto věci mě také nedělali dobře. I když jsem na to nevypadala, strach jsem měla vždy, když sestra odešla na misi. Bála jsem se, že se mi nevrátí. Postupem času jsem odešla já a uvědomila si, že svůj strach jsem hodila na ní a bylo to zbytečné. I když se to nezdá, největším nepřítelem všech je strach. Naučit se ho ovládat není snadné, ale taky to není nemožné." Mrkla jsem na něj s úsměvem a stoupla si. Zafoukal vítr který mi rozvál vlasy, stejně jako jemu. Vysvitlo slunce. "Pomůžu ti s tím." Ne, na toto jsem se ho neptala, toto jsem mu přímo oznámila. Nabídla jsem mu ruku aby vstal a v ten moment sem přišel další shinobi. Tuto situaci nebral očividně tak vážně a při jeho slovech jsem se pousmála. "Věř mi, že by jsi to vidět nechtěl." Zasmála jsem se. I přes situaci která tu byla jsem se dokázala usmívat. Měla jsem v tomto hold praxi. Navíc...když někomu někdo zmizí z dohledu, v srdci zůstane. Takto jsem se já naučila tlumit svůj strach, i když ne do dokonalosti, sestru ztratit z dohledu nikdy nechci. Mávla jsem rukami do vzduchu a dráty ze sloupů se oddělaly a začaly zvedat velké trosky ze země, které už na nic nebyly. Tímto jsem tak nějak většinu prostoru uklidila, zbývalo jen pár škod. Opět se vrátily zpět na své místo. Byla jsem tak trošku zvláštní, ale co už. "Někdo by měl kontaktovat sest-...Raikage-sama..." Sedla jsem si nekompromisně na kámen a mile se na tuto společnost usmála. "...budu se za vás modlit." Mrkla jsem na ně. Stále jsem ještě čekala, až mi odpoví Takeshi. I když jsem na to momentálně nevypadala, otázku kterou jsem mu dala jsem myslela vážně. Kdyby to byl Rinnegan, znamená to nemalý problém jen pro nás. Kso...
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Jun 21, 2014 4:24 pm

Nemal som až taký veľký strach z krvi, ale skôr z tohto všetkého, v hlave sa mi vynorilo niekoľko otázok. Ako dlho bude trvať vojna? Prečo to vlastne všetko je? A kto ešte všetko zomrie? ... Kto vie prečo na mňa prišiel tento stav práve teraz, ale asi to spôsobil ten pohľad na tie telá tych rodičov a tiež asi aj k tomu prispelo to, že mi zomrel otec. Akemi to odhadla správne, pociťoval som strach. Strach že prídem o niekoho ďalšieho alebo o svoj domov, o celú Kumogakure. Potom čo Akemi dorozprávala som pocítil menší vánok na tele aj vo vlasoch. Pozdvihol som hlavu a jej pomoc prijal a chytil som sa jej ruky. Postavil som sa teda a potichu jej šepol "Díky" Bolo to čudné, bola predsa mladšia a k tomu žena. Ale práve na mňa dopadla taká nálada, z ktorej som sa vďaka Akemi hneď vyhrabával.
Prišiel tu ďalší shinobi. "Mňa len mrzí, že som nestíhol prísť, keď sa to tu dialo, možno by sme to dokázali ubrániť." Povedal som už s menším úsmevom. Dával som si to za chybu a práve som sám sebe prisahal, že nabudúce už budem pripravený brániť Kumogakure no Sato
.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Sat Jun 21, 2014 7:54 pm

Takeshi

Slova o strachu jsem od té ženy nečekal. Taková křehká dívka jako Akemi a dokázala mluvit tak moudře a tak nebojácně. Stačilo opravdu málo, aby si vysloužila můj respekt.
"Toho nosorožce jsem viděl asi vteřinu, ale ano, jsem si téměř jist, že měl to oko, které vy považujete za nebezpečné. Nemělo panenku a mělo fialové celé bělmo..." řekl jsem a silně zavřel oči, protože se mi před nimi začaly dělat mžitky.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sat Jun 21, 2014 8:33 pm



Pousmála jsem se nad konverzací těch dvou. Chránit Kumogakure...Máš opravdu odhodlané shinobi, sestři. Přivřela jsem s úsměvem oči. Když mi však Takeshi odpověděl, otevřela jsem je a zvedla se. Všimla jsem si toho jak on ty své přivřel. Zvrásnilo se mi čelo. "Rinnegan...Jestli je to tak, doufejme že ho nevlastní nějaká z větších vesnic. Všiml si někdo těch útočících shinobi? Měli na sobě nějaký znak?" Tato otázka byla mířena na všechny tři. Tato situace se stále komplikuje...sakra. Na chvilku jsem se k nim otočila zády. Elektřina z vedení kolem celé vesnice mi přistávala na ruce (respektive ty elektrické paprsky) ty jsem poslala přes vedení až k bráně u vesnice. Elektřina pokryla celou bránu a její celou délku. "Chci aby jste mě informovali o jakémkoliv pohybu nebo změně." Opět jsem se podívala směrem k nim. "Umí někdo z vás Kuchiyose no Justsu?" I když jsem počítala s tím, že Takeshi je samuraj, u toho jsem si byla jistá, že toto jutsu uźívat nebude. Proto tato otázka byla spíše kladena k těm dvoum.


Naposledy upravil Akemi Kagayaki dne Sat Jun 21, 2014 9:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Jun 21, 2014 9:45 pm

Rinnegan, o tom som sa dopočul dosť a vlastne som si aj čítal o tom. Ten kto napadol dedinu musel byť dosť silný. "Jediné, čo viem bola to nejaká karavana alebo čo. To som sa dopočul. Najskôr ich niekto najal, aby urobili chaos a ten dotyčný si šiel pre svoju korisť. Poznamenal som, čo som vedel a na jej ďalšiu otázku som len som kývol hlavou zo strany na stranu. Najviac som sa čudoval nad tým, že nikto nedokázal určiť kto bol človek, ktorý šiel po tých špiónov.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Sat Jun 21, 2014 10:47 pm

Takeshi

"Žádná z vesnic by nebyla tak hloupá, aby se pod tohle podepsala a vyhlásila otevřeně válku." řekl jsem a otázku o kuchyiose jsem přešel, jako by ji ani nevyřkla.
Ovšem to, jak se ti dva shinobi obviňovali, mi vařilo krev v žilách. Mají na rukou krev mnoha lidí.
"To, že vám někdo odpustí vaši kritickou chybu, těm lidem život nevrátí..." zavrčel jsem na ty dva a Kenovi jsem ještě dodal:
"Nebo mohli být všichni ze stejné vesnice. Pokud bych najal žoldáky, nesnažil bych se dostat ven s nimi, nechránil bych je, jsou to jen žoldáci..."
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sun Jun 22, 2014 8:48 am

"Takže shinobi co bojuje se zvířaty co mají Rinnegan." Promnula jsem si spánky. Toto by měla řešit sestra, ne já. Rozhlédla jsem se kolem vesnice a pak zase zpět na ně. "Navrhuji někoho poslat do věznice a zjistit koho si odvedli a kolik počet lidí si odvedli, pak zjistit škody. Poté by se měly tyto informace zdokumentovat v nějaké složce. Takeshi má pravdu, na co chránit žoldáky, když to jsou jen žoldáci. Ne, museli si vzít někoho pro ně důležitého." Zamračila jsem se a začala přemýšlet. Byla tu karavana, která se držela u země a měla odvést pozornost. Odvést pozornost od...od... Podívala jsem se na nebe. Od vzdušné dráhy s ženou která se dostala do věznice. Proč by ale používala tak silnou karavanu s Rinneganem, vždyť to je bezmozkový tah...Nebo nás tím měli především zastrašit a nasadit brouka do hlavy, sakra. Opět jsem si protřela oblyčej. Byla jsem unavená, před několika hodinami jsem se teprve vrátila a řešit tyto věci mě dost vyčerpávalo, ale asi nebyla jiná možnost. "Moc se vám omlouvám. Nemám nejmenší právo tu dávat nějaké rozkazy, takže...Navrhuji zjistit koho si odnesla z vězení, jaké škody jsou po vesnici a nejlépe zjistit, kolik bylo těch zvířat a poté to zdokumentovat. Je pouze na vás, jestli to uděláte nebo ne. Jestli má někdo další nápad co udělat, určitě ho řekněte." Musela jsem se trošku prospat, alespoň chvilku.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Haru Iburi Sun Jun 22, 2014 9:01 am

Na jej otázku, či viem privolávaciu techniku som pokrútil hlavou ako Ken, keďže som privolávaciu techniku nevedel. Medzi tým ako sa tam bavili som ich pozorne počúval. Ja som s tými ľudmi aj stretol a tiež som si nemyslel, žeby to boli len žoldáci. Predsa len ako aj hovorili, kto by bránil žoldákov? Ak by ich zopár umrelo, len by ich to menej stálo. "Tak ... ak bol niekto z vás priamo u brány, ten by mohol zistiť koľko tam bolo zvierat. Ja by som keď tak šiel zistiť, že k to to bol v tom väzení ak to nebude vadiť." Navrhol som im, aj keď by mi povedali, že aby som skôr spravil niečo iné, ako zistiť tie škody v dedine.
Haru Iburi
Haru Iburi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 09. 06. 14
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Jun 22, 2014 1:38 pm

Takeshi rozprával niečo o chybe a o tom, že to nikoho nevráti. Ja som predsa žiadne odpustenie nežiadal... Potom Akemi začala rozdávať úlohy. Proti tomu som nič nemal, vlastne som nemal rozkazy od Rin, ktorá toho mala asi dosť po tomto útoku. Na Akemi však bola poznať únava, vlastne prišla do dediny plnej problémov a očividne to tu chcela aj vyriešiť. Nevedel som však, čo pôjdem robiť ja, preto som si vyčkával na to, čo pôjde urobiť Takeshi a to čo ostane, to spravím ja.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Sun Jun 22, 2014 6:02 pm

Takeshi

Jako mluvit do dubu. Zhluboka jsem se nadechl, abych se uklidnil. bojovat v tomhle stavu by bylo hloupé, byť za dobrou věc.
"U Brány byl velký nosorožec. Toho jsem odrazil. Pak se z ničeho vytvořil velký pták, velký buvol a menší nosorožec. Z vězení zmizeli dva naprosto totožní lidé jménem Rei Casius. Jeden z nich špehoval v naší vesnici a byl zavřen. Druhý přišel se zraněnou rukou, byl ošetřen v nemocnici, vyslýchán Raikage a pak odveden do věznice. V nemocnici bude možná ještě doprovod toho druhého Reie, dívka, nevím, jak se jmenuje...Ještě něco?" zeptal jsem se Akemi, i když všichni byli natvrdlí stejně.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sun Jun 22, 2014 6:14 pm

Když se rozmluvil Takeshi, většinu věcí co bylo potřeba zjistit už jsme věděli. Jen,to že tu byli dva totožní lidé se stejným jménem mi přišlo docela zvláštní. Kage Bunshin? To by snad poznali..."Ano, jestli tam ta dívka zůstala, tak jí vyslechněte. Jestli ne, podejte všechny informace do kanceláře, kde by je měli zdokumentovat. To že je zpět ve hře Rinnegan není problém jen pro nás, ale pro všechny vesnice. Jestli si dobře vzpomínám, sestra měla dobrý vztah s Hokagem, je tomu tak nadále?" Otázka byla opět mířena na všechny.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Sun Jun 22, 2014 6:33 pm

Takeshi

"Řekl jsem vše, co vím..."
Nechtěl jsme jít do kanceláře a jen tam papouškovat těch pár vět.
Poprvé v životě jsem zápasil se svou vlastní ctí. Kde je kage? Kde byly stráže z vězení? Jak mohla proklouznout celá karavana povstalců v době, kdy byl vydán zákaz vpouštění do vesnice.
"Možná...možná je zrádce mezi strážemi u brány. Do vesnice nikdo nesměl. Nejprve byla vpuštěna ta dívka z nemocnice a hned potom i karavana? Buď je tu jejich spojka nebo máte velice špatně vychované shinobi."
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Haru Iburi Sun Jun 22, 2014 6:36 pm

"Nie som v dedine dlho, ale čo som počul tak vzťahy mali dobré." Prehovoril som ale istý som si tak či tak nebol. Zrazu za mnou prišiel jeden Anbu a dal mi do rúk list. Ja som si ho prečítal a akosi sa mi nezdalo to, čo je na ňom napísané. "Prepáčte, ale ja vás budem musieť opustiť." Prehovoril som k nim a vybral som sa nevedno kam. Dostal som správu kvôli ktorej som sa musel urýchlene dostaviť niekam inam.
(presun)
Haru Iburi
Haru Iburi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 09. 06. 14
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Jun 22, 2014 8:31 pm

"Hokage... S ním mala Raikage-sama dobre vzťahy. A zatiaľ, keď som tam bol ja sa Hokage zachoval priateľsky. " Odpovedal som Akemi a na to hneď Takesho rozprával niečo o špatne vychovaných shinobi z Kumo. Nerád som počúval takéto sprostosti. Určite nepustili celú karavanu, vlastne podľa všetkého zautočila karavana na bránu, inak by brána nebola podpálená. To predsa dávalo zmysel aj niekomu blbému ako som ja...  Radšej som sa však neozýval a bol som potichu.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Tue Jun 24, 2014 11:15 am

"Kdyby byl nějaký zrádce ve vesnici, jsem si jistá že si toho někdo všimne. I tak by jsme měli zvýšit ochranky kolem vesnice." Povzdechla jsem si s ucítila díky své elektřině u brány nějakého shinobi, který podle všeho přes stráže prošel bez boje. Čekala jsem, že zamíří do kanceláře. Sestře ale nebylo dobře, proto bych se měla odtud odklidit. "Děkuji Vám za informace, pane Takeshi. Jestli mě omluvíte, musím být teď někde jinde. Kene, až budeš mít čas, projdi věznici a podívej se, jestli neuprchl někdo další. Nashledanou." Uklonila jsem se samurajovy a zmizela. Já si vzala zároveň nastarost sepsání těchto informací.

Přesun
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Tue Jun 24, 2014 9:13 pm

Takeshi

Hluboce jsem se uklonil. "Ano, madam..." řekl jsem stroze. Na to, jak jsem se rozpovídal předtím, mě výřečná opět přešla. Kor, když jsem byl tak jasně utnut třemi pohledy a jednou větou, které jasně dokazovaly namyšlenost zdejších shinobi. Když jsou všichni tak perfektní, proč je vězeň na svobodě a nikdo nic neví?
Vyrazil jsem směrem k bráně. V téhle vesnici mě už nic nedrží.

//přesun


Naposledy upravil Takeshi Kenpachi dne Thu Jun 26, 2014 5:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Jun 24, 2014 9:45 pm

"Dobre." Odpovedal som Akemi a zobral sa odtiaľto preč. Mal som čo robiť, aby som prešiel celú väznicu a zistil, kde sa stala chyba, ale rozhodol som sa tak hlavne kvôli Akemi, vypadala dosť unavene. Nebol čas na odhováranie a podobné, ako som to preferoval pred rokmi. Vlastne som sa celkom zmenil za posledné roky.
Presun
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Fri Jun 27, 2014 10:34 am

Všechno se událo tak rychle, že mi nenechali ani jednoho nepřítele. Byla to celkem škoda, ale co se dalo čekat. Nevěděl jsem však co dál dělat, a proto jsem se rozhodl, že zůstávat stát na ulici by bylo otravné. Vydal jsem se proto ulicemi na jiné místo kde bych možná i mohl trochu potrénovat své kopy.
(přesun)
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Reina Kana Wed Aug 20, 2014 7:02 pm

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 I78ns8
Tohle bude ještě sranda. Pomyslela jsem si.
Stála jsem uprostřed náměstí jako Benjiro Uchiha.
"Na rozkaz Hokageho!"  zakřičela jsem a jednotk ANBU co byla za mnou, poslala ohnivé firebally na budovy na náměstí. zničené trosky já jsem pomocí rinneganu házela na ostatní budovy a lidi.  Začal být ve vesnici chaos a horko.
Vyskočila jsem na střechu jedné budovy a vše sledovala. Shinobi Kumo se začali shromažďovat. Doufám, že za tohle dostanu příplatek. Ještě chvíli je nechám hrátsi, a pak mizíme!
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Killunia Thu Aug 21, 2014 9:47 am

Objevila jsem se v jedné z ulic. Z náměstí jsem již slyšela zvuk ohně a zničených budov - nyní přišla řada na mne. Začala jsem vytvářet ohnivé koule o velikosti fotbalového míče, které jsem začala vrhat do oken domů. Někde způsobily požár, někde ne. Poté jsem vytvořila dva klony, které se okamžitě pustily do shánění těch nejhořlavějších a nejvýbušnějších věcí, které mohly najít. Já sama pak začala skládat pečetě na ohnivou techniku.
"Katon: Housenka no Jutsu!"
A budova přede mnou se ztratila v plamenech. Mezitím se vrátily oba mé klony s několika nehezkými věcmi, které zničí pár dalších domků. Jeden házel výbušniny, já a můj druhý klon jsme zapalovali. Ozvala se ohlušující exploze, která se mnou ale ani nehnula, a celý dům byl v troskách.
"Je zvláštní, jak to tady nechávají nehlídané. Takové nebezpečné věci..." přemýšlela jsem nahlas. Nicméně jsem zničila asi čtyři další domy, než jsem vyskočila na střechu jednoho ze stojících a vydala jsem se k náměstí, kde rozsévala zkázu Reina a její ANBU. Pod námi se začali shromažďovat shinobi z Kumo. "Hokage-sama bude spokojený," řekla jsem Reině v podobě toho Uchihy. Myslela jsem to pochopitelně ironicky (protože mi bylo jasné, že rád nebude), ale ninjům z Kumo to muselo znít upřímně. Ironie se totiž ve většině případů poznat po hlase nedá.
Ale ještě jednu věc chci vyzkoušet... A s touto myšlenkou jsem seskočila z domu. Levou ruku jsem měla nataženou před sebou, takže ve chvíli, kdy dopadla, se začala třást a praskat zem kolem. Jen nějakým zázrakem se mi nepodařilo sundat barák za mnou, ale zato se mi podařilo sejmout spoustu ninjů. Mnoho z nich popadalo jako hrušky a jen ti zkušení takovou ránu obstáli. I tato velká síla je známá v Konoze díky Tsunade a Sakuře... O nikom jiném z jiné vesnice se neví. Využila jsem faktu, že má levá ruka zůstala pouze skrytá, o svou sílu nepřišla.
"Hm, asi nastal čas nás stáhnout," oznámila jsem Killunimu. Drak jen cosi zamručel a křídly mi občas pomohl rychle se vrátit na původní místo vedle přeměněné Reiny.
"Ještě něco, nebo se už máme stáhnout?" otázala jsem se tiše a čekala jsem na odpověď. A doufala jsem, že bude rychlá.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 11 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 16 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru