Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HLAVNÍ BRÁNA

+39
Mukotushi Ururu
Atsuka
Akuma Saito
Risoku Yotsuki
Kuro Sakai
Nao Okumura
Takeru Kana
Yotsuki Sorata
Uchiha Madara
Killunia
Nizashi Shiroi
Faito Dansaku
Kuroashi Sanji
Haru Iburi
Crystal Takaishi
Shinobi
Reina Kana
Ken Uchiha
Tobiru Senju
Akemi Kagayaki
Kirin Yakushi
Mareo Renjiro
Goku
Miki
Natao Hyuurai
Fili RyoGui
Takeshi Kenpachi
Kisuke Uchiha
Rei Casius
Kohaku Michiyo
Taiki Nobu
Yorimi Sonoe
Seishin Yuna
Akira Hitsumi
Arata Hiashi
Hirin
Sato Keiko
Ken Hiashi
Kagayaki Rin
43 posters

Strana 2 z 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Kagayaki Rin Thu Aug 08, 2013 2:11 pm

First topic message reminder :

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 2mx0l85
Brána do Kumogakure je skrytá na úzké stezce vysoko v horách. To je jediná cesta, kromě další tajné, evakuační, kterou ale znají pouze shinobi z Kumo a která vede na moře k lodím. Ale vraťme se k bráně. Její umístění je důvodem, proč karavany často nedojíždí až do vesnice (některé jejich vozy by se na stezku ani nevešly) a kupci si raději vytvořili často navštěvovanou tržnici před Kumogakure.

Zásoby se samozřejmě nenechávají v tržnici před vesnicí. Uvnitř jsou další obchody a především skladiště pro případ obléhání nebo náhlého uzavření bran? O některých, kde jsou uloženy trvalé potraviny, nikdo nepovolený neví. A dalším zdrojem potravy je rybolov a přímořští ptáci. Ovoce a zeleniny tu naopak nikdy moc nebylo. Přesun potravin do vesnice se odehrává prostřednictvím vnesení kontrolovaných beden bránou nebo vytáhnutím z lodí pod jedním z vysokých skalních převisů na kraji vesnice. Je to složité, ale to je přijatelná cena za bezpečí.
HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Juzc7d
Kromě bariéry kolem vesnice ji hlídá jen ona (a věřte mi, nejde ji obejít!) a to ne prostřednictvím vysokých hradeb, ale prostřednictvím strážních věží (jednoduše vybudované schodiště a okna ve skalách na krajích brány) a stráží, kteří jsou vždy hodnosti Chūninů (2 - každý v jedné strážní věži) a Tokubetsu Jōninů (2 - stráž v bráně). Druhá dvojice má za úkol odzbrojit cizí shinobi. Od našich je rozeznají pomocí jakýchsi "vstupenek," které dostávají do zásoby a které musí ukázat, pokud je stráž nepozná od vidění. Nejsou tu ale proto, aby bránili vesnici, ale aby ji v případě problémů zalarmovali a dali vědět ninjům vyšších hodností.
Informace pro nově příchozí

Brána je zelektrizována po celé délce a šířce vstupu. Je nabitá elektrickým proudem, který vám ublíží když se k ní přiblížíte. Před bránou jsou také shinobi, kteří vybírají lístky a pustí pouze shinobi z Kumogakure...

Brána je v noci otevřená pouze pro vlastní shinobi, cizinci budou vpuštěni jen za světla.
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Ken Hiashi Thu Sep 19, 2013 5:58 pm

Zas som prišiel k bráne, doslova som tu bežal, aby som bol čo najskôr pri Raikage-sama. Vydýchal som sa a zastavil som ANBu akurát vtedy, keď to šli odniesť.
"Eh... mám to priniesť ja Raikagemu. Vlastne, môžete mi pomôcť s tým."
Bolo to dosť ťažké pre dvoch a teraz som tu bol našťastie s tými ANBU, preto mi hneď jeden pomohol a namieril som si to aj s ním naspäť do kancelárie.
Presun
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Sep 29, 2013 6:53 pm

Dotrepala som sa teda ku bráne s tými dvoma v pätách. Hmm...Konoha...Ako dlho som tam nebola. Nerada som sa na to miesto vracala. Kvôli spomienkám a zážitkom, ktoré som tam zažila s...Ním. Povzdychla som si. Dobre, ak teda už nič nepotrebujete, môžeme vyraziť. Ani som nečakala na ich odpoveď, a už som rýchlymi krokmi prešla cez bránu a mierila rovno do Konohy. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Taiki Nobu Sun Sep 29, 2013 6:57 pm

Dorazil jsem k bráně a hned vyrazil za Yunou. Konoha... pověz mi něco o Konoze. Požádal jsem Eleuniho. Ten se chvíli rozmýšlel, nacož odpověděl. Konoha... má velmi bohatou historii. Pochází z ní mnoho hrdinů, i padouchů. A kromě toho... mohl by tam být i Killuni. Přikývl jsem a vyrazil do Konohy.
//Přesun
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Kohaku Michiyo Sun Sep 29, 2013 7:01 pm

Tady jsou všichni tak hovornííí. Povzdechla jsem si a poplácala se po naditých kapsách vzadu u pasu. Já mám vše co potřebuju... pak jsem si natáhla kapuci a zaujala stejný nehovorný postoj jako ti dva. Strčila jsem do pusy lízátko a vyrazila do Konohy.
Kohaku Michiyo
Kohaku Michiyo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 46
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Rei Casius Mon Jan 20, 2014 11:23 am

Cestoval do Kumugakure a přitom si pročítal Složku Faita Dansaka. Furt nad tím přemýšlel. Dorazil k bráně, kde stal, okus dál. Složku schoval ještě předtím. Tak jak se dostanu do vesnice. "Hm… nic jiného my asi nezbývá.  Uvidíme, co se stane." Tak přišel blíž a viděl tři shinobi. Přistoupil k nim a čekal, co bude dít.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Rei Casius Tue Jan 21, 2014 10:34 am

Když tam tak stal a čekal na odpověď. Tak jsi na něco vzpomněl, uklonil se na rozloučenou a odešel. Musel ještě něco zařídit.  

/Přesun
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Feb 11, 2014 3:48 pm

Spoločne s Taikim a Kohaku sme konečne po dlhej ceste dorazili späť k bránam Kumo. Bola som nevýslovne rada, keď som sa ocitla na domácej pôde. Konohy som už mala po krk, nie že by nebola krásna, to nie, len som tam zažila toľko vecí, na ktoré nerada spomínam.
Do boja, ktorý zúril pred Konohou, som sa nezapájala. Videla som, že to konožskí shinobi zatiaľ dobre zvládajú a navyše som nechcela ohroziť týchto dvoch geninov. Nevravela som, že sú tupí a nevedia bojovať, len armáda shinobi podľa čeleniek pochádzajúcich z Kamennej na úrovni Jouninov a Chuuninov by pre nich bolo veľa. Takže, mala by som mať teraz hliadku pri bráne. Odovzdanie správy i podanie hlásenia nechajte na mňa, čoskoro sa za údajne novým Raikagem zastavím. Jemne som sa usmiala. Vy si zatiaľ oddýchnite, dobre? Kývla som im rukou a vyskočila na bránu, odkiaľ som pozorovala okolie. Bola som unavená, to je pravda, ale vzhľadom k tomu, že som ANBU, tak som vedela aj čosi vydržať.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Feb 11, 2014 7:37 pm

Konečně jsem dorazil do kumogakure. Pamatoval jsem si že tady bylo v hospodách vždy pár lidí co by se k vašemu sebevíce šílenému plánu přidali... ať pro peníze nebo pro slávu. Po ukončení mého plánu nás čekalo oboje, a proto jsem měl šanci pár lidí naverbovat. Když jsem dokráčel před bránu požádal jsem o povolení ke vstupu.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Feb 11, 2014 7:41 pm

Cítila som jeho chakru. Netešilo ma, že mieri práve sem. Čo tu zase pohľadával?! Ladne som zoskočila z brány a chladným pohľadom sa dívala na mieste, odkiaľ som tú jeho chakru cítila. Nikto okrem mňa tu nebol, momentálne som mala hliadku len ja. A to, že som nemala na sebe ANBU oblek ani masku, mi len pridalo na nie príliš dobrej nálade. Čo tu chceš? Opýtala som sa ho neutrálnym tónom, keď sa objavil rovno predo mnou.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Feb 11, 2014 7:48 pm

Když přede mě skočila ona, trochu jsem poodstopil. "Ty mě snad sleduješ.. Ne, hledám nocleh.. a je celkem smúla že jsem narazil na tebe.. no nevadí. Cítím rozhořčení... myslel jsem že tě to už přešlo, je to tak dlouho.." Vzdychl jsem si... ublížil jsem jí.. mrzelo mě to, ale zpět to už nevrátím
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Feb 11, 2014 7:57 pm

Nesledujem. Cítim tvoju chakru. Viem si zistiť, kde si, pokiaľ by som to chcela. A bohužiaľ, nikdy nie dobrovoľne. Nadvihla som obočie. A pokiaľ sa nemýlim, bývam v tejto dedine takže ti muselo dopnúť, že ma tu stretneš. Založila som si ruky na hrudi a oprela sa o bránu, ktorá sa bez môjho zvolenia neotvorí. Pochybujem, že ťa sem privádza len nocľah. Veľmi som tomu neverila, určite mal niečo za lubom. Škoda, že Kujaku Myoho mi neposkytuje možnosť dívať sa do mysle druhých. Ironicky som sa uškrnula. Áno, máš pravdu, bolo to tak veľmi dávno. Prešlo ma to. Zmenila som sa, Kisuke. A čo sa stalo, že nie si s tou svojou milovanou žienkou? Tam na bojisku pred Konohou div dušu nevypľuvne preto, aby ochránila svoju milovanú dedinu. Opäť som nadvihla jedno obočie.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Feb 11, 2014 8:12 pm

"Bojovat ? proč ? .. vybrala si cestu.. přidala se k mému nepříteli.. dokonce mu dělá služku... jaké zklamání." Popošel jsem blíže k ní "Jak si mi sama řekla, nemám čas.. nesmí to udelat nikdo jiný než já. A k tomu.. přešlo ? moc tomu nevěřím... slyším tvůj hlas. Chceš mě zabít ? .. budiž, třeba to tak má být.. ale ne teď. Potřebuji dovnitř abych mohl dříve vyrazit..." Očima ve stínu kápě jsem sledoval každý jeji pohyb, byla tu šance že mě napadne.. a to se mi nelíbilo, byla na domácí půdě
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Feb 11, 2014 8:19 pm

Konoha bola napadnutá, Kisuke. Chápem ju. Nie je ľahké zradiť dedinu, v ktorej človek vyrastal a prežil tam mnoho pekných chvíľ. Všimla som si, že sa ku mne priblížil. Nepribližuj sa ku mne! Sykla som pomedzi zuby varovným tónom a v očiach sa mi nebezpečne zaiskrilo. ANBU výcvik robí svoje, vieš? Všetko, čo bolo, všetky moje city som pochovala hlboko do seba. Falošne som sa usmiala a naklonila hlavu na stranu. Predtým som mu povedala, že patrím k ANBU jednotkám, takže som to pred ním už nemusela skrývať. Aj tak mi to bolo totálne jedno. Nechcem ťa zabiť. Nemá to žiadny absolútne žiadny zmysel. Pokrčila som letmo ramenami. Nepustím ťa, kým mi nevyzradíš, čo tu pohľadávaš. Dodala som trochu jemnejším tónom, predtým som kecala dosť ostro.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Feb 11, 2014 8:30 pm

Uchechtl jsem se "Má to smysl.. pomsta.. jak se říká je sladká. Už jsem ti přece řekl.... hledám hospodu kde se najím a nocleh... nevěříš mi.. proč ? a proč takový tón ? ... něco ti povím, nejsem taková zrůda jak si myslíš. Chceš vědět co se tehdy stalo ? Ten den kdy jsem zmizel... byl jsem si pro dar... dar síly, ještě ten den, ten co si říká hokage zabil člena rodiny, mou životní lásku jak jsem zjistil později, a víš co ? ... já nebudu čekat až to udělá znova... a on to udělá.. Lucy mu nenechám, ale ty to nepochopíš, nemúžeš. Zavražil je, a to mu neprojde." Po tváři mi stekla slza, to ale ona vidět nemohla.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Feb 11, 2014 8:39 pm

Nie som ten typ človeka, ktorý by sa chcel za každú cenu pomstiť. Oprela som sa chrbtom o bránu a ruky strčila do vreciek. Vypočula som si ho a to, čo mi povedal...Nevedela som to. I keď som sa zarazila, nad tým, že Hokage zabil jeho životnú lásku. Takže som predsa len bola hračka. Prebehlo mi mysľou. Ale nezaoberala som sa tým viac. Chcela som, aby bol s tou kunoichi z Konohy, keď mu na nej tak záleží. Ak je šťastný on, som šťastná i ja. Aj tak, ostávalo mi už veľmi málo času. Je dokonca zázrak, že ešte stále žijem. Prepáč mi moje správanie. Zdvihla som pohľad. Mohol v mojich očiach zazrieť úprimnosť a ľútosť. Fakt som sa správala ako nafúkaná fúria.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Feb 11, 2014 8:57 pm

Pokroutil jsem hlavou "Ne.. ty promiň... nechtěl jsem to zkončit takhle..." Vzdychl jsem si "Jdu teda.. jak dlouho ještě sloužíš ? mohla by ses přidat ke mě, zvu tě" Pozval jsem ji, nevím proč ale cítil jsem že mi může pomoct..
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Feb 11, 2014 9:15 pm

Jemne som sa usmiala. To už je v poriadku, to prejde. Kývla som rukou, akože to nič nie je. Navyše som sa teraz cítila lepšie a spomenula som si na časy, keď sme boli len kamarátmi. Takmer najlepšími kamarátmi. Poznala som ho ako vlastné topánky. Počkať, počkať, ty chceš, aby som šla s tebou spáchať atentát na Hokageho? Zamračila som sa. Éééch...Neviem, či by som ti pri tom bola niečo platná, nie som tak silná, aby som sa niekomu takému mohla rovnať. Za to ty máš na to sily dosť. Zvládneš to. Zazubila som sa. Odrazu bolo späť to moje staré, dobré ja. Ako je možné, že sa objavilo len tak z ničoho nič?
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Feb 11, 2014 9:20 pm

Pozvednul jsem jedno obočí "Eh.. nechci tě urazit, ale zval sem tě na pivo... tohle neni věc do které bych tě chtěl zatáhnout" Popošel jsem blíže k vesnici
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Feb 11, 2014 9:36 pm

Očervenela som až po korienky vlasov. Toto bol poriadny trapas. Vlastne megatrapas. "Eeeeech, sorry." Pripadala som si ako retard na entu. "Tak potom okey." Mávla som rukou, na čo sa brána otvorila. "Vezmi to tu prosím za mňa." Poprosila som jedného jounina, počkala na Kisukeho a hneď ma to zamierila do rušných ulíc dediny. (Presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Feb 11, 2014 9:47 pm

(přessun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Feb 12, 2014 7:21 pm

Konečně jsem po dlouhé době dorazila domů. Trochu unavená, trochu rozcuchaná, ale jinak i po "rušné cestě" se svým hadím mazlíčkem vcelku v přijatelném stavu. Neodolala jsem a rozhodla jsem se, že si cestu prodloužím o malou procházku.
Jak mi to tu chybělo...

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Seishin Yuna Thu Feb 13, 2014 6:53 pm

Objavila som sa v obláčiku dymu pred bránou do Kumogakure. Nebol tu ešte. Kde sa toľko fláka? Stihla som sem prísť skôr než on, a to som sa ešte prezliekla do svojej ANBU uniformy. Samozrejme som mala na tvári masku. Bola som presvedčená, že čoskoro dôjde za mnou a tak som sa pomalým krokom vybrala smerom ku Konohe. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Feb 13, 2014 7:16 pm

Celou dobu jsem ji pečlivě sledoval, pak jsem vyrazil za ní (přesun
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Taiki Nobu Fri Feb 14, 2014 11:03 am

'Ah... zase doma. Je to docela prima být zpět.' Pomyslel jsem si, když jsem zase spatřil starou známou bránu do Kumo. Přikývl jsem na pokyny Yuny a posadil se na zem vedle brány. Dovnitř se mi ještě nechtělo, stejně jsem tam neměl co dělat a tak jsem se soustředil na odpočinek.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Kohaku Michiyo Wed Feb 19, 2014 9:53 pm

Potichu jsem šla kousek za ostatníma a uvažovala co bude dál. Když se po chvíli Taiki svalil na zem kousek od brány, chvíli jsem ho pozorovala a pak se vydala do města. Neměla jsem nutkání se s ním bavit a tak jsem přidala do kroku a prošla bránou.

//Přesun
Kohaku Michiyo
Kohaku Michiyo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 46
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 2 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru