Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HLAVNÍ BRÁNA

+39
Mukotushi Ururu
Atsuka
Akuma Saito
Risoku Yotsuki
Kuro Sakai
Nao Okumura
Takeru Kana
Yotsuki Sorata
Uchiha Madara
Killunia
Nizashi Shiroi
Faito Dansaku
Kuroashi Sanji
Haru Iburi
Crystal Takaishi
Shinobi
Reina Kana
Ken Uchiha
Tobiru Senju
Akemi Kagayaki
Kirin Yakushi
Mareo Renjiro
Goku
Miki
Natao Hyuurai
Fili RyoGui
Takeshi Kenpachi
Kisuke Uchiha
Rei Casius
Kohaku Michiyo
Taiki Nobu
Yorimi Sonoe
Seishin Yuna
Akira Hitsumi
Arata Hiashi
Hirin
Sato Keiko
Ken Hiashi
Kagayaki Rin
43 posters

Strana 9 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Kagayaki Rin Thu Aug 08, 2013 2:11 pm

First topic message reminder :

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 2mx0l85
Brána do Kumogakure je skrytá na úzké stezce vysoko v horách. To je jediná cesta, kromě další tajné, evakuační, kterou ale znají pouze shinobi z Kumo a která vede na moře k lodím. Ale vraťme se k bráně. Její umístění je důvodem, proč karavany často nedojíždí až do vesnice (některé jejich vozy by se na stezku ani nevešly) a kupci si raději vytvořili často navštěvovanou tržnici před Kumogakure.

Zásoby se samozřejmě nenechávají v tržnici před vesnicí. Uvnitř jsou další obchody a především skladiště pro případ obléhání nebo náhlého uzavření bran? O některých, kde jsou uloženy trvalé potraviny, nikdo nepovolený neví. A dalším zdrojem potravy je rybolov a přímořští ptáci. Ovoce a zeleniny tu naopak nikdy moc nebylo. Přesun potravin do vesnice se odehrává prostřednictvím vnesení kontrolovaných beden bránou nebo vytáhnutím z lodí pod jedním z vysokých skalních převisů na kraji vesnice. Je to složité, ale to je přijatelná cena za bezpečí.
HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Juzc7d
Kromě bariéry kolem vesnice ji hlídá jen ona (a věřte mi, nejde ji obejít!) a to ne prostřednictvím vysokých hradeb, ale prostřednictvím strážních věží (jednoduše vybudované schodiště a okna ve skalách na krajích brány) a stráží, kteří jsou vždy hodnosti Chūninů (2 - každý v jedné strážní věži) a Tokubetsu Jōninů (2 - stráž v bráně). Druhá dvojice má za úkol odzbrojit cizí shinobi. Od našich je rozeznají pomocí jakýchsi "vstupenek," které dostávají do zásoby a které musí ukázat, pokud je stráž nepozná od vidění. Nejsou tu ale proto, aby bránili vesnici, ale aby ji v případě problémů zalarmovali a dali vědět ninjům vyšších hodností.
Informace pro nově příchozí

Brána je zelektrizována po celé délce a šířce vstupu. Je nabitá elektrickým proudem, který vám ublíží když se k ní přiblížíte. Před bránou jsou také shinobi, kteří vybírají lístky a pustí pouze shinobi z Kumogakure...

Brána je v noci otevřená pouze pro vlastní shinobi, cizinci budou vpuštěni jen za světla.
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Mukotushi Ururu Mon Oct 13, 2014 9:35 am

Objabvil sa pred bránou. už ubehli 3 mesiace od kedy ju videl naposledy, no stále vyzerala rovnako. Pre neho ako obyčajne nič zaujímavé. Po okolí sa pohybovala stráž a brána bola otvorené pre širokú verejnosť. Prechádzalo ňou čim ďalej tým viac ľudí a húf bol taký hustý, že by sa nim nepredrala ani myš. Kým sa však dostal cez bránu stráže si ho všimli a on im len prikývol na znamenie príchodu. Našťastie od neho nič nechceli a ani sa nepýtali. Nikdy nemal rád, keď musel strácať čas takýmito nepodstatnými vecami. Prešiel bránou a ako bolo zvyku mal to namierené práve ku kagemu, aj keď vlastne toto všeobecné pravidlo vždy nenávidel.
Mukotushi Ururu
Mukotushi Ururu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Oct 21, 2014 6:16 pm

Naše cesta vedla až k bráně Kumo, navštívit v úřadu nového Raikageho. Nahlásila jsem se strážným a čekala, až vyřídí mou návštěvu
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Oct 21, 2014 6:19 pm

Stážny vyrazili oznámiť návštevu Raikagemu ale hneď ten druhý, ktorý bol vedľa teho prového povedal, aby rovno prešla. Predsa len si ju pamätal z minula, ako tu vybavovala nejaké veci a myslel si, že cestu určite pozná sama, keďže tu bola nejakú tú dobu.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Oct 21, 2014 6:21 pm

"Děkuji." usmála jsem se na ně a se svým dvoučlenným doprovodem jsem prošla a směřovala dále do vesnice k budově Raikageho.
(přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Kuro Sakai Wed Oct 22, 2014 8:56 pm

Přes tržnice nacházející se okolo příjezdové cesty do Kumogakure se prochází muž jež, den předtím odešel na návštěvu do hor. Byla to sice lež, ale pro vesnici hrozbou není. Procházel jsem okolo oděný v otrhaném černém plášti a prohlížel jsem si tržnice a lidi chodící okolo. Bezstarostní lidé této vesnice, netušící jaké věci se dějí za hranicemi této země. Smutné,..
U prvního stánku jsem koupil dvoukilový pytlík krásných červených jablek a pomalým krokem jsem se vydal k bráně. Když jsem došel k bráně tak přišlo na problém. Jelikož jsem neměl žádnou propustku, tak jsem musel trochu zaimprovizovat. Vesnice je po útoku a stráže jsou mnohem víc v pozoru, ale pořád mám menší úmluvu s raikagem tak uvidíme jestli je dokážu oblbnout. Naštěstí zde byl stejný strážce, který mě pouštěl minule z vesnice a tak jsem na to spoléhal.
Když jsem došel za strážci jen jsem se na ně mile usmál a najednou se protrhl pytlík s jablky a jablka se začala rozsypávat do všech směrů. V tu chvíli se na mojí tváři objevil polekaný výraz a rychle jsem padl na všechny čtyři a začal jsem sbírat jablka a tak nějak jim šmátrat kolem nohou. Působil jsem jako úplně roztržitý člověk, nicméně pytlík byl zespodu lehce naříznutý a celé to bylo jen divadýlko. Nutno dodat že jsem byl výborný herec a lhát pro mě nebyl žádný problém.
Sesbíral jsem jablka a držel jsem je v náručí, takže jsem měl obě ruce zaměstnané a nemohl jsem šmátrat po propustce.
"Moshi, moshi,... Keisuke Tanaka desu" rychle jsem se to snažil zamluvit se širokým úsměvem na tváři, který měl zakrýt tenhle trapný moment. "Vrátil jsem se z návštěvy mojí matky v horách" podíval jsem se na muže, který mě tu naposledy pouštěl. "Nabídněte si pane." řekl jsem s úsměvem a čekal jsem na jejich reakci
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Crystal Takaishi Mon Oct 27, 2014 9:32 am

"Vrátíme se za pár dní." informovala jsem stráže a když se k nám dostal poslední člen mé ochranky vyrazili jsme směr Země čaje.

(přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Mon Oct 27, 2014 10:08 am

Strážne si ho nedôverčivo prezreli ale nevyzeral nijak podozrivo, preto si od neho jeden zobral jablko keď ponúkal. Potom mu poďakoval a vpustil ho bez ďalších okolkou do dediny.Pri tom ho ale celú dobu sledovali, ako keby niečo zlé tušili, no to sa mu im mohlo len zdať.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Kuro Sakai Tue Oct 28, 2014 5:27 pm

Projít přes stráže bylo kupodivu jednodušší než jsem předpokládal. Ovšem opatrnosti nikdy není nazbyt a stále jsem byl v roli dokud jsem se hlídce neztratil z dohledu. Poté jsem zpod kápě vytáhl nový pytlík a přesypal do něj jablka, které jsem držel v náruči. Dál jsem si to vykračoval rovnou k budově raikageho.

/přesun
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Crystal Takaishi Thu Oct 30, 2014 10:46 pm

Rukiův lev mě doprovodil k bráně, kde udělal puf a já opět vešla do vesnice. Hned u brány se na mě sesypala jak moje ochranka tak ochranka Kumo. Všichni mi připomínaly pravidla bezpečnosti a opuštění místa bez jakéhokoli varování v mém postavení. Jen jsem se jim omluvila, že už se to víckrát nestane a že jsem unavená a šla bych si lehnout. Strážní u brány souhlasili s tím, že uvědomí Raikageho o mém návratu.

(přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Kuro Sakai Fri Oct 31, 2014 3:02 pm

Z baru jsem po boku Yuny trochu potácel, ale rychle jsem se oklepa. Byl jsem celkem odolný a tak jsem věděl že dřív nebo později budu úplně v pohodě.  Na jazyku jsem převaloval malou zářivou rudou kuličku a po chvíli jsem jí vyplivl. Na místě kam dopadla se jen lehce propálila kamenná dlaždice, ale nevěnoval jsem tomu pozornost. Jen jsem potřeboval eliminovat tu pachuť, kterou jsem měl na jazyku.

Po cestě jsem vlastně spíš přemýšlel nad tím kdo vlastně slečna po mém boku je. Mladá drobná slečna a už pracuje jako ANBU. Co je to za osud. Možná jsem byl trochu staromódní, ale ženy by neměli držet zbraň a už vůbec ne dělat ANBU. Nepodceňoval jsem jí, spíš to prohlubovalo mojí zášť vůči systému, který vybudovala tahle aliance.

„Rozumím“ řekl jsem trochu odevzdaně, protože působila tak trochu víc dominantně než já. Nepokoušel jsem se se s ní nějak seznamovat, protože většina mladých ANBU má hlavu vymytou kecy o anonymitě a zbytečné něco takového zkoušet. Když jsme se blížili k bráně tak jsem si jen nasadil masku aby mi stráže neviděli do obličeje a zbytek nechal na Yune, přece jen to byla ona kdo měl povolení, příkaz k misi   
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri Oct 31, 2014 3:40 pm

Cesta k bráne prebehla rýchlo, a hlavne v pokoji a tichosti. Ani jeden z nás sa neodhodlal prehovoriť. Radšej som premýšľala nad mnohými vecami, svojimi problémami a hlavne nad tým, čo by nás na tejto misii mohlo čakať.
Kuro možno čakal, že k tomu, aby sme prešli cez bránu, budeme potrebovať nejaké potvrdenie. Nepotrebovala som ho. Bola som súčasťou hliadkovacích tímov, pri bráne som strávila mnoho svojho času a mnohých som tu poznala lepšie, ako samu seba. Dobre, to už preháňam. Proste som ich dobre poznala, rovnako ako oni mňa. Nikdy som nemala problém prejsť, nikto sa ma nepýtal, kam idem. A táto situácia nebola výnimkou. Pozdravila som veselú blondýnku stojacu neďaleko a rýchlym krokom prešla cez bránu, pričom som sa otočila na Kura a jemne sa usmiala, čím som sa snažila odľahčiť tú divnú atmosféru medzi nami. Volám sa Yuna Seishin. S týmito slovami som sa otočila a vykročila smerom k hraniciam. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Nov 02, 2014 6:53 pm

Ke Kumogakurské bráně se blížilo cosi velkého. Ohromná, dlouhá karavana, jejíž konec byl v nedohlednu, se přesouvala k hradbám vesnice a vezla vše možné - od základních věcí, jako bylo kamení, jíl nebo třeba obilí, až po ty vzácné kusy, jako hedvábí, papír, zbraně. Jako by někdo vyraboval polovinu zásob vesnice...
Ozbrojený doprovod čítal asi stovku mužů, jejichž velitel přistoupil ke strážím a předal jim vzkaz.

"Kirigakure posílá pozdravy
Hachidaime Mizukage
Faito Dansaku"

Nic víc, nic míň. A´t si to každý přebere po svém, nicméně ozbrojený doprovod se rozestavěl venku a čekal, až se karavany vyloží.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 7:00 pm

Hliadka v tme spozorovala niečo o čom nevedela čo to je. Preto sa pred bránou pre istotu zmobilizovalo veľké množstvo shinobi, no keď zistili, že kto sa to sem blíži popravde si dosť vydýchli. S počiatku si mysleli, že to je zasa nejaký útok, takže shinobi z kirigakure videli o to radšej. Doviezli poriadne množstvo surovín, takže všetci shinobi, ktorí prišli na obranu pridali ruku k dielu a pomáhali vykladať. Správu zobral najvyššie postavený ninja  a uložil si ju u seba s tým, že ju predá Raikagemu a k tomu ho niekto už šiel oboznámiť s tým, čo sa deje. Dotyčný ešte poďakoval a aj on šiel pomáhať, aby sa to čo najskôr dostalo s pred brány do dediny.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Nov 02, 2014 7:37 pm

Po několika minutách (snad i hodinách) nakládání se konečně karavany vyprázdnily. Část z nich zde zůstala, část se vrátila do Iwy a část do Kiri. Ozbrojený doprovod zmizel ve tmě tak rychle, jak se objevil...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Nov 22, 2014 3:59 pm

Od kancelárie som spolu s dvomi anbu, ako mojou ochrankou vyrazil s dediny. Pri tom som ešte skontroloval zabezpečenie a uzavrel dedinu. Predsa len by bolo nebezpečné sem niekoho púšťať pri mojej absencii. Aj keď som poveril človeka, ktorý bude v mojej neprítomnosti rozhodovať, nebol som rád, že teraz musím odíjsť.
(presun)
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Dec 24, 2014 6:11 pm

Ani si neviete predstaviť, aká som bola šťastná, keď som opäť zazrela brány Kumo. Avšak...Cítila som sa zvláštne, pretože boli Vianoce a ja som nebola so svojou rodinou. A asi ani nebudem. Zastavila som sa pred bránou a potiahla Kura za rukáv, nech zastaví. Celou cestou sa mi vyhýbal, všimla som si to. Robotníkov som nechala, nech si už idú, kam potrebujú.
Pozri, cítim sa teraz trápne. Zamrmlala som a sklopila pohľad, pričom som nervózne behala prstom po svojej maske pripnutej na boku. Viem, že ti to príde blbé, že teoreticky som toho krýpla zmastila sama. Ja...Prepáč, fakt. Pokrčila som ramenami. Nikdy som veľmi nebola zyvknutá pracovať tímovo a snažila som sa o to, aby som sa dostala domov čo najskôr. Fakt som z toho nemala dobrý pocit, určite sa cítil tak...blbo. Viem si to predstaviť. Fakt mi to prepáč, no, a ak chceš, idem si teraz niečo vypiť do toho tvojho baru, však sú Vianoce, tak nech si počas nich aspoň trochu oddýchnem, tak ak chceš, budem rada, ak sa pripojíš. Pokrčila som ramenami a jemne sa usmiala. Yep, a šťastné a veselé. S týmito slovami som sa otočila a vybrala sa k jednému z barov. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Kuro Sakai Wed Dec 24, 2014 7:15 pm

Celou cestu z mise jsem působil fakt jako stín, který se schovává za karavanou a vážně jsem spíš hledal vlastní chyby a tak nějak jsem asi věděl co bylo špatně. Ale zůstal jsem tedy klidný a nějak jsem se rozhodl to přejít a zapomenout, stejně jako vždycky všechno nechávám za sebou a nevracím se k tomu. Už jsem se měl pomalu k odchodu, ale pak mě Yuna zastavila,.. což jsem nečekal. Trošku překvapeně jsem na ní zíral, což snad nebylo vidět po očku, jež mi vykukuje z masky a jen jsem přikyvoval. Upřímně jsem nečekal že by se mi omlouvala, přece jenom nebylo zase tolik důvodů, jedinej kdo dělal chyby jsem byl já a očekával bych spíš aroganci, nebo snad výsměch. Ovšem i tak jsem to byl já kdo ze sebe dělal chudáka a nechal jí beze slova odejít. Na ANBU je ta holka fakt zvláštní. Vlastně mi ani nedošlo že jsou Vánoce,.. už. Rozhlédl jsem se okolo, když odcházela a možná ve mne na chvíli něco pookřálo aspoň o těch svátcích. Sice to ve vesnici zrovna vánoční není, protože je velká přestavba, ale i tak. Pomalejším krokem jsem se vydal také do baru,..

//přesun
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Jan 02, 2015 8:38 pm

Cesta do Kumogakure no sato byla dlouhá a nebezpečná. Po vynaložení velkého úsilí mých ochránců a mně jsme však dorazili do cíle. V poslední době není bezpečno cestovat mezi vesnicemi. Nikdy nevíte, na co můžete narazit. Vliv Hakuei poslední dobou jen roste. Upřímně nejtěžší ale bylo to stoupání k branám Kumogakure no sato. Ne po fyzické stránce, jsem přeci Tsukikage, takže něco vydržet musím, ale nejtěžším to činil fakt, že jsem musel poslouchat reptání Tsukigakure no shinobi o tom, jak je nelidské nutit lidi, prahnoucí navštívit Kumo, šlapat do takového kopce.
HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Tumblr_m71tmdJ3wU1r5o9omo1_500
Těsně před bránou jsem se zastavil a počkal, ať stráže samy přijdou ke mně. Nechtěl jsem, aby to vypadalo, že se cpu do cizí vesnice. Ještě bych se přiblížil až nebezpečně blízko, a pak by si mysleli, že mám nekalé úmysly. Žijeme v těžkých časech, a proto opatrnosti není nikdy dost, čehož si Kumogakure no shinobi jsou jistě velmi dobře vědomi. Měl jsem na sobě klobouk Tsukikageho společně s pláštěm, který k němu patřil. Chtěl jsem, aby bylo hned znát, kdo jsem...
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Jan 03, 2015 1:16 pm

U brány dostali hliadky rozkaz od Raikageho, ktorý im prikázal, aby doprevadili návštev do kancelárie. Aj keď nevydal príkaz, aby ich odzbrojili už zo zvyku im povedali, aby tu odovzdali svoje zbrane, inak nebudú môcť pokračovať. Všetky ostré, výbušné a inak nebezpečné predmety a taktiež ich čakal ešte ne príliš príjemná prehliadka. Kumogakure už bola celá zrekonštruovaná a preto nechceli zanedbať na nič podstatné. Mohli si všimnúť, že aj ochrana na hradbách je zosílená a to nie len u zemi ale taktiež sme už nepodceňovali vzduch.Až po kompletnom odzbrojení ich Anbu odprevadí až priamo za mnou. Ak by tak neurobili značilo by to len konflikt a kvôli tomu snáď neprišli.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Jan 04, 2015 1:47 pm

Stráže nás vřele přivítaly. Odzbrojení bylo běžnou rutinou, s kterou jsem počítal, a taktéž i mí spolucestující. Kumogakure no sato v minulosti zažila pár nepříjemnosti, které občané jistě nechtějí, aby se opakovali. Odevzdali jsme tedy zbraně a vydali se do Raikageho kanceláře za doprovodu zdejších anbu. Požadavkům stráží jsem tedy vyhověl, ale učinil jsem tak bez žádných slov, což mohlo působit nepříjemně, ale nepřišel jsem zde klábosit se strážemi.

Přesun
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Jan 11, 2015 5:01 pm

Sraz byl pro vyčerpávající stejně jako pro ostatní, hlavně proto když Raikage najednou zmizel a nikdo si to neuměl vysvětlit celkem jsem se bála. Proto moje cesta jako první mířila přímo sem. Strážní mě pustili bez okolků. Byla jsem ráda, dohadovat se s nimi bylo to poslední co jsem chtěla. Mířila jsem si to přímo za Yotsukim

(přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Jan 12, 2015 4:15 pm

Neotálel jsem a hned, jakmile se dala má družina zase dohromady, vyrazil jsem k bráně, a pak zpátky do Tsukigakure no sato. Dohoda s Raikagem mě potěšila, a to obzvláště kvůli jeho slíbené podpoře zabírání Iwy a Suny. Stejně však nebudu moci zabrat obě vesnice naráz, takže prozatím si vystačím s Iwou. S ní kvůli toho, že bude potřeba mobilizovat zdejší jednotky, aby se zajistilo tak velkou oblast. Samotní Tsukigakure no shinobi na to nestačí. Suna je jedna velká pustina, takže kdybych začal od ní, neposkytne mi potřebné množství shinobi, abych zajistil ji, a pak i Iwu.

Raikageho jsem považoval za čestného muže. Vztahy mezi Kumo a Tsuki lze považovat za dobré, takže snad dostojí svému slovu. V případě že tomu tak neučiní, po předání Reiny, budu velmi zklamán...


Přesun
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Natao Hyuurai Fri Jan 23, 2015 11:02 pm

Konečne som sa vrátil na miesto, ktoré je pre mňa "domov".
Misia, vďaka ktorej som mal spoznať ďalších ninjov zo Suny bola fiasko.. Našťastie sa mi podarilo ukoristiť niečo ešte lepšie. Stále som bol oblečený ako nejaký Anbu, preto som si kvôli bezpečnosti vytiahol čelenku Kumo a držal ju v rukách pri prechádzaní cez bránu. Hneď ako som ju prešiel som si ju hodil späť do baťohu. Popravde som ani nevedel kam pôjdem a čo budem robiť.. (presun)
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Thu Jan 29, 2015 11:37 am

Išiel som pomerne rýchlo ale dostať za z konca dediny na druhý nieje najľahšie. Predsa len dedina bola veľká a mne to trvalo. Našťastie som ale už dorazil k bráne a smeroval som k mieste činu s dvomi anbu po svojom boku, aby som aj ja skontroloval, čo sa deje. Prestavanie Kumogakure no sato bude musieť zasa počkať kvôli deviantovi alebo deviantom, ktorý tam asi boli. Však ak ho ja chytím pod ruku, tak nech si ma nepraje.
(presun)
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Feb 01, 2015 11:45 am

Trvalo to o niečo dlhšie, keďže som sa už neponáhľal a okolo toho útočníka bolo pomerne dosť osôb, ktoré naňho dávali pozor. Možno si myslel, žeby ich dokázal spacifikovať hneď ale bolo to tak 5 A rankov a dvaja B. Predsa len v takom hojnom počte aj oni majú poriadnu silu. Od brány sme mierili hneď smerom k cele.
(presun)
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 9 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru