Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HLAVNÍ BRÁNA

+39
Mukotushi Ururu
Atsuka
Akuma Saito
Risoku Yotsuki
Kuro Sakai
Nao Okumura
Takeru Kana
Yotsuki Sorata
Uchiha Madara
Killunia
Nizashi Shiroi
Faito Dansaku
Kuroashi Sanji
Haru Iburi
Crystal Takaishi
Shinobi
Reina Kana
Ken Uchiha
Tobiru Senju
Akemi Kagayaki
Kirin Yakushi
Mareo Renjiro
Goku
Miki
Natao Hyuurai
Fili RyoGui
Takeshi Kenpachi
Kisuke Uchiha
Rei Casius
Kohaku Michiyo
Taiki Nobu
Yorimi Sonoe
Seishin Yuna
Akira Hitsumi
Arata Hiashi
Hirin
Sato Keiko
Ken Hiashi
Kagayaki Rin
43 posters

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Kagayaki Rin Thu Aug 08, 2013 2:11 pm

First topic message reminder :

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 2mx0l85
Brána do Kumogakure je skrytá na úzké stezce vysoko v horách. To je jediná cesta, kromě další tajné, evakuační, kterou ale znají pouze shinobi z Kumo a která vede na moře k lodím. Ale vraťme se k bráně. Její umístění je důvodem, proč karavany často nedojíždí až do vesnice (některé jejich vozy by se na stezku ani nevešly) a kupci si raději vytvořili často navštěvovanou tržnici před Kumogakure.

Zásoby se samozřejmě nenechávají v tržnici před vesnicí. Uvnitř jsou další obchody a především skladiště pro případ obléhání nebo náhlého uzavření bran? O některých, kde jsou uloženy trvalé potraviny, nikdo nepovolený neví. A dalším zdrojem potravy je rybolov a přímořští ptáci. Ovoce a zeleniny tu naopak nikdy moc nebylo. Přesun potravin do vesnice se odehrává prostřednictvím vnesení kontrolovaných beden bránou nebo vytáhnutím z lodí pod jedním z vysokých skalních převisů na kraji vesnice. Je to složité, ale to je přijatelná cena za bezpečí.
HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Juzc7d
Kromě bariéry kolem vesnice ji hlídá jen ona (a věřte mi, nejde ji obejít!) a to ne prostřednictvím vysokých hradeb, ale prostřednictvím strážních věží (jednoduše vybudované schodiště a okna ve skalách na krajích brány) a stráží, kteří jsou vždy hodnosti Chūninů (2 - každý v jedné strážní věži) a Tokubetsu Jōninů (2 - stráž v bráně). Druhá dvojice má za úkol odzbrojit cizí shinobi. Od našich je rozeznají pomocí jakýchsi "vstupenek," které dostávají do zásoby a které musí ukázat, pokud je stráž nepozná od vidění. Nejsou tu ale proto, aby bránili vesnici, ale aby ji v případě problémů zalarmovali a dali vědět ninjům vyšších hodností.
Informace pro nově příchozí

Brána je zelektrizována po celé délce a šířce vstupu. Je nabitá elektrickým proudem, který vám ublíží když se k ní přiblížíte. Před bránou jsou také shinobi, kteří vybírají lístky a pustí pouze shinobi z Kumogakure...

Brána je v noci otevřená pouze pro vlastní shinobi, cizinci budou vpuštěni jen za světla.
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Wed Apr 16, 2014 3:42 pm

Šel jsem dlouho, předlouho. Prošel jsem několik zemí, byl jsem unavený, otrhaný, měl jsem žízeň a hlad. Naštěstí jsem po cestě narazil na pár karavan, které mi daly něco málo k jídlu, takže jsem se nemusel zdržovat lovem.
Velkým vesnicím jsem se vyhýbal, v zemi Ohně jsem se raději moc nezdržoval a snažil jsem se nebýt moc vidět.
Nakonec jsem se rozhodl pro Kumogakure. Byla dostatečně daleko, mohl jsem je varovat a schovat se v ní.

Došel jsem před bránu. Stráže ze mě museli mít radost: Samuraj v potrhané zbroji, nesoucí zbytek praporce v ruce.
"Prosím...pomozte mi..." řekl jsem a podíval se na stráže. Měl jsem kruhy pod očima, ruce i nohy se mi klepaly únavou. Jestli mě nepustí dovnitř, usnu na místě.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Apr 16, 2014 4:33 pm

Objavila som sa vedľa oného muža. Bez masky a ANBU oblečenia, ako to odo mňa vyžadovala Rin. Vlasy som mala ešte stále zapletené do vrkoča. Možno si poviete, že som tu nemala čo robiť, keďže musím plniť misiu. Musela som to tu ale na chvíľu omrknúť, či je všetko tak, ako má byť. Bránu strážim denno denne. Pane Bože, čo sa vám stalo? Opýtala som sa. Bol v zúboženom stave. Nevedela som, či tomu chlapovi veriť, čo ak to je nejaký špión? Bolo obzvlášť nebezpečné v tejto dobe púšťať cudzích do dediny.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Wed Apr 16, 2014 4:41 pm

Stráže si mě všimly a mezi nimi i jedna dívka.
"Vodu, prosím...jsem Takeshi Kenpachi. Suna byla zničena a rozmetána. Já přežil..chtěl jsem varovat ostatní..."
Snažil jsem s emluvit, ale vyschlé hrdlo vydávalo spíše sýpavé zvuky. I tak šlo pochopit, o jak vážnou věc jde.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Apr 16, 2014 6:52 pm

Doneste okamžite vodu! Prikázala som strážiam. Jeden z nich okamžite kamsi zmizol. Suna bola zničená? Vyvalila som na toho muža, ktorý sa predstavil ako Takeshi, oči. To je vážne. Veľmi vážne. Nervózne som sa rozhliadla okolo. Ten jeden zo stráží sa vrátil aj s fľašou čerstvej vody a podal ju Takeshimu. O tomto musí Raikage-sama vedieť okamžite, myslíš, že si schopný na vlastných k nej dôjsť? Opýtala som sa. Vyzeral dosť vyčerpane, možno je zranený. Hladný. Samozrejme, v sprievode dvoch ANBU. Dodala som ešte. Opatrnosti nie je nikdy dosť.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Wed Apr 16, 2014 6:59 pm

Jakmile stráže donesli vodu, vzal jsem měch a začal ho na sebe lít. Hltal jsem, co to šlo, nemyslel jsem na úžeh, nemyslel jsem na to, že jsem už sakra dlouho nejedl. Vypil jsem celou lahev a otřel jsem si pusu a podíval se na tu slečnu.
"To není problém, madam." řekl jsem. bylo vidět, že mi ta voda opravdu pomohla. Nevydržel jsem to ale a nakonec jsem opět klekl na zem. Chvíli jsem těžce oddychoval a nakonec šla stejně část ven.
"Omlouvám se...moc se omlouvám." řekl jsem a zbytečkem vody jsem si vypláchl ústa.
"Můžeme jít. Jsem připraven říct vše..." řekl jsem nakonec a ještě trochu se snažil upravit.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Apr 16, 2014 7:21 pm

Kým sa teda Takeshi osviežoval, stále som sa rozhliadala okolo. Premýšľala som nad tým, kto to mohol byť, kto mohol spôsobiť tú skázu. Kto mal na to tak veľkú moc. Keď sa vlastne vyvracal, nepohla som ani brvou. To je v poriadku. Pokúsila som sa o milý úsmev. Podarilo sa mi to. Našťastie. Otočila som sa k niekoľkým ANBU neďaleko. Vy dvaja. Ukázala som prstom na dvoch najbližšie ku mne. Odveďte prosím túto Takeshiho k Raikage-sama. Musí jej odovzdať dôležité informácie. Tí dvaja prikývli a razom stáli pri ňom. Ja vás zatiaľ budem musieť opustiť, mám čosi na práci. O trochu som od nich poodstúpila a zmizla v obláčiku dymu. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Wed Apr 16, 2014 7:25 pm

"Jistě, to chápu. Děkuji, madam..." řekl jsem a podíval se na ty strážné.
"Můžeme jít..."

//přesun
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Fili RyoGui Sun Apr 20, 2014 6:03 pm

Přišel jsem k bráně. Stráže mi řekli, že mam odevzdat zbraně. No po pravdě trochu se mi nechtělo přeci jen nosím je sebou furt. Nakonec jsem si řekl, že nebudu dělat problémy a¨jsem tu jen kvůli tomu, abych zjistil jak tu na tom jsou. Jakmile jsem odevzdal zbraně prošel jsem bránou. (přesun)
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Natao Hyuurai Mon Apr 21, 2014 4:06 pm

Natao Hyuurai


Pomalé a dlhé kroky padali na suchú a tvrdú zem. Moje nohy boli tak ťažké a slabé. Boli vyčerpané z toľkého chodenia. Tiaha ma oslabovala, nemal som veľa síl nazvyš. No niečo ma aj tak tlačilo ďalej. Bolo to odhodlanie? Pud sebazáchovy? Alebo skôr chuť pomsty? Neviem čo to bolo, no predsa ma to nútilo pokračovať ďalej cez tú cestu. Celé moje telo bolo premrznuté, dokonca mi na oblečení a tváry ostali kúsky ľadu ktorý sa nie a nie roztopiť. Strácal som vedomie, mal som pocit že zachvílu padnem. Zrak na tom nebol najlepšie tiež. Ešte.. musím ísť ešte.. Hovoril som si v mysli. Časť oblečenia bola nasiaknutá krvou, bolo to brucho, pri boji som bol zasiahnutý katanou a nestihol som si toto zranenie poriadne uviazať. Na tvári som mal krvavé reze z ktorých vytekali malé priamenky krvi. Konečne som to ale uvidel.. brána Kumogakure no sato. Bola tak blízko. Zatvoril som oči a sústredil som celý ostatok svojej sily do nôh. Posledný krok bol asi tak desať metrov od brány. Telo pomaly padlo na kolená a z nich na chrbát. Oči sa mi pomaly zatvárali. Zvládol.. som to? V tom okamžiku som stratil vedomie.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Apr 21, 2014 8:44 pm

HLÍDKA
Jeden ze strážných, Chuunin, doběhl ke klesajícímu shinobimu, aby ho zachytil, než spadl. Tohle se jim stalo podruhé. Druhý shinobi ze Suny za jeho služby. Tentokrát to ale bylo horší, muž (možná ještě chlapec) byl zjevně zraněný.
"To mi byl čert dlužný," zahartusil strážce pořádku.
Pevně, ale opatrně ho chytil a problesknul se s ním pryč.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Miki Sun Apr 27, 2014 2:37 pm

Jako vždy seděla na stromu kousek od brány a upřeně jí sledovala. Čekala jsem na to kdy už konečně dorazí opožděný člen mé rodiny. Zatím jsem s nikým v Kumo nepromluvila ani slovo, snad jen párkrát jsem promluvila na Raikage abych se zeptala na to, jestli tato osoba nedorazila během večera když jsem spala a nemohla tu být. Dokonce jsem nebyla ochotná mluvit ani s žádnou jinou dívkou. Chtěla jsem být sama, útok na Sunu a svou mrtvou matku jsem měla ještě stále před očima. Mimoděk jsem stiskla přívěšek na krku a potichu si povzdechla. Z toho mě ale najednou vytrhlo cosi ve vesnici, prudce jsem otočila hlavou a zaregistrovala stoupající kouř ze středu vesnice. Zamrzla jsem na místě, jakoby nestačilo, že mě obrazy ze Suny strašily večer ve snech...ono se to musí dít i v Kumo? Nebyla jsem schopná se pohnout ani o kousíček a vystrašeně sledovala kouř. Znova ne.
Zírala jsem tam takhle nějakou dobu i když kouř byl už dávno pryč. Nemohla jsem sama sebe uklidnit a moje představivost pracovala na plné obrátky. Až po nějaké době jsem sebou cukla a odvrátila hlavu pryč. Bože. Seskočila jsem na zem a oprášila si krátké kimono. S knedlíkem v krku jsem se vydala do středu vesnice ke kanceláři abych se zeptala, jestli nepřišla večer.
~přesun~
Miki
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Fili RyoGui Mon Apr 28, 2014 6:13 pm

Přišel jsem k bráně a vzal si zbraně zpět. Poté jsem pouze už v klidu šel pryč./přesun
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Fili RyoGui Wed Apr 30, 2014 1:37 pm

Příjdu s maskou na tváři k bráně. Odevzdám zbraně a projdu dál. Měl jsem nasměrováno k budově Raikage. /přesun
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Fili RyoGui Sat May 03, 2014 11:22 am

Zmiznu pryč do Ame /přesun
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Rei Casius Wed May 07, 2014 4:34 pm

Dorazili k bráně Kumokagure. Kapucu si nechal dole, aby bylo vidět čelenka Ame a taky začal přemýšlet, jak se k tomu mohl přinutit. "Přece jeto celkem věc Ame pochybuji, že pomůže naší vesnici." Přišel tedy ke strážím, odevzdal zbraně a promluvil. "Dobrý den, máme zprávu pro Raikage z Amegakure." "Sakra proč já to dělám……" Povzdechl si a čekal na stráže. Nějak se mu to nelíbilo takhle otravovat  Kage.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Fili RyoGui Wed May 07, 2014 4:36 pm

S maskou na tváři jsem dorazil hned za Reiem a odevzdal také zbraně. Vypadalo to jakobych byl sluhou Reie. Poté jsme vešli do vesnice /přesun
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Goku Sat May 24, 2014 7:40 am

Dokráčal som až k bráne Kumogakure no sato. Vyzeral som ako každý iný shinobi, ktorý by mohol patriť ku hocijakej dedine. Jediná známka môjho "pripradenia" bola čelenka Sunagakure no sato . Ktorú som na sebe mal. Kým som však prešiel k bráne, cestou som prechádzal po niećom, čo pripomínalo tržnicu. Prišlo mi to ako takticky absolútne nevyhovujúce. Tržnice boli centrom obchodu každej dediny, kto by ju postavil pred bránami ? V podstate by stačilo stále len prísť, znićiť tržnicu a ani sa nepokúsiť o dobytie Kumogakure, potom odísť. Typoval som že by Kumo do týždňa došli všetky zásoby bez možnosti obnovy, keďže by tržnica bola stále zničená.. a to by netrebalo ani tak často útočiť. Stačilo by len vtedy, kedy by ju znova opravili.
S povzdychom som sa len pozrel po okolí a očakával som nejakého shinobiho, u ktorého prejsť niečím, teda typoval som že sa do dediny nedá po posledných udalostiach vojsť len tak.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat May 24, 2014 12:40 pm

STRÁŽ


Čelenka Sunagakure už byla podezřelá. Teď, když se všichni přeživší přidali k určitým vesnicím a už se jim sem neplazil nikdo téměř polomrtvý hrůzou a strachy. Tenhle kluk vlastně vypadal úplně obyčejně.
"Vaše přání?" popošel k němu strážce brány.
Chuunin nebo Jounin, alespoň tak vypadal. Určitě byl středního věku a určitě mu vousy zakrývaly prakticky celou tvář. Víc se o něm z prvního pohledu zjistit nedalo.
"Vy jste ze Suny?"
Naposledy dorazila Miki a ten samuraj. Ty měl strážný docela rád. Tedy toho samuraje, to byl panečku pomocník! Ta dívenka mu přišla na kunoichi příliš plachá. A tenhle vypadal moc nezaujatě na to, že mu zničili vesnici. Tedy až na dobu, kdy si s nečitelným pohledem prohlížel tržnici. Jako kdyby proti ní něco měl.

Zásoby se samozřejmě nenechávaly v tržnici před vesnicí, který blbec by to udělal? Nebo který blbec by si myslel, že ve vesnici nejsou obchody a skladiště? O některých, kde jsou uloženy trvalé potraviny, někdo ani neví. A dalším zdrojem potravy je rybolov a přímořští ptáci. Ovoce a zeleniny tu naopak moc nebylo. Jelikož se ale těžko procházelo bránou s vozy, sloužila pouze pro přesun potravin prostřednictvím před vnesením kontrolovaných beden nebo vytáhnutím z lodí pod jedním z vysokých skalních převisů na kraji vesnice. Bylo to složité, ale alespoň to bylo zcela bezpečné.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Goku Sun May 25, 2014 4:12 pm

Obrátil som pohľad ku strážnikovi, ktorý ma oslovil. Môj pohľad bol vlastne celkom prázdny až.. podivne chladný. Prstami som si poupravil čelenku na hlave, čím som mu chcel dať zjavnú odpoveď.
"Skôr by sa dalo povedať z toho, čo z nej zostalo." Odpovedal som mu. Naozaj som sa správal tak, ako keby ma zničenie tej dediny nijak nezasiahlo.
"Vlastne ani nepotrebujem pomoc ako.. pravdepodobne väčšina ľudí ktorý to prežila a zamierila sem. To že je Suna zničená som sa dozvedel pred dvoma dňami." Poškrabal som sa vo vlasoch a pohľad som trocha nervózne hodil k bráne.
"Pustíte ma dovnútra, alebo som celú cestu sem meral zbytočne?" Môj hlas nebol drzí, skôr v ňom bolo počuť až skleslý, unavený povzdych. Ako keby som mal za poslednú dobu všetkého akurát tak plné zuby, a teraz som viac menej "rezignoval".
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun May 25, 2014 4:43 pm

STRÁŽ
"Dovedeme vás za Raikage," pousmál se na něj strážný a poplácal ho po zádech.
Za tohle si mohl připsat bod, působil vskutku důvěryhodně.
"Ale nejdřív nám samozřejmě budete muset odevzdat své zbraně, nechat se prohlédnout," dodal. "Standardní postup."
Opravdu to byl standardní postup. Tedy u tohohle strážného. Byli tu i jiní, u kterých člověk proklouzl lehce. A zase jiní, kteří by ho div nesvlékli, než by ho pustili do vesnice. Tenhle byl ale rozumný a viděl, že je chlapec ještě mladý. Nebo možná nebyl rozumný, ale naivní. Každopádně chlapci zběžně prohlédl rukávy a nohavice, kde si shinobi často schovávali zbraně a ještě tašku (pokud nějakou měl). A to bylo vše. 

Když byla prohlídka hotová, vedl ho jeden z Chuuninů, kteří předtím hlídkovali u brány, k Raikage. Moc toho z něj ale neviděl, měl přes většinu tváře masku a ještě šátek přes vlasy. Vypadalo to skutečně podivně. Podivný člověk. Zbraně zůstali zatím u hlídky brány, pokud ale našli cokoli jiného, co by mohlo být podezřelé, vzal to onen Chuunin za Kage spolu s ním.

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Goku Sun May 25, 2014 4:56 pm

"Bol by som vám vďačný." Odvetil som mu a dal som si dole z chrbta ruksak, ako aj z pása odopol dve katany ktoré som im podal. 
Mohli u mňa nájsť dosť vecí, bol som dosť dobre vybavený na pretrvanie v prírode, či na nejakom mieste dlhší čas. V taške mohli nájsť krabičku s obväzmi a pomôckami na dezinfekciu a zošitie rán, nôž ktorý patril k "loveckým" teda bol určený na sťahovanie kože z úlovkov. Kotúč s ocelovým lankom a sušené jedlo. Prevažne mäsité výrobky. 
Mohla ich taktiež zaujať skutočnosť že ak skontrolovali obe moje katany, jedna z nich bola v dosť zlom stave. Vlastne sa nedala opraviť a bolo vidieť, že sa čoskoro zlomí.
Mal som u seba taktiež malú hotovosť, ale naozaj len malú. Vlastne to bolo priemerne plat za jednu, maximaĺne dve D-C rankové misie. Taktiež som tam mal dva zvitky. Jeden obsahoval nejaké kresby a druhý bol čistý.
Kresby pripomínali skôr abstraktné umenie. Vyzeralo to ako keby sa niekto počas dlhých dní nudil a tak si len niečo čmáral. K tomu všetkému som mal ešte pod ruksakom nepremokavú deku a okolo pása bundu. Ani v jednej či druhej veci neboli žiadne zbrane.
Po prehliadke som išiel o dosť.. odľahčený (neviem čo presne chceš zobrať ku Kage, ak niečo ) asi celkom dosť, keďže katany najľahšie neboli. Doprovod mi nevadil, vlastne som sa celkom zo záujmom rozhliadal po dedine. Bol som tu prvý krát v živote. 
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Sun May 25, 2014 5:40 pm

Takeshi

Došel jsem ke strážím u brány. Když uzavřou vesnici co nejdřív, bude se mi lépe hledat.
"Zdravím vás..." uklonil jsem se před velitelem.
"Nesu vzkaz od Raikage-sama. Jedná se o shinobiho jménem Rei Casius. Je z Amegakure a nedávno sem přišel s dalším mužem, hodně zarostlým, s velkými zbraněmi na zádech. Jde o to, že to jsou nukenini. Najdu je sám nebo s pomocí městské stráže, vy ale máte uzavřít brány pro všechny cizince bez výjimky. nikdo se nedostane dovnitř ani ven..."
Musel jsem uznat, že moci se opřít o jinou autoritu, než o tu, co mi visela na zádech, bylo příjemné zjištění.

//Omlouvám se, ale Re postl naposledy před měsícem sem. Nevím, kde ho hledat.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sun May 25, 2014 8:14 pm

S Kirin jsme dorazili do blízkosti hlavní brány Kumogakure no Sato. Měl jsem plán, jak se dostat úspěšně do vesnice, a tak aby jsme se více přiblížili Raikage a tvrzení, které by nám sdělilo, na kterou stranu se Kumogakure no Sato v případě nouze obrátí. Byli jsme ještě v dostatečné vzdálenosti od hlídkujících senzibilů, a tak jsem si mohl dovolit jednat s Kirin na rovinu. Přímo před Kirin jsem se začal opět měnit. Bylo to totožné s tím, jak jsem se tedy proměnil do jejího duplikátu. Nyní se však před Kirin objevil Rei Caisus, kterému jsem uřezal všech pět prstů na pravé ruce. Jeho duplikát, který nyní postával před Kirin, měl prsty uříznuté tak též jak opravdový Rei. Když jsem následně chtěl Kirin vysvětlit jak to zde bude probíhat, promluvil jsem hlasem totožným s Reovým: "Dotáhneš mě k bráně Kumogakure no Sato..." Vytáhl jsem si s bračnišky kunai a rozřízl si ruku, na které jsem měl i dlaň bez prstů. "...řekneš jim, že si mě našla v okolí a netušíš jak mi máš pomoc. Na své schopnosti ohledně léčení zapomeň. Nyní si někdo, kdo chce začít nový život a narazil cestou na své cestě na kluka, který potřeboval pomoc... a nejbližší místo, kde mi můžou pomoc je prvě Kumogakure no Sato. Svou minulost nechceš nikomu vyprávět, protože je to část Tebe, na kterou bys nejraději zapomenula. Jakmile se dostanem dovnitř... vezmou mě do nesmocnice, požádám o návštěvu Raikage v nemocnici, kde zjistím vše potřebné. Ty budeš v průběhu toho to brouzdat vesnicí a nenápadně zjišťovat osobní názory Kumogakure no Shinobi ohledně toho, na kterou stranu by se rádi přidali." Toto vše jsem řekl rychle a čím jak tím nejvíc stručně. Neměl jsem příliš času se zde vykecávat. Rána, kterou jsem si udělal byla hlubší než jsem předpokládal a krve mi začalo s těla ubývat čím dál tím dřív, a tak se mi postupně začínala motat hlava etc. Muselo to vypadat opravdu důvěřivě, čehož jsem si byl vědom, a tak jsem pro infiltraci Kumogakure no sato ochoten udělat cokoli.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Kirin Yakushi Sun May 25, 2014 9:06 pm

Pozorně jsem poslouchala. On se změnil, ale já nesměla mít své věci. Vše, co souviselo s Otogakure, především tedy čelenku, jsem schovala do dutiny jednoho z obrovských stromů. Doufala jsem, že tu není nikdo s výjimečným čichem, aby mé věci našel. Docela jsem na nich lpěla. U sebe jsem si nechala jen základní výbavu, pár kunaiů. Lékárničku jsem schovala. Nemuselo to vypadat, že bych ho mohla ošetřit a místo toho ho táhnu do vesnice.
"Rozumím, sensei," odvětila jsem poté.
Srdce mi bylo jako splašené. O to důvěryhodněji ale budu vypadat. Malé, roztomilé děvčátko, které se sem dostalo vlastně náhodou a které neví, co dělat se zraněným. Vrátila jsem se ke své skrýši a schovala jsem i brýle. Nosila jsem je vlastně ze zvyku, jinak jsem je potřebovala jen na čtení. Gumičky na copy jsem schovala do tašky u pasu a rozpustila jsem si dlouhé, bílé vlasy. Stal se ze mě vlastně taky jiný člověk.

Když jsme ale náš plán vykonávali, přišlo mi neskutečně divné táhnout senseie. Mého senseie. Jako kdyby byl hadrová panenka. Dokonce i když vypadal jako ten divný, ošklivý kluk. Nakrčila jsem nos. Uvědomila jsem si, že můj sensei je ve skutečnosti velmi přitažlivý muž. Tedy byl. Doteď.
"Pomozte mi, prosím!" vykřikla jsem před bránou, když jsem si k tomu uvědomila i další věc - je příšerně těžký.
"Je zraněný!"
Když mi s ním pomohli, unaveně a vyděšeně jsem se na ně zadívala. A myslela jsem si, že ten vyděšený pohled se mi vážně povedl.
"Já... já jsem ho našla kousek odtud... je strašně těžký... já jsem Kara!" mlela jsem páté přes deváté a mezitím jsem si i vymyslela falešné jméno.
Vypadala jsem dost otřeseně, takže jsem doufala, že mě do vesnice pustí a možná taky odvedou na ošetření. Také jsem se rozhlížela po strážných. Kromě nich tu byl zvláštní muž, který ani nevypadal jako shinobi. Nikoho jemu podobného jsem v Oto nikdy neviděla a tak mi byl záhadou. Snažila jsem se na něj ale nezírat moc dlouho, aby to nebylo podezřelé.
Otokage-sama, já vás nezklamu!
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun May 25, 2014 9:13 pm

STRÁŽNÝ
Velitel strážných si vyposlechl Takeshiho hlášení.
"Rozumím, pane," bručel si pod vousy.
Samuraje ze Suny ještě neznal a moc mu nevěřil. Nevěřil nikoho, komu neznal. Na druhou stranu mu byl jeho přístup sympatický a uznal, že ho nejspíš bude mít ráda. Pokud tedy bude dobře bojovat, protože takové lidi má on úplně nejraději.
"Myslím, že si ho pamatuju. Neměl něco s jednou rukou? Vztekal se, když jsme mu kontrolovaly rukávy, myslím, že vůbec neměl prsty!"
To mohlo být pro Takeshiho důležité poznávací znamení. Strážný by se byl rád zeptal, jestli ten druhý něco provedl nebo proč je hledají, když se ozvalo volání o pomoc. A ten, koho uviděl, ho překvapil.
"To bude asi vaše práce, pane," ušklíbl se.
Ten hoch si jde pro smrt, pravda?
Tady ho ale určitě nešlo jen tak zajmou, takže musel platit druhý plán Raikage. Vzít ho za ní a zbavit se ho opatrně tam. Nebo možná raději do nemocnice, aby cestou nevykrvácel. Ještě by je obvinili, že nepomohli zraněnému, bezbrannému mrzákovi. Čest je čest.
"Tu dívenku hledáte taky?" naklonil se k Takeshimu strážný.
Vypadala bezbranně a roztomile a nejspíš s tím opravdu neměla nic společného. A navíc mu připomínala jeho dceru, takže by se o ní rád postaral, ať z tohohle nemá žádné trauma.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

HLAVNÍ BRÁNA - Stránka 3 Empty Re: HLAVNÍ BRÁNA

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru