Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KANCELÁŘ RAIKAGE

+43
Yotsuki Sorata
Seishin Yuna
Hokori Mai
Risoku Yotsuki
Yoku
Mukotushi Ururu
Akuma Saito
Seishi Kogeki
Kuro Sakai
Atsuka
Nukenin
Nao Okumura
Hodnostári
Natao Hyuurai
Niboru no Kentaro
Shinobi
Haru Iburi
Tobiru Senju
Ken Uchiha
Akemi Kagayaki
Tori Saizen
Rei Casius
Goku
Faito Dansaku
Kaiji
Dino
Miki
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Katashi Aokawa
Yuu Yotsuki
Fili RyoGui
Takeshi Kenpachi
Yorimi Sonoe
Yasuhiko Nishiwaki
Taiki Nobu
Hirin
Hikaru Hyuuga
Ken Hiashi
Crystal Takaishi
Sato Keiko
Arata Hiashi
Kagayaki Rin
47 posters

Strana 16 z 40 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed Jul 17, 2013 10:20 am

First topic message reminder :

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 2e4fbtj
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Rei Casius Sat May 31, 2014 7:13 pm

Povzdechl si. "Ah… už zase…" A pak už jen čekal, až Rin ho odvede. Bylo to jedno i tak nekladl žádný odpor. Na to že měl jít to vězení nebo hůř byl klidný. Nebo měl strach a nedával to najevo? Nejspíš ani on sám neví. A začal o tom přemýšlet. Aby se zabavil, když jde tedy do toho vězení.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat May 31, 2014 8:39 pm

Zvláštní. Chvíli jsem za ním hleděla. Snad ta dnešní neosobnost byla jeho dlouhým a jistě velmi náročným tréninkem, ale i tak mi to bylo líto.
"Tak jdeme," otočila jsem se na Reie.
Pak jsem zamířila k vězení. Počkala jsem samozřejmě, až půjde přede mnou. Už jsem se nemohla dočkat, až se v nemocnici zeptám, co to všechno má znamenat.

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Rei Casius Sat May 31, 2014 8:49 pm

Šel před Rin a nic zvláštního se nepokoušel prostě ťapal přední. A směrem do věznice.

/Přesun
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Tori Saizen Sat May 31, 2014 10:48 pm

Byl to můj první den v nové práci pro Raikage, tolik nervozity, očekávání a dychtivosti po co nejlepším pracovním výkonu mi projížděl celým tělem. Jemné mrazení v konečcích prstů při odemykání kanceláře, úžas v mých očích při pohledu na mé pracovní místo, ač to byl jen stůl s židlí. Čekala na mne již kupa papírů různého určení. Otřel jsem si jemné krůpěje potu z čela vzniklých nervozitou a dlouhou cestou nahoru do budovy Kage.
Ihned jsem tiše usedl a všechny možné formuláře si roztřídil na hromádky dle určení a priority na stole.
Neváhal jsem a s nervózním úsměvem na rtech se dal do práce.
Mé obavy nebyly na místě, po chvíli jsem si na práci zvykl a začal si ji užívat, ostatně jsem k tomu byl vychován.S narůstajícím sebevědomím mi šla práce čím dál tím rychleji od ruky a papíry z mého stolu po chvilce mizely.
Tori Saizen
Tori Saizen
Asistent Raikage

Počet příspěvků : 2
Registrován : 16. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Tue Jun 03, 2014 11:36 am


Z brány jsem zamířila na místo, kam bych asi šla i kdybych neměla nějaké povinnosti nejdříve. Musela jsem oznámit svou přítomnost, dat zprávy o mém ročním pobytu mimo vesnici a především zažádat o novou čelenku. Když jsem však uviděla ty schody, úsměv mi spadl. Rok pryč a přes to žádný výtah. Bože, nezávidím důchodcům. V duchu jsem se uchechtla a schody pomalu vycházela nahoru. Při zpozorování chodby, která byla stále stejná jsem se zarazila. Moc vzpomínek na toto místo...
Když jsem hledala dveře od kanceláře, hlavou mi běhaly myšlenky, jestli uvnitř bude i má sestra. I když, počítala jsem s tím že jako vždy si nějaké důležité věci musí zařídit sama a papíry a stůl. Ani se jí nedivím. Stoupla jsem si před dveře a zaklepala s tím, že jsem čekala na vyzvání.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Jun 03, 2014 2:39 pm

Vyšiel som schodiskom na chodbu a dostavil som a pred kanceláriu, chcel som vidieť Rin. Mal som niekoľko menších dôvodov, ale hlavným bol môj tým, stále som nevedel či Natao prešiel tou skúškou alebo naopak a budem v špeciálnom týme sám. Všimol som si aj niekoho nového, koho som tu v živote nevidel. Len pár sekund mi na nej ostal pohľad a potom som zas sklopil hlavu. Oprel sa o stenu a dal som ruky do vačku.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Jun 03, 2014 2:41 pm

Když jsem dorazila ke kanceláři, všimla jsem si dívky, která zrovna klepala. Zůstala jsem zaraženě sledovat její záda a rty se mi pomalu stahovaly do nevěřícného úsměvu. Dobře jsem věděla, kdo to je. Dobře jsem ji znala. Potichu, takřka po špičkách, jsem se k ní přikrádala, než jsem jí zezadu zakryla oči dlaněmi. Mlčela jsem. Mohla ale cítit pro mě typickou, těžkou ale příjemnou vůni, což jí neomylně prozradilo, kdo za ní stojí. Srdce mi prudce bušilo. Moje sestřička se totiž vrátila domů!

...

Přesně tak nás o pár vteřin později nachytal Ken.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Tue Jun 03, 2014 2:54 pm

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Tumblr_mrjltmwpmv1svkygno1_500

Stála jsem před dveřmi, ale najednou mě něco zarazilo...Když se mi zatmělo před očima a něčí dlaně přilehly na můj obličej, doširoka jsem se usmála. Chvilku jsem jen stála, ale jakmile jsem poznala známou vůni, uchechtla jsem se.
"I po těch letech tě to pořád baví..." Chytla jsem je ruce a otočila se na patě směrem k ní. "...nee-chan!" Rty se mi změnily ve velký úsměv a následně velké medvědí objetí. Když jsem se podívala na její výšku a na svou, potěšilo mě, že už jí dorůstám.
"Heh...je to už dlouho. Věci se tu moc nezměnili jak tak koukám." Pořád jsem se usmívala jak sluníčko. Jestli jsem se po svém návratu na někoho opravdu těšila, byla to ona. Při pohledu na svou sestřičku jsem se musela v duchu usmát. Věci se tu nezměnili, ale ona docela jo. Dala jsem si jednu ruku v pas a zasekla se.
"Tse, opět mimo kancelář. Rai-ka-ge...-sama?" Ironicky jsem se usmála a prstem jí píchla do tváře. Byla jsem moc ráda že jí vidím a nějaký to malý podpíchnutí jsem si nemohla odpustit. Všimla jsem si taky nově příchozího muže, který se opřel o zeď a já na něj na náznak pozdravu kývla.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Jun 03, 2014 7:44 pm

Na kývnutie Akemi som jej len daroval menší úsmev. Potom som však zas sklonil hlavu a pozeral sa na svoje tenisky. To čo som započul nee-chan. Nevedel som, že Rin má sestru. Aj táto informácia mi mierne urobila menší úsmev. Po tej mojej ťažkej depke som sa konečne usmial... Potom pozdvihol hlavu a mierne si zivol, rukou som si zakryl ústa. V tej chvíli som si začal pripadať, že im tu budem asi zavadziať, Rin sa určite chcela porozprávať so sestrou, ale i tak som tu stál, chcel som sa dozvedieť viac informácií, tak trocha som začal byť zvedavý.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri Jun 06, 2014 10:50 am

"Dobrý den, Ken-kun," vzala jsem na vědomí jeho přítomnost.
Sestřička předtím upoutala veškerou mou pozornost, neviděla jsem ji... to bude nejmíň devět měsíců! 
"Změnilo se hodně, nee-san," povzdechla jsem. "Je válka. Ale to z cest určitě víš."
Pak jsem otevřela kancelář.
"Počkáš chvíli vedle, prosím?" potřebovala jsem něco vyřídit s Kenem. 
Měla jsem pro něj misi. Misi, která potřebuje být vyřízena opravdu rychle.

Když jsem vešla do kanceláře, spatřila jsem někoho za stolem. Najednou tu totiž byly stoly dva. Sestřičku jsem nasměrovala do nové vedlejší místnosti, Kena vyzvala, aby se posadil. 
"Tori-kun, že?" zeptala jsem se ho.
Můj nový asistent. Ne-shinobi, ale perfektní úředník. Nejlepší ze všech.
"My se seznámíme později," šibalsky jsem na něj mrkla. 
Měla jsem z příchodu sestry takovou radost, že jsem jen a jen zářila.

Nejprve jsem se věnovala Kenovi. 
"Mám pro tebe misi, pokud se vrátíš do služby. Potřebuji, aby byla vyřízena hned a rychle. Bez odkladu," prohlásila jsem. "Proto je to první mise speciálního týmu."
Pokud nepůjde, nevadí. Ale hodil by se mi opak.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Jun 06, 2014 1:39 pm

I tak ma Rin zahliadla, a tak som sa len milo usmial. A potom som vošiel a posadil sa oproti Rin. Navrhovala mi misiu.
"Uhm, fajn, ja to vybavím, len otázka. Budem ju plniť úplne sám alebo mám ísť aj po toho Nataa?"
Nevedel som či je vlastne Natao preverený tou Anbu, ktorá overovala mňa alebo niekym iným. Z toho ako Rin priam sršala radosťou som sa potešil a tiež som sa už cítil lepšie.
"Nevedel som, že máš sestričku.."
Prehodil som medzi slovami, naozaj ma to prekvapilo.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri Jun 06, 2014 8:27 pm

Pokrčila jsem rameny.
"Měly jsme složitý vztah," dodala jsem. "Dvě slečny, do kterých rodiče vkládají příliš velké naděje. Já se stala asistentkou Raikageho a šla na to přes slova. Ona se rozhodla cestovat. Viděla jsem ji naposledy před devíti měsíci."
Složitý vztah. Z mých slov ale bylo znát, jak moc ji zbožňuji, jak jsem na ni hrdá. Trochu smutku z toho, že ji nevídám.
"Snad s ní konečně budu moct strávit tolik času, kolik bych chtěla."
Na chvíli jsem se zasněně zadívala do okna, než jsem pohodila vlasy a rozhodla se vrátit se k misi.

"Půjdeš sám, je to velmi... intimní," začala jsem. "Chytili jsme špeha, který se infiltroval do naší vesnice. Lehce prozradil, že je z Konohy. Nanadaime Hokage je ale můj dlouholetý přítel, nevidím důvod, proč by mi přestal věřit, vždy jsme spolu jednali na rovinu a často jsme si navzájem zachránili krk."
Zamyšleně jsem si namotala na prst pramen vlasů.
"Nebudou žádné písemné vzkazy, jen jeden ústní, se kterým půjdeš rovnou za Assasinem Senju," nic víc jsem nechtěla. "Nebo za jeho bratrem."
Abychom zjistili, kdo je špiónem, potřebovali jsme jedinou věc.
"Požádáš je o laskavost, ale o tom, že špion tvrdí, že je z jejich vesnice, se nezmíníš. Chci si... půjčit... někoho z klanu Yamanaka nebo jiného odborníka na čtení mysli. Tak dobré lidi jako oni nemáme a nemůžeme si dovolit tomu chlapci omylem ublížit, dokud nezjistíme, odkud je."
Konoha asi pravdou nebude.
"Dám ti jen plné prohlášení o tom, že můžeš jednat v zájmu Kumogakure jak uznáš za vhodné. Ale nemyslím si, že za to budou něco chtít, může to pomoct i jim..."
Pokud by šlo o někoho z organizace, která zničila Sunu.
"Podělíme se s nimi o informace a posílíme naše přátelství. Tvým druhým úkolem pak bude doprovodit senzibila z Listové k nám a zase zpátky do jeho vesnice. Předpokládám, že to nebude někdo zrovna zaměřený na boj."
Tázavě jsem se na něj zadívala, jestli má nějaké otázky. Bývala bych byla opravdu ráda, kdyby vyrazil co nejdříve. Nemohla jsem je nechávat ve vězení dlouho čekat. Byl to risk. Někdo si pro ně mohl přijít. To Ken určitě chápal. Měli jsme ve vězení nášlapnou minu a jen jsme tiše chodili okolo ní, odhadovali, kde přesně je a doufali v přežití. Zatím jsem začala psát prohlášení o jeho diplomatických pravomocech pro tuto misi.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Jun 06, 2014 8:39 pm

"To by som ti prial."
Usmial som sa a potom som len natiahol ruky. Toľko informácií som sa dozvedel, ale výlet do Konohy bol celkom fajn, až na to, že sa tam budem musieť prejsť viackrát, ale tak dalo sa to zvládnuť.
"Takže okamžite vyrazím do Konohy. Poviem o špehovi a potrebnosti niekoho z Yamanaka v dedine. Zamlčím to čo tvrdil ten špión, že je z Konohy. Fajn fajn, to by som mal zvládnuť. Čakal som niečo akčnejšie, ale rád ti pomôžem."
Milo som sa na ňu usmial a nezabudol som dodať.
"Hlavne si uži čas so sestrou."
Dodal som a postavil som sa, počkal som si na ten papier čo vypísala, potom som si ho zobral.
"Tak pekný deň Rin- chan"
Uškrnul som sa a zmizol odtiaľto aj s tým papierom.
Presun
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sat Jun 07, 2014 11:23 am

Kývla jsem na ní a úsměv mi při tom co zmínila válku opadl. Byl to taky jeden z důvodů mého návratu. Pozdravila jsem muže sedícího za stolem a koutky mi opět vystoupli výš. Odešla jsem do vedlejší místnosti, ale přeslechnout to, že tu mají špeha jsem nemohla přeslechnout.
Když Ken odešel, stoupla jsem si mezi dveře, ruce si založila do sebe a lišácky jsem se usmála.
"Sestřičko, vždycky všechno řešíš diplomaticky...Eh, stačil by jeden výboj do těla a chlapec by se rozmluvil." Pravda, i já se v některých věcech změnila. Obzvlášť co se týče mírového jednání. V tuto dobu člověk na cestách umíral často, proto se lidé začali stahovat do svých vesnic. Pohlédla jsem na Toru-san a projela si ho pohledem. Ruce měl na pohled jemné, jeho uchopení pera lehké, jako k kdyby to dělal denně. Úsměv měl nefalšovaný a podle toho jak byl zahrnutý do své práce jsem si odvodila, že ten nejspíš shinobi nebude, což mě překvapilo. Pousmála jsem se a podívala se na sestřičku.
"I když...Nejspíš i pro toto jsi Raikage." Usmála jsem se a vytáhla svitek, který jsem položila na stůl o průběhu svého pobytu za vesnicí. S tím jsem vytáhla i svou čelenku na dvě půlky, kde skoro ani znak vesnice nebyl vidět. Byla hold docela použitá a rozebraná. Lhala bych, kdybych neměla důvod jí v bojí použít. Kdo by si pomyslel že něco takovéto člověku zachrání život.
Když jsem udělala vlastně všechno co jsem udělat takto měla, podívala jsem se na sestru. Netušila jsem, co dělat, jestli něco říct nebo si něco vydedukovat. Zastřehla jsem to jak se na toho ne-shinobiho dívala, proto mi bylo jasné, že na ní nejspíš udělal dobrý první dojem, ale...Ne.
V duchu jsem si začala nadávat, u své vlastní sestřičky to dělat nebudu. Nezbývalo mi nic jiného než si povzdechnout a pak si zakrýt obličej dlaní, kterou jsem si protřela oči a zasmát se.
"Eh...Omlouvám se, je to už dlouho. Zapoměla jsem už, jak se chovat před rodinou." Celých devět měsíců držet kunai u krku potulným zbabělcům pokoušející se o nějakou rebélii, nebo pomstu nebylo nic moc. Proto jsem se trošku oklepala a zeptala se narovinu.
"Tak co? Mám už nějaké švagra?" Zeptala jsem se klidně. Opravdu mě zajímala tato otázka. Pamatovala jsem si, jak jsem se jí kdysi snažila někoho dohodit, protože měla vždy moc práce.
"Ken-kun vypadal...no, chytře a je opravdu pohledný." Zamyslela jsem se nahlas a v tu chvilku se ozval někdo další. "Ptát se a mluvit o takovýchto věcech, že ti není hanba Akemi-chan. Byla jsi tak milá a nevinná dívka." Ozval se kávovar, kterého jsem slyšela jen já a můj pohled se otočil na něj. Zamračila jsem se. "Kušuj, já jsem milá a nevinná pořád." I když...už ne tak moc nevinná. Zamyslela jsem se. Tora-kun si nejspíš teď o mě musel pomyslet že jsem cvok, když se bavím s kávovarem. Na vysvětlování ale nebyl čas, zajímala mě sestřiččina odpověď, ale měla jsem opravdu chuť ten kávovar vyhodit z okna. Začalo mě tikat trošku levé oko.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Jun 07, 2014 4:46 pm

Jakmile jsem vyřídila Kenovi misi, přišla na řadu vytoužená schůzka se sestřičkou.
I když je hloupé nazývat setkání se sourozencem schůzkou...
V duchu jsem si za to vynadala, než vešla do místnosti a znovu se mi rozzářila tvář. Prohlížela si Toriho. Podobně jako předtím já, nejspíš na nás obě udělal dobrý dojem. Byla jsem z jeho přítomnosti částečně nesvá a částečně mi vůbec nevadila. Netušila jsem, co si o něm mám myslet. Znervózňovalo mě, že není shinobim. A přitom mě to k němu zvláštním způsobem přitahovalo, protože to měl být první ne-shinobi, se kterým se budu často setkávat, který mi bude dělat společnost. A to byla opravdu zvláštní myšlenka. Jak bude mluvit? Bude si se mnou rozumět? Nebo jsou ne-shinobi tak přízemní, jak se říká? To jsem zavrhla. Kdyby byl přízemní, nemohl by být nejlepší mezi svými.
Ačkoli teď jsme "jeho" my.
Konečně se posadila a promluvila.
"Mám drzý kávovar?" neodolala jsem jemnému popíchnutí, než jsem zase zvážněla.
Přispěla k tomu její čelenka na stole. Nechám jí vystavit novou. To si mohla být jistá.
"Víš, já na něj páku mám..." povzdechla jsem. "Jenže je to malá, nevinná holka, která sem přišla s ním a já raději začnu diplomatickým řešením, než abych ji mučila a potom zjistila, že to mohlo být vyřešeno jinak."
Neměla bych výčitky. Znala mě. Pro dobro vesnice cokoli. Dokonce i mučit dítě bez výčitek. Možná proto jsem na další z jejích otázek jen zavrtěla hlavou. Nikoho nemám.
"Ken je skutečně dobrý přítel. Vynahrazuje mi sourozence, když jsi na cestách," povzdechla jsem. "Ale tím spíš musím v jeho přítomnosti uvažovat nad tím, kdy se vrátíš a jestli jsi v pořádku."
Ach, ten můj ochranitelský přístup k rodině.
K menší části rodiny.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sat Jun 07, 2014 5:16 pm

Nadzvedla jsem obočí při jejím podpíchnutí a pak se do široka usmála.
"Jo, to teda máš." Prsty jsem ve vzduchu udělala jedno gesto, aby ho konečně vypla. Trošku jiskřiček kolem něj proběhlo, ale nerozbila jsem ho. Pouze umlčela na několik minut. Sedla jsem si na jednu z židlí a vyslechla jsem si jí. Akceptovala jsem její rozhodnutí. Byla to Raikage, věděla co dělá.
Ještě víc jsem zpozorněla, když se objevila její ochranářská povaha vůči rodině.
"Vždyť mě znáš. Já bych se tak lehce zabít nenechala. Nukenini po světě jsou blbci bez mozku, někdy si říkám že je až moc lehké je porazit." Uchechtla jsem se a opět se vracela do svého staršího já. Bylo zvláštní jak moc jsem se měnila před sestřičkou svým chováním. Moje vážné já, které neměl z jedné strany nikdo rád se na několik okamžiků uschovalo a vystoupila ta bláznivější povaha.
"Kdyby bylo cokoliv potřeba, klidně mi řekni, jsem tu teď jen pro tebe." Mile jsem se na ní usmála a podívala se ven. Bože, to teplo muselo všechny zabíjet. Nechtěla jsem jí zdržovat od práce, ale po takové době bylo potřeba jí vytáhnout.
"Co takto si zajít na zmrzku, hm? A ne neberu jako odpověď." Zazubila jsem se na ní a podívala se na Toriho pohledem, kterým jsem ho vlastně ptala, jestli by nechtěl s námi jít taky. "Zase se jí snažíš někoho dohodit? Akimi, Akimi..." Pohledem s jiskřičkami v očích jsem se podívala na kávovar.
"Někdy mě z tohoto opravdu hrábne. Kuš!"

Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun Jun 08, 2014 12:33 pm

Rozesmála jsem se.
"Půjdu ráda. Ale když zůstaneme ještě tak hodinku nebo dvě tady, tak by se mohl vrátit Ken z Konohagakure a já nechci mít ty lidi ve vězení děle, než je nutné," dodala jsem. "Nevadilo by ti počkat?"
Tori zřejmě taky ještě nebyl hotov. Bylo by milé poznat navíc někoho nového. Nebyla jsem si jistá, jestli si tak normální věc vůbec mohu dovolit.
"A nebo mohu jednoduše vytvořit klon," dodala jsem.
To vypadalo nejnadějněji.
Její konverzace s kávovarem byla neskutečná. I když jsem ji vnímala jen jednostranně. Mám prostě výjimečnou sestru.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun Jun 08, 2014 12:59 pm

Dorazil som pred budovu Raikageho, kde som vyšplhal na tie schody. Tieto zabijácke schody sú snáď všade. Netrvalo dlho a dostal som sa pred dvere kancelárie, na ktoré som zaklopal. Pre istotu som skontroloval, či mám u seba ten zvitok od Hokageho. Našťastie som ho mal, Bol by to veľký problém, ak by som ho nemal.


Naposledy upravil Ken Uchiha dne Mon Jun 16, 2014 11:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun Jun 08, 2014 1:02 pm

Zarazila jsem se.
"To je zvláštní, je příliš brzy, aby byl zpátky... a v tuhle dobu nejsou úřední hodiny, takže nikdo z Kumo by sem nešel," zamyšleně jsem se zadívala na sestru a potom na dveře, než jsem pozvala čekajícího dovnitř.
"Dále!"
Nechme se překvapit.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Tobiru Senju Sun Jun 08, 2014 1:05 pm

Schody schody schody...Ken a jeho nový kamarád z Kumo nás dovedli až sem. Naštěstí žádná fronta, to není jak u táty, vidíš. Takhle to má být. S vítězoslavným úsměvem jsme vešli dovnitř.
"Dobrý den, Raikage-sama," uklonil jsem se hluboce a čekal, co řekne Ken.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun Jun 08, 2014 1:09 pm

Aj keď som bol zvyčajne plný sebavedomia, teraz som miernu nervozitu cítil. Ešte nikdy som nebol v cudzej dedine a nerozprával som s kagem inej dediny. Bol som naozaj zvedavý, ako to prebehne. Vtom som počul hlas Raikage, a preto som vstúpil. "Dobrý deň,"pozdravil som všetkých s úsmevom na tvári. Musím uznať, že tu v Kumo majú pekné dievčatá. Prebehlo mi hlavou hneď ako som sa tu rozhliadol.  Rukou som čiahol do kapsy v ktorej som mal svitok. "Hokage sama ma poveril, aby som vám priniesol tento zvitok. " Natiahol som ruku k Raikage v ktorom som mal.
Svitek:
Dúfal som v to, že sa teraz nič nepokazí. Predsa len som bol v úlohe posla.


Naposledy upravil Ken Uchiha dne Mon Jun 16, 2014 11:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sun Jun 08, 2014 2:45 pm

Jakmile někdo zaklepal, bylo mi jasné že sestřičku jen tak někam nevytáhnu. Musela jsem se pousmát, když vešli dva muži s čelenkou Konohy. Mile jsem se na ně pousmála a sedla si na sedačku. Nohu dala přes nohu a nevěřícně koukala na sestru, ale zároveň i velice pobaveně.
"Milá společnost Konožských mužu...Raikage-sama, začínám ti závidět." Zasmála jsem a koukala okolo. Bylo k neuvěření kolik lidí se tu nakupilo.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Jun 08, 2014 3:41 pm

Konečne sme dorazili ja a ten Yamanaka pred kanceláriu Raikage. Pozrel som naňho.
"Sme tu."
Poznamenal som a zaklopal som dvakrát na dvere do kancelárie. Nikto tu nečakal, to bolo naozaj dobré, nie ako v Konohe v tej obrovskej rade...
Už som mal však čakania dosť. Bolo by naozaj fajn, ak by som to mal za sebou.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Mon Jun 09, 2014 4:57 pm

Když jsem přišel tak už zde někdo stál. Musel jsem si počkat než na mě přijde řada. Rád bych konečně našel senseie a tým k užitku. Ten předešlej jsem ani nenašel. Doufal jsem že raikage je uvnitř a já brzo přijdu na řadu.
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Jun 11, 2014 3:09 pm

Podráždene som vzdychla, keď som sa sem konečne dotrepala a miesto prázdnej chodby som tu videla rad ľudí. Hold, čakať sa mi nechcelo. Chcela som ísť do Konohy čo najskôr, konečne sa stretnúť s Kisukem a oboznámiť ju s Nataom, tomu by to určite prospelo. Taký menší výlet, než sa bude môcť vrátiť k svojmu povolaniu shinobiho, hold toho naňho bolo posledný čas veľa. Potreboval oddych. Nemienila som tu prečkať celú svoju mladosť, preto som si od jednej úradníčky popýtala pero a papier, na ktorý som napísala Rin odkaz.
Neviem, či ju to poteší, ale čo už. Určite nás oboch pochopí, ja som si tiež potrebovala trochu oddýchnuť, nie som predsa Perpetum mobile, aby som v kuse pracovala. Došla som ku Kenovi. Ahoj, môžem ťa poprosiť o jednu maličkosť? Dal by si tento odkaz prosím Rin? Nečítaj to, prosím. Dúfam, že ti môžem dôverovať. Podala som mu odkaz a povzbudivo sa usmiala. Tak ja teda musím ísť, maj sa! Kývla som mu jemne rukou a spolu s Nataom odtiaľ odišla. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 16 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 16 z 40 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru