Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KANCELÁŘ RAIKAGE

+43
Yotsuki Sorata
Seishin Yuna
Hokori Mai
Risoku Yotsuki
Yoku
Mukotushi Ururu
Akuma Saito
Seishi Kogeki
Kuro Sakai
Atsuka
Nukenin
Nao Okumura
Hodnostári
Natao Hyuurai
Niboru no Kentaro
Shinobi
Haru Iburi
Tobiru Senju
Ken Uchiha
Akemi Kagayaki
Tori Saizen
Rei Casius
Goku
Faito Dansaku
Kaiji
Dino
Miki
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Katashi Aokawa
Yuu Yotsuki
Fili RyoGui
Takeshi Kenpachi
Yorimi Sonoe
Yasuhiko Nishiwaki
Taiki Nobu
Hirin
Hikaru Hyuuga
Ken Hiashi
Crystal Takaishi
Sato Keiko
Arata Hiashi
Kagayaki Rin
47 posters

Strana 37 z 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed Jul 17, 2013 10:20 am

First topic message reminder :

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 2e4fbtj
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Tue Aug 04, 2015 3:50 pm

Zľahka som sa pousmiala a čakala som, čo mi k tomu povie. Jeho otázka ma ani nezaskočila. Vlastne som vedela presne, kde by mal začať.
"Z Kirigakure no sato bola videná, ako odchádza s Kisuke Uchihom.. vieš o koho sa jedná že? Jeden z najschopnejších shinobi dnešnej doby.. Následne mám informácie už len z lodnej spoločnosti, ktorou sa preplavili do Konohagakure no sato.. a na území Konohagakure sa rozpútal nejaký boj.. podrobnosti neviem.. len úseky, búrka, obrovský výbuch a masívna chakra.. toto bude tvoja druhá sekundárna úloha na ktorú sa však príliš nezameriavaj. Ide mi hlavne o to dievča. Ak budeš mať čas, zisti presnejšie čo sa dialo. No hlavne nájdi to dievča a prines ju sem... tá dostane také domáce vezenie.. že z toho sčerná." Zamrmlala som si pre seba a v očiach mi boli vidieť plamienky hnevu. Ako keby nestačilo, že sa dvaja shinobi túlajú po svete.. ešte aj tretia.. príde štvrtý.. piaty, a nakoniec tu budem úlohy zadávať maximálne tak sebe samej.


Naposledy upravil Atsuka dne Tue Aug 04, 2015 4:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Aug 04, 2015 3:57 pm

Ešte, že je tak dobre informovaná, inak by som to mal určite ťažšie. Tento prídel informácií bol dostatočný na to, aby som sa mohol vybrať na svoju misiu. "Rozumiem, tak idem. Onedlho som tu zas aj spolu s ňou." Povedal som pomerne sebavedomo, ako keby to nemalo byť nič ťažké. Zakýval som na rozlúčku a vybral som sa k bráne.
(presun)
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Z Wed Aug 05, 2015 10:39 am

Přenášel jsem knížky, svitky, skleničky, talíře. Nestačil jsem se divit tomu všemu, na co jsem v kanceláři narazil. Za Atsukou se stavil Yotsuki, jehož místo Raikageho převzala Atsuka. Nevím, o čem se bavili, protože jsem střídal poschodí jako moje ponožky, takže jsem v kanceláří nepobyl tak dlouho, abych slyšel něco smysluplného. Sorata-san chtěl ale nějakou misi. To jsem pochopil. Na začátku jsem ho chtěl oslovit, aby mi pomohl, ale dřív než jsem stačil cokoli říct, dal se do řeči s Raikage, a tak jsem zůstal na tuto práci sám.

Obsah skříni jsem už přenesl, a teď zbývali už jen větší kusy nábytku. Měl jsem obavy z toho, jak je přenesu. Asi to budu muset přenést sám, a nebo... něco mě napadlo. Kdybych to přenášel takto, dopadlo by to špatně, takže jsem se to rozhodl rozebrat. Pomocí šroubováku to byla brnkačka. Pak jsem jednotlivé kusy přenášel do místnosti dolů. Když jsem byl hotov, vrátil jsem se do kanceláře, uklonil se a ohlásil. "Jsem hotov, Raikage-sama."
Z
Z
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 48
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Wed Aug 05, 2015 5:08 pm

Jeden odišiel a druhý pokračoval v práci. Trvalo mu to už len pár hodín. Aj keď bol shinobi, veci tohto typu netrebalo zbytočne naháňať. Nakoniec predsa len prišiel s tým, že už je hotový.
"Dobre Zedko.. to by bolo na teraz všetko.. ber svoj sľub za.. dodržaný!" Vyhlásila som dramaticky a rukou som naznačila, že ho chcem odplašiť. Teda boh vie, ako to zobral. Ak potreboval ešte niečo, stačilo sa spýtať.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yuu Yotsuki Wed Aug 05, 2015 10:12 pm

Prešlo už dosť času od toho čo som sa odklonil od bežných starostí dediny a dal sa na taký malý detox. Proste v každom živote človeka nastane ten čas kedy si človek musí oddýchnuť. No dobre , nebudem klamať sám seba. Potreboval som si odpočinúť od ľudí a hlavne trochu potrénovať. Snažil som sa stáť mimo rušnej civilizácie , tam kde by ma nikto nehľadal a mal by som pokoj. Býval som v jednoduchej chatke. Sem tam obrábal pole alebo zbieral lesné plody, či ovocie zo stromov. Čo by potreboval človek viac k životu. Lenže v dedine sa stali veci. Teda stále sa dejú veci , no nie takto dôležité ako informácia , ktorá sa ku mne dostala. Hmmm, nový Raikage? Už zase ? Že ma to ale v takejto dobe neprekvapuje. Keďže sa vo mne bila zvedavosť, zbalil som si veci a odišiel omrknúť , kto je nový Raikage. Budova Raikageho ako najväčšia , najvyššia a najmajestátnejšia budova mi uderila do očí už z veľkej diaľky. Bol som celkom v strese , keďže už dlho som s Raikagem nebol a čo keď to bude niekto prísny, zlý , dominantný. Potom moja návšteva bude pekná hlúposť. Za pokus to stálo. Blížil som sa k budove a nakoniec vošiel dnu a zaklopal si pri kanceláriu. Hádam som trafil dvere. Zasmial som sa hoci som bol v celku vyklepaný čo očakávať.
Yuu Yotsuki
Yuu Yotsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 13
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Thu Aug 06, 2015 11:08 am

Dvere do kancelárie boli stále otvorené. Predsa len sa išla.. no prerábať. Sama som znvoa stála pri okne a pozerala som sana dedinu. V podstate som poslednú dobu robila len to. Žiadne papierovanie a vybavovanie podobých vecí. Jednoducho nebolo čo a kvôli čomu. Preto som sa len pozrela na novo príchodzieho shinobiho, ktorý.. zaklopal na dvere. Hľadala som v pamäti no výnimočne som si nevedela spomenúť. Pozrela som sa na neho pomerne prísnym pohľadom.
"Meno?" Vyšlo z mojich úst. Nebol to nepríjemný hlas. Skôr taký autoritatívny.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yuu Yotsuki Thu Aug 06, 2015 11:49 am

Nakukol som do vnútra a počul , že sa pýta na moje meno. Čo? Počkať taká malá sexy hipsterka je náš nový Raikage? Trochu som sa pousmial nad tými blbosťami na , ktoré som stále myslel. A zamyslel som sa až tak ,že som skoro zabudol odpovedať na jej otázku. Volám sa Yuu ... Yuu Yotsuki , Raikage-sama. Kamaráti ma volajú Yuu , vy ma môžete volať ako chcete. Hovoril som pokojným hlasom. Pozeral som čo sa tu vlastne deje. No podľa toho čo tu vidím asi si to tu prerába. Asi si to tu dá vymaľovať na ružovo. Opäť som sa trochu pousmial. Bože mal by som prestať myslieť na také kraviny lebo ma dá odniesť do ústavu pre bláznov. Po kompletnej prehliadke kancelárie mojimi očami som opäť uprel pohľad na Raikage. Chcel som vám len zablahoželať k úspechu Raikage-sama. A samozrejme už keď som tu. Bol som dlho mimo ... služby. Takže by som sa rád zúčastnil nejakej misie ak by to bolo teda možné. Prišlo mi to trošku divné ale už keď som tu bol musel som sa opýtať. Nebudem sem predsa chodiť ako na kolotoče. 
Yuu Yotsuki
Yuu Yotsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 13
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Thu Aug 06, 2015 2:58 pm

Chvíľu som ho sledovala. Skúmala som ho pozorným pohľadom, každé jeho slovo, každé jeho nadýchnutie. Mala som jeho blahoželanie brať úprimne? Vyzeral že je pomerne prekvapený, že ma vidí na poste Raikageho, takže sem pôvodne prišiel za.. iným účelom? Kto vie. Bolo mi to však pomerne jedno. Len som mu naznačila aby chvíľočku počkal a zobrala som do rúk obrovskú "zložku" s niekoľko tisíckami strán.
"Povedala by som, aby si sa zatiaľ posadil.. ale tak nejak nemáš kde.. eh.. prepáč." Poškrabala som sa vo vlasoch a zložku som otvorila.
"Aká je tvoja hodnosť Yuu?" Predsa len som to mala rozdelené podľa hodností. Momentálne som sa pozerala do oblastí chuninov, pretože.. no typovala som ho na chunina.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yuu Yotsuki Thu Aug 06, 2015 3:07 pm

Obzerala si ma ako keby som bol obvinený z vraždy a ona ma mala usvedčiť. Neskôr sa mi prihovorila. Ha,ha! Ja som to vedel , je milá a celkom vtipná. Vydýchol som a bol tak viac uvoľnenejší. Na tvári sa mi vyčaroval úsmev a pozeral som na ňu ako sa hrabe v nejakých papieroch. Určite si ma ide teraz preklepnúť. Jounin. Povedal som rýchlo a pritom sa stále na ňu usmieval. Dobre , mal by som prestať, vyzerám ako úchyl. A tak som ten úsmev zmenil na neutrálny výraz, taký poker-face , ruky som dal za chrbát a len čakal čo mi povie. 
Yuu Yotsuki
Yuu Yotsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 13
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Thu Aug 06, 2015 3:28 pm

Naraz som preskočila viac než tridsať strán a začala som ho hľadať pod záložkou "jounini", a ešte pod písmenkom Y. Tieto zoznami shinobi boli naozaj obrovské.. asi by som ich mala aktualizovať, pretože sa tam nachádzali aj ľudia, ktorý už boli mŕtvi.
"Ah.. tu si.. Yuu Yotsuki, Jounin, 21 rokov.. eh kde si do teraz trčal? Uvedomuejś si že si prespal jedného Raikageho?" Predsa len, bol vôbec tu pri Soratovi? Ja som bola jeho zástupkyňou a nikdy som tohto maníka nevidela. Hrozné dačo s dnešnými Shinobi.
"Takźe vravíš že chceš misiu.. hmm.. to bude problém." Poškrabala som sa vo vlasoch a na chvíľku som sa zamyslela. "Si vôbec ešte Jounin? Nezhrdzavel si?" Spýtala som sa ho pomerne vážnym hlasom. Predsa len, ak ho pošlem na nejakú ťažkú misiu, a on umrie.. budem mať o shinobiho menej. Na druhú stranu som v dedine príliš nepotrebovala tie veľké egá.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yuu Yotsuki Thu Aug 06, 2015 3:45 pm

Konečne ma tam našla. Som rád , že ešte v ich systéme na mňa nezabudli. Zaujímalo by ma čo všetko tam má napísané. Zrazu ma zaskočilo čo vlastne povedala. Prespal Raikageho? Ostal som trochu zaskočený , predsa len takáto informácia by sa ku mne hádam dostala. Cítil som sa trochu trápne , nevedieť o tom , že bol nový raikage . Ospravedlňujem sa ale nebola Raikage pred vami Rin-sama ? To ma ani netrápilo tak ako keď sa začala pýtať kde som bol a či som schopný byť ešte Jounin. Snažil som sa byť čo najviac úprimný a spustil. Viem , že som dlho neplnil misie ale tak isto som len neležal doma a nič nerobil. Za čas čo som tu nebol som tiež trénoval , takže sa cítim zdravo a sviežo. Hádam to pochopí a nebude po mne chcieť nejaký dôkaz , ale taký zápasík medzi ňou a mnou by som bral. Zas som začal rozmýšľať nad blbosťami a pritom sa zas začal usmievať. Fakt by som mal už prestať ale ja ju proste nedokážem brať seriózne. Ach! Hádam si na to zvyknem. 
Yuu Yotsuki
Yuu Yotsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 13
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Thu Aug 06, 2015 6:14 pm

Chvíľu som sa na neho pozrela štýlom... no ťažko ho popísať. Bolo vidieť že neviem, či sa začať smiať, plakať.. rozčúliť sa a začať kričať. K čomu by to ale bolo? namiesto toho som vykúzlila trocha sladší úsmev. Snáď sa ešte nezabudlo na moju pôvodnú prezývku.. Kumogakure no Akuma. 
"Ts .. Ts... Ts.." Založila som si ruky na hrudi a oprela som sa o stôl. Naozaj oprela, bola som pomerne malá a tak by som musela minimálne na špićky, aby sa to aspoň dalo nazvať sadnutím si.
"Desať.. kolečiek okolo dediny.. na rukách.." Odvetila som mu pomerne jednoducho. 
"Nemal by to byť pre teba problém pán Jounin čo ani nevie, koľkatý Raikage je teraz vo funkcii." Prestala som sa opierať o stôl a podišla som k Yuu-ovi o niečo bližšie. Vlastne len na pár centimetrov pred neho. Bolo trocha komické, ako som musela zakloniť hlavu, aby som sa mu mohla pozerať do tváre.
"Budem tam mať na teba nasadený dozor.. nie že to odflákneš." Nastala ďalšia odmlka a mne pohľad omylom skĺzol na jeho.. no hruď... ramená? Eh.. vyzeralo to tak, že  s tou mojou úlohou nebude mať najväčší problém.
"Môžme sa aj o niečo staviť.." Navrhla som mu s podivným a tajuplným výrazom v očiach.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yuu Yotsuki Thu Aug 06, 2015 6:43 pm

Vôbec sa v nej nedokážem vyznať. Je naštvaná ? Nenávidí ma ? Je jej to jedno alebo ju to celkom pobavilo. Behalo mi hlavou , keď som jej povedal to story o tom ako neviem o predchádzajúcom Raikagem. Našťastie sa usmiala a tak som vedel , že som ju nenaštval, chvalabohu. Aj keď je mi jasné , že za to bude ešte pykať. A je to tu. Desať kolečiek okolo dediny... na rukách. Všetci okolo idúci si budú myslieť , že mi asi šibe. Najskôr som plánoval použiť Raiton no Yoroi čo by mi zabralo minútu môjho života no keď pohrozila dozorom budem si to musieť odmakať a to poctivo. Prišlo mi celkom vtipné aká bola malá keď sa postavila pri mňa. Dobre teda. Keď je to príkaz od vás Raikage-sama. Rozmýšľal som nad stávkou. Nič normálne ma nemohlo napadnúť. Toto by bola jasná výhra. Čo by som to bol za gentlemana , keby som prijal stávku , ktorú mám predom vyhratú. Stavíme sa keď budete mať čas , ak teda má Raikage nejaký voľný čas. Žmurkol som na ňu a usmial sa. Nebál som sa , že by som to nedal predsa len nie som žiadny podpriemerný shinobi. Avšak nič normálne ma nenapadlo a ja by som zas určite niečo strelil , urazil ju a ona by ma zabila. Radšej to vyriešim takto a budem premýšľať. Keď teda môžem , pôjdem si to odbehnúť .. teda odbehnúť na rukách. Dovidenia , Raikage-sama. Uklonil som hlavu , smial som sa a kýval ako najlepšej kamoške , hoci sa poznáme od dneška. A vyšiel teda k bráne nech si môžem dať tých desať kolečiek na ruke. 
(PRESUN)

Yuu Yotsuki
Yuu Yotsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 13
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Z Sat Aug 08, 2015 8:13 am

Svou práci jsem odvedl na výbornou. Na oplátku mi Atsuka nenabídla pozici jejího asistenta. Jaké zklamání. Že by si Raikage domyslela, že jsem ji pomáhal jen abych kompenzoval to naše se Sanjim přepadení? Je tak neskutečně vnímavá! Na tuto Raikage můžeme být všichni právem hrdí! Až se mi udělalo líto, když mi rukou naznačila, abych zmizel. Nevadí. Techniku, kvůli které jsem tu byl, jsem získal, takže můžu odejít spokojený. Když jsem odcházel, do kanceláře vešel Yuu. Pohledný shinobi. Jistě Atsuka z jeho přítomnosti v kanceláři bude mít radost.

Přesun
Z
Z
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 48
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sun Aug 09, 2015 6:13 pm

Orel

Orel přilétl k oknu a na sobě měl připevněný menší vzkaz. Pro jistotu ještě zaklepal zobákem, aby ho Atsuka zaregistrovala.

Zpráva:
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Mon Aug 10, 2015 8:42 am

Obaja odišli a tak sa začala prerábať celá miestnosť. Bolo tu niekoľko ľudí ktorý v podtate odrezávali časť steny, kde chceli posadiť rám a dať nové dvere do miestnosti vedľa. V tej zas tie základné dvere odstránili a začali múrovať. Celkom des.. musela som si nájsť iné miesto na robenie mojich povinností.
Byť Raikage malo svoje výhody. Preto som s úsmevom skomandovala niekoľkých ľudí, ktorý mi vyniesli stôl na strechu. Bolo to príjemné. Hlavne to bolo v chládku, pretože som dala postaviť také tie kvázi plachty na drevených tyčiach, slúžiace ako provizórne slnečníky. Pofukoval jemný vetrík a ja som si s pomerne úsmevom užívala čerstvý vzduch a slniečko, ktoré pieklo na všetkých len nie na mňa. Dokonca mi prišla aj správa od Akemi. Bolo to pomerne zaujímavé pretože no.. ako to povedať, konoha mala problémy.. to bolo dobre, veľmi dobre.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Aug 10, 2015 1:02 pm

Přišel jsem před dveře od kanceláře. Do vesnice jsem vešel už předevčírem, ale předtím než jsem se zastavil za novou Raikage, jsem o ní chtěl zjistit pár informací. Její krevní skupinu jsem nezjistil, ale vím to, že se jmenuje Atsuka, a je to žena. Její původ mi je neznámý, ale dělala společnost prý už předchozím Kage, takže, jestli asistovala i Soratovi, není divu, že ví o naší "společné věci", jak ji nazvala v dopisu.
Kancelář se ale upravovala. Byli v ní jen dělníci. Raikage někam zmizla. Nenechala tu zprávu s označením místa, kde se přestěhovala, ale, jelikož tu byli dělníci, stačilo se jich zeptat, abych zjistil, kde teď je. Přestěhovala se úplně nahoru.
Vyšel jsem proto na střechu. Dveře jsem jen otevřel. Nezaklepal. Přišlo mi to nevhodné. Raikage by to pravděpodobně neslyšela. "Dobrý den, Raikage-sama." Pozdravil jsem, zavřel za sebou dveře a přišel k ní trochu blíž. Nepředstavoval jsem se. Nebylo to potřeba. Klobou Tsukikage jsem měl sebou, takže, i když mě Atsuka v životě neviděla, rychle si mohla domyslet, o koho se jedná.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Mon Aug 10, 2015 1:20 pm

Nový návštevník ma úprimne prekvapil. Pravdepodobne ma nestihli varovať pred príchodom niekoho, ako je Tsukikage. Alebo to nepovažovali za potrebné? Kto vie. Keď však vyšiel na strešnú terasu, prestala som sa tváriť tak bezstarostne a uvoľnene. Postavila som sa a sama som ponúkla Tsukimarovi miesto.
"Tsukikage-domo, aké prekvapenie.. vítam vás vítam vás." Pozdravila som ho rýchlo a ak sa usadil, tiež som sa znova posadila.
"Ponúknem vás niečím? Máte za sebou dlhú cestu, musíte byť unavený.. hladný, smädný?" Predsa len bola Tsukigakure pomaly na druhej strane shinobi sveta.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Aug 10, 2015 1:34 pm

Sedl jsem si na Raikage nabízené místo u stolu. Vypadala, že jsem ji svým příchodem překvapil. Tak důležitou misi ale nebudu řešit skrze někoho, ne? Raikage mě taky překvapila. Nečekal jsem totiž, že tu narazím na někoho komu bude na nejvýš šestnáct. Tím věkem si ale nejsem jistý. Může vypadat na šestnáct, ale skutečnost může být úplně jiná. Nebylo by to poprvé, co jsem narazil na někoho, kdo vypadal o dost mladší než ve skutečnosti byl, a nebo o dost starší.
Když jsem poznal matku Mai, měl jsem něco kolem sedmdesáti. Ona vypadala taky starší. No, její skutečný věk zmiňovat nebudu. Jsem ale pořád ve formě. Hodnost Tsuchikage a Tsukikage jsem si právem zasloužil. "Díky, voda bude stačit." Cesta z Tsuki byla náročná. Dorazil jsem do Kumo už ale předevčírem, takže jsem se stihl před návštěvou Raikage najíst dosyta a i napít. V tom vedru jsem ale sklenku vody nemohl odmítnout.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Mon Aug 10, 2015 1:44 pm

Tiež som si prezerala osobu, ktorá predstavovala hlavnú mocnosť v Tsukigakure. Bol tmavšej pleti, blond až takmer biele vlasy a pomerne vtipne vyzerajúca a sfarbená shinobi vesta, v podstate kus chlapa.. oproti mne omnoho vyšší a mohutnejší. Vlastne som bola také tintítko v porovnaní s ním. Bolo to vtipné, keďže všetci bývalí Raikage boli hory svalov.. až na Rin.. a aj tá bola dosť.. no vypracovaná, aj keď na jej telo sa mohlo pozerať len zopár ľudí vrátane mojej maličkosti... ah znova som myslela na blbosti. Naznačila som jednému z okolitých shinobi, aby doniesol Tsukimarovi pohár vody.
"Rada si vypočujem váš dôvod návštevy aj keď, mi niečo hovorí že ho poznám. Dostali ste môj list?" Spýtala som sa ho, zatiaľ čo mu anbu doniesol priezračný pohár ešte priezračnejšej vody.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Aug 10, 2015 1:59 pm

Na její otázku jsem přikývl, a pak se napil vody, kterou mi právě donesli. "Dostal. Překvapilo mě, že o té misi víte i vy, ale asi to dává smysl, když jste se dostala na jeho pozici." Už si nevzpomínám, či jsem Raikagemu doporučoval to držet zatím v tajnosti, ale, jestli ne, mělo ho to napadnout samého. O něčem takovém se nemluví předtím než bude jistý úspěch. Nová Raikage by o tom měla ale pro jistotu vědět. To mi připomíná, že to budu muset říct i Pilice.
Ach. Nějak se bojím slyšet její názor. Nedá se ale nic dělat. Když ji o tom neřeknu, bude hůř, než když ji o tom řeknu. Reina je proslulý zločinec, který rozbil nejednu šťastnou rodinu tím, že v ní někoho zabil, takže mě možná Pilikka pochopí. "Mise dopadla neúspěšně. Může za to jedna z mých kunoichi. Omlouvám se za ní. Zradila a celou operaci prozradila Otogakure no sato. Tsukigakure no sato se potíží nezbaví. Její podíl na útoku, i když to nebyl útok, je nepopíratelný. Z Kumo v ní bral účast ale jen jeden shinobi, takže, když jej vyhlásíte za nukenína, který zradil vesnici, neměli by jste mít potíže. Já jsem ho pak najal." Mluvil jsem klidně. Tsuki sice možná bude mít problémy, ale nevadí. Už se těším na možnou návštěvu Kashikeho a nebo Reiny! Nejlépe obou.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Mon Aug 10, 2015 2:09 pm

"Ja viem o všetkom čo sa tu deje." Odvetila som mu na jeho prekvapenie a pomerne zvláśtne som sa usmiala. Bol to sladký úsmev? Kto vie. Nebol to však úsmev psychicky zdravého a psychicky v pohode človeka.
Vypočula som si však aj jeho ďalšie slová, ktoré ma moc neprekvapili. Na jednu stranu to možno bude aj preto, lebo som Reinu pred možným útokom varovala.. no túto skutočnosť som si nechala pre seba. V podstate som nespravila nič zlé, len som jej na slávnostiach v Kiri povedala, aby si na ceste do Oto dávala pozor .. Nić viac a nič menej. To že si to vysvetlila tak ako si to vysvetlila, za to som predsa len nemohla. Často si ľudia hovoria aby jeden na druhého dávali pozor.
Netvárila som sa nijak sklamane. Aj Tsukimaru si mohol všimnúť, že som podobný výsledok očakávala.
"To nebude potrebné, daný jedinec už za nukenina vyhlásený je ale... plánujem toto vyhlásenie stiahnuť. Otogakure nie je tak silná, aby si dovolila ohroziť moju dedinu. Po druhý krát jej to už nedovolím." Predsa len to nebolo tak dávno, ako si sem Reina nakráčala a takmer to tu zničila. Odvtedy však do arzenálu Kumo pribudli nové zbrane.. ah ako som ich chcela vyskúšať.
"Povedzte Tsukikage-dono. Čo by ste povedali trebárs na.. otvorený konflikt s Otogakure no sato?" Spýtala som sa ho po chvíľke. 
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Aug 10, 2015 2:26 pm

"Chápu." Atsuka se války s Oto nebála. Spíše vypadala na to, že ji očekává. Kdyby ale vypukla, podle informací, které mi sdělila Mai, měla by podporu Kirigakure no sato, což by už mohl být problém. "Reina bude za své činy spravedlivě souzena. Je edo tensei, takže ji fyzická bolest neudělá nic, ale určitě na světě má něco, co ji je drahé." Faito se na posledním srazu Kage Reiny zastal. Podpořil ji, když se dostávala na pozici Otokage, a to navzdory její minulosti. Na první pohled bylo jasné, že to dělá z vlastního zisku.
"Otevřený konflikt jen s Otogakure no sato bych uvítal, ale... jeden z mých shinobi si všiml v průběhu této nešťastné mise předtím než ho zajali, že Reina posílá do Kirigakure no sato svého draka. Podle něj tam letěl nejspíš pro pomoc. Jestli tomu je tak a Kiri táhne s Oto za jeden provaz, nebyla by to válka pouze s Otogakure no sato." Tsuki by s Kumo proti Kiri a Oto měla šanci, ale ne teď... prvně bude potřeba dokončit anexi Kaze no kuni a zmobilizovat jednotky.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Mon Aug 10, 2015 2:40 pm

Informácia o Kirigakure ma tiež príliš neprekvapila. Predsa len som v Kiri bola. Videla som aký mala Reina s Faitom vzťah a popravde ? pohŕdala som tým. Aj keď som sama Reinu no.. mala rada ? vážne? nebola to len hra? Najlepšie na mojej povahe bolo to, že človek nikdy nemohol vedieť a ani len tušiť, ktorá "Atsuka" je tá pravá "Atsuka".
"Kirigakure no sato, si nemôže dovoliť zapojiť sa do ďalšieho konfliktu. Síce sú to nepotvrdené informácie ale neverím, že disponuje dostatočným množstvom shinobi a silou. Vo vojne utrpela najväčšie straty. Navyše nehovorím že sa do tohto konfliktu musí zapojiť Tsukigakure no sato. Kumogakure by stačila, Reina nie je tak silná ako si každý myslí. V jej dedine je samý nukenin a polovica z jej shinobi bola verná Madarovi, nie jej." napadla ma však ešte jedna z vecí. Musela som však na jeho slová prikývnuť. Svoju dedinu poznal najlepšie. Ak na priamy konflikt nie je pripravená, zbytočne to nebudeme do tohto konfliktu tlačiť.
"Na druhú stranu.. Otagakurskou najsilnejšou zbraňou je Reina.. ak by vás navštívila.. dajte mi vedieť .. a ubezpečujem vás že by sa už nemala kam vrátiť." 
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Aug 10, 2015 2:55 pm

Po jejích slovech jsem se musel široce usmát. Mluvila vážně, a já o jejích slovech nepochyboval. Řekla to ale tak, že sám bych to lépe říct nedokázal! "Tsukigakure no sato má teď jiné starosti, ale, když si s nimi poradíme, a že my si s nimi poradíme, budeme připraveni spolupracovat, a to se značně vyšší efektivitou."  Atsuka se mi líbila. Každý má svou falešnou a pravou stránku. Nevím, kterou mi ukazuje Atsuka, ale na tom nezáleží. Ať už to Atsuka myslí vážně a nebo ne, má můj respekt, obdiv. I když vypadá na hloupou a nezkušenou, její slova a její zápal mě přesvědčili o opaku.
"Jestli mě Otokage poctí svou návštěvou, milerád Vás kontaktuji, ale... do čela vesnice, Tsuki, jsem dosadil bývalou Kazekage, Akasuna no Pilikku. Bude záležet i na jejím názoru. Nehodlám ji ve vedení přehlížet. Doposud jsme měli dobré vztahy, Raikage-sama. Rád bych, aby to tak i zůstalo a Pilikka jistě také. Nemyslím si, že s Vaší návštěvou bude problém." Návštěva Reiny není jistá. Má takovou ustrašenou povahu, že kvůli třem shinobim požádala o pomoc Kiri. Pravděpodobně si mě navštívit bez Kashikeho netroufne
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 37 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 37 z 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru