Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ONSEN

+3
Natao Hyuurai
Seishin Yuna
Yorimi Sonoe
7 posters

Strana 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty ONSEN

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Apr 24, 2014 12:06 pm

First topic message reminder :

ONSEN - Stránka 7 30v0u2q
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down


ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 9:33 pm

"To aby k tebe vždy nachystali niekoho, kto ich po tvojom ošetrení hneď bude chytať. Hneď by bol svet ľahší o pár zloduchov, čo by sa pomerne hodilo." Odpovedal som jej takto na to a pri tom som aj rozmýšľal nahlas. Predsa len toto jej postavenie sa takto dalo využiť a neporušila by tým to lekárske tajomstvo. "Nič iné som ani nečakal. Ak by si sa ku mne aj chcela chovať inak, nemohol by som ti to dovoliť, lebo nielen že by znevažovali tvoje postavenie ale taktiež aj to moje, takže by to uškodilo obom." Preto som aj vedel, že prečo sa ku mne bude chovať, ako k ostatným.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 9:48 pm

"To jsem ráda." usmála jsem se a chtěla ho vzít za ruku, ale chvíli jsem se ještě zdráhala. Pak jsem ho přece jen za ruku vzala a stiskla.
"Začíná tu být trochu nedýchatelno, nepůjdeme už?" přece jenom být tak dlouho v páře taky není zdravé
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 9:51 pm

Nečakal som, že ma sama od seba chytí za ruku, preto mi to na tvári vyčarilo úsmev. Tiež som jej ruku jemne zovrel. "Ja by som už tiež išiel, lenže ak pôjdeme ty pôjdeš k sebe a zajtra už pôjdeš preč, takže by sme to takto rýchlo ukončili." V podstate som zdieľal jej pocity ale pri tom som aj tak ísť nechcel, lebo som tu mohol byť s ňou. Možno ale má nejaký nápad skrytý v rukáve.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 9:55 pm

"Nemusím nutně jít k sobě, jak ty říkáš. Ale tady není dobré zůstávat." být tu tak dlouho mi moc nedělalo dobře, proto jsem vstala a čekala až to udělá taky.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 10:07 pm

Vstal som teda tiež, keďže vstala aj ona. Akosi som si nemohol rozmyslieť, kam by sa dalo ísť.  V tom ma ale niečo predsa len napadlo. "Zájdeme teda na menšiu prechádzku do parku? Ak už potom budeš potom unavená tak ťa kľudne odprevadím aj na ubytovňu." To som povedal preto, ak by sa jej tam nechcelo tak by tam mala plus v tom, žeby som ju šiel odprevadiť.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 10:09 pm

"Dobře, alespoň schladneme." ušklíbla jsem se.
"Sejdeme se venku." řekla jsem a odešla do šatny, kde jsem se začala sušit a oblékat do svého civilního oblečení. Ručníkem jsem si prosušovala vlasy, však oni venku uschnou.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 10:10 pm

Ja som taktiež zamieril do šatne, kde som sa taktiež vysušil ale u mňa to nebolo na dlho. Potom som vyrazil von pred onsen a čakal na Crystal s ktorou som potom vyrazil smerom do parku.
(presun)
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Feb 01, 2015 5:37 pm

Miesto do kancelárie som sa rozhodol ísť do onsenu. Predsa len kancelárii bol stále klon a ak by sa niečo dialo oni by ma veľmi ľahko vystopovali a zavolali. Ja som sa vyzliekol a naložil do vody. Uterák som mal okolo seba aj keď som tu bol sám, predsa len človek nikdy nevie ale musel som uznať, ako vždy tu bolo príjemne. V poslednej dobe som sem chodil častejšie.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Atsuka Sun Feb 01, 2015 5:43 pm

"Hmmm, predsa len ste sem nakoniec prišli, mladý pane." Ozvalo sa spoza Raikageho, ktorý mohol započuť bosé kroky približujúce sa k nemu. Pravdepodobne to bol pre neho naozaj známy hlas. 

Zastala som na okraji Onsenu, len kúsok od Raikageho. Keby že chcem, pokojne by som odtiaľto dočiahla na pekný kopanec do jeho tváre. Každopádne som nebola ten typ človeka. Navyše som k tomu nemala dôvod. Výnimočne som na sebe dokonca mala dlhší uterák. 
"Môžem sa pridať?" Spýtala som sa. Nie že by na jeho odpovedi až tak záležalo. Pridala by som sa tak či tak. Môj hlas bol sladký a záhadný ako vždy. Rozhodne som už nebola to uvreštané decko, ako pred pár rokmi ešte po boku Kagayaki Rin. Moja prítomnosť mu mohla prísť divná. Bola som predsa len hľadá, keďže si všetci mysleli, že som Kumo opustila a zanechala tu len svojho študenta "Yoku-ho".
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Feb 01, 2015 5:57 pm

Mal som privreté oči pri čom som počul pomerne známy hlas. Nemyslel som si ale že to je ona pokiaľ sa neukázala. "Pridaj sa ... len sa divím, že čo tu robíš." Ak by sa mi chcelo tak by som ju možno aj chcel chytiť ale mne sa absolútne nechcelo. Môj prístup sa rapídne zmenil a to hlavne kvôli chovaniu shinobi v tejto dedine. Otvoril som oči a pozrel som sa na ňu. "Čože tu robíš? Nemáš byť mimo dediny?" Opýtam sa teraz pomerne zaujato.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Atsuka Sun Feb 01, 2015 6:07 pm

Sadla som si na okraj dlážky a nohy ponorila do vody. zatiaľ som si pomaly dala dole uterák, ktorý som zložila niekam mimo a nakoniec do vody vliezla celá. Sedela som vedľa mladého Yotsukiho s rukami voľne položenými pozdĺž tela a pohľadom plným záujmu. Vedela som, čím si prechádzal. Vedela som čo si o ňom hovorili. Muselo to na neho vplývať naozaj zle. Nemienila som však byť tá, ktorá prikladá drevo do ohňa.
"Hmmm... vieš aké je otravné mať śtudenta typu Yoku? Musela som hrať svoje zmiznutie, aby som sa ho zbavila...ah.." Povzdychla som si pre seba a následne som si niečo uvedomila.
"Prepáčte za tykanie, prišlo mi to prirodzenejšie." Znova som sa na neho tajomne usmiala a trocha viac klesla do vody. tento krát som mala hladinu pri brade.
"Vyzerá to tak, že to máte naozaj ťažké mladý pane. Celkom vás obdivujem." Nemyslela som to zo srandy. Veľa ľudí sa v jeho situácií zblázni, odídu z funkcie či spáchajú sebevraždu. On to znášal naozaj dobre.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Feb 01, 2015 6:44 pm

Keďže som bol už zadaný tak som sa po nej snažil nepozerať, predsa len Crystal by sa to asi príliš nepáčilo. Aj keď som musel uznať, že mala naozaj dobré telo ale radšej zlé myšlienky preč. "Heh, pomerne dobrý spôsobob, ako sa jej zbaviť. Keby to môžem ja spraviť s problémami" Poviem a očkom po nej pozriem, predsa len už bola vo vode. "Vďaka ale už som si na to zvykol, proste to vypúšťam a neberiem si to k "srdcu". Ak by som to asi nerobil, tak by som sa asi naozaj zbláznil. "To aby som zrušil tvoje vydanie za nukenina, čo?" Možno si aj ona všimla nemal som k nej taký nepriateľský postoj, ako predtým. Ak si to zoberiem robila zo všetkých snáď najmenšie problémy.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Atsuka Sun Feb 01, 2015 6:51 pm

Musela som sa rozosmiať, keď sa na mňa snažil moc nepozerať.
"Nemôžem tomu uveriť, mladý Raikage si nebodaj našiel svoju druhú polovičku." Podpichla som ho. Bola pravda, že som bola asi jediná, kto ho stále oslovoval skôr titulom, než menom. Bol to však spôsob, ktorý som nemienila len tak meniť.
"Je to chalan.. a je úplne trhnutý, márny... geniálny ale márny. " Očkom som na ňom kukla.
"Moja ponuka stále platí. Môžem byť vašou figúrkou a robiť nepríjemnú prácu." Pokrútila som ale hlavou.
"Neprišla som sem hovoriť o starostiach, prepáčte mi to mladý pane." Znova som si len povzdychla. Jej vydanie za nunkenina mi vlastne celkom vyhovovalo. Nahlas som preglgla a až zúfalo som sa na neho pozrela.
"To by ste pre mňa spravil?" Môj hlas bol ironický a plný pobaveného sarkazmu. Znova som sa zasmiala. Tento krát potichu a záhadne.
"Nah... kto že je tou šťastnou ženou, ktorá získala vaše srdce?" Spýtala som sa ho trocha podpichovačne, ako keby som znova mala len štrnásť rokov.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Feb 01, 2015 7:18 pm

Myslel som si, že si ma bude doberať a že mi to nič neurobí ale trocha ma to vykoľajilo ale našťastie som to na sebe nenechal poznať. "Hmm... " Neodpovedal som jej najprv a vypočul som si, čo povedala, ako ďalšie. "Ja vlastne viem o kom rozprávaš. Vyzerá byť schopný. A s tou prácou, beriem ťa za slovo, lenže teraz už nieje práca, ktorú by som ti mohol dať." Poviem jej popravde, predsa len o Reinu by už postarané malo byť. "Nevadí to je v poriadku, však hovor kľudne o čom chceš." Poviem jej a divím sa, že so mnou teraz hovorí slušne, predtým sa mi zdalo, že sa mi snaží uškodiť. "Možno by som to aj urobil." Povedal som neurčito, ako keby som si to chcel ešte rozmyslieť. "Neviem či ju poznáš ale je to Damiyo a volá sa Crystal." Prezradím jej a ponorím sa až po bradu aj ja.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Atsuka Sun Feb 01, 2015 7:26 pm

Prevrátila som oči a začala vypúšťať ústami bublinky. Slová o tom, aký je Yoku schopný som moc nebrala. Mne pripadal naozaj márne. Ústa som vynorila z vody a maličko som sa pousmiala.
"Schopný ? To je pravda. Len ho nikdy nenechajte, aby vám vykladal budúcnosť z karát. Mohli by ste sa ocitnúť vo veľmi uhm.. tesnej situácií. Tiež je to hrozný sukničkár.... nepustite k nemu jedinú kunoichi... na druhú stranu vám síce môže stúpnuť pôrodnosť v dedine ale meh.." Žmurkla som na neho. Predsa len, sám Yoku mal vo svojich kartách niekoľko väzňov, o ktorých spisy pred pár mesiacmi záhadne "zmizli".
"Ooo... bola by som vám vďačná mladý pane. Už som si tak dlho nevrzla... a status nunkenina mi to v dedine nijak neuľahčuje ah... nikoho znásilňovať pri tom nechcem..." Poškrabala som sa na brade a zapozerala sa k stropu. Po vypočutí si mena jeho vyvolenej som mala čo robiť, aby som sa nezadusila od smiechu.  Musela som hlavu ponoriť pod vodu a on znova mohol vidieť len množstvo bubliniek. Keď som ju znova vynorila, bola som až červená od teplej vody a od smiecu. Prudko som sa začala nadychovať a zároveň sa pokúšať, udusiť v sebe ďalší nával smiechu. Očividne som ju poznala.
"Crystal? Tá Crystal ?" Znova mnou začalo natriasať. Radšej som sa ponorila pod vodu a nejakú chvíľu, som sa nevynárala. Kto vie, čo som proti nej mala. Teda skôr prečo som sa tak rehnila keď som zistila, že je v dedine.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Feb 01, 2015 8:03 pm

Tie jej rady určite boli na mieste. "Určite si dám pozor a asi vyvesím plagáty s upozornením po dedine ... no to by ma asi v láske nemal." Alebo by si mysleli, že si robím len žarty a malo by to len opačný efekt. "Hm, teraz neviem, či to urobím, to aby som sa bál o mužských shinobi v dedine ... ale čo no, majú si dávať pozor." Poviem už pomerne rozhodnute a pozerám sa na ňu. Vyzerala, ako keby ju to poriadne pobavilo ale vôbec som nevedel prečo. "Čože, je s tým nejaký problém?" Opýtal som sa nechápavo. Naozaj som nevedel, čo jej na tom prišlo smiešne, keďže ja som mal Crystal rád a prišla mi, ako spoľahlivá žena. Aj keď je pravda, že ja som mal tiež sklony k sukničkárstvu našťastie som odolával a našťastie tu ani nebolo čomu neodolať.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Atsuka Sun Feb 01, 2015 8:14 pm

Vynorila som sa z vody a znova mi chvíľku trvalo, kým som sa nadýchla.
"Hai hai, ale varujem vás. V tomto je to chlapča po mne. Vie proste baliť druhé pohlavie ... vlastne aj svoje pohlavie. No myslím že je hetero.. alebo bi? hmm... nikdy som sa nad tým nezamyslela." Nemusela som sa však nad čím zamýšľať dlho. Po jeho otázke som znova vyhodila na tvári úsmev.
"Povedzme že... ju poznám. A že.. no.. heh. Som ju istý čas chcela zbaliť, len som na to nemala .... no čas." Usmiala som sa a trocha viac som sa na mladého Raikageho natisla. Keď už som sa dozvedela túto novinku. Prečo Raikageho, rovnako ako Daymio trošku nepoškándliť? 
"Povedzte mladý pane..." Jednu ruku som mu prehodila cez jeho svalnaté ramená a ešte viac som sa na neho natisla.
"... aká je v posteli? Naozaj ma to zaujíma."
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Feb 01, 2015 9:01 pm

"Oh ták, nó podľa mňa si nebude dovoľovať." Myslel som na seba, preto som to povedal. Predsa len som si nemyslel, žeby bol by za prvé a žeby šiel po Raikagemu. "To je dobre, lebo by sa to potom nemuselo podariť mne." Poviem zo smiechom, lebo som to nemyslel vážne, akosi sa mi nezdála Crystal, ako bi.
Potom sa na mňa akosi začala lepiť dokonca si cezo mňa dala ruku a ešte viac sa lepila. Ja som sa radšej o niečo odsunul, predsa len ak by nás tu niekto videl nebolo by to dobré. "Si moc blízko ... moc blízko Atsuka." Poviem trocha rozhodený a keď sa dostanem trocha ďalej tak na ňu pozirem. "Ehm, ešte som s ňou nič bližšie nemal, keďže to nechcem uponáhľať." Poviem pravdivo.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Atsuka Sun Feb 01, 2015 9:06 pm

Utekal mi. Každopádne sa mu mohlo zdať, že som sa na neho úplne nalepila, páč som sa posúvala spolu s ním, aby mi tak ľahko nezdrhol. Vyzeralo to tak, že som znova vo svojom živle. Mohla by byť naozaj sranda, keď sem príde napríklad taká ... Crystal!!
"Blízko ? hihi..." Prstom som prešla po jeho líci a dosť viditeľne som ho provokovala.
"Jaktooo? taká škoda ah.. Vieš Crystal je vo svojich najlepších rokoch. Mal by si sa poponáhľať hihi. Ak ale chceš..." Oblizla som si spodnú peru a žmurkla som na neho.
"... pokojne ťa môžem zaučiť." Kto vie, či som to myslela kao žart. samozrejme som vedela, že to odmietne a pravdepodobne zdrhne kade ľahšie. Nehorázne som sa však na tom zabávala.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Feb 01, 2015 9:30 pm

Aj keď som sa snažil utiecť akosi sa mi to nedarilo, keďže sa u mňa stále držala. Naozaj to nebola najlepšia situácia aj keď, ak by som bol "slobodný" bolo by to niečo iné. "Nieje ... sa kam ponáhľať to príde samo." Povedal som rozhodne a dal som zo seba jej ruku a rýchlo sa odsunul až teraz do boku, keďže sa stále lepila. "Prr, Atsuka, to už by stačilo no ták." Káral som ju hlasom, takto škádliť muža v najlepšom veku a chuti, to sa proste nerobí. "Ja zaúčať nepotrebujem, to by som ťa skôr mohol zaučiť ja." Poviem zo smiechom podpichovačným hlasom, predsa len sa nemôžem len tak nechať.  Keď už som bol ďalej hneď sa mi lepšie improvizovalo.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Atsuka Sun Feb 01, 2015 9:34 pm

Rozhodla som sa, na chvíľku ho nechať vydýchnuť. Pozerala som sa však na neho naozaj... nah. Mňa ? Mocnú Kumogakure no Akumu, ktorá precestovala celý svet a ochutnala snáď všetky zakázané ovocia ? Zaučiť? Toto bola výzva... vyhlásenie vojny ! A presne takto som sa na neho pozerala. Ako keby ma vyzval k niečomu, čo sa nerobieva.
"Mladý pane, ste si istý tým, že by ste ma vedel zaučiť niečomu novému?" Zapriadla som a prstom som si znova pretrela pery.
"To znie ako výzva. Ja že máte priateľku" žmurkla som na neho. V duchu som sa smiala. Nie málo, hrozne moc moc moc smiala. Mala som čo robiť, aby som tu znova nevybuchla od smiechu.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Feb 01, 2015 9:40 pm

Ja som to popravde myslel zo žartu, predsa len som aj bol zadaný, takže som dúfal, že to tak aj pochopí aj keď si myslím, žeby som ju za iných okolností určite mal čo naučiť. "Určite, určite by som mal, predsa len niekoho, ako som ja len tak nenájdeš." Pochválim sa a potom som radšej pre istotu dodal. "Ale ako si spomínala mám priateľku, takže hold ti nebudem môcť nič predviesť." Podľa mňa som našiel veľmi dobrú vetu, ako z toho vycúvať, k tomu bola pravdivá.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Atsuka Sun Feb 01, 2015 9:52 pm

"HEEE?" Tento krát som sa z vody postavila a pozrela sa na neho, ako na nejakú moju ďalšiu hračku, ktorá sa mala povalovať vo vezení. 
"Vy ? Hah! Dokážte to!" Ukázala som na neho prstom, po čom som však zrazu zbystrela pozornosť a pohľad otočila k dverám. Úplne som zbledla.. zasa prichádzal. Jak ma môže vždy vysnoriť? Ten magor. Zrovna keď som mala tak pekne rozpracovaného Raikageho.
"Mladý pane, pre dneska máte šťastie ale... ja sa vrátim." Žmurkla som na neho a poslala mu vzduchom pusu. V tom sa celé moje telo začalo rozplívať, až som nakoniec úplne zmizla.
(presun)
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Feb 01, 2015 9:54 pm

Uf... no .. už nikdy viac... Vydýchol som si a po tom, čo sa rozplynula som sa ja vybral preč. Predsa len som tu už nemohol dlhšie ostávať a potreboval som nájsť Crystal, určite sa bude diviť, že kde som to vlastne bol. Snáď mi nezmizla, lebo to by ma naozaj poriadne mrzelo, preto si ju musím ísť nájsť.
(presun)
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Mar 09, 2015 9:43 pm

Po celý čas som Kena kamsi viedla. Bolo to tak trochu prekvapenie, pretože sám asi netušil, kam som mala zamierené. Preto ho možno trochu prekvapilo, keď sme po dlhej, asi dvadsaťminútovej cesty z okolia hôr až do dediny, sa zastavili priamo tu. Na mieste, ktoré priam teplom, po ktorom sme obaja túžili, prekypovalo.
Myslím, že tu sme ešte neboli. A keďže sme obaja premrznutí, celkom by nám aj tá teplá voda prospela, nie? Nevedela som, ako zareaguje. Asi som sa jeho reakcie trochu bála. Predsa len...Bolo to tak trochu zvláštne miesto, no.
Kena som síce už bez trička videla, ale aj tak. On mňa nie. Pri tej myšlienke som prichádzala do rozpakov. V takýchto ohľadoch som bola taká trochu hanblivá, nerada som druhým ukazovala svoje telo. Ehm, ak nechceš, nemusíme sem chodiť. Je to len návrh. Dodala som ešte, aby si nemyslel, že ho tam nútim ísť alebo čo.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 7 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru