Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ONSEN

+3
Natao Hyuurai
Seishin Yuna
Yorimi Sonoe
7 posters

Strana 4 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty ONSEN

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Apr 24, 2014 12:06 pm

First topic message reminder :

ONSEN - Stránka 4 30v0u2q
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down


ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Nov 01, 2014 11:06 am

"Ne neslyšela jsem o tom. A tos mi neměl říkat, takhle je budu muset navštívit a zjistit to." zavřela jsem oči a vnímala pohyby jeho těla.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Nov 01, 2014 11:12 am

"Ale hovorím, nemusí to byť pravda, keď sa to ešte nedostalo k tebe. Ty by si to normálne mala vedieť, ako prvá nie?" A ak sa o tom nedopočula ona možno to bola vážne len klamlivá zvesť od nejakého človeka. Rukami som prešiel od krku na lopatky a trocha smerom nižšie. Svaly u chrbtice som masíroval palcom zdola smerom hore. "Ako dlho tu budeš teraz?" Vyzvedal som, aby som sa vedel podľa toho zariadiť.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Nov 01, 2014 11:42 am

"No hodlala jsem si odpočinout, ale jelikož si mi řekl o Tsuki je mou povinností to zjistit, jak je na tom. Jestli je to pravda, či ne. Pošlu jim dopis o uvědomění mé návštěvy a pak vyrazím." pronesla jsem.
"Děláš to výborně." pochválila jsem ho
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Nov 01, 2014 12:04 pm

"To tak ponáhľa? Však najprv si môžeš odpočinúť a počkať, než odpíšu na tvoj list a potom by si tam mohla zájsť nie?" Predsa len to by teraz musela odísť pomerne skoro a to som akosi ani nechcel. "Ešte by si mi aj tak mohla ukázať nejaké fígle pri masírovanie." Pomaly ale iste som už prešiel takmer celý jej chrbát.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Nov 01, 2014 12:07 pm

"Naučíš se za pochodu. Efekt překvapenosti víš. Napíšu jim, že přijdu a nebudu čekat až se na mě připraví. PRostě musím využít toho, že o nich vím." namítla jsem. Chápala jsem že nechce abych znovu odešla, ale povinnosti jsou povinnosti.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Nov 01, 2014 12:11 pm

"Dúfaš, že ich nachytáš pri niečom nekalom?" Opýtal som sa, lebo to tak vyzeralo. Neriešil som to viac, lebo bolo jasné, že s tým nič nespravím, však to bola jej práca a musela si ju robiť dobre, ak chcela byť na tom svojom poste. Masírovanie som dokončil a len som od nej teraz odstúpil. "Bude vadiť, ak ťa teraz hodím do vody?" Povedal som zo žartu a pozrel som k vode.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Nov 01, 2014 12:14 pm

"Nooo to bude vadit." opřela jsem se o lokty a zamračila jsem se na něj.
"Nechtěj, abych použila svou sílu." poznamenala jsem varovně
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Nov 01, 2014 12:17 pm

Keď mi to povedala tak varovna rýchlo som sa pohol a vyzeralo to, že ju zoberiem na ruky ale tesne pri nej som zastavil. "Žartujem." Žmurkol som na ňu, predsa len už som nebol malý, aby som niečo také urobil a aspoň som videl jej reakcie na niečo také, takže som vedel, čoho sa časom vyvarovať. Zamieril som k vode, do ktorej som hupol a odtiaľ pozrel k nej. "Naozaj by ma ale zaujímalo, čo také by si mi urobila." Povedal som zamyslene. "Ehm, nie že to ale zoberieš nejako zle, určite to nechcem pocítiť na vlastnej koži." Dodal som pre istotu.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Nov 01, 2014 12:23 pm

"Možná bys měl." slezla jsem z lehátka a šla do vody taky brodila jsem se přímo k němu. Zavřela jsem oči a když je otevřela, pohledem jsem ho vyzvala.
"Vyzvedni mě do náručí." povytáhla jsem obě obočí ve výzvě. Těšila jsem se na jeho výraz, až bude mít problémy mě vyzvednout, protože člověk z oceli je docela těžký. Mohla jsem mít takovou tunu v tu chvíli.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Nov 01, 2014 12:32 pm

"Huh? To vážne?" Akosi som nevedel, čo zamýšľa ale mal som na pláne to zistiť. Preto som k nej pristúpil a dal jednu ruku pod jej zadok a druhý k chrbáte, že sa ju pokúsim zdvihnúť. Lenže problém nebol v tom, žeby som ju nezdvihol, lenže pod nohami sa mi začalanormálne pukať zem, takže som ju radšej už nezdvíhal. "Ty vieš, žeby sme sa prepadli??" Skúmavo som si ju teraz prezrel. "Máš takú dobrú postavu sa normále nezdáš." Povedal som pobavene, vážne som nečakal, že bude taká ťažká.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Nov 01, 2014 12:36 pm

"To je jen zlomek toho, co umím. A taky varování pro tebe." usmála jsem se a zase zavřela oči a po jejich otevření jsem to byla zase já a ne ocelová.
"Jsi tu jediný těžká váha." rýpla jsem si.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Nov 01, 2014 12:44 pm

"Však ja som neškodný slušný Raikage na mňa nemáš prečo niečo také používať." Zatváril som sa na oko nevinne a doplával vedľa nej. Keď povedala, že som tu jediná ťažká váha pozrel som na ňu pobavene. "Vážne? A ja som si myslel, že som sexy." Zatváril som sa trocha narcisovsky aj keď bolo jasné, že to bolo zo žartu, lebo narcis som určite nebol. To, že som vyzeral takto bolo len kvôli tvrdému tréningu ani som to nechcel ale okolnosti ma nenechali.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Nov 01, 2014 12:50 pm

"Ale jo sexy seš." kriticky jsem si ho prohlédla a uznale kývla.
"V těžké váze bys ale prohrál kdybych opět zapojila svoje schopnosti, ale moc se mi nechce." sáhla jsem si na cop a přehodila si ho přes rameno dopředu
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Nov 01, 2014 12:57 pm

"Ej, tak to ďakujem." Kto by povedal, že so mnou aj bude súhlasiť, keď som žartoval ale niečo také sa počúva každému dobre. Pohliadol som jej do tváre a pokračoval som v rozhovore. "Aspoň viem, že stebov nemám súťažiť v tom, že kto je ťažší. Ale ak by sme zakázali podvádzanie, tak by si prehrala." Ako podvádzanie som mal na mysli tú jej techniku.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Nov 01, 2014 1:07 pm

"To je pravda." souhlasila jsem ale přece bych ho nenechala vyhrát. POnořila jsem se do vody a začala plavat kolem něj.
"Vy muži neradi prohráváte co?" opět jsem si rýpla
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Nov 01, 2014 1:10 pm

Ja som ostal na mieste a keď plávala v mojom dohľade tak som ju pozoroval. "My len neradi prehrávame proti ženám." Je pravda, že ja som ženy nepodceňoval, lebo silou sa nám mohli rovnať, predsa len som počul veľa zvästí z celého sveta. "Aj keď si myslím, že vy znášate prehru ešte horšie.." Rýpol som si pre zmenu ja.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Nov 01, 2014 1:13 pm

"To není pravda. Vy to berete hůře, neradi se necháváte ovládat ženou, viz Mizukage a ostatní co třeba opovrhují Reinou Kanou." řekla jsem a pak jsem si uvědomila co jsem řekla. "Teda chtěla jsem říct že ženy na vyšších postech někdy nejsou brány moc vážně."
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Nov 01, 2014 1:16 pm

Prezrel som si ju zvláštnym pohľadom, keď povedala tú prvú vetu. Ja som popravde Reinu neopovrhoval, len som jej nemohol odpustiť to, že napadla túto dedinu a to bolo niečo iné. "Podľa toho kým. Napríklad ja mocné ženy uznávam aj keď to je niekedy trocha zahanbujúce." Priznal som a potom som dodal. "Lenže u Reiny to je niečo iné. Ja ňou neopovrhujem, len ju chcem potrestať za to, čo urobila. Napadla túto dedinu a to robiť nemala." Vlastne ona si za to tak trochu mohla sama, však ona si tých nepriateľov robila.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Nov 01, 2014 1:18 pm

Nechtěla jsem prozradit to proč jsem byla pryč ale hájit jsem ji musela.
"Podívej a napadlo tě někdy, že to třeba nedělá schválně? Jen ji křivdíte ale pravdu si nikdo nikdy nezjistil nechci ji obhajovat ale začíná mi to trochu vadit." postavila jsem se naštvaně
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Nov 01, 2014 1:23 pm

"Ak je to shinobi, ktorý pod niekoho podlieha určite to nerobí schválne, lenže tým pádom je na zlej strane, takže aj keď to nieje jej vôľou je naším nepriateľom nemyslíš? Ak jej niekto dá zas rozkaz, tak zaútočí znova." Mohol som ju tým naštvať ale toto bola jedna z vecí na ktoré som len tak nemohol zmeniť svoj názor. "Ak dám niekomu rozkaz, aby zaútočil na dedinu a ostatný nezistia, že som mu ho dal ja, tak pôjdu po tom človeku a on s tým musí počítať." Hovoril som to takto preto, lebo môj anbu mi dal informácie zo špionážnej misie a preto som si mysle, že to je nejako takto.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Nov 01, 2014 6:20 pm

"Aneb to je krutý svět shinobi." poznamenala jsem a plavalala jsem od něj. BUde to těžší než jsem myslela. Reinu dostat zpět do společnosti a očistit ji je tvrdý oříšek, možná by opravdu měla pracovat pro mě. Znak abych na ni více apelovala. Promýšlela jsem plán, zatím co jsem plavala dokola.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Nov 01, 2014 6:58 pm

"Veru tak to je." Odpovedal som odovzdane. Nemala mi čo zazlievať, ak by si to pozrela z mojej strany určite by  si myslela to isté k tomu ja som vôbec nevedel, že ona sa s ňou pozná a vie o nej viac inak by som to možno aj ja zobral inak alebo by som jej neveril, kto vie? "Nad čím premýšľaš?" Opýtal som sa, lebo vyzerala akosi zamyslene. Ja som dal obe ruky na kraj a chrbtom sa oprel, akosi som teraz nechcel plávať.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 8:36 am

"Nad vším možným." odpovídám mu prostě. Připlavala jsem k němu a opřela se vedle něj stejně jako on. Byla jsem moc unavená na to, abych se s někým hádala, na to jsem měla dost adrenalinu při poslední misi.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 9:16 am

Bolo vidno, že mi nechce povedať nad čím premýšľa ale nechal som to tak, lebo to bolo možno tá téma, kvôli ktorej sme sa hádali. Pozrel som na ňu, keďže teraz už bola vedľa mňa. "Vidím to tak, že niektoré veci radšej rozoberať nebudeme." Hlavne tie, kvôli ktorým sme sa hádali. Ja som sa popravde nerád hádal nikdy aj keď je zlé, že si povedať svoje musím. "Máš rada hádanky?" Opýtal som sa.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 10:44 am

"pokud zrovna nehádám, která vesnice plánuje převrat nebo kdo z aliance chce mít nadvládu, tak i jo." podívala jsme se na něj. Vytrhl mě od zamyšlení a usmála jsem se.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 4 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru