Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ONSEN

+3
Natao Hyuurai
Seishin Yuna
Yorimi Sonoe
7 posters

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty ONSEN

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Apr 24, 2014 12:06 pm

First topic message reminder :

ONSEN - Stránka 2 30v0u2q
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down


ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Jun 04, 2014 11:32 am

S uterákom som si vysušila vlasy a telo, aby som sa potom mohla prezliecť. Náhrdelník som si zavesila na krk a pri jeho otázke som mu venovala krátky pohľad. "Poskytuje mi hviezdnu chakru." Odpovedala som vecne. "Dostala som ho od mamky, keď som bola veľmi malá. Nikto sa ma nepýtal, či ho chcem. Musela som ho prijať a učiť sa ovládať tú chakru." Povzdychla som si. Nerada som na to spomínala, čo bolo aj vidno na mojom prudkom poklese nálady. "Čo chceš. Môžeme sa ísť najesť alebo neviem. Hneď sa vrátim." Zamierila som do kabínky, kde som sa prezliekla, vyčesala vlasy a zbalila veci do tašky. Vrátila som sa k nemu. "Tak?" Opýtala som sa ho, či si už náhodou nerozmyslel, kam pôjdeme.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Natao Hyuurai Thu Jun 05, 2014 3:26 pm

Všimol som si že aj Yuna mala nejaké veci ktoré ju zraňovali. To je dobre, pretože aspoň viem že aj ona je stále človek.
Hmm.. tak mohli by sme sa ísť ešte niekam najesť. Ale najprv sa aj ja prezlečiem. Usmial som sa a išiel do kabínky. Uvedomil som si že máme stále tú privolávaciu pečať tak prečo toho nevyužiť. Došiel som do kabínky a zamkol sa. Sadol som si a spravil pečate. Predo mnou sa objavilo oblečenie a ja som sa pousmial. Nemal som šajnu ako sa tu zjavilo ale nevadí. Vyzliekol som sa a pozrel do zrkadla. Rukou som si prešiel po škrabancoch a ranách ktoré mi ostali po tej severnej vojne. Otočil som sa tak aby som si ešte obzrel moje "veľkolepé" tetovanie. Letmo som sa pousmial a prehodil cez seba gate a polo roztvorenú košeľu. Rukavicu ktorú som si strčil do kapsy som nahradil bielym bandážom. Doupravoval som sa a vyšiel von. Tak.. som pripravený. Dopovedal som a usmial sa.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Jun 08, 2014 5:13 pm

Dobre. To jediné zo mňa vyšlo. Sadla som si na neďalekú lavičku, tašku si uložila vedľa seba a zamyslela sa, ignorujúc pohľady babičiek. Priala som im, aby im vypadli protézy, keď ma budú chcieť čírou náhodou ohovárať. Totižto si stále medzi sebou čosi šuškali a kývali hlavou smerom ku mne. Bolo mi to totálne jedno. Nezaujímal ma názor ostatných, a už vôbec nie názor týchto zvráskavených, neatraktívnych bytostí, ktoré si o sebe myslia, že sú kráľovné sveta a vedia všetko. Figu drevenú!
Zdvihla som pohľad, keď sa Natao vrátil a milo sa usmiala. Tak teda poďme. Tašku som si prehodila cez plece a vybrala sa smerom k reštaurácii, kde som chodievala vždy, keď som bola hladná. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Oct 22, 2014 8:04 pm

Netrvalo dlho a pomerne za krátku chvíľu sme sa dostali pred budovu prameňov. "Tamtá ulička bývala pomerne temná" Ukázal som na jednu z uličiek a potom som vošiel dnu. "Ale tak čo, bol som dieťa a niečoho sa bál." A je pravda, že možno aj starší, ako deti mali niečo, čoho sa báli.  Keď si obsluha všimla, že je to samotný raikage podišla k nám pozdravila nás a mňa aj Crystal viedla do inej časti a tak sme ju následovali až k šatniam. "Stavíme sa, že kto bude skôr vo vode?" Opýtal som sa zo smiechom aj keď som to nemyslel vážne, predsa len to bolo detinské ale možno sa chytí.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Oct 22, 2014 8:44 pm

"Hm to není dobrý nápad. Mě to bude trvat déle." ušklíbla jsem se přeci jenom jsem byla ženská. V šatně jsme se rozdělili a já se převlékla a hodila na sebe jen ručník. Vlasy jsem si spletla do copu a pak šla chodbičkou přímo k bazénku. Rozhlédla jsem se kolem a pár lehátek tu také bylo.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Oct 22, 2014 9:17 pm

Škoda mohol som takto ľahko vyhrať stávku ale nevadí však sa nájde iná príležitosť. Tiež som šiel do šatne, kde som dal zo seba takmer všetko a potom som okolo seba prehodil uterák. Potom som sa vybral smerom von. Tam som počkal a keď som videl Crystal zamieril som k nej.[b] "Ako to vlastne prebehne to učenie? "[/b] Predsa len ma zaujímalo, ako ma to chce naučiť a skôr, ako mi to predvedie. Skúsiť to ale asi budem musieť na nej, takže dúfam, že bude zmierená s tým, že budem tak trocha drevo.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Oct 22, 2014 9:49 pm

"Nejdřív ti ukážu na tobě jak se začíná. Ty zkusíš vnímat ty pohyby a potom je napodobit u mě. Budou to jednoduché pohyby rukama jako bys měl v ruce modelínu a mačkal ji." dala jsem mu příklad.
"Posaď se." pokynula jsem mu, aby se posadil na kraj bazénku, nohy si dal do vody a já že začnu.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Thu Oct 23, 2014 5:15 am

"Dobre, to možno pôjde." Povedal som súhlasne a zamieril som na kraj bazéna si sadnúť. Keď som tak urobil ponoril som nohy do vody a čakal som kým začne. "Už si takto niekoho učila masírovať?" Opýtal som sa pri tom, ako som čakal.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Thu Oct 23, 2014 7:19 am

"Ne ještě ne, jsi první pokus." stoupla jsem si za něj, v mé výšce to bylo akorát a rozehřála jsem si ruce a uchopila jej za ramena a krouživými pohyby směrem dovnitř jsem mu začala  promačkávat ztuhlé svaly. Prováděla jsem to hodně pomalu, aby si stačil zafixovat ty pohyby.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Thu Oct 23, 2014 7:49 am

"Všetko je raz po prvý krát, ne?" Niektoré veci by ale radšej nemali byť ani prvý krát aj keď toto nebola jedna z nich. Keď som pocítil jej ruky na svojich ramenách privrel som oči a snažil sa vnímať všetky pohyby, ktoré robí, lebo po nej som bol na rade ja, aby som to zopakoval. K tomu to bolo dosť príjemné, takže som mal čo robiť, aby som sa tu nerozplýval a poriadne vnímal. "Tuším si ťa ukradnem a už nepustím."
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Thu Oct 23, 2014 8:31 am

"To by ti aliance nebyla moc vděčná." odvětila jsem a plynulým pohybem jsem začala dělat ty samé pohyby ale palce na jeho šíji a trochu víc přitlačila. Měl hodně ztuhlé svaly a sám to musel cítit. Po chvíli jsem přestala.
"Tak a teď ty a ne že mi zlomíš krk." dobírala jsem si ho a šla si sednout také na kraj bazénu.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Thu Oct 23, 2014 9:57 am

"Nebola ale zober si to tak ... ja by som sa o teba pečilivo staral. Povedal som s úsmevom na perách ale to ona vidieť nemohla. Možno by to pre ňu bolo aj výhodné. "Nebodaj sa bojíš. Ale to nije treba budem sa snažiť byť jemný. " Ubezpečil som ju a vstal som a zamieril za ňu. Radšej som si kľaknul na kolená, lebo bola menšia a musel by som byť aj tak zahnutý. Nahrial som si ruky. Opatrne som priložil svoje ruky na ňu v miestach na ktorých ma ona predtým masìrovala a začal som. Snažil som sa byť jemný a tlačil som len palcom, ako ona. Chcel som na ňu tak trocha zapôsobiť preto som sa snažil.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Thu Oct 23, 2014 10:18 am

"To pevně věřím. Ale jsou tu taková nepsaná pravidla." druhou větu jsem spíše zašeptala. I s Hokagem to bylo na hraně. Ačkoli jsem se snažila uvolnit, myšlenky mi ubíhali směrem, který mě navedl. Kdybych měla vztah s jedním z kagů ostatní by to viděli jinak. Mysleli by si, že bych byla loajální vůči té dané vesnici a už ne k nim. Můžu je nenávidět nebo milovat, ale nikdy to veřejně nedat najevo. To byly ty daně, které jsem musela obětovat vůči své pozici.
"Vedeš si dobře." řekla jsem po chvíli. Bylo to velmi příjemný naposledy mi tohle dělala sestra.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Thu Oct 23, 2014 11:32 am

"Hej hej, ako má každý, kto má vyššie postavnie, niečo ako také menšie prekliatie." Vedel som o čom hovorila, lebo som bol teraz aj ja sám na vyššom postavení. Keď ma ohodnotila tak som po chvíli prestal a presunul sa vedľa nej. "Aby som v tom bol ale lepší musel by som to trénovať. " Čo by mi až taký problém nerobilo, ak by bolo na kom aj keď možno niekto by sa aj našiel.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Thu Oct 23, 2014 12:00 pm

Opřela jsem si ruce o kraj a čvachtala nohama.
"Stačí přece říct, vsadím se že místní ženy by se div nepřetrhly, aby ti dělali figurantky." usmála jsem se na něj
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Thu Oct 23, 2014 12:07 pm

"To by som im musel povedať, lenže to ja nechcem." Usmial som sa na ňu aj ja. Predsa len sa hovorí, že to, čo je ľahko dostupné už nieje také cenné. "K tomu by o mne panovali zlé reči." Oboznámil som ju. Taktiež som mal pri tom nohy vo vode ale akosi som nimi nepohyboval.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Thu Oct 23, 2014 12:23 pm

"A teď nekolují?" musela jsem si rýpnout. Docela mě bavilo se s ním takhle bavit, věděla jsem že se oba zdržujeme od našich povinností. Já s ním zapomínala na to, proč jsem vlastně přišla. Doufala jsem, že můj stopař na tom bude lépe.
"JE tu vážně příjemně jak často sem chodíš?"
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Thu Oct 23, 2014 1:06 pm

"Som slušne vychovaný mládenec, takže nie." Lišiackym spôsobom som na ňu mrkol. Niečo pravdy na tom aj tak ale bolo. Našťastie aj keď ja som tu tiež tak trocha zanedbával svoje povinnosti, teraz ich za mňa riešil klon v kancelárii, takže ja som mohol byť úplne kľudný. "Popravde? Nebol som tú od 19 takže asi dobré 3 roky. Môžem teda povedať, že raz za 3 roky ale dúfam, že to tak nebude, len skoro nikdy nebol čas sem chodiť. Je to zvláštne ale teraz mám o niečo viac času, než keď som bol Anbu." Predsa len som robil takmer vždy zdĺhavé misie pri ktorých som na nejaký osobný život alebo relax nemal čas.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Thu Oct 23, 2014 1:12 pm

"To je pravda kde jsou ty časy, kdy jsme jako ANBU chodili na mise a báli se jestli se někdy vrátíme zpátky." Protáhla jsem se a pomalu se nořila do vody. Bylo to příjemné.
"Teď si nemůžete stěžovat, můžete spát doma v měkké posteli a v teple."
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Thu Oct 23, 2014 1:19 pm

"To teda boli, normálne rozmýšľam, že si niekedy dám sám sebe misiu a v dedine nechám svojho klona. Ale bola by to asi pre dedinu pohroma, ak by som sa nevrátil." Zvláštne bolo to, že som sa skôr bál o dedinu, než o seba, predsa len tá by s toho mala väčšie problémy ja by som bol maximálne mŕtvy. "Na to by bolo hlúpe si sťažovať, preto to robiť nebudem a radšej to využijem túto príležitosť nejak inak.. " Odpovedal som jej na tú poslednú vetu. Potom som sa na ňu tak trocha ukryvdene pozrel. "Slečna, mohla by ste mi ale začať tykať." Zavykal som jej teraz aj ja, ako ona mne pred chvíľou aj keď ja som si tým chcel trocha rýpnuť.


Naposledy upravil Yotsuki Sorata dne Thu Oct 23, 2014 1:23 pm, celkově upraveno 3 krát
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Thu Oct 23, 2014 1:21 pm

"To je dobře." usměju se na něj a mířila jsem do středu bazénku a pak zase zpátky. Cop už jsem měla beztak mokrý.
!Promiň já nejsem zvyklá někomu tykat. Vždycky vykám." řeknu rychle
"Co hodláš dělat až odejdu?"
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Thu Oct 23, 2014 1:27 pm

Ja som ostal sedieť na kraji a pri tom ju pozoroval, ako si pláve. "Teraz to už vždy nebude." Poznamenal som znalecky. "Nudiť sa." Povedal som zo smiechom a pokračoval som. "Čaká ma kopa papierovania, lebo mám v pláne trocha prestavať kumogakure, aby bola lepšie vystavaná pri prípadnom útoku. " Oboznámil som ju s mojími plánmi, ktoré už v podstate boli rozbehnuté. "Ty si tu takmer jediná, ktorá ma zachraňuje od nudy." Ešte tu bola aj Risoku, preto som tam povedal to "Takmer".
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Thu Oct 23, 2014 1:29 pm

"Takže jsem přišla vhod." doplavala jsem zase k němu.
"Jak chceš aby ta přestavba vypadala? Větší hradby? Pečetě? Víc hlídek?" optala jsem se ho a opřela se o kraj bazénku
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Thu Oct 23, 2014 1:32 pm

Súhlasne som prikývol a v tom som sa vrhnul do vody aj ja ale ostal som na kraju, kde bola aj ona. "Nó chcem ju predeliť na dve časti. Keď vojdeš bránou bude tam časť, kde budú budovy, ktoré ak budú zničené nezasiahne to až tak dedinu. A potom druhá časť, ktorá už bude dôležitejšia. Do kumogakure sa dá aj tak dostať len jednou cestou a to bránou alebo vzduchom, preto ak príde niekto bránou nepustíme ho ďalej a ak by bol vzduchom, no to by som nikomu neradil." Nebolo to nič tajné, preto som jej to prezradiť mohol a aspoň sa dozviem, aký názor na to má ona. "Čo plánuješ ty po odchode?" Opýtal som sa aj ja.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Thu Oct 23, 2014 3:49 pm

"Co máte připraveno, kdyby byl útok ze vzduchu?" zeptala jsem se ho namísto odpovědi na jeho otázku. Já jsem potřebovala čas na to si vymyslet co budu dělat. Zatím jsem nepřemýšlela musela jsem najít Rukiho
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 2 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru