Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní brána Kirigakure

+64
Mikasa Aomine
Killunia
Michie Ai
Akemi Kagayaki
Atsuka
Sarada
Kisuke Uchiha
Tatsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Mizuki Netsu
Natsuki Uzumaki
Airis Shiroyaki
Rokuro
Misha Haybushi
Seito Senju
Faito Dansaku
Tobias Ohara
Goku
Hakuei
Hana Ichiro
Takao Hanare
Hisa Kaguya
Kenji Uesugi
Reina Kana
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Rin Saito
Nizashi Shiroi
Hine Kureta
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Crystal Takaishi
Keigo Nakagami
Kiseki Mirakuru
Hyuuga Mikomi
Shiranui Heiwa
Kirin Yakushi
Civil
Kairi Utsushi
Sora no Sen
Yoko Terumi
Anbu
Rei Casius
Gats Terumi
Ruko Terumī
Takeshi Kenpachi
Naoki Utsushi
Kataro Terumi
Sadao
Junka
Totsuki
Kioshi Hoshigaki
Akio
Hirin
Akira Hitsumi
Shin
Hoozuki Meizu
Daisuke Utsushi
Bijuu
Shinobi
Yogi
Kashike
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
68 posters

Strana 16 z 33 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 33  Next

Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:40 pm

First topic message reminder :

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 23008-kirigakure_super
Kirigakure je zahalená mlze, tudíž ani brána není vidět. Najít Kirigakure je celkem těžké a většina lidí, kteří zde zatím nebyli, bloudí. V blízkém okolí jsou však shinobi, kteří cestu do vesnice hlídají, takže Vám můžou pomoct.
U brány je několik ANBU, kteří hlídají všechny, kdo přichází i odchází. Po několika hodinách se stráž vystřídá. Dále se tu střídají dva Jounini, kteří zapíší každého, kdo z vesnice odchází a právě přichází dovnitř. Samotřejmě jsou tu i dva medici, kteří jsou připraveni na vše.
Ti, kteří přicházejí do vesnice potřebují nějaké povolení či prohlášení od svého Kage, proč do vesnice přicházejí. Nemají-li ho, pobýt ve vesnici můžou až na základě rozhodnutí Mizukage.
Ti, kteří z vesnice odcházejí, musí mít povolení od Mizukage, že můžou opustit vesnici. Povolení předloží u brány.
Brána vesnice se uzavírá přesně ve 21:00. Poté už nikdo neodejde z vesnice ani se nedostane dovnitř. Výjimky pouze v případě nouze (napadení, válka, na příkaz Kage/Kageho)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sat Jun 21, 2014 1:57 pm

Prišiel som k bráne, kde som poprosil o materiál k mojej misii. Netrvalo dlho a po tom, čo som ho dostal som sa vybral tam, kde boli počuť tie zaznamenané výbuchy.
(presun)
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Keigo Nakagami Tue Jul 01, 2014 8:34 am

Ihned po tom, co jsem opustil budovy akademie, kterou mě nechali splnit po pár týdnech (vzhledem k tomu, že nechtěli aby se dospělý člověk motal mezi dětmi a vzhledem k tomu že jsem se velice rychle naučil všechny potřebné dovednosti ke splnění zkoušky), jsem vyrazil ke kanceláři Mizukageho-sama.
Když jsem došel k budově kde sídlil, na recepci jsem ohlásil mou vyjímečnou situaci a zdělil jsem, že bych chtěl Mizukageho-sama požádat o přidělení do nějakého geninského týmu, nebo k některému z učitelů.
Poté jsem počkal, až z recepce Mizukagemu ohlásí, že nějakej otrapa zase něco chce a počkám, až mě pošlou dovnitř(přeci jen tam teď zrovna Mizukage nemusí být, nebo na mě zrovna nemá čas).
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Jul 01, 2014 9:09 am

Stráž před branou poslala Keiga k budově Mizukageho a oznámila mu, jak to tu chodí. Přijít, zaklepat, počkat na vyzvání a vejít dovnitř s požadavkem.
Když branou procházel, bylo mu ještě trpkou poznámkou doporučeno navštívit blázinec.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Keigo Nakagami Tue Jul 01, 2014 9:24 am

(Já jsem tou recepcí myslel spíš nějakou recepci jako na úřadě, jako jsme mohli párkrát vidět v anime v Konoze. Ale nechme to tak Smile )
Na poznámku o blázinci jsem nijak nereagoval, i když mi to samozřejmě příjemné nebylo, dovolovat si na stráže před bránou by nemusel být zrovna dvakrát dobrý nápad. Vyrazil jsem ke kanceláři.

/Přesun

EDIT: Kuli nedorozumění které jsem způsobil, jsem polovinu komentáře přesunul do kanceláře Mizukageho.


Naposledy upravil Keigo Nakagami dne Tue Jul 01, 2014 10:39 am, celkově upraveno 2 krát
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Jul 01, 2014 10:03 am

//očividně jsi špatně pochopil systém hraní. Pokud chceš mluvit s MIzukagem, sem napiš "přesun" a napiš do místnosti "Kancelář MIzukage"
https://nsgo.forumczech.com/t76p940-kancelar-mizukage
Už tvůj první post neměl být k bárně ale ke kanceláři. Nic se neděje, jen si na to dej příště pozor a ještě jednou si přečti pravidla Smile
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Jul 01, 2014 11:10 am

Konečně jsme došli až k bráně Kirigakure. Byla to dlouhá cesta a konečně byla taky i za námi. Nezbývalo nic jiného než jen dojít k Mizukagemu a podat mu informace. Kashike šel se mnou a Gatse jsem měl stále u pasu. Nejspíš se přemění až v kanclu. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Tue Jul 01, 2014 12:11 pm

Projdu branou do vesnice a mávnutím se rozloučím s Katarem. Zamířím rovnou do sídla, jelikož to co jsem měl na sobě mi kapitálně nevonělo. (přesun)
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Jul 06, 2014 10:49 am

Doufala jsem po cestě, že Kirigakure nebude překvapená ani zaskočená mou náhlou inspekcí. Se svou výpravou jsme kolem oběda dorazili k branám Kirigakure, naposledy zde vládla Hitomi Yamada. Teď se budu seznamovat s novým Mizukagem. Ukázala jsem u brány svůj znak Daimiyo a poručila , aby mě nahlásili Mizukagemu, avšak jenom jemu. Nepotřebovala jsem, aby o mé návštěvě věděla celá Kirigakure a nemocnice a medikové měli tak čas se na mě připravit.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Jul 06, 2014 5:08 pm

Stráže se zadívali na znak, podivili se, že někdo tak důležitý cestuje po svých a nalehko a následně doprovodili Daimyo přímo ke kanceláři Mizukageho.
Ochranku tvořili 4 ANBu a jeden Oinin a po cestě se nic špatného nestalo.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Jul 06, 2014 5:35 pm

Spolu se svou výpravou jsem se vydala s doprovodem. Byla jsem tentokrát já překvapená, jak se o mě postarali hned ze začátku.
(přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Crystal Takaishi Mon Jul 07, 2014 9:36 am

U brány jsem se ještě na okamžik zastavila, abych napsala slíbený dopis. Poslala jsem s ním svého člověka do hlavního města, aby předal dopis Feudálnímu pánovi. A my se vydali zase do Kumo, jestli bude nový Raikage stejně tak arogantní jako tenhle, tak přestanu Konoze kývat na takové mise.

(přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Jul 07, 2014 9:27 pm

Moc jsem se tu už nezdržoval, jelikož mise měla prioritu číslo jedna, obzvlášť když jdu na ni já. Doufal jsem, že se mi zadaří a rychle se to vyřeší, ale  něco ve mě mi říkalo, že se stane úplnej opak a toho jsem se zrovna obával. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri Jul 11, 2014 8:59 pm

Přišel jsem s Hinem k naší bráně, která však byla už zavřená. Zavolal jsem proto na stráže. " Hej, otevřete. To jsem já. Kataro Terumi. Vracím se z mise a vedu sebou návštěvu. " Ukázal jsem na Hineho za mnou a čekal než stráže konečně otevřou tu bránu. Stráže nakonec bránu otevřeli a my mohli vejít do vesnice. " Tak jdem. Nechceme tu prostát mládí ne? " Moji poznámce se však určitě nezasmál. Proto jsem pokračoval na poslední známé místo kde jsem se setkal s Mizukagem. Možná tam ještě bude. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Jul 15, 2014 6:05 pm

Prošla jsem s Kitsu snad celou vesnici, ale Faita jsme nenašly. ,,Děkuji, Kitsu, můžeš se vrátit." usmála jsem se, lištičku pohladila a dívala se, jak mizí. Bylo to zvláštní, procházet vesnicí, aniž by mě někdo poznal. Za Hitomi mě poznávali všichni.
Strážím u v(ý)chodu Kiri jsem řekla své falešné jméno a důvod, proč odtud odcházím. Bez problému mě nakonec pustili. Ostrahu ale Faito udělal pořádnou.
(Přesun)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Akuma Saito Tue Jul 15, 2014 6:19 pm

Akuma Saito
"Dneska je poměrně hezky, krásný den na pochod, ani moc horko, ani moc zima, zkrátka ideální počasí." Pomyslí si Akuma a se smířeným pocitem dojde k bráně. Na sobě má chrániče na předloktí, kolena, triceps, stehna a také hrudník, vše v šedé barvě a se znakem klanu Saito na hrudníku. Materiál byl poměrně lehký a poddajný, pevný dostatečně, aby dokázal odrazit pár úderů kunaiem či shurikenem. Rukou si přejel přes své levé oko, které zdobila široká jizva, každý den se před spaním modlil, aby na své levé oko opět viděl, ale věděl, že je to již prakticky nemožné. Došel k bráně, kde kývnul na stráže, kteří jej pustili před bránu. Věděli, proč Akuma přišel, věděli, co je za den, za speciální den. Jakmile Akuma přešel přes bránu, přišoural se ke zdi, u které si čupnul a čekal, až bude čas vyrazit. Nevěděl, jestli jde pozdě nebo brzo, každopádně zde ještě nikdo očividně nestál, což ho dost znepokojovalo.
"Doufám, že jsem to neprošvihnul..." Řekne si v duchu Akuma a s hlavou sklopenou do země čupí u brány.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Jul 15, 2014 6:53 pm

Proběhla jsem branou zpátky. Tentokrát mě už stráže poznali, tak jsem se nemusela hlásit. Proběhla jsem s mečem v ruce kolem nějakého hnědovláska. Jen jsem si ho zběžně prohlédla a dál jsem upalovala vesnicí domů. (Přesun)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Akuma Saito Tue Jul 15, 2014 7:41 pm

Akuma Saito
"Asi již odešli, měl bych je jít alespoň dohnat a pomoct, kde budu moct." Řekne si Akuma a pomalu se zvedne, hned na to si opráší kolena a rychlým krokem utíká k bojišti.

// Soráč, blbě jsem to pochopil, ale přesun Very Happy
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Goku Mon Jul 21, 2014 8:30 pm

Cez jeden z dostavníkov, ktorý sem prichádzal z prístavu, som sa dostal až k bráne a nakoniec cez bránu ďalej. Nekontrolovali ma. Nie že by si ma pamätali no typoval som, že ich už o mojej situácií oboznámili, alebo im len dali príkaz pustiť ma. Nemal som sa ako preukázať, že patrím ku Kirigakure. Moje veci som zo sebou v Kumo pochopiteľne nemal, a čo sa týkalo zbraní.. budem si tak či tak zohnať nové, keďže tie moje stále ležia zabavené v Kumogakure no sato. Každopádne som sa musel ponáhľať. Zatiaľ som nemal kedy spísať správu o mojej misie a o jej stavu.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Goku Tue Jul 22, 2014 12:49 pm

Misia:


Po misii som si len vybral žold a následne sa vytratil do ulíc Kirigakure no sato, oddýchnuť si. Celý deň byť v kvázi pohotovosti presa len nie je žiadna ľahká záležitosť.
(presun)

Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Jul 24, 2014 9:47 pm

Splněno
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Aug 01, 2014 5:02 pm

Akuma Saito
S pomalým, raněným tempem jsem dojde. Jednou rukou se drží za rameno, poměrně vážné zranění, musí s ním do nemocnice, která se naštěstí v Kiri nachází.
Každý krok blíž k domovu byl však lehčí, úplně se těšil, až bude opět v bezpečí své vesnice, nemohl se dočkat. Splnil misi, která byla vysoce nad jeho úroveň, což mu lehce hladilo jeho vnitřní ego.
Těšil se, jak opět uslyší matku, jak ho hubuje, těšil se na hodiny trávené na cvičišti, ale nejvíce se těšil, že dostane svůj nový tým s novým senseiem, který mu pomůže stát se silnějším. Po téhle misi už to nebylo dítě, na bitevním poli v sobě musel dítě zabít, aby se mohl zrodit muž, který chrání vesnici, tak to prostě je a bývá ve válce.

Kangae, asi si chvíli pobudu v nemocnici, potřebuji ošetřit a nejspíše nechat obvázat ránu, než budu moct jít opět do mise. Asi se chvíli ve vesnici zdržím, navíc chci trénovat novou techniku, kterou jsem ještě nejspíše plně neovládl, jakmile se vrátím z nemocnice, nechceš jít trénovat se mnou? Nic fyzicky náročného, žádné krvavé nebo unavující souboje, prostě trénovat používání chakry a hod kunaiů. Co ty na to? Zeptal se mile a jakmile došli k bráně, jen prstem ukázal na čelenku, kterou měl na levém bicepsu a vešel směrem do nemocnice.
// Přesun.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Fri Aug 01, 2014 5:14 pm

Dost vadným krokem kulhám za Akumou.. "Tuhle misi jsem neměl dělat,bolí to jak nic,bože" Celou cestu si stěžuji na svojí poraněnou nohu,když už se však objevíme poblíž Kiri zaraduji se,protože musím opravdu do nemocnice,ale to Akuma musí též.. Čím blíž jsme byli tím víc jsem vzpomínal na svého bratra,vždy mě něco naučil a chránil mě,ale na této misi už mě nemohl chránit,již dlouho byl mrtvý,ukápla mi slza,kterou jsem rychle otřel aby to nikdo neviděl a následoval jsem Akumu.. "Bratře,myslím,že to dokážu,když už mám za sebou takovouhle misi" Zasměji se a pomalu dojdu až k bráně,kde se Akuma zastaví a poví mi jeho plány.. 
Um,Akumo-san,též musím do nemocnice,řekněme,že má noha to odnesla taky a po tom co jsem tam zažil se mi hned na další misi nechce,chvíli pobudu v nemocnici,mám tam jídlo zdarma.. Zasměji se a poté se chytnu za svojí bolavou nohu.. Spíš se budu jen tak potulovat po vesnici,vydatně jíst a doplním výbavu.. Víš,moc rád bych s tebou šel trénovat,tak tedy se poté uvidíme na tréninkovém poli nebo v nemocnici.. Měj se.. Dám se trochu jinou cestou než on,protože se chci trochu projít ještě po vesnici,než zamířím do nemocnice,cestou přemýšlím.. "Co,kdybych byl s Akumou-san v týmu? Bylo by to super" Nakonec i já zamířím do nemocnice.. //přesun
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hine Kureta Fri Aug 01, 2014 6:37 pm

Prošel jsem branou Kirigakure, tentokrát už bez doprovodu svých pavouků. Nechal jsem je strážit svou jeskyni. Stráže se mnou už dávno neměly problém. Jak rád říkávám, člověk si zvykne i na smrt.

Napadlo mne, že by nebylo špatné omrknout, jak to chodí ve zdejší nemocnici. Hádám zraněných nebude málo a má pomoc by se mohla hodit. S trochou štěstí se najdou i nějaké ehm... zbytky pro Amandu. Povzdechl jsem si. Pozůstalí nejspíš budou trvat na řádném pohřbu.

přesun
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Aug 01, 2014 7:00 pm

Faito

Armáda Kirigakure prošla branou a vojáci se rozešli do svých domovů. I já jsem zamířil nejprve domů, kde jsem si vzal lahev vína, a až následně do kanceláře, kde se mi jistě nahromadily papíry.

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Keigo Nakagami Fri Aug 01, 2014 7:11 pm

Sotva jsem pletl nohama, už se mi hýbali skoro sami. Víčka jsem držel jen stěží otevřená a chtělo se mi hrozně spát. Únava už mě pomalu ale jistě přemáhala, když v tom...
Konečně jsem za mlhou rozeznal brány Kirigakure no Sato, sláva! Vytoužený odpočinek se již blížil.
Naposledy jsem si pečlivě prohlédl tváře svých spolubojovníků, kteří se mnou prolévali krev, kryli mi záda a se společným cílem odhodlaně a vytrvale usilovali o úspěch mise. Byli to všechno výjimeční lidé s výjimečným duchem a díky tomu jsme dnes přežili.
Nyní jsem konečně prošel branou a zamířil jsem si to rovnou do svého skromného příbytku.

/Přesun
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 16 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 16 z 33 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 33  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru