Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Země Železa

4 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Země Železa Empty Země Železa

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Mon Jun 30, 2014 9:50 am

http://images.wikia.com/naruto/images/8/82/LandofIron.png

Neutrální země tvořená horou zvanou Tři vlci, díky jejímu tvaru. Na rozdíl od ostatních zemí, zde nejsou shinobi, ale specializovaní vojáci, samurajové. Země má oproti ostatním jedinečnou kulturu a velice schopnou a silnou armádu. Posledním generálem Země Železa byl Mifune. Nyní zde několik skupin operuje proti sobě, vytváří aliance a usiluje o složení nového šógunátu. Země je vojensky velice schopná, leč politické roztržky oslabují jednotu samurajů, proto prvním úkolem nového šóguna bude sjednotit skupiny samurajů pod jedno velení.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Země Železa Empty Re: Země Železa

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Mon Jun 30, 2014 8:38 pm

https://www.youtube.com/watch?v=bl4Sw5qJBgE

Takeshi

Po několika dnech cesty na západ jsem konečně dorazil k hranicím Země Železa. Byla chladná, ale nádherná. Spousta hor a náhorních pěšinek, sem tam jehličnatý les, teď v létě louky plné květů různých barev, a to vše v zapadajícím slunci. Člověk by ani neřekl, že je to země chladnokrevných zabijáků a mistrů v kenjutsu.
Vyrazil jsem vpřed po kopcích a hledal známky civilizace. Mé nohy mě samy vedly k rodnému městu. K městu, kde ještě donedávna vládl Mifune. Když jsem ale odcházel, jedinou královnou byla anarchie.
Konečně jsem se dostal nad údolí, kterým se šlo až k Třem vlkům.
Bylo nádherné počasí. Jeden by málem zapomněl na strasti a hněv, který ho sem vedl. Já ale potřeboval radu. Neměl jsem již síly na udržení vnitřního míru. Byl jsem nerozhodný a rozčilený. A to pro samuraje není dobré. Je to jako když celý život plníte nádobu vodou a v polovině vezmete kladivo a rozbijete ji.

Město už bylo na dosah. Vešel jsem rozlámanou branou dovnitř a spokojeně jsem vydechl. Jsem doma...
Zamířil jsem k paláci a rozhlížel se kolem sebe. Moc lidí zde nezbylo a ti, kteří zde zůstali, neměli pranic společného s bývalou slávou Země samurajů.
Postavil jsem se před brány paláce a uklonil se strážím.
"Takeshi Kenpachi, věrný služebník Země Železa, potřebuje mluvit se šógunem. Ztratil jsem vnitřní mír a chci k němu zpět najít cestu..."
Čekal jsem v úkloně velice dlouho. Tak se dokazovala úcta a duševní síla. Stát několik hodin na slunci, dokud se šógun nerozhodne hosta přijmout. A ani poté se mu nedívat do očí, ale pouze na špičky bot.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Země Železa Empty Re: Země Železa

Příspěvek pro Shinobi Mon Jun 30, 2014 9:30 pm

Jistá pravidla zde byla již před námi a zůstanou zde i po Nás. Řád samurajů měl jak bylo známo nejstarší zásady, pravidla, které musel dodržovat ještě před tím než vznikla chakra. Samurajové zde byli dávno před shinobmi, a i v tak nepříznivých dobách se jim dařilo udržet své tradici, nepodlehnout globalizaci a přežít. Pravidla samurajů však nebyla ničím lehkým k dodržení. Příkladem nám může posloužit právě audience Takeshiho u velkolepého šóguna. "Takeshi-san." Ozvalo se tichým hlasem zpoza stráží. Není tradicí, že šógun takto pust někoho blíž do své přítomnosti. Šógun byl však již příliš starý, a tak někdy opuštěl od zbytečných formalit. Pamatoval Mifuneho, pamatoval další velké legendy tohoto světa. Měl štěstí, že mu bohové dopřáli dlouhý život.
Země Železa Crazy_old_man_by_gavinbooyens-d4vzqxp
Jakmile Takeshi přistoupil blíž ke místě, kde seděl šógun, šógun neříkal nic. Nechť se svěří Takeshi se svým důvodem návštěvy. Minula již nějaká ta doba od jeho odchodu, ale příliš se nezměnil. Pořád ten stejný muž, který se snaží naplnit svou cestu zde ve světě.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Země Železa Empty Re: Země Železa

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Tue Jul 01, 2014 8:02 pm

Takeshi

Někoho by jeho železná vůle těšila, já však měl ale hlavu plnou jiných věcí. Když jsem ale uslyšel známý hlas, málem jsem hlavu zvedl. Nechtělo se mi věřit, že stále ještě žije!
"S-Sensei?" zeptal jsem se udiveným hlasem. Trochu si od mé poslední návštěvy polepšil.
"Gratuluji k novému místu, pane. Přišel jsem se poradit, ztratil jsem cestu a jen zde mi ji někdo pomůže najít..."
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Země Železa Empty Re: Země Železa

Příspěvek pro Shinobi Wed Jul 02, 2014 7:21 pm

"Ano v plné své kráse." Jakoby Takeshi nevěřil, že ještě žiji. Copak by ode mě jiného čekal? Nedal jsem se snadno zabít. Byl jsem sice starý, ale mé odhodlání nijak věkem neklesalo, ba dokonce naopak. Čím starší jsem, tím se cítím více mlád. Odhodlání mě nutilo fungovat i bez žádných větších sil, tak možná proto. "Z cesty sejdeme z jediného důvodu, a to aby jsme se na ní opět navrátili." Promluvil jsem k němu chraplavým moudrým hlasem. Ano moudrým hlasem XD. Byl to hlas, který zněl moudře, pro přiblížení. "Děláme chyby, aby jsme se z nich mohli neustále poučovat, a tím spějeme k dokonalosti, kterou však nikdy nedosáhneme." Jakmile jsem tohle dořekl, postavil jsem se ze svého železného trůnu, pohlédl ještě jednou na Takeshiho se slovy: "Pomůžu Ti ji najít, ale prvně mi řekni podrobnosti..."
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Země Železa Empty Re: Země Železa

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Wed Jul 02, 2014 7:56 pm

https://www.youtube.com/watch?v=6B4wePMUZjM

Takeshi

"Sensei-sama..." začal jsem. "Oni jsou...ta anarchie...ta neúcta, ke starším, k silnějším..." Nakonec jsem se ale uklidnil. Nadechl jsem se, zklidnil a začal od začátku.
"Jak víte, rozhodl jsem se nabídnout své síly světu shinobi. Chtěl jsem poznat jejich kulturu, jejich zvyky, přiblížit jim kulturu naši, sem tam se něco přiučit a sem tam dokázat, že jsme ještě stále rovnými soupeři.
A s čím jsem se setkal? Jedině Suna, které vládla loutka, byla jakžtakž disciplinovaná. A ta padla. Někdo ji proměnil v prach.
Došel jsem do Kumogakure. Na cvičišti jsem narazil na člověka, který otevřeně rozhlašoval, že jsme prodejná sebranka a vyhrožoval smrtí. Onu výhružku ani nemyslel vážně, protože ji nedokázal obhájit.
Vstoupil jsem do služeb Raikage-sama. Byla velice schopná, na ženu, leč její rozkazy byly zmatené a neúplné. TO mělo za následek, že nějací zrádci napadli její vesnici. Stál jsem mezi nimi a branou a nehodlal jsem je pustit. A kde byli "elitní shinobi"? Když jsem se probral, viděl jsem, jak stojí nad mrtvolami svých přátel a domlouvají se, že půjdou na zmrzlinu. Sensei-sama..."
Opovážil jsem se podívat se mu do očí, aby viděl na těch mých, že jsem opravdu v koncích.
"...oni...jak je možné, že jsme prohráli Velkou Válku? Vždyť oni jsou tak...tak zkažení!"
Uvědomil jsem si svou chybu a opět oči sklopil.
"Chci najít někoho silného a přijmout ho s respektem, leč už mi nezbývá moc vesnic...Poraďte, jakou cestu bych měl zvolit?"
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Země Železa Empty Re: Země Železa

Příspěvek pro Shinobi Wed Jul 02, 2014 10:17 pm

"Nic netrvá věčně, třebaže to budí dojem stability a jisté rovnováhy." Promluvil jsem, ukazujíc Takeshimu okolní obrazy ve místnosti, na kterých byli znázorněni mnohé důležité postavy ve světě, které zanikly narušení stability, jako např. Uzukage z Uzuschiogakure no sato. Kdysi to byla velmi silná vesnice a svými kořeny sahala daleko za paměť mnohých. Samurajům se ji podařilo zaznamenat díky délce trvání jejich řádu. "Uspokojivého výsledku jsme schopni pouze dosáhnout pomalými, promyšlenými kroky, a tak pouze čas ukáže, zda-li cesta, kterou si zvolíš, bude správná. Já Ti můžu pomoct pouze rozšířit Tvé vědomosti, aby se Ti snaž rozhodovalo, ale rozhodnutí samotné je pouze Tvým údělem." Takeshi měl pravdu. Tento svět upadal jak morálně, tak i v jiných ohledech. Viděl jsem to lépe než kdokoli jiný. Zažil jsem již tolik různých generací. "Hlavním je si to nechat projít hlavou a nedělat ukvapená rozhodnutí. Takže si připraven začít?" Čekala Nás dlouhá cesta za poznáním. Při troše štěstí se Takeshi rozhodně správně. Ovoce toho rozhodnutí budeme možní vidět, ale za poměrně dlouhou dobu, neboť nic nerodí a nevzniká okamžitě. Potřebuje to vše svůj čas a řád.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Země Železa Empty Re: Země Železa

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Wed Jul 02, 2014 10:41 pm

Takeshi

Myslel jsem, že na jeho otázku odpověď už dávno znám. Ale stejně jsem se zarazil. Jsem opravdu připraven? Opravdu potřebuji znovu pomoci od mistra? Vypustil mne do světa právě proto, že jsem dokázal svou rozhodnost a samostatnost.
Ale také mě učil respektu ke starším. A já, byť jsem měl hrdosti sebevíc, jsem nikdy radu od staršího neodmítal. Rady jsou vzácné a jen málokdo je prodává zadarmo.
"Ano, jsem připraven..."
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Země Železa Empty Re: Země Železa

Příspěvek pro Shinobi Thu Jul 03, 2014 3:13 pm

Vydali jsme se na cestu. Netrvalo dlouho a dorazili jsme do velké síně, v které šlo cítit zvláštní uspokojivou auru. "Ze všeho nejdůležitější je uklidnit mysl a soustředit se na jedinou věc. V Tvém případě Tvé rozhodnutí." Zavřel jsem za námi mohutné dveře síně, a pak se vydal do samého středu místnosti, kde na podlaze byl nakreslený symbol Ying a Yang. Mnoho lidí si neuvědomovalo, kam až sahají dějiny řádu samurajů. To byli oni, kdo pomáhal světu lépe přiblížit potřebnou rovnováhu, které dal vzniknout legendární Rikkudou no sennin. Od této rovnováhy se odvíjelo učení samurajů. Kdy dojde ke stavu narušení této rovnováhy, samuraj není schopen správně fungovat myslet a jednat, a proto právě zde začala naše pouť.
Země Železa Tumblr_mp5bcpOy8E1sqcu9ho1_250
"Ze všeho nejdůležitější je uklidnit svou mysl, a pak soustředíc se pouze na jednu věc nechat volně plynout naše myšlenky v naší mysli." Základy tohoto cvičení Takeshi velmi dobře znal, a proto nebylo potřeba sdělovat mu bližší informace. Učinil jsem to, co na gifu, a čekal, že taktéž učiní Takeshi. Tento cvik jsem nedělal pro sebe, ale pro něj.
Země Železa Tumblr_mp5bcpOy8E1sqcu9ho3_250
Tento cvik se provádí se zavřenýma očima, takže jsem nemohl Takeshiho pozorovat, zda-li dělá totéž, pouze mi pozůstavalo dál pokračovat.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Země Železa Empty Re: Země Železa

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Thu Jul 03, 2014 9:20 pm

Takeshi

Odevzdal jsem všechny zbraně, sundal jsem zbroj a dal ji na stojan, odložil jsem i tradiční katanu. Tohle bylo jediné místo, kam si bojovník zbraně nebere. Žádné zbraně.

Velká síň se tolik nezměnila, možná zdi trochu zestárly a zašedly, ale to bylo vše. Byla z ní cítit aura klidu, bylo to takové magické epicentrum veškerého světa samurajů.

Postavil jsem se naproti mistrovi a nadechl se. Začal jsem provádět cviky, které mě naučil, když jsme byl ještě malý chlapec. Chaotické myšlenky se pomalu vytrácely a já se zaposlouchal do mistrova hlasu.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Země Železa Empty Re: Země Železa

Příspěvek pro Shinobi Thu Jul 03, 2014 10:36 pm

"Hlavním je být soustředěný a pomalu z volna problém slučovat s dosavadním věděním, začínajíc si všímat okolí." Toto byla nejtěžší část tohoto cviku. Je to jakoby přechod z klidného stádia do chaotičtějšího. Tohle však platilo k ne přívětivým podmínkám pro tento cvik. Lidé, když nemají potřebný prostor, místo toho, aby si pomohli pouze více propadnou depresím. Jakmile jsem se nechal zaplavit myšlenkami, soustředíc se na jedinou věc a začal vnímat okolí, učinil jsem následující krok.
Země Železa Tumblr_mp5bcpOy8E1sqcu9ho5_250
Tento krok potřeboval vnímatelnost okolí. Pokud tak Takeshi neučinil, nemohl s ním splynout, aby lépe dosáhl potřebné rovnováhy. Když jsem vnímal okolí, postřehl jsem kapku, padající ze stropu. Očividně nám zde teče. Kapku jsem chytil, ale tak aby nerozplácla o mou dlaň, ale volně po ní stékala. Takeshi si musel všimnout něčeho jiného v okolí, a nebo toho též. Bylo pouze na něm jak si zvolí.
Země Železa Tumblr_mp5bcpOy8E1sqcu9ho7_250
S kapkou jsem pak dál jednal. Cvik u tohoto nekončil a nyní vyžadoval absolutní splynutí z okolím. Pevně jsem věřil že tohle Takeshi zvládne. Byl mým žákem a Já ho naučil vše, jak jsem nejlépe dovedl.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Země Železa Empty Re: Země Železa

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Fri Jul 04, 2014 7:35 pm

https://www.youtube.com/watch?v=TSaOCO10ZmM

Takeshi

Začal jsem se pomalu pohybovat. Pomalé kroky ne nepodobné starému učení tai-chi mi dodávaly jistotu, ruce pohybující se v prostoru kontrolovaly rovnováhu.
Oči jsem měl zavřené, protože jsem se připravoval na věci, které uvidím. Miloval jsem tuhle část cvičení. Ovšem při špatném provedení byl pevný bod v chaosu narušen a doprovázen neskutečnou duševní bolestí. Čím více lidí jednotlivec zabil, čím více špatností udělal, tím těžší bylo dostat se do oné klidové formy. Trochu se to podobalo senjutsu.
Uslyšel jsem kapku. V mých uších ale nezněla jako voda, ale jako malý, světle modrý krystal, který se při dopadu roztříštil na krystalky menší. Konečně jsem byl připraven.
Otevřel jsem oči a srdce se mi rozbušilo. Bylo nádherné vidět svět v úplně jiných barvách. Mé zorničky byly rozšířené a můj výraz byl naprosto mimo. Barvy totiž nebyly barvami, ale pocity - červená hřála, zelená zklidňovala, modrá byla hlubokým zamyšlením...
Tento způsob meditace je tím nejkrásnějším emočním zážitkem, kterého může kdy obyčejný smrtelník dosáhnout.
Mistr poznal, že jsem připraven.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Země Železa Empty Re: Země Železa

Příspěvek pro Shinobi Fri Jul 04, 2014 10:06 pm

Cvičení již bylo téměř u konce. Pozůstávalo pouze dovršení splynutí s okolím. Nikoli v Takeshiho podání, ale v mistrově. Nikdo není dokonalý, a dovršení nelze dosáhnout vždy do stanovené doby. Těmto cvičením nelze dávat časové omezení, protože by zcela ztratila svou podstatu.
Země Železa Tumblr_mp5bcpOy8E1sqcu9ho9_250
Kapku jsem pak nechal volně ztéct dolů až na zem po mé ruce. Nyní jsem již byl připraven, ale byl Takeshi vážně tak též připraven? To zjistíme nyní. "Inu... pokud Tě býti ve službách shinobi poznamenalo víc, než myslíš, budeme zde muset strávit více času, ale rád vidím, že i za ta léta si se příliš nezměnil." Nejraději bych s ním dal nějakou tu řeč a pokecal, jak pak se věcí mají z jeho úhlu pohledu. Na toto se možná ale naskytne čas až později. Nyní jsme zde byli kvůli důležitějším věcem, a to kvůli Takeshiho cestě samuraje.
Země Železa Tumblr_n1hd4t0NU51sq0upuo1_500
To, že Takeshi toto zvládl dřív než Já ve mě ale i za předem zmíněných okolností a podmínek provedení tohoto cviku, vzbudilo jistý druh soutěživosti, ale ze všeho nejdřív jsem dostal tik do oka. Že by Takeshi až tak rychle dospěl? Přece jen minule mu tento cvik dva krát nešel, a Já nečekal, že za dobu, co zde nebyl, dokázal najít tu potřebnou rovnováhu, aby ho cvičil. Nebo to po tom čase přišlo samotné? Možná jsme to nevěděli a Takeshi byl géniem, vyvoleným, který má do tohoto světa navrátit opět původní hodnoty rovnováhy. Cítil jsem totiž jak v se v poslední době váhy chýlí na tu špatnou stranu. Rovnováha byla mírně narušena, ale každé narušení, ať už nepatrné, mělo katastrofální následky, tímto byla Ootsukami v Hyashi no kuni.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Země Železa Empty Re: Země Železa

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Fri Jul 04, 2014 10:17 pm

Takeshi

"Byl jsem v jejich službách, ne v jejich moci..." řekl jsem a můj hlas mi, stejně jako ten mistrův, zněl jako drnkání tisíce strun. Já mu ale rozuměl.
"...vše se změnilo až se Sunagakure no sato. Když jsem viděl, že vesnice může být pohřbena v písku během několika vteřin..."
Nadechl jsem se a chvíli dech zadržel, neboť barvy se pomalu tříštily. Nechtěl jsem z rovnováhy vypadnout, leč mluvení bylo velice náročným úkolem v tomto stavu.
"...sám jsem vylezl z písku až po několika hodinách. Neviděl jsem mrtvé, ale cítil jsem je, slyšel jejich duše, jak naříkají...Měl jsem strach..."
Konečně! Tohle byla ta žába sedící na prameni. Tohle byla ta věc, která otravovala můj tok myšlenek a emocí a bouřila klidné vody vyrovnanosti. Strach. Něco, co je samurajovi odpíráno po celý ten dlouhý čas tréninku. Strach ale nezaniká, jen čeká v záhybech duše a pak se v jeden moment objeví.
"Nevěděl jsem, co mám dělat. Utíkal jsem tak daleko, jak to jen šlo, a když jsme nemohl utíkat, pochodoval jsem ještě dál. Až Kumogakure no sato mě zastavila.
Strach je hrozným bičem, mistře..."
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Země Železa Empty Re: Země Železa

Příspěvek pro Shinobi Sat Jul 05, 2014 1:07 pm

"Strach a nebo porozumění? Porozuměl si bolesti těch, kteří trpěli. Pochopil si, jak to chodí. Samuraj má dvě volby po smrti svého pána., sloužit jinému, a nebo se vydat na cestu rónina, a tímto znovu nastolit rovnováhu." Takeshi byl oddán službám Sunagakure no sato, a po jejím zničení dospěl k závěru, že ve vesnici pro něj už dál není místo. Proč jinak by putoval tak daleko až do Kumoagakure no sato? Jenže ani tam nenašel to co potřeboval, a proto se vydal zde. Zde se ale za něj bude rozhodovat někdo jiný, což Takeshi velmi dobře věděl. Buď vstoupí do služeb někoho jiného, a nebo se vydá na cestu rónina, samuraje bez pána. Tato cesta by mu přinesla mnoho nepříjemnosti, protože by se určitě našli někteří, kdo by to chtěl využít k jeho eliminaci, a však nestálo to za opět nastolení jakési rovnováhy? Rozhodnutí je pouze na Takeshim. Pokud se rozhodne činit, to co dělal doposud, pomůžu mu správně zvolit pána. Výběr by ale tak též byl pouze na něm, Má slova, která jsem mu řekl, působila klidně a uspokojivě, ačkoli se jednalo o vážnou věc. Nechtěl jsem totiž tímto narušit Takeshiho aktuální stav.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Země Železa Empty Re: Země Železa

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Sat Jul 05, 2014 7:41 pm

Takeshi

"Můj jediný pán stojí přede mnou živý a zdravý..." řekl jsem zcela vážně. Býval to můj otec. Když zemřel, byl to můj sensei. Vždy to byl někdo, koho jsem mohl respektovat.
"Vydat se mezi shinobi se statusem rónina nebo bez něj, to je jedno. Všichni ve mě vidí jen chyby našich otců. Jsme podle nich jen stroje na zabíjení a menina, která má být vyhubena. A jestli si mám vybrat, raději chci mít místo, kam se vrátit, kdybych udělal nějakou velkou chybu. Nebo kdyby se shinobi rozhodli, že už nás nepotřebují..."
Tím jsem dal jasně najevo, po čem toužím. Chci pomoci nějaké vesnici, ale moc jich už nezbývá. Shinobi se vraždí mezi sebou jako by v nich nebyla už ni kapka citu.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Země Železa Empty Re: Země Železa

Příspěvek pro Shinobi Sun Jul 06, 2014 12:23 am

"V poslední době se říká, že v Otogakure no sato mnozí nalezli to po čem celý život dychtili. Mnohým jejich touhám tam bylo vyhověno a Otokage-sama je muž mnoha tajemství." Neříkal jsem tímto Faitovi, že by se měl vydat do Otogakure no sato, ale pouze jsem mu tímto rozšiřoval obzor, ve kterým se momentálně pohyboval. Bylo mi ctí z jeho úst slyšet slova, že navzdory svému putování po světě shinobi se mé osoby jako mistra nezanevřel. Něco takového by potěšilo každého mistra. "Konohagakure no sato je vesnicí, která vystupujíc ve světle slouží někdy nevědomky temnotě. Jsou to přece jenom nejčastěji její rozhodnutí, která určují dění ve světě, a tak pokud selžou již tam ,selžou i mnozí zde." Konohagakure no sato dala vzniknout hordám hrdinů, ale také nepřátel. Vnášela do světa radost, ale také utrpení. Byla to vesnice, která byla nucena chodit temnotou a světlem zároveň. V poslední době se taky šuškalo, že úřad Hoakgeho dočasně převzal Kentaro, radní Konohagakure no sato, který dával přednost hrubé síle a rozumovému poznání než citům, a proto jsem se obával toho, kam Konoha bude spět nyní. Takeshi může najít uplatnění v mnoha vesnicích. jenže která naplní jeho cestu?
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Země Železa Empty Re: Země Železa

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Sun Jul 06, 2014 7:42 pm

Takeshi

"Slyšel jsem věci o Otogakure no sato. Spousta shinobi v ní nalezla svobodu, protože Otokage přijímá i nukeniny pod svá ochranná křídla. Z Otogakure vyšla spousta zlého a usilovat tam o vyrovnání vah spravedlnosti by se rovnalo vytesání svého jména do náhrobního kamene..." řekl jsem. Otogakure byla vesnicí vyhnanců a uprchlíků. Pokud bych se měl stát róninem, volil bych tuto vesnici.
"Na druhou stranu mám pocit, že Konoze už za chvíli nebude stačit pouze země Ohně. Před několika měsíci prý vzala do děržavy Amegakure a její území. Myslím, že v Konoze bude mnoho bezpráví na úkor slavných, bohatých a vlivných. Myslím, že Konoha je místo, kde bych mohl šířit naši kulturu a pomáhat k lepšímu životu."
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Země Železa Empty Re: Země Železa

Příspěvek pro Shinobi Mon Jul 07, 2014 5:44 pm

"Moudrá slova." Řekl jsem, a pak se na chvíli zamyslel. Bylo zde tolik vesnic, ale kterou z nich pak Takeshimu doporučit. "V Otogakure no sato by se ale nebralo žádné ohledy na Tvůj původ, což by Ti nabídlo opět jiné možnosti, a však nevím, proč by si se měl za svůj původ stydět." Takeshi byl hrdý na to, že je samuraj jako nikdo jiný, proto možnost Otogakure no sato vypadla. "Konohagakure no sato je v poslední době zrádná. Sama v sobě rozdělená na dvě, to je pravda. Pro samuraje není horšího místo, kde najít rovnováhu." Tímto i odpadla samotná Konohagakure no sato. Takže bylo za potřebí přijít na jiné vesnice. Sunagakure, Tsukigakure a Kumogakure no sato taky vypadly z důvodu, že tam Takeshi již byl, a nebo byly zničeny. "Povídá se v poslední době o zdisciplinované Kirigakure no sato. Současný Mizukage prý zavedl nový režim."
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Země Železa Empty Re: Země Železa

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Mon Jul 07, 2014 6:22 pm

Takeshi

"Mistře, sám jste mě učil, že rovnováha se hledá a najde jen zřídka, většinou ji musíme vytvořit. A Pokud je Konoha tak chaotická, jak říkáte, pak by možná nebyla zcela zavrženíhodná..."
na chvíli jsem se odmlčel a zapřemýšlel nad Kirigakure. Je pravda, že se o ní poslední dobou hodně mluví.
"Povězte mi, co o Kirigakure víte..."
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Země Železa Empty Re: Země Železa

Příspěvek pro Shinobi Mon Jul 07, 2014 8:31 pm

"Vše ale záleží na Tobě. Nemůžu vést potřebné kroky, neboť nejsem jdoucím. Nim si Ty, proto se i Ty musíš rozhodnout, kde Tě všehomír potřebuje." Pro fanoušky Kung Fu Pandy: Spojitost všehomíru s Kungfu Pandou je čistě náhodná (poznámka). Nepochyboval jsem o Takeshim, ale On možná podceňoval chaotickou stránku Konohagakure no sato, konkrétně lidí, kteří tam tahají za nitky. Všude to funguje stylem, někdo řekne, a druhý to udělá. Tímto se vesnice neliší, ale liší se v tom, co kdo vykonává. "Říká se, že nový Mizukage… jak pak se to jmenoval? Faito… tuším, zavedl nová bezpečnostní opatření z důvodu smrti předchozího Kage. Oné opatření jsou pro mnohé drastické, ale tímto nastolil jistý stabilní systém a zabezpečil tak vesnici před mnohými ohroženími. Tam možná nalezneš to, co hledáš." Byla zde pak ještě Amegakure no sato, ale jelikož Takeshi říkal, že byla jistou dobu pod nadvládou Konohy, mohl tam být stejný problém jako v ní, což si určitě uvědomoval. Nyní pouze scházelo jeho rozhodnutí. Jakkoli se ale rozhodne, má mou plnou podporu.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Země Železa Empty Re: Země Železa

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Tue Jul 08, 2014 5:53 pm

Takeshi

"Pokud je Mizukage tak zásadový, jak říkáte, pak si ve vesnici zachová klid a řád i beze mne. Byť to bude rovnováha vystavěná na slzách a krvi některých lidí..."
Pak jsem se odmlčel. Mistr mi dal veškeré indicie a vytyčil cíle, ke kterým se mohu vydat. Rozmýšlel jsem se dlouho, až jsem konečně otevřel oči.
"Otogakure no sato. Pokud selžu i tam, pak se budu muset vrátit zpět k prvním krůčkům a začít znovu celý můj život..."
Klekl jsem na zem a uklonil se až k zemi.
"Děkuji, sensei-sama. Byl jste mi mistrem v mém raném mládí a jste mým světlem v temnotě nerozhodnosti. Nezklamu Vás."
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Země Železa Empty Re: Země Železa

Příspěvek pro Shinobi Tue Jul 08, 2014 9:01 pm

Jakmile Takeshi domluvil, pouze jsem přikývl. Nebylo třeba dalších slov kromě pár, a to nutných. Bez nich by se totiž odtud nemohl odebrat, a byl by odkázán na čekání ke pokynu k odchodu pár nepříjemných dní. Nic co by však samuraj nedokázal. Mnozí samurajové byli odkázaní na horší podmínky "Takeshi-san, nechť Tě provází síla. Smíš odejít." Jakmile jsem to dořekl, odebral jsem se i Já k odchodu do vedlejší místnosti. Člověk mého postavení se nikdy nenudil, vždy měl plné ruce práce.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Země Železa Empty Re: Země Železa

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Tue Jul 08, 2014 9:08 pm

Takeshi

Zajímavé, že přání, kterým se loučili samurajové, zůstávalo vždy bez díků. Počkal jsem tedy v tichosti, až sensei domluví a odejde, pak jsem konečně zvedl hlavu, vstal jsem, oblékl se a odešel. Stavil jsem se ještě v klanovém sídle a vzal nový praporec. Smutné, že zde bylo tolik prachu, na druhou stranu naše sídlo ještě pořád stálo, touž moc klanů říci nemohlo. Snad se sem jednou vrátím...

//přesun
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Země Železa Empty Re: Země Železa

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Sat Sep 20, 2014 8:51 pm

Kto vie, čo ma na túto zem privádzalo. Bolo to ďaleko od všetkých dedín. V podstate som možno hľadal práve miesto, ktoré by bolo ako toto. Bez dosahu drápov tých mrzákov, ktorý sa kúpu v sláve starších Kage. Konkrétne som myslel práve na moju rodnú Iwagakure no sato. Za Smortna.. ah za Smortna to bola krása.. ale čo s ňou spravil posledný Tsuchikage ? Hanba.. ulice zaplnili nunkenini a všetci, ktorý chceli podporiť jeho pohľad na svet... jeho cieľ. Bolo mi z toho zle. Jediné čo ma mrzelo bolo to, že som nebol ja ten, ktorý ukončil život toho starého blázna. Sám som si však neveril natoľko, že by som ho dokázal poraziť.
Brodil som sa snehom a hľadal som niečo.. niekoho.. kto vie čo, možno nový zmysel života.
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Země Železa Empty Re: Země Železa

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru