Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Konohy

+90
Nara Shigure
Tatsumaki (Oga)
Rino Hatake
Sarada
Natsuki Uzumaki
Mizuki Netsu
Tatsuya Kaguya
Kameko
Itachi Uchiha
Akasuna no Ruki
Akemi Kagayaki
Sania Senju
Azurashi Shiniko
Kenji Kurama
Soshi
Akuma Saito
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Nao Okumura
Rin Saito
Marui
Ghepard Haybushi
Nizashi Shiroi
Yaeko Uzumaki
Niboru no Kentaro
Hideo Hatake
Airis Shiroyaki
Anbu
Hiroyuki Tooya
Uchiha Benjiro
Natao Hyuurai
Kigiro
Ken Hiashi
Inuzuka Shisen
Shiranui Heiwa
Sasuke Sarutobi
Yuu
Senju Maro
Reina Kana
Rei Casius
Hokori Mai
Ayumi Mayu
Hirin
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Seishin Yuna
Sajin Yatoshi
Shinobi
Hana Ichiro
Atsuka
Senshi
Kagayaki Rin
Kioshi Hoshigaki
Hyūga Fū
Raiki Senju
Yomi Hikikomori
Senji Kamiuru
Zvery
Killunia
Akira Hitsumi
Shaky
Hoozuki Meizu
Hyuuga Mikomi
Tor Vizsla
Katashi Souta
Ken Uchiha
Kyuchi Uchiha
Hebi
Kisuke Uchiha
Sabaku no Aiko
Kaiji
Rokuro
Yume Sarutobi
Sarutobi Sen
Daisuke Utsushi
Hitomi Yamada
Tobiru Senju
Hyuuga Amaru
Lucy Shiro
Crystal Takaishi
Yuuki Botan
Sakura Haruno
Uzumaki Allii
Kashike
Faito Dansaku
Seito Senju
Goku
Yorimi Sonoe
Hikaru Hyuuga
Assasin Senju
94 posters

Strana 2 z 39 Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next

Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:59 pm

First topic message reminder :

Brána Konohy
Po 23 hodině se uzavírá!
Střídají se zde po 6 hodinách stráže složené z týmu, ve kterém je vždy jeden jounin, jeden z ANBU a dva chuuninové. Ve skupině je také člen hyuuga policie na úrovni chuunin.
Nikdo neprojde, dokud nebude řádně překontrolován!!!




Brána Konohy - Stránka 2 2227291227_988d74eeb1


Naposledy upravil Assasin Senju dne Tue Aug 26, 2014 7:26 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Lucy Shiro Wed Jul 17, 2013 9:03 am

Jen jsem kývla na jeho poklonění s mírným úsměvem. Při jeho odpovědi jsem si jen povzdechla. Bože samé mise, jen já jediná bez ní...Ostuda. Povzdechla jsem si a prohrábla si vlasy a ruku si dala v pas. Pomalu jsem k němu pohlédla a nějak tak se zamyslela. "Já? No, je tu dobrý výhled na nebe. Když člověk nemá co dělat, je to dobré místo." Trošku jsem se při tom začervenala. Bylo to fakt trapný, to ohledně misí. Jak já měla chuť do něčeho pořádně praštit! "Předpokládám že ještě čekáš na spolek týmu hm?" Přivřela jsem při tom oči a poškrabala se letmo na zátylku. Pak jsem si jen promnula krk a usmála se na něj. "Tak hodně štěstí mladý Hyuugo." Poplácala jsem ho mírně po rameni s upřímným úsměvem. Pak jsem jen pomalu prošla a odcházela. Je čas si také pro nějakou misi zajít... S odporem jsem si to přeci jen připustila a odešla.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Jul 17, 2013 9:11 am

"No tak cekam jeste na jednu osobu takze si myslim ze se to za tym povazovat ani neda." Rekl jsem s usmevem. Nakonec jsem zustal a cekal dale na dalsi osobu ktera uz mela zpozdeni.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hyuuga Amaru Wed Jul 17, 2013 10:17 am

Směrem k bráně se řítilo nezastavitelné torpédo. Probíhala jsem ulicemi jako blesk! Vlastně jsem běžela úplně normálně. Ale připadala jsem si jako blesk! Nakonec jsem si ještě nakoupila trochu jídla, výbavu jsem měla u sebe vždycky. Za chvíli už jsem konečně doběhla až k bráně a nasadila takový neutrální výraz. Jako bych sem vůbec neběžela jak blázen. Pootočila jsem hlavu na Hikara a promluvila. "Můžeme jít..." Počítala jsem, že jde za mnou, a tak jsem prostě vyšla. Jenže jsem vlastně ani nevěděla, kudy se k Písečné jde. Takže jsem počkala, než se Hikaru dostane dopředu. (Přesun ??? Very Happy)
Hyuuga Amaru
Hyuuga Amaru

Počet příspěvků : 33
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Jul 17, 2013 11:03 am

Dosel jsem k Amaru a zastavil ji.
"Takze Amaru jestly jsi dobre vybavuju tvoje jmeno. Jsou nejake veci co bychom si mely vyjasnit nez odejdeme. Vym ze je to jen C-rankova mise ael poslouchej vzdy se muze neco stat. Takze by jsi mela byt vice v pozoru a nebrat to tak na lehkou vahu. Nechci se aby se neco pokazilo. Muzu se ti zdat upjaty nebo tak neco. Pred pul rokem jsem byl na podobne misi a zvrtlo se to velice spatne. Vratil jsem se az pred par dny. Vysledkem byla smrt Chuunina a dvou geninu. Takze si prosim davej pozor."
moc se mi o tom mluvit nechtelo ale rict jsem ji to musel. Nakonec jsem cekal na jeji reakci abychom mohly vijit.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hyuuga Amaru Wed Jul 17, 2013 2:56 pm

Místo odchodu mě čekala dlouhá přednáška o bezpečnosti. Chuunin stejného věku jako jsem já se mě tu snaží poučovat? Naprosto zhroucená z jeho proslovu jsem zvedla oči v sloup a malinko zavrtěla hlavou. "Ano, to je mi moc líto, ale myslím, že to zvládnu... Snaž se být aspoň trochu chlap, tohle znělo jak ustaraná matka..." Sotva jsem to dořekla udělala jsem další krok a už se nehodlala zastavit.
(Přesun !!! Very Happy)
Hyuuga Amaru
Hyuuga Amaru

Počet příspěvků : 33
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Jul 17, 2013 3:07 pm

Nakonec Jsem zavrtel hlavou. Nakonec jsem se vydal za ni a doufal ze ji napadlo vzit si mapu. No na mem miste by mozna mluvila jinak. Ale moc pochopeni jsem necekal. Jenom jsem sel za ni.
(Presun)
(BTW Mas PM)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hyuuga Amaru Thu Jul 18, 2013 5:38 pm

Z brány byl v dáli vidět oblak prachu, který se pohyboval a zvětšoval. Běžela jsem tak rychle, že všude kolem mě poletoval prach a hlína. Zastavila jsem se u brány a párkrát se zhluboka nadechla. Zalovila jsem v malém batohu a vytáhla jídlo. Byly to dva rýžové knedlíčky zabalené v hadříku. Okamžitě jsem se do jednoho pustila a chvíli čekala na Hikara. Když mě došel (jestli mě došel), tak jsem se vydala rovnou za Hokagem - oznámit mu odpověď na zprávu.
Hyuuga Amaru
Hyuuga Amaru

Počet příspěvků : 33
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Jul 18, 2013 5:40 pm

Sel jsem za ni no nemel jsem moc veci na praci diky jejimu bloudeni moje noha zesilila na tolik ze jsem byl schopen chodit beznou rychlosti coz bylo mnohem leppsi. Ne predtim sel jsem sni za hokagem.(Presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Tobiru Senju Thu Jul 18, 2013 6:54 pm

Seděl jsem na bráně a hleděl na všechny. Přemýšlel jsem, co dělat, nudil jsem se a pro misi jsem nechtěl jít. Nechtěl jsem vidět svého otce, doufal jsem, že tady najdu něco, co by mou touhu po misi uspokojilo.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Lucy Shiro Thu Jul 18, 2013 7:05 pm

Došla jsem zase přímo k bráně doufajíc že tu najdu někoho kdo by semnou šel tedy na misi, jak Assasin řekl. Z celého srdce jsem doufala že to nebudou nějací nevychovaní smradi který bych ještě já měla vychovávat.
Došla jsem tedy před bránu koukajíc se okolo a mávla jsem na stráže jako vždy. Mou pozornost však dostal ten chlapec.
Přišla jsem k němu a snažila se o milý úsměv.
"Zdravím, hledám nějakou posilu na misi, kde by se člověk mohl dost procvičit. Takže Tóbiru? Co ty na to?" Jeho jméno jsem trošku zdééélšila, protože jsem ho tak nějak znala, když jsem znala i Assasina, tak z části i jeho. Hodili by se ale ještě dva, proto mě napadl právě Hikaru a Amaru Hyuugovic, ale ti podle všeho byli na misi, teda co já jsem zaslechla, takže jsem tu hodlala zatím zůstat a čekala na to že se někdo ještě přihlásí.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Jul 18, 2013 7:07 pm

Nakonec jsem dosel k brane vydel jsem dve osoby s dost silnou cakrou.
"Zdravim vy jste Lucy?" Zeptal jsem se a cekal na jeji odpoved. Nevedel jsem ze je to ona. Nebo ne. Na prijmeni jsem nemel hlavu. Cekal jsem az se jako vzdy dostavi Amaru.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hyuuga Amaru Thu Jul 18, 2013 7:10 pm

Jakmile jsem z dálky zaměřila Lucy, okamžitě jsem za ní běžela. Cestou jsem zkontrolovala, jestli mám všechno vybavení. Jídla jsem měla taky dostatek. Zastavila jsem se přímo před ní a srovnávala dech. "Dobrý den, Lucy Shiro? Máme s vámi jít okamžitě na misi." Okamžitě jsem si upravila vlasy a všimla si dalšího shinobiho. Byl to syn našeho Hokageho. Pousmála jsem se na něj a zrušila Byakugan.
Hyuuga Amaru
Hyuuga Amaru

Počet příspěvků : 33
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Tobiru Senju Thu Jul 18, 2013 7:13 pm

"Já?" místo odpovědi jsem seskočil dolů a postavil se vedle ní.
"Dobře," řekl jsem zvesela. Konečně nějaká ekšn.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Lucy Shiro Thu Jul 18, 2013 7:22 pm

Najednou sem jak na lusk přiběhli ti dva. Věděla jsem že mě v tom Assasin nenechá a nějak mi s tou pakáží línou pomůže. Když se sem všichni tři dostali, chvilku jsem nic neříkala a pak se na ně podívala. Těm dvoum sem kývla že chytli správnou osobu, aneb mě.
"Fajn, takže už mám tým, super. Jde o případ muže jménem Mangetsu Hoozuki. Nevím jestli jste o něm něco slyšeli, ale je to Legendární šermíř, je to jednoduše uprchlík co dělá dost potíže ve světě, proto ho nemáme zajmou, ale rovnou zabít." Pousmála jsem se na něj a zkontrolovala si opasek na stehnu kde jsem měla všechny své shurikeny a tajné pilulky. Pevně jsem si ho upevnila, vlasy jsem si dala do culíku, upravila si ofinu a znovu na se na ně podívala.
"Ještě než vyrazíme bych vám něco ráda řekla...Kdyby se něco mělo stát, což doufám že nic vážnějšího a já řeknu aby jste utekli, tak prostě utečete, když řeknu aby jste se do boje pořádně opřeli a rozdupali tomu hajzlovi držku, tak to uděláte, jasný?" Jednoduše jsem od nich potřebovala aby poslouchali všechny mé rozkazy, protože jinak bych si je klidně během boje srovnala sama, problém mi nedělalo někomu švihnout. Zatím jsem ale stále čekala jestli mají oni všechno, aby jsme mohli vyrazit, nechtěla jsem se ještě pro něco vracet.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Tobiru Senju Thu Jul 18, 2013 7:25 pm

"Hai!" přikývl jsem. Tahle fešanda teď byla naší velitelkou mise. A navíc Hoozuki, nukenin. Heh, to bude sranda.
"Tak už se těším, vyrazíme?"
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Jul 18, 2013 7:30 pm

"Hoozuki???" Otocil jsem se na Amaru a rekl. "Tak tenhle smejd bude asi velky problem." Potom sem se otocil na lucy a deaktivoval Byakugan.
"Co se tyce tech nastalych problemu stim nemam problem."
Presne jsem vedel ze se muze neco zvrtnout. A Hoozuki je zrovna hodne blby a neprijemny souper obzvlaste pro Hyuugy. A doufal jsme ze si to uvedomuju i Amaru. Jelikoz tohle neni souper pro nas. A to ze to byl legendarni sermir byl bonus ktery me netesil. Nakonec jsem odkyval vsechno.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hyuuga Amaru Thu Jul 18, 2013 7:32 pm

Pozorovala jsem našeho nynějšího vůdce a poslouchala její instrukce. Její přístup byl hodně dobrý a byla sympatická, takže jsem jednoduše neodporovala. "Hai!" Zaměřila jsem se na Chuunina, co tu byl s námi. Naposledy jsem ho viděla v akademii, takže teď byl k nepoznání. Jeho jméno jsem si vybavila až po chvíli. Přeměřovala jsem ho pohledem a přemýšlela, jaké má asi schopnosti. Snad se nepodívá, to by byl zas trapas.
Hyuuga Amaru
Hyuuga Amaru

Počet příspěvků : 33
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Tobiru Senju Thu Jul 18, 2013 7:44 pm

Pohlédl jsem na dívku, která mě doslova sjížděla pohledem. Byla docela hezká a znal jsem ji z dřívějška. Usmál jsem se na ni a pak se podíval na kapitánku. "Takže Taichou, vyrazíme?" byla fešná a zajímali mě její schopnosti.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Jul 18, 2013 7:55 pm

Nejak jsem uz vice veci neresil a byl pripraven vyrazit. Jen jsem tam stal a uz nic vice nerikal. Byl jsem pripraveny na vsechno. A jen prejizdel pohledem vsechny pritomne. Nejak jsem moc neresil kdo je kdo a jake ma schopnosti vicemene mi to bylo jedno.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Lucy Shiro Thu Jul 18, 2013 8:01 pm

Když jsem uslyšela od Hikarua nějaké obavy, jen jsem se na něj pousmála.
"Buď v klidu, zatím jsem bojovala jen s jedním, sice dlouho s dost sprostýma urážkama, ale na konec padl jak hruška." Usmála jsem se na něj a ještě naposledy si upravila culík. Pak jsem se podívala na dívku, která měla zřejmě asi nejvíc vychování tady, proto jsem se na ní mile usmála, než můj pohled sklouzl na Tobiramu a já na se na něj podívala epickým pohledem.
"Jestli mě tímto pohledem budeš pražit dlouho, budu mít dlouhý rozhovor s tatínkem zlatíčko." Povzdechla jsem si...puberťáci. Na konec jsem tedy jen dala pokyn rukou a vydala se na cestu.

(Přesun)
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Tobiru Senju Thu Jul 18, 2013 8:02 pm

Tváře se mi nachově zbarvily. "Promiňte Taichou, myslel jsem na někoho jiného," zakecal jsem to a pak se vydal za ní.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Jul 18, 2013 8:04 pm

Sel jsem za ni. Jo nemej obavy. Se dobre rika kdyz se ti smejdi umi zkapalni a to jsme ve velke nevyhode.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hyuuga Amaru Thu Jul 18, 2013 8:11 pm

Stalo se přesně to, co jsem nechtěla. Podíval se na mě!!! Okamžitě jsem šmikla pohledem jinam, jako bych se na něj vůbec nedívala. Zrudla jsem jako rajče a začala poslouchat Lucy. Jakmile zavládl pokyn ke startu, odrazila jsem se a běžela kousek nalevo od Lucy. Začala jsem přemýšlet, jak moc silný by mohl jmenovaný nepřítel být... (přesun)
Hyuuga Amaru
Hyuuga Amaru

Počet příspěvků : 33
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Jul 18, 2013 8:31 pm

Celkem v rekordním čase jsme dorazili k bráně Konohy. Teprve tam jsme se zastavili. Běžet s dítětem na ruce je větší zátěž, než jsem si myslela. Divila jsem se, že to Kairi neprobudilo. Je fakt po mně.
Strážím jsem se slušně ohlásila. Poznali mě díky Kage plášti a klobouku, který mi stěžoval výhled před sebe. Pustili mě dovnitř bez problémů. (Omlouvám se za rychlé přijetí, ale trochu to spěchá xDD) Mířili jsme do kanceláře Hokageho.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Thu Jul 18, 2013 8:34 pm

Vstoupil jsem společně s Hitomi, rozhlížel jsem se, jak se Konoha změnila od mé poslední návštěvy. Pořád to ale byla ta samá ošklivá Konoha, která se mi ani minule nelíbila.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 39 Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru