Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Konohy

+90
Nara Shigure
Tatsumaki (Oga)
Rino Hatake
Sarada
Natsuki Uzumaki
Mizuki Netsu
Tatsuya Kaguya
Kameko
Itachi Uchiha
Akasuna no Ruki
Akemi Kagayaki
Sania Senju
Azurashi Shiniko
Kenji Kurama
Soshi
Akuma Saito
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Nao Okumura
Rin Saito
Marui
Ghepard Haybushi
Nizashi Shiroi
Yaeko Uzumaki
Niboru no Kentaro
Hideo Hatake
Airis Shiroyaki
Anbu
Hiroyuki Tooya
Uchiha Benjiro
Natao Hyuurai
Kigiro
Ken Hiashi
Inuzuka Shisen
Shiranui Heiwa
Sasuke Sarutobi
Yuu
Senju Maro
Reina Kana
Rei Casius
Hokori Mai
Ayumi Mayu
Hirin
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Seishin Yuna
Sajin Yatoshi
Shinobi
Hana Ichiro
Atsuka
Senshi
Kagayaki Rin
Kioshi Hoshigaki
Hyūga Fū
Raiki Senju
Yomi Hikikomori
Senji Kamiuru
Zvery
Killunia
Akira Hitsumi
Shaky
Hoozuki Meizu
Hyuuga Mikomi
Tor Vizsla
Katashi Souta
Ken Uchiha
Kyuchi Uchiha
Hebi
Kisuke Uchiha
Sabaku no Aiko
Kaiji
Rokuro
Yume Sarutobi
Sarutobi Sen
Daisuke Utsushi
Hitomi Yamada
Tobiru Senju
Hyuuga Amaru
Lucy Shiro
Crystal Takaishi
Yuuki Botan
Sakura Haruno
Uzumaki Allii
Kashike
Faito Dansaku
Seito Senju
Goku
Yorimi Sonoe
Hikaru Hyuuga
Assasin Senju
94 posters

Strana 20 z 39 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Next

Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:59 pm

First topic message reminder :

Brána Konohy
Po 23 hodině se uzavírá!
Střídají se zde po 6 hodinách stráže složené z týmu, ve kterém je vždy jeden jounin, jeden z ANBU a dva chuuninové. Ve skupině je také člen hyuuga policie na úrovni chuunin.
Nikdo neprojde, dokud nebude řádně překontrolován!!!




Brána Konohy - Stránka 20 2227291227_988d74eeb1


Naposledy upravil Assasin Senju dne Tue Aug 26, 2014 7:26 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rei Casius Tue Jan 21, 2014 11:12 am

Byl na cestě do Konohy když tu náhle slyšel výbuch. Říkal si co se to děje. A proto radši byl opatrný při přistupu. Ladně se pohyboval v lese nějaký překážky ho moc neobtěžovali. Tohle bylo jak procházka růžovým sadem než v Amegakure kde furt pršelo a bylo všude bláto a měkka zem. Jak se přibližoval tak tam viděl nějaký lidi, co tam měli boj. Zabrzdil a šel kousek od nich dál. Tak aby ho nenašli a on to mohl pozorovat z dálky. A modlil se, aby ho nenašli. To by bylo celkem nepříjemné. Když se koukal na boj tak si vzpomněl, že to může ohlásit.  Kouknul se na krystal. "Řekla, že se mi bude hlásit přes krystal. Že by to bylo taky komunikační zařízení? Ale jak se to používá?" Přemýšlel co s tím. "Když je to technika a co tohle."  A pokusil se do toho střípku, jak má v ruce vlít svou čakru. A čekal, jestli se bude něco dít.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jan 21, 2014 11:40 am

Před tebou se objevila projekce Reinina obrysu a očí.

Brána Konohy - Stránka 20 Pein-225676e40

Co pro mě máš? zeptala jsem se otráveně, nečekala jsem, že budu mít hlášení tak rychle.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rei Casius Tue Jan 21, 2014 12:25 pm

Když se před ním zjevila tak se lek. A hned jí vysvětloval situace.  "Omlouvám se má paní. Ale před konohou probíhá nějaká bitva nebo je možná i dokonce napadnutá." Kouknul se víc, aby podal co nejvíc informací. "Ehm… jeden shinobi co zautočil používá něco vybuchujícího a...." …… chvilku se zarazil…..  "A je tu černý drak. Shinobi Konohagakure se zatím drží. Mám se přiblížit, abych toho viděl víc?" Zeptal se a vyčkával na rozkazy.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jan 21, 2014 12:40 pm

Brána Konohy - Stránka 20 Pein-225676e40

černý drak mě docela zarazil. kdo ještě kromě mě a té dívky používá draky? Otočila jsem se směrem na Konohu, abych lépe viděla. Někdo tu používá Jinton a Deidara to není.
"Zjisti mi, kdo Konohu napadl, odkud jsou, mohlo by se to hodit a později mi to znovu ohlásíš." a tím jsem skončila rozhovor. Projekce zmizela.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rei Casius Tue Jan 21, 2014 1:24 pm

"Ano má paní!" Když se ukončil přenost. Tak se vydal blíž. Chtěl totiž vědět, jak to dopadne. A čím víc byl, blíž tak svojí přítomnost maskoval, jak nejlépe uměl. Třeba taky se dozví kdo je kdo.  Nepolevil v ostražitosti a dával pozor i na okolí kolem sebe. A když se tak díval na boj tak u pár shinobi zahlídl znak Iwagakure. Tak tohle je teda zajímavé. Takže tamhle nejspíš bude Tsuchikage? Kdo jiný by to zvládl. Takhle trochu drtit Konohu.   Jen zatím typoval, nechtěl dělat ukvapený závěry.  A jěště jak se sem dostal ten drak. To bude velký problém to zjistit. Pochzdechl si a pozoroval boj dál.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Jan 21, 2014 3:48 pm

Uškrnula som sa na Lucy, takto vtipkovať i v takejto situácii. Divila som sa, že iných shinobi, ktorých som za svoj krátky pobyt v Konohe stihla spoznať, sa tu neobjavili. Buď boli slepí alebo už vážne neviem čo. Áha, takže Iwagakure no Sato. To som si mohla myslieť. Sú to úbohí pätolízači. Pomaly ale isto, sa moje telo začalo rozpadávať na papier. Ktorý okolo mňa len tak poletoval...Sem a tam...A chránil ma pred prípadnými útokmi. Očkom som pozorovala toho obrovského čierneho draka, priznám sa, že na živo som ešte žiadneho nevidela. Tieto tvory ma vždy fascinovali. Teraz som sa ale nesmela zaoberať jeho krásou vzhľadom k tomu, že sme mali pred sebou očividne dosť otravného protivníka, ktorý sa akosi ešte na druhý svet nechcel odobrať. S radosťou mu k tomu dopomôžem. Takže Bakuton. Heh. Myslí si, že s tým má výhodu, čo? Že sa nebudeme vedieť brániť. Poznamenala som, keď som v jeho rukách zahliadla biele guličky. Po tých predošlých výbuchoch som nepochybovala o tom, že je to práve táto vrodená schopnosť. Smolu má tú, že my, shinobi z Ame, sme poriadne tuhí, ako sa vraví. A že máme toto mocné Hijutsu, ktoré nám zanechala samotná Konan. Pohŕdavým pohľadom som si premerala oného shinobiho. Predvediem ti jeho silu a dokážem, že proti nemu tvoj bakuton nezmôže absolútne nič. Zdvihla som ruku, hárky papiera zastali vo vzduchu a odrazu vyleteli proti oným guličkám. Zámerom bolo najmä zmeniť ich dráhu, alebo skôr, obrátiť ich proti nemu. Doslova tie guličky obalili, čím im znemožnili pohybovať sa inak ako som ja chcela. Odrazu sa otočili pod vplyvom mojich papierov a zamierili proti tomu shinobimu. Ťažko povedať, či vybuchli skôr, ako sa k nemu dostali. Dúfala som, že nie. Že vybuchli niekde blízko neho.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Lucy Shiro Tue Jan 21, 2014 6:37 pm

Dívala jsem se kolem a hlavně na toho shinobiho s Bakutonem. Celý jeho proslov byl divný. Že se zem zvýšila o 0,02mm? Až po chvilce mi to došlo. Mezi tím se ale stalo dalších několik věcí, jako například...drak? Nikdy jsem žádného naživo neviděla a tak krásná stvoření v boji? Přišlo mi jich škoda, i když ti k boji stvořeni byli, stále měli nějakou tu hrdost, hrát si snima asi jako se psem nedalo...tyto myšlenky jsem hned vypustila z hlavy a zase se soustředila na boj. Ten povrch mi stále nějak neseděl. Byla jsem ráda, že tu máme oporu. Konan vyblokovala výbušné kuličky, to mi dalo čas na připravení se.
"Debilní Iwa, zrovna teď...jak chcete...Kaimon!" Kolem mě se trošku měnil vzduch, spíš jakoby pára, která vyšla z mého těla, bylo to k vidění, ale zdaleka ne jako celých osm bran. Zatím jsem otevřela pouze Kaimon, první bránu a k tomu jsem neměla ani závaží na nohách. Po tom, co jsem se dívala kolem sebe a neviděla útoky, které by na mě padaly, jsem si sundala obvazy, které se zamotaly kolem Rokura a Konan. Uskočila jsem s nima o několik set metrů dozadu, na stromy. Draka jsem bohužel nijak chytnout nemohla, byla jsem sice silná, ale zvednout něco takového? To nepřipadalo v úvahu a už jen můj čin mu musel napovídat k tomu samému.
"Buď jsou v zemi výbušniny, nebo si dělal jen srandu, opatrnost je důležitá." Pousmála jsem se a obvazy z těch dvou zase spadaly a já si je prozatím navázala zpět na ruce, tak, abych mohla případně použít nějakou techniku. Jediná, kdo tu byla na dálku byla Konan, netušila jsem jestli Rokuro také zvládne nějaké techniky na dálku. Já měla pouze dvě...a to bych musela použít vyšší stupeň Hachimonu a nechtěla jsem ukazovat prozatím své eso, asi se budu muset spokojit s Kage Bunshin.
"Kage Bunshin." Vedle mě se objevili dva kloni, kteří přiskočili zpátky za drakem...nebyli tam na utok, ale na prozkoumání terénu a případně...kdyby se něco stalo, tak to schytaj oni, já zatím přemýšlela nad nějakým plánem, nebo něco. Ten drak tu byl výhodou.
"Hmm...co myslíte, vzal by mě na hřbet?" Zamyslela jsem se, když jsem si uvědomila že dokáže létat a to, jak je velký...hmmm...
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Seito Senju Tue Jan 21, 2014 8:34 pm

Vracel jsem se z mise zpátky do Konohy a už pár kilometrů od brány jsem viděl stoupající kouř, takže jsem raději zrychlil a za chvíli dorazil na místo činu. Nebyl problém rozeznat, kdo na nás zaútočil. Těším se, až se jednou budu vracet do Konohy a nebudu muset řešit problémy. Zatím jsem se skryl a pozoroval situaci. Po chvíli už jsem se v boji orientoval, ale rozhodl jsem se, že do boje zasáhnu ze zálohy, až to nepřítel nebude čekat. Byl jsem skrytý, takže si mě nikdo nemohl všimnout. Raději jsem však aktivoval Mizu no jikuukan a do země, kde jsem se nacházel, zapíchl jeden ze svých Hiraishin kunaiů.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Jan 21, 2014 9:20 pm

Pri jedne ze svych flakacich prochazek jsem zaslechl radnej bugr vybuchu. Nemel jsme moc navyber. Vedel jsme ze nas mohl napadnout kdokoliv nebo taky i nekdo kdo je zapleten ve valce. Cim blize jsem se priblizoval k mistu deni tim vice jsem mel spatny pocit. Nakonec jsem aktivoval Byakugan
Brána Konohy - Stránka 20 Tumblr_luu5l5ppl71r12d1bo1_500. Byl jsme dostatecne vzdalen na to abych byl v bezpeci ale nehodlal jsem se tam plest jelikoz bych jim tam moc nebyl platny. Nemel jsem v planu se tam bezhlave poustet ale taky sem nemel v planu se jen tak nechat prizabit kdfyby me odhalili. A vsak vzdalenost byla ma vyhoda. Tudis jsem tam pouze vyckaval.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Jan 22, 2014 6:02 pm

Snaha Hany byla chvály hodná. Její slova však byla k popukání. Pokud si myslela že s jejím origami něco zmůže... alespon u toho nemusela dělat takový proslov XD. Ale i tak přispěla trochu k té obraně, i když jen patrně. Jakmile se totiž papíry snažily vychýlit z kurzu malé bíle kuličky, postava udělala vážně nečekanou věc: "Katsu!!!" Vykřikla, smějíc se. Poté okamžitě následovala řada výbuchu. "Copak si myslíš, že to Tvé origami se může rovnat s samotným uměním Iwagakure no Sato?!!" Zakřičel shinobi, okamžitě když výbuchy ustaly. Po chvíli se k Bakuton no Shinobimu dostavil další Iwagakure no Shinobi s jizvou na čele. Že by se jednalo o shinobiho, který při první útoku na Konohagakure no Shinobi použil Yotonové techniky? To pravděpodobně brzy zjistíme, nyní však bylo podstatné proč Bakuton no Shinobi vložil opět svou ruku do pravé kapsy a vytáhl z ní malého bílého ptáčka. Následně jej hodil před sebe a PUF. Najednou se z malého ptáčka stal obří pták. Neuvěřitelné jak ta evoluce jde rychle ku předu... Dva shinobi Iwagakure no Sato na něj naskočili a ten s nima vzlétl do požadováné výšky cca 0,5 km nad zemí. O co se pokoušeli? Ze země šlo jen matně zahlédnout co se na ptáku odehrávalo, ale jak se zdálo Bakuton no Shinobi něco právě spolkl a co huř? To něco za okamžik vydávil, a však ve mnohem větší míře. Dva shinobi si byli vědomi draka, který je v povětří ohrožoval, ale o cokoli by se pokusil, nijak by to neovlivnilo následující krok Bakuton no Shinobiho.
Brána Konohy - Stránka 20 Deiidara-garuuda-c4-o
Hmota, kterou Bakuton no Shinobi vydávil, se zformovala do podoby podobné na gifu. Klon Bakuton no Shinobiho byl vážně obrovský. Co bude následovat? Bude schopna se tato hrstka Konohagakure no Shinobi ubránit? Příjde jim někdo na pomoc? Zde se již dávno přestalo jednat o to, že by byli na obtíž. Úlohou shinobi je zemřít pro blaho vesnice, a tak at už genín, chunin, jounin, Hokage... v tomto se rozdíl nedělá. A co se týče této techniky? Rokuro se svým sharinganem mohl zpozorovat něco obyčejnému oku nepatrné, a však co? (Pokud by se to rád Rokuro dozvěděl zkoukni díl Naruta Sasukeho vs. Deidary, ovšem pouze pokud nevíš co bys měl zahlédnout XD Jen tak Vám tu radit jak mě porazit nebudu, takže si to musíte nějak i vydobýt/zjistit sami).
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Killunia Wed Jan 22, 2014 10:24 pm

Drak se trošku pochechtával nad schopnostmi ninjů, připadaly mu zábavné. A stejně tak proslovy některých z nich. Lidé mohli být stateční, většinou se však zachovali také dost hloupě. Když se podíval na shinobiho z Iwy, jehož vlastně nezabil, ucítil z něj aroganci - aura toho člověka tím byla plná. Pak shlédl na mladou kunoichi, jež jej prosila o svezení. Zdála se mu poměrně zajímavá, tak se rozhodl, že jí tu laskavost udělá. Vzal ji do svého pařátu a vynesl ji na svůj hřbet. Nešlo mu to zrovna nejlépe, tak musel doufat, že ji nenabodl na nějaký ze svých ostrých hřebenů. Poté se vznesl a zamířil přímo k shinobimu z Iwy. Zastavil jej však obří klon. Už na první pohled se mu na tom něco nezdálo.
Na malý moment zalitoval, že nedokáže vidět chakru lidí. Byl si totiž jistý, že se nejedná jen o obyčejný klon. Je to zbraň. A pokud to nezpůsobí obrovskou explozi, způsobí to implozi... nebo nějaký buněčný rozklad. Draci nebyli tak hloupí a naivní jako lidští mravenci, s jejich zbraněmi uměli počítat.
Kdyby se ale jednalo o něco podobného buněčnému rozkladu, nejspíše by mě nezachránila ani má silná kůže. Zdálo se, že i tak obrovský tvor má nějaké pochybnosti. Zajímalo by mě, zda někteří lidé také umí vidět chakru...


Dole na zemi se otevřela díra, portál. Z něj vystoupila postava v černém plášti a vedle ní nějaké chlupaté stvoření světle zelené barvy s velkýma modrýma očima. Ani vzdáleně by tento chlupáč nemohl připomínat draka, jenž se vznášel nad bojištěm, přesto mají ti dva společné předky.
Postava namířila své zelené oči na černého ještěra a poté na jílovou postavu. I o tomto něco slyšela, stvoření uvnitř její duše jí prozradilo, že se již s touto technikou kdysi setkalo, když ještě ona nebyla na světě. Bohůmžel to byla hlava děravá, takže si nevzpomnělo, jaké měla následky. Postava se pousmála a poprosila onoho tvora o pomoc. Malého chlupáče raději poslala pryč - věděla, že bude v boji k ničemu. Navíc by si mohl ublížit. A to nechtěla riskovat.
Její pohled se vrátil zpět na tu figuru. Poté zpozorovala nějakého letícího ptáka - jelikož byl bez peří, tipovala, že jej tvořil jíl. Tak, jak jí to tvor uvnitř napověděl. Zatím se nehodlala zapojovat do bitvy, čekala na vhodnou příležitost, nebo na moment, kdy by se její dračí spojenec ocitl v ohrožení.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Thu Jan 23, 2014 3:12 pm

To, že ma Lucy dala na stom aj s Hanou, bol celkom dobrý nápad, potom sa tu udialo niekoľko vecí. Ten drak a ten obrovský klon. Došlo mi, že umenie z Iwagakure no Sato je aj výbušný íl. Sharingan som mal neustále zapnutý. Pozrel som sa na toho obrovského klona. Sharinganom som videl chakru, ako nejakú dymovú clonu, ale len blízko okolo klona. Chakru som rozlíšoval pomocou sharinganu farbou. Ako by tu boli miniatúrne predmety, ktoré obsahuju chakru. Predmety, ktoré som nemohol ani vidieť voľným okom. Všetko mi do seba zapadlo. Výbušný íl a všetky tie výbuchy. Ak by vytvoril tie bunečné ílové potvory, tak by sme boli pekne v háji. Teda takmer všetci ostatný okrem mňa, lebo ja som videl tie bunečné ílové bomby, respektívne ich chakru. Preto by to nemal byť najmenší problém sa vyhnúť práve tomuto jutsu.
Poskladal som pečate a vytvoril Kagebushin.
"Ak je to naozaj tak, ako si myslím, tak tu o chvíľku budu bomby na bunečnej úrovni. Mali by ste sa stiahnuť."
Povedal som to skôr Hane a Lucy, asi sekundu predtým ako si ju drak zobral.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Jan 23, 2014 4:51 pm

Lucy využila situáciu a preniesla nás na stromy niekoľko metrov od nás. Takže toto je jedna z brán Hachimonu. Premerala som si ju od hlavy po päty a usmiala sa. Ame má Konohe čo závidieť. Na dlaň mi dopadol hárok papiera, ktorý sa vzápätí sám od seba poskladal na ružu. Keď sa ma ten shinobi opýtal, či sa moje origami môže rovnať jeho Bakutonu, uškrnula som sa a prikývla. Možno si myslíte, že mám veľa sebavedomia. To nie, ale myslím, že keby sme bojovali zoči voči, len my dvaja, porazila by som ho. Možno. Nadvihla som obočie, keď sa pred nami sformoval obrovský klon. Znepokojilo ma to. A keď mi Rokuro spomenul, že sa na nás chystajú pravdepodobne hodiť bomby na bunkovej úrovni, ktoré zjavne mohol vidieť s pomocou Sharinganu, len on, zamračila som sa. Začínalo to byť vážne. Bohužiaľ, tomuto typu útoku som sa nevedela brániť. Počkaj, a čo oni? Kývla som hlavou smerom k Drakovi a Lucy. Ani jeden z nich zrejme cítiť ani vidieť chakru nedokážu. Čo ak ten shinobi pošle tie bombičky proti nim? Nepohla som sa z miesta. V prípade núdze som dokázala rýchlo utiecť, takže to bolo zatiaľ v cajku. A keby sa náhodou stalo, že tie bombičky pošlú na Konohu, možno by som ju s pomocou vody pomocou papierikov mohla ochrániť. Aj keď, vytvorenie takého množstva papiera by ma obralo o dosť chakry. Zamračila som sa ešte viac. Veľmi dobre som vedela, čo sa stalo s Konan, keď použila svoju ultimátnu techniku.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rei Casius Thu Jan 23, 2014 9:28 pm

Když se díval na boj a hlavně na toho obřího panáka. "Haha… začíná to být zajímavé. Počkat nepoužíval něco vybuchujícího?"  Zamyslel se a pak mu to došlo. Snad  toho panáka tady nechce odpálit…… A začal zdrhat. Tentokrát ho mohli vidět i ostatní. Protože už se vykašlal na skrývání. To bylo poslední, co by ho zajímalo.  Sakra budu se muset vrátit do konohy někdy jindy. Bude to lepší než se jim tam plect.  Ch….  takhle mě donutit odstoupit.  "Jednou za to zaplatí. Muhehe…" při utíkaní se mu zjevil ďábelský úsměv.

/Přesun
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Senju Maro Thu Jan 23, 2014 9:38 pm

Situace před bránou Konohy nabírala nečekaného směru, protože na takového to obřího klona zde nebyl nikdo připraven. Nikdo až na... až na legendárního Senju Mara! Proč tak dlouho tento hrdina otálel? XD Přichystával si snad do předu nějaký plán, nebo se učil zbrusu nové techniky schopné zbavit toho to obřího klona přebytku tuku? To se brzy dozvíme... Maro měl vskutku originální nástup, takový jaký zde nikdo nečekal: Začalo to, když se před obřím klonem zjevil malý obláček kouře, a však poté se stalo něco co nikdo nečekal. Když kouř rozvál vítr do všech stran bylo možné zahlédnout obrovskou mrkev a na ní Mara v "hula" oblečku s dábelským úsměvem na tváři.
Brána Konohy - Stránka 20 The-hula-song-o
Následovalo to co na gifu, až na to, že místo kance Maro tančil na, vedle, ba dokonce i pod mrkví XD, zpívajíc: "Oooo... já tančím hula hula, když mám chut si zatančit hula hula... Ooo!!! Já pořád hula hula, když tančím hula hula a ted zpívám hula hula!!!" Co to mělo znamenat? Nejen že tento genín neuměl zpívat, ale k tomu i ty svůdné pohyby... Když se zdálo, že nejspíš s touto šaškarnou skončil, Maro zamával, křičíc na klona: "Mrkev je zdravá! A ty máš tuky na víc!!! Tato mrkev je obrovská... je to mnamka! Pomůže ti!" Nepochybně když se někdo dozví, že tento shinobi je z klanu Senju, udělá mu pěknou ostudu. Co však když tento genín má něco v plánu, i když na to nevypadá? Dokáže pouhý genín pomoci v boji proti tak mocnému shinobi?

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Jan 24, 2014 2:46 pm

Černý drak byl ochoten mě svést, proto jsem se mu s úctou poklonila na vděk a nasedl na něj, s jeho pomočí. Když jsme vzlétli, stála jsem na něm a svou rovnováhu kontrolovala chakrou v nohách. Ten obří klon, nebo panák, nebo co to bylo nebude jen tak obyčejný. Studie Kekkei Genkai, klanů a vesnic nebyli zbytečné. Z výšky jsem dala rozkaz rukou ANBU jednotce. Ovšem že hned pochopili a dali se do práce, tedy...bylo to v plánu.
Najednou se tu objevil i Maro a začal...TANCOVAT HULA HULA?! Promnula jsem si rukama spánky a jeden z mých klonů ho chytl za límec a odskočil s ním trošku dál a dal mu menší pokárání, i když to nemělo cenu, hlavně aby si neublížil. Druhý klon se začal jen smát, no jo, ty osobnosti...
ANBU jednotka se ale nenechala vyvést z míry tím-velmi sexy-tanečkem. Složila pečeť a kolem panáka se objevily dvě dotonové zdi. Druhý z ANBZ jí naplnil vodou a na konec, ten třetí ANBU vyslal velmi silný elektrický proud do "bazénku" ve které byl ten obří panák. Kdo ví, jestli to byl dobrý nápad. Já zatím měla jen první bránu a čekala, jestli tímto panáka zničí. Tak voda a blesky...to muselo mít snad nějaký účinek, navíc to Marovo hula hula je mělo aspoň na okamžik zaměstnat a provedení komba tří ANBU byla zběsile rychlá.
Pohlédla jsem na Hanu s Rokurem a pousmála se, ti dva museli být na pozoru, protože teď byli jediný, kdo měli možnost ochránit vesnici a zároveň bojovat. Já měla sloužit spíš jako poslední možnost, kdy bych aktivovala osm bran Hachimonu a z dráčka jsme měla super pozici. Nadzvedla jsem obočí.
"Umíš chrlit oheň?"
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Seito Senju Mon Jan 27, 2014 6:37 pm

Když jsem uviděl toho obřího klona, tak jsem byl nucen dát se do pohybu. Jeden ze svých kunaiů jsem nechal na místě a druhý jsem hodil směrem k Rokurovi. Jakmile proletěl kolem, použil jsem Hiraishin a objevil se vedle skupinky. Stihl jsem zaslechnout to o té buněčné úrovni a to mi zatím stačilo. Najednou se tam objevil Maro a začal si v klidu tančit. No, co od něj čekat. Pak Lucy odletěla na tom obrovském drakovi a zdálo se, že má nějaký plán, když poslala Anbu na ten výtvor. ,,Pokud to nezabere, mohl bych se společně s tou věcí teleportovat někde pryč. Jestli tedy nemáte v záloze něco jiného?" podíval jsem se na Rokura a pak na Hanu.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Wed Jan 29, 2014 1:11 pm

Odrazu sa vedľa nás zjavil Seito. Vrhla som naňho krátky pohľad, pričom som po očku stále sledovala toho obra. Mohla by som ho pohltiť. Problém je ten, že potrebujem istý čas na prípravu. A ten čas práve nemáme. Pohľadom som skĺzla po obrovi. Raz som počula, že slabinou Bakuton je Raiton. Či to je pravda, to som posúdiť nevedela. Každopádne, to s tou teleportáciou je dobrý nápad, ale...Ohrozili by ste sám seba a to predsa nechceme, že? Jediný, kto tie malé potvory môže vidieť, je Rokuro. Neviem, akou rýchlosťou sa pohybujú, ale myslím si, že keby ich poslali na vás, zrejme by ste to neprežili, čo vám doplo aj bez toho, aby som to povedala. Nadvihla som obočie, keď som si všimla chlapca, ktorý uprostred boja začal tancovať hula hula. Občas mám pocit, a zrejme nie som jediná, že mnohí Konožania to nemajú v hlave v poriadku. Bez urážky. Zavrtela som jemne hlavou.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Jan 29, 2014 7:06 pm

Bakuton no Shinobi mírně nadzvedl pravé obočí, když spatřil to, co dělal jeden z Konohagakure no Shinobi. Již dlouho tušil, že Konohagakure no Sato má problém s psychickou stránkou svých shinobi, ale že až takový? Hula hula taneček přece netančí jen tak kdo. Reakce však Bakuton no Shinobiho byla hodně nečekaná. "Juchu!!! Takže si zatrsáme!!!" Vykřikl, a poté složil pečet, krátce poté začala  Lucy jednat. Její snaha však byla marná. Možná kdyby něco takového podnikla dřív, možná tedy by mohla mít nějakou šanci techniku zarazit. Jakmile Bakuton no Shinobi složil pečet, klon vybouchl. Že by to snad byl konec těchto odvážných shinobi? Nebo se pokusí něco improvizovaně vymyslet? Kdyby chvíli váhali a nic nepodnikli, všimli by si něčeho zvláštního. Nic se nedělo, a co ještě? Bakuton no Shinobi i se svým společníkem záhadně zmizeli. I když však dva Iwagakure no Shinobi, kteří upoutali nejvíc pozornosti zmizeli, pořád zde bylo slušných pár desítek Iwagakure no Shinobi, kteří se pokusili o společnou techniku. Tato technika obvykle nemá takový to rozsah, a však když ji provedlo více shinobi. Mělo to nepředvídatelné následky.
Brána Konohy - Stránka 20 127274192_photo2_big
Země nejen pod shinobimi, kteří byli poblíž, ale země až v rozsahu od Iwagakure no Shinobi po konožskou bránu, se propadla hluboko do země (pár desítek kilometrů... XD To určitě vyšplháte po dobu jednoho postu...). Situace se zdála být napínavá, ztráty byly na obou stranách...

PS: Omlouvám se za pozdní odepsání...
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Feb 02, 2014 12:17 pm

Skousla jsem zuby a pozorovala počínající si Bakuton Shinobi. pohlédla jsem na ANBU a okamžitě dala povel rukou. ANBU se ihned objevil za ním, ale bylo pozdě. V moment kdy se za ním objevil, pečeť složil úplně celou a během sekundy ho ANBU Raitonem omráčil. Když klon vybuchl, podívala jsem se spíš na všechny dole a spoléhala na Hanu a její papírové techniky, snad alespoň minimálně uchrání od větších zranění lidi. Byli jsme ji moc dlužni. Výbuch k nám také doletěl a já se docela ošklivě popálila, drak byl očividně, doufám, ohnivzdorný. Když jsem viděla škody, zamlžilo se mi před očima.
"Je čas to rozjet, toto nebudu trpět dlouho!" Kolem mě se začal být značný tlak a chakra proudila okolo. Rána se mi zacelovala. Vystouplo mi pár žil, dokonale jsem se rozběsnila, až jsem otevřela šestou bránu Hachimonu. Toto bylo přehnaný a vidět tolik dalších nepřátelů? Co jsem asi mohla dělat, buď umřeme, nebo přežijeme. Požádala jsem draka aby sletěl co nejrychleji k armádě, aby mohla nabrat ještě větší rychlost. Hned po tom jsem bezhlavě seskočila na zem a pohybovala se takovou rychlostí, že někdo bez Sharinganu neměl možnost mě zahlédnout. Bušila jsem do nich a vylívala si zlost nejen z tohoto počínání. I přes to že jsem byla těhotná, pořád jsem se dokázala totálně nasrat a kdo ví, během pár minut jsem zabila nejednoho člověka a to zdaleka nebyl konec!
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Sun Feb 02, 2014 6:29 pm

Nakoniec klon predsa len vybuchol, bolo to o niečo lepšie pre mňa. Susanoo som aktivoval znova, tak výbuch ochránil Hanu a Seita, a samozrejme veci okolo mňa, Hana tak mala priestor sa sústrediť na jej ochranu dediny, ak by to dokázala. Ja som ju zásadne nepodceňoval. Vyžaroval z nej už aj tak nejaký rešpekt a síla. Aktuálne hneď ako sme sa po tom celom výbuchu ocitli v diere, rozbehol som sa okamžite hore, bez Susanoo, bolo moc dôležité na to, aby som ho používal na radových vojakoch, ktorých som v pohode zvládal aj s katanou.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun Feb 02, 2014 7:42 pm

Všetci sa očividne spoliehali na to, že s pomocou svojho papiera ochránim našich shinobi i dedinu. Nemohla som ich sklamať. Pousmiala som sa. Nestalo sa ešte, že by som niekedy chcela niečo tak chrániť, ako túto dedinu, nepočítam svoju vlastnú rodinu. Dokonca ani Ame nie. Zrejme sa na mňa vážne preniesla vôľa Konanina. Rýchlo som poskladala pečate. Suiton: Haran Banshō! Voda, ktorá sa tu len tak z ničoho nič objavila a vyrazila priamo proti nepriateľom, bola pre môj papier momentálne veľmi potrebná. Dokázala ho totiž vytvoriť odolným voči ohňu. Všimla som si, že sa ten obrovský klon nafukuje. Musela som konať, a to rýchlo! Zdvihla som dlane k nebu a privrela oči. Budem musieť až ztrojnásobiť svoju bežnú rýchlosť tvorenia papiera, čo ma oberie o viac chakry než to je bežné. Zamračila som sa. Viac som sa nad tým nezamýšľala, proste som sa začala rozpadávať na papier tak rýchlo, že to snáď ani nebolo možné. Vložila som do toho toľko chakry, že doslova okolo mňa vírila a vytvárala slabé vzduchové vlny. Každý hárok papiera sa namočil vo vode a potom okamžite vyletel proti klonu. Papierová bariéra bola najprv malá, veľmi rýchlo sa ale zväčšovala. Papier sa ukladal na papier, rýchlo, ale bez jedinej diery. Keď klon vybuchol, bariéra bola hotová. Aj napriek tomu, že niekoľko vrstiev papiera zhorelo, výbuch sa cez bariéru nedostal. Z kútika úst mi vystrekla krv z dôvodu prílišného využívania chakry a namáhania vlastného tela. Dnes som sa vážne prekonala, takúto hordu papierov som ešte za taký krátky čas nevytvorila. Padla som na kolená zhlboka dýchajúc. Potrebovala som si na chvíľu oddýchnuť. V ústach som cítila kovovú chuť. Vykašľala som krv na zem pred sebou. Nebolo to príjemné, ale bola som si istá, že to zachvíľu prejde a ja sa budem môcť pustiť do nepriateľov. Papierová bariéra sa medzitým rozpadla, nezhoreté hárky papierov dopadli bezvládne na zem. Spokojne som sa usmiala, keď som zbadala Lucy, ktorá použila zrejme Hachimon a pustila sa do nepriateľov. Tak isto vybehol proti nim aj Rokuro. Chápem už, čo Konan toľko na Konohe videla. Usmiala som sa, pričom som opäť vykašľala krv. Asi som to vážne prehnala.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Seito Senju Sun Feb 02, 2014 8:22 pm

Najednou ten klon bouchl a země pod námi se propadala. Chtěl jsem použít Hiraishin, ale kolem mě se objevilo Susanoo, tak jsem to nechal být a počkal až ten výbuch přejde. O ochranu se postarala Hana, ale asi to těžce nesla. Rokuro a Lucy už začali bojovat a já se přemístil k Haně. ,,V pohodě?" vytáhl jsem jeden z kunaiů a hodil ho dál od bojiště. Pak jsem ji chytl za rameno a přenesl ji na místo, kde dopadl kunai. Přeci jen Iwa teď měla převahu a nerad bych sledoval, jak padají další z našich řad. ,,Zatím si odpočiň a pak se připoj." jakmile jsem to dořekl, vrhl jsem se také do boje.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Feb 03, 2014 2:53 pm

Jemne som sa usmiala na Seita a kývla hlavou. Nič to nie je, len si potrebujem na pár minút oddýchnuť. Rukou som si zotrela malý pramienok krvi vytekajúci z kútika mojich úst. Keď ma premiestnil ďalej od bojiska, pekne som mu poďakovala a len sledovala, ako sa vrhá do boja. Bez strachu...Odhodlaní položiť i svoj vlastný život len preto, aby ochránili Konohu... Prebehlo mi mysľou. Chvíľu som tam len tak sedela, krvi som vykašliavala čoraz menej, až to prestalo úplne. Hneď na to som ladne vyskočila na nohy. Chakry som mala ešte dosť, takže som sa bez problémov mohla pustiť do boja. Z papiera sa mi na chrbte vytvorili papierové krídla. Sama som vzlietla do vzduchu a zamierila na bojisko, kde som na nepriateľov posielala výbušné lístky, pričom som sa papierom, ktorý som si predtým ešte vytvorila, chránila pred prípadnými útokmi. Sem tam som po niekom hodila kopiu z papiera, podotýkam že ostrú, vyzeralo to, prípadne som niekoho s papierom dorezala tak, že som mu spôsobila hlboké rany a ťažké krvácanie. Hold, výbuchy mi nestačili.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Killunia Wed Feb 05, 2014 1:44 pm

Klon vybouchl a drak se trošku otřásl. Výbuch mu neudělal vůbec nic. Šupiny jsou přeci jen trošku ohnivzdorné. Černý plaz se pousmál a vrhl se k zemi. Když z jeho hřbetu seskočila Lucy, opět vzlétl. Když se však rozhlédl po krajině, všiml si osoby, jež stála stranou a těžce dýchala. Byla to dívka v černém plášti, avšak on ji poznal. Ta tygrovaná ruka mluvila za vše - nositelka Draka Ohně. Jeho spojenkyně.
Ale ne... Musela použít zrušení ohně. Nebo alespoň Killuni-sama to použil... Náhle pocítil strach a snesl se na zem hned vedle ní. V ten moment dívka omdlela.
"Nevím, co sis myslela, Killu-chan, když ses sem vydala nepřipravená..." Ohlédl se směrem na bojiště. Nerad je tu nechává - ten boj byl zábavný - , ale život jeho spojence je pro něj důležitější. Našel tedy nejbližší vhodné místo pro portál a vydal se zpět do dračí země, aby se o dívku postaral.


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 20 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 20 z 39 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru