Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Konohy

+90
Nara Shigure
Tatsumaki (Oga)
Rino Hatake
Sarada
Natsuki Uzumaki
Mizuki Netsu
Tatsuya Kaguya
Kameko
Itachi Uchiha
Akasuna no Ruki
Akemi Kagayaki
Sania Senju
Azurashi Shiniko
Kenji Kurama
Soshi
Akuma Saito
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Nao Okumura
Rin Saito
Marui
Ghepard Haybushi
Nizashi Shiroi
Yaeko Uzumaki
Niboru no Kentaro
Hideo Hatake
Airis Shiroyaki
Anbu
Hiroyuki Tooya
Uchiha Benjiro
Natao Hyuurai
Kigiro
Ken Hiashi
Inuzuka Shisen
Shiranui Heiwa
Sasuke Sarutobi
Yuu
Senju Maro
Reina Kana
Rei Casius
Hokori Mai
Ayumi Mayu
Hirin
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Seishin Yuna
Sajin Yatoshi
Shinobi
Hana Ichiro
Atsuka
Senshi
Kagayaki Rin
Kioshi Hoshigaki
Hyūga Fū
Raiki Senju
Yomi Hikikomori
Senji Kamiuru
Zvery
Killunia
Akira Hitsumi
Shaky
Hoozuki Meizu
Hyuuga Mikomi
Tor Vizsla
Katashi Souta
Ken Uchiha
Kyuchi Uchiha
Hebi
Kisuke Uchiha
Sabaku no Aiko
Kaiji
Rokuro
Yume Sarutobi
Sarutobi Sen
Daisuke Utsushi
Hitomi Yamada
Tobiru Senju
Hyuuga Amaru
Lucy Shiro
Crystal Takaishi
Yuuki Botan
Sakura Haruno
Uzumaki Allii
Kashike
Faito Dansaku
Seito Senju
Goku
Yorimi Sonoe
Hikaru Hyuuga
Assasin Senju
94 posters

Strana 39 z 39 Previous  1 ... 21 ... 37, 38, 39

Goto down

Brána Konohy - Stránka 39 Empty Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:59 pm

First topic message reminder :

Brána Konohy
Po 23 hodině se uzavírá!
Střídají se zde po 6 hodinách stráže složené z týmu, ve kterém je vždy jeden jounin, jeden z ANBU a dva chuuninové. Ve skupině je také člen hyuuga policie na úrovni chuunin.
Nikdo neprojde, dokud nebude řádně překontrolován!!!




Brána Konohy - Stránka 39 2227291227_988d74eeb1


Naposledy upravil Assasin Senju dne Tue Aug 26, 2014 7:26 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Brána Konohy - Stránka 39 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Sep 20, 2015 5:51 pm

"Tak my pôjdeme." Dodala som celkom pozitívne, nadhodila trošku vlasmi a usmiala som sa. Pomaly som sa vydala aj s Tatsuyou za tou radnou Konohy, Satsuki malo byť meno tej radnej. Ani som si neuvedomila a Tatsuya ma držal za ruku. Bolo to milé, kto by to o ňom povedal... 
"No kto vie ako dlho sa tu zdržíme." Pozrela som sa na Tatsuyu a trošku sa usmiala. Už sme boli na ceste smerom k Satsuki, tej radnej. Zaujímalo, aká zlá situácia nastala v Konohe. Nemali Hokageho, teda aspoň nebol prítomní a to nie je práve najlepšie. Predsa len Reina nám prikázala zistiť dosť zaujímavé informácie, pochybovala som, že to pôjde, ale za pokus to stojí.
Presun
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 39 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Sep 20, 2015 6:41 pm

Druhou ruku jsem si založil do kapsy u kalhot a kývl na strážného. Satsuki...hmmm... To jméno mi bylo povědomé, ani jsem netušil proč, třeba to byla jenom náhoda. Rychle jsem to vyhnal z hlavy a pohladil palcem Mizukinu ruku, kterou jsem držel. Jen jsem na ní pousmál a šel společně s ní. Bylo mi jedno kam. Poslední dobou jsem na ní nedokázal být stejný jako na ostatní. Nešlo to.

Přesun
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 39 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Oct 11, 2015 8:10 pm

Aj s Tatsuyom sme dorazili až k bráne po ceste som sa len pozerala po uliciach. "Nyáááá veľmi sa teším domov, do postele, spravíme si večeru nie ? Teda dúfam, že stihneme prísť na večeru. Pôjdeme ku mne či k tebe?" Spýtala som sa ho s úsmevom. Poslednou dobou s ním trávim kopu času a vlastne som si to vždy užívala. 
Prišla som k strážiam a ohlásila som sa, že som na odchode. Predsa len som si musela zobrať svoju katanu. Počkala som, kým mi stráže vydajú katanu. Tak sa aj stalo. Zobrala som si moju katanu a pomaly som sa chcela vydať na cestu. 
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 39 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Oct 11, 2015 8:19 pm

Cestou jsem dokouřil cigaretu a druhou ruku, kterou jsem nedržel Mizuki, jsem si vložil do kapsy. Usmál jsem se po tom co řekla a zamyslel se. "Uhm, nejspíš k tobě, nechcou se mi hledat klíče, pokaždý jsou někde jinde a je...beeeh, otravný. Co budeš chtít k večeři, hm? Jo a každopádně, že ten Itachi vypadal jak ženská?!" Zasmál jsem se, když jsem se zase zamyslel nad tím, nad čím jsem se před tím zamýšlel...wow, logikaaaa lvl Kaguya!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 39 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sun Oct 11, 2015 8:23 pm

Nefrit je v Konoze už nějakou dobu, a já jsem zatím nebyl schopný se tam za ní dostat. Proč? Mohla za to má podoba Reiny, kterou jsem na sebe měl i v Hi no kuni. Čekal jsem nějaké speciální chování od všech okolních lidí. Toho se mi i dostalo, ale bylo poněkud jiné, než jsem čekal. Zjistil jsem, že Reině ve světě shinobi nemusím vytvořit hezky zkaženou pověst, jelikož ji už má. To jsem koneckonců pocítil i na vlastní kůži. Nakonec jsem byl nucen svou podobu změnit. Na výběr mám mnoho lidí. Vybral jsem si Mizuki. Kunoichi, s kterou jsem cca před rokem trénoval, a na kterou jsem narazil s Tatsuyem v baru. Znám její jméno, takže u brány podám samé správné informace, a když už se dostanu do vesnice, podobu si zase změním. Všechno šlo po másle až do doby, než jsem se u brány neotočil směrem k vesnici, a nezahlédl tam skutečnou Mizuki. Co mám dělat? Přeměnit se do někoho jiného? Ne to nepůjde. Zrovna si tady zajišťuji u jednoho ze stráži propustku do vesnice. Kdybych se přeměnil, už se do ní nedostanu! Mizuki s Tatsuyou jsem se proto snažil ignorovat, doufaje, že si mě nevšimnou.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 39 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Oct 11, 2015 8:35 pm

"Itachi má svojský výzor. Tie dlhé vlasy by ťa mohli popliesť, ale mne je to v podstate jedno. V prvom rade je to niekto, koho si nechcem poštvať." Trošku som sa uškrnula, Itachiho som brala trochu vážne. "Na večeru? Nič špeciálne, možno po ceste niečo kúpime no nie? Nemám moc náladu variť." Prekrútila som očami, keď v tom môj pohľad narazil na mňa... Teda na Marea v mojej podobe. Mali sme naprosto rovnakú chakru, podobu, všetko... Myslela som si, že je to Mareo alebo niekto, kto ovláda podobné schopnosti. Vedela som o jeho schopnostiach, predsa len vtedy sa premenil na Reinu. Mareo mal jediné šťastie, že moja povaha je pokojná a ja som mierumilovný človek. Kukla som na Tatsuyu. "Ešte si to musím s niekym vybaviť." a poukázala som na mňa. Ráznym krokom som sa vybrala k Mareovi v mojej podobe. Chytila som ho za rameno. "Zdravím." Pozdravila som ho. Mala by som ho na mieste zabiť, ale na to som nemala právo a vôbec nie, práve v Konohe. "Ukradnúť mi podobu je trúfalé!" Zamračila som sa a čakala nejaké vysvetlenie.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 39 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Oct 11, 2015 8:44 pm

Pokýval jsem hlavou na to, co řekla o Itachim, taky bych byl nerad, kdybych tu ženskochlapa poštval proti sobě. Byl by to rychlý boj, nejspíš. My Kaguové jsme se považovali za nejsilnější, ale ty časy jsou už dávno pryč. Teď tu jsou samý mišmašové svých doujutsu a kekkei genkai, ze kterých mi bylo na blití. "Oukej, po cestě vezmem pizzu, mám na ní docela chuť, tu už jsme fakt mega dlouho neměli." Zazubil jsem se na Mizuki a při chůzi jí políbil na ruku, kterou se mě držela. V tu chvíli, kdy se podívala před sebe, jsem se zarazil a udělal totéž. Docela jsem ztuhnul, byl jsem si totiž jistý, že nemá dvojče, dokonce mi i řekla, že je jedináček a mě to docvaklo. Žílka u čela se mi začala plnit krví. Nechal jsem Mizuki, ať si ho vezme za rameno, ale nevydržel jsem zůstat jen tak stát a proto jsem toho hajzla, kterej na sebe bral podobu ostatních chytl pod krkem a zvedl ho mírně nad zem. "Radím ti se okamžitě proměnit na sebe samého, nebo něco nečekaně křupne. Pro tebe to bude ten poslední zvuk, být tebou nad tím rychle zapřemýšlím." Můj pohled to vyjadřoval dost jasně, že si nedělám ani v nejmenším legraci.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 39 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sun Oct 11, 2015 9:01 pm

První si mě všimla Mizuki, a taky se první ozvala, ale, jelikož Tatsuya reagoval rázněji, Mizuki jsem úplně vypustil z hlavy. Ne že bych ji ignoroval, i když v podstatě... ignoroval jsem jí, ale nechtěně! Za všechno může Tatsuya! Kdyby mě nechytl pod krkem a nenadzvedl, určitě by to všechno šlo v klidu vysvětlit. "Kso." Pomyslel jsem si při pomyšlení, že větší smůlu než já mít vlastně nejde. Toto je tatáž situace, co tehdy v Kumo. Vezmu na sebe podobu někoho, kdo je zrovna u brány, a nebo zrovna odešel! Předtím to byl Rei Caisus.
Brána Konohy - Stránka 39 Awkward-hello-gif

Zvedl jsem ruku a zamával jsem Tatsuyovi na přivítanou. Moc mi mluvit nešlo, jelikož mě tak trochu dusil, ale vypadlo ze mě alespoň pár srozumitelných slov: "Hi, Tatsu-yu. Wha-t a-re yo-u do-ing? I a-m Mizuki." Co k tomu dodat? Svět je velký. Máme mnoho jazyků a kultur. Jazyk v Oto se trochu liší od toho Konožkého, takže jsem se musel přizpůsobit. A nebo to byla jiná vesnice, kde se takto hovoří? Byl jsem v mnoha zemích. Učil se mnoha jazykům a viděl mnoha rozmanitých kultur. Možná se po tom všem v jazycích jednotlivých zemí ztrácím.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 39 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Oct 11, 2015 9:10 pm

Kukla som na Tatsuyu, ktorý sa do mojej podoby pustil. Celkom zaujímavý pohľad ako niekto práve vaše druhé ja chytí pod krk. Nechcela som nejako vzbudzovať pozornosť. Možno som pôsobila milo, ale Mareo si vybral nesprávnu podobu. Len som sa pozerala. Mareo sa niečo snažil povedať, len som prekrútila očami. "Máš si dať svoju vlastnu podobu, inak neprestane." Nemienila som Marea obraňovať. Zmenila som sa síce po tom roku, ale to nemenilo nič na tom, že som stále bývalou ANBU... Súcit vo mne bol, ale asi len k dvom-trom osobám, ostatné by som dokázala zabiť bez mihnutia oka. Mareo tam bohužiaľ nepatril. 
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 39 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Oct 11, 2015 9:16 pm

Mareo reagoval docela vtipně, kdybych se na toto jenom díval a v mé situaci byl brácha, nejspíš bych se začal smát. Toto mě ale dokázalo naštvat, aby se někdo měnil právě do Mizuki. Ne, byla jedinečná a toto mě šíleně nasralo. Když začal mluvit anglicky, jen jsem stejně jako Mizuki prokoulil očima a víc stisknul jeho hrdlo, aby se mu dostávalo míň a míň vzduchu. Avšak, dával jsem si pozor na to, aby neztratil vědomí, musel mít přece dostatek síly na to se proměnit zpět a byl jsem si jistý, že se bude víc než dost snažit o to, aby mi udělal radost a aji Mizuki. Byl jsme přeci v Konoze a ne u nás, tady by si měl dávat pozor na to, co dělá, stejně tak i já, toto bylo naše vesnická záležitost. " "Kamarade", mohl bych tě mít rád, kdyby jsi byl v podobě Reiny a udělal jí lepší pověst. Ty jsi však...jak to říct hezky...parazit? Který dělá lidem v podobě, ve které jsi, ještě větší svinstvo. Ne že bych byl nějak proti špatným věcem, ale...hold sis vybral podobu, u které se mi to nelíbí, co děláš. Takže...jsem si jistý, že mi uděláš radost a nebudeme to nijak hrotit, hm?" Mile a ironicky jsem se na něj usmál a trošku zmáčkl jeho krk, že ho to už opravdu mohlo bolet. Pokud to neudělá teď, nejspíš to neudělá už nikdy.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 39 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sun Oct 11, 2015 10:28 pm

Bolelo mě u srdíčka vidět, jak se na mě Mizuki chladně dívá. Tak krutá. Cool. Víc cool by ale bylo, kdyby teď předvedla, jak odvolává svého hafana. Má ho jen krátce. Poprvé, když jsem ji viděl, ho neměla. Má můj obdiv, protože zvládla zkrotit toho hafana tak rychle. Možná to je ale rasou. Copak to může být? Kokršpaněl? Plus mínus popis sedí, ale barva vlasů je úplně mimo. Musela mu je Mizuki přebarvit, aby nebyl moc nápadný. Chytré. "N-o, I cho-se a-n ide-al for-m." Odpověděl jsem celý červený Tatsuyovi, a pak ztichl, jako bych zemřel. Šel slyšet jen tlukot mého srdce. Bezvědomí to nebylo. To se Tatsuya nemusí bát. Co tedy? Prozradím Vám to. Šetřil jsem síly na finále! "Pomoc! Ségra, jednovaječné dvojče, mi přebrala chlapa, a teď se mě snaží společně zabít!" Zakřičel jsem z plných plic. Pak následoval režim rozmazaného vidění. Kyslík je vskutku potřebná věc. Bez něj začínají oční stěrače blbnout a srdeční motor se ucpe. Není to moc dobrý stav pro auto-shinobi. Aspoň že mám ty gumy ještě jako také, neojeté! Proč jsem odmítl se změnit a uchýlil jsem se do takového extrému? Prosté. Tomuto páru to nedošlo, jinak by se mě k té přeměně přinutit nepokoušeli. Zrovna jsem se registroval u brány. Kdybych se přeměnil do mé pravé podoby, vyjde najevo, že jsem se chtěl do vesnice dostat na černo. Stráže pak nebudou rády.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 39 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Shinobi Sun Oct 11, 2015 10:39 pm

Jeden ze stráží řešil zrovna vpuštění do vesnice s jednou dívkou, a tu najednou dva odcházející shinobi z vesnice se do ní pustili. Jeden, Tatsuya, ji chytl pod krkem a druhý, Mizuki, se jen bezcitně díval. Co to jsou za lidi? To jsou monstra!
Pravda, fakt, že ta dívka vypadala stejně jako Mizuki je divný, ale copak jim, přesněji Tatsuyovi, to dává právo takto zacházet s tak mladou, křehkou slečnou? Ne, nejsme barbaři. Stráž s ostatními to však byli ochotny chvíli ignorovat, protože nevěděly, o co tu přesně jde.
Když však Mareo začal vyvádět, musely se do toho zapojit. Nemůžou si dovolit u vstupu do vesnice nechat křičet nezletilou dívku. "Promiňte pane, pusťte tu slečnu." Oslovil jeden strážný Tatsuyu. "Nejste tady sami, takže by jste se podle toho měli chovat, a ta paní... dusíte ji." Zabít, nebo se jen o to pokusit, před bránou do něčí vesnice... moudré nebo ne?
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 39 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Oct 12, 2015 7:37 pm

"Tatsu pusti ho.." Povedala som Tatsuyovi, bolo to predsa dosť kruté a stále sme boli na území Konohy. Mareo ma týmto naozaj vytočil, vydávať sa za mňa a vniknúť do dediny za moju podobu bolo od neho drzé. Prečo si vybral práve postavu z Oto? Mohol si vybrať inú postavu, náhodného civilistu mimo Konohy. 
Bolo mi jedno, či bude odhalený Mareo alebo nie, nemal sa vydávať za mňa a vlastne podľa mňa na misií ani nebol. Reina ho v Oto hľadala, lebo sa za ňu vydával. Nič som nerobila, len som prepaľovala pohľadom Marea v mojej podobe. Mala som sto chutí mu vraziť, našťastie som sa ovládala.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 39 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Oct 12, 2015 8:14 pm

Ten vykastrovanej pedofil s podobou mé milované slečny začal řvát na lesy, až zavolal o pomoc. Podíval jsem se na něj stylem, jestli to opravdu myslí vážně, protože já to tak bral a on se choval tak, že jsem čím dál tím víc začal jeho krk mačkat, až jsem mu mírně nehtem na palci zajel pod kůži. V tom přišla pomoc. Kdyby mi Mizuki neřekla, ať ho pustím, ty stráže ignoruju a pokračuju dál, ale jak bylo libo. Byla to její podoba a ona si s ním mohla udělat co chtěla. Postavil jsem ho teda opět zpátky na pevnou půdu a povzdechl si. Založil jsem jednu ruku do kapsy, z které jsem si vytáhl cigaretu a zapálil si. "Omlouvám se eee, konožane, stráže, bo jak vás mám nazvat..." Vyfoukl jsem z úst kouř a chytl Mizuki znovu za ruku, s náznakem odchodu. Pohlédl jsem na před tím ještě na stráže a mile se usmál. "Kdybych nebyl na odchodu, zahrál bych si hru, Najdi rozdíl. Hold smůla, že Konožští stráží u brány mají tak chabou výchovu, aby alespoň jeden rozdíl našli...Nikdo si není tak moc podobný, to mi věřte. Ani dvojčata, ti se zdají být dokonale totožní, vždy je ale jedna maličkost na nich jiná, které si jen tak někdo nevšimne...Jednoduše...Měli by jste si dávat pozor, koho sem vpouštíte, Konožané, pfff. Nebo si to alespoň lépe ověřit." Mrkl jsem na něj a potom jsem se podíval na Marea. Neměl jsem v plánu to tomu Konožanovy říct na plnou hubu, chtěl jsem už vypadnout. Jen mě docela zajímalo, jestli to tady někomu z přítomných dupne a tím "někoho" jsem myslel právě strážného. I když...ne, blbost, hloupost. Jejich IQ bylo ještě menší než stupně celsia v Antarktidě. Byl jsem az moc hrdy na to abych tu ztracel cas s nekym takovym, proto jsem chytl Miuzuki s sel z teto vesnice pryc. Uz se ti dva musi popasivat sami. (Presun)
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 39 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Oct 15, 2015 8:43 pm

I ja som to tu už viac videla na stratu času. Naozaj sa mi ho tu nechcelo strácať. Aspoň že Tatsuya pustil toho strážneho a ja som mohla odísť. Mareovi som nič nespravila. Len som ho chvíľku prepaľovala svojim pohľadom. Tatsuyová reakcia bola dosť zaujímavá, no čo už. Neriešila som takéto veci. Vlastne som mala dnes naozaj náladu už ísť do Oto, pokojne si odpočinúť od všetkých starostí. Vlastne musela som maximálne tak spísať misiu, ale to mi problém nerobilo.
Nakoniec spoločne s Tatsuyom sme odišli z Konohy. 
Presun
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 39 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 39 z 39 Previous  1 ... 21 ... 37, 38, 39

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru