Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Konohy

+90
Nara Shigure
Tatsumaki (Oga)
Rino Hatake
Sarada
Natsuki Uzumaki
Mizuki Netsu
Tatsuya Kaguya
Kameko
Itachi Uchiha
Akasuna no Ruki
Akemi Kagayaki
Sania Senju
Azurashi Shiniko
Kenji Kurama
Soshi
Akuma Saito
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Nao Okumura
Rin Saito
Marui
Ghepard Haybushi
Nizashi Shiroi
Yaeko Uzumaki
Niboru no Kentaro
Hideo Hatake
Airis Shiroyaki
Anbu
Hiroyuki Tooya
Uchiha Benjiro
Natao Hyuurai
Kigiro
Ken Hiashi
Inuzuka Shisen
Shiranui Heiwa
Sasuke Sarutobi
Yuu
Senju Maro
Reina Kana
Rei Casius
Hokori Mai
Ayumi Mayu
Hirin
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Seishin Yuna
Sajin Yatoshi
Shinobi
Hana Ichiro
Atsuka
Senshi
Kagayaki Rin
Kioshi Hoshigaki
Hyūga Fū
Raiki Senju
Yomi Hikikomori
Senji Kamiuru
Zvery
Killunia
Akira Hitsumi
Shaky
Hoozuki Meizu
Hyuuga Mikomi
Tor Vizsla
Katashi Souta
Ken Uchiha
Kyuchi Uchiha
Hebi
Kisuke Uchiha
Sabaku no Aiko
Kaiji
Rokuro
Yume Sarutobi
Sarutobi Sen
Daisuke Utsushi
Hitomi Yamada
Tobiru Senju
Hyuuga Amaru
Lucy Shiro
Crystal Takaishi
Yuuki Botan
Sakura Haruno
Uzumaki Allii
Kashike
Faito Dansaku
Seito Senju
Goku
Yorimi Sonoe
Hikaru Hyuuga
Assasin Senju
94 posters

Strana 21 z 39 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 39  Next

Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:59 pm

First topic message reminder :

Brána Konohy
Po 23 hodině se uzavírá!
Střídají se zde po 6 hodinách stráže složené z týmu, ve kterém je vždy jeden jounin, jeden z ANBU a dva chuuninové. Ve skupině je také člen hyuuga policie na úrovni chuunin.
Nikdo neprojde, dokud nebude řádně překontrolován!!!




Brána Konohy - Stránka 21 2227291227_988d74eeb1


Naposledy upravil Assasin Senju dne Tue Aug 26, 2014 7:26 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Feb 07, 2014 6:50 pm

Hana, Lucy, Seito... tato chvíle bylo dokonalou ukázkou toho, že lidé se jsou schopní spojít a sjednotit pouze v těžkých podmínkách pro kadého z nich. Když všichni mají společného nepřítele, tak jak to bylo během čvrté velké války ninjů. Tedy se však ukázalo, že sjednocení všech národů... zažehnání bolesti, smutku, a tím vytvoření míru je nemožné. Pokud všichni nebudou trpět stéjně... pokud všichni nepotáhnou za jeden provaz proti nepříteli. Pokud nenastane CHAOS, nevznikne snaha porozumět tomu druhému. Toto byla ideologie Iwagakure no Sato... ve světě shinobi vždy musí být někdo tím zlým, protože jinak se není schopno sjednotit alespon pár shinobi. Bez chaosu by se každý snažil vydobýt pro sebe to nejlepší, snažil by si nárokovat větší práva než ten druhý, nerozuměl by situací druhému, a tak by nevznikla naděje, která pohání lidí vpřed. Naděje v to že všichni budeme rovni. Iwagakure no Shinobi byli v svých očích hrdinové, i když moc dobře věděli, že prolévání krve nijak nezvěstuje dobrou zvěst. V této chvíli však dobrá zvěst nebyla potřeba... to co bylo nutné byl CHAOS, a ten byl jedině schopen urovnávat řád toho to světa. Iwagakure no Shinobi si byli vědomi, že bez Bakuton no Shinobiho příliš nezmůžou, když utekl, ale i přes to se bili s čím dál tim větší vášní a odhodláním. Nakonec se uchylovali k řešení, že na svá těla umístila hromadu výbušných lístku, a když se zdálo, že budou nepřítelem zabiti, odpálil se. Což situaci konožanům nepříjemně komplikovalo...
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Fri Feb 07, 2014 7:48 pm

Bojovalo sa tu celkom dosť dlho, ale nepriatelia nemali šancu, sám som niektorých Iwagakure no Shinobi zabíjal katanou. Ich ďalší krok však bol prekvapujúci. Dať na svoje telá výbušne lístky? Naozaj? Asi boli poriadne sfanatizovaný. Nuž všetko bolo už jednoduché, žiaden shinobi sa nemohol priblížiť. Bolo ich predomnou niekoľko desiatok. Poskladal som pečate.
Chidori Senbon.
Povedal som a na nepriateľoch som zoslal stovky raitonových senbonov. Senbony neboli smrteľné, možno len v niekoľkých prípadov, šlo len o to, že som takmer všetkých nepriateľských shinobi znehybnil. Samozrejme som senbony vyslal tak, aby nezasiahli nikoho od nás.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Seito Senju Sat Feb 08, 2014 2:05 pm

Začínali jsme mít docela značnou převahu a výsledek už byl téměř jistý. Najednou shinobi z Iwy na sebe začali dávat výbušné lístky. Blázni co si neváží života. Proletělo mi hlavou a sledoval jsem dále útočníky. Docela nám to ušetřilo práci, když začali se sebevražednými atentáty. Stačilo si jen dávat pozor, ať se nepřiblíží moc blízko.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Feb 08, 2014 8:16 pm

To že nyní Iwagakure no shinobi byli doslova obaleni hordou výbušných papírku ještě neznamenalo, že se budou bezhlavě odpalovat. Pouze při skonání v blízkosti nepřítele. Přece jen co by to byli za shinobi, kdyby svým neadekvátním chováním mařili své rozkazy? Rokurova technika se zdála, že by mohla něco zmoct, a však Rokuro při ní zapoměl, že Iwagakure no shinobi nejsou odkázaní pouze na kunaie a odpal. Jakmile Rokuro doskládal pečetě a hodil téměř do všech stran senbony tvořené raitonem, jeden z Iwagakure no shinobi z předních řad v mžiku oka složil pár pečetí. Tu se okolo Rokura oběvily hromady zdí, které zapříčinily, že ikdyž je senbony po chvíli zničily, dokázaly je udržet, a tak zabezpečit bezpečný postup Iwagakure no shinobi v průběhu této bitvy.
Brána Konohy - Stránka 21 Doton-doryuu-heki-o
Co se týče Seita? Pokud vážně čekal, že situace bude kritická teprve tedy, když se nepřátele dostanou k němu blíž, byl na omylu. Co pak u tolika nepřátel by se nenašel ani jeden, který používá útoky na dálku? Ovšem, že by se našel a ne jenom jeden. Ani by se Seito nenadal a již před nim stal jeden z Iwagakure no shinobi a vyplivl na něj jakousi bílou tekutinu, která neuvěřitelně rychle tuhla...
Brána Konohy - Stránka 21 Yoton-kurotsuchi-o
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Seito Senju Sun Feb 09, 2014 2:04 pm

Sice jsem se snažil vyhýbat kontaktům, když měli na sobě výbušné lístky, a tak jen používal útoky na dálku, ale to neznamená, že bych polevil v koncentraci. Když se přede mnou objevil ten shinobi a vyplivl na mě tu věc, složil jsem jednoduchou pečetě a přemístil se ke kunai, kterého jsem nechal na místě, když boje začínaly. Bylo to provedené velmi rychle, takže mě ta hmota neohrozila. Objevil jsem se však blízko nepřátel a tak použil další útok. Suiton: Bakusui Shouha. Brána Konohy - Stránka 21 MqdefaultSice jsem s vodou proti Iwě neměl moc šancí, ale možná jsem některé zastihl nepřipravené a tím pádem je smetl pod vodu.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun Feb 09, 2014 5:35 pm

Prestala som z bombardovaním a vyletela trošku vyššie do vzduchu, aby som tak zistila ich počet, samozrejme, že to nebolo presné, len taký odhad. Neodpaľovali sa len tak, hoc naša výhra bola istá. Pokiaľ si teda pre nás nepripravili nejaké prekvapenie. Mala som síce veľkú zásobu chakry a výdrž, ale neustále tvorenie papierikov ma vyčerpávalo. Najmä to utvorenie obrej papierovej steny, na ktorú som vyničila nesmierny počet papierikov, ktoré som musela tvoriť za veľmi krátky čas a s vyššou spotrebou chakry, než je to bežné. Pohľad som hodila na Seita, očividne to mal pod kontrolou. Čo od neho čakať, je to predsa Senju, ktorý sa výzorom i schopnosťami podobal druhému Hokagemu. Zamračila som sa, keď sa Rokurove chidori senbony nedostali k súperom, pokiaľ ale viem, raiton je dotonovou slabinou. Možno ich Rokuro hodil príliš slabo. Každopádne som zdvihla ruky dlane, opäť som zopakovala proces rozpadávania sa na papier. Z neho som vytvorila klony...Desiatky klonov. Mohlo ich byť aj niečo vyše stovky. Opäť ma to obralo o dosť chakry, ale nebolo to nič, čo by sa nedalo pretrpieť. Tie klony boli naplnené výbušnými lístkami a ich cieľom bolo jediné. Zlikvidovať nepriateľov. Všetky klony sa ihneď rozbehli, zamiešali sa medzi Iwských shinobi a postupne vybuchovali. V blízkosti spojencov klony radšej nevybuchovali, pre zmenu sa zčasti rozpadávali na papier a s pomocou nich nepriateľa zadusili skôr, než poskladal pečať a vybuchol.
Ja som medzitým pristála na zemi a vypľula krv. Ale len trošičku, nebolo to nič, čo by mi narobilo nejaké extra problémy. Neutrálne som pozorovala svoje klony, ako postupne vybuchujú, pričom som sa raz za čas hodila pohľad na ostatných, či im netreba nejako pomôcť. Robila som si starosti najmä o Lucy, nevedela som síce, čo má presne ten Hachimon za následky, tušila som ale, že asi nie príliš dobré, najmä keď po otvorení tej brány bola akási...Divná červená.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Feb 09, 2014 6:00 pm

Když jsem viděla jak na sebe začali nalepovat výbušné lístky, dokonce i já jsem byla nucena odskočit. Zastavila jsem se kousek od Hany a pohlédla na Seita, jestli je v pohodě. Měla jsem sice otevřenou již šestou bránu Hachimonu ale tady neměl nastat můj konec, když jsem teď v sobě měla ještě jeden začínající život, který jsem byla rozhodnuta chránit. Když jsem stála vedle Hany, kolem mě stále proudila velká dávka chakry, teda vypadalo to tak. Tlak kolem mě byl taky silný a mě něco napadlo.
"Poslyš, jsi schopna své papírky přeměnit na něco ostrého?" Optala jsem se jí, měla jsem v plánu použít Asakujaku, které bylo A-rankové hodnosti. Kdybych se to pokusila nějak spojit s jejím Hijutsu a dát tomu ten pořádný šmrnc, ještě by jsme dostali S-rank jutsu a na ty blbečky s výbušnýma lístkama by jsme mohli zapomenout. Byli vzdáleni od vesnice a mě bylo jasné, že brána nezůstane bez dotknutí, bylo načase je zahnat dál od vesnice a tak si to s nima pořádně vyříkat. ANBU co se postarali o ty co se pokusili vniknout do vesnice si stoupli vedle mě. Něco jsem jim řekla a oni hned zmizeli. Neměla jsem v plánu Iwu teď nějak do mrtě vyhladit, to by ani nešlo, stále jich přibývalo, ale měla jsem plán na to, aby vyhubení bylo možné provést. Šmejdi jedni potkanští, nám vesnici napadat nebudou. Navíc, cítila jsem se tak moc dobře, že ještě hodně dlouho vydržím.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun Feb 09, 2014 8:33 pm

Lucy, ktorá sa postavila vedľa mňa, som si prehliadla od hlavy po päty. Nebola na tom príliš zle, ako vidím. Hold, Taijutsu má svoje výhody. Nadvihla som obočie, keď mi položila tú otázku. Dokážem vytvoriť čokoľvek. Ostré predmety nebudú pre mňa žiadnym problémom. Jemne som sa uškrnula a utrela do ruky pramienok krvi. Rovno mi povedzte, čo presne chcete, aby som vytvorila a aký s tým máte plán. Vážne som dokázala vytvoriť všetko. Takmer všetko. Papierové Hijutsu bolo tak povediac mnohostranné, čo sa týka vecí, na ktoré by som ho mohla použiť. Švihla som rukou a papier, ktorý len tak poletoval okolo mňa, sa odrazu predo mnou zoskupil. Bola som pripravená vytvoriť čokoľvek, čo bude považovať za najvhodnejšie.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Mon Feb 10, 2014 1:25 pm

Raitonové senbony boli príliš slabé na to, aby zničili tak hrubú stenu. Ja som sa len pousmial, vôbec som nechcel tieto steny zničiť, načo by? Mohol som ich predsa využiť vo svoj prospech. Rozbitie tejto steny by bolo naviac mrhanie mojou chakrou. Jednoducho presunutím chakry som rýchlo vybehol na túto dosť vysokú stenu. Nevedel som, čo vymýšľajú Lucy a Hana, ale rozhodol som sa im získať aspoň pár sekúnd naviac podobným útokom ako pred chvíľou a tentokrát som znova poskladal pečate.
"Chidori: Senbon" Povedal som a na nepriateľov som znovu vyslal pekne veľa raitonových senbonov. Bolo to zhora, takže by to pre nich malo byť ťažšie vykryť. Sharingan som mal stále v očiach a dával neustále pozor na nejaký možný útok.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Feb 11, 2014 8:12 pm

Jak se zdálo Lucy s Hanou na něco nejspíš přišli, a však měli dost času to promyslet? Iwagakure no shinobi byli nepoddajní a odhodláni zemřít pro dobro Iwagakure no Sato, a tak nebylo divu, že jakmile Hana dořekla svou poslední větu a vyčkávala na Lucyinu reakci, jeden ze Iwagakure no shinobi, který byl zrovna nejblíž tomuto páru okamžitě nepromyšleně poskládal pečetě, a to z důvodu jediného: Nenechat nepřátelům místo k odpočinku, domluvě, taktizování. Nyní všichni byli na bojišti, kde bránili svou rodnou vesici před nájezdem Iwagakure no Sato, a tak museli počítat s tím, že to bude trochu jiné kafé než pouhé babské kudlení za vlasy na misích XD.
Brána Konohy - Stránka 21 Yōton-shakugaryūgan-no-jutsu-a
Na Lucy a Hanu se řítil nespočet lávových kouli. Bude Hana je shopna zasavit pouhým papírem, i když se jedná o lávu? A co Lucy... se svým taijutsu by se leda tak lávovým koulím mohla pokusit vyhýbat, a však nijak by nepřispěla k odrazení této technika a zabranění tak dalšímu devastování okolní krainy. Co se týče Seita... jakmile použil svou Suitonovou techniku, okamžitě byla použita další technika, a však nyní skrzee Iwagakure no shinobi. Seito velmi dobře tušil, že s něčím takovým proti shinobim z vesnice, která disponuje velkým množstvím výběru Dotonových technik, nic nezmůže.
Brána Konohy - Stránka 21 Hiruzen-doton-a
Co však nikdo nečekal bylo to, že Rokuro pomocí své techniky zmůže více než si myslel. Protože když poslal Raitonové senbony téměř do všech stran, narazili také na vlnu, která se rozplácla o Dotonovou zed. Čehož výsledkem bylo to, že vodou, která se nyní rozlila do všech stran, proudil diceka ve velkém množství Raiton... před touhle vodou a dalšími Rokurovými Raitonovými senbony Iwagakure no shinobi se nebyli schopni bránit najednou, což mělo za následek to, že nyní padlo cca hezkých 40% Iwagakure no shinobi na bojišti před Konohagakure no sato.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Feb 11, 2014 9:55 pm

Přiblížila jsem se k bráně Konohy a to, co jsem viděla, mě překvapilo a zároveň to mnou otřáslo. 
A Hokage si v klidu sedí v kanceláři?
A dokonce v ní měl mírové jednání z mé vesnice. Chvíli jsem zpovzdálí sledovala lítý boj. Nakonec mi ale došlo, že nemám na výběr. Ani jako spojenec Listové vesnice a vcelku nezávislý shinobi jsem se nemohla plně distancovat od své vesnice. A postoj Raikageho vůči této bitvě jsem neznala. Pokud bych se přidala na stranu, která u mě subjektivně vítězila, mohla bych nevědomky zradit vesnici, v jejíž historii jsem se zapsala jako Nanadaime Raikage. A to bylo nemyslitelné. Pomoci přátelům byla jedna věc. Ohrozit rodinu druhá. A důležitější. 
Aniž by mě kdokoli spatřil vrátila jsem se kus do centra. V tuto dobu pravděpodobně nikdo nebude hlídat jednu, dvě cizí chakry pod zemí. Následně se na místě krytém stínem dvou vysokých budov objevil velký had, můj milovaný summon. Trvalo to jen pár hodin. V jednu chvíli mne ukryl ve své tlamě a v druhé už zmizel v dalším obláčku, aby mne tak dostal pryč odtud. Pokud by si to Raikage přál, vrátila bych se na pomoc. Sama jsem ale jednat odmítla.
Smutné, stává se ze mě stroj...
Udělala jsem jen to, co bych sama vyžadovala od loajálních shinobi.

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Wed Feb 12, 2014 7:46 pm

Ani som nečakal, tak skvelý výsledok, vlastne som skombinoval jutsu zároveň so Seitom prekvapilo ma to. Lucy s Hanou možno mali potiaže, boli odo mňa dosť ďaleko a ja som im nemohol pomôcť, nemal som žiadne také jutsu. Nevedel som či sa im podarí nejako zbaviť tých lávových gulí alebo urobia niečo neočakávané. Pre istotu som sa obrátil na Seita, ktorý bol tiež niekoľko metrov odo mňa a ukázal na Lucy a Hanu, aby sa tam nejako dostal. Mohol by tam predsa hodiť Kunai a presunúť sa pomocou svojej techniky, ak tam nemal žiadnu značku. Mohol im pomôcť. Ja som sa rozbehol k nim.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Lucy Shiro Wed Feb 12, 2014 8:07 pm

Než jsem stihla Haně odpovědět, tak na nás někdo zautočil. Že mě to už ani nepřekvapovalo. Kso... Technika byla velmi rychlá a zdá se že to měli i načasované, jenže já měla otevřenou už šestou bránu, ale nemohla jsem tu Hanu nechat. Yoton...neměla jsem žádnou techniku na obranu a pohled na Hanu...nemohla jsem jí nechat se vyždímat úplně, ještě jí tu bude velmi potřeba. Fajn, čas improvizace. Doufala jsem, že Hana rychle odskočí. Já jsem se pořádně napla a nohou kopla do země takovou silou, která celou zem okolo mě popraskala a pár kamenů vyletělo do vzduchu, právě k těm jsem se přesunula a snažila se o to, aby lávové koule narazily právě na ně. Byla to obrana a mé kopy letěly rovnou na jeho lávové koule. Když jsem dopadla, pár jich prolétlo kolem mě a narazilo do pár stromů, ale nikomu by se snad nemělo nic stát...Teda až po chvilce, co jsem se podívala na svou pravou ruku, která byla popálená. Tečlo mě to? Vrzla jsem zuby o sebe a druhou rukou si zakryla svou ránu, ze které začala vycházek pára. Stále jsem měla spuštěný Hachimon. S takovouto dlouho nevydržím, je čas je odstranit. Mávla jsem levou rukou na nějaký znak a Iwagakure no Shinobi si mohli něčeho povšimnout...Pár kilometrů odtud se začala spolu s nimi zem propadat. Nebyla to jen taková díra, kdyby padaly, dopadly by na hroty, které tam během hodiny vytvořila ANBU jednotka. Nebylo to nic extra, ale já potřebovala přemýšlet, i když...Tady už to bylo asi zbytečné. Napadlo mě ze začátku spojit své jutsu s Hanou, ale na to by jsme potřebovaly čas.
"Sakra..." Podívala jsem se na Rokura a Seita, kterým se dařilo. Já teď byla oslabena popáleninou na pravé ruce, ale pokračovat jsem mohla stále mnou proudila energie, ale tady můj konec nastat neměl, teď ne. Čekala jsem na jejich pohyby, čekala jsem a hledala slabiny Yotonového shinobiho. Toto KG muselo mít slabinu, každé má a já se rozhodla zjistit jaké. Tento byl pro mě právě největším problémem.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Seito Senju Wed Feb 12, 2014 8:27 pm

Jelikož jsem stál taky na vodě, tak jsem měl co dělat, abych se přemístil na nejbližší strom. Ani jsem nečekal takový výsledek, jaký se nám podařil díky kombinací dvou jutsu. Podíval jsem se směrem k Rokurovi a ten ukazoval na Hanu s Lucy. Hned jak jsem to spatřil, hodil jsem tam svůj kunai a během vteřin byl blízko u nich. Na nic jsem nečekal a skládal pečetě. Suiton: Daibakufu no Jutsu. Voda se zformovala okolo mě a vyrazila na lavové koule. Proud byl dost silný na to, aby některé uhasil a jiné vychýlil z dráhy letu. Navíc Lucy použila svoji obranu a tak se nám útok podařilo zlikvidovat. Seskočil jsem blízko k nim a všiml si, že Lucy se nepodařilo vyhnout úplně všem. Poznal jsem, že má aktivovaný Hachimon a ještě se podíval na Hanu. Ty dvě nevypadají moc dobře, vydaly ze sebe už příliš mnoho chakry. Musíme to co nejrychleji ukončit.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Feb 12, 2014 8:41 pm

Sitauce se stávala čim dál víc dramatická, a to hlavně protože i když se Seitovi podařilo včas přijít na pomoc Haně s Lucy příliš to nepomáhalo. Nápor lávových kouli se jaksi nezmenšoval, ba dokonce právě naopak... začalo jich lítat čím dál tim víc. Jak bylo možné udržet takovou to techniku takhle dlouho aktivovanou? Že by to bylo silným uživatelem, nebo za tím vězilo něco jiného? Co hůř... lávové koule lítali do všech stran, a tak příliš možnosti úhybu/úskoku se nenaskytli až na ty, které by se neobešly bez poranění, což v tomto případě nebylo nic hezkého. Přece jen kdo by chtěl přijít do nějakého fyzického styku s lávou? Jedinou světlou stránkou na této situaci bylo to, že se past Anbu zdala být úspěšná, i když ne tak jak si to Lucy představovala. Iwagakure no Shinobi byli rozmístěni na příliš obrovské ploše na to, aby je mohli Anbu všechny podkopat. A však i přes to Lucy s dalšími mohla být ráda alespon za nějaký výsledek. Co se týče Rokura spěchajicího pomoc Haně s Lucy... právě jej nepříjemně překvapila ruka, která se najednou vystrčila ze země a chystala se do ní Rokura vtáhnout. Proč Rokuro pomocí sharinganu nespatřil chakru nacházející se pod ním? Že by to bylo z důvodů senzibilských schopností? Plus kolik takových senzibilů by se momentálně pod nim mohlo nacházet? A co hůř... i pod Lucy, Hanou a Seitem?
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Wed Feb 12, 2014 9:16 pm

Smer môjho behu sa pozmenil, bežal som smerom odkiaľ šli tie lávove gule. Niečo ma zastavilo, nejaká ruka. Prekvapenie to naozaj bolo, len že sharingan nepomáhal len vidieť chakru, ale ako by spomaľoval nepriateľské útoky, zlepšovalo mi to moje reakcie. Netrvalo to ani sekundu a z mojej ruky vyletel okamžite na nepriateľskú ruku raiton senbon, tak ten senzibil podo mnou mal momentálne prebodnutú ruku raiton senbonom. Okamžite som odskočil na nejaký menší kameň, nemal som poňatia koľko senzibilov bolo podo mnou a nevedel som čo teraz s tým mal som pár techník čo by dokázali tento problém vyriešiť, ale bolo tu aj dosť spojencov.
"Pod zemou sú senzibily!"
Zakričal som smerom k ostatným, dúfal som, že ma počuli. Bol som zvedavý s čím ešte príde Iwa. Boli vynaliezaví. Aj tí naši Anbu tiež, ale teraz som nevedel čo urobiť. Vytvoril som si jeden Kage bushin a čakal tu. Lávové gule lietali všade, ale ja som bol ešte v dostatočnej vzdialenosti od nich.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Feb 13, 2014 3:10 pm

To ste nemuseli, ale ďakujem. Milo som sa usmiala na Lucy, ktorá sa ma snažila chrániť pred lávovými guľami, a neskôr sa pripojil aj Seito. Tie útoky stále neprestávali, počet lávových gúľ sa neustále zvyšoval. Zarazila som sa nad tým. Ako mohli v kuse po nás hádzať toľko lávových gúľ? Bolo snáď v Iwe toľko užívateľov Yotonu? Musela som rýchlo konať. Použila som k tomu papier, ktorý pred tým slúžil ako súčasť papierovej bariéry. Seito, odveď prosím odtiaľ Lucy. Ja sa o týchto shinobi postarám. S obavami som sa zahľadela na Lucyinu popálenú ruku. Nevyzeralo to vôbec dobre. Hneď na to som sa celá rozpadla na papier. Ešte predtým som začula Rokurov krik, ktorým nám oznamoval, že pod zemou sú údajne senzibili. O dôvod viac, aby Seito odtiaľ Lucy vzal, aspoň dovtedy, kým nebudeme pod yotonovou paľbou. V tejto papierovej forme som vyletela do vzduchu a uhýbala sa jednotlivým lávovým guľám, čo takto bolo pomerne jednoduché, pričom som množstvo výbušných lístkov poslala na miesta, odkiaľ na nás tie gule mierili, a nechala ich tam aj vybuchnúť.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Seito Senju Thu Feb 13, 2014 4:22 pm

Sotva jsme se ubránili, tak na nás poslal další koule. Viděl jsem, že Hana nebude mít v papírově formě problém se vyhýbat útokům a tak jsem rychle přiskočil k Lucy a chytl ji za ruku. ,,Nebudeme zbytečně plýtvat silou." vzal jsem do ruky kunai a hodil ho směrem, kde nás koule nemohly zasáhnout. V okamžiku jsme tam byli a já slyšel Rokura řvát o senzibilech. Otočil jsem se zpátky na Lucy a podíval se na její popálenou ruku. Nevypadalo to zrovna nejlíp. ,,Postarej se společně s Anbu o ty, co jsou v zemi. Já zkusím vyřídit toho lávového." Měl jsem zde lepší výhled a tak se díval, kdo za těmi útoky stojí. Trvalo to malou chvíli, než jsem ho našel. Vytáhl jsem další kunai a hodil ho kousek od něho. Už jsem jich moc neměl, ale měl jsem je rozházené po celém bojišti, což byla docela výhoda. Objevil jsem se kousek od lávového shinobiho a zasypal ho množstvím shurikenů. Mělo to jen odvézt jeho pozornost. Zůstával jsem však ve střehu a byl připraven se kdykoliv teleportovat do bezpečí.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Feb 13, 2014 7:09 pm

A opět... Hana, Rokuro, Lucy, Seito... všichni jak se zdálo se bravůrně zorientovali v nastále sitauci, která se neustále měnila. Hana se však v jejích doměnkách, že uživatelů Yotonu v Iwě je nejspíš víc, pletla. Jednalo se pouze o jedíného shinobiho. Co však může tento shinobi skrývat? Jak je možné, že je schopen z Yotonových technik vytěžit více než maximum? Navíc jednalo se přece jen o Yoton, což působilo samo o sobě dosti nebezpečně. Seito se však z Hanou ničeho nezalekli a rozhodli se okamžitě jednat, a však následující postup Yoton no shinobiho je všechny musel překvapit, tak že pokud chtěli vyváznout živí... obrátili by se okamžitě k ústupu... Yoton no shinobi zčervenal a následně pořádně zařval, jeho nastála forma připominala bijuu mod. Ale jak to bylo možné? Gobiho využila Iwa k útoku na Tsukigare no sato před pár měsíci, takže logicky se nemohl v Iwě nacházet žáden Jinchurikii, který by ovládal Yoton na takové úrovni nebýt Gobiho. Tohle situace nesmírně komplikovalo, a co hůř... Yoton no shinobi použil jednu velmi nehezkou techniku...
Brána Konohy - Stránka 21 Kakazan-o
Velká vlna lávy se řítila do všech směru... lávová vlna byla natolik veliká, že pokud by se Hana pokusila vzlétnout výš, aby ji technika nezasáhla... nestihla by to, z důvodu rychlosti, kterou se lávova vlna pohybovala, a výšce. Tahle technika musela nepochybně zabít i některé shinobi Iwagakure no sato. Na to však očividně shinobimu nezáleželo. "Nesmím zklamat Tsuchikageho-sama. Věří v tuhle výpravu na zničení Konohagakure no sato. A Já ho nehodlám zklamat!!!" Pomyslel si shinobi, když v svém duplikátu bijuu modu padl na kolena. Tahle technika jej přece jen musela o něco málo vyčerpat, což možna právě tato chvíle by mohla být šancí pro konožany. Pokud by se Konohagakure no shinobi vyznali v technikách Iwagakure no Sato, byli by si vědomi toho, že tohle je jedna z technik, kterou dokáže použít pouze Yonbi no jinchuuriiki... Něco zde nehrálo... něco co mohlo stav této bitvy obrátit ještě na stranu Iwagakure no Sato. Přece jen Yoton no shinobi začal očividně bojovat na plno teprve nyní, a však Konožané ve většině případu svá esa již ukázali, takže jim nyní již nezbylo ani příliš chakry...
PS: Netřeba upozornovat, že se lávová vlna nezastavila pouze u Seita a Hany, ale pokračovala dále k Lucy, Rokurovi etc. + že nějaké Susano nebo suitonová technika před tímhle lehce neobstojí... + mějte na paměti, že tohle je válka... nestojí za tím žádně osobní důvody XD
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Lucy Shiro Thu Feb 13, 2014 7:24 pm

Usmála jsem se na Hanu. Nemusela mi děkovat, už jen to že nám pomáhala byl víc než vděk. Nebýt jí, Konoha už by byla v troskách. Byla pravda, že jsem byla na ruce popálená, ale rozhodla jsem se riskovat. Pohlédla jsem vděčně na Seita, který mě přenesl.
"Arigto Seito-kun...ale je čas to celé ukončit." Přivřela jsem oči a pohlédla na všechny ty shinobi v okolí díry, o které se postarala ANBU jednotka, které je kombinovaně zabíjela, nebo, snažila se. Jejich pohyby byly rychlé a promyšlené, nehledě na jejich spolupráci, která byla brilantní. Zaznamenala jsem Rokura a Seitovu žádost.
" Kyoumon...Sedmá brána, kai!" Kolem mě se najednou začala uvolňovat modrá 'chakra', ale nebyla to ona. Byl to jeden ze znaků Hachimonu a to modrý pot, který vypadal jak chakra, stále proudící. Vyskočila jsem do výšky a plnou silou nohou kopla do země, která se několik metrů předemě zničila a ti, co byli v ní buď zemřeli, nebo byli vážně poraněni. Když jsem se rozhodla to skončit, pohlédla jsem na boj Hany a Seita...To je, JINCHURIKI?! Vykulila jsem oči nejen na něho, ale i na techniku mířící na Hanu. U Seita jsem byla přesvědčena že stihne uniknout. Zase mi překazily mé plány, zase. Neváhala jsem a ohromnou rychlostí chytla Hanu a odskočil s ní pár kiloemtrů daleko, od dráhy Yotonové techniky která byla ohromná. Avšak, nebyla možnost nevyváznout, proot mi to způsobilo další popáleniny na zádech, ale byla jsem ochotna toto podstoupit za ochranu vesnice.
"Toto je docela průser." Pohlédla jsem na ně a rozhodla se. ANBU spolu s dalšími shinobi se postarali o senzibily a jejich shinobi, my jsme měli nastarosti jeho. Stála jsem tam a rozhodla se použít jedno z dalších svých technik.
"Hirudora!" Křikla jsem a technika valila rovnou na toho jinchuurikiho. Byl to tlak a síla, že i jeho to muselo nějak vyvést z míry a toto byla možnost na destruktivní techniky od těch tří. Já se snažila ho pouze tak moc zaměstnat a zpomalit, jak jen to šlo. Kdyby se snažil nějak uniknout, může se být jistý, že můj tygr se od něj ani nehne a stále ho bude pronásledovat. Možnost úniku před touto technikou by měl mít minimální. I když jsem tuto techniku použila, stále jsem cítila popáleniny na svém těle, ze kterých díky sedmé bráně začala vycházet pára a ještě víc se mi bolest zintenzivnila, nehledě na moje svalstvo. Já nebyla připravena prohrát a utect. Všichni bojovali a já budu chránit vesnici silou...Ohnivé vůle! xD
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Seito Senju Thu Feb 13, 2014 7:44 pm

Sice jsem byl v pozoru, ale něco takového jsem nečekal. Navíc jsem byl asi u něho nejblíže, takže jsem musel jednat. Nechtěl jsem, aby mi spálil můj cool modrý plášť. Šáhl jsem rychle do kapsy a zjistil, že už mám poslední tři kunaie s mojí značkou. Všichni byli daleko ode mě, takže bych se k nim včas nedostal. Vytáhl jsem tedy dva kunaie. Jeden hodil daleko pryč od lávy a ještě než jsem se teleportoval, tak jsem druhý hodil vysoko nad tu věc, nebo co se to z něho teď stalo. xD Všechno se pak událo velmi rychle, sotva jsem se objevil u kunaie, který mě měl zachránit před lávou, už jsem složil pečeť a objevil se přímo nad monstrem. Následovaly další pečetě a kolem ruky se mi začala formovat technika. Suiton: Koka Suijin. Brána Konohy - Stránka 21 200px-Koka-Suijin-2 Teď když útočila i Lucy se svou technikou, tak si mě nemusel ani všimnout.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Senju Maro Thu Feb 13, 2014 8:23 pm

Jak se zdálo od doby, kdy jsem zde byl rytíř na bílem koni Já se již hodně změnilo a nyní jsem potřeboval pomoc sám. Co hůř? Nikdo se mi pomoci nějak nehrnul? Že by již zapoměli jak jsem je zachránil před Bum.... Prásk a zase Bum? "Ach... Ti lidé tak zapomínají..." Povzdechl jsem si, a pak se zahleděl do Té obří lávové vlny, která vypadala vážně přátelsky. Když jsem tak chvíli přemýšlel nad tím proč mě tu nechali... nakonec mi to došlo... Oni se bojí... XD Byl jsem si zcela jistý svým závěrem, protože proč by jinak utíkali? Když jsem přišel na tohle, vyskytla se zde ještě jedná otázka, která mi vrtala hlavou... "Proč neutíkám já?" Tohle byla klíčová otázka v celé této nastalé situaci XD. Když mi došlo že tahle lávová vlna opravdu není přátelská, protože spálila vše co ji přiělo do cesty, otočil jsem se a vzal nohy na ramena.
Brána Konohy - Stránka 21 Tobi-running-o
Budu schopen utéct nějaké takové to technice? I když má fyzická zdatnost byla na velmi vysoké úrovní, necítil jsem se na to příliš... Co na mne však působilo velmi pozitivně bylo to, že pokaždé když mě trochu poleptála láva po kůži zrychlil jsem. Bude to však, ale stačit? Může se genín měřit s S rankovou uníkátní technikou? Budme realisté, a tak každý věděl jak to dopadne... XD

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Feb 13, 2014 8:27 pm

Prekvapilo ma, že ten shinobi bol jinchuuriki. Nemyslela som si, že tu pošlú práve jeho. Všetko som odrazu pochopila. Plus sme boli v riadnej kaši. Proti Jinchuurikovi v tomto móde som nezmohla nič. Výbušné lístky by voči jeho vrstve bijuu chakry, ktorá momentálne obklopovala jeho telo, nemala žiadny efekt, a tak isto ani moje obyčajné papiere, ktoré by pri styku s tou jeho vrstvou bijuu chakry zhoreli. Poslal proti mne obrovskú vlnu Yotonu. Nemala som sa kadiaľ vyhnúť, spolovice tela som sa zhmotnila a hľadala najrýchlejšiu možnosť úniku. Na poslednú chvíľu ma opäť zachránila Lucy, za čo som jej bola nesmierne vďačná. Nemusela si riskovať život pre niekoho, kto ani nepatrí do tejto dediny. Zamračila som sa, keď som zaregistrovala aj jej ďalšiu popáleninu na chrbte. Nech si vraví čo chce, bola na tom už biedne. Ale ďakujem ti. Premerala som si pohľadom oného Jinchuurikiho. Mám pocit, že sme v riadnej kaši. Pokiaľ to je iba pseudojinchuuriki, je to v pohode. Ale pokiaľ má v sebe zapečateného celého Yonbiho, máme poriadny malér. Myslím, že v tomto ohľade by sme sa mali spoliehať najmä na Rokura. Keďže má Mangekyo, prepokladám, že ovláda aj Amaterasu. A tomuto sa ten Bijuu nebude vedieť brániť. Pravdupovediac som sa bála aj o neho, presnejšie o jeho oči. Bolo mi jasné, že môže oslepnúť. Jediné, čo tu môžem urobiť, bude to, že vám budem kryť chrbát. Pozorovala som, ako Seito útočí na toho Jinchuurikiho. Čoskoro proti nemu poslala aj Lucy nejakú techniku. Vyletela som do vzduchu a medzitým zamierila k tomu chalpcovi, ktorý tu prednedávnom tancoval Hula hula, schmatla ho pod pazuchy a zaniesla ho na bezpečnejšie miesto. Mal by si odtiaľ ísť preč, my toto už nejako zvládneme. Milo som sa naňho usmiala po očku sledujúc Seita i Lucy, celá zvedavá, na výsledok ich útoku.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Feb 13, 2014 8:38 pm

Než sme s Yunou dorazili na bojiště tak sme se rozdělili.. aby nás neviděli spolu. Před rozdělením sem se zeptal na Lucyinu polohu a pak zmizel. Oběvil se vedle ní s Hanou a klidným hlasem promluvil "S takpvouhle se zabiješ." Věděl jsem že se stále bojuje a proto jsem byl připraven bránit Lucy i její společnici svým životem "Nezapoměl jsem na tebe...." Dodal jsem ještě
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Senju Maro Thu Feb 13, 2014 8:39 pm

Když jsem si dával tak záležet na mém běhu, přiletěl anděl. Vážně nevtipkuji... i když měla skřídla z papíru... pořád to byla andělská křídla!!! "Kso... já se zamiloval..." Co na tom že byla o pár set let starší (když vypadala přesně jak Konan... předpokládal jsem, že to je Konan XD). Mé srdce se rozbušilo... tato chvíle byla jedná z mých nejlepších v životě. Okamžitě po vyprázdnění se po pořádné zácpě. Její oči, její vlasy, její sexy štíhly krk... tohle jednoduše nepotřeboval žáden komentář kromě: "Sexy..." Bylo to co ze mě vypadlo, když mne zachranovala Hana. Najednou Nám začala krásně do této romantické chvíle hrát nečekaně romantická hudba, takže to vše bylo tak ROMANTICKÉ...
Jakmile mě přemístila do bezpečí a usmála se na mě... byl to absolutní vrchol. Již jsem klekal na kolena a chystal se ji požádat o jednu z jejích nohou. A co Hana? Doufal jsem, že ji to příjde stéjně jako mě... osudem... XD

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 21 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 21 z 39 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 39  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru