Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Konohy

+56
Haki
Hodnostári
Minako Nara
Natsuki Uzumaki
Shizuka Yoru
Ryutaro Shizeki
Nara Shigure
Akemi Kagayaki
Airis Shiroyaki
Kisuke Uchiha
Yaeko Uzumaki
Soshi
Hana Ichiro
Yuri Sarutobi
Ryuuk
Azurashi Shiniko
Kenji Kurama
Akuma Saito
Ghepard Haybushi
Sajin Yatoshi
Hyuuga Mikomi
Hiroyuki Tooya
Natao Hyuurai
Hiashi Hyuuga
Sakura Haruno
Shiranui Heiwa
Inuzuka Shisen
Senju Maro
Shinobi
Lucy Shiro
Hirin
Seishin Yuna
Katashi Souta
Saya Uchiha
Senji Kamiuru
Crystal Takaishi
Raiki Senju
Tor Vizsla
Ken Uchiha
Kyuchi Uchiha
Rokuro
Kaiji
Sabaku no Aiko
Tobiru Senju
Hitomi Yamada
Daisuke Utsushi
Seito Senju
Kairi Utsushi
Hyūga Fū
Yorimi Sonoe
Goku
Hikaru Hyuuga
Faito Dansaku
Kashike
Uzumaki Allii
Assasin Senju
60 posters

Strana 2 z 29 Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next

Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Ulice Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:00 pm

First topic message reminder :

Ulice Konohy - Stránka 2 Nar-konoha-street1
Ulice Konohy - Stránka 2 Nar-konoha-street2
Ulice Konohy - Stránka 2 Konoha-600x449

Noční Konoha ^^ xD
Ulice Konohy - Stránka 2 Night_in_konoha_by_orangebox01-d3bkhes

Menší ukázka toho, co naleznete na hlavní třídě v Konoze:
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Kashike Mon Jul 15, 2013 7:16 pm

Kashike

Bezeslova vstanu, nechám na stole pár mincí a vykročím za kapitánem. Copak se to zase děje? Od té doby co jsem sem přišel, tak je jen samý chaos.

Přesun
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Jul 16, 2013 2:18 pm

Po hodne dlouhe dobe. A prochazce jsem se nakonec rozhodl zamirit do sidla klanu.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Jul 16, 2013 8:53 pm

Dosel jsem do ulic a rovnou jsem zamiril do stanku kde prodavaly Rameny. Nakonec jsem vzal hokagemu dva. Obsluze jsem rekl at mu to napisou na ucet. a po chvili cekani byly rameny hotovy a ja se vydal nazpet do kanclu.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Hyūga Fū Fri Jul 19, 2013 8:52 pm

So širokým úsmevom a s Kairi na rukách som sa objavila v zaľudnených uliciach Konohy. U vás v Kiri asi také počasie nemáte, že? Opýtala som sa jej...Nikdy som tam nebola, ale raz ju určite navštívim.
Stále som kamsi zabáčala až sme sa nakoniec zastavili pri jednom stánku, kde predávali zmrzlinu. Tu robia tú najlepšiu zmrzlinu v celej Konohe... Opatrne som ju pustila na zem, aby si mohla poriadne obzrieť všetky príchute, ktorých tam bolo ozaj veľa a niečo si vybrať.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Kairi Utsushi Fri Jul 19, 2013 9:02 pm

Umierala som.. naozaj som umierala. Keby som mala chodiť po vlastných tak by som už ležala niekde na zemi s nulovým pulzom. Toto počasie bolo naozaj iné a keďže som celý čas bola v Kiri, v chládku, vlhku, a nikdy nie na priamom slnku.. pražila som sa. Popravde by som v takej Sune nevydržala ani sekundu. 
"Whubwueh.." Vyślo z mojich úst a len som sa rezignovane o Fu opierala, zatiaľ čo ma nosila na rukách. Už som sa tej zmrzliny nemohla dočkať. Keď ma položila na zem, takmer som sa na to sklo nalepila. Tak krásne chladilo.
"V kiri je.. lepšie.. chladnejšie.. a nemám pocit ako keby som v ústach mala piesok." Zamumlala som a následne som sa len tak slabo pousmiala. Ďobla som do skla, pri čom som poukázala na citrónovú.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Hyūga Fū Fri Jul 19, 2013 9:16 pm

Heh, sila zvyku... Ja som si už prakticky na to počasie zvykla, vysoké teploty som už brala normálne. Myslela som si...Ak sa mám priznať, závidím vám. Uchechtla som sa, ešte i ja som mala radšej chlad než vysoké horúčavy. V Sune by som dopadla podobne ako Kairi...
Však tam sa museli zaživa škvariť! Starý pán, ktorý nás vlastne obsluhoval, nabral kopu citrónovej, šmaril ju do kornútka a s milým úsmevom ju podal Kairi. Fakt ti stačí len jeden kopček? Nadvihla som jedno obočie. Sama som si poprosila čučoriedkovú, ako vždy. Dedko mi podal kornútok i so zmrzlinou, ja som mu dala peniaze a sadla si na lavičku pod slnečníkom. Tak teda, čo podnikneme teraz? Usmiala som sa na ňu, pričom som lízala zmrzlinku.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Kairi Utsushi Fri Jul 19, 2013 9:22 pm

Prikývla som, páč mi jedna naozaj stačila. Z dvoch ma vždy rozbolelo brucho. Sadla som si ku Fu a začala som spokojne zmrzlinu konzumovať.
"Uhm, však.. pokojne môžeš prísť. Mamča by dovolila prísť nejakej mojej kamarátke !" Vyhlásila som a znova som sa zaškerila. Po tom som na chvíľku spozornela a mierne som sa zamračila od sústredenia.
"Sme kamarádky.. že jo?" Hodila som na Fu prosebný pohľad.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Hyūga Fū Fri Jul 19, 2013 9:28 pm

Hodila som na ňu prekvapený pohľad, hneď na to som sa zazubila. Samozrejme, že sme kamarátky! Natiahla som k nej ruku, aby sme si "ťapli" na znak kamarátstva.
Myslíš, že by som fakt do Kiri mohla prísť? Ale čo Hokage...No, určite by ma na chvíľu pustil. Naďalej som lízala zmrzlinu. Dúfam. Dodala som napokon a zasmiala sa. Myslím, že to počasie v Kiri by mi určite prospelo...
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Kairi Utsushi Fri Jul 19, 2013 10:04 pm

Zazubila som sa a taktiež som načiahla ruku ku tľapnutiu. Takmer som pri tom spadla zo stoličky no nejakým zázrakom sa mi podarilo udržať.
"Pff určite by ťa pustil !! Keby som na neho zavolala Lizzy-oneechan taak by z neho to dovolenie vymlátila." Zaćala som sa smiať no pri ďalšom pokuse o líznutí zmrzliny som sa podivila. No, bola som si istá že som pred chvíľkou v rukách drźala zmrzlinu. Ako som sa však teraz na to pozerala, viac menej bola celá zmrzlina zamrznutá do kocky ľadu spolu s časťou mojej ruky. Znova som sa mierne zdesila.
"whueew.. č..č..čo to je?" Zamumlala som a snaźila som sa to zo seba striasť. Samozrejme to ale bolo k mojej ruke primrznuté taakže to vôbec nešlo.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Hyūga Fū Sat Jul 20, 2013 9:33 am

Lizzy? Nevedela som kto to je. Nepoznala som predsa veľmi ľudí v Kiri, ale niečo mi to vravelo...Asi som ju už niekde videla, ale to už je jedno. No to určite. Zasmiala som sa nad tou predstavou...Žeby nejaká kunoichi zmlátila Hokageho.
Vyvalila som oči na tú kocku ľadu v Kairinej ruke...Ktorá k nej bola primrznutá. Mizukage ma zabije... Zdesene som si pomyslela. Ale čo to sakra dudy mordy malo znamenať? Čo teraz? Ešte stále som s vyvalenými očami na tú kocku ľadu zazerala.
Niečo také som fakt nečakala, takže sa ani netreba čudovať, že som bola tak prekvapená.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sat Jul 20, 2013 10:57 am

Nedôverčivo som sa na vlastnú ruku pozerala. Chvíľku ma ešte chytala panika no následne som sa úplne upokojila. Začala som do toho ďubať prstom a následne som dokonca časť ľadu olízla.
"Chm.. ľad.. mamka vie z ľadu robiť pekné veci!.." Pousmiala som sa no stále som netušila, ako to zo seba dať dole. Skúsila som pár krát zľadovateľou rukou buchnúť do zábradlia no v podstate sa nič nestalo.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Seito Senju Sat Jul 20, 2013 1:17 pm

Původně jsem měl namířeno do kanceláře, ale nakonec jsem si to rozmyslel a rozhodl se strávit čas v baru. Sedl jsem si tedy do baru a objednal si sake. Nastanou další a další komplikace. Měl bych na chvíli vypnout. Vytáhl jsem si knížku, kterou jsem si půjčil v knihovně u Assasina a začetl se do ní. Sem tam jsem se napil a snažil se soustředit jen na čtení.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Seito Senju Sat Jul 20, 2013 4:18 pm

Po dlouhé době čtení, kdy už mě začaly bolet oči, jsem se od toho odtrhl a podíval se z okna ven. Teď by v kanceláři nemuselo být už tak rušno. Schoval jsem tedy knížku, dopil sake a na stůl položil ryo. Pomalu jsem se zvedl a rozešel se směrem do kanceláře.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Hyūga Fū Sat Jul 20, 2013 5:41 pm

Nakoniec som si povzdychla. Takže to bol len Hyoton...Jedného dňa budeš tak silná ako tvoja mamča...Hyoton je silné Kekkei Genkai. Myslím, že z teba bude mať radosť. Pousmiala som sa na ňu. Hyoton je ozaj mocné Kekkei Genkai. Ale...Ako to dostaneme dole? Zamyslene som sa na tú kocku zadívala. Nechaj trebárs ruku na slnku, ľad sa začne topiť...Nemalo by trvať dlho, než sa od tvojej ruky odlepí. Uškrnula som sa. Až teraz som si všimla, že už vlastne nemám ani čo lízať. Zmrzlina sa mi totálne roztopila. Tak som premočený kornútok hodila do koša.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sat Jul 20, 2013 6:52 pm

"Heeh.. mne sa zamrzla a tebe roztopila." Uškrnula som sa, ako keby som tie slová o mamke ani nepočula. Popravde som nechcela byť silná ako mamka. Navždy by som najradšej ostala takáto prťavá a bez starostí. Keď niekedy vidím tých shinobi v Kiri a ešte tých ktorý prežili vojnu.. Na chvíľku som sa zamyslela a radśej som len nechala ruku položenú na stole, aby sa ľad roztopil.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat Jul 20, 2013 9:32 pm

Prochazel jsem ulici uprime receno. Nevedel jsem co delat. Dost jsem se nudil a nedokazal si vicistit hlavu. Porad se mi v hlave prehravala ta zpackana mise a ta posledni taky. udelat takove zbytecne chyby. Sel jsem s hlavou zklopenou k zemi a nakonec jsem preletel pres lavicku ktera byla kousek od Fu a Kairi. No mohly to obe videt a ja myslel ze me trefi. Asi jsem byl fakt hodne ale hodne unaveny. Chvyly jsem se snazil posbirat se ze zeme ale jak sem nesl ten mec me vycerpalo. nakonec jsem sebou placl na zem a uz mi to bylo jedno. Nakonec jsem se vydal Do nemocnice ne ze bych tam potrboval jit ale pro bojove pilulky. Bylo mi jasen ze priste nemusim mit tolik stesti abych to vydrzel nebo abych neodpadl behem samotneho boje. Nakonec jsem jen se zvedl a odkracel.
(presyn)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Jul 21, 2013 9:20 am

Počkaj, trochu ti dopomôžem. Pousmiala som sa, jemne som ju ľavou rukou chytila zápästie, aby ňou náhodou nepohla a ja som jej nespôsobila nejaké zranenie.
Dlaňou som jemne do toho ľadu udrela, určite ju to nebolelo, len pocítila taký drobný tlak. Ľad odrazu začal praskať, až sa rozpadol a zmrzlina jej spadla na stôl. Tááák, to by sme mali. Znova som sa pousmiala. Odrazu som len počula akési zvuky, ako keby sa niekto rozčapil na zemi a pohľad mi padol na Hikarua. Nadvihla som jedno obočie. Hikaru? Si v poriadku? Opýtala som sa ho, chcela som mu pomôcť, ale on sa ku mne vôbec neozýval. Jednoducho si kamsi odkráčal a ja som len pokrčila ramenami. Otočila som sa späť ku Kairi. Tak teda...Čo budeme robiť teraz? Hokage mi povedal, že ti mám niečo kúpiť...Čo také máš rada?
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun Jul 21, 2013 5:53 pm

Okúzlene som sa pozerala na to, ako nechala ľad prasknúť. Taktiež som sa následne pozrela na chalana pravdepodobne tiež z klanu, z ktorého pochádzala aj Fu. Popravde som netuśila, kam by som ďalej chcela ísť. Na chvíľku som pár krát zamrkala a po tom som si poriadne zívla.
"Uhm.. ale.. ja nechcem nič." S detským úškrnom som rýchlo zoskočila zo stoličky a poriadne som sa zaćala naťahovať.
"Chcela by som ísť za mamkou.." Zafufľala som no vedela som, že to teraz asi nebude mozné.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Mon Jul 22, 2013 2:22 pm

Procházeli jsme jednou z ulic Konohy a v tu chvíli mi něco došlo. "Nemělo s námi jít ještě jedno takový malý stvoření?" řekl jsem, když jsem si vzpoměl, že nám chybí Kairi.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Jul 22, 2013 2:56 pm

Procházela jsem Konohou. Dneska tu bylo hezky, i když na mě dost teplo. Na to jsem nebyla zvyklá. Jakmile mi Daisuke připomněl Kairi, chytla jsem se za pusu.
,,To snad ne. Málem bych ji tu nechala." kousla jsem se do rtu, až mi z něj stekl pramínek krve. Věděla jsem, že se tohle Daisukemu nelíbí, ale nyní to byla potřeba. Pomocí krve a pečetí jsem vyvolala jednu ze svých lišek - Kitsu. Ulice Konohy - Stránka 2 Bfa981edb7_86042630_o2 Na nic se mě neptala, řekla jsem jí pouze ,,Kairi." a ona hned poslechla, věděla, co má dělat. Zapojila smysly a během chvíle Kairi našla. Trvalo jí to opravdu krátce, přitom Kairi nebyla tak moc blízko. Skoro to vypadalo, jko kdyby měla chakru. Nakone jsem nd tím zakroutila hlavou. To je blbost. Na to je ještě malá.
Došla na místo, kde byla Fuu i Kairi. Stála jsem asi dva metry od nich.
,,Kairi!" zavolal jsem na malou.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Jul 22, 2013 8:14 pm

Vážne? Dobre no... Povzdychla som si a pousmiala sa. Kairi síce chcela ísť za jej matkou, ale...Nevedela som, či si to už s Hokagem vyriešili.
Netrvalo však dlho, stála za nami Mizukage. Rýchlo som vstala a prudko sa uklonila. Aby si nedajbože o konožských geninoch nepomyslela, že sú to nevychovaní spratkovia. Stála tu i akási líška, tej som ale nevenovala veľmi pozornosť. Tak asi už odchádzate, čo? Pousmiala som sa na malú Kairi. Tak sa s tebou lúčim a sľubujem, že ťa niekedy prídem navštíviť. Objala som ju a po chvíľke hneď i pustila. O Hyotone som Mizukage nič nevravela, určite jej to Kairi povie...Pokiaľ teda bude chcieť.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Jul 22, 2013 8:24 pm

"Kitsuuu." Zajačala som od radosti no trocha prekvapene a rýchlo som líšku zobrala na ruky. Usmiala som sa na Fu a radšej som Kitsu znova pustila. Omotala som ruky okolo jej krku a chvíľku som na nej len tak vysela.
"Haaaai !! Určite musíš prísť!" Zazubila som sa a následne som priskočila k mamke. 
"Mamí mamí !! " Zaćala som rozhadzovať rukami, chvíľku som okolo nej skackala a následne som sa na ňu vrhla s ďalším objatím.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Jul 22, 2013 8:41 pm

Došla jsem až k nim. Musela jsem se usmát, když jsem viděla Kairininu reakci.
,,Děkujeme moc, že jsi se o Kairi postarala. Jsem ti vděčná." usmála jsem se na mladou Hyuugu. ,,Kdykoliv jsi v Kirigakure vítána. Vypadá to, že si tě Kairi oblíbila." pousmála jsem se. V tomhle Fuu byla podobná Lizzy. Kairi mívala podobné reakce, když viděla Lizzy. Více jsem přemýšlet nemohla. To malé zvířátko se mi pověsilo na krk. To byla zajímavá situace pro má bolavá záda.
,,Kairi, Kairi, neviděla jsi mě jen den a půl." zasmála jsem se a vzala si malou na ruce.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Mon Jul 22, 2013 8:51 pm

Díval jsem se, jak se Kairi mazlí s mamčou a mezi tím jsem se usmál na Fū, která nám pohlídala Kairi. Poté jsem se opět podíval na ty dvě. "Ahoj Kairi.." řekl jsem naoko sklesle. Pak jsem se otočil směrem k nejbližší bráně. "No tak snad aby jsme šli, ne?"
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Jul 22, 2013 9:02 pm

Strelila som pohľadom po tátovi a v momente som sa pustila mamky. Pre tento krát som skočila na obtiaž jemu. Vyštverala som sa až k jeho krku a zozadu som ho tuho objala.
"Tatíii." Zachichotala som sa, po čom som len znova ostala vysieť.
"Chýbali ste mi.. musím vám niečo povedať!!" Vyhlásila som nadšene a pohľad som pootočila ku Fuu, chcela som ju ešte vidieť, kým naozaj odídeme.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 2 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 29 Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru