Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Konohy

+56
Haki
Hodnostári
Minako Nara
Natsuki Uzumaki
Shizuka Yoru
Ryutaro Shizeki
Nara Shigure
Akemi Kagayaki
Airis Shiroyaki
Kisuke Uchiha
Yaeko Uzumaki
Soshi
Hana Ichiro
Yuri Sarutobi
Ryuuk
Azurashi Shiniko
Kenji Kurama
Akuma Saito
Ghepard Haybushi
Sajin Yatoshi
Hyuuga Mikomi
Hiroyuki Tooya
Natao Hyuurai
Hiashi Hyuuga
Sakura Haruno
Shiranui Heiwa
Inuzuka Shisen
Senju Maro
Shinobi
Lucy Shiro
Hirin
Seishin Yuna
Katashi Souta
Saya Uchiha
Senji Kamiuru
Crystal Takaishi
Raiki Senju
Tor Vizsla
Ken Uchiha
Kyuchi Uchiha
Rokuro
Kaiji
Sabaku no Aiko
Tobiru Senju
Hitomi Yamada
Daisuke Utsushi
Seito Senju
Kairi Utsushi
Hyūga Fū
Yorimi Sonoe
Goku
Hikaru Hyuuga
Faito Dansaku
Kashike
Uzumaki Allii
Assasin Senju
60 posters

Strana 29 z 29 Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Goto down

Ulice Konohy - Stránka 29 Empty Ulice Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:00 pm

First topic message reminder :

Ulice Konohy - Stránka 29 Nar-konoha-street1
Ulice Konohy - Stránka 29 Nar-konoha-street2
Ulice Konohy - Stránka 29 Konoha-600x449

Noční Konoha ^^ xD
Ulice Konohy - Stránka 29 Night_in_konoha_by_orangebox01-d3bkhes

Menší ukázka toho, co naleznete na hlavní třídě v Konoze:
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Ulice Konohy - Stránka 29 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Rino Hatake Thu Oct 08, 2015 7:45 pm

Inu, už jsem cítil, že mám odejít. Nic mě tu nedrželo, vše bylo zažehnáno a já se mohl v klidu věnovat svým záležitostem. Odhodil jsem doutnající zbytek cigarety, zašlápl jí nohou a odešel jsem stejně neslyšně, jako jsem přišel. Počítal jsem s tím, že život flákače mi brzo bude končit, snad to ale tak brzo nebude.
Ještě jsem pořádně nevěděl, kam půjdu, to se teprv uvidí.


// Přesun
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 29 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Thu Oct 08, 2015 7:48 pm

Zvyšok kávy som do seba naliala a prázdnu šálku následne položila vedľa seba. Premýšľala som, prázdnym pohľadom som pozorovala nejaký šuter pred sebou, keď v tom som začula povedomý hlas. Uprela som svoje oči na čiernovláska, ktorý sa tu z ničoho nič objavil. Mala som naňho akosi šťastie, stretávala som ho snáď všade.
"Nemala som čas na spánok." Zamrmlala som, pričom som sa oňho oprela a hlavu si položila na jeho rameno.
"Som vyžmýkaná. Chakry mi ostalo žalostne málo." Niet sa čomu diviť, využívala som ju nonstop, či už pri operáciách alebo klasickom liečení. Samozrejme, mohla som využiť tú, ktorú som mala uloženú v čele, avšak tú som si šetrila na ťažšie časti.
"Ah...že ja toto vôbec robím. Stres, únava, vrásky navyše len preto, aby som minimalizovala straty na životoch, pche." Podráždene som si povzdychla a privrela oči, ale neupadla som do spánku. Ešte nie.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 29 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Rokuro Thu Oct 08, 2015 8:12 pm

"Len si odpočiň, poriadne sa vyspi a nestresuj sa." Povedal som jej svoju radu, ktorú by jej dal snáď každý. Oprela sa o mňa a hlavu položila na moje rameno. Airis znela podráždene ani som sa jej nečudoval, veď len stále pracovala a momentálne to bolo len kvôli ľuďom v Konohe... "Za to, čo robíš ťa väčšina ľudí uznáva. Vedieš v podstate skoro celú nemocnicu a zachraňuješ životy a máš supersílu... Airis-chan, veď ty si ako superman..." Pousmial som sa sám pre seba a pravou rukou som ju chytil za bok. "...ale vážne, si skvelá kunoichi. Preto by si si mala dopriať aj oddych."
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 29 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Thu Oct 08, 2015 8:32 pm

"Zďaleka moja reputácia nie je tak dobrá, ako ju opisuješ." To, že som patrila k legendárnym Sanninom a bola prvotriednym medikom, nič nemenilo na fakte, že som sa kedysi v kauze Uchiha Kisuke zachovala tak ako zachovala a to sa rozletelo po celej Konohe v priebehu chvíle, nehovoriac o tom, že tí, čo tam boli, sa na mňa dívali ako na...Pche, vlastne mi to je jedno. Nezaujíma ma názor druhých a ani nikdy nebude.
"Heh, superwoman. Možno by to aj sedelo." Potichu som sa zasmiala. Nemyslela som to tak, že som hrdinka, to nie, skôr to súviselo s mojou nadľudskou silou. V tomto by som sa Supermanovi vážne rovnať mohla.
"Ďakujem, Rokuro-kun..." Viac som sa už spánku nebránila, zmáhala ma únava. Proste som mu zaspala na ramene, čo mohol usúdiť, okrem zatvorených očí, podľa mierne pootvorených pier a pomalému, pravidelnému dýchaniu.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 29 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Rokuro Thu Oct 08, 2015 9:05 pm

Len som si vypočul Airis. Nepotreboval som jej hovoriť ďalšie slová. Unavená Airis jednoducho zaspala na mojom ramene. Prišlo mi to celkom milé, niečo takéto sa mi ešte nestalo. 
"Nie je za čo." Pousmial som sa, potom, čo mi zaspala na ramene. Plánoval som zobrať Airis ku mne a nechať ju tam, nech sa poriadne vyspí. Už teraz vypadala, že sa tak skoro neprebudí. Teda minimálne niekoľko hodín bude spať. Zobral som ju do náruče a vybral som sa ku mne. Nemal som žiadne vedľajšie úmysly ( Very Happy )
Presun 
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 29 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Seito Senju Tue Oct 20, 2015 7:14 pm

Delší dobu jsem působil trochu mimo dění a pozoroval jen události v Konoze. Naštěstí se toho moc nestalo, takže jsem zatím nemusel zasahovat. Větší porce práce ležela na Hideovi. Věřil jsem, že on to však zvládne bez problémů.
I tak jsem byl celou tu dobu takový nejistý. Hlavně co se týče mojí budoucnosti. Potřeboval jsem si s někým promluvit a zároveň získat i nějaké důkazy. Napadla mě jen jediná osoba.
Složil jsem tedy pečetě a použil Hiraishin. Doufal jsem, že se neobjevím na nějakém špatném místě.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 29 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 29 z 29 Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru