Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Konohy

+56
Haki
Hodnostári
Minako Nara
Natsuki Uzumaki
Shizuka Yoru
Ryutaro Shizeki
Nara Shigure
Akemi Kagayaki
Airis Shiroyaki
Kisuke Uchiha
Yaeko Uzumaki
Soshi
Hana Ichiro
Yuri Sarutobi
Ryuuk
Azurashi Shiniko
Kenji Kurama
Akuma Saito
Ghepard Haybushi
Sajin Yatoshi
Hyuuga Mikomi
Hiroyuki Tooya
Natao Hyuurai
Hiashi Hyuuga
Sakura Haruno
Shiranui Heiwa
Inuzuka Shisen
Senju Maro
Shinobi
Lucy Shiro
Hirin
Seishin Yuna
Katashi Souta
Saya Uchiha
Senji Kamiuru
Crystal Takaishi
Raiki Senju
Tor Vizsla
Ken Uchiha
Kyuchi Uchiha
Rokuro
Kaiji
Sabaku no Aiko
Tobiru Senju
Hitomi Yamada
Daisuke Utsushi
Seito Senju
Kairi Utsushi
Hyūga Fū
Yorimi Sonoe
Goku
Hikaru Hyuuga
Faito Dansaku
Kashike
Uzumaki Allii
Assasin Senju
60 posters

Strana 28 z 29 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Next

Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Ulice Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:00 pm

First topic message reminder :

Ulice Konohy - Stránka 28 Nar-konoha-street1
Ulice Konohy - Stránka 28 Nar-konoha-street2
Ulice Konohy - Stránka 28 Konoha-600x449

Noční Konoha ^^ xD
Ulice Konohy - Stránka 28 Night_in_konoha_by_orangebox01-d3bkhes

Menší ukázka toho, co naleznete na hlavní třídě v Konoze:
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Hodnostári Mon Sep 07, 2015 8:53 pm


HYUUGA SATSUKI - radná

Situácia pre mňa nevyzerala práve najlepšie. Benjiro ani na moment neváhal a rozhodol sa pripraviť ma o život prostredníctvom vrhnutej kopije. Otázkou ale zostávalo, či by to naozaj postačilo. Je pravda, že môj vek bohužiaľ nehral v môj prospech, ale to nič menenilo na tom, že som ešte stále mala dostatočnú dôveru vo svoje schopnosti. Nech som už schovávala akúkoľvek tajnú zbraň, voľačo mi našepkávalo, že s ňou budem mať dokonca aj šancu zneškodniť Uchihovo Susanoo. Vzniknutý problém za mňa avšak napokon poriešil Rokuro, ktorý sa ochotne vrhol do rany zároveň s aktiváciou svojho vlastného. S radosťou by som si vydýchla a nechala to všetko naňho, no čas na oslavovanie neprišiel.

"Výborná práca, Rokuro-san," pochválila som ho v rýchlosti, aby mu bolo jasné, že si jeho ochranu vážim. Moje dočasné zlepšenie nálady ale žiaľ prerušilo privolanie obrovského gobiho. Kto by bol povedal, že Benjiro zariskuje aj spustošenie ulíc a nemalé straty na nevinných životoch? So všetkou úprimnosťou som ani sama nepočítala s tým, že by zašiel až tak ďaleko. V tomto jednom môj nápad zlyhal. Útek by mi pravdepodobne nepomohol, akurát by som sa oddelila od Rokura a vystavila ešte väčšiemu nebezpečenstvu. Rovnako tak som sa však nemohla naďalej spoliehať ani na spomínanú tajnú zbraň. Bol to naozaj koniec Hyuuga Satsuki?
Toto je zlé. Čosi také upúta ešte viac pozornosti, o tom niet pochýb, ale ak do toho dá všetko, stihne ma zabiť skôr než mi to nejak prospeje. Nie je absolútne nič, čo by som mohla urobiť, zhrozila som sa právom, pomaly sa už po psychickej stránke vzdávajúc neprívetivému osudu.
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Mon Sep 07, 2015 9:22 pm

Ak si Benjiro myslel, že to jeho privolanie si nikto nevšimne, tak bol na obrovskom omyle. Utekala som z nemocnice až sem, aby som zistila, čo sa tu dialo a zároveň sa postarala o bezpečnosť občanov, ktorých som cestou sem posielala odtiaľto opačným smerom. Predtým útok deviatky, teraz päťky, ešte na čele s členom našej dediny. Pravdepodobne si ma tí dvaja ani len nevšimli, pretože som sa pohybovala pomedzi budovy, ktoré ma dostatočne kryli. Nemohla som však nič nerobiť, a len tak sa prizerať, hlavne keď som si všimla, že sa do boja zapojil aj o Rokuro. Zahryzla som sa do prsta a dlaň priložila k zemi. 
"Kuchyiose no Jutsu!" Šepla som názov techniky, keď v tom sa priamo podo mnou v obláčiku dymu objavila legendárna Katsuyu, summon piatej Hokage - Tsunade Senju. 
"Katsuyu, vieš, čo robiť." Nemusela som jej nič vysvetľovať, stačilo, keď videla zadok a päť chvostov démona. 
"Hai, Airis-hime." Katsuyu nasala vzduch a následne vypustila na démona obrovskú dávku žieraviny priamo zozadu, ktorá sa mu mala prepáliť pekne cez kožu a spôsobiť mu ťažké popáleniny. Možno ho to naštve, ale Katsuyu poznala spôsob, ako sa brániť. Bolo mi jedno, o čo tu šlo. Benjiro sa dopustil ťažkého zločinu, keď vôbec privolal toto monštrum, ktoré spôsobilo v dedine chaos a paniku, a ak to bude takto pokračovať, dôjde aj k úmrtiu nevinných. 
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Sep 08, 2015 2:45 pm

Haki mě přivedl přímo do nějaké ulice, kde se odehrávalo něco epického. Šlo to vidět už z docela velké dálky, přičemž se divím, že tu není ani Hokage spolu s četou ANBU. Nevěděla jsem proč útočí mezi sebou a tak jsem zatím jen přihlížela a nějak si vyhodnotila situaci. Nevěděla jsem kdo je nepřítel a proč. Na pouhé neshody je tu až moc lidí ve zbrojení. Měla jsem docela špatný výhled, ale radši jsem Neru verzi Mandy nepřivolávala. Poslala jsem hady radši odpočinout dávno. Kvůli demolici okolí tu bylo dost hlučno, takže nešlo moc slyšet co si kdo říká. Stála jsem tam a sledovala jak ti hlupáci ničí celou Konohu. Možná se k nim taky přidám. Nenechám jim přece všechnu srandu.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Haki Tue Sep 08, 2015 3:29 pm

Klidně pozoruji probíhající boj ze střechy domu.Začíná jít do tuhého.Nemůžu se s nimi ani při nejmenším měřit.Všichni byli neskutečně silní shinobi ranku S možná A.
Sledoval jsem ale boj a čekal jsem na mojí příležitost.Pak najednou vidím Benjira, jak používá Kuchyiose.Jen čekám co se tam najednou objeví.Gobi, samotný pětiocasý démon o kterém mi povídala babička když jsem byl malý.Dopadl těsně vedle mě.Měl jsem štěstí, jinak bych byl na místě mrtvý.Pak se najednou zezadu přiřítí nějaká další shinobi, která přivolá obřího slimáka, který posléze vyprskne nějakej sajrajt na Gobiho.Netušil jsem co dělat.Byl jsem úplně zaražený a nebyl jsem schopný ničeho.Chvíli spadnu do myšlenek a přemýšlím, jaký důvod by mohl stát za Benjirovými činy.Proč by útočil na někoho tak vysoko postaveného?Proč by to dělal, nedávalo mi to smysl.Jediné co mě v tu chvíli napadalo byl nějaký způsob pomsty, ale pořád jsem si nebyl jistý.Nadále jsem stál na střeše s Shiranui a jen jsem čekal na příležitost.
Haki
Haki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 26. 08. 13
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Sora no Sen Tue Sep 08, 2015 4:36 pm

PSEUDO ITACHI


Do vesnice jsem se dostal už před pár dny jako Itachi. Moc se o tom nemluví, protože jsem dal všem, kdo Itachiho po jeho smrti ve vesnici viděli (tedy mě), jasně najevo, aby si vše nechali pro sebe, a to kvůli vyšetřování. Benjiro nebyl informován, protože ležel na lůžku, a s jeho stavem nebyl schopen nijak nikomu pomoci. Nemělo smysl mu proto něco říkat. Nikdo další důležitý ve vesnici není. Hideo pyká za svou zradu ve věznici a Mikomi je stále na útěku. Nepochybuji o tom, že, když jsem se znenadání objevil za Airis, jsem ji vylekal. Kdyby se měl za mnou objevit z ničeho nic někdo už týden ba dokonce dva mrtvý, hodím po něm nejbližší krumpáč, lopatu a nebo motyku.

Sám nemám rád zombie apokalypsu, takže její reakci, ať už bude jakákoli, chápu. "Airis přestaň. Nebuď blbá. Tímto Satsuki a ani vesnici nijak nepomůžeš. Přivolání Katsuyu proti Gobimu.. takto do večera už nezbude žádná vesnice a ani nikdo v ní, koho bys chránila. Čekal bych zodpovědnější přístup od někoho tvé úrovně." Řekl jsem zklamaně. Možná by ten přerostlý slimák proti Kokuovi něco zmohl, ale cena, za jakou by tak učinil, je příliš vysoká. Copak se tu všichni dočista zbláznili? Benjira teď neřeším, ten je samostatná kapitola. Narážím se nyní na všechny, kteří vyšli hrdinně chránit Konohu a začali ji ničit ještě víc než by to zvládl sám Benjiro. "Je zjevné, že se soustředí jen na Satsuki. Copak je její život rovnocenný stovkám či tisícům, které bys svým chováním pomohla Benjirovi zabít? To jistě nechce on, a ani ty. Je na čase to tu rozpustit. Vezmi Satsuki s Rokurem někam do bezpečí. Benjiro nikomu neublíží."

Určitě mnohé zajímá, jak se má věc s pseudo Itachim, kterým jsem nyní já. Rokuro, Airis a nikoho zde přítomného bych neměl znát. Přesto jsem Airis oslovil jménem. Má přeměna v Itachiho není provedena skrze amatérskou techniku zvanou henge. Ne, je to něco mnohém lepšího, co je schopno oklamat nejen klan Inuzuka, takže čich (páchnu stejně jako skutečný Itachi), ale dokonce i klan Hyuuga. I má chakra je totožná s tou Itachiho. Znamená to snad, že jsem schopen ovládat jeho techniky? Kdo ví? Nechme se překvapit. "Benjiro-san, omlouvám se ti. Tenkrát jsem nezemřel. Kurumi jsem porazil díky tomu, že jsem naprogramoval svůj mangekyou sharignan, aby na ní použil amaterasu. Vědom si toho, že s ní nejsem schopen vyhrát v genjutsu boji, takže mě zabije, jsem naprogramoval své druhé oko, aby použilo Izanagi. Ať už je tvůj důvod, proč chceš zabít Satsuki jakýkoli, měl bys toho nechat. Nyní, když si zdráv, tě potřebuji někde jinde. Je na čase ti říct pravdu o tom, co vedlo k útoku na radní. Ten jsem měl na svědomí já. Radní spolupracovali s Kirigakure no sato. Zradili vlastní vesnici. Chtěli jsme je zajmout, a vše dokázat. Pověřil jsem tím Hanu, Kyuudaime Hokage. Jenže jeden z radních spáchal sebevraždu, snažíc se pohltit do svého už umírajícího těla všechno ve svém okolí technikou Ura Shishō Fūin. Hanina mise se nepovedla. Abych vše zachoval v tajnosti, ve vesnici se mohli a pořád můžou nacházet další shinobi spolupracující s Kiri, zveřejnil jsme jen to, co by mi umožnilo vše zachovat v utajení. Poslal jsem Tě s Hikarem se postarat o Hanu, aby vše vypadalo věrohodně. Nikoho nenapadlo, jaká je skutečnost. Na Hanu jste však vůbec neměli narazit. Neměla být už ve vesnici a měla vyšetřovat na cizím území. Asi si už začínáš uvědomovat, proč Vás Satsuki musela obvinit a zajmout. Víc ti teď nemůžu říct. Naše vesnice byla infiltrována shinobi z Kiri, a my musíme podniknout adekvátní kroky k tomu, aby jsme ji ochránili. Pronikli až do přisně utajených složek anbu, např. Kurumi. Vesnice je ve vážném nebezpečí." Mluvil jsem nahlas, aby mě slyšel. Má mluva spíše připomínala křik. No, nemohl jsem se k němu přesunout, a vše mu vysvětlit v tichosti. Riskoval bych nehezký střet s ním a nebo přímo gobim.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue Sep 08, 2015 7:49 pm

Objevila se tu Airis, která přivolala svého slimáka, a ten zaútočil na Kokua. Možností obrany je spousta. Úskok či jakákoli má obranná technika. Nechce se mi však opouštět mou pozici, z které mám už Satsuki vyhlídnutou, takže se budu muset bránit, a nebo dám Airis jasně najevo, co mi může. Přikláním se k té druhé možnosti. Objevila se tu jako hrdinka, přivolávajíc podobného giganta kokuovi. Naivně si myslí, že jedině ona tu nejvíce zmůže. Asi je tak namyšlená kvůli toho slimáka. Je mi jí líto. Já sám sebe kryl pořád susanem, takže jsem byl na gobiho hlavě chráněn. Kokuo se však nebránil. Nebylo to potřeba. Hachibi ustál bez žádné obrany i to, že ho pokryla celého láva. Gobimu proto nedělalo problém ustát bez žádného výrazného zranění tu kyselinu. Odolnost bijuu je pozoruhodná. Smutné. Toto má být ta legendární Katsuyu? Čekal jsem od sannina více, nebo alespoň od jeho summona. Gobiho a ani mě to nijak nepodráždilo, jak Airis čekala. Usmál jsem se a Gobiho připravil na finální úder. Otevřel ústa, ve kterých se mu objevila černá koule, která se začala zvětšovat. Chvíli teď útočili oni... nyní je opět řada na mě.

Ulice Konohy - Stránka 28 Tumblr_lzl9u0pbPm1r7lbzxo1_400

Dřív než jsem ale zahájil útok, se tu objevil Itachi. V kanceláři jsem se dozvěděl, že zemřel, takže byl to pro mě docela šok, ho tu vidět. Měl stejnou chakru. Jsem si jist, že to je skutečně on. Copak se ale stalo, že se to všechno tak zamotalo? Bál jsem se, že se ukáže, že Itachi táhne za jeden provaz se Satsuki a společně usilují o neomezenou vládu nad Konohou. Pokusil se ve zkratce všechno vysvětlit. Očividně tu došlo k velkému nedorozumění. Odvolal jsem Gobiho a deaktivoval susano společně se sharinganem. Mám na Itachiho spoustu otázek. Za poslední měsíce mé služby vesnici jsem si vypěstoval velkou nedůvěřivost ke každému. Jsem si však vědom toho, že tato nedůvěřivost mě ničí stejně jako ta choroba, ze které mě Nefrit vyléčila, takže jsem ochotný s tím něco dělat. Není to snadné, ale myslím si, že Itachimu můžu věřit. Přeci jen vesnici chrání o dost déle než já. Nikdy v minulosti nezklamal. Co se týče toho, co mi řekla Satsuki. Prý se podílela na smrti radních. Nejspíš v tom byla společně s Itachim. Asi by mi to všechno vysvětlila, kdybych nejednal tak unáhleně.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Sep 08, 2015 8:00 pm

S Aktivnim Byakuganem jsem se dostal az k mistu kde Bojoval Benjiro. To ze utocil na Satsuki bylo pochopitelne ale tohle bylo moc pouzivat Gobiho? A V tom jsme spatril Itachiho. Priblizil jsem se dost na doslech ale zatim stale skryty diky sutinam to bylo celkem jednoduche. Tedy za predpokladu ze me nekdo neviciti coz na skutecnost ze zde byl. Gobi by bylo tezke jelikoz zde ma cakra byla titerna jako jehla v kupce sena. Zatim jsem vyckaval co se bude dit.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Tue Sep 08, 2015 8:05 pm

Prudko som sa otočila, keď som za sebou začula hlas. Jednalo sa o môjho bývalého nadriadeného, ešte za čias, keď som pracovala ako jedna z jednotiek ANBU. Itachiho som nevidela už sakramentsky dlho a pri jeho pokarhaní som len sklopila pohľad. Stále som voči nemu pociťovala nejaký ten rešpekt, hoc ma prekvapilo, že ma oslovil menom. 
"Ospravedlňujem sa. Konala som...bez rozmyslu. Viac sa to už nezopakuje." Bola som schopná priznať si chybu a len čo som sa ozvala, Katsuyu zmizla v obláčiku dymu a ja som zľahka pristála na zemi. Ťažko povedať, čo som v tej chvíli pociťovala...miešali sa vo mne rôzne pocity. Bez toho, aby som vôbec uprela zrak na Benjira, vykročila som smerom k Rokurovi a Satsuki, ktorých bolo načase odtiaľ odpratať. Neboli sme tu potrební. 
"Satsuki-sama, Rokuro-kun..." Kývla som na nich oboch hlavou. Môj výraz bol nečitateľný, možno by bolo lepšie, ak by som ostala v nemocnici. Určite tu došlo k nejakým zraneniam nevinných. 
"Ste v poriadku?" Opýtala som sa babči ešte pre istotu, kto vie, či sa jej počas tohto útoku niečo nestalo. 
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Rokuro Tue Sep 08, 2015 8:25 pm

Pribudlo tu dosť ľudí, teda najviac ma prekvapil Itachi a hneď po ňom ma prekvapila Airis. Vypadalo to, že tu bude ešte veľký boj, no Itachiho prítomnosť to upokojila. Benjiro na to aj zareagoval celkom normálne a vypadalo to, že sa ďalej bojovať nebude. Svoje Susano´o som deaktivoval, tak isto aj sharingan.
Nechápal som celej tejto situácií, čo sa presne stalo v posledných dňoch a podobne. Koho som mal teda počúvať..  Sám som nevedel, čomu mám veriť. Teraz tu pred všetkými povedal Itachi o shinobi z Kiri... Hovoril, že to chcel nechať v utajení a teraz to tu vykričal na ulicu, ale fuck it .. Shit happens .. Rád by som vedel, čo sa tu deje naozaj, ale asi som nebol dostatočne vysoko postavený. K Benjirovi som sa radšej nevyjadroval, to už len keď som videl, ako jeho Kokuo tvorí Bijuudamu.. Bol by schopný odpáliť aj celú dedinu?
Airis prišla ku mne a k Satsuki, ja som pohľad presunul na starú bábču, vypadala v poriadku a ja som mohol byť spokojný s tým, že som odviedol dobrú prácu pri jej ochrane. 
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Seito Senju Wed Sep 09, 2015 8:19 am

Do ulic jsem dorazil až skoro na samotný závěr celého toho dění, ale i tak mi to stačilo. Objevil jsem se trochu mimo ně, takže si mě možná ani nevšimli, ale já je všechny viděl pěkně před sebou.
Trvalo mi to je jen chvíli, abych se zorientoval a zjistil, kdo na koho vlastně útočí. Vypadalo to, že Benjiro si byl likvidací Satsuki docela jistý. Kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby se tu neobjevili další a radní neochránili.
Pak se na scéně objevil Itachi a to mě dost šokovalo. Tenkrát v archivu jsem ho viděl umřít, než ho odnesl Anbu, které spolupracovalo se Satsuki. Že by opravdu použil Izanagi? Chvíli jsem se na něho díval a kroutil hlavou.
Slyšel jsem všechny jeho slova. Cože?! Prolétlo mi hlavou a stále jsem tomu nějak nemohl uvěřit. Ta spolupráce s Kirigakure se mi zdála jako úplná blbost. Hana šla tenkrát zlikvidovat radní sama od sebe. Tím jsem si byl naprosto jistý. Sama se mi pak přiznala, že jednala pod vlivem Hakuei. Zakroutil jsem hlavou a díval se někam do prázdna. Celá tahle situace se nějak zamotala. Pořád jsem ještě nechápal i to s Kirigakure. Vždyť jsme jim byli pomáhat v boji s Hakuei, tak proč by nás chtěli infiltrovat? Ti jsou rádi, že neutrpěli větší škody a dali se tak nějak zase dohromady.
Myslím, že tohle mi pro dnešek stačilo. Nevěřil jsem jim. Nevěřil jsem ani Satsuki a teď ani Itachimu. Prostě to bylo celé na hlavu postavené. Těžko říct, komu teď ve vesnici věřit. Jednou věcí jsem si byl ale jistý a to, že smrtí Kurumi to neskončilo. Už jsem tu déle nechtěl být a proto se zase přesunul.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Hodnostári Wed Sep 09, 2015 12:24 pm


HYUUGA SATSUKI - radná

Boli to doslova iba sekundy dozadu, čo som už strácala všetky nádeje na prežitie. Sotva som sa však definitívne rozlúčila so svetom živých, na pomoc mi konečne prišlo niekoľko ďalších odhodlaných shinobi. To najväčšie prekvapenie vo mne ale vyvolala prítomnosť pred nedávnom údajne oživeného Itachiho. Nepopieram, že som sa na malý momentík pochopiteľne preľakla, ale ako sa ukázalo, slová, ktorými sa tu verejne oháňal, pre niekoho s mojou informovanosťou o celej situácii vylučoval, že by to mohol byť naozaj on. Našťastie mi pomerne rýchlo došlo, čo to má asi znamenať, no to nič nemenilo na tom, že som ešte mala veľa otázok. Na teraz som sa však musela upokojiť a zotrvať v roli radnej.

"A-áno, drahá. Nič sa mi nestalo," ubezpečila som starostlivú Airis pravdivo. Navzdory tomu, že som bola Benjirovým primárnym cieľom, nestihol mi absolútne nijak ublížiť. Bola som si avšak istá, že ak by sa to natiahlo ešte o chvíľu, fatálnym zraneniam by som sa nevyhla. Jednoznačne som ale bola veľmi zmätená, možno ešte viac, ako nič netušiaci občania.
"Ďakujem vám za spoluprácu, ale už mi viac ani nemusíte venovať pozornosť. Bežte radšej skontrolovať, či nedošlo k zraneniu civilistov a ostatných shinobi, ktorí sa mi tak ochotne snažili pomôcť," dodala som s úsmevom a pomaličky vykročila opačným smerom od zvyšku davu.
"Ospravedlňte ma, prosím. Dúfam, že chápete, že po tomto šoku potrebujem byť na chvíľu sama. Vrátim sa do funkcie hneď jak mi bude lepšie," vysvetlila som prítomným na záver a kdejakými kľukatými uličkami sa vzdialila. Potrebovala som si už po tomto plno vecí ujasniť.

=> PRESUN NEZNÁMO KAM <=
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Wed Sep 09, 2015 2:06 pm

Byla jsem docela dost zmatená z toho co se zde stalo i to co se řeklo. Dokonce jsem nebyla schopná něco udělat, z důvodu, že mě Haki přivedl až k závěru. S tím jsem nemohla nic udělat a nevěděla jsem co dělat dál. Přesto jsem zde zůstala o něco déle, kdyby se náhodou rozhodli bavit o něčem zajímavém nebo něco víc. Byla jsem celkem blízko nich, takže bych to alespoň slyšela. Horší by bylo porozumět, ale to se časem podá. Nikam jsem tedy neodcházela a setrvávala na tom místě.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Rino Hatake Wed Sep 09, 2015 8:37 pm

Abych Vám všechno vysvětlil a Vy jste mě pochopili, byl jsem milovníkem koní, poníků a jednorožců. Právě proto jsem přišel na toto místo, sem do ulic. Ono Vás totiž celkem namíchne, když uprostřed kuř*y musíte koukat, jak na Vás z okna kouká nějaký přerostlý nevyspaný kůň.
Druhým důvodem, proč jsem přišel byla vesnice, nevinní obyvatelé a blá blá blá, to pro co máme prostě chtít umřít. S nedokouřenou cigaretou si sem nakráčím já, v celé své kráse. Vypadám jako kdyby mě někdo vyrušil z pořádně fetovací kalby. Nepřítomný pohled, zarudlejší oči. Jakoby sem přišlo pouze moje tělo, bez duše. Byla to maska. Ve skutečnosti jsem se snažil periferně sledovat vše.
Inu než jsem přišel, My Little Pony zmizel. Vždycky jsem si chtěl Kokua pohladit, po kopytu, po ocasu.. a pak i po těch ostatních. Abych pravdu řekl, bylo tady více lidí než na mé oslavě narozenin, asi tu bylo více obdivovatelů koní. Jen jednu prdelku jsem tady dobře poznal, Airis. Něco mi říkalo, že je to právě ta nymfomanka, které jsem utekl z postele. Neuměla chodit, aniž by vnadně nekroutila těma bokama. Občas jsem litoval, že jsem jí utekl z postele a nebyl jsem její koníček.. Ale co už, minulost změnit neumím, až tak úžasný nejsem.
Ta stará babizna měla štěstí, že byla na odchodu, jinak by jí kromě poníka nakopal prcku ještě jeden Hatake, za synovce. A proč? Protože právě kvůli ní skončil Hideo ve vězení a já skoro taky, nebýt toho, že se Hideo obětoval. Jak já tu babu nesnášel. Kdyby neměla tak dobrý zrak, hodil bych jí pod nohu slupku od banánu. Jinak jsem tu moc lidí neznal, možná oni mě, možná ani to ne, těžko říct. Na ulici, kde se to všechno dělo, se opřu poblíž popelnice o zeď, pokuřuji si svoji cigaretku a čekám, co se bude dít. Vlastně by mě zajímalo, proč se tady Mr. Poník Ferrari objevil.
Jelikož se asi nikdo z přítomných nehodlal nějak zapojit do vysvětlování, položil jsem otázku sám.
Co se tady u všech bohů stalo?! Nedovolil jsem odepřít své otázce kapku hysterie. 
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Wed Sep 09, 2015 9:02 pm

Sotva som stihla zareagovať, radná kamsi zdrhla. Mali sme ju odviezť do bezpečia, ale očividne sa dokázala doň dostať aj sama a mne teda neostala iná práca, než sa postarať o zranených. Uprela som krátky pohľad na Rokura, ktorý zo seba nevydal ani ň, a posledný krát si ho prezrela, či nie je zranený, čím som sa uistila v tom, že je absolútne v poriadku. Prudko som sa na opätku otočila a zamierila do ulíc s chladným výrazom v tvári, pričom som vyhľadávala zranených. Cestou som narazila i na toho slávneho Rina, človeka, ktorého som sa raz snažila dostať do postele. Pery sa mi skryvili do podivného úsmevu, avšak neprehovorila som k nemu. Nemala som k tomu dôvod, aj keď si tam čosi šuškal pre seba. Samomluvou trpia mnohí psychicky narušení jedinci.
"Nehýbte sa." Prehovorila som pomerne milým tónom k shinobimu pod sutinami budovy, ktorú stihol Gobi komplet zdemolovať. Bez problémov som odhodila všetko, čo ho zasypalo, či už išlo o ťažké tehly, drevo, čokoľvek, so svojou silou som nemala absolútne žiaden problém. Následne som začala s liečením. Len čo som bola hotová, vykročila som ďalej, pomáhajúc všetkým zraneným. Toto bola predsa moja práca, nie?
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Sora no Sen Thu Sep 10, 2015 7:24 pm

PSEUDO ITACHI

Oba se uklidnili, Airis i Benjiro. Mám štěstí, že se mi povedlo Benjira oklamat. Kdyby na mě zaútočil, byl bych nucen použít Itachiho loutku, což by vše prozradilo. Bylo pro mě riskantní se tu ukázat, ale, kdybych tak neučinil, Satsuki by nejspíš zemřela. To jsem nemohl dopustit. Bez ní Konohu nezmanipulujeme k útoku na Kirigakure no sato. Má přeměna je časově omezena, takže se ve vesnici jako Itachi můžu pohybovat jenom omezenou dobu, což mi znemožňuje osobně vést tažení proti Kiri. Copak proti té vesnici mám? Nevytrpěla si toho v poslední době až dost? Ne, je třeba dodělat to, co Hakuei začalo. Tak si to přála dokonce i samotná Kurumi.

"Díky Airis." Poděkoval jsem ji slušně za to, jak se zachovala. Odvolala svého slimáka. Pak jsem přiskočil k Benjirovi. Vesnice by ho nejspíš ráda viděla za mřížemi. Jeho chování nejde ospravedlnit. Z osobních důvodů to však nemůžu udělat. Pokud vše vyjde a Konoha se připraví k útoku na Kiri, Benjira bude potřeba v prvních liniích. Navíc, kdybych ho teď hned, když jsem ho uklidnil, chtěl zabásnout, asi by to nevzal moc dobře. Nicméně ve vesnici zůstat nemůže. "Potřebuji, abys dohlédl na Naše hranice s Mizu no kuni. Jestli něco chystají, chci to vědět s náležitým předstihem. O ty špehy ve vesnici se postarám. Vyraz hned."

Satsuki už odešla, ale Rokuro tu ještě zůstal. Využil jsem toho, abych se pokusil situaci trochu uklidnit. Přeci jen to, co jsem řekl, znělo nepochybně znepokojivě. Přišel jsem k němu a pokojně řekl: "Byl jsem nucen říct přísně utajené informace, abych zabránil zničení vesnice. Jistě si uvědomuješ, co to znamená. Jestli jsou v Konoze ještě nějací špehové z Kiri, budou si teď dávat pozor. Dohlédni na některé ze zde přítomných, zda se neprokáže, že těmi špehy jsou oni. Začni se Seitem." Ten jako jediný má kromě mě a Satsuki ještě nějakou autoritu. Ne však tu oficiální. Lidé ho mají rádi, protože nejednou vesnici pomohl, a je dokonce i z dobré rodiny, Senju klanu. Je na čase se ho zbavit dřív než celé snažení Hakuei zničí svým neutrálním přístupem, vyjednáváním s Kiri. Ještě by náhodou dokázal, že nic se špehy není pravda
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Rokuro Thu Sep 10, 2015 8:31 pm

Opätoval som pohľad Airis a mierne sa pousmial. Ona sa prudko otočila a šla pomáhať ostatným ľuďom. Pozeral som, ako ide niekomu pomáhať. Zasa mala robotu, no a ako sa ukázalo, tak aj ja som mal nejakú prácu, ktorú mi zadal Itachi. Len som nad tým kývol hlavou..
Satsuki medzitým odišla, netušil som kam a bolo mi to jedno. Jej slová, ako ,,ďakujem za spoluprácu" ma trošku pobavili, nič nespravila a ja som ju tu po celý čas chránil. Začal som tu starú nemať v láske, možno sa snažila držať Konohu pokope, ale bohvie ako jej to nešlo, naviac si potrebovala ísť odpočinúť alebo čo.. jednoducho chcela byť sama. Toto mi zas prišlo čudné, na Hidea vyletela ako raketa, ale Benjira tu nechala Itachimu, akoby sa nič nestalo a svoje obvinenie stiahla... Možno to tak nebolo, ale Benjiro dostal rovno aj misiu od Itachiho a nič z toho nemal? 
Mal som v pláne si odchytiť Seita, teda ho sledovať, ako mi prikázal Itachi. Osobne som si myslel, že toto bola zbytočná robota. Seito bol Assasínov brat a bez šance, aby zradil Konohu, už som po jeho boku aj bojoval, niekoľkokrát. Neveril som, že by do niečoho takého ako je zrada Konohy šiel. No naviac som netušil, kde sa nachádza, keď má Hiraishin...
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon Sep 14, 2015 4:37 pm

"Provedu." Odpověděl jsem se a uklonil se. Itachi mi očividně nechce hned tady vysvětlit vše podrobněji, což chápu, už těch tajných informací veřejně řekl dost, takže si budu muset počkat. Nevadí. Itachi se pak přesunul k Rokurovi, a já odešel. Bude mít teď hodně práce, pokud chce špiony Kirigakure no sato ve vesnici pochytat, a vše Kiri dokázat.
Při mém odchodu jsem se neohlížel. Každý kolem se na mě nejspíš dívá jako na vraha, ba dokonce psychopata. Co k tomu dodat? Popírat to nemá smysl. Všichni ví, jak se věci mají. Přesto jsem nebyl poslán do vězení, což mnohé jistě překvapilo. Některým ale po vyslechnutí Itachiho slov jistě došlo, proč jsem poslán ke hranicím a ne do vězení. Nezbývá mi nic jiného než jim tady ve vesnici držet palce.

Přesun
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Sora no Sen Mon Sep 14, 2015 6:54 pm

PSEUDO ITACHI

Rokuro má obavy ohledně jeho zadání, což je pochopitelné. Neřekl jsem mu však, že je Seitova spolupráce s Kiri jistá. Jen že to má ověřit. Ještě nemám nic, co bych na něj hodil, takže si neodvažuji tvrdit o něm něco závažného. Je ve vesnici dost populární, takže by to nebylo zrovna nejmoudřejší. Klan Senju už ale není to, co býval. Konec konců Assasin byl veřejně uznán za toho, kdo může za Kentarovu smrt. Ohledně ní je mnoho nejasností. Jak Kentaro tak i Assasin byli tajnůstkáři.

Byl tam s nimi přítomný i Benjiro a Aokawa Katashi. Ti dva do toho byli ale spíš jen zapleteni. Neúčastnili se toho přímo. Benjiro byl vyslán, aby zjitil, co se v okolí Konohy děje, a Katashi byl genín, který zrovna neměl svůj šťastný den, nechtěně se zapojujíc do souboje Sabisu s Hachidaime Hokagem. Tu jsem prozatím hotov, takže jsem se odebral na centrálu. Nemám mnoho času, nevydržím v Itachiho podobě věčnost, takže se nemůžu zdržovat. Musím vymyslet, z čeho Seita obviním, a musím Satsuki předložit důkazy, týkající se špionu v Konohagakure no sato.

Přesun
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Sep 16, 2015 4:27 pm

Po vsem tom bordelu co se tu delo sem se rozhodl projit se a vycistit si hlavu. Muj instinkt mi rikal ze neco neni vporadku. Nakonec jsem se vudal smerem k momumentum
.
(presun)

Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Thu Sep 17, 2015 10:58 am

Byl tu docela zvláštní sraz, ale ten se nakonec rozprchl. Já už jsem nevěděla co zde pohledávat a tak jsem se rozhodla ulice pro tuto chvíli opustit a poohlédnout se po jiné zábavě. Nevěděla jsem však kam bych asi tak měla jít, jelikož všichni měli něco na práci. Už to nebylo jako kdysi a tak bylo těžší rozhodování. Prostě jsem šla vpřed kam mě nohy donesou.
/přesun
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Seito Senju Thu Sep 17, 2015 6:13 pm

S Hideem jsem se objevil v ulicích. Mohlo se zdát, že je to příliš riskantní, ale objevili jsme se zrovna v uličce, která byla dost pochybná. Byla to jedna z těch ulic, kterým se raději normální lidé vyhýbali, protože se zde nacházela jenom ta "elita" společnosti.
Naštěstí jsme trefili dobu, kdy se tu netoulal opravdu nikdo, takže jsme měli chvíli klidu. ,,Dobrá. Můžeš spustit ty svoje schopnosti a najít ty, které potřebuješ." Hideo byl senzibil, což nám ušetří dost času a hlavně se ani nenechá odhalit.
Mezitím, co Hideo konal svoji práci, jsem já pečlivě kontroloval okolí. Nerad bych, aby nás někdo sledoval, či odposlouchával.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri Sep 18, 2015 4:04 pm

Nakoniec sme skončili tu. Bol som rád že sa nám podarilo uniknúť z väzenia takto nepozorovane, no to bol len začiatok týchto krušných chvíľ, pričom som ani nevedel ako ťažké to budem mať s "ňou". V ten moment ako som sa po chvíli rozhliadol kde sa to vlastne nachádzame, prehodil som si cez hlavu podivnú kapucňu, ktorá perfektne zakrývala všetko čo na mne bolo vidieť a následne som ukryl aj svoju čakru. Bol som senzibil a zároveň s prírodnou čakrou som dokázal všetko okolo mňa perfektne sledovať.
"Vďaka, až budem hotový dám ti vedieť.." Prehovoril som a len pohľadom som mu naznačil všetkú tu vďaku ktorú som voči nemu pociťoval. Predsa len koľko pre mňa riskoval a ako mi pomáhal, to bolo niečo čo mu nikdy nezabudnem. Skrytý pred všetkým som sa pomaly vybral preč.

~Presun~
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Seito Senju Wed Sep 23, 2015 6:49 pm

Hideo odešel a já ještě chvíli zůstal stát v postranní uličce. Dlouho jsem přemýšlel o tom, co se v posledních dnech stalo. Nemohl jsem stále věřit tomu, že jsme se dostali do takového bodu.
Nakonec jsem se dal do chůze a vyšel už na normální ulici, kde bylo plno obchodů a taky zde bylo dost lidí. Šel jsem prostředkem a rozhlížel se kolem sebe. Upřímně jsem doufal, že zahlídnu někoho známého. Pokud bych na nikoho nenarazil zde na ulici, musel bych se vydat hledat někam jinam.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Thu Oct 08, 2015 6:02 pm

Situácia sa trochu ukľudnila. Zranení boli postupne prevezení do nemocnice, kde sa o nich postarali moji kolegovia. Samozrejme, mala by som tam ísť aj ja, avšak cítila som, ako na mňa dolieha únava. Nespala som už niekoľko dní. Nemohla som. Mala som príliš veľa práce na to, aby som si niečo také dovolila, hoc len na hodinku. Prečo vlastne robím toto pre Konohu? Nemilovala som ju tak ako ostatní, necítila som potrebu chrániť ju za každú cenu, ale predsa som bola ochotná venovať sa zraneným na svoj úkor. So šálkou kávy som sa posadila na jednu z lavičiek. Kruhy pod očami jasne naznačovali, že kávu nepijem len preto, že mi chutí.
Sakura-sensei, keby si tu len bola... Neviem, kam sa ružovláska vytratila. Bola mi ako mama, sestra a kamarátka zároveň. Možno ona bola dôvodom, prečo robím toto všetko. Bol to jej domov, vyrastala tu, prežila tu celý svoj život.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Rokuro Thu Oct 08, 2015 6:38 pm

V tento deň sa toho udialo veľa. No a ja som znova prechádzal cez ulice, neznamo kam. Zazrel som červenovlásku na lavičke. Vypadala skleslo, unavene a bolo vidieť, že nespala už niekoľko dní... V ruke držala svoju obľubenú kávu, pila snáď niečo iné okrem toho? Ja osobne som to ani nevidel, teda okrem alkoholu. "Ohayou..." Pozdravil som ju a sadol som si k nej. "Vypadáš zničene Airis-chan. Mala by si sa aspoň prespať. " Mal som trošku starosti, celé dni pracovala a nevedela si nájsť voľný čas pre seba. Obetovala svojej práci príliš veľa, no zároveň zachraňovala životy ľudí... 
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 28 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 28 z 29 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru