Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+36
Itachi Uchiha
Minako Nara
Hodnostári
Sarada
Natsuki Uzumaki
Kameko
Yuki Ōkami
Akemi Kagayaki
Ken Uchiha
Kenji Kurama
Rino Hatake
Airis Shiroyaki
Akuma Saito
Hideo Hatake
Ryuuk
Azurashi Shiniko
Soshi
Uzumaki Shinji
Niboru no Kentaro
Sumoru Furasshu
Kuroashi Sanji
Hanabii Hyuuga
Kisuke Uchiha
Seishin Yuna
Tobiru Senju
Killunia
Hikaru Hyuuga
Hana Ichiro
Seito Senju
Marui
Raiki Senju
Yaeko Uzumaki
Shiranui Heiwa
Rokuro
Faito Dansaku
Assasin Senju
40 posters

Strana 10 z 21 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 2:14 pm

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 10 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 10 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]


Naposledy upravil Assasin Senju dne Fri Aug 29, 2014 9:13 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Sun Dec 07, 2014 12:30 pm

Soshi

"Všechno přinese něco dobrého i něco špatného. Ale..."
chtěl jsem dokončit větu, když přišla Hokage. Vstal jsem, hluboce se uklonil a usmál se na ni. Když ale začala mluvit, tak jsem rychle zkameněl. Skvěle. Ambiciozní žena, co se dostala k moci... Možná se zase půjdu zašít na cvičiště...
Sklopil jsem smutně hlavu a opět se posadil na lavici. Stejně byla první na řadě Yaeko.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun Dec 07, 2014 2:51 pm

Keď inak nedáte. Zamračila som sa. Neviem, k čomu mu tento útok bol. Rozpadla som sa na papier, doslova ho celého oblepila a zaškrtila, na čo sa ozvalo hlasné *PUF* a jeho klon zmizol. Zamračila som sa. Asi som vážne bola naivná, keď som si myslela, že to vyriešime bez takéhoto konfliktu.
Čo sa však stane, keď sa pravý Kentaro vráti? Budem sa musieť proti nemu postaviť zoči voči? Nerada som zabíjala. Bolo to pre mňa niečo hnusné, čo si nezaslúži ani ten najhorší shinobi na svete. Povzdychla som si. Budem to mať ešte ťažké. Pomaly som otvorila dvere a milo sa na nich oboch pozrela. Môžte vstúpiť. Otočila som sa a sadla si za stôl do kresla.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sun Dec 07, 2014 4:36 pm

Zanechala jsem Soshiho jeho myšlenkám  a vešla. Samozřejmě jsem měla představu, co se uvnitř odehrálo. Jenom jsem si nebyla jistá, čím si to Kentaro zasloužil. Jutsu nebo zmizení klonu se na chakře podepíše, ale o kunaii jsem nic nevěděla. Po vstupu jsem ještě jednou pozdravila a přešla jsem k věci.
"Jak víte, byla jsem několik měsíců asistentkou Hokageho," začala jsem. "Ráda bych změnila práci. To rozhodnutí jsem učinila ještě před odchodem Assasina-sama. Nebude těžké mě nahradit."
Znělo to upřímně. Chtěla jsem jí ale víc přiblížit své důvody.
"Víte, nikdy jsem nikde nevydržela dlouho, pracovala jsem na mnoha různých místech. Pokud s tím ale budete mít problém, zůstanu."
Tím jsem prozatím skončila. Byla řada na ní, jak se k tomu postaví.


Naposledy upravil Yaeko Uzumaki dne Tue Dec 09, 2014 12:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Dec 08, 2014 5:05 pm

Vypočula som si Yaeko a na chvíľu sa zamyslene zadívala do stropu. Samozrejme, chápala som ju a nechcela som ju nútiť k tomu, aby ostala v takej práci, v ktorú vykonávať už viac nechce. To je v poriadku. Chápem vaše rozhodnutie.Usmiala som sa na ňu jemne a odkašľala si. Samozrejme, predtým som si jej náklonnosť k Assasinovi všimla, možno to bude jeden z dôvodov, aj keď to chcela urobiť už skôr. Trochu ma mrzelo, že Yaeko tak povediac opustil. Ale povinnosť je povinnosť, robí to, čo uzná za vhodné. Akú prácu teda by ste chceli vykonávať? Opýtala som sa, zaujímalo ma, čo by chcela robiť ďalej, keď teda nie toto. Možno si našla nový koníček, neviem.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Mon Dec 08, 2014 9:35 pm

Její souhlas mě upřímně potěšil.
"Děkuji, Hokage-sama," uklonila jsem se. "Prvně jsem samozřejmě ochotná zaučit toho, kdo mě nahradí nebo zůstat, dokud si nenajdete někoho kvalifikovaného, kdo zaučení nebude potřebovat."
Někteří Kage si vše spravovali sami, ale dobře jsem viděla, jaký to mělo vliv na Assasina, co to s ním udělalo. Nová Hokage mé pohnutky odhadla dobře a byla jsem ráda, že se nezdálo jako kdyby je vztahovala na sebe. Bylo vidět, že má své místo zaslouženě.
"Nechám vás rozhodnout o mé budoucnosti," poznamenala jsem. "Pracovala jsem v archivu, ve všech zdejších informačních odvětvích, jako hlídka a před jmenováním klanu Hyuuga do funkce policie i v této sekci. Nezakrývám, že bych ráda do akce. Dělala jsem špionáže a stopovala nukeniny."
Všechny tyto údaje byly i v mé složce, kterou mohla kdykoli otevřít a přesvědčit se, že jsem opravdu rok co rok střídala zaměstnání. Kromě nemocnice. V nemocnici bych nikdy nemohla dělat nic jiného než administrativu, díky mé sotva překonané fóbii z krve.
"Umím skrýt své fyzické tělo i chakru, čtu myšlenky a ovládám chakrové řetězy, hijutsu mého klanu," seznámila jsem ji ještě s mými schopnostmi a nechala svůj osud v jejích rukou.
Bude to překvapení. A překvapení má vždycky kouzlo, minimálně pro toho, kdo je chystá. Jaképak asi bude tohle?
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Tue Dec 09, 2014 4:05 pm

Azurashi Shiniko

Po pár týdnech jsem se rozhodl zajít si pro nějaký úkol či misi. Opravdu dlouho jsem spal a relaxoval, protože jsem měl prostě spoustu peněz vydělaných během předchozích misí. Kagetane byl neustále v mé hlavě a doufal, že konečně dostanu příležitost dostat se na mnohem větší post. Nejspíš ze mě chtěl udělat samotného Hokageho, ale to bych nikdy nechtěl. Byla jedna věc co mi chyběla a to vychování, přeci jen, žil jsem abych zabíjel, dýchal jsem proto, abych roznášel bolest, jedl jsem, aby mé svaly byli silnější ve chvíli, kdy katanou setnu hlavu dalšímu z nepřátel.

Pomalu jsem tedy dorazil až k pracovně Hokage. 
Vlítni tam a prostě řekni, co chceš, čekat než tě ta neschopná Hokage zavolá je ztráta času, přeci jen mělo by být v jejím zájmu dobro vesnice ne? 
Řekne Kagetane v mé hlavě a na jeho příkaz prudce otevřu dveře a vejdu do místnosti Hokage. Nějak si nevšímám Yaeko, ale rovnou jdu k věci. 
Přišel jsem si pro misi, či chci už nějak využít svůj potenciál, nebaví mě ty lehké a zbytečné mise, co mi přiděluješ Hokage!
Jednoduše a stručně jsem přednesl svůj požadavek. 
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ryuuk Tue Dec 09, 2014 4:41 pm

Pomalými kroky jsem vyšel schody až ke kanceláři. Slyšel jsem, že je nový Hokage, spíš nová Hokage. "Jak pak asi vypadá?" přemýšlel jsem. Došel jsem až ke dveřím, které byly otevřené. V místnosti jsme zahlédl slečnu za stolem. "Hmm, modré vlasy, celkem nezvyká barva vlasu" řekl jsem si v hlavě a za řadil se do řady. Opřel jsem se o stěnu. Nějak jsem si domyslel, že budu ještě chvílí čekat a proto jsem se uchýlil k myšlenkám, co vlastně budu chtít.
Ryuuk
Ryuuk
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 125
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Tue Dec 09, 2014 5:01 pm

Čas udělat tu pořádek. Ne nadarmo jsem tu dlouho dělala sekretářku, tenhle vpád nebyl proti Kisukeho návštěvám ničím. Ale narozdíl od tohohle chlapce si je Kisuke mohl dovolit. Byla jsem si naprosto jistá, že se tu za celou dobu, co jsem zde pracovala, neobjevil. To znamenalo, že byl buď na dlouhé, výjimečné misi... a nebo se prostě flákal. Sázela bych spíš na druhou možnost, vzhledem k tomu, že vypadal zdravě a naprosto v pořádku, což nebývá po tak dlouhých misích zrovna obvyklé.

Nadhodila jsem okouzlující úsměv a kývla na znamení pozdravu. Nepatřilo to ale Azurashimu. Tenhle úsměv a pozdrav jsem věnovala Ryuukovi, než jsem zavřela dveře. Azurashi je jednoduše nechal otevřené a díky tomu mohl o něco mladší chlapec vidět dovnitř a zahlédnout tak novou Hokage o něco dříve, než měl. Doufala jsem, že se k Soshimu, který také čekal za dveřmi, bude chovat pěkně.
"Hokage-sama," začala jsem zdvořile, abych přerušila ono hulvátovo vystoupení. "Zdá se, že jste právě obdržela možnost si mé schopnosti vyzkoušet?"
Samozřejmě, že pokusným objektem by byl právě ten neslušný hulvát. Malou lekci by si zasloužil. Střetla jsem se s jejíma očima a čekala na jediné slovo, které mi ho umožní vyhodit za dveře. Nebo z okna. Bylo to nefér. Assasin si mohl po tolika letech ve službě dovolit to u některých přehlížet a ona nejspíš bude moci také, ale začínat tím první den v práci?
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Tue Dec 09, 2014 6:58 pm

Soshi

Poděkoval jsem Yaeko, a když odešla, vzal jsem nějaké staré noviny a začal jsem na ně psát různé věci, které bych chtěl dělat.
Z dumání mě vyrušil hluk. Nějaká katastrofa, zjevně neznalá společenského chování, se řítila ke dveřím nové Hokage.
"Hej, tam..." křikl jsem, ale to už rozrazil dveře.
"...nesmíte..." dořekl jsem už potichu a přemýšlel, co se tam asi tak může dít. Jelikož můj první názor na Yaeko byl, že se chovala jako má maminka, pak jsem také věděl, že Azurashi dostane pořádně na zadek a půjde spát bez večeře. Samozřejmě obrazně, i když...
To už tam dorazil další shinobi. Tenhle byl ale od pohledu klidnější.
"Klidně jdi přede mnou, já nikam nespěchám..." řekl jsem s úsměvem a upřel sjem na něj své sytě fialové oči.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Dec 09, 2014 7:09 pm

//Yaeko, ohľadom tvojej misie, o približne hodinu, možno hodinu a pol, sa tu objaví Natao Hyuurai, takže sa zameraj naňho, hai? ^^
Vzhliadla som k Azurashimu a prepálila ho chladným pohľadom. Prepáčte, ale som len prvý deň v tejto funkcii, niečo by som pre vás ale mala, najskôr sa ale pekne zaraďte a počkajte, až budete na rade. Zamračila som sa naňho, pomaly som obišla stôl a jemne zabuchla dvere. Nechcela som pôsobiť ako nejaká fúria, možno mu to prišlo drzé, ale čo sa dalo robiť. Nenechala som sa len tak ľahko vytočiť, to snáď bolo mojím plusom.
Ospravedlňujem sa. Takže vráťme sa späť k téme. Presunula som sa opäť za stôl, sadla som si do kresla a milo sa na Yaeko pozrela. Za svoj život ste teda toho zvládli dosť, za čo máte môj obdiv, Yaeko-san. Každopádne, vraveli ste, že by ste chceli niečo akčnejšie, niečo by som pre vás mala. Prednedávnom som obdržala správu, že sa niekto "vlámal" do Konohy, čiže neprešiel hlavnou bránou, ale našiel si iný vchod. Bol zaznamenaný práve vďaka bariére, ktorá Konohu obklopuje. Údajne prešiel cez východnú stranu opevnenia, ľudia, ktorí ho videli, vravia, že má uhľovo čierne vlasy, a jednu ruku v rukavici. Nevieme, či je nebezpečný, podľa chakry je tak na úrovni chuunina, bola by som ale rada, keby ste ho zadržali, v prípade, že by bol agresívny, pokojne sa doň môžte pustiť. Prosím vás, následne mi ho priveďte sem, je mi jedno, v akom stave bude, len nech žije. Opäť som sa na ňu usmiala. Pokiaľ máte nejaké ďalšie otázky, pokojne sa pýtajte, ak nie, môžte ísť, na chodbe sa mi začína tvoriť rada, tak nech to mám rýchlo za sebou. Bola som zvedavá, čo za inteligent sa sem rozhodol prísť inak než cez bránu. Možno nemal dobre úmysly, preto ho trebalo zastaviť.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Dec 09, 2014 8:35 pm

Hurá. Konečně jsem byl na konci cesty a následovala jen krátká debata s Kentarem a pak odpočinek. Jakmile jsem došlápl na poslední schod, malém mohli volat rychlou. Jako vždy zde bylo narváno. Bohu dík jsem mel jisté privilegia, které mi dovolovaly předběžhnout těch pár podřadných rádoby ninjù přede mnou. Poté co jsem tedy dorazil ke dveřím, nedbal jsem přítomných a, prostě je otevřel. "Kenta-" Nedokončil jsem ani první slovo když jsem si všiml Amekage s Yaeko. "Amekage-san, Yaeko-san... Kde je Kentaro.. neměl tady zastupovat Hokageho ?" Zeptal jsem se dost vyveden z míry. Přece jen i když tady byla Yaeko, nevím zda se hodí aby zde byla i nepovolaná osoba.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Dec 09, 2014 8:48 pm

Azushirov nepovolený vstup som ešte vedela jakť takž prijať, ale ten Kisukeho vo mne vzbudil tak trochu...Hnevu. Človek sa tu už ani nemohol porozprávať s iným, pretože mu sem neustále niekto vstupoval, bez akéhokoľvek zaklopania či iného oznámenia. Ako sa s tým Assasin mohol vysporiadať? Bežne mu tak bez povolenia vchádzali ľudia do kancelárie a robili si čo chceli? Kisuke-san. Chápem vašu nedočkavosť, ale sú tu i iní ľudia, ktorí tu čakajú dlhšie než vy, preto by som ocenila, keby ste sa zaradili do radu. Prehovorila som prekavpivo pokojným tónom. Nič, čo sa dialo v mojom vnútri, nevykĺzlo na povrch. Dokázala som kryť svoje city, a myslím, že som to ovládala veľmi dobre. Keď ste už ale tu, dovoľujem si vám oznámiť, že vzhľadom k tomu, že bol zvlolený nový Hokage, Kentaro už viac nemá právo ho "zastupovať". On teoreticky Hokageho ani nezastupoval, rovno sa ním sám vymenoval a počítal s tým, že Assasina z tohto postu odstráni úplne a nasadí tam seba. Určite mal zákerné plány. Teraz vás žiadam, aby ste sa pekne zaradili do radu, i na vás dôjde, tohto sa nemusíte obávať. Nadvihla som obočie a očakávala, že ma uposlúchne a zaradí sa. Nesprávala som sa nijako urážlivo, len som chcela byť spravodlivá a brala som ohľad i na ďalších čakajúcich.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Tue Dec 09, 2014 8:53 pm

"Kisuke-san," povzdechla jsem. "Obávám se, že dáváte našim shinobi ne zrovna vhodný příklad. Ne každý sem může vpadnout tak jako ninja vaší hodnosti a zkušeností a přesto vás před chvílí tenhle mladík začal napodobovat."
Ukázala jsem na Azurashiho alias neznámého v kanceláři.
"A to nemluvím o tom, co si teď musí o našich lidech myslet Osmá Hokage," naznačila jsem, co se stalo.
Věřila jsem, že pochopí a tuhle situaci zvládne s grácií. Já se musela věnovat své misi a navíc tu na mě začínalo být příliš plno.

Její řešení se mi líbilo. Možná by si zasloužil i trest, ale zároveň si každý zaslouží druhou šanci. Jedno pokárání je v normě. Přikývla jsem.
"Děkuji, nemám žádné otázky."
Moje mise byla jasná a já ji hodlala vzít zodpovědně. Navíc pro ten typ, který se nám před chvílí vloupal do konverzace, by tohle mohl brát i jako trest. Přece jen jsem byla žena a ještě k tomu sekretářka. Bývalá. A dostala jsem důležitou misi, což se jemu po tom výstupu nemůže stát. To by mohla být vkusná trefa přímo do jeho ega.
Rozloučila jsem se, přidržela neznámému dveře, aby mohl odejít a za dveřmi ještě kývla na Soshiho. Určitě ho brzy zase uvidím. Doufejme, že se rozhodne správně. Než jsem se vytratila, všimla jsem si ještě, že si něco zapisuje. Napadlo mě, že možná použil moji metodu. A i když jsem si tím nemohla být jistá, zahřálo mě to u srdce.

//Přesun


Naposledy upravil Yaeko Uzumaki dne Wed Dec 10, 2014 10:50 am, celkově upraveno 1 krát
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Dec 09, 2014 9:04 pm

Ten hrozně dlouhej den zdá se ještě neskončil. "Osmá Hokage ?" Výraz v mém obličeji mluvil za tisíce nesouhlasných slov. "Promiňte Ho-Amekage... ale zase tak dlouho jsem pryč nebyl.. v zájmu vesnice se tedy musím zeptat.. jakto že byl zvolen nový hokage tak náhle ? Nevím o tom že měla proběhnout rada o zvolení nového vůdce vesnice." Z jejího tónu když přišlo téma Kentaro šlo poznat že on ji sem nedosadil... Takže Assasin ? Co si to dovolil zvolit hokageho bez vědomí Kentara a tím i jednotek Sabisu, to neočekává vzpouru ? Kentaro teď přece ovládal hezkou část konožanů kteří s timhle souhlasit nebudou.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Wed Dec 10, 2014 5:17 pm

Povzdychla som si. Bol to stratený prípad, vôbec nehľadel na moje žiadosti, ako aj ignoroval druhých, preto som mu aspoň mienila odpovedať rýchlo, nech ostatní tak dlho nečakajú. Ehm, som Deviata Hokage. Napravila som ho. Možno mu z tej zimy trochu...Primrzol mozog. Alebo skôr myslenie. Ale to je teraz jedno. Bola som zvolená poza Kentarov chrbát, možno preto ste o tom nevedeli. Nesúhlasil by s tým a určite ste si všimli, aký typ vlády viedol. Nemyslím, že klamem, keď vravím, že mal nekalé plány, ktoré by nemuseli byť prijateľné ako pre Konohu a jej obyvateľov, taktiež pre Ame. Vysvetlila som mu a ukázala na dvere. Nechcem byť zlá a ani nechcem pôsobiť nejako agresívne, ale zdržujete "premávku", preto vás žiadam, po druhý krát, aby ste sa zaradili, ak niečo potrebujete. Ak len vyzvedáte, ako k tomu došlo, dozvedeli ste sa všetko, čo potrebujete, takže by ste mohli pokojne odísť. Snažila som sa byť zdvorilá, nepáčila sa mi tá jeho bezohľadnosť a namyslenosť, ale čo už. Uchiha je Uchiha, ešte som sa nestretla s takým, ktorý by neoplýval aspoň jednou z týchto vlastností. Prešla som okolo neho a pootvorila dvere, pričom som uprela milý pohľad na čakajúcich. Ten, kto je na rade, nech vstúpi. Vyhlásila som sa a vrátila sa k stolu. Možno som aj týmto krokom chcela Kisukemu naznačiť, že svoju žiadosť myslím vážne.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed Dec 10, 2014 7:08 pm

Otočil jsem se zády k ní a pomalu vycházel ven. "Nesouhlasil by... máte pravdu. Jen doufám že nebudete vést stejnou vládu jako Assasin a přesvědčíte Kentara o tom že vám opravdu jde o blaho konohy... zatím nashle Hokage-sama" Dopověděl jsem a na dobro opustil kancelář, hned na to se vydal pryč (přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ryuuk Wed Dec 10, 2014 7:36 pm

Z mého přemýšlení mě vyrušil chlapec, že mě pustí. Což bylo dost zvláštní přeci jen se tu objevili dva, kteří ignorovali řádu. A k tomu jeho fialové oči. Bylo to tu čím dal tím víc zajímavé. První modré vlasy a tet fialové oči. Je to neobvykle a proto nedůvěřiví lidé by začal přemýšlet nad konspirační teorii o tom, že Konohu někdo tajně ovládá a dosazuje sem špehy. Naštěstí jsem mezi ně nepatřil. Ale přesto mě zajímalo, jak to že má fialové oči. Možná později získám jeho genetický materiál ke zkoumaní. Ale budu si asi muset počkat.
"Děkují, chlapče" povím mu a opětují mu úsměv. Doufal jsem, že to neřekl jen tak a až ho budu "předbíhat" tak mě neseřve.
Ozvalo se vstupte a já jsem vešel do místností hned potom co jí Kisuke opustil. Zavřel jsem za sebou dveře. Přestoupil jsem před stůl a uklonil se. "Lady Hokage. Nebyla by nějaká práce pro mě?" zeptal jsem se. Po chvilce mi došlo, že je tu jen chvilku. "Omlouvám se. Jmenují se Ryuuk, medik na úrovní chuunina" dodal jsem ještě. I její modré vlasy mě zajímaly. Byl jsem od přírody zvědavý, a proto jsem začal přemýšlet, jestli náhodou si vlasy neobarvila na modrou.
Ryuuk
Ryuuk
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 125
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Thu Dec 11, 2014 9:18 am

Azurashi Shiniko

Nějak se mi nechtělo čekat, ale nová Hokage se zdála býti neschopná, takže jsem nějakou chvíli čekal, když však zavelela. že může vstoupit další, chtěl jsem tedy vznést svůj požadavek, ale předběhl mě nějaký Chuunin jménem Ryuuk. Tohle na mě bylo trochu moc, takže jsem ho následoval a před stolem Hokageho, ho chytil za rameno a přátelsky se usmál.
Tak hele, ještě jednou mě předběhneš a budeš rád, když svýma lékařskýma technikama budeš stíhat léčit své zranění.
Na chvíli jsem se zastavil a pak začal smát, měl to být jen vtip? Možná.. Samozřejmě si dělám srandu. Zabil bych tě tak rychle, že by jsi ani nestihl nic udělat, takže pro tebe žádná práce není. Teď jsem tu já. Doslova jsem ho odstrčil a ruce položil na stůl nové Hokage. Nelíbí se mi nová Hokage, beztak jsi neschopná, nepočítej s tím, že tě jen tak budu uznávat, chci práci, nemám peníze a dělej nebo vykuchám tady Ryuuka a jeho vnitřnosti prodám, abych nějaké peníze měl.
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Dec 11, 2014 7:39 pm

Uprela som milý pohľad na chlapca, ktorý práve dorazil. Konečne niekto, kto bol slušne vychovaný a vedel, ako sa má v spoločnosti iných ľudí správať. Na moju smolu sem však doslova vletel i Azurashi, avšak skôr, než vôbec stihol Ryuuka odstrčiť, stála som pred ním a chytila ho za obe zápästia, čím som mu zabránila sa Ryuuka vôbec dotknúť, pričom som sa naňho dívala vražedným pohľadom.

Hokageho kancelář - Stránka 10 Tumblr_mqiao2C3fl1qam6y9o1_400

Málokedy som sa takto tvárila, málokedy som prejavila city až do takejto miery. Ale dnes to už tak bolo. Moja nálada mi klesla, bola som tu len tak krátko a už ma tí nevychovaní spratkovia naštvať. UŽ DOSŤ! Okríkla som ho. Mohla som mu vraziť, ale nebola som až tak agresívna, aby som to urobila. S takýmto prístupom sa ale raz asi neovládnem a ruka mi vystrelí sama od seba. Nikdy som si po nikom nežiadala, aby sa mi klanial ani nič také, jediné, čo vyžadujem, je slušnosť! Precedila som pomedzi zuby, pričom som mu čoraz pevnejšie zovierala zápästia. Prijala som toto miesto len preto, aby som vás zbavila Kentara a zabezpečila vám lepší život, pretože mi záleží nie len na Ame, ale aj na vás! Som schopná toho zniesť dosť, ale to, že sa ku mne tak drzo správa niekto ako ty...Pustila som ho a odstrčila ho od seba. Padaj umývať záchody na verejné WC-ká zubnou kefkou a neukazuj sa mi dovtedy, kým sa nebudú ligotať. Zmiernila som tón, obišla som stôl a tresla čelom o dosku stola. Bože, čím som si to zaslúžila? Opýtala som sa nahlas, ignorujúc to, že tu nie som sama. Toto bol prvý deň! V živote som sa takto zúfalá necítila!
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Thu Dec 11, 2014 7:53 pm

Azurashi Shiniko

Když na mě ta nová Hokage vyjela, lehce mě to vyvedlo z míry, takhle si dovolovat ke mě? Kdybych mohl, už by skončila bez hlavy. Měl by ses jí zbavit co nejdřív, Azurashi-kun. Je blbá a slabá, beztak bude stát jako Kage za nic. Okamžitě bych jí sesadil a nahradil, starý dobrý Kentaro. Toto byl hlas v mé hlavě, nikdo jiný ho neslyšel, což mi vyhovovalo. Pokud to děláte pro naše dobro, tak to rovnou zabal. Nikdy nebudeš dobrá Kage a upřímně na vytírání záchodů ti doslova se*u. Následně jsem jí plivl na stůl, bohužel jsem lehce klopýtnul, tak to letělo přímo na Hokage, což mi bylo jedno. Tvůj první den a už to takhle nezvládat, uvítání bys čekat neměla, jak jsem řekl, chci dobrou práci. Pokud je to nutný klidně půjdu s tímhle idio*em Ryuukem, ale na tohle nemám nervy ani já. Bylo nevýhodou mít mou povahu, to ano, bohužel jsem za tohle nemohl. Výhody rozdvojené osobnosti? Občas jsem byl i milý a klidný. Eh, j-je mi to líto Hokage-sama. Omlouvám se, opravdu! Rád bych prosil nějakou misi. Nejspíš ani Hokage nevěděla, co se se mnou stalo, ale byl jsem jako vyměněný, dokonce jsem se i uklonil a přátelsky usmíval..
//Lidi plz, nedávejte mi samé mínusy, je to roleplay, nejsu tak zlej Hokageho kancelář - Stránka 10 Icon_biggrin
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Dec 11, 2014 8:13 pm

Jeho slová som úprimne ignorovala. Avšak dúfala som, že ďalší nebudú mať rovnaký názor ako on. V prvý deň mi takto vynadať...Čo mám robiť, aby to bolo lepšie? Mám takýchto ľudí hadzať do plynu? Alebo čo?
Jeho slina...No, nedoletela, pretože ju zastavil jeden maličký papierik, ktorý sa mu následne nalepil na čelo. Takže teoreticky opľul sám seba. Zdvihla som sa pomaly a ukázala prstom na dvere. Vypadni umývať záchody, dnes sa mi tu už neukazuj! Nevedela som, čo má ten jeho odrazu milý tón znamenať, podľa mienky, ktorú som si o ňom vytvorila, to bola len nejaká...Hm...pretvárka, alebo ďalší plán, ako ma zraziť k zemi. Budem ti veľmi vďačná Ryuuk, keď mi prosím urobíš kávu. Povzdychla som si a rukou si prehrabla modré vlasy. Na dnes som toho fakt mala dosť. Ešte sa mi nestalo, aby sa niekto takto ku mne správal v Ame, tam boli ľudia vychovaní. Pevne som dúfala, že sa s takýmto prípadom ako Azurashi, už nestretnem.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Fri Dec 12, 2014 7:55 am

Po schodech jsem kráčela klidně a překvapivě ladně. Skoro jako kočka. Na tváři jsem měla usazený úsměv a vypadalo to, že jen tak neodejde. Dnes mi nedělalo problém vyjít všechny ty schody. Skoro jsem se u toho ani nezapotila. Když jsem se pak objevila přede dveřmi do kanceláře, mou přítomnost oznamovala jen chrastící zbroj. Všimla jsem si, že někdo nechal otevřené dveře. Taktéž jsem slyšela hlasy. Předstoupila jsem před vchod a zaklepala jsem levou rukou. Kdo by na mě dával pozor, všiml by si, že ta ruka má drápy a srst bílého tygra, což by asi člověk neměl vlastnit...
Pousmála jsem se a počkala jsem, než budu vyzvána ke vstupu. Nemělo cenu se cpát zbytečně dovnitř. Snad skoro vždycky bylo dobré počkat. A jelikož jsem ani nikam nespěchala, nepotřebovala jsem předbíhat žádosti jiných.
S klidným výrazem na tváři jsem se opřela o zeď a čekala jsem, až na mě přijde řada.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri Dec 12, 2014 11:11 am

V Konohe znova zasvietilo slnko vysoko nad obzorom, ako predzvesť nového a krásneho dňa. Ľudia na uliciach pomaly vychádzali spod prístreší svojich domov a pomaly sa uberali za vlastnými záležitosťami, cítiac sa v bezpečí za ohromnými hradbami Konohagakure, v Hi no kuni kde vládol mier. Ale ani jeden z nich v tento nádherný deň nemohol vedieť, že niekde za hranicami, neďaleko nich zúri vojna a samotné jednotky z Konohy sa jej zúčastňujú. Nikto si v tej honbe nevšímal utekajúceho psa, ktorý s páskou cez čelo celý udýchaný trielil z posledných síl priamo k ten najväčšej budove, nechávajúc za sebou len prašnú stopu.

Guruko

Hnal som sa ako víchor, už od hraníc tejto zeme, som pociťoval slabosť v končatinách ale neprestával som. Videl som pred sebou cieľ, a ten som nemohol za žiadnych okolností porušiť. Hideo sa spoliehal že táto správa príde k Hokáge skôr ako vôbec začne táto podivná vojna. Všetky informácie som mal na zvitku, ktorý som mal pripnutý okolo krku. Náhlil som sa ulicami, až som sa dostal pred obrovskú červenú budovu kde sídlil Hokáge. Správa o tom že Assasin už není vo funkcii Hokágeho bola pre mňa neznáma, preto som vystrelil po schodoch takmer okamžite a dotrielil som k dverám kde som sa zastavil. Bola tam nejaká kunoichi, a bolo nepekné odo mňa že som sa predbiehal preto som tichým zakňučaním ospravedlnil svoje správanie a labkou som začal škrabať na dvere pred sebou, dúfajúc že ich čo najskôr otvoria.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Dec 12, 2014 11:58 am

Po delší procházce a návštěvě domova jsem zamiril opět na toro místo. S urcitym plánem a kupou otázek jsem vyšel všechny ty schody. Doufajíc že zde už nikdo nebude jsem pohlédl za obzor schodů, ovšem čekalo mě zklamání. Tentokrát jsem ale nepředbíhal, nespěchal jsem. Poslušně jsem pozdravil přítomné a posadil se. Mou pozornost upoutal pes škrábající na dveře. Ten pes vypadal dost divně a očividně se mu nikdo nechystal otevřít. Zvedl jsem se tedy a přikročil ke dveřím které jsem po zaklepání otevřel. Amekage-sama ?" Oslovil jsem slušně Hanu a pokračoval jsem. "Ten pes chce jit očividně za vámi." Tušil jsem čí je to pes, už jsem měl možnost zjistit jeho schopnosti, tudíž jsem tušil vážnost toho psa.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri Dec 12, 2014 5:06 pm

Ryuuk bol akosi ticho, tak som si len letmo povzdychla a uprela neutrálny pohľad na dvere, kde sa odrazu vynoril Kisuke. Už som chcela prevrátiť očami, že sem chodí bez vyzvania, ale keď som si všimla toho malého psa, len som nadvihla obočie.
Dnes som sa teda nestačila diviť. Už som si myslela, že ma už nič viac prekvapiť nemôže, ako "prepadnutie" tých dvoch, predsa prišlo niečo, čo ma prekvapilo ešte viac a tým bol ten pes, rovnako ako aj Kisukeho slušné správanie, no nie, on sa snáď za tak krátku chvíľu i polepšil! Ehm...Bolo zvláštne rozprávať sa s nejakým zvieraťom. Je tá správa pre mňa? Opýtala som sa ho, keď som si všimla zvitok pripnutý ku krku.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 10 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 21 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru